Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 02/12/2005 :  11:29:15  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Koukám tady to je samej šaolinskej dědeček, jenom já přeperu pouze spící činčilu :)))
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 02/12/2005 :  12:02:42  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

Gilte muzem na strelnici ... ja budu strilet to umim a ty se budes hejbat :) neboj strilim dobre nezastrelim te :)


Muzu jit taky? "Neco" nastrileno mam
edit: aby to nekdo nepochopil spatne, na gilta strilet nebudu, radsi na terc

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 02/12/2005 12:03:29
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/12/2005 :  12:08:47  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Eagle

Gilte muzem na strelnici ... ja budu strilet to umim a ty se budes hejbat :) neboj strilim dobre nezastrelim te :)


Muzu jit taky? "Neco" nastrileno mam
edit: aby to nekdo nepochopil spatne, na gilta strilet nebudu, radsi na terc

jasne pudem vsichni :) ja nemyslel ze ho zastrelim :) na to ho moc znam ... jenom aby se hejbal no :) kdo neskace neni cech a pak bych mu strilel pod nohy :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 02/12/2005 :  12:37:04  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Hmm strelnice nezni spatne :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 02/12/2005 :  12:47:56  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Pro tuto prilezitost navrhuji pouzit moji soukromou strelnici na dlouhe i kratke zbrane, samozrejme vse je schvalene a oficialni

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 02/12/2005 :  13:16:37  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Pro tuto prilezitost navrhuji pouzit moji soukromou strelnici na dlouhe i kratke zbrane, samozrejme vse je schvalene a oficialni



Hmmm na to si nekdy urcite udelam cas :D

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 02/12/2005 :  14:20:49  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Byl sem strilet pred 14 dny a bylo to super, takze rad prijedu taky.....
btw z ceho budem strilet?

Edited by - Arnie on 02/12/2005 14:32:19
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 02/12/2005 :  15:30:35  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Koukám tady to je samej šaolinskej dědeček, jenom já přeperu pouze spící činčilu :)))



Hammie jedi uz neni tintitko vcera jsem zkousel viz. Jedi v NGE


Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 02/12/2005 :  18:06:45  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
sagger: prit se s tebou je ztrata casu, nemyslim to zle, jen mne nebavi, kdyz nekomu musim 3x opakovat jednoduchy dotaz
arnie: ja pisu sam, vas pise cca 3-5, mohl bych kazdy vas post vzit a poctive odpovidat, vyvracet, vysvetlovat... do dvou do rana... aby mi tady zitra pristaly dalsi odpovedi. Pozitri stejne tak. Do toho nejdu.
gilt: uz jsem si te zaradil.. egoista se sklonem k narcismu (viz ten odstavec, kde se o sobe dlouze rozepisujes). Ruku na srdce.. uz ti to nekdo urcite rekl..

Do diskuse jsem vstoupil jen proto, ze jste se navezli do kravky, ktery je v rl hodne v pohode, byl i ve hre a podobne komentare si nezaslouzi. Druhym duvodem je to, ze nesnasim, kdyz presila v amoku kamenuje jednotlivce, takoveho cloveka se zastanu vzdycky i ciziho.

..tim to pro mne konci

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 02/12/2005 19:30:08
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 02/12/2005 :  18:17:52  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
BTW temhle lidem platite, kdyz hrajete WOW. (jen pro informaci, vlastnikem Blizzardu je Vivendi universal)

http://www.zvedavec.org/clanky_1352.htm

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 02/12/2005 :  20:48:07  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

sagger: prit se s tebou je ztrata casu, nemyslim to zle, jen mne nebavi, kdyz nekomu musim 3x opakovat jednoduchy dotaz
arnie: ja pisu sam, vas pise cca 3-5, mohl bych kazdy vas post vzit a poctive odpovidat, vyvracet, vysvetlovat... do dvou do rana... aby mi tady zitra pristaly dalsi odpovedi. Pozitri stejne tak. Do toho nejdu.
gilt: uz jsem si te zaradil.. egoista se sklonem k narcismu (viz ten odstavec, kde se o sobe dlouze rozepisujes). Ruku na srdce.. uz ti to nekdo urcite rekl..

Do diskuse jsem vstoupil jen proto, ze jste se navezli do kravky, ktery je v rl hodne v pohode, byl i ve hre a podobne komentare si nezaslouzi. Druhym duvodem je to, ze nesnasim, kdyz presila v amoku kamenuje jednotlivce, takoveho cloveka se zastanu vzdycky i ciziho.

..tim to pro mne konci



Ja taky pisu sam za sebe a pouze sve nazory. To ze se tebe nikdo nezastane, protoze pises kraviny neni muj problem...
Jestli ty se zastavas kravky i kdyz tady uplne ujel a napsal o jednom z best hracu SWG (at uz charakterove nebo herne) to co napsal, (do ted se za to neomluvil) tak je to opet tvuj problem a nemuzes se divit, ze se lidi, zastavajici se spravne veci, oprou i do tebe.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/12/2005 :  03:11:11  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem ted vylezl z avataru a corvetty - destroy mission

groupa 2 cl90 jedi (wanargi + anara) , 2 cl 84 ranged , 1 doctor/medic, dva cl 60 a 67 jediove a prolezli jsme celou corvettu a avatar - collect blood samples , a tahle groupa si to dobre davala. S Anarou jsme si dali na corvette 3 SBD coz me velmi potesilo. S trouchou stesti jsem ustal dva SBD. Takze myslim ze kdyz se do toho pusti skilleri jako jerzee, koudy, carmax, arkos, jorssk a kdo vi kdo jeste, tak jim to pujde od ruky.

A Avatar - collect blood samples jsme meli hotovy za 20 minut kdy se nam bohuzel kousnul Dr.Price ve zdi a moc s nami nechtel kecat


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/12/2005 :  15:05:51  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

BTW temhle lidem platite, kdyz hrajete WOW. (jen pro informaci, vlastnikem Blizzardu je Vivendi universal)

http://www.zvedavec.org/clanky_1352.htm


jooo.. Juden rulez.. ja to porad rikam, ze vladnou americe, potazmo celemu svetu.. Juden FTW !!

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/12/2005 :  15:07:13  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Takze myslim ze kdyz se do toho pusti skilleri jako jerzee, koudy, carmax, arkos, jorssk a kdo vi kdo jeste, tak jim to pujde od ruky.


ja nejsem skiller, ja jsem orc.. shaman..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 04/12/2005 :  17:45:21  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Takze myslim ze kdyz se do toho pusti skilleri jako jerzee, koudy, carmax, arkos, jorssk a kdo vi kdo jeste, tak jim to pujde od ruky.


ja nejsem skiller, ja jsem orc.. shaman..


Nevadi, nikdo neni dokonaly
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/12/2005 :  09:43:48  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
gilt: uz jsem si te zaradil.. egoista se sklonem k narcismu (viz ten odstavec, kde se o sobe dlouze rozepisujes). Ruku na srdce.. uz ti to nekdo urcite rekl..



No musim s politovanim rict, ze nerekl. Ale je to docela zajimava uvaha psychologa amatera. Samozrejme za sebe tezko muzu rict jestli jsem nebo nejsem. Ale skoro bych rekl, ze se mylis. To neni ani ego ani narcismus jen zdrava sebeduvera. Obzvlast co se fyzickych stretu tyce. Ono kdyz travis 3 a vic dni v tydnu treninkem boje tak kdyz neziskas sebeduveru je docela na case toho nechat :D

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 05/12/2005 :  10:36:31  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
gilt: uz jsem si te zaradil.. egoista se sklonem k narcismu (viz ten odstavec, kde se o sobe dlouze rozepisujes). Ruku na srdce.. uz ti to nekdo urcite rekl..



No musim s politovanim rict, ze nerekl. Ale je to docela zajimava uvaha psychologa amatera. Samozrejme za sebe tezko muzu rict jestli jsem nebo nejsem. Ale skoro bych rekl, ze se mylis. To neni ani ego ani narcismus jen zdrava sebeduvera. Obzvlast co se fyzickych stretu tyce. Ono kdyz travis 3 a vic dni v tydnu treninkem boje tak kdyz neziskas sebeduveru je docela na case toho nechat :D


miluju vypatlance co si zvedaj sebevedomi tim ze delaj bojovy umeni, koukaj na sebe do zrdcadla a chlubi se s tim na forech jak by kazdyho zmlatili.. imo nejvetsi ubohost jaka muze bejt. Tim sis moc nepomohl ve svy obhajobe, ale ja vim, ty za to nemuzes,je znamo ze časté udery do hlavy otupuji mysl

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/12/2005 :  10:55:18  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
miluju vypatlance co si zvedaj sebevedomi tim ze delaj bojovy umeni, koukaj na sebe do zrdcadla a chlubi se s tim na forech jak by kazdyho zmlatili.. imo nejvetsi ubohost jaka muze bejt. Tim sis moc nepomohl ve svy obhajobe, ale ja vim, ty za to nemuzes,je znamo ze časté udery do hlavy otupuji mysl



No tak zaprve. Nedelam bojovy umeni beze zbrane cili zadny udery do hlavy inkasuju. Za druhy to nedelam pro to abych si zvedal sebevedomy. (je to jen vedlejsi efekt) Za treti na sebe koukam do zrcadla jen kdyz se cesu a to vetsinou taky ne. A nechlubim se na forech ze bych kazdyho zmlatil. (dokonce si tim nejsem jistej. Jak sem rekl nebojuju holyma rukama). Ale padlo tu ze by mi Olusriel chtel rozbit hubu. Tak jsem mu jen naznacil, ze se tohohle reseni nebojim to je vse. Jinak hodnotit neci intelekt jen proto, ze nedelas zadny bojovy umeni a tudis nemas nejmensi tuseni co to obnasi je dost ubohe.

Edit: To mas stejny jako tvrdit, ze lidi ktery hrajou Online hry neumej zit a proto je hrajou. Dokud neco nezkusis nemas tuseni co to tem lidem dava.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 05/12/2005 11:32:14
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 05/12/2005 :  11:52:20  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Edit: To mas stejny jako tvrdit, ze lidi ktery hrajou Online hry neumej zit a proto je hrajou. Dokud neco nezkusis nemas tuseni co to tem lidem dava.
[/quote]
V tomhle s tebou naprosto souhlasim.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/12/2005 :  14:01:57  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas


Edit: To mas stejny jako tvrdit, ze lidi ktery hrajou Online hry neumej zit a proto je hrajou. Dokud neco nezkusis nemas tuseni co to tem lidem dava.


Psychologická odbočka :
- záleží na tom, co kdo označuje za "žití". Je prokázaným faktem, že online hraní (a komunikace vůbec) je formou společenské komunikace s vysoce odosobněnými vztahy. Toto odosobnění pak výrazně snižuje společenské i morální bariéry, což následně umožňuje hráčům dělat to, co v RL nechtějí nebo nemohou. Lidé stydlíví tak komunikují a spamují jako o závod, mírumilovní pobíjejí co se kolem šustne, opatrní spořílci hazardují s milióny, atd., atd. Jde jen o to, jakou část své osobnosti, svého života, do hry jeden každý člověk investuje a nakolik se v ní realizuje. SWG je (nebo se snaží být) do určité míry virtuální simulací RL a je jen otázkou míry (0-100%) s jakou tato virtualita doplňuje nebo nahrazuje RL. Pokud tedy bereme fantazii a subjektivně či objektivně nerealizovatelné činnosti jako součást "našeho života", pak o každém z nás, hráčů online (i offline) her platí, že do menší či větší míry neumíme či nechceme "žít"

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 05/12/2005 14:04:09
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/12/2005 :  14:03:16  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
BTW nechcete se už na ty flameware a načuřené (oprávněně či neoprávněně) odpovědi vybodnout?
Poďte si užívat života (reálného i virtuálního )!

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 05/12/2005 :  14:33:29  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
miluju vypatlance co si zvedaj sebevedomi tim ze delaj bojovy umeni, koukaj na sebe do zrdcadla a chlubi se s tim na forech jak by kazdyho zmlatili.. imo nejvetsi ubohost jaka muze bejt. Tim sis moc nepomohl ve svy obhajobe, ale ja vim, ty za to nemuzes,je znamo ze časté udery do hlavy otupuji mysl


Miluju vypatlance, jako jsi ty a olusriel, kteri za sve ciny nedokazi prijmout odpovednost a co vic, kteri jsou schopni jen urazet a na druhou stranu nejsou schopni priznat, ze ta jejich "pravda" je vlastne naprostej blabol (viz Olusriel a jeho obchodni prirucka).

Jste vazni souperi Demostenese a Rodiera.

baron432 - bohuzel nebudu necinne prihlizet lidske tuposti a omezenosti

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 05/12/2005 14:36:29
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 05/12/2005 :  14:46:30  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

BTW nechcete se už na ty flameware a načuřené (oprávněně či neoprávněně) odpovědi vybodnout?
Poďte si užívat života (reálného i virtuálního )!



hezky jsi to napsal barone, ja preferuju online hraní s lidma ktery znam z rl, to je myslim idealni, a jeste pokud to je bracha tak neni co řešit v hospodě to pak probirame a ostatni na nas koukaji jako na uchylaky z jinyho sveta hehe.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/12/2005 :  15:39:27  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Tak jsem ted vylezl z avataru a corvetty - destroy mission

groupa 2 cl90 jedi (wanargi + anara) , 2 cl 84 ranged , 1 doctor/medic, dva cl 60 a 67 jediove a prolezli jsme celou corvettu a avatar - collect blood samples , a tahle groupa si to dobre davala. S Anarou jsme si dali na corvette 3 SBD coz me velmi potesilo. S trouchou stesti jsem ustal dva SBD. Takze myslim ze kdyz se do toho pusti skilleri jako jerzee, koudy, carmax, arkos, jorssk a kdo vi kdo jeste, tak jim to pujde od ruky.

A Avatar - collect blood samples jsme meli hotovy za 20 minut kdy se nam bohuzel kousnul Dr.Price ve zdi a moc s nami nechtel kecat



Ja nejsem skiller (ne potom, co mi zmrdali vytrénovaného Jedie), já jsem Dark Elf Summoner lvl 21 (dnes večer snad 22)
Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 05/12/2005 :  16:43:35  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
Pekny WoW/Flame forum..:P

OFFTOPIC
Hraje tady někdo na Europe-Infinity serveru?Většinou medium populace a lagy minimální..
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 05/12/2005 :  16:54:56  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

a jeste pokud to je bracha tak neni co řešit


Jeste rekni ze ten bracha je Olusriel
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/12/2005 :  17:41:05  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie
Jeste rekni ze ten bracha je Olusriel



LooooooooooooL to bych nechtel byt rodic

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 05/12/2005 :  17:41:39  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Kravka
miluju vypatlance co si zvedaj sebevedomi tim ze delaj bojovy umeni, koukaj na sebe do zrdcadla a chlubi se s tim na forech jak by kazdyho zmlatili.. imo nejvetsi ubohost jaka muze bejt. Tim sis moc nepomohl ve svy obhajobe, ale ja vim, ty za to nemuzes,je znamo ze časté udery do hlavy otupuji mysl


Miluju vypatlance, jako jsi ty a olusriel, kteri za sve ciny nedokazi prijmout odpovednost a co vic, kteri jsou schopni jen urazet a na druhou stranu nejsou schopni priznat, ze ta jejich "pravda" je vlastne naprostej blabol (viz Olusriel a jeho obchodni prirucka).

Jste vazni souperi Demostenese a Rodiera.

baron432 - bohuzel nebudu necinne prihlizet lidske tuposti a omezenosti


vypatlance? dyt mne vubec neznas chlape... odpovednost? Za co?.. Urazet? Snazim se nesoudit druhe = nenadavat, neurazet(i kdyz mi to vzdycky nejde). Uz jsem ti napsal, ze pred tebou svou pravdu obhajovat nechci. Uprimne, nevidim jediny duvod. Demostena (rekl bych ze tak se to sklonuje, ale ted nevim :) neznam a s Rodierem ja osobne nemam zadny problem, asi protože jsme moc neprisli do styku (zrovna jako s tebou Sagere). Proti tobe taky nic nemam, stejne jako proti ostatnim, gilt mi nesedi, ale to preziju. Uz proto, ze bych rekl, ze nejsem sam

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/12/2005 :  18:13:14  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mortexe

Pekny WoW/Flame forum..:P

OFFTOPIC
Hraje tady někdo na Europe-Infinity serveru?Většinou medium populace a lagy minimální..



Já si tam založil nového Medika (je to n00b a hraju ho, když Eclipse není online )

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/12/2005 :  18:19:56  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger


baron432 - bohuzel nebudu necinne prihlizet lidske tuposti a omezenosti


Já tě chápu a celkem ti rozumím, ale problém je v tom, že občas je efektivnější chvíli počkat, nereagovat, pak odvést téma, nahodit fór a jemnou manipulací dosáhnout svého, než vybublat, přilít oleje do ohně, stát tvrdě za (třeba oprávněným) svým a ... nedosáhnout ničeho.

PS: občas se i mně daří takhle rozumně chovat
PS2: a poďte si povídat o něčem zajímavějším, třeba o SW

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 05/12/2005 18:22:29
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 05/12/2005 :  18:56:15  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

PS2: a poďte si povídat o něčem zajímavějším, třeba o SW



No nevim jestli to je pro nekoho zajimave ale vcera jsme huntili s arkosem ve dvou ancienty a docela prima premium perly padaly

PS: Pouzivali jsme LS aby si nekdo nemyslel ze jsme meli rifles nebo carbines



Edited by - WanargiMort on 05/12/2005 19:02:04
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/12/2005 :  19:13:19  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Sagger


baron432 - bohuzel nebudu necinne prihlizet lidske tuposti a omezenosti


Já tě chápu a celkem ti rozumím, ale problém je v tom, že občas je efektivnější chvíli počkat, nereagovat, pak odvést téma, nahodit fór a jemnou manipulací dosáhnout svého, než vybublat, přilít oleje do ohně, stát tvrdě za (třeba oprávněným) svým a ... nedosáhnout ničeho.

PS: občas se i mně daří takhle rozumně chovat
PS2: a poďte si povídat o něčem zajímavějším, třeba o SW


presne takhle jsem saggera dycky znal, proto me celkem udivuje, jak posledni dobou (na nej, saggera, nezvykle) vyjizdi po kravkovi (nebudu resit zda opravnene, ci neopravnene)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 05/12/2005 :  21:24:44  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
vypatlance? dyt mne vubec neznas chlape... odpovednost? Za co?.. Urazet? Snazim se nesoudit druhe = nenadavat, neurazet(i kdyz mi to vzdycky nejde). Uz jsem ti napsal, ze pred tebou svou pravdu obhajovat nechci. Uprimne, nevidim jediny duvod. Demostena (rekl bych ze tak se to sklonuje, ale ted nevim :) neznam a s Rodierem ja osobne nemam zadny problem, asi protože jsme moc neprisli do styku (zrovna jako s tebou Sagere). Proti tobe taky nic nemam, stejne jako proti ostatnim, gilt mi nesedi, ale to preziju. Uz proto, ze bych rekl, ze nejsem sam


Hlavne, ze kravka me znal a napsal o me co napsal vid ?
Proc vlastne nechces prede mnou svou pravdu obhajovat ?

jerzee, baron - ja se taky nepoznavam, snad jen, ze si nenecham kadit na hlavu a branim se

edit: uz me to nebavi, pojdme se fakt bavit uz o necem jinem

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 05/12/2005 21:26:19
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 05/12/2005 :  22:03:35  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

edit: uz me to nebavi, pojdme se fakt bavit uz o necem jinem



tak davam do placu jedno video ktere jsem ted nasel. doufam ye se vam bude libit a pobavi vas

http://www.devilducky.com/media/30395

sorry omyl



Edited by - WanargiMort on 05/12/2005 22:31:21
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 05/12/2005 :  22:27:36  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Sagger

edit: uz me to nebavi, pojdme se fakt bavit uz o necem jinem



tak davam do placu jedno video ktere jsem ted nasel. doufam ye se vam bude libit a pobavi vas

http://en.wikipedia.org/wiki/Sith

video???

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/12/2005 :  08:25:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
LOL, tak se jim na to Julio Torres vysral. Nejak se jim to hrouti.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 06/12/2005 :  08:59:44  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

tak davam do placu jedno video ktere jsem ted nasel. doufam ye se vam bude libit a pobavi vas

http://www.devilducky.com/media/30395




Ó mocný, díky moc, myslím že tohle se zařadí k nesmazatelným filmečkům na disku :)))
Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 06/12/2005 :  09:14:44  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by mortexe

Pekny WoW/Flame forum..:P

OFFTOPIC
Hraje tady někdo na Europe-Infinity serveru?Většinou medium populace a lagy minimální..



Já si tam založil nového Medika (je to n00b a hraju ho, když Eclipse není online )



Tak pokud budeš mít zájem si někdy zahrát pošli tell MorTexe ,teď jsme začali hrát(3 lidi) takže n00bové jsme taky :)
Určitě by jsme ocenili někoho ,kdo nám vysvětlí některé detaily a věci z SWG.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  09:26:16  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mortexe

quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by mortexe

Pekny WoW/Flame forum..:P

OFFTOPIC
Hraje tady někdo na Europe-Infinity serveru?Většinou medium populace a lagy minimální..



Já si tam založil nového Medika (je to n00b a hraju ho, když Eclipse není online )



Tak pokud budeš mít zájem si někdy zahrát pošli tell MorTexe ,teď jsme začali hrát(3 lidi) takže n00bové jsme taky :)
Určitě by jsme ocenili někoho ,kdo nám vysvětlí některé detaily a věci z SWG.



a proc nehrajete na Eclipse Morte?


Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 06/12/2005 :  09:59:30  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by mortexe

quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by mortexe

Pekny WoW/Flame forum..:P

OFFTOPIC
Hraje tady někdo na Europe-Infinity serveru?Většinou medium populace a lagy minimální..



Já si tam založil nového Medika (je to n00b a hraju ho, když Eclipse není online )



Tak pokud budeš mít zájem si někdy zahrát pošli tell MorTexe ,teď jsme začali hrát(3 lidi) takže n00bové jsme taky :)
Určitě by jsme ocenili někoho ,kdo nám vysvětlí některé detaily a věci z SWG.



a proc nehrajete na Eclipse Morte?



Na Infinity je evropských časech spoustu lidí(někdy až moc:D ) a hlavně noobíků jako jsme my :) a navíc podstatně menší lagy.
Eclipse jsem zkoušel,trochu mi to tam připadalo jako ghost town a nebýt tebe(ještě jednou díky za všechen help) asi bych si těžko připadal jako v MMORPG:)
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 06/12/2005 :  10:06:05  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

LOL, tak se jim na to Julio Torres vysral. Nejak se jim to hrouti.


rekl bych ze torres, tiggs atd jsou jenom figurky. SWG hybe nekdo jiny, snad přímo Lucas. Jen aby to neprokaučovali uplne..
Torres odesel podle mne proto, ze se mu nepodarilo uklidnit komunitu, novy system je krok zpatky a Xbox se zatim nerozjel, protoze MS nema vyrobni kapacity (nebo jenom sponuji hlad na trhu). Tzn, ze celkove ubylo uctu. --> neodesel, ale byl odejit.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/12/2005 :  10:49:22  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Almych

LOL, tak se jim na to Julio Torres vysral. Nejak se jim to hrouti.


rekl bych ze torres, tiggs atd jsou jenom figurky. SWG hybe nekdo jiny, snad přímo Lucas. Jen aby to neprokaučovali uplne..
Torres odesel podle mne proto, ze se mu nepodarilo uklidnit komunitu, novy system je krok zpatky a Xbox se zatim nerozjel, protoze MS nema vyrobni kapacity (nebo jenom sponuji hlad na trhu). Tzn, ze celkove ubylo uctu. --> neodesel, ale byl odejit.


urcite jsou za tim Zidaci vid Olu Lucas prej je puvodne Jakob Lucas , ale imo se ted prepocitali. jo a tudle komunitu bych nechtel uklidnovat, vim o cem mluvim, uz jen reagovat na prudeni 3 lidi tady zabere cas a kdyz si predstavim ze bych mel odpovidat treba na 1000 sageru tak se mi zveda kufr . Stejne dejte na me, ze ten stary system vrati. Ted kazdej pise ze to nejde ale uvidite ze si na strejdu Kravku jednou vzpomenete Jak uz jsem jednou psal, mam ve friend listu uz pres 150 lidi, dal jsem si tam vsechny jedi i rebely co znam a kdyz lognu v nejzajimavejsich casech tak jsou online 2, jindy nikdo... drive bylo klidne 30 lidi.. myslim ze musite pozorovat neco podobnyho taky. A devove to musi taky videt.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 06/12/2005 10:53:07
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 06/12/2005 :  10:56:09  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
kdyz si predstavim ze bych mel odpovidat treba na 1000 sageru tak se mi zveda kufr

Na to mi staci jedna kravka
Nechapu, jak si chces predstavit odpovidat na 1000 saggeru, kdyz nedokazes odpovedet poradne ani jednomu

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 06/12/2005 10:57:58
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/12/2005 :  10:59:00  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
ale fuj, uz toho nechte

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 06/12/2005 :  11:01:23  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Na to mi staci jedna kravka
Nechapu, jak si chces predstavit odpovidat na 1000 saggeru, kdyz nedokazes odpovedet poradne ani jednomu




EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/12/2005 :  11:04:27  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

ale fuj, uz toho nechte


hele Carmaxi myslim ze kdyby to vratili zpet tak ty by ses vratil vid ?

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 06/12/2005 :  11:12:32  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Proc vlastne nechces prede mnou svou pravdu obhajovat ?
[/quote]
..protoze by to tady ve foru trvalo tyden, ale muzem pokecat na icq nebo ve hre, jestli chces.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/12/2005 :  12:30:47  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Carmax

ale fuj, uz toho nechte


hele Carmaxi myslim ze kdyby to vratili zpet tak ty by ses vratil vid ?

asi jo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/12/2005 :  13:05:30  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
* Bloodfin
* Chilastra
* Eclipse
* Gorath
* Kauri
* Lowca
* Radiant
* Shadowfire
* Starsider
* Tarquinas
* Wanderhome

* These galaxies will be unavailable during this 9 hour time frame.

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 06/12/2005 :  13:33:16  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

* Bloodfin
* Chilastra
* Eclipse
* Gorath
* Kauri
* Lowca
* Radiant
* Shadowfire
* Starsider
* Tarquinas
* Wanderhome

* These galaxies will be unavailable during this 9 hour time frame.



žeby nahazovali ten rollbak? _:)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000