Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 19/01/2012 :  08:36:45  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Next generation PvP experience http://youtu.be/r2FSldYXLug

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 19/01/2012 08:37:38
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 19/01/2012 :  10:27:57  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ač jsem původně nechtěl, byl jsem ke zrušení předplatného v podstatě donucen.

Nemám dodělaný příběh, tak jsem chtěl ještě pokračovat. Ale v souvislosti z posledními změnami jsem chtěl změnit původní subscription plan z 3 měsíců na 1.
A nastal problém: V profilu mi to hlásí, že mám nastaven PayPal účet a příští platba bude strhnuta dnes a je to 3 měsíční plán.
Unsubscribe tam nikde nemám.
Tak jsem chtěl dát nové předplatné na měsíc, ale zde zas není volba PayPal (a kreditku jim dávat nebudu - jednak svojí internetovou nemám u sbee v práci a jednak, pokud normálně umějí PayPal, tak nechápu, proč ho to nenabízí).
Tak jsem chtěl změnit stávající předplatné, ale to zas nevidím v seznamu předplatných.

Po 20 minutách zkoušení jsem se nasral, vlezl na PayPal a zrušil předplatné tam. Ať mi vlezou na záda, když si neumějí ani správně udělat sekci, kde jako zákazník platím.
Z domova to zkusím ještě jednou znovu založit a pokud nepůjde zadat jeden měsíc, placeno pomocí PayPal, tak na to prdím.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

ceh430
Starting Member

20 Posts

Posted - 19/01/2012 :  10:42:17  Show Profile Send ceh430 a Private Message  Reply with Quote
ahhaha, co je na 1.1 patchu fail? treba PVP

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TL0kDP_Cexo#!
a mnoho dalsich veci...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/01/2012 :  10:54:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja jsem s 1.1 patchem spokojenej
vyresilo se par bugu jako zobrazovani craft skillu od altu
nova instance je zabavna , resident evil v akci :)
novy zobrazeni cooldownu je dobry u kratkych cd, u delsich je trochu problem ale tech stejne clovek moc nepouziva a klidne si precte tooltip

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/01/2012 :  11:03:44  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
muzu se pertho optat kde a jak se tam leze/kde se to najde?

jinak co se tyce bugu... mam pocit, ze oznamovali,ze pujde zrusis bonus questy v mission logu - tak to porad nejde, proste mam par questu ktery tam mam zasekly a asi je nikdy nezrusim

a pridali novej... vcera jsem zakladal jedi knight a chvili jsem blbnul (asi tak hodku) v tython a svete div se... nahodne vypadava obraz (black screen) na par vterin... a tak me to nedalo optat se v general chatu jestli jsem jedinej hlupak a voila...nebyl jsem...

docela nasiracka... no a vrchol byl, ze jsem vecer pak behem pul hodiny nesehnal lidi do zadnyho FP, prestoze jsme byli 2 (healer a melee dps). tak ono je to asi jasny, kdyz na republic fleet v 20:00 nas bylo 7 level 50...

no mmo
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2762 Posts

Posted - 19/01/2012 :  11:16:47  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ta nevyvazenost stran je a bude este pruser...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/01/2012 :  11:20:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no nevim za hodnaky my to mame klasicky na Fleete v tom nejvyssim lvl docku jak je directive7 a raid instance

Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/01/2012 :  11:38:02  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no nevim za hodnaky my to mame klasicky na Fleete v tom nejvyssim lvl docku jak je directive7 a raid instance

hmm aha... no zkusim pohledat...vcera jsem tam behal a sbirat flash pointy od robotu...

je to na tech ships? to gav cosi a ta druha uz nevim jak se to menuje?

no mmo
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1000 Posts

Posted - 19/01/2012 :  11:53:38  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

ta nevyvazenost stran je a bude este pruser...

tohle se ale vedelo od zacatku ze vetsina lidi chce hrat za imperium, nevim cemu se ted divite

Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 19/01/2012 :  12:02:29  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:

hmm aha... no zkusim pohledat...vcera jsem tam behal a sbirat flash pointy od robotu...

http://www.volny.cz/darkthx/swtor/F&O-Map.png

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/01/2012 :  12:37:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

quote:

quote:

http://www.volny.cz/darkthx/swtor/F&O-Map.png

nice, dekuji moc pekne! byl jsem z toho cely zmateny ;-)

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 19/01/2012 :  16:44:25  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Unsubscribe tam nikde nemám.

http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/338516/page/1

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 19/01/2012 :  17:47:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
kdy to sakra maj pustit, ja se v tech jejich casovejch zkratkach nevyznam
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:14:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

kdy to sakra maj pustit, ja se v tech jejich casovejch zkratkach nevyznam

v pul jedenacte :)

Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2762 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:18:47  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
UPDATE: This maintenance period is now scheduled to begin at approximately 9:30AM CST (7:30AM PST/ 10:30AM EST/ 3:30PM GMT/ 4:30PM CET) on 1/19 and end at 1:30PM CST (11:30AM PST/ 2:30PM EST/ 7:30PM GMT/ 8:30PM CET).

v pul9 ne? .)

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:22:21  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
CET = to jsme my...

no mmo
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:29:08  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Arach, zapamatuj si, ze CET (central european time) se tyka nas.

Pertha, vypli to v 5:15pm + 4 hodiny, takze by to meli dle planu stihnout do 9:15pm.

Info s launchera bych neresil, kdyz start patchovani neodpovida, tento tweet se objevil tesne po shozeni serveru:
All #SWTOR game servers will be offline from approx 10:15AM CST (4:15PM GMT; 5:15PM CET) for 4 hours for an important patch.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:40:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
saakra ja myslel, ze jsme CET+1 :)

Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:43:18  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:

i wonder what the "central europian" means then!!

no mmo
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:46:05  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Jsme maximalne GMT/UTC+1 :P
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:49:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

i wonder what the "central europian" means then!!

to nic klasika vidim cet ctu utc :)

Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:53:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Huš to jede.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/01/2012 :  20:09:53  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
ROFL už nejde ani zrušit předplatné :-)

http://massively.joystiq.com/2012/01/19/swtor-unsubscribe-goes-missing-for-some/

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 19/01/2012 :  23:34:14  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ano, také jsem tam neměl tlačítko. proto tak rád používám PayPal, kde jsem to zrušil přímo v PayPal účtu.

Jinak moje story pokračuje s tím, že jsem se doma snažil zadat One month subscription.
PayPal to stále nenabízí a na mojí elektronickou debitní kartu to oznámilo, že zvolená metoda platby a délky subscription nejsou kompatibilní.
Idioti.
Takže nehraju a navíc se jim podařilo mě ještě víc naštvat.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 20/01/2012 :  08:41:32  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
nevite jestli nepripravuji dungeon finder nebo neco takoveho? zacina me rozcilovat, ze v podstate jediny zpusob jak se dostat do flashpointu je byt na fleete a spamovat general, vcera jsem se hodinu snazil slozit partu na colicoid war game a nic z toho nebylo :-(
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,86 seconds. on eygor Snitz Forums 2000