Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Aktuální stav
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 10/11/2010 :  18:12:40  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Všimnul jsem si, že s příchodem poslední expanze nám do Darkfallu přibylo spousta nových / starých tváří z této zaplivané země ;]

Kolik lidí z Čech se dnes v Darkfallu najde ?

SUN - 1

Lux Arcana - 5
Boiians/Internal Server Error - ?


P.S. Koupím Q3-Q5 Quintessence + Corpseflesh a Q1 Sparkstone ;]

Edited by - Isac on 10/11/2010 19:04:38

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/11/2010 :  19:00:19  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Lux Arcana:
5

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/11/2010 19:04:31
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/11/2010 :  19:01:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
P.S. Koupím Theyril a Selentine ingoty.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/11/2010 19:01:28
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 10/11/2010 :  22:56:07  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
onanuji/soulozim za mir na Agonu a nechci nic...
Go to Top of Page

Sheepa
Starting Member

38 Posts

Posted - 11/11/2010 :  14:29:47  Show Profile  Visit Sheepa's Homepage Send Sheepa a Private Message  Reply with Quote
Já hraji také... Kde to asi ani říkat nemusím.

P.S.- Koupím Gorfa!

Darkfall - Sheepa Stark

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 12/11/2010 :  08:51:09  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
V Boiians může být kolem 20-25 lidí.

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 12/11/2010 16:06:48
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  09:26:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Update v LA je momentalne 7 CZ/SK hracu. Jeste chvili a budeme nejvetsi CZ/SK clan :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 01/12/2010 :  09:48:03  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Update v LA je momentalne 7 CZ/SK hracu. Jeste chvili a budeme nejvetsi CZ/SK clan :).


Staci ze sme nejlepsi.

EvE
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 01/12/2010 :  10:59:58  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by Mandorallen

Update v LA je momentalne 7 CZ/SK hracu. Jeste chvili a budeme nejvetsi CZ/SK clan :).


Staci ze sme nejlepsi.



v kategorii "neutrální klan" rozhodně ;] jen škoda, že v té kategorii jste jediní ;]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  11:48:19  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Protoze ostatni na to nemaj koule :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 01/12/2010 :  11:56:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Protoze ostatni na to nemaj koule :D.



to je jak přijít do baru, dát si nealko pivo a říct, že ostatní chlastají, protože na to nealko nemají koule

k Darkfallu prostě politika patří, to mi nikdo nevymluví
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/12/2010 :  12:49:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ono dat si v nektery hospode nealko, koule skutecne vyzaduje :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  13:35:45  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ono dat si v nektery hospode nealko, koule skutecne vyzaduje :)

Asi tak :).

Jako sorry Isacu, ale LA uz nekolik mesicu sieguje jen a pouze s tim co ma. Zadny nutcupy a tajny aliance a kolikrat sme stali proti mnohem vetsim presilam viz. Darkmoor siege, kde cca 25LA stalo proti 20 defendrum + 15ANG + roameri, kteri sice kosili i obrance, ale cela zagenda nezabijela zase ANG takze hrala tenkrat prakticky s nima.

Kazdej kdo siegne LA tak ma jasno proti komu stoji coz se o SUNu zrovna rict neda. To ze Vas na siege zagenda sjizdi taky je mozna fakt, nicmene to pokazde odsere vic ta druha strana. To jak frank na forech leze do zadku foggenovi a foggen na druhou stranu zase nijak moc neprudi do franka je fakt a myslim si ze stejne tak je to i ve hre. Ani jeden nechce nasrat toho druhyho.

Vsichni moc dobre vi, ze kdyby se cokoli vaznejsiho rozpoutalo a SUN byl zahnanej do kouta, tak jsou najednou v alianci s dalsima spriznenejma clanama a tezce outnumbernou, outgearnou a outskillnou enemy tak jak to v minulosti jiz nekolikrat ukazali. Kdyz nekdo siegne LA tak brani s tim co ma at uz stoji proti cemukoli.

Nevim jak ty, ale ja myslim ze v DF fungovat jako nezavislej clan chce rozodne vetsi koule nez clan s nalepkou SUN, kterej pro to aby vyhral jde do aliance i se svym enemy jen aby neprisel o par holdingu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 01/12/2010 :  14:14:20  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen



Kazdej kdo siegne LA tak ma jasno proti komu stoji coz se o SUNu zrovna rict neda.



tak to beru jako náš úspěch, nejsme průhledný jak papír ;]


quote:
Originally posted by Mandorallen


Vsichni moc dobre vi, ze kdyby se cokoli vaznejsiho rozpoutalo a SUN byl zahnanej do kouta, tak jsou najednou v alianci s dalsima spriznenejma clanama a tezce outnumbernou, outgearnou a outskillnou enemy tak jak to v minulosti jiz nekolikrat ukazali.



já si outnumbernu, outgearnu a outskillnu koho budu chtít !

quote:
Originally posted by Mandorallen


Kdyz nekdo siegne LA tak brani s tim co ma at uz stoji proti cemukoli.



to zní jako politickej fail ;]

quote:
Originally posted by Mandorallen


Nevim jak ty, ale ja myslim ze v DF fungovat jako nezavislej clan chce rozodne vetsi koule nez clan s nalepkou SUN, kterej pro to aby vyhral jde do aliance i se svym enemy jen aby neprisel o par holdingu.



tady nejde o čest, ale o zábavu ! :]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  14:52:36  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ale vsak jo, proto ty si v SUNu a ja v LA. Kazdej od hry cekame neco jineho. Pro nekoho neni dulezite vyhrat za kazdou cenu. Kdyz to prirovnam ke sportu kde vsichni chteji vyhrat jen ne kazdej je ochotnej zajit za hranice fair play. Nekteri hraji fair play podle pravidel a jini zase pouzivaji jine vymozenosti jako je doping, fauly atp.
Ja osobne jsem v LA hlavne proto, ze je to nezavyslej clan kterej nemusi lezt nikomu do zadku. SUN sice do zadku nikomu lezt nepotrebuje, ale porad se nemuzu zbavit dojmu ze je pulkou tela zalezla v neci prdeli :D. Jo, jasne diplomacie je soucast tehle hry a SUN diky sve carebear diplomacii dokazal asi nejvic. Nicmene ja osobne bych na takovejhle uspech nebyl zrovna hrdej.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/12/2010 :  15:00:42  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
to ze nekdo dokaze vic nez nekdo druhy co je se svym slabym vykonem spokojeny prece neznamena ze podvadi ... to je jak kdybych sel na maraton po 100 metrech to unavenej vzdal a zacal na ostani nadavat ze trenovali a ze to je podraz ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  15:09:33  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ale ja nic takoveho prece nerekl.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/12/2010 :  15:12:49  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ale ja nic takoveho prece nerekl.

to mas pravdu ... tys to napsal :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  15:17:15  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak pak ale tvuj predchozi post nechapu :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 01/12/2010 :  17:03:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ale vsak jo, proto ty si v SUNu a ja v LA. Kazdej od hry cekame neco jineho. Pro nekoho neni dulezite vyhrat za kazdou cenu. Kdyz to prirovnam ke sportu kde vsichni chteji vyhrat jen ne kazdej je ochotnej zajit za hranice fair play. Nekteri hraji fair play podle pravidel a jini zase pouzivaji jine vymozenosti jako je doping, fauly atp.
Ja osobne jsem v LA hlavne proto, ze je to nezavyslej clan kterej nemusi lezt nikomu do zadku. SUN sice do zadku nikomu lezt nepotrebuje, ale porad se nemuzu zbavit dojmu ze je pulkou tela zalezla v neci prdeli :D. Jo, jasne diplomacie je soucast tehle hry a SUN diky sve carebear diplomacii dokazal asi nejvic. Nicmene ja osobne bych na takovejhle uspech nebyl zrovna hrdej.



nechápu co do toho taháš nějaký fair play, narozdíl od sportu, o tom tahle hra není

je to válčení, likvidaci a (špinavý) politice

to že si někdo definguje vlastní pravidla a pak si myslí, že je díky tomu něco víc, tak to je spíš jeho problém


být neutrální možná chce odvahu a pořádný koule, asi stejně jako natáhnout si na sebe dragon armor a jít na siege bez regů

ani v jednom případě nevím, proč by to měl někdo ocenit nebo obdivovat ...

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2010 :  17:53:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
A vis ze me ale neprekvapuje, ze ty nechapes proc by to mel nekdo ocenit? Stejne tak ja nikdy neocenim to, ze nekdo nema koule na to celit dusledkum vlastniho jednani sam a jedna tak jak jednal SUN posledni 2 roky.

SUN je pro me uspesnej clan, ale bohuzel pro uplne jiny hrace nez jsem ja. Ja od hry cekam neco uplne jinyho a to mi SUN nikdy nemuze nabidnout. Stejne tak tobe LA nejspis nikdy nenabidne to co hledas zrovna ty, ale pritom je rekl bych stejne uspesna jako ten SUN kdyz vezmu v potaz z ceho je slozena a jakou ma strategii a cile.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 01/12/2010 :  18:38:48  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
já ti ten herní styl vůbec neberu, ať si každej ve hře dělá absolutně co chce, já jsem ten poslední co by někomu řikal, jak má hrát hru

jenom mi příjde divný, zvolit si nějakej herní styl a pak na ostatní dělat ramena, že jsem něco víc, protože hraju tak a tak ...

což upřímně Lux Arcana furt někomu vnucuje, stejně jako z5 vnucuje lidem svoji "small scale" PvP guildu ...
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/12/2010 :  15:01:39  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No tak to sorry Isacu, ale ty Vasi dva klauni (Decay a Frank) pokazde na foru breci jak je nekdo nutcupnul a hned rikaji server vs SUN a jak je to low bla bla, qq, whiny na nekolik stran a pak najednou vidis nutcup SUNu a u toho komentare, jak na nutcupu neni vlastne nic spatneho a je to normalni. SUN je u me banda qq carebearu nebo aspon jejich vedeni tak na me pusobi. Navic ta jejich pocty, mercmath hadr.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 02/12/2010 :  16:12:12  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
nicmene jsem z "aktualniho stavu" hry jako takove zklamany
ja to delsi dobu nehral (asi rok) mam prumernou postavu,ale zadneho novacka (ie vsechno si vyrobim sam,krome r50+ zbrani ktere si koupim od sumika v gbance a enchantu, a dam vetsinu solovatelnych mobu),nalada v klanu dobra a dari se nam o tom ale nemluvim.

Spis ze krome toho ze se svet posunul o 2kapitoly,za dobu co jsem nehral,lodi je vic nez namorniku,v bandedu nikdo nebeha a Wall Of force ma skoro kazdej,tak se za ty 3 expanze nepridalo skoro nic.
To ze zpristupnili featury ktery tam uz byly pro vesti masu (crafter si muze sam nakopat rare rudu a postavit brnka ktery driv mohl jen tezko,atd) content nepridali.
pro me je to zakladni kriterium #1 u kazdy hry s poplatkama,kolik toho pridaj,a tohle je u AV fail.

Prehazeni mobu po mape neni novej obsah
prehazeni statu u brneni neni novej obsah
Pridani/ubrani resistu mobum neni novej obsah
zmena mechaniky siege neni novej obsah
Pridani nekolika mobu (kraken,cerv a ledovej drak) neni obsah hodnej 2 letyho vyvoje..

Jako hra je to super o tom zadna,ale s tim obsahem a expanzema,jsou ti vyvojari proste Fail. I EvE uz silne polevilo s novym obsahem,tak snad jedina hra kde to hrnou natolik aby to stalo za 400 mesicne zustava WoWko,coz je proste smutny..at se pak nedivej ze spousta lidi hraje jen to.

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 02/12/2010 16:13:08
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/12/2010 :  18:48:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No jo Dynty. Kazdej krome totalnich fanboyu s tebou musi souhlasit. Jako hra je hratelnejsi, vic friendly vuci newbie a casualum nez driv, nicmene novej content veskerej zadnej. Rewampo dungu je sice vcelku povedenej a dungy sou nektery ted fakt hezky, ale porad to neni challange ve kterej vsichni doufali.

Hold asi az DF 2010 v roce 2011....snad.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/12/2010 :  19:07:10  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
souhlas, hřeší na to, že nic jinýho s tímhle zaměřením neexistuje / nefunguje, jenom kolik lidí z guildy to platí a nehraje, to musí bejt celkem balík ...
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 16/02/2011 :  13:22:25  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
isacu jak to vypada s df k dnesnimu dni? ma smysl rozjet novej char vubec? cz / sk populace aspon naka je? nebo spis da se pripojit k vam i jako new hrac?

"staro nový hrac" mam ucet na df jen si vzpomenout heslo postava sice nic moc ale mechanismy zazity :)

pripadne je i naka jina cz /sk aktivita v df? se zajmem nekoho navic?

nebreč ty buzerante

Edited by - LordHoven on 16/02/2011 13:27:26
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 16/02/2011 :  14:56:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
to těžko říct, smysl to má i nemá

asi bych to nikomu nedoporučil, díky tý zmrdí společnosti co tu hru provozuje, ale jinak je Darkfall dobrej

dost by záležilo na přístupu, dobrej powergamer by si asi postavu dokázal doladit celkem rychle, někdo to ale zase dokáže několik měsíců lamit a nemít nic
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/02/2011 :  17:35:51  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
LordHoven: když nemáš čas na WoW/HoN, jak chceš mít čas na DF ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 16/02/2011 :  20:36:18  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
hehe to je fakt zjistuju jak to vypada.... Mas jeste ty acc?

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/02/2011 :  10:52:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

asi bych to nikomu nedoporučil, díky tý zmrdí společnosti co tu hru provozuje
:)

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 17/02/2011 :  22:10:21  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
isacu jakej mas nick ingame?

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/02/2011 :  22:25:53  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Mr Orange
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 17/02/2011 :  22:39:09  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Mr Orange




te to nenajde to je zajimavy :) zkus mi napsat na jackie bauer

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 18/02/2011 :  12:41:11  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
dost by záležilo na přístupu, dobrej powergamer by si asi postavu dokázal doladit celkem rychle, někdo to ale zase dokáže několik měsíců lamit a nemít nic


To zní jako Muzzův styl hraní
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 18/02/2011 :  16:15:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by LordHoven

quote:
Originally posted by Isac

Mr Orange




te to nenajde to je zajimavy :) zkus mi napsat na jackie bauer



možná jsem nebyl ve hře, zkus napsat během víkendu
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 18/02/2011 :  18:09:24  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by LordHoven

quote:
Originally posted by Isac

Mr Orange




te to nenajde to je zajimavy :) zkus mi napsat na jackie bauer



možná jsem nebyl ve hře, zkus napsat během víkendu



o vikendu tu nejsem v pondeli to testnu :)

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/02/2011 :  18:48:23  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
poslední Sea Tower, SUN vzal asi 20 lodí

http://www.youtube.com/watch?v=QwTEtE_n0x8
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 21/02/2011 :  18:53:04  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

poslední Sea Tower, SUN vzal asi 20 lodí

http://www.youtube.com/watch?v=QwTEtE_n0x8



heh dobra hudba

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000