Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 25/04/2004 :  01:15:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm proc by snima mela bejt nekompatibilni ? o tom sem nikde necetl ja je mel zapnute.. az doted.. ale v ovladacich sem mel high performance :( na quality v bestine se nehnu
a ani v nejblizsim okoli bestiny mi to hnusne swapuje kazde dva kroky takze jestli nesezenu pamet do svy stary mrdky tak si fakt nezahraju :( je to tak ze mam 20fps potom udelam 2kroky a na 2 sekundy se to zastavi a swapuje .. o nicem nehratelne. zkusim ty shadery vypnout treba to pomuze v tom mos eisley to za mestem bylo OK nechapu ze u ty bestiny to dela takove problemy

edit > no lol .. sem zjistil ze jsem mel vyple taktovani grafiky.. ja mam totiz noname ktera ma default o 40% nizsi takt pameti nez je standard a musim to taktovacem vyhnat zpatky na standard ... zkusil sem pro srandu vypnout uplne vsecky efekty, na grafice i v optionu..vysledek ? absolutni plynulost..... a ty graficky orgie ! :-))
viz
http://swg.ratafak.net/screenShot0015.jpg


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 25/04/2004 01:40:29
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 25/04/2004 :  10:37:01  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
nekompatibilní proto že to prostě nešlape. Přesně to je ono, ten blbec ukazuje 14fps a ty se nemůžeš pohnout.... i když dáš šechno na minimum, furt stejný fps a furt se nedá pohnout, šechno zvednu na 5O%, furt stejný fps a furt se nedá pohnout Na fóru píšou že jim to líp šlape na GF3 dokud si nevypnou shading... topiců o FX je tam asi deset a jediný řešení který sem se tam dočet je vypnutí shadingu...

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/04/2004 :  22:53:46  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Potreboval jsem otestovat kreditni kartu a tak jsem otevrel account v SWG.

Jaka je soucasna populace? Prijde mi, ze skoro nikde nikdo neni (oproti stavu asi pul roku po releasu)?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/04/2004 :  09:12:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Potreboval jsem otestovat kreditni kartu a tak jsem otevrel account v SWG.

Jaka je soucasna populace? Prijde mi, ze skoro nikde nikdo neni (oproti stavu asi pul roku po releasu)?



Zkusim si odpovedet sam. V zadratovanych mestech neni ani noha. Hmm. Takze predpokladam, ze se vsichni pohybuji v hracskych mestech?



Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 26/04/2004 :  09:28:25  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Van Tassel

Potreboval jsem otestovat kreditni kartu a tak jsem otevrel account v SWG.

Jaka je soucasna populace? Prijde mi, ze skoro nikde nikdo neni (oproti stavu asi pul roku po releasu)?



Zkusim si odpovedet sam. V zadratovanych mestech neni ani noha. Hmm. Takze predpokladam, ze se vsichni pohybuji v hracskych mestech?


Zkus Coronet na Corelii nebo Theed na Naboo.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 26/04/2004 :  21:23:58  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

Zkus Coronet na Corelii nebo Theed na Naboo.


JJ, tam je vzdycky plno. Ale zkousej jen s dobrym HW.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/04/2004 :  21:26:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Ja se ted pohybuju po Bestine a taky je tam fura hracu, na kazdem rohu ...

Co vim tak je aktivnich 300,000 acc ..ale je fakt, ze je vic serveru nez na DAoC a ze svet je podstatne vetsi..


ad FX > no clovece, ja nevim jak si mel nastavene ty PS v option, ja je mel 1. den na "optimal" a mel jsem uplne stejne FPS a uplne stejnou grafiku jako kdyz jsem je dal zbyle dny na disable. Forum sem prolejzajl a par FX auditek tam vide, ale o PS sem nikde nic nevidel. Je mozny ze teda optimal=disabled. Schvalne to dneska ozkousim.

Jinak kdyz mam teda vsecko na stredni detaily a v ovladacich na performance (lehce mazla zem) tak mi to pod 10fps nespadne ani ve meste, vetsinou to teda swapuje bo pamet, ale nezasekavam se.. bezim .. mimo mesto mam normalne 20fps a vetsinou bez problemu..
Se mrkni do moji galerie na odkazu v podpisu mam tam vsude zaple ty fps a muzes tu grafiku porovnat..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 26/04/2004 :  21:27:22  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
nebo s vyplym pixel shadingem

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/04/2004 :  22:36:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote

.. du to ted zkusit, zapnu PS 1.0 potom 1.3 a potom 2.0 :o) vyfotim to ve stejnem miste a hodim na web.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 27/04/2004 :  09:57:20  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
já s PS optimal mám konstantní low fps /8, 14, 16/ který se vypnutim detailů nijak nezvýší. teda mimo město mám i 29 s vyplejma AA, nějakejma těma mapingama a VSyncem, ale ve městě se to nedá.... takže rači PS - disabled a maximální dohled, detaily a tak

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 27/04/2004 09:58:36
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 27/04/2004 :  11:36:07  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Tak tady http://www.missgalaxyswg.com/ jsou vysledky volby kralovny krasy v SWG. Musim uznat, ze Miss Lok je opravdu krasna a mam konkurentku .

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 27/04/2004 :  13:15:55  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Tak tady http://www.missgalaxyswg.com/ jsou vysledky volby kralovny krasy v SWG. Musim uznat, ze Miss Lok je opravdu krasna a mam konkurentku .



Sakryš Miss Corellia by Rastovi sedla k pleti,kdyby samozřejmě jeho srdce nepatřilo tobě zlatíčko

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 27/04/2004 :  13:47:04  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Klidne se quli tobe zlaticko opalim. No a vcera pred corvetou me tam jeden uchylak balil. Ze mi to moooc slusi a jestli jsem v RL zenska. Jake bylo jeho zklamani, kdyz jsem mu rekl, ze ne. Pak me jeste prosil at si ho vemu ze muze.... BTW byla to ta lamka co s nama byla v teamu.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 28/04/2004 :  15:20:22  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
cau neni tady nejaky hrac SWG z okoli uherskeho brodu/hradiste ,ze by me pujcil na buddy key at si to zkusim
nechce se mi totiz vysmahnout 1600,- jen tak ,sice na to mam ale i tak je to palka
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 28/04/2004 :  15:33:20  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoramKel

cau neni tady nejaky hrac SWG z okoli uherskeho brodu/hradiste ,ze by me pujcil na buddy key at si to zkusim
nechce se mi totiz vysmahnout 1600,- jen tak ,sice na to mam ale i tak je to palka



Kdyz uz vis o buddy key, tak bys taky mohl vedet, ze uz se nerozdavaji. A ty kody, ktere jeste existuji se rozhodne nedavaji zadarmo.
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 28/04/2004 :  16:21:28  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Buddy key system uz asi nefunguje. Skusal som svoje dva a ani jeden nesiel. A na fore su posty od SOE, ze to vypli v januari, ale niekedy v buducnosti to planuju obnovit.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/04/2004 :  18:41:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vim ze se pripravuje DE-10 pistole, nemate nahodou nekdo podrobnejsi info (treba s testcentra ), co to mam za typ dmg, jakej piercing apod? Hodne me to zajima, vzhledem k memu povolani BH a Pistoleer.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 29/04/2004 :  08:09:55  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by NoramKel

cau neni tady nejaky hrac SWG z okoli uherskeho brodu/hradiste ,ze by me pujcil na buddy key at si to zkusim
nechce se mi totiz vysmahnout 1600,- jen tak ,sice na to mam ale i tak je to palka



Kdyz uz vis o buddy key, tak bys taky mohl vedet, ze uz se nerozdavaji. A ty kody, ktere jeste existuji se rozhodne nedavaji zadarmo.



tak to sem nevedel sorry
nobody is perfect
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 29/04/2004 :  09:30:55  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
Tady je odkaz na tu Pistoli Krayt DE-10 Pistol by Sanu
http://sweb.cz/riddle.ace/SWG/DE-10%20Pistol.JPG

a vypada dost HUSTE

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW

Edited by - riddle on 29/04/2004 09:39:33
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2004 :  09:45:26  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Diky moc zrovna jsem chtel neco postnout, alespon tady ma obrazek komponent a resources na vyrobu:

http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=setandget&tp=67068&poll_id=0&category_id=20&warned=y

Opet jsem se nedockal pistole, ktera by mela armor piercing medium (mozna to zni divne mit u pistole piercing medium, ale nevidim duvod proc ne).

Mimochodem schematiky na DE-10 pistoli uz padaji. Na chimaere se zrovna jedna ted prodava.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 29/04/2004 09:46:16
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 29/04/2004 :  10:52:01  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no kdyz pouzijes dobreho weapon mastra kterej ti do toho da Imp. zlepsovaky tak to buder dost husta zbran a pak jeste slicnout... BEST OFF....
Jinak ten odkaz Shemiramoth nejak nefunguje :)

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 29/04/2004 :  11:10:06  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
Jinak Shemiramoth ted jsem kecal s SANU a pokud budes mit schema tak to to udela na pockani... :)

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 29/04/2004 :  11:21:08  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
BTW on uz funguje transfer postav mezi servery? Myslim ze Shemiramoth hraje na Chimaere...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2004 :  11:24:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

no kdyz pouzijes dobreho weapon mastra kterej ti do toho da Imp. zlepsovaky tak to buder dost husta zbran a pak jeste slicnout... BEST OFF....
Jinak ten odkaz Shemiramoth nejak nefunguje :)



Odkaz funguje, ale momentalne nefunguje imagedump server , musite vyckat :)). S pistolemi narazim na problem, ze napriklad ja BH a pistoleer nemam moc vyziti na serverech jako solo char. Kdezto melee chars, nebo riflemans, nebo medic a neco ...jsou velmi sobestacni. Protoze rifle a melee zbrane maji dost casto medium a vyssi (t21) piercing. Pokud ja narazim napriklad na Nyaxe, tak dobre vim ze i s jeho medium piercem ho zabiju sice zhruba za 10 minut ale killnu ho bez leceni. Postavy s heavy piercem neni mozne zasolovat :(. Ani kdybych kurevsky chtel. Nerikam ze nezabiju Force crystal huntery, jenze beru jim par desitek dmg per shot. Proto rikam, ze by hodila alespon jedna medium pierce pistole. Light pierce >> medium jde, light pierce >> heavy ..pruser.


Edit: Presne tak jsem na Chimaere .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 29/04/2004 11:27:39
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 29/04/2004 :  12:21:49  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
to nevim ale 100% existuje transport veci.... :)

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 29/04/2004 :  13:08:03  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Protoze rifle a melee zbrane maji dost casto medium a vyssi (t21) piercing.


Ehm zkousel jsi unarmed??? Co rikas na to ze VK ma light piercing a o typu dmg ani nemluvim??? Jsem zvedavy jak dlouho bude SOE ignorovat typ dmg a piercing pro unarmed. Co jsem slysel, tak jim maji jeste snizit dmg...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 29/04/2004 :  13:14:30  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Shemiramoth
Protoze rifle a melee zbrane maji dost casto medium a vyssi (t21) piercing.


Ehm zkousel jsi unarmed??? Co rikas na to ze VK ma light piercing a o typu dmg ani nemluvim??? Jsem zvedavy jak dlouho bude SOE ignorovat typ dmg a piercing pro unarmed. Co jsem slysel, tak jim maji jeste snizit dmg...



Je to proste BH...je to chudacek, ma nejhorsi vybavu do PvP i PvM a obcas nekoho nezabije na ranu. Takze MUSI dostat nejakou uber zbran, pochop to!
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 29/04/2004 :  13:17:39  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
ROFL

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2004 :  13:34:30  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ale prd dostat uber zbran to nikdo nechce a samozrejme se to netyka pouze BH. Za BH hraju protoze me to bavi i pres takovy a makovy nedostatky/vyhody. Druhej account jsem si poridil, abych udelal rifle/CM a podporil guildu. Bohuzel se svym stavajicim charem a arsenalem jsem jim hovno platnej. BH jsem bral, abych mohl hrat nejvice jako solo. Jenze zabava pro muj char konci masterem. Jedi hunty minimalni a mise z BH terminalu jsou trapny, lehky a o nicem. Spousta povolani je nevyvazenych a SOE dela hovno. Swordsman/doc zabije sam krayta ..fajn! Prijde vam to normalni? Mne ne. Hra by mela byt prizpusobena danym povolanim. Je nesmysl, aby kazdej mohl zabit krayta, ale kazdy zasrany bojovy/craftersky atd. povolani ma mit v teto hre nejaky dalsi moznosti vyvoje. Neexistuje tady nic jako RA v DAOC apod. Jsi master a co ted? PvP o nicem (vubec niz z neho nemam navic)PvM ..hmm tam jako solo muzes porad kolovat od planety k planete a prochazet caves/mobs/poi porad dokola. Grupa ma vice moznosti, ale ja nechci hrat porad s grupou lidi. Chtel bych nejak progress meho povolani, jakehokoliv povolani!

Stale hraju, protoze me to porad bavi. Tohle je to co me nejvic sere.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 29/04/2004 :  13:51:29  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Zaloz si jediho a budes mit o program postarano. Naopak te pak budou stvat BH manyry

Krayta zabije na solo kde kdo, ale co z toho? A tak by se dalo pokracovat.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2004 :  14:03:17  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Zaloz si jediho a budes mit o program postarano. Naopak te pak budou stvat BH manyry

Krayta zabije na solo kde kdo, ale co z toho? A tak by se dalo pokracovat.



JJ ..chtel jsem jen naznacit nevyvazenost povolani, ale to kazdy stejne vi . Cekam az zmeni uplne Jedi system na questove zamereny a taky muj BH ceka na Deatch Watch Bunker . Stavajici grind vsech moznych a nemoznych povolan se mi hnusi. Chci hrat a ne grindit do umoru.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/04/2004 :  16:59:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Může mi prosím, někdo říci něco o resources ? konkrétně o kůži masu a kostech.
Jak poznat ktera je kvalitni a prodat ji v bazaru nebo spis nekomu nabidnout konkretne a ze ktery si proste udelat camp nebo stimpack ? Vsiml jsem si ze snad vsecky kuze a masa se prodavaji tak za 5cpu, takze se to asi ani nevyplati prodat a lepsi si z toho udelat ten camp ci stimpack a prodat jeho ne ?

Diky za odpoved.

edit: jeste neco, nejak nechapu jednu vec. od zacatku mam overChargeshot se kterym davam furu dmg, jak zvedam skilly, dostavam ruzne nove shoty, ale zadne se dmg nevyrovnaji tomu overCharge .. jakto ? ted davam overChargem max1000, nejnovejsim headshot2 za 700max.
Je fajn ze headshot2 je do mindu, ale co je mi to platny kdyz 90% potvor co sem zatim potkal, maji mind prinejmensim stejnej jako health a tudiz se ten headshot nevyplati ? Je vtom nejakej skrytej trik nebo to neni domysleny nebo co ? Jedina nevyhoda overcharge je, ze postupne nici zbran, nastesti ji nici dost pomalu, takze se to porad vyplati..

a jeste neco. kcemu presne je to thumble to... ? ono to dava nejakou defensi, ale neda se behem toho strilet.. nejake prakticke vyuziti ? podle popisu sem myslel ze je to podobne te strele u pistole, kdy clovek treba zaklekne a zaroven to zautoci.. tady jen kleka.. diky za osvetleni.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 01/05/2004 06:49:19
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 01/05/2004 :  09:11:34  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Může mi prosím, někdo říci něco o resources ? konkrétně o kůži masu a kostech.
Jak poznat ktera je kvalitni a prodat ji v bazaru nebo spis nekomu nabidnout konkretne a ze ktery si proste udelat camp nebo stimpack ? Vsiml jsem si ze snad vsecky kuze a masa se prodavaji tak za 5cpu, takze se to asi ani nevyplati prodat a lepsi si z toho udelat ten camp ci stimpack a prodat jeho ne ?



Examine a tam mas vlastnosti. Potom www.swgcraft.com (nebo jiny informacni server) a podle vlastnosti k cemu by se to mohlo hodit. Priklad: Doktory zajima OQ, PE, DR u herbivore a avian masa.
Nebo to muzes prodat na grind ci kucharovi.

quote:
Originally posted by Rodier

edit: jeste neco, nejak nechapu jednu vec. od zacatku mam overChargeshot se kterym davam furu dmg, jak zvedam skilly, dostavam ruzne nove shoty, ale zadne se dmg nevyrovnaji tomu overCharge .. jakto ? ted davam overChargem max1000, nejnovejsim headshot2 za 700max.
Je fajn ze headshot2 je do mindu, ale co je mi to platny kdyz 90% potvor co sem zatim potkal, maji mind prinejmensim stejnej jako health a tudiz se ten headshot nevyplati ? Je vtom nejakej skrytej trik nebo to neni domysleny nebo co ? Jedina nevyhoda overcharge je, ze postupne nici zbran, nastesti ji nici dost pomalu, takze se to porad vyplati..

a jeste neco. kcemu presne je to thumble to... ? ono to dava nejakou defensi, ale neda se behem toho strilet.. nejake prakticke vyuziti ? podle popisu sem myslel ze je to podobne te strele u pistole, kdy clovek treba zaklekne a zaroven to zautoci.. tady jen kleka.. diky za osvetleni.



Overcharge shot jedna desnym zpusobem nici zbran a hlavne je to specka do nahodneho poolu, kdezto cilene specky jdou do jednoho poolu vzdy. Takze casto vystrelis overcharge vicekrat nez cilenou speckou.
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 03/05/2004 :  01:08:20  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
pozor na jedie, sou dneska na kazdym kroku

http://www.volny.cz/darkthx/jedi1.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/jedi2.jpg
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/05/2004 :  04:31:08  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Overcharge shot jedna desnym zpusobem nici zbran a hlavne je to specka do nahodneho poolu, kdezto cilene specky jdou do jednoho poolu vzdy. Takze casto vystrelis overcharge vicekrat nez cilenou speckou.



no, ja koupil zbran s kondici 1100/1100 a za 2 dny pouzivani (cistej cas tak 10 hodin strileni) ji mam na 900/1100 coz mi neprijde moc.. to stim nahodnym polem - to je fakt.
Ale kdyz proste overshotem dam za 1100, headshotem2 (mind) max za tech 800 no a normal utokem je to jeste min ..tak je to docela znat.. navic zatim teda pouzivam jen ten overshot a proste na 2-3 rany davam overshotem i zluty potvory, zatim se mi tak v 1/3 pripadu stalo ze sem musel strilet vickrat kvuli tomu ze by jednou padla rana do H potom do A a potom do M .. vetsinou to jde 1x do neceho a potvora mrtva, zluty treba 1xH 1xM a 1xH a je dole. Mno, ale asi to bude casem vic a vic poznat ze se hodi cilena specka.
Jenom mne zatim SWG docela zklamalo vtom poctu tech specek.. prijde mi desne prosta..
Chybi mi tu to, co u AO delala nanotechnologie, proste sirsi moznosti boje, v UO treba mag mel na zacatku harm, potom mel blesk, mind blast, summon creature..casem polymorf.. proste dost velke zmeny..v AO velke druhy nanotechnologii..tady mi to prijde porad jen o tom samem, 1 skill = 1 omezenej druh utoku .. bavil jsem se s nejakym riflemanem a co mne psal ma snad jen 3-4 specky dohromady.. no nic moc no..

Jeste mam dotaz, co jsou ty "tumble to kneel" atp ? podle popisu sem myslel ze se sehne a zautoci, ale on se jenom sehne, ve statusu u HAM je ze mu to tumble dava defense.. ale ani utocit nejde.. jake to ma vyuziti ? Diky za odpovedi.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 03/05/2004 :  07:39:34  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Rodiere, prohledni si ve strome, ktere specky budes moc pouzivat, na webech se klidne podivej na modifikatory a jejich efekty. Snad si nemyslis sakra, ze kdyz ses takova lama, co sotva udrzi zbran v ruce, ze budes umet milion specek?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/05/2004 :  07:52:56  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ani nevidim duvod proc mi 100vky specek. Radeji mene a vsechno poradne vybalancovat, s ohledem na ruzna povolani samozrejme, nez jich mit mnoho a snazit se, aby nekdo nebyl overpowered. Radeji uznavam, ze mene je vice.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 03/05/2004 :  08:07:41  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Specek je pro hotovou postavu tak akorat, nejde totiz jen o skillspecky ale clovek musi take pouzivat dalsi itemy aby dosahl uspechu (heal, jidlo-buffy, drogy, zmena zbrane, pripadne zmeny v equip armoru).

Black
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 03/05/2004 :  08:31:42  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRochSWG

pozor na jedie, sou dneska na kazdym kroku

http://www.volny.cz/darkthx/jedi1.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/jedi2.jpg



dost good fotomontaz

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 03/05/2004 :  12:18:38  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
Problem je, ze to neni fotomontaz
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 03/05/2004 :  12:35:11  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
ty jsi jedi?????

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 03/05/2004 :  12:39:52  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
ne
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 03/05/2004 :  12:48:26  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
On je exploiter...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:46:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Rodiere, prohledni si ve strome, ktere specky budes moc pouzivat, na webech se klidne podivej na modifikatory a jejich efekty. Snad si nemyslis sakra, ze kdyz ses takova lama, co sotva udrzi zbran v ruce, ze budes umet milion specek?



no..asi sem zhejckanej z her jako je AO, kde je toho fakt hodne :-))))

ad ty 2 obrazky s "jedim".. cim to, ze ma s mece na blizko -46 modifier ?

Jinak sem na jednom fore cetl ze vsecky ty textury ve hre se daji otevrit ve 3dsmax takze se daji delat super montaze kdy si lidi muzou prohodit grafiku, taky uz sem slysel neco o inside swg na rejpani grafiky


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:49:50  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no..asi sem zhejckanej z her jako je AO, kde je toho fakt hodne :-))))





Myslim, ze na lvl 15 tech specek taky moc nemas
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:59:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot



Myslim, ze na lvl 15 tech specek taky moc nemas



jak bych to rek :) Zasah - potopeno

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 03/05/2004 :  15:15:53  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Kdyz uz tady porad nadhazujes AO kterou si narozdil od "nas" prakticky nehral tak bys nemel zapominat ze specek na urcitym levelu taky neni mraky a mozna ani ne 2x tolik jak v SWG. Opticky to sice pusobi jako stovky ale prakticky se jedna o jednotky.

Black
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 03/05/2004 :  20:48:06  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Co jsem slysel, tak jim maji jeste snizit dmg...



ROFLMAO. Nevim jestli jsi nekdy videl TKA v akci, ale to co predvadi i TKA Novice dosahuje urovne velmi pokrocileho Swordsmana, o Pikemanovi ani nemluve. Jsou jedine 2 moznosti jak to resit...
a) snizit damage TKA - coz mimochodem velka vetsina TKA chtela (na forcu bezelo pred casem nekolik threadu s povolanimi, kde kazdy mohl napsat jak si predstavuje. A u TKA bylo v 75% procentech pripadu velka defense a male damage). To je dost blba cesta.
b) Opravit ostatni melee...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/05/2004 :  10:15:11  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Potreboval bych poradit ohledne survivalu od scouta a rangera. Jak to udelat co nejrychleji? Slysel jsem, ze se da nechat pet nebo droid v campu a pocita se to jako kdyby tam byl sam majitel. Nevim ale jestli to neni kec. Co se staly campy takrka neuzitecnymi, je to jeste vetsi problem udelat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/05/2004 :  10:22:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Potreboval bych poradit ohledne survivalu od scouta a rangera. Jak to udelat co nejrychleji? Slysel jsem, ze se da nechat pet nebo droid v campu a pocita se to jako kdyby tam byl sam majitel. Nevim ale jestli to neni kec. Co se staly campy takrka neuzitecnymi, je to jeste vetsi problem udelat.



nejlepsi je postavit camp droidovi dat patrol , na nej dat follow a vyrabet dalsi campy
a jednou za deset minut postavit camp novej , v pripade afk makra bez toho follow :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,92 seconds. on eygor Snitz Forums 2000