Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 13/09/2005 :  16:13:12  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych


hral jsem to vcera asi 5 hodin, graficky je to lepsi, dokonce mi to bezi i na hodne high nastveni, vsechno tam bezi jak ma, naprosto famozni tutorial, proste takhle fungovat SWG tak jsou vsechny servery pretizene



Snad bude s novym datadiskem i lepsi graficky engine.

Mel bych technicky dotaz: Mam P4 2.8GHz, 1 GB RAM, ATI 9700 s 128 MB.
Uvazuji o upgrade, aby mi to tak nelagovalo ve mestech atd. Jsou 3 moznosti, co myslite ze pomuze nejvic?:
- procesor
- RAM na 2 GB
- lepsi grafika s 256 MB


SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 13/09/2005 :  16:45:38  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
Ve mestech jsem mel take celkem slusnou slideshow (Barthon 3200+, GT6600, 756MB RAM). Kdyz jsem vyhodil pomalou 256 a upgradoval jsem na 1,5GB RAM tak problem zmizel :o).
Nekde jsem tusim cetl ze swg si dokaze vzit pro sebe max 756MB, takze to zase nema smysl moc prehanet.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/09/2005 :  19:59:26  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arkos Agnos

Takze jeste update ohledne platebni karty, volal sem po vsech certech nez jsem to zjistil:

Mam Visa Classic Partner od Ceske sporitelny, embosovanou atd. Na zadni strane karty je 3-mistne cislo, tzv. CVV kod. Ceska sporitelna se nedavno rozhodla, ze internetove platby, ktere nebudou obsahovat tento CVV kod, nebude v ramci "vyssiho zabezpeceni" autorizovat. Tudiz napriklad predplatne SWG, kde muzete vkladat jen cislo karty, expiraci, a jmeno vlastnika, a neni zde kolonka (a system asi neumi pracovat) s CVV kodem, pomoci teto karty nezaplatite (bavil sem se s online podporou). Toto chovani karty NELZE nijak (tj. na zadost zakaznika) zmenit. Tedy pomoci teto karty nelze vetsinu on-line her platit.

O tom, jak me to "nastvalo" a ze CS neposlala predem zadnou informaci nebo upozorneni snad ani nemusim psat. Ted abych nekde sehnal novou kartu, asi si udelam konto u ebanky. Mozna by stalo za to dat tohle nekam do FAQ.



Nevim s kym si mluvil, ale ja byl vcera pro novou Mastercard a schvalne jsem ptal na to CVVcko u embossovanych karet. Bylo mi receno, ze to neni mozne, nic takoveho nezavedli a platby probihaji normalne. Tu Visa Clasic Partner+ mam taky a dnes mi to ztrhlo penize jako obvykle. Ta baba jenom rikala, ze zhruba pred 2 lety se jim podarilo vyrobit serii karet se spatnym CVVckem, ale ty ze uz by meli byt vymeneny. Tak bych tam zasel a zaprudil.
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 13/09/2005 :  20:20:44  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych


Nevim s kym si mluvil, ale ja byl vcera pro novou Mastercard a schvalne jsem ptal na to CVVcko u embossovanych karet. Bylo mi receno, ze to neni mozne, nic takoveho nezavedli a platby probihaji normalne. Tu Visa Clasic Partner+ mam taky a dnes mi to ztrhlo penize jako obvykle. Ta baba jenom rikala, ze zhruba pred 2 lety se jim podarilo vyrobit serii karet se spatnym CVVckem, ale ty ze uz by meli byt vymeneny. Tak bych tam zasel a zaprudil.


No ja jsem mluvil s nekolika lidma na info lince i na pobocce. Mastercard pry ma fungovat normalne, tam to CVV neni potreba. U VISA classic potreba je, proste ti to tu platbu bez toho neprovede a hlasi to tamten error. Pokud je to ale uz opakovana platba (zes tam to cislo zadaval drive) tak to snad bude fungovat s VISA i dal. Pokud bys, ale SWG cancelnul, a pak to chtel znova zaplatit, tak uz to s Visou neudelas.

SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/09/2005 :  21:55:31  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
pokud má rád někdo strategie (konkrétně homeworld 2 ) tak už nějakou dobu je pro něj modifikace warlords http://warlords.swrebellion.com/ novější je mod Clonewars od stejnejch tvůrců
screenshoty z Clonewars http://warlords.swrebellion.com/gallery/CLONEWARS (doporučuji porovnání Venatoru nad coruscantem z úvodem E3 :)
sosat můžete zde: http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=71184
sou tam i takovy detaily jako (sice neviditelne ale funkcni :) delostrelectvo SPHA-T v hangáru zmiňovaného Venatoru (takovej ten paprsek co sunda fregatu separatistů jednou ranou)

Edited by - SNowie on 13/09/2005 21:58:49
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/09/2005 :  22:43:38  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
už je sign-up na betu trials of obiwan ... kdo má zájem:
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Announcements&message.id=699
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/09/2005 :  23:29:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
JOOO JDU DO TOHO, snad me vyberou!!
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/09/2005 :  09:53:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
loooooool todle by mohla byt nova rasa do swg, kladelkoid : http://www.crazyfrog.cz/obrazky_1/cwdata/bigdeal0ke.html

Edited by - JerzeeG on 14/09/2005 11:26:22
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/09/2005 :  11:28:00  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

loooooool todle by mohla byt nova rasa do swg, kladelkoid : http://www.crazyfrog.cz/obrazky_1/cwdata/bigdeal0ke.html




co se tyce toho vykonu - ano, SWG skutecne neumi vzit vice nez 768 MB (?!), ale prave proto chce mit minimalne 1GB, aby zbylo misto na viry (win, DX)..
optimalne 1.5 GB, jeden kamarad rikal, ze kdyz povysil na 2GB, tak uz dokonce ukoncovani SWG netrvalo minuty, ale skocilo to do win hned..

kua zase jsem se preklikl a misto reply jsem dal na jesteru edit..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/09/2005 :  11:49:50  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Sanix

quote:
Originally posted by Almych

Tak jsem prubnul EQ2 (dnes jsem nasel ve schrance obalku s hrou).
Kdyz tak koukam na SWG, tak premyslim, kde udelali soudruzi z NDR chybu.



to je to EQ2 tak dobry? napis o tom neco, jestli nechces zasirat forum jinou hrou tak pisni na mail... dik...



hral jsem to vcera asi 5 hodin, graficky je to lepsi, dokonce mi to bezi i na hodne high nastveni, vsechno tam bezi jak ma, naprosto famozni tutorial, proste takhle fungovat SWG tak jsou vsechny servery pretizene


strileli za valky do vzduchu..

asi tak - proc musi mit zrovna moje oblibena hra tak stupidni vyvojare..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 14/09/2005 11:51:28
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/09/2005 :  09:32:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Urcite to bude graficky o neco lepsi kdyz to vyslo pozdeji nez swg, ale me osobne se vic libi stil grafiky v swg :)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  10:26:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Urcite to bude graficky o neco lepsi kdyz to vyslo pozdeji nez swg, ale me osobne se vic libi stil grafiky v swg :)


me osobně přijde grafika v swg téměř dokonalá
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/09/2005 :  10:59:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ono jde spise o to, že graf. engine EQ2 je pořádně odladenej, takze se to opravdu da hrat i na docela high nastaveni, samozrejme ze to chce aspon trochu slusnej stroj
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:09:43  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Nazdar! Právě jsem se stal členem BoH a občanem města Bohemia. Jsem v SWG docela nůb, takže bych se chtěl optat, esli třeba není v guildě ještě nějaký nůb, který by byl ochoten se mnout řešit třeba nějaké questíky nebo pořádat lovy na roztomilá zviřatka.

A kdyžtak hraju většinou večer, začínám tak kolem 1800.

Malý dodatek:

Moje postavička se jmenuje Semir Ferhis.

-howgh-

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.

Edited by - Kozomrd on 15/09/2005 15:30:37
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:18:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
lol kam až vede hraní:

http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=310789&poll_id=0&warned=y

Edited by - SNowie on 15/09/2005 15:23:46
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:41:39  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Almych - Ani bych nerek ja treba hraju swg skoro na high detailech a je to krasa a nelaguje to a v EQ2 sem musel mit skoro vse na minimum a i tak se to kousalo.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:50:07  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Almych - Ani bych nerek ja treba hraju swg skoro na high detailech a je to krasa a nelaguje to a v EQ2 sem musel mit skoro vse na minimum a i tak se to kousalo.

ja mam SWG cely na high a od krasy to podle me ma daleko

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:52:44  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
přiznejte se kdo tu ma superpočítač z NASA a tim pádem může mít zaplé i volumetrické stínování všeho i ve městě ?
edit: carmaxi to si ještě neupdatoval signaturu nebo si zase skončil ?

Edited by - SNowie on 15/09/2005 15:53:37
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:55:48  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

přiznejte se kdo tu ma superpočítač z NASA a tim pádem může mít zaplé i volumetrické stínování všeho i ve městě ?
edit: carmaxi to si ještě neupdatoval signaturu nebo si zase skončil ?

ne ja jsem jeste nezacal

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  15:58:43  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by SNowie

přiznejte se kdo tu ma superpočítač z NASA a tim pádem může mít zaplé i volumetrické stínování všeho i ve městě ?
edit: carmaxi to si ještě neupdatoval signaturu nebo si zase skončil ?

ne ja jsem jeste nezacal


jakto a co to adk co si chtěl zpátky ? to byla jen prevence ?
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:06:33  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by SNowie

přiznejte se kdo tu ma superpočítač z NASA a tim pádem může mít zaplé i volumetrické stínování všeho i ve městě ?
edit: carmaxi to si ještě neupdatoval signaturu nebo si zase skončil ?

ne ja jsem jeste nezacal


jakto a co to adk co si chtěl zpátky ? to byla jen prevence ?

jo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:17:41  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

přiznejte se kdo tu ma superpočítač z NASA a tim pádem může mít zaplé i volumetrické stínování všeho i ve městě ?
edit: carmaxi to si ještě neupdatoval signaturu nebo si zase skončil ?



ja

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:31:55  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
omg, 80% serverov este stale loaduje(eclipse samozrejme s nimi)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:38:08  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Chápu to. Nikdo z vás není nůb, takže mi tedy nepomůžete. Beru to. Ale mohli byste mi alespoň říct třeba "di do prdele, debile". Víte, co pro mě znamená vřelé lidské slovo?

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:38:59  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kozomrd

Chápu to. Nikdo z vás není nůb, takže mi tedy nepomůžete. Beru to. Ale mohli byste mi alespoň říct třeba "di do prdele, debile". Víte, co pro mě znamená vřelé lidské slovo?


di do prdele, debile ne ale kdyz tu zrovna zadny nub nepise, tak proc by ti meli odpovidat na dotaz nenoobove, kdyz jsi se ptal noobu?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 15/09/2005 16:40:12
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:42:36  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Jojo, tak já tedy přeformuluji svůj dotaz, aby se týkal všech (ha! a máte to!):

Máte v guildě i nějaké nůby, kteří by byli ochotni...? atd.

A za to "di do prdele, debile" jsem opravdu vděčný... opravdu.

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.

Edited by - Kozomrd on 15/09/2005 16:43:41
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:49:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kozomrd

A za to "di do prdele, debile" jsem opravdu vděčný... opravdu.


napsal jsi, abysme ti to napsali a ti dva smajlove za tim znamenali, ze je to joke, jen tak pro informaci..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  16:59:54  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Ano, ano, je mi to jasné! To s tím debilem z mojí strany byl samozřejmě také džouk, akorát jsem si nějak nezvykl používat smajly, tak mě prostě neberte tolik vážně, no...

A jentak mimochodem: nemáte v guildě i nějaké nůby, kteří by... a neotravuju já už trošku?

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:02:53  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kozomrd

Ano, ano, je mi to jasné! To s tím debilem z mojí strany byl samozřejmě také džouk, akorát jsem si nějak nezvykl používat smajly, tak mě prostě neberte tolik vážně, no...

A jentak mimochodem: nemáte v guildě i nějaké nůby, kteří by... a neotravuju já už trošku?


lepší bude zeptat se ve hře ... každej taky na forum neleze obzvláště "noobové"
btw: tohle nějak zapadlo nebo to neni vůbec směšný každopádně se to hodí k tématu o "noobech"
http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=310789&poll_id=0&warned=y
(je to na předchozí stránce už ... ale to si už jen málokdo všimne/prohlídne )

Edited by - SNowie on 15/09/2005 17:05:13
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:04:04  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by SNowie

přiznejte se kdo tu ma superpočítač z NASA a tim pádem může mít zaplé i volumetrické stínování všeho i ve městě ?
edit: carmaxi to si ještě neupdatoval signaturu nebo si zase skončil ?



ja


mohl by ses pochlubit jakoupak máš mašinku ?
btw k tomu loadingu :) nevšimli ste si že je v Hot Fix info: misc. improved server stability

Edited by - SNowie on 15/09/2005 17:06:45
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:04:10  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
Jééé! To jsem právě před chvílí postoval v práci!

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:08:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No, Sestra pořád hledá ve hře někoho na grind, tak by ste se mohli spojit (jenom ve svém úsilí). Je sice rebel, ale nemusíte hned dělat frakční mise, můžete jít jenom na zvířátka...
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:09:15  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Btw Carmaxi, kdy zase zavítáš do hry? Dokud nezačneš pořádně hrát, nebude DVDčko - a leží mi tady smutně na stole, a chtělo by k tobě...
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:09:25  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

No, Sestra pořád hledá ve hře někoho na grind, tak by ste se mohli spojit (jenom ve svém úsilí). Je sice rebel, ale nemusíte hned dělat frakční mise, můžete jít jenom na zvířátka...



To zní docela dobře (jestli jí nebude vadit, že jí občas oslovím "die, You filthy rebel scum!"). Jak si sestra ve hře říká?

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:12:35  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kozomrd

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

No, Sestra pořád hledá ve hře někoho na grind, tak by ste se mohli spojit (jenom ve svém úsilí). Je sice rebel, ale nemusíte hned dělat frakční mise, můžete jít jenom na zvířátka...



To zní docela dobře (jestli jí nebude vadit, že jí občas oslovím "die, You filthy rebel scum!"). Jak si sestra ve hře říká?



Sestra Magdalena (to není moje sestra, to je jméno jeho postavy)
Go to Top of Page

Kozomrd
Starting Member

68 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:14:24  Show Profile Send Kozomrd a Private Message  Reply with Quote
quote:
Sestra Magdalena (to není moje sestra, to je jméno jeho postavy)



Johohóóó!!! Tak to je tedy podařená taškařice! Tak já tedy kontaktuju Sestru Magdalenu... až ty bakané servery přestanou loadovat

SWG: Semir Ferhis (Eclipse)
Ich möchte Knedel mit Kaugummi.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:17:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Btw Carmaxi, kdy zase zavítáš do hry? Dokud nezačneš pořádně hrát, nebude DVDčko - a leží mi tady smutně na stole, a chtělo by k tobě...

dneska jsem si to chtel pustit, po dvou hdinach loadingu me to nejak prestalo bavit

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:19:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
DVDčko zvažuje sebevraždu skokem ze stolu do odpadkového koše

Dneska bude suprový patch, nikdy jste netoužili po tom mít Improved server stability? (asi se jim urvalo kolečko od skříně se serverem, tak zavolali partu řemeslníků, aby to opravili a zvýšili tak stabilitu serveru - btw už by si mohli koupit lepší kolečka, nebo server postavit na zem) SPOILER To byla ironie KONEC SPOILERU

Edited by - Drizzt DoUrden on 15/09/2005 17:21:18
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  17:21:11  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

DVDčko zvažuje sebevraždu skokem ze stolu do odpadkového koše

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja budu hrat

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:02:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
hele ja chci hrat co delaj kokoti?
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:05:15  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Co by dali zas si protahli kladelkovaci obed az do vecere.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:08:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
nebo si spise hrajou s kladelkama
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:08:41  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
http://www.googlestore.com/product.asp?catid=1&code=GO0105
po odmontování toho deštníku by to mohl být dobrý světelný meč pro chudé
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:18:51  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Nez to nabehne tak stihnu shlidnout vsech 6 epizod kua uz koukam na treti.Zas se me bude zdat o tom jak sem jedi uff
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:41:29  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Nez to nabehne tak stihnu shlidnout vsech 6 epizod kua uz koukam na treti.Zas se me bude zdat o tom jak sem jedi uff




Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:44:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Nez to nabehne tak stihnu shlidnout vsech 6 epizod kua uz koukam na treti.Zas se me bude zdat o tom jak sem jedi uff





mam vic smajlu jerzee a jeste jeden jako bonus
edit: mam víc !!

Edited by - SNowie on 15/09/2005 19:09:22
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/09/2005 :  18:46:08  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Nez to nabehne tak stihnu shlidnout vsech 6 epizod kua uz koukam na treti.Zas se me bude zdat o tom jak sem jedi uff



mam vic smajlu jerzee a jeste jeden jako bonus

vyhral jsem

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/09/2005 :  20:03:25  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak to je husty po dlouhym loadingu sme opet off-line zblata do louze
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2005 :  20:05:10  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tak to je husty po dlouhym loadingu sme opet off-line zblata do louze


treba se to nejak seklo a museli restartovat pravda vsimli si toho az po 5 hodinach coz je des
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2005 :  20:05:33  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Co takhle místo čumákování na loading... si zajít do kina? Venku je taky život... No tak ne, neházejte po mě ty odpadky.... tak jo, kouknout se na nějaký film na počítači
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000