Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:08:55  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Taky by me zajimalo kde si to schrastil na xzone nic neni a zadnej email sem nedostal o zdrzeni zasilky
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:12:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Taky by me zajimalo kde si to schrastil na xzone nic neni a zadnej email sem nedostal o zdrzeni zasilky



Něco jsem sháněl přes Martina Schovance, posílal jsem mu mail po poledni.
Odepsal mi kolem půl třetí, že byl v Cd projekt, kde se dozvěděl že Guild Wars a Galaxies budou mít až 15.6. Chvíli to trvá, než to někdy opraví ty datumy
Hlavně nepište odkud to máte, nechci si pokazit dobré vztahy

Edited by - spajdr on 01/06/2005 15:14:49
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:15:41  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
co je na tom smesnyho
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:16:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No, buďte rádi, že je to jenom týden, u původních Galaxies, které vyšly v USA začátkem června, a k nám se měly podle oficiálních zpráv dostat v půlce července, to bylo horší - ty se k nám dostaly až v půlce listopadu, a to je pak čekání (ještě že šla zrušit předobjednávka a objednal jsem si to z Kanady
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:17:17  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
No nic dalsix X dni budu ve skole totalne nesoustredenej:)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:20:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
no na www.sendit.com to mají za 14 liber + asi 2 libry poštovné, dodání u mě bylo do pěti dnů, takže to je alternativa a levnější ještě.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:21:39  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

No nic dalsix X dni budu ve skole totalne nesoustredenej:)



To si myslíš, že jak začneš hrát, že se budeš víc soustředit? Já ne, občas přemýšlím co večer v SWG udělám, a to ne z lavice, ale z opposite positon

Si do uzavření známek radši známky oprav, ať můžeš přes léto v klidu hrát.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:26:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
spajdr: prave ze problem je ze sem uz preved prachy abych si to pak nerozmyslel jinak bych to ze senditu objednal
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:26:14  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Jj to je jasny snazim se :DD Uklidnu je me predstava co vsechno reknu ucitelum az uz na me nebudou mit vliv :DD mala ukazka ****** a ty ****** co si myslis ty ******** a ******* dostanes pres ******* nashledanou... :))
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:28:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Jj to je jasny snazim se :DD Uklidnu je me predstava co vsechno reknu ucitelum az uz na me nebudou mit vliv :DD mala ukazka ****** a ty ****** co si myslis ty ******** a ******* dostanes pres ******* nashledanou... :))



Hehe, když už za tebe nebudou mít zodpovědnost, abys nedostal přes pusu.

Navíc jak skončíš ve škole, tak to bude už jenom horší. Já si taky myslel, jaké to nebude, až se budu moct vykašlat na učení se, a teď se divím, jaká to byla pohoda.

/a když se navíc člověk těší, jak vypadne ze školy, a nakonec tam stejně skončí ....

Edited by - Drizzt DoUrden on 01/06/2005 15:30:27
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:30:33  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
No je pravda ze par ucitelu mirne dusevne narusene a maji sklon k nasili :DD radsi si vezmu nejake sportovni nacini sebou:)

Jako mi mame strasnou skolu opravdu strasnou a tesim se az zni vypadnu to snad ani neni skola opravdu je to hruza:)

Edited by - Drakchen on 01/06/2005 15:32:11
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:33:31  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
no na cdprojektu maj u GW 16.6.2005 a u SW:G-TE 9.6.2005, takze to snad jeste pristi tejden v xzone muzou stihnout nebo ne ?
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:41:38  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drakchen

I kdyz nekdo vrazi prachy do graf karet a ty stoji taky podobne ty nejlepsi.Takze myslim ze jako peknej darek k vanocum by to byt klidne mohlo:)

kazdopadne bych si za tech 10 litru co to stoji pod stromecek koupil radeji neco jineho nez figurku



gumenu natalie portman ? ;)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:51:23  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drakchen

I kdyz nekdo vrazi prachy do graf karet a ty stoji taky podobne ty nejlepsi.Takze myslim ze jako peknej darek k vanocum by to byt klidne mohlo:)

kazdopadne bych si za tech 10 litru co to stoji pod stromecek koupil radeji neco jineho nez figurku



gumenu natalie portman ? ;)

treba

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/06/2005 :  15:55:47  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drakchen

I kdyz nekdo vrazi prachy do graf karet a ty stoji taky podobne ty nejlepsi.Takze myslim ze jako peknej darek k vanocum by to byt klidne mohlo:)

kazdopadne bych si za tech 10 litru co to stoji pod stromecek koupil radeji neco jineho nez figurku



gumenu natalie portman ? ;)

treba


to by sa pacilo kazdemu...

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/06/2005 :  16:52:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No ale že teď vypadá jako klezla ze superstar, co se střihu týče, to ji moc nesluší
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 01/06/2005 :  16:57:19  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No ale že teď vypadá jako klezla ze superstar, co se střihu týče, to ji moc nesluší

ma to kvuli filmu ve kterem bude hrat

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/06/2005 :  17:05:23  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Taky mám Kačery Donaldy... dokonce 2. Boží komixy a super nafukovací meče... co víc chtít?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 01/06/2005 :  17:09:20  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Taky mám Kačery Donaldy... dokonce 2. Boží komixy a super nafukovací meče... co víc chtít?

u nas to nikde nemaj lamy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/06/2005 :  17:49:00  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

spajdr: tos vzal kde kua ? to si delaj srandu ne ? kdybych to uz nezaplatil tak tu objednavku zrusim !



zasadni chyba..

(chapu, ze jsi chtel usetrit 40 korun za postovne)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/06/2005 :  17:52:18  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jerzeegu je to presne tak jak pises nejradsi bych si za to nafackoval ... no jeste to nepotvrdili to datum
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/06/2005 :  17:52:28  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
Si do uzavření známek radši známky oprav, ať můžeš přes léto v klidu hrát.


Přes léto HRÁT?!

Ale no tak... léto je čas klidu, pohody, vesnickejch zábav, chlastu, sexu a tak okolo...

Jediná gamesa co se v létě paří je Tekken.

[edit]A taky hulení, na to bych zapomněl. [/edit]

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 01/06/2005 17:53:42
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/06/2005 :  18:05:46  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

no na www.sendit.com to mají za 14 liber + asi 2 libry poštovné, dodání u mě bylo do pěti dnů, takže to je alternativa a levnější ještě.



tam maji prave postovne, rekl bych, zvlastne delane.. k nam hry stoji 1.5 libry za kus, takze pri nekolika malo kusech je to vyhodnejsi

ale pri vice kusech uz je lepsi brat z gameplay, kde je postovne vzdy 3 libry, bez ohledu na velikost zasilky (pocet kusu)

vlastne naopak, zvlastni to je na gameplay, jinak je bezne uctovat postovne dle vahy/objemu/kusu

edit: jo a btw, to s tim zpozdenim je presne to, ceho jsem se obaval.. trochu jsem vahal, odkud, ale tohle je dalsi argument proti xzone..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 01/06/2005 18:17:01
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 01/06/2005 :  20:44:41  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

no na www.sendit.com to mají za 14 liber + asi 2 libry poštovné, dodání u mě bylo do pěti dnů, takže to je alternativa a levnější ještě.



ja bych si to odtamtud objednal, ale bohuzel mam ted jen dve karty elektronickou od KB(kterou asi neberou:( ) a pak svou embosovanou VISU kde mam moc penez a celkem se bojim ji na tohle pouzit. Nevim jak je to bezpecne, vubec s tim, nemam zkusenosti. Neni tady nekdo kdo by mi to treba objednal? Poslal bych prachy.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/06/2005 :  22:24:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ja bych se nebal

penize budou, mi nebudem
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2005 :  01:31:24  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ja bych se nebal

penize budou, mi nebudem



no mluvil bys jinak, kdyby ti nekdo vybilil pres internet ucet se 100k penezi

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 02/06/2005 :  06:08:01  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

[quote]Originally posted by spajdr

ja bych si to odtamtud objednal, ale bohuzel mam ted jen dve karty elektronickou od KB(kterou asi neberou:( ) a pak svou embosovanou VISU kde mam moc penez a celkem se bojim ji na tohle pouzit. Nevim jak je to bezpecne, vubec s tim, nemam zkusenosti. Neni tady nekdo kdo by mi to treba objednal? Poslal bych prachy.



placení kartou na gameplay je zabezpečeno a je to velmi seriózní obchod, navíc každá karta má /a určitě i embosovaná Visa/ určitý limit na transakce přes internet, takže 100 tisíc určitě limit nebude :) ..někdy se dají karty i zamknout pro tyto transakce a kdykoliv si ji člověk může odemknout...mi stáhli přesně to, co jsem měl platit a objednané zboží bylo doma za 4dny.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/06/2005 :  07:05:19  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Almych

ja bych se nebal

penize budou, mi nebudem



no mluvil bys jinak, kdyby ti nekdo vybilil pres internet ucet se 100k penezi


Ty je nemáš schovaný pod postelí?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/06/2005 :  07:42:54  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
pro někoho možná uklidňující zpráva:
Martin Schovanec
Distributor nam tvrdi, ze v pondeli 6.6. by jim meli dorazit na sklad, tak doufam, ze tomu tak bude.

Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  07:43:36  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
uffffff thx snowie konecne budu v klidu spat:)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2005 :  09:52:45  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

pro někoho možná uklidňující zpráva:
Martin Schovanec
Distributor nam tvrdi, ze v pondeli 6.6. by jim meli dorazit na sklad, tak doufam, ze tomu tak bude.





na jednu stranu mi jich je i lito.. nevim na kolik je to jejich neschopnost a na kolik to proste jinak vyjednat ani nelze (vzhledem k nicotnosti ceskeho herniho trhu v galaktickem meritku)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 02/06/2005 :  12:03:28  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

pro někoho možná uklidňující zpráva:
Martin Schovanec
Distributor nam tvrdi, ze v pondeli 6.6. by jim meli dorazit na sklad, tak doufam, ze tomu tak bude.





no ja taky doufam, ze to vyplni a opravdu to toho sesteho dorazi.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/06/2005 :  13:18:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ja bych se nebal

penize budou, mi nebudem



Nevím, ale já bych řekl, že spíš my nebudem
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/06/2005 :  14:46:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
bleeee, no jo porad

jeste se tu naucim pravopis
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  14:52:04  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
tak mam ten mec z kacera donalda:) fakt bomba vecer to nafotim jak stim umim sermovata poslu:DD
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/06/2005 :  15:01:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Almych

ja bych se nebal

penize budou, mi nebudem



no mluvil bys jinak, kdyby ti nekdo vybilil pres internet ucet se 100k penezi



No nevím, kdyby se někde profláklo, že podobný obchod někomu vybílil účet, tak už si ani neškrtne, a to by je přišlo na víc, než k čemu by si podobnou akcí pomohli.

A opravdu, karty mají limity pro týdenní výběr, si to můžeš nastavit, já tam mám na týden 15k maximálně (včetně výběru).
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  15:13:43  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Dobry den,
zatim to vypada porad na 6.-8.6. , vcera mi to potvrdil distributor a na
strankach take maji porad stare datum. Takze doufejme jiz nebude nic
branit blizkemu vydani.

Tak tohle mi prisla jako odpoved od pana chovance.Na otazku kdy bude swg komplet k dostani na xzone
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2005 :  15:16:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Almych

ja bych se nebal

penize budou, mi nebudem



no mluvil bys jinak, kdyby ti nekdo vybilil pres internet ucet se 100k penezi



No nevím, kdyby se někde profláklo, že podobný obchod někomu vybílil účet, tak už si ani neškrtne, a to by je přišlo na víc, než k čemu by si podobnou akcí pomohli.

A opravdu, karty mají limity pro týdenní výběr, si to můžeš nastavit, já tam mám na týden 15k maximálně (včetně výběru).



roflmao..

tady snad nejde o to, ze by ti to vybilil samotny obchod.. tak zoufale reseni me ani nenapadlo..

problem je v tom, ze kazda platba kreditkou znamena vydani jejich udaju nejake spolecnosti, ktera je nikdy nebude schopna zabezpecit naprosto dokonale a vzdy hrozi, ze nejaky hacker si z onoho online obchodu "stahne" udaje a pak si na tvoji kreditku udela "nakup na vikend"..
ne kazda kreditka totiz ma svuj "pin" a k pouziti casto staci znat cislo a datum expirace !!!!!

a kdyz jsem byl v usa a delal v jedne male firme, tak jsem ja, obycejny brigadnik a jeste z cizi zeme !!!!! uplne v pohode dostal do ruky seznam kreditnich karet klientu onoho obchodu !!!!!!!

a kdybych byl jen trochu drzy, tak jsem mozna mohl byt v baliku, anebo taky za mrizemi

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  15:29:22  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Takze tady jsou ty slibovane fotky kacer donald mece:)
http://www.yfree.wz.cz/LS1.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS2.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS3.jpg
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2005 :  15:47:26  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takze tady jsou ty slibovane fotky kacer donald mece:)
http://www.yfree.wz.cz/LS1.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS2.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS3.jpg



mno.. na nekterych fotkach to vypada spise jako nastroj na straseni slecen..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  16:01:31  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jj je to docela tluste ale mile me to prekvapilo:)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/06/2005 :  16:03:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takze tady jsou ty slibovane fotky kacer donald mece:)
http://www.yfree.wz.cz/LS1.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS2.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS3.jpg



co to je za dildo gumové?
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  16:04:33  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
:DD souhlas :D
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/06/2005 :  18:08:11  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
F tom Kačerovi je jedna echtovní fotka, kde to vypadá fakt jak vibrátor a ten maník se zrovna chystá k akci.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 02/06/2005 :  18:36:38  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takze tady jsou ty slibovane fotky kacer donald mece:)
http://www.yfree.wz.cz/LS1.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS2.jpg
http://www.yfree.wz.cz/LS3.jpg



tak to je vazne narez, to musim taky nekde sehnat
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  18:47:06  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
No ale pamatuj ze tu nadhernou ruku ktera to drzi nesezenes:))
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 02/06/2005 :  20:36:15  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

No ale pamatuj ze tu nadhernou ruku ktera to drzi nesezenes:))



to mas pravdu, to asi ne, budu si muset vystacit ze svou
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  21:19:04  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
No budu mit jeste jeden mame se tak zalibil ze si koupi taky jeden a svedeme par tech boju nooo :)

Edited by - Drakchen on 03/06/2005 13:04:07
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/06/2005 :  08:54:31  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

No budu mit jeste jeden mame se tak zalibyl ze si koupi taky jeden a svedeme par tech boju nooo :)





no fuj prasaku, a vis ze to je nezakonne ?

btw zalibil

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:01:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jeee ty mas ten cervenej husty. Ja mam zelenej ale jaky bych mel taky jiny mit kdyz sem zelena jestera ze?
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000