Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 08/08/2005 :  18:58:57  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

solnout nejde, ale ve dvou jedi je to pohoda. psal jsem max hodnoty dmg ktery muzu dat ale power attack se nejakou dobu nabíjí takže to zas tak rychlý není. většinou se dělá leg/body/head hit a ten se power hitem jen občas prokládá dle nálady :) Mastera jsem zkoušel solovat, měl 40K HAM a když mě sejmul tak měl asi 10K. Taky je to přece jen Jedi master takže utoči dost rychle, má úhyby atd.. to muj utok zpomaluje... ale dokud měli 20K ham tak to byla pohoda
ale pokud by za mnou stál ranger s dostatečným palebným potenciálem tak bychom ho asi dali taky v poho.


Ani ne bo by se okamzite naagroval na toho ktery dava nejvetsi dmg a sundal ho pokud by to nebyl jedi s AI.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/08/2005 :  05:33:49  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Wlk - V popisu na foru ti tam dole chybi wlk, si ho tam dopis .
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 09/08/2005 :  10:07:38  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, pro všechny, kdo dělají "rádiový" quest z Rriatt trialu - je to nechutně dlouhé a uděláme to jen všichni dohromady a to ještě s dopomocí. Proč? Protože na zemi je to sice náročné, ale ve vesmíru teprve přichází to skutečně těžké - už druhá část první vesmírné mise vyžaduje pobití skupiny lvl 5 lodí včetně mateřské (decimator!!!) a obtížnost pak dále stoupá tak, že na fóru autor návodu dokonce říká "raději dvě korvety najednou" ...
Takže - opět to vidím na hromadnou misi (zatím vím o tom, že to dělám já, Ocogak a Wanargi).

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 09/08/2005 :  10:25:20  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, pro všechny, kdo dělají "rádiový" quest z Rriatt trialu - je to nechutně dlouhé a uděláme to jen všichni dohromady a to ještě s dopomocí. Proč? Protože na zemi je to sice náročné, ale ve vesmíru teprve přichází to skutečně těžké - už druhá část první vesmírné mise vyžaduje pobití skupiny lvl 5 lodí včetně mateřské (decimator!!!) a obtížnost pak dále stoupá tak, že na fóru autor návodu dokonce říká "raději dvě korvety najednou" ...
Takže - opět to vidím na hromadnou misi (zatím vím o tom, že to dělám já, Ocogak a Wanargi).


ja jsem ten quest solnul (ten vesmir asi na nakej 4. pokus kdyz jsem si zapl emergency weapons a bobmerstrike a droid program)...BTW si zapomel napsat ze to musis pokosit rychle bo jak ti pozabijeje wookiee tak konec mise :)

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 09/08/2005 :  10:48:36  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
No my z pavlom sme to robily naraz, cize sa nam setko spawnlo 2x . Nas rozhodily pomerne rychlo a dalsia strata chassis hp sa nam zdala jako zbytocna ...
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/08/2005 :  13:33:43  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Itemsloot&message.id=40221
je to zajimave cteni o buglem craftu v DWB

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 09/08/2005 13:34:00
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/08/2005 :  14:24:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, pro všechny, kdo dělají "rádiový" quest z Rriatt trialu - je to nechutně dlouhé a uděláme to jen všichni dohromady a to ještě s dopomocí. Proč? Protože na zemi je to sice náročné, ale ve vesmíru teprve přichází to skutečně těžké - už druhá část první vesmírné mise vyžaduje pobití skupiny lvl 5 lodí včetně mateřské (decimator!!!) a obtížnost pak dále stoupá tak, že na fóru autor návodu dokonce říká "raději dvě korvety najednou" ...
Takže - opět to vidím na hromadnou misi (zatím vím o tom, že to dělám já, Ocogak a Wanargi).



No, už si nepamatuju co přesně se mělo dělat a kolik misí předcházelo, každopádně tahle mise vede k získání přístupu do Blackscale Compound, který musíš proběhnout (zaminované a plné Blackscale potvor a Avatar guards lvl 81+, plus zabít nějaké bosse lvl 84-88) - a na to vše je půl hodiny. S Koudym jsem solo získal přístup až do counpounds, ale bohužel ty sám nedám. Jo a následuje vesmírna bitva, kde je pár těžkých lodí, úkolem je zabít lorda Blackscale - k této bitvě se vztahuje poznámka v návodu, že by radši sundával dvě korvety, ne k útěku wookieho z Kashyyyku, kde se objeví Decimátor.

No ale až půjdete do compounds nebo nahoru na bitku, rád se připojím, je za to badge, který ještě nemám...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/08/2005 :  05:50:20  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No ja udelal jen ten quest s radiem ty ostatni mi jeste chybi tak kdyz mi s nimi nekdy pomuzete tak pak muzeme udelat spolecne ty ostatni.

Carmax - Zas tak buglej byt nemuze kdyz tu behaj uchylaci ve full mando setech.

Edited by - Jorssk on 10/08/2005 05:50:52
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 10/08/2005 :  08:10:15  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Tak s Ocogakem uz mame pristup do Compoundu - kdo se jeste prida?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/08/2005 :  10:21:51  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Tak s Ocogakem uz mame pristup do Compoundu - kdo se jeste prida?


Treba ja :)
Bude se tam muset probijet zhrub neco kolem 100 trandoshanu bo jsem tam udelal 100K XP v jedi

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 10/08/2005 :  10:46:15  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
"Radiova mise":
- pomuzeme Jorsskovi s dvema vesmirnyma misema a zabitim sefa v Etyyy
- ja, Ocogak, Lygie, Drizzt, Jorssk - to uz bude slusna squadra

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 10/08/2005 :  11:24:07  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

"Radiova mise":
- pomuzeme Jorsskovi s dvema vesmirnyma misema a zabitim sefa v Etyyy
- ja, Ocogak, Lygie, Drizzt, Jorssk - to uz bude slusna squadra

ja bych se taky pridal, bohuzel vubec nemuzu udelat to osvobozeni toho wookije z toho trandoshan kempu v 4. patre rryattu :/

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 10/08/2005 :  16:52:07  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, pro všechny, kdo dělají "rádiový" quest z Rriatt trialu - je to nechutně dlouhé a uděláme to jen všichni dohromady a to ještě s dopomocí. Proč? Protože na zemi je to sice náročné, ale ve vesmíru teprve přichází to skutečně těžké - už druhá část první vesmírné mise vyžaduje pobití skupiny lvl 5 lodí včetně mateřské (decimator!!!) a obtížnost pak dále stoupá tak, že na fóru autor návodu dokonce říká "raději dvě korvety najednou" ...
Takže - opět to vidím na hromadnou misi (zatím vím o tom, že to dělám já, Ocogak a Wanargi).



Vem si jedi star fighter. To je tak preboostla lod ze musi svacit destroyery. Nebo napis SOE oni ti za 10 dolaru radi prodaj jedi super star fighter kterym budes snadno likvidoivat hvezdy smrti jak na bezicim pasu.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/08/2005 :  22:05:11  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, pro všechny, kdo dělají "rádiový" quest z Rriatt trialu - je to nechutně dlouhé a uděláme to jen všichni dohromady a to ještě s dopomocí. Proč? Protože na zemi je to sice náročné, ale ve vesmíru teprve přichází to skutečně těžké - už druhá část první vesmírné mise vyžaduje pobití skupiny lvl 5 lodí včetně mateřské (decimator!!!) a obtížnost pak dále stoupá tak, že na fóru autor návodu dokonce říká "raději dvě korvety najednou" ...
Takže - opět to vidím na hromadnou misi (zatím vím o tom, že to dělám já, Ocogak a Wanargi).



Vem si jedi star fighter. To je tak preboostla lod ze musi svacit destroyery. Nebo napis SOE oni ti za 10 dolaru radi prodaj jedi super star fighter kterym budes snadno likvidoivat hvezdy smrti jak na bezicim pasu.



Nebo rekneme tobe, at nam to predvedes, z tvych reci je jasne, ze ses uber killer Death Staru...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/08/2005 :  22:59:26  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
nebo si kup za par frfniku Belbullab-22 coz je nemlich to samy jako jedi-starfighter
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 11/08/2005 :  00:00:29  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Jo jo ebulah - nekrosis. JSF - zdarma (40 minut trapnej a zbugovanej quest)

A co mas?

Letadlo lepsi nez stihacky za miliony. Holt placeny cash. (datadisk)

Nebojte uz moc rerptat nebudu. Tohle a podobny veci mi to znechutilo na tolik, ze jsem zrusil placeni nejen SWG ale celyho station acces. Holt nebudu investovat do firmy z jejihoz pristupu je mi na zvraceni.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 11/08/2005 00:03:31
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/08/2005 :  05:29:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Quest na jedi starfighter zbugovanej vubec nebyl, nekterym lidem by se melo zakazat rikat slovo bug, kdyz ho neumi pouzivat. Kdyz si nevedi s questem rady nebo se jim sam nedokonci tak je hned buglej...
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 11/08/2005 :  10:57:56  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Jo jo ebulah - nekrosis. JSF - zdarma (40 minut trapnej a zbugovanej quest)

A co mas?

Letadlo lepsi nez stihacky za miliony. Holt placeny cash. (datadisk)

Nebojte uz moc rerptat nebudu. Tohle a podobny veci mi to znechutilo na tolik, ze jsem zrusil placeni nejen SWG ale celyho station acces. Holt nebudu investovat do firmy z jejihoz pristupu je mi na zvraceni.


Nevim co se ti zase nelibi jedi starfighter questu.Ta lod je uplne stejna jako jakakoliv tier 4/tier 3 bo ma jen 90K mass nic jinyho nema.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 11/08/2005 :  11:10:09  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Quest na jedi starfighter zbugovanej vubec nebyl, nekterym lidem by se melo zakazat rikat slovo bug, kdyz ho neumi pouzivat. Kdyz si nevedi s questem rady nebo se jim sam nedokonci tak je hned buglej...

no, to odvadeni AT-ST je tedka nejaky blby ze se obcas zasekne do kopce a uz se nehne, a v te casti jak mas postrilet ty rebebly je jeden kdesi na kopci takze na nej nejde strilet

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 11/08/2005 :  13:04:39  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Quest na jedi starfighter zbugovanej vubec nebyl, nekterym lidem by se melo zakazat rikat slovo bug, kdyz ho neumi pouzivat. Kdyz si nevedi s questem rady nebo se jim sam nedokonci tak je hned buglej...

no, to odvadeni AT-ST je tedka nejaky blby ze se obcas zasekne do kopce a uz se nehne, a v te casti jak mas postrilet ty rebebly je jeden kdesi na kopci takze na nej nejde strilet


No z urcityho mista jde.Jen si uz nepamatuju z jakyho.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 11/08/2005 :  14:08:25  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk
No z urcityho mista jde.Jen si uz nepamatuju z jakyho.


Jj, ja jsem chodil okolo a v jednom miste mohl on strilet na mne - tam jsem zacal strilet ja na nej a slo to!

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 11/08/2005 :  14:10:30  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Werrevlk
No z urcityho mista jde.Jen si uz nepamatuju z jakyho.


Jj, ja jsem chodil okolo a v jednom miste mohl on strilet na mne - tam jsem zacal strilet ja na nej a slo to!

to je sice pekny, ale abych musel behat okolo a hledat misto, z ktereho budu mit dovolene ho zastrelit a tim dokoncit quest, mi pripada trochu blby

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/08/2005 :  14:20:54  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Werrevlk
No z urcityho mista jde.Jen si uz nepamatuju z jakyho.


Jj, ja jsem chodil okolo a v jednom miste mohl on strilet na mne - tam jsem zacal strilet ja na nej a slo to!

to je sice pekny, ale abych musel behat okolo a hledat misto, z ktereho budu mit dovolene ho zastrelit a tim dokoncit quest, mi pripada trochu blby



proc, to je prave docela fajn ne ? hledani jehly v kupce sena prece patri k nejlepsim druhum zabavy a k nejpusobivejsim zazitkum v zivote vubec.. (podle SOE)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 11/08/2005 :  15:24:36  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

to je sice pekny, ale abych musel behat okolo a hledat misto, z ktereho budu mit dovolene ho zastrelit a tim dokoncit quest, mi pripada trochu blby
[/quote]
Ano, neslouzi to prilis povesti programatoru a aplikace samotne. Ale vzhledem k tomu, ze hledani one pozice mi trvalo tak max. 10 vterin (poposel jsem po cesticce), tak jsem se tim ani prilis nezatezoval

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 11/08/2005 :  15:38:26  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
BTW nebyl neškdo dnes po restartu ve vesnicce? Nevite, jestli je nova faze, nebo nas jeste budou s... napinat dal?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 11/08/2005 :  16:08:51  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Quest na jedi starfighter zbugovanej vubec nebyl, nekterym lidem by se melo zakazat rikat slovo bug, kdyz ho neumi pouzivat. Kdyz si nevedi s questem rady nebo se jim sam nedokonci tak je hned buglej...



Jen pro zacatek.Rekneme "profesionalne" jsem se hrama zacal zabyvat zhruba v dobe kdy tobe maminka utirala hubu bryndakem protoze ses pokecal kojeneckou vyzivou. Takze kdyz reknu zbugovanej myslim tim zbugovanej a i kdyz to nevidis vez ze lidi co se vyznaj to videj. Mam nejradsi cucaky co si myslej, ze kdyz jim otisknou neco v casopise jen proto ze tu hru uz nikdo z redakce nehraje ze sezral vsechnu moudrost sveta.

3 cast questu. Zakladna je napadena rebely ty musis zabit urcity pocet nepratel (Vsechny spawnute.) Nicmene jak je u SOE zvykem spawnujou se i v mistech kde se na ne neda dostat (na kopce se neda vylez bo neviditelna zed ma to celej zk**** Kash.) a neda se na ne ani strilet. Cili se musis odlognout pockat az ve svete zmizis a jit si nechat zadat danou cast questu znova cili quest nejde udelat diky chybe v systemu (neschopnosti programatora zadat spravnou promenou) cili JE TO BUG. Nebo feature ale debilni cili se pro to pouziva stejne oznaceni bo ten brouk je v hlave debila co to delal.

Lygie: Ad JSF. Ten je sice JEN obycejny tier 4 jen je EXTREMNE dobre manevrovatelny (nic co sem ve hre videl se mu ani zdaleka nevyrovna) A tech 30k HAM (cti 1/3 navic) Oproti craftenym strojum .... je citelna. Jinymi slovy. nejlepsi dostupna stihacka za takrka nulovou cenu. CIli Nici to balance systemu, ekonomiku, ruinuje Lidi co delaj lode proste jen tim, ze se jejich vyrobky tomuhle nemuzou rovnat ani vzdalene.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 11/08/2005 16:12:13
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/08/2005 :  18:26:29  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Jorssk

Quest na jedi starfighter zbugovanej vubec nebyl, nekterym lidem by se melo zakazat rikat slovo bug, kdyz ho neumi pouzivat. Kdyz si nevedi s questem rady nebo se jim sam nedokonci tak je hned buglej...



Jen pro zacatek.Rekneme "profesionalne" jsem se hrama zacal zabyvat zhruba v dobe kdy tobe maminka utirala hubu bryndakem protoze ses pokecal kojeneckou vyzivou. Takze kdyz reknu zbugovanej myslim tim zbugovanej a i kdyz to nevidis vez ze lidi co se vyznaj to videj. Mam nejradsi cucaky co si myslej, ze kdyz jim otisknou neco v casopise jen proto ze tu hru uz nikdo z redakce nehraje ze sezral vsechnu moudrost sveta.



sice reakce nebyla pro mne ale me se pak celej den ukazovalo ze jsem moc daleko od hlidaneho objektu a ze se failed i kdyz sem uz mel tu raketu v kapse :-)
takze bugly to fakt jorsku minimalne bylo kdyz ted neni, ale asi porad je. zbytek reakce jelikoz neni pro mne nechavam bez komentare.



Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 11/08/2005 18:27:43
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/08/2005 :  19:41:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
stejne vlastnosti co se tyce manevrovatelnosti ma Belzebub od Necra a Z-95 Headhunter
sehnal jsem tu vylepsenou verzi Huntera, ma 100k mass a je super, jenom ma jednu zbran

co se tyce JSF, co mam rikat ja, coby rebel, ze ten quest nemuzu vubec udelat? tomu rikam tunel na slusny lidi
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/08/2005 :  20:38:01  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

co se tyce JSF, co mam rikat ja, coby rebel, ze ten quest nemuzu vubec udelat? tomu rikam tunel na slusny lidi



jo tak to je jedine pozitivum na cele te veci..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/08/2005 :  05:42:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja nic bugleho nemel. Ty spawny je uz celkem u SOE normalka to je chyba enginu a tim se nezatezuju, hlavne kdyz se nekdo spawne tam kam nemuzu tak mi to vyresej peti. A pokud te Giltanisi sere ze nemuzes psat do casaku a jsi starsi nez ja, tak.....tak s tim nic nenadelas. Nekdo umi a nekdo cumi. Ja se nedoprosoval abych tam psal, nikdo se k tomu nehlasil a ja chtel zachovat aktualni stav swg a informovat hrace o datadiskach a novich vecech. Jinak tva reakce me nastvala, clovek pise do casaku kvuli SWG komunite a nejakej nafoukanej vocas ho tu pomlouva a sam dela kulovi, ani neni schopny napsal clanek do nasich SWG stranek, nevi co by hral a vse mu pripada zabugovane. A to ti reknu ze vse zabugovane je, nikde se neobjevila hra nebo program bez jedineho bugu, vzdy tam nejake jsou a proto vzdy vychazej takove ty veci kterym se rikaji "patch" nebo "update". Jestli mi rikas jakej sem fakan, ale tve posty hovori za vse, ze se totiz nedokazes vyjadrovat a ovladat - pises ve tvich reakcich nadavky a dokazes si v nich delat z druheho co neco dokazal srandu (ano jak nekdo se zamrzlou pubertou ktery s odpustenim zarli). A jak jsem jiz psal, nemas zadne pravo me pomlouvat, pac i kdyz si starsi tak si pro SWG kominitu udelal narozdil ode me kulovi. A pokud se mylim tak mi napis alespon jeden web, kde vysel o swg nejaky tvuj clanek a nebo alespon o EQ2 kdyz ho mas tak radsi. Jo a pokud chces dopre poradit tak nez neco napises, pocitej do deseti az vychladnes aby si nepsal jek nadavky, u me a u ostatnich to vetsinou pomaha .

Fuj to me zase nekdo dokazal skazit naladu.

For All - Jinak dneska vecer odjizdim na chatu a budu tam tyden tak se nedivte ze nebudu ve hre, napisu tam alespon zatim nejake dalsi veci na nase swg stranky .

Edited by - Jorssk on 12/08/2005 05:48:14
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 12/08/2005 :  08:16:30  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Ted neco optimistickeho - od vcerejska je nova (4.) faze a minimalne Carmax a ja uz cekame na dedu a vstupenku k Melicharovi

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/08/2005 :  11:36:53  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Ted neco optimistickeho - od vcerejska je nova (4.) faze a minimalne Carmax a ja uz cekame na dedu a vstupenku k Melicharovi



a cim ze to jako je optimisticke ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/08/2005 :  12:29:58  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by baron432

Ted neco optimistickeho - od vcerejska je nova (4.) faze a minimalne Carmax a ja uz cekame na dedu a vstupenku k Melicharovi



a cim ze to jako je optimisticke ?


ze pribudou dalsi dzedajove ?
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 12/08/2005 :  12:35:58  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
a cim ze to jako je optimisticke ?


Optimisticke = s pozitivnim vyhledem do budoucna (je tu 4. faze, kdo chce, muze toho vyuzit, carmax/ja mame za sebou dalsi krok a muzeme se vrhnout do noveho grindeni )

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 12/08/2005 :  12:40:58  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
http://www.croqaudile.com/index.php?article_id=10316




Go to Top of Page

Iqwar
Starting Member

3 Posts

Posted - 12/08/2005 :  13:09:34  Show Profile  Send Iqwar an ICQ Message Send Iqwar a Private Message  Reply with Quote
Mam len maly dotaz...nemate nejaky IRC kanal, kde sa stretavate?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/08/2005 :  15:28:35  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno clenove BoH maji ventrilio pres ktere kecaj a nejen ti muzou tam i nasi kamosi . Jinak toho Melichuje jste si blbe nacasovali, vam s tim nebudu moct pomoct kdyz tu nebudu .
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/08/2005 :  16:01:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iqwar

Mam len maly dotaz...nemate nejaky IRC kanal, kde sa stretavate?



rofl..

(co to je IRC?)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/08/2005 :  01:06:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Mno clenove BoH maji ventrilio pres ktere kecaj a nejen ti muzou tam i nasi kamosi . Jinak toho Melichuje jste si blbe nacasovali, vam s tim nebudu moct pomoct kdyz tu nebudu .



kde mate pusteny ten ventrilo server? to mate nekdo na kompu, nebo nekde platite fleka?
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 14/08/2005 :  16:18:17  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja nic bugleho nemel. Ty spawny je uz celkem u SOE normalka to je chyba enginu a tim se nezatezuju, hlavne kdyz se nekdo spawne tam kam nemuzu tak mi to vyresej peti. A pokud te Giltanisi sere ze nemuzes psat do casaku a jsi starsi nez ja, tak.....tak s tim nic nenadelas. Nekdo umi a nekdo cumi. Ja se nedoprosoval abych tam psal, nikdo se k tomu nehlasil a ja chtel zachovat aktualni stav swg a informovat hrace o datadiskach a novich vecech. Jinak tva reakce me nastvala, clovek pise do casaku kvuli SWG komunite a nejakej nafoukanej vocas ho tu pomlouva a sam dela kulovi, ani neni schopny napsal clanek do nasich SWG stranek, nevi co by hral a vse mu pripada zabugovane. A to ti reknu ze vse zabugovane je, nikde se neobjevila hra nebo program bez jedineho bugu, vzdy tam nejake jsou a proto vzdy vychazej takove ty veci kterym se rikaji "patch" nebo "update". Jestli mi rikas jakej sem fakan, ale tve posty hovori za vse, ze se totiz nedokazes vyjadrovat a ovladat - pises ve tvich reakcich nadavky a dokazes si v nich delat z druheho co neco dokazal srandu (ano jak nekdo se zamrzlou pubertou ktery s odpustenim zarli). A jak jsem jiz psal, nemas zadne pravo me pomlouvat, pac i kdyz si starsi tak si pro SWG kominitu udelal narozdil ode me kulovi. A pokud se mylim tak mi napis alespon jeden web, kde vysel o swg nejaky tvuj clanek a nebo alespon o EQ2 kdyz ho mas tak radsi. Jo a pokud chces dopre poradit tak nez neco napises, pocitej do deseti az vychladnes aby si nepsal jek nadavky, u me a u ostatnich to vetsinou pomaha .



Takze postupne.
Ty spawny sou sice u SOE normalni ale neni to enginem ale lenosti programatoru. Maji nastroje k tomu aby se to nedelo jen je nepouzivaji.

Nesere me to. Psal jsem tam kdyz jsem byl vyrazne mladsi nez ty. Naposled cca pred 7 lety. Ale nebavilo me to. Co se tyce tveho pocitu, ze jsem nic nedokazal tak se pletes jen nemam potrebu se tim chlubit. Ale aby sis to zas nevzal do huby tak mam webove stranky o hrach. Pravda dlouho neaktializovany ale mam. Pomahal jsem s preklady nekolika her do cestiny Aktivne jsem se podilel na vyvoji a chodu nekolika ceskych Shardu na UO atd atd. Ale vse pod jinym nickem.

O moje clanky a komentare by nikdo nestal. Ja jsem typickej power player. Me zajima funkcnost a balance systemu. Zajimaji me taktiky, tabulky cisla. A vzhledem k tomu, ze SWG nemaji vybalancovane ani PvP ani PvM ani dokonce jediho tak bych o tom nic pozitivniho ani napsat nemohl. SWG je zamerene na lidi, kterym staci ze jsou to hvezdne valky a nevyzadujou od toho nic vic.

Ano vsechny hry obsahuji bugu. Ale ani sem neslysel o hre ktera by jich mela pomalu stejne mnozstvi jako funkcnich featurek. SWG je rozhodne nejzabugovanejsi hra jakou jsem kdy hral.

Nemam problemy s vyjadrovanim jen byly urcite vyrazy vynalezeny proto, ze pokud se pouzijou lepe vyjadri to co pisatel mysli. Co se tyce chladnuti tak muj post byl velmi mirny. napsal jsem ho 6 hodin po tom co jsem si precetl tvuj velmi urazejici a nafoukany post. Takze jsem to psal docela s chladnou hlavou. Jen mi proste vadi kdyz se do me nebo mych znalosti navazi nekdo kdo je hluboko pod moji urovni. At uz znalostma problemu (coz jsi dokazal) nebo intelektem coz mi neprislusi posuzovat.

Omlouvam se za pozdni odpoved ale byl odruznut od sveta na horske samote.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 14/08/2005 :  16:49:34  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
pls hod odkaz na ten tvuj web rad se mrknu
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/08/2005 :  01:50:11  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

pls hod odkaz na ten tvuj web rad se mrknu



Moc si od toho neslibuj. Byl to spis zpusob jak aspon trochu pochopit jak funguje front page a weby obecne. Takze je to primitivni. Ale klidne tvoji zvedavost ukojim :-)


www.arthur.mysteria.cz

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 15/08/2005 01:50:53
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 15/08/2005 :  05:54:16  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
to je nahoda kdysi jsem hledal neco o NWN a zabrouzdal jsem na tvuj web:)
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/08/2005 :  08:20:07  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No na muj web obvykle zabrouzda cca 30000 lidi za mesic. Ani nevim proc :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/08/2005 :  11:17:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

No na muj web obvykle zabrouzda cca 30000 lidi za mesic. Ani nevim proc :-)



tak proc mas na pocitadlu cca 53k navstev?

Edited by - Almych on 15/08/2005 11:19:00
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/08/2005 :  12:44:28  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

tak proc mas na pocitadlu cca 53k navstev?



Protoze se po 99999 resetuje a jede od nuly :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 15/08/2005 :  13:54:12  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Almych

tak proc mas na pocitadlu cca 53k navstev?



Protoze se po 99999 resetuje a jede od nuly :-)


Takze tam pozitri bude neco kolem 10k navstev ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/08/2005 :  14:16:39  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
To asi ne :-) Posledni rok to nesleduju tak nemuzu rict :-)) Ale obvykle se pocitadlo pretocilo cca po ctvrt roce :-) Musel bych si vzpomenout jak se na to pocitadlo leze a na hesla :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/08/2005 :  16:04:32  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
uz to tu mam dojem nekde padlo, ale ma nekdo zkusenost nebo vi presne jestli a jak lze pouzit total experience misto stazeni datadisku ?

predpokladam, ze staci pribaleny kod natukat v launchpadu po kliknuti na register expansion, ale rad bych to vedel jiste

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/08/2005 :  17:36:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

uz to tu mam dojem nekde padlo, ale ma nekdo zkusenost nebo vi presne jestli a jak lze pouzit total experience misto stazeni datadisku ?

predpokladam, ze staci pribaleny kod natukat v launchpadu po kliknuti na register expansion, ale rad bych to vedel jiste

jo je to tak

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,55 seconds. on eygor Snitz Forums 2000