Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Villains - General Forum
 info
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 16/01/2006 :  22:04:10  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Zajima me jeslti tohle jeste nekdo krome me hraje? :p Dostal jsem hru tak to zkousim ...

pokud jo, kde a jakej nick mate :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 17/01/2006 :  16:39:10  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem o tom uvazoval, ale nikdo to nehral, tak jsem to nechal byt a cekam na Auto Assault. Ale mohl bych zacit, nechces napsat nejake dojmy?
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 18/01/2006 :  14:06:53  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
No moc jsem zatim nenahral (lvl 10 od moznejch 40), protoze hraju i wow ale obecne:

- Grafika je fajn, i kdyz to srovnam s wowem nebo anarchy online tak ne uplne skvela ... navic, vlastnim radeon 9800pro 128 a i kdyz je uvedeno ze by to melo bejt ok (staci 9500), porad me to zlobi a hra je nejak nepoznava. Reinstaloval jsem catalyse a porad nic :(

- Character creation je neco nejlepsiho co jsem do ted videl, mozna tomu jeste muze konkurovat jen swg char. creation - podle me ne ;)

- Gameplay je trosku divnej, nebo alespon me to tak pride. Nektere prvky kamery jsem porad nepochopil jak ovladat ani do ted, kdyz otahnu kameru uplne na max a zacnu hodit obcas se sama nejak "restartuje" a vrati na defaultnu pozici coz me stve atd. atd. Navic, bojovani je tak ze neco clovek odklikne, pocka az se to provede, dokud postavicka provadi utok, clovek uz muze nakliknout dalsi akci a cekat ... pride me to "neakcni"

- Levelovani je po desate misi uz nuda, pac se leveluje porad stylem: "tady mas misi, dobehni tam, pozabijej/ukradni/znic tohle a vrat se. Pak jsem mluvil s lidma, a od lvl 35+ zacina ta hra bejt o hodne lepsi pac se dostavaj pvp mise a je to prej hodne zabavne - tesim se.

Co rict, me se celej ten koncept hodne libi, mam rad cteni komiksu a jako kluk jsem miloval superhrdine (kdo ne?) takze me to bavi porad (a bude chvili bavit) ... ale kdyz na to kouknu obecne, tak nic moc extra :) Hru jsem dostal od jednoho kamose, a proto to hraju - sam bi do toho asi nesel v dobe wow :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 18/01/2006 14:11:50
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 29/04/2006 :  18:54:23  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
takže kdo to hraje?
Go to Top of Page

bodhi
Starting Member

47 Posts

Posted - 02/05/2006 :  18:03:20  Show Profile Send bodhi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

takže kdo to hraje?


ja, neni to zly


Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/05/2006 :  10:55:50  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
lepší info by nebylo? :) Napiš vlastní pohled. Prý je to ze začátku nuda.
Go to Top of Page

bodhi
Starting Member

47 Posts

Posted - 03/05/2006 :  13:38:40  Show Profile Send bodhi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

lepší info by nebylo? :) Napiš vlastní pohled. Prý je to ze začátku nuda.


No na pozdejsich levelech je to rozhodne vetsi zabava, navic kdyz si najdes nejakou solidni Supergroupu / obdoba guildy, korporace../, tak je to parada. Me to bavi dost, navic ted nekdy vyjde dalsi update. Issue 7:Destiny Manifest, ktery bude obsahovat kupu novych veci, zvyseni lvl capu na 50 /je 40/, novy druhy misi, novy power sety, zony....

Neni nic lepsiho nez si to zkusit sam. Na mmorpg.com maji 14 denni trial.
http://www.mmorpg.com/cov_trial.cfm




Edited by - bodhi on 03/05/2006 14:01:14
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 07/05/2006 :  11:47:34  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
nehodíš sem obrázek tvé postavy? A je lepší CoH nebo CoV?
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 09/05/2006 :  06:04:19  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
2bohdi: nejde mi stáhnout klient :( Naskočí mi ten Updater a nic se neděje. Nevíš, kde je problém? Či kde najít jinde klienta.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/05/2006 :  20:35:03  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

nehodíš sem obrázek tvé postavy? A je lepší CoH nebo CoV?


Lepší je to, za co tě baví víc hrát. Chceš být hrdina, zachraňující prostý lid před zlounama? Je pro tebe CoH.
Pokud rád bereš dětem lízátka, tak je CoV :)
CoH a CoV mají odlišné zóny, kde leveluje, ale jedno mají společné. A to PvP zóny, kde bojují hrdinové proti Villainům, staví a ničí základny atd.
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 03/09/2006 :  17:35:29  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
pls lidi poradte mi nekdo kdo to hraje..dejme tomu ze bych si dal misterminda sience nebo technical mohl bych litat?
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 04/09/2006 :  00:18:09  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Jistě mužeš lítat ať si vybereš jakýkoliv archetyp a origin. Jen si musíš časem vzít hover (ideálně na 6. lvl) a pak si můžeš vzít létání.
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 04/09/2006 :  14:23:28  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
jo uz sme to cetl diky jako o tom hoover..ale kde ho mam vzit u nakyho trenerA???a fly az na 14:(
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 04/09/2006 :  14:24:05  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
jo a adame na jakym hrajes serveru???vis az se pripojim tak at se mam na koho obratit co a jak:)pls+kdyz si zvolim science budu mit pri tvorbe postavy jine veci na vyber nez kdyz si zvolim technical?

Edited by - Pedros on 04/09/2006 14:35:55
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 04/09/2006 :  20:56:09  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Defiant
Ne jak už jsem psal origin na výběr schopností nemá vliv.
Letání si vybereš normálně, jako novou schopnost. Ale jde to až na vyšších lvl. Neboj hra ti sama napíše, až si budeš moct vybrat 3. power.
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 05/09/2006 :  12:09:09  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Nick ve hře Adamor, server Defiant.
Jestli budeš potřebovat pomoct, klidně napiš.
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 05/09/2006 :  14:40:55  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
myslel jsem veci jako obleceni..jako pri tvorbe costymu jesi budu mit jine
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 05/09/2006 :  18:05:21  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
jo a kdyz jsem se uz registroval vyplnil a zadal serial tak se mi nedje propojit..musim tak 2-3 dny pockat a pak to pujde??treba sem hral SWG a tam to tak bylo...
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 05/09/2006 :  21:47:00  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Ne budeš mít na výběr stejné věci.
Nevím, jestli jsem pochopil dobře co máš za problém, ale rozhodně by jsi neměl nějak čekat. Zaregistruješ se a hned můžeš hrát.
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 06/09/2006 :  15:04:32  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
aha zaregistroval jsem se a nejde mi to..muj kamos ma stejny problem
:(
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 07/09/2006 :  00:18:44  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Divný, spíš bych to viděl, že jste udělali něco špatně. Máš koupenou hru nebo zkoušíš trial?
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 08/09/2006 :  16:12:43  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
mam koupenou hru ta nejde..skusil sem trial a ted hrajem CoH:(
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 08/09/2006 :  23:45:35  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Jediné co mě napadá je, že máš nainstalovanou US verzi a kód máš pro EU. Instaloval jsi to přímo z toho CD nebo jsi to odněkud stahnul?
Jestli to není toto, tap pak už nevím a napiš na support.
Go to Top of Page

Pedros
Starting Member

9 Posts

Posted - 09/09/2006 :  20:56:46  Show Profile Send Pedros a Private Message  Reply with Quote
instaloval jsem to z CD
w tom CoH mam uz 10 level:) blaster:)
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 09/09/2006 :  23:54:41  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Já mam postavu i na COH, tak kdyžtak ji můžu taky někdy nalogovat, ale taď hraji jen COV.
Go to Top of Page

najax
Starting Member

41 Posts

Posted - 21/09/2006 :  20:40:29  Show Profile Send najax a Private Message  Reply with Quote
Cus. Hele je CoV dobrá hra ? Dá se to vůbec hrát ? A hlavně by mě zajímalo jak se to vůbec hraje, myslím tím jestli se tam postavičky ovládaj myší stylem diablo nebo něco jako guild wars nebo tu postavu vidím s třetí osoby a ovládám ji normalně "wsad" ? Dik moc za odpověď.
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 24/09/2006 :  09:43:50  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
quote:


Cus. Hele je CoV dobrá hra


Jasně. Nejlepší

quote:


A hlavně by mě zajímalo jak se to vůbec hraje, myslím tím jestli se tam postavičky ovládaj myší stylem diablo nebo něco jako guild wars nebo tu postavu vidím s třetí osoby a ovládám ji normalně "wsad" ?


To druhé.

Hodil jsem sem odkaz na free trial, takže není nic jednoduššího, než si COV sám otestovat
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/03/2007 :  22:27:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Teď asi trialka nikde nefachčí že? no neva, jsem si koupil za těch 15 Euro CoV, jako odreagovačka to není vůbec marné a ty nové možnosti při vytváření postavy taky nejsou k zahození a neokoukané prostředí A za těch pět hodin to ani jednou nespadlo, narozdíl od Vanguard a to jsem alt + tab jak divý.
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 06/03/2007 :  13:09:39  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
http://kod.pcgamer.se/

Tady jsi to zkoušel? A možná by se našlo i něco jiného, ale většina trialu je pro US servery. A pokud ne, tak pro skutečně vážné zájemce bych nějaký trial kód měl.
Jj já to říkám pořád že to je super
Nevzpomínám si, že by mi to vůbec někdy spadlo.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/03/2007 :  13:30:55  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To je právě už nejde, je to expired, stejně jako jiné trial promotions, ale nevadí, fulka je koupená , ještě si vezmu i ten bonus pack za 9 euro.
Se mi dlouho nestalo že bych se lognul do hry a do minuty mi psal hned někdo jestli potřebuju s něčím pomoc atd

Edited by - spajdr on 06/03/2007 13:31:57
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 06/03/2007 :  23:37:26  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Divné, zrovna jsem to zkoušel a šlo to :) Ale jak říkáš je to jedno plná verze stojí skoro tolik jako měsíční poplatek

Edited by - spajdr on 07/03/2007 11:03:47
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/03/2007 :  11:04:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adam

Divné, zrovna jsem to zkoušel a šlo to :) Ale jak říkáš je to jedno plná verze stojí skoro tolik jako měsíční poplatek




No takhle, ten kód ti to pošle, ale když to chceš přidat na playNC, tak to napíše že expired
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 07/03/2007 :  12:45:34  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Aha, tak to jsem nezkoušel.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 16/04/2007 :  08:01:31  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Protože sem měl absolutní krizi a neměl co hrát tak jsem to o víkendu koupil jako digital download a jsem mile překvapen jak je to dobrý,nevím jak mě to bude dlouho bavit,ale zatím jsem spokojenej

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 16/04/2007 :  14:03:09  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Koupil jsi jen COV nebo i COH? Teď je to jen za 14 EUR, ze jo? To je dobrá cena
Doufám, že tě to bude dlouho bavit Když-tak /t Adamor,
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 16/04/2007 :  14:39:27  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Chtěl jsem koupit za 12,99 jen CoV na direct2drive ale tam je to jen pro US only,takže jsem na koupil za 20 babek komplet na domovských stránkách a hraju na CoH defiant(dofám že se tak opravdu jmenuje) postava "Apon Luca" létající sniper

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 06/06/2007 :  07:38:41  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Já jsem si prohlížel videa na youtube a hra vypadá velmi zajímavě. Neokoukaný prostředí, lítání, zajímavá tvorba postavy .... co jsem třeba viděl byly fighty mezi postavama - zaujalo mě jak trvaly dlouho.
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 06/06/2007 :  23:21:35  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Jestli tě to zajímá, není problém to zkusit. Rád ti pošlu trial kód a ve hře rád pomůžu.
Jinak lítání je skvělé .
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000