Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/09/2005 :  22:11:01  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix

;[[ ale me to nebezi... mam uplne stejny problem ale penize tam mam a exp. date sem zkousel na mesic na rok... etc.. furt nic...

JA CHCI BEJT TAKY STREVO ;]

dik za rady...







jako co jsi zkousel davat na mesic a rok ? expirace je platnost karty = do kdy plati - to se nezkousi, to je stanoveno bankou a je to na karte napsano..

takze si pro jistotu znovu zkontroluj:
typ karty - visa
- ec/mc (eurocard nebo mastercard)

cislo karty (je natisteno na karte)

konec platnosti - opet je natisteno na karte - ve formatu mesic rok - napr. 06 08 - to je karta plati do cervna 2008


potom je jeste moznost, ze tvoje karta nema povoleny platby do zahranici..

u jake banky mas tu kartu ? je to klasicka kreditni nebo ta elektronicka virtualni ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 06/09/2005 :  04:00:37  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A name on the card musi napsat jmeno na koho je ta karta napsana.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 06/09/2005 :  05:43:45  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Znovu se ptam nema nekdo zalozenou postavu na TC ? Aby se podival co potrebuje Squad Leader k tomu aby ziskal lvl ? Nebo nemuzete se nekoho poptat ? diky

Ne ten v TV okopiroval moje jmeno hajzl :)

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/09/2005 :  09:13:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Znovu se ptam nema nekdo zalozenou postavu na TC ? Aby se podival co potrebuje Squad Leader k tomu aby ziskal lvl ? Nebo nemuzete se nekoho poptat ? diky

Ne ten v TV okopiroval moje jmeno hajzl :)



jo ty se ptas kdo nema zalozenou postavu na TC ?

tak teda ja nemam..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 06/09/2005 :  09:53:26  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Sanix

;[[ ale me to nebezi... mam uplne stejny problem ale penize tam mam a exp. date sem zkousel na mesic na rok... etc.. furt nic...

JA CHCI BEJT TAKY STREVO ;]

dik za rady...







jako co jsi zkousel davat na mesic a rok ? expirace je platnost karty = do kdy plati - to se nezkousi, to je stanoveno bankou a je to na karte napsano..

takze si pro jistotu znovu zkontroluj:
typ karty - visa
- ec/mc (eurocard nebo mastercard)

cislo karty (je natisteno na karte)

konec platnosti - opet je natisteno na karte - ve formatu mesic rok - napr. 06 08 - to je karta plati do cervna 2008


potom je jeste moznost, ze tvoje karta nema povoleny platby do zahranici..

u jake banky mas tu kartu ? je to klasicka kreditni nebo ta elektronicka virtualni ?



Tak uz sem taky strevo! ;]] expirace sem myslel jako ze zadam expiraci platnosti toho subscribe... kua psal sem tam nesmysly...

DIKY MOC! uz se zase tesim az se uvidime ingame ;]
(ted sem byl 2 tejdny pryc)

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  15:35:54  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
kurna, server loading... zas im to trva
edit: lol na chimaere sa niekto vola Tamon(ale nejsom to ja:D)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 06/09/2005 15:56:39
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 06/09/2005 :  15:58:57  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Curini server loading a najednou zas off-line a ted zas loading co tam stim zas jebou.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2005 :  16:21:48  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

kurna, server loading... zas im to trva
edit: lol na chimaere sa niekto vola Tamon(ale nejsom to ja:D)


kecas
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  16:25:47  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
jj, ale bria loaduje tiez, aspon nejsme sami
no tak som chcel kuknut na chimaeru, davam meno Tamon a napisalo mi to ze take meno uz existuje neni to niekto z vas ? co ty koudy ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2005 :  16:47:06  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

jj, ale bria loaduje tiez, aspon nejsme sami
no tak som chcel kuknut na chimaeru, davam meno Tamon a napisalo mi to ze take meno uz existuje neni to niekto z vas ? co ty koudy ?


kolik tvojich kopii se potuluje po galaxii ?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/09/2005 :  16:59:39  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
kouknete na ty videa to jsou blazni http://www.kincharbamin.com/Downloads.html

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:08:08  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Hosty

jj, ale bria loaduje tiez, aspon nejsme sami
no tak som chcel kuknut na chimaeru, davam meno Tamon a napisalo mi to ze take meno uz existuje neni to niekto z vas ? co ty koudy ?


kolik tvojich kopii se potuluje po galaxii ?



lol, koudy pomenoval svojho rancora Tamon a co len SWG, aj vo WoW pomenoval isty Cech svojho peta Tamon

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:11:17  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Hosty

jj, ale bria loaduje tiez, aspon nejsme sami
no tak som chcel kuknut na chimaeru, davam meno Tamon a napisalo mi to ze take meno uz existuje neni to niekto z vas ? co ty koudy ?


kolik tvojich kopii se potuluje po galaxii ?



lol, koudy pomenoval svojho rancora Tamon a co len SWG, aj vo WoW pomenoval isty Cech svojho peta Tamon

ale zapomnel jsi zminit, ze jim za tu reklamu mesicne platis tucne sumy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:11:33  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
lol, tak som spravil zatial char. na TC, ked nejde eclipse a po chvile hrania ma to vyhodilo a: test center is loading
carmax: lol

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 06/09/2005 17:13:27
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:11:37  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Hosty

jj, ale bria loaduje tiez, aspon nejsme sami
no tak som chcel kuknut na chimaeru, davam meno Tamon a napisalo mi to ze take meno uz existuje neni to niekto z vas ? co ty koudy ?


kolik tvojich kopii se potuluje po galaxii ?



lol, koudy pomenoval svojho rancora Tamon a co len SWG, aj vo WoW pomenoval isty Cech svojho peta Tamon


rofl
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:14:33  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Co tam probuh delaj zmrdi asi jim brzo useknu kladelka a vystavim si je v baraku to sli na vobed a rekli sií ze to nechaj do vecere ne?
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:15:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

lol, tak som spravil zatial char. na TC, ked nejde eclipse a po chvile hrania ma to vyhodilo a: test center is loading
carmax: lol

hihi jeste ze jsem dal zase cancel subscription :))) nebavi me to a jeste to ani nejede co vic si prat

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:15:48  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Co tam probuh delaj zmrdi asi jim brzo useknu kladelka a vystavim si je v baraku to sli na vobed a rekli sií ze to nechaj do vecere ne?

sli na koblihu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:17:50  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

hihi jeste ze jsem dal zase cancel subscription :))) nebavi me to a jeste to ani nejede co vic si prat




coze ? a co hras ? EQ2 ?
alebo playboy: the mansion ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 06/09/2005 17:18:24
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:18:15  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Je to banda vypasenejch kravataku co serou na normalniho hrace a stelou si pod sebe neco jako poslanci CR by si snima mohli podat ruce
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:19:33  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
kluci, podte hrat nieco ine... ake mate hry ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:25:49  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Carmax

hihi jeste ze jsem dal zase cancel subscription :))) nebavi me to a jeste to ani nejede co vic si prat




coze ? a co hras ? EQ2 ?
alebo playboy: the mansion ?

nic EQII me taky prestalo bavit grind je strasne dlouhej jedine obcas CS:S

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 06/09/2005 17:26:36
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:33:50  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
lol dajte do google Tamon alebo na ICQ find user podla nickname a daj Tamon
a hele: www.tamon.com
nj, tamon bude nieco v nejakom azijskom jazyku(zrejme krstne meno), napr. Tamon Yashima je na ICQ

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:45:46  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Asi si zas nainstaluju Kotora 1 nebo 2 a nebo Galactic Battlegrounds.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 06/09/2005 :  17:51:01  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
SOE sou curaci co si kladelkujou vlastni prdele navzajem strucnej popis neli pravda.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2005 :  19:42:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
kotor 1 > kotor 2
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/09/2005 :  21:15:16  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja jsem si vcera rano nainstaloval opet jedi academy, kdyz mi nesel ten net.. a uz jsem to skoro cele projel.. uz to bude asi po 6 nebo 7 ani nevim..

zkousim tentokrat bez force healu.. a zatim v klidu, staci drain a lekarnicky..
klasika je skrceni a blesky a k tomu force absorb se bude hodit na nektere bossy ke konci..
akorat zvazuju, co dat posledni.. asi vyzkousim rage, to jsem nikdy nepouzival..
mind trick je na dve veci, heal zkousim vynechat a zbyva jedine protection, tak mozna misto tohle misto te rage..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  21:31:17  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ja jsem si vcera rano nainstaloval opet jedi academy, kdyz mi nesel ten net.. a uz jsem to skoro cele projel.. uz to bude asi po 6 nebo 7 ani nevim..

zkousim tentokrat bez force healu.. a zatim v klidu, staci drain a lekarnicky..
klasika je skrceni a blesky a k tomu force absorb se bude hodit na nektere bossy ke konci..
akorat zvazuju, co dat posledni.. asi vyzkousim rage, to jsem nikdy nepouzival..
mind trick je na dve veci, heal zkousim vynechat a zbyva jedine protection, tak mozna misto tohle misto te rage..

dark rage je nejlepci ja ho mel vzdy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2005 :  21:52:19  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
lol, podte si niekedy zahrat jedi academy MP, bude haluz

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:05:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

lol, podte si niekedy zahrat jedi academy MP, bude haluz

ja to hral :P byl sem nejlepsi ceskej tyckar

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:12:49  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
hmm nevim nevim, nejak me u toho MP nebavi.. mozna tak kooperative jeste..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:15:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

hmm nevim nevim, nejak me u toho MP nebavi.. mozna tak kooperative jeste..

kooperativa? myslis siege?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:18:06  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by JerzeeG

hmm nevim nevim, nejak me u toho MP nebavi.. mozna tak kooperative jeste..

kooperativa? myslis siege?



jake siege ? u jedi academy neni kooperative prece..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:27:21  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by JerzeeG

hmm nevim nevim, nejak me u toho MP nebavi.. mozna tak kooperative jeste..

kooperativa? myslis siege?



jake siege ? u jedi academy neni kooperative prece..

ale je, siege

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:32:00  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by JerzeeG

hmm nevim nevim, nejak me u toho MP nebavi.. mozna tak kooperative jeste..

kooperativa? myslis siege?



jake siege ? u jedi academy neni kooperative prece..

ale je, siege



jako ja uz si to zas tak dobre nepamatuju, ale pokud myslis tym hracu dobyva jiny tym hracu, tak to neni kooperativ.. teda je, ale neni..

pokud si pamatujes na starickeho dobreho dooma2, tak tam byl kooperativ - jedes normalne solo "pribehovou" linku ve dvou..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/09/2005 :  22:58:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo, kooperativní mód - to jsme praktikovali u NAMu. Jeden kryje od dveří, druhý vběhne dovnitř, u rohu počká, vběhne ten druhý. Navíc reálné prostředí Vietnamu, fakt supr (až na grafiku z Duke Nukem 3D)

Ale kooperativní mód je taky to jediné, co z multiplayeru na 3D hrách hraju - nějaké hromadění fragů mi nic neříká, ale ve dvou, třech procházet sinleplayer mise, to je něco jiného...

Škoda že to nešlo u Dark Forces, to byla asi nejlepší SW 3D hra, co jsem kdy hrál, bez zbabělého ukládání. Když se tam na vás vyřítil Dark Trooper fáze 2, tak jste se málem po....
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 06/09/2005 :  23:14:43  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
ale ve dvou, třech procházet sinleplayer mise, to je něco jiného...


napodobne, skoda ze to podporuje tak malo her

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/09/2005 :  00:29:09  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
ale ve dvou, třech procházet sinleplayer mise, to je něco jiného...


napodobne, skoda ze to podporuje tak malo her



presne..


ale ani pekny DM mi nevadi.. neni nad doom 2 map01.. tam jsme s bratrancem protocili ciselnik fragu oba mnohokrat..

a pak jeste jsme se sousedem parili blood - tam byly spickove DM mapy.. stadion, tower a jeste jedna takova mala byla bombovni..
to jsme nekdy 4-5 let zpatky hrali v lete kazdou noc..
jo a btw tam byl taky coop. mode.. stejne jako v dukovi.. drive to byvalo u hodne her..

jo a pak jsme jeste hodne hravali staricky UT..

ale dneska.. dneska uz hraju jenom swg..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/09/2005 :  05:52:36  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No Siege u Academy sice neni cooperative ale je to taky bezva zabava kde nekomu nemusi zalezet na fragach ale napr. na ubraneni zakladny :). Jinak cooperative jsem hraval u Jazz Jackrabita 2 s bratrancem , byla to prdel :) A tusim ze jde hrat i u Serious Sam.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/09/2005 :  09:06:34  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
Kua sem si včera koupil novou grafiku a nějak mi nejde, pls help už sem psal i do angl fóra ...
http://content.ytmnd.com//140000/140430/image.jpg

zatím mi tam moc nepomohli tak snad tady ďýk

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 07/09/2005 09:06:56
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/09/2005 :  09:12:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
ale todleto je samozrejme hustej typek, takhle dopadnu asi ja a mozna i koudy . Stahnete si ty videa z jeho stranky je to o nem reportaz predvadi tam i svoji zbirku SW figurek a jeho zena rika ze si o sobe mysli ze je Jedi Knight http://kincharbamin.com/Downloads.html
Dokonce hraje i SWG, skoda ze ne na eclipse urcite by byl nadseny z naseho musea.

Quartax - a neni vadna? Ja mel taky jednou vadou 3D kartu a nic na ni nechodilo, musela se vymenit.

Edited by - Jorssk on 07/09/2005 09:20:11
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/09/2005 :  09:20:43  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

Kua sem si včera koupil novou grafiku a nějak mi nejde, pls help už sem psal i do angl fóra ...
http://content.ytmnd.com//140000/140430/image.jpg

zatím mi tam moc nepomohli tak snad tady ďýk



muzes napsat cesky, coze si to s ni udelal? nejak tomu nerozumim
a nejede ti vubec nebo dela blbosti ve woknech?
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 07/09/2005 :  09:30:30  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:

ale todleto je samozrejme hustej typek, takhle dopadnu asi ja a mozna i koudy . Stahnete si ty videa z jeho stranky je to o nem reportaz predvadi tam i svoji zbirku SW figurek a jeho zena rika ze si o sobe mysli ze je Jedi Knight http://kincharbamin.com/Downloads.html
Dokonce hraje i SWG, skoda ze ne na eclipse urcite by byl nadseny z naseho musea.



hehe ten clovek je fakt magor ;]]]] dost me to pobavilo.... ;]

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 07/09/2005 09:31:59
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/09/2005 :  09:40:55  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Quartax - a neni vadna? Ja mel taky jednou vadou 3D kartu a nic na ni nechodilo, musela se vymenit.


no přerčti si to prohlídni a pochopíš proč nejde :-)

quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Quartax

Kua sem si včera koupil novou grafiku a nějak mi nejde, pls help už sem psal i do angl fóra ...
http://content.ytmnd.com//140000/140430/image.jpg

zatím mi tam moc nepomohli tak snad tady ďýk



muzes napsat cesky, coze si to s ni udelal? nejak tomu nerozumim
a nejede ti vubec nebo dela blbosti ve woknech?


Podívej se na obrázek, ten mluví o všem :-)

(nebyl sem to já ten kdo měl problém jen sem to tak psal)
před tím než prozradím pointu nechám vás na to přijít taky

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/09/2005 :  09:54:53  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
a to se vyplati
http://shop.ubi.com/Pack_ExtDesc.asp?catalogid=303&id=12&added=1

EQ2+datadisk+pekna opicka

cena 20liber, postovne zdarma
uz mam objednano
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/09/2005 :  10:09:01  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
rekl bych, ze se pokousel nacpat PCIex kartu do AGP, a protoze mu tam nesla, tak ulomil kus sbernice
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/09/2005 :  10:22:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
fuj ta opice je hnusna lepsi byl zergling co se daval k WoW nebo Varactyl u swg :D

Sanix - Joohoo je to cool chlapik urcite bych si s nim rozumel, ale je asi v tom zazranej vic jak ja.

Edited by - Jorssk on 07/09/2005 10:22:53
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/09/2005 :  10:52:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

rekl bych, ze se pokousel nacpat PCIex kartu do AGP, a protoze mu tam nesla, tak ulomil kus sbernice



ne ulomil, ustrilhnul pekne podle naznacene linky..


jorssk - vice nez ty ? to jde ?


jo btw na shadow moon mam krasnou orcici shamanku yerzee, level 3

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/09/2005 :  11:26:37  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Almych

rekl bych, ze se pokousel nacpat PCIex kartu do AGP, a protoze mu tam nesla, tak ulomil kus sbernice



ne ulomil, ustrilhnul pekne podle naznacene linky..


jorssk - vice nez ty ? to jde ?


jo btw na shadow moon mam krasnou orcici shamanku yerzee, level 3


Jojo už sem myslel že to nikdo nepozná co s tim je :-)
ale kde já bych vzal na GF 7800 :-)
ale i tak to musela bejt pěkná sranda to pak zjistit

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/09/2005 :  13:33:14  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Almych

rekl bych, ze se pokousel nacpat PCIex kartu do AGP, a protoze mu tam nesla, tak ulomil kus sbernice



ne ulomil, ustrilhnul pekne podle naznacene linky..


jorssk - vice nez ty ? to jde ?


jo btw na shadow moon mam krasnou orcici shamanku yerzee, level 3


Jojo už sem myslel že to nikdo nepozná co s tim je :-)
ale kde já bych vzal na GF 7800 :-)
ale i tak to musela bejt pěkná sranda to pak zjistit

lololol to jo, asi to bylo to posledni co zjistil, pak dostal infarkt

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 07/09/2005 13:33:38
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,58 seconds. on eygor Snitz Forums 2000