Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 08/07/2005 :  11:33:03  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Na cem se da dobre vydelat - pro zacinajici hrace cca kolem 10lvl? Aby to nebylo moc obtizne ale aby to za to stalo Nebavi me sbirat expy a potom zacit plnit mise abych si vydelal na postup na lvl

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 08/07/2005 13:51:26
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/07/2005 :  11:36:51  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
Hyperdrive facility melo by nejak byt mozne ji prehazovat mezi rebely/imperialy no ted ji maj kazdopadne impove, ale asi jeste nestacili uklidit rebelsky bannery :

http://img301.imageshack.us/img301/4483/screenshot00424bf.jpg

http://img301.imageshack.us/img301/4483/screenshot00424bf.jpg
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/07/2005 :  11:38:16  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Na cem se da dobre vydelat - pro zacinajici hrace cca kolem 10lvl? Aby to nebylo moc obtizne ale aby to za to stalo Nebavi me sbirat expy a potom zacit plnit mise abych si vydelal na postup na lvl


kdybys byl rebel vezmem te na mise 10000/misi by mohlo stacit
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 08/07/2005 :  11:47:05  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Vlada

Na cem se da dobre vydelat - pro zacinajici hrace cca kolem 10lvl? Aby to nebylo moc obtizne ale aby to za to stalo Nebavi me sbirat expy a potom zacit plnit mise abych si vydelal na postup na lvl


kdybys byl rebel vezmem te na mise 10000/misi by mohlo stacit

Rebel jsem ale na Chimaere tam mam problem na Ecslipse samozrejme ne diky sponzorstvi spolubojovniku

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 08/07/2005 13:51:39
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/07/2005 :  12:49:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Vlada

Na cem se da dobre vydelat - pro zacinajici hrace cca kolem 10lvl? Aby to nebylo moc obtizne ale aby to za to stalo Nebavi me sbirat expy a potom zacit plnit mise abych si vydelal na postup na lvl


kdybys byl rebel vezmem te na mise 10000/misi by mohlo stacit

Rebel jsem ale na Chimaere tam mam problem na Ecslipse samozrejme ne diky sponzorstvi spolubojovniku


Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 08/07/2005 :  13:33:48  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

Si to tak neber, stejne tvuj mrzky zivot nebude mit valneho trvani nez prijde rada i na vycisteni imperialniho mesta (BoH) od rebelske chatry

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 08/07/2005 :  13:58:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
kravka - heh sry ja se preklikl a misto "reply" jsem dal na tvuj post "edit"..

vlada - no ehm.. to je jedoduche.. my chodime na mise:

bud imperialni v bohemce:
vyhody - rychle prachy (10k) za zniceni vlajky a zisk imp. FP (50-150)
nevyhody - rychly, ale ne ultra rychly prisun expu a neni mozno delat spolecne s rebely (ale to je mozna vyhoda )

nebo na zviratka (boly) na dantooine
nevyhody - mensi (pomalejsi) zisk penez (sice taky 10K za hnizdo, ale zvirat je mnohem, mnohem vice) a zadne imp. FP
vyhody - ultra hyper rychly prisun expu a moznost spolecne s rebely (ale to je mozna nevyhoda )


Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 08/07/2005 :  14:04:51  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

kravka - heh sry ja se preklikl a misto "reply" jsem dal na tvuj post "edit"..

vlada - no ehm.. to je jedoduche.. my chodime na mise:

bud imperialni v bohemce:
vyhody - rychle prachy (10k) za zniceni vlajky a zisk imp. FP (50-150)
nevyhody - rychly, ale ne ultra rychly prisun expu a neni mozno delat spolecne s rebely (ale to je mozna vyhoda )

nebo na zviratka (boly) na dantooine
nevyhody - mensi (pomalejsi) zisk penez (sice taky 10K za hnizdo, ale zvirat je mnohem, mnohem vice) a zadne imp. FP
vyhody - ultra hyper rychly prisun expu a moznost spolecne s rebely (ale to je mozna nevyhoda )



Na jake levelu je takove zviratko Boly? A penize jsou za splnenou misi? Jsem na 11 lvl nebude to na me moc silne?

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 08/07/2005 :  14:25:08  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
V grupach ve kterych se pohubuju ja maj maly levely jen jednu nevyhodu. Nemaj area specku a tak nedostavaj tolik expu kolik by mohli :-)

Ad hnizda. Kdyz mas jedi defender/LS mastera sebou tak je to rychlejsi nez imp mise :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 08/07/2005 :  17:31:55  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
ahoj prodavam rifli co spadla z necrosise pokud nekdo mate zajem napiste nabidku, nabizim taky na ofic foru. dik

NULLIFIER X - rifle, Necrosis loot (with PUP)
Condition 800/800
Rifle speed 10
Cmbt lvl required : 54
Proffession : Master Rifleman
Energy
Attack speed : 3,25
DMG : 695 - 1216 (with PUP)
Estimated base : DPS 294,05
Range 0 - 55m

PUP used : Uses left 500, Attack speed modification 0,45, DMG modif +174

thank you


Kamlin

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 08/07/2005 :  18:46:36  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

ahoj prodavam rifli co spadla z necrosise pokud nekdo mate zajem napiste nabidku, nabizim taky na ofic foru. dik

NULLIFIER X - rifle, Necrosis loot (with PUP)
Condition 800/800
Rifle speed 10
Cmbt lvl required : 54
Proffession : Master Rifleman
Energy
Attack speed : 3,25
DMG : 695 - 1216 (with PUP)
Estimated base : DPS 294,05
Range 0 - 55m

PUP used : Uses left 500, Attack speed modification 0,45, DMG modif +174

thank you


Kamlin


A jaky je base DPS?Estimated DPS cenu psat nema prootze estimated je vypocitavana z tveho skillu-

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 08/07/2005 :  23:08:54  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Kravka

ahoj prodavam rifli co spadla z necrosise pokud nekdo mate zajem napiste nabidku, nabizim taky na ofic foru. dik

NULLIFIER X - rifle, Necrosis loot (with PUP)
Condition 800/800
Rifle speed 10
Cmbt lvl required : 54
Proffession : Master Rifleman
Energy
Attack speed : 3,25
DMG : 695 - 1216 (with PUP)
Estimated base : DPS 294,05
Range 0 - 55m

PUP used : Uses left 500, Attack speed modification 0,45, DMG modif +174

thank you


Kamlin


A jaky je base DPS?Estimated DPS cenu psat nema prootze estimated je vypocitavana z tveho skillu-


estimated je zaklad, modified je dle skillu pokud se nemylim..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/07/2005 :  12:00:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Kravka

ahoj prodavam rifli co spadla z necrosise pokud nekdo mate zajem napiste nabidku, nabizim taky na ofic foru. dik

NULLIFIER X - rifle, Necrosis loot (with PUP)
Condition 800/800
Rifle speed 10
Cmbt lvl required : 54
Proffession : Master Rifleman
Energy
Attack speed : 3,25
DMG : 695 - 1216 (with PUP)
Estimated base : DPS 294,05
Range 0 - 55m

PUP used : Uses left 500, Attack speed modification 0,45, DMG modif +174

thank you


Kamlin


A jaky je base DPS?Estimated DPS cenu psat nema prootze estimated je vypocitavana z tveho skillu-


estimated je zaklad, modified je dle skillu pokud se nemylim..



Sakra, tak na to mit nebudu...
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/07/2005 :  12:39:33  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

kravka - heh sry ja se preklikl a misto "reply" jsem dal na tvuj post "edit"..


Todle se mi taky vobčas stává.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/07/2005 :  12:41:57  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
Base DPS: 294,05

Propříště to piš radši takhle, je to pak jasný úplně fšem.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 09/07/2005 :  13:39:11  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Jo jo ale DPS taky ukazuje zkresleny info. Takze radsi pis min max dmg a nemodifikovanou rychlost :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/07/2005 :  16:35:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
nejlepsi je imho napsat rozsah dmg (min-max), base speed a base DPS a je po problemu

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2005 :  00:40:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Darth Vader light version



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 10/07/2005 :  07:39:05  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
chudak spis ma nebozatko nejakou nemoc :(
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/07/2005 :  10:10:19  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
co je na te rifle tak zvlastniho? mam nejakou rifle za 150k, ktera ma vsechny staty lepsi, dostrel ma 65m, acc bonus 17, base dps kolem 310, speed kolem 2,5, max dmg ma tesne pod 1k
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/07/2005 :  12:12:38  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

chudak spis ma nebozatko nejakou nemoc :(


urcite a on se tomu smeje....

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 10/07/2005 :  12:25:31  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Za kolik se da prodat Landspeeder schematic AV-21 ? Tohle je asi jenom auto a ten pover plant k tomu nemam ze - to by bylo dalsi item v batohu ze?

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 10/07/2005 :  12:26:42  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Za kolik se da prodat Landspeeder schematic AV-21 ? Tohle je asi jenom auto a ten pover plant k tomu nemam ze - to by bylo dalsi item v batohu ze?



Byvavalo to kolem 300k. Ale ted ... netusim.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 10/07/2005 :  14:07:18  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Janek jede do Pacelic (Pacelice, Strakonice, Sedlice, Blatná, naše znalost zeměpisu je nám hovno platná ), takže Janek přeje fšem...

KRÁSNÝ PRÁZDNINY!

[edit]W00T! 1100th post! [/edit]

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 10/07/2005 14:16:35
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/07/2005 :  14:34:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
taky jsem se nejprve zasmal, ale

rodiere ty ses chuj..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/07/2005 :  16:26:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Omg vy jste rodiera nepochopili on vyfotil sam sebe....
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/07/2005 :  17:36:31  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Omg vy jste rodiera nepochopili on vyfotil sam sebe....


ROFL!!!!!

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 10/07/2005 :  19:26:44  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
http://www.posters.cz/star-wars/

Mrknete sem docle pekne postery tady maji.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2005 :  21:42:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hh to dite neni nemocne, jen tan maj imho moc spatnej vzduch tak nosi respiratory no.. my sme je v 1992 taky nosili..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 11/07/2005 :  01:23:14  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
nevim co je na ty rifli zvlastniho, nekdo ji chtel kdyz jsem ji lootnul tak ji nabizim.. price check na aukci dopadl zhruba kolem 800k...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 11/07/2005 :  11:38:01  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
hele, je tu teraz nejaky imp. pilot(SS) 3-3-3-3 ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 11/07/2005 :  16:22:35  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
mam na aukci važneho zajemce na tu rifli za 1M ale je to rebel kterej ma navíc ban do Boh a tomu se mi to prodavat fakt nechce... takže pokud někdo chcete tak rychle.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 11/07/2005 :  17:16:39  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
čau všichni SWG maniaci :o) Mám dotaz, včera mi skončil měsíc zdarma, tak jsem si hned dneska skáknul do banky uložit nějakej ten "keš", vyplnim číslo karty a všechno a ta potvora mi napíše Credit card rejected, but due to system problems. Mám Mastercard Internetcard od E-banky, úplně novou, poradí někdo? Mám už dvoudenní SWG absťák
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/07/2005 :  18:11:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jestli dobre chapu tu hlasku, tak karta byla odmitnuta na zaklade nejakeho jejich systemoveho problemu

takze bych to zkusil pozdeji
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 11/07/2005 :  22:50:21  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

čau všichni SWG maniaci :o) Mám dotaz, včera mi skončil měsíc zdarma, tak jsem si hned dneska skáknul do banky uložit nějakej ten "keš", vyplnim číslo karty a všechno a ta potvora mi napíše Credit card rejected, but due to system problems. Mám Mastercard Internetcard od E-banky, úplně novou, poradí někdo? Mám už dvoudenní SWG absťák


bud mas malo penez na uctu, nebo blby vyplneni expiration date

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 11/07/2005 :  23:18:45  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Toppan

čau všichni SWG maniaci :o) Mám dotaz, včera mi skončil měsíc zdarma, tak jsem si hned dneska skáknul do banky uložit nějakej ten "keš", vyplnim číslo karty a všechno a ta potvora mi napíše Credit card rejected, but due to system problems. Mám Mastercard Internetcard od E-banky, úplně novou, poradí někdo? Mám už dvoudenní SWG absťák


bud mas malo penez na uctu, nebo blby vyplneni expiration date



Kurňa já jsem tak rád, že máš pravdu, už to běží. Jsem to ale střevo :o) Dík moc
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/07/2005 :  10:39:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kravka - Co je to za rifli? Muzes mi sem dat obrazek nebo jeji popis?

For All - Dal sem na nase stranky cesky popis publishe 20, tak mrknete: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005071102
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/07/2005 :  11:26:35  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kravka - Co je to za rifli? Muzes mi sem dat obrazek nebo jeji popis?

For All - Dal sem na nase stranky cesky popis publishe 20, tak mrknete: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005071102


sorry prodal jsem ji tomu dementnimu rebelovi a radoval se jak maly decko. Ale Nir ma uplne stejnou ted.. teda Herhoth

jůůz d fóós
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/07/2005 :  12:54:37  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jestli clenove tlupy nebudou zvedat visibility zvysi se pocet jediu exponencialne bych rekl

Edited by - SNowie on 12/07/2005 13:02:13
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/07/2005 :  13:25:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kravka - hezky, ale muze mi nekdo rict co je to zac ta rifle?

Snowie - ani bych nerek, npc je po planetach plno takze se vysibilita bude zvisovat taky a lidi co nebudou v grupe taky :). To s tou grupou mi pripada naopak jako dobry napad ktery devove meli udelat uz davno.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 12/07/2005 :  14:17:43  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kravka - Co je to za rifli? Muzes mi sem dat obrazek nebo jeji popis?

For All - Dal sem na nase stranky cesky popis publishe 20, tak mrknete: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005071102

Clanek je moc dobry, pises to moc hezky.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/07/2005 :  14:30:06  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
no pokud nebude jedimu v grupe rust visibility tak je to pekne vyjebany, pockejte všichni ne-jedi kolik jich pak bude.. už ted jich sou mraky a s timto jich rapidně naroste.. a neni to fair vuči starym jedi kteří museli hodiny tvrdě dřít o samotě a kdykoliv se někdo přiblížil schovat meč... mělo to své kouzlo.

Jorssku koukni na stranu 119 tak ta rifle je..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/07/2005 :  14:34:18  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

no pokud nebude jedimu v grupe rust visibility tak je to pekne vyjebany, pockejte všichni ne-jedi kolik jich pak bude.. už ted jich sou mraky a s timto jich rapidně naroste.. a neni to fair vuči starym jedi kteří museli hodiny tvrdě dřít o samotě a kdykoliv se někdo přiblížil schovat meč... mělo to své kouzlo.

Jorssku koukni na stranu 119 tak ta rifle je..


jediny pozitivum vidim v tom ze zacinajici jedi to budou mict o dost zabavnejsi
btw: videli ste tu odmenu novou pro vsechny co hrajou vic jak 30 dni ??? muzete si zvolit bud corelian corvet hologram nebo lambda shuttle hologram !!!!!
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/07/2005 :  14:38:26  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
btw: videli ste tu odmenu novou pro vsechny co hrajou vic jak 30 dni ??? muzete si zvolit bud corelian corvet hologram nebo lambda shuttle hologram !!!!!
[/quote]
nj akorat toho budou všude plny baraky..

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 12/07/2005 14:38:58
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/07/2005 :  14:42:08  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

btw: videli ste tu odmenu novou pro vsechny co hrajou vic jak 30 dni ??? muzete si zvolit bud corelian corvet hologram nebo lambda shuttle hologram !!!!!


nj akorat toho budou všude plny baraky..
[/quote]
v tom vidim pozitivum akce ... vyberu si corvetu a za babku koupim lambdu
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/07/2005 :  17:50:39  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kravka - No tusim ze se jednalo o rifli pro Master BH. To je skoda ze si to prodal mohli sme se dohodnout, dluzis mi tech 2,5 mil tak sis s toho mohl neco nechat, pokud ji sezenes nebo kdokoliv tak mam zajem.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/07/2005 :  19:54:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
s tema jedima to je v pi.i

jak jste si jiste vsimli, uz i ja jsem na nem zacal delat - cituji elor: "jerzee, i ty brute?"

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 13/07/2005 :  08:36:35  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Muzu poprosit o preklad A (odpovedi) - si myslim ze jsem na tom v AJ celkem dobre ale odpoved na otazku nechapu - ani se slovnikem mi to nedava smysl :) diky

Q: Why are we forced into using pistols to level Squad Leader? Combat XP or another system is a better solution.

A: We are definitely considering this for the squad leader revamp.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 13/07/2005 :  08:46:35  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Muzu poprosit o preklad A (odpovedi) - si myslim ze jsem na tom v AJ celkem dobre ale odpoved na otazku nechapu - ani se slovnikem mi to nedava smysl :) diky

Q: Why are we forced into using pistols to level Squad Leader? Combat XP or another system is a better solution.

A: We are definitely considering this for the squad leader revamp.



Devove uznavaj, ze vyse uvedeny princip je blbost a "najisto pocitaji se zmenou pri prepracovani SL profese".
Tak to aspon chapu ja

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 13/07/2005 :  10:03:48  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Vlada

Muzu poprosit o preklad A (odpovedi) - si myslim ze jsem na tom v AJ celkem dobre ale odpoved na otazku nechapu - ani se slovnikem mi to nedava smysl :) diky

Q: Why are we forced into using pistols to level Squad Leader? Combat XP or another system is a better solution.

A: We are definitely considering this for the squad leader revamp.



Devove uznavaj, ze vyse uvedeny princip je blbost a "najisto pocitaji se zmenou pri prepracovani SL profese".
Tak to aspon chapu ja

THX

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,73 seconds. on eygor Snitz Forums 2000