Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/12/2005 :  10:29:24  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
nejak to tu zamrza, honem nadhodit nejake tema at je o cem kecat .
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 11/12/2005 :  10:52:38  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
Padaj docela zajimavy veci z nightsisters. Lootnul jsem composite armor s bonusama ke statum. Pak nejaky rukavice, nektery muze mit jedi k elder robe (mam +18 str).

SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 11/12/2005 :  11:01:39  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
hele pred par dny jsem koukal na SWIII na DVD z pujcovny a nemuzu si pomoct ze ty digi efekty byly takove horsi nez v kine nema nekdo podobny pocit?:) v kine jsem si rikal WOW a doma hmm nic moc :/
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 11/12/2005 :  12:03:36  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
tady pisou, ze je swg na prodej a ze se mozna bude vracet do pre-NGE
http://bonusweb.idnes.cz/clanky/gameekonom/onlinesvety051206.html

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/12/2005 :  14:23:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
pisou tam jedna baba povidala, jsou to famy co jineho
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 11/12/2005 :  14:33:31  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

tady pisou, ze je swg na prodej a ze se mozna bude vracet do pre-NGE
http://bonusweb.idnes.cz/clanky/gameekonom/onlinesvety051206.html



Opozdene sdeluji to, co jsem zde v jinem topiku predhodil pred tydnem a zaroven jsem napsal, ze to je jedna velka fama vedle druhe. Stale si to myslim.

Posledni dobou se trend v SWG obraci, stari hraci (tim myslim ty, kteri skoncili treba pred pul rokem) se opet vraci a tvrdi, ze se jim novy system libi. Mnoho tech, co s fanfarami odesli po NGE je zpet atd atd ....

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/12/2005 :  20:07:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Drakchen - to se ti jen zdalo, jinak uz nekdo objevil easter egg na E3 DVD?
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 12/12/2005 :  07:48:17  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel

tady pisou, ze je swg na prodej a ze se mozna bude vracet do pre-NGE
http://bonusweb.idnes.cz/clanky/gameekonom/onlinesvety051206.html



Opozdene sdeluji to, co jsem zde v jinem topiku predhodil pred tydnem a zaroven jsem napsal, ze to je jedna velka fama vedle druhe. Stale si to myslim.

Posledni dobou se trend v SWG obraci, stari hraci (tim myslim ty, kteri skoncili treba pred pul rokem) se opet vraci a tvrdi, ze se jim novy system libi. Mnoho tech, co s fanfarami odesli po NGE je zpet atd atd ....


vidim to trochu jinak.
je to stara hra + kapitalne ji posrali + rozprasili komunitu = umiracek pro swg

Kez bych se pletl..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 12/12/2005 07:51:54
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 12/12/2005 :  09:22:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
odkaz co nas ceka s publish 26 dne 13.12.2005

http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=DevDiscussion&message.id=12285

je to na testcentru, takze je mozne, ze dojde k nejakym zmenam

hlavne pozor na harvestry, budete moci obsluhovat jensom svoje vlastni, pokud mate admin prava na nejake cizi mate smulu
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 12/12/2005 :  10:34:14  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
vidim to trochu jinak.
je to stara hra + kapitalne ji posrali + rozprasili komunitu = umiracek pro swg

Kez bych se pletl..



No vidis a ja myslim, ze SWG jako FPS muze byt jen lepsi nez to bylo. Jediny co by mi chybelo je muj jedi specializovanej na force. To NGE nenabizi.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 12/12/2005 :  13:37:46  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel

tady pisou, ze je swg na prodej a ze se mozna bude vracet do pre-NGE
http://bonusweb.idnes.cz/clanky/gameekonom/onlinesvety051206.html



Opozdene sdeluji to, co jsem zde v jinem topiku predhodil pred tydnem a zaroven jsem napsal, ze to je jedna velka fama vedle druhe. Stale si to myslim.

Posledni dobou se trend v SWG obraci, stari hraci (tim myslim ty, kteri skoncili treba pred pul rokem) se opet vraci a tvrdi, ze se jim novy system libi. Mnoho tech, co s fanfarami odesli po NGE je zpet atd atd ....


vidim to trochu jinak.
je to stara hra + kapitalne ji posrali + rozprasili komunitu = umiracek pro swg

Kez bych se pletl..



vsechny servery maj light population, kdyz sem pobihal po planetach abych otestoval nove porizenej hardware potkal sem na kazdym starportu max 1 cloveka nebo min, jen na mustafaru stali 4 elder Jedi...

Planety s kdysi Heavy population jsou dnes Light... to mluvi za dost ne ?

Pak sem relogl do WoW a klasika: Desitky lidi v kazdym meste, Vic jak 200 lidi v hlavnim meste orku Orgrimaru...

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 12/12/2005 :  14:47:23  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Kdyby byl v SWG jedinej terminal,myslím jako AH ve wow tak budou taky všichni stát pravě tam.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/12/2005 :  14:51:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Sanix - treba si logl po restartu nebo kdyz jeste vetsina amiku spi, to pak maji servery light population
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 12/12/2005 :  15:22:55  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix
vsechny servery maj light population, kdyz sem pobihal po planetach abych otestoval nove porizenej hardware potkal sem na kazdym starportu max 1 cloveka nebo min, jen na mustafaru stali 4 elder Jedi...


A v kolik hodin, respektive jak dlouho po restartu, jsi logl ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 12/12/2005 :  16:22:46  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Sanix
vsechny servery maj light population, kdyz sem pobihal po planetach abych otestoval nove porizenej hardware potkal sem na kazdym starportu max 1 cloveka nebo min, jen na mustafaru stali 4 elder Jedi...


A v kolik hodin, respektive jak dlouho po restartu, jsi logl ?


tim to neni.. ubytek "populace" jsem zaznamenal od vice nezavislych zdroju. Vrchol je pak 0! lidi v mopu(coz se ted jednou stalo), to jsem nevidel nikdy pred tim ani hned po restartu...

Nejlepsi hrani (podle mne ) bylo pred CU1, buffovani u doktoru(buff lajny), hodne lidi muselo ke starportum, protoze potrebuvali buff a tak se tam prirozene potkavali..Jedi knight byl daleko hratelnejsi a zabavnejsi nez po cu1(podle meho nazoru) a koneckoncu hralo nejvice lidi, coz samo o sobe mluvi za sebe... Z te doby mam i ty nejlepsi vzpominky na swg(asi ne nahodou) a pritom je to necely rok zpatky... Dopadlo to asi jak nejblbeji mohlo

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 12/12/2005 :  19:01:51  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
Vrchol je pak 0! lidi v mopu(coz se ted jednou stalo), to jsem nevidel nikdy pred tim ani hned po restartu...


Jednoducha odpoved.
Predtim byl MOP popularni z duvodu super expovani.
Ted se expuje na Mustafaru, MOP uz neni vyhodny pro ziskani expy.

A takhle to proste je.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 12/12/2005 :  19:15:42  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel
Vrchol je pak 0! lidi v mopu(coz se ted jednou stalo), to jsem nevidel nikdy pred tim ani hned po restartu...


Jednoducha odpoved.
Predtim byl MOP popularni z duvodu super expovani.
Ted se expuje na Mustafaru, MOP uz neni vyhodny pro ziskani expy.

A takhle to proste je.

to jo ale proste nemuzes vyvracet to ze servery uz nemaji takovou populaci jako mivali pred mesicem (pred NGE). Priznava to i SOE a to uz neco znamena

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 12/12/2005 :  19:32:20  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel
Vrchol je pak 0! lidi v mopu(coz se ted jednou stalo), to jsem nevidel nikdy pred tim ani hned po restartu...


Jednoducha odpoved.
Predtim byl MOP popularni z duvodu super expovani.
Ted se expuje na Mustafaru, MOP uz neni vyhodny pro ziskani expy.

A takhle to proste je.

to jo ale proste nemuzes vyvracet to ze servery uz nemaji takovou populaci jako mivali pred mesicem (pred NGE). Priznava to i SOE a to uz neco znamena


proste se stalo to, s cim soe nepocitala. Hracum dosla trpelivost a tematika SW neni tak velky magnet, aby nespokojence pritahla zpatky do hry. Soudruzi z NDR se prepocitali.
Nestalo by se jim to, kdyby znali moudre ceske prislovi. Hadejte jake, hihi ..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 12/12/2005 19:36:01
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 12/12/2005 :  21:40:28  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel
Vrchol je pak 0! lidi v mopu(coz se ted jednou stalo), to jsem nevidel nikdy pred tim ani hned po restartu...


Jednoducha odpoved.
Predtim byl MOP popularni z duvodu super expovani.
Ted se expuje na Mustafaru, MOP uz neni vyhodny pro ziskani expy.

A takhle to proste je.

to jo ale proste nemuzes vyvracet to ze servery uz nemaji takovou populaci jako mivali pred mesicem (pred NGE). Priznava to i SOE a to uz neco znamena


To samozrejme nevyvracim a ani by me to nenapadlo
Pouze uvadim Olusrielovo tvrzeni na pravou miru

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 12/12/2005 :  22:34:31  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel
Vrchol je pak 0! lidi v mopu(coz se ted jednou stalo), to jsem nevidel nikdy pred tim ani hned po restartu...


Jednoducha odpoved.
Predtim byl MOP popularni z duvodu super expovani.
Ted se expuje na Mustafaru, MOP uz neni vyhodny pro ziskani expy.

A takhle to proste je.

to jo ale proste nemuzes vyvracet to ze servery uz nemaji takovou populaci jako mivali pred mesicem (pred NGE). Priznava to i SOE a to uz neco znamena


To samozrejme nevyvracim a ani by me to nenapadlo
Pouze uvadim Olusrielovo tvrzeni na pravou miru


trochu jsem to upravil :-)

To samozrejme nevyvracim a ani by me to nenapadlo
Pouze uvadim Olusrielovo tvrzeni na svou víru

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 12/12/2005 22:35:06
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/12/2005 :  23:08:03  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
podivejte se na to podle kantyn - misto kde se lidi schazi. pre NGE byly minimalne mop, coronet, theed, mos eisly, bestine... plny lidi. Dnes ? pochybuju. sakra nevim co resite, myslim ze je to jasny jak facka. kouknu do friend listu a mam jasno. chapu elore ze hrajes a budes hru hajit aby zacli hrat dalsi, asi bych to tak delal taky. ale to ze se populace smrskla je holy fakt, s tim nic nenadelas. ze se jak rikas vraci veterani o tom dle stavu hry velice pochybuju. ja mam ve friend listu vsechny hrace veterany, jiz nekolik mesicu jsem tam nikoho novyho nepridal a vis kolik jich tam vidim kdyz se lognu ? staci mi jedna ruka a to se loguju v nejlepsich casech. ti veterani o kterych se tu bavime odesli kvuli mnohem mensim prkotinam ktery jim ale stacily aby prestali hrat. pochybuju ze to co SOE nyni provozuje by prave temto veteranum stalo za navrat, protoze uz se skoro neni kam vracet. staci si precist zahranicni fora a kazdej musi mit jasno co je swg dnes. predpokladam ze do rubriky jedi ve forech trefi kazdej. dejte na me, do tri mesicu mate bud rollback, nebo NGE 2 (s mnoha prevzatymi prvky z pre NGE), nebo hru nekomu prodaj, nebo swg "skonci".

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 13/12/2005 :  00:32:37  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
veterani o kterych se tu bavime odesli kvuli mnohem mensim prkotinam

SWG jsem hral od zactku rok a pul (nedockal jsem se ani CU1). Lognul jsem se minuly tyden. Mle jsm postavicku 2x master a kousek (utracenych vsech 250 skill pointu). Udelalo mi to respec na lvl 1. Jsem uprostred dantoine. Vsude cerveny moby. Nemam vozitko (kam se podelo?). Nic. Ani jsem nezkusil bojovat neb pelasit pres celou planetu pesky ke star portu.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 13/12/2005 :  05:47:12  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka





No ja jsem se treba vratil jen kvuli NGE. System je imho lepsi nez byl. Boj je zabavnejsi, je kladen duraz na ranged zbrane (coz u SW je v poradku), je to akcnejsi. Povolani jsou vyrovnanejsi, i kdyz za dan tvurci svobody charakteru. Dalsi vadou na krase je to, ze tam je tolik bugu, nedodelanej kolizni system. Ale to je proste klasika SOE, proc testovat oni to otestujou hraci za prachy. Vzdy takovy SOE bylo a asi takovy i vzdy bude.
Chapu frustraci starejch jediu (ackoliv ja ji necejtim), ze se dreli na uber postave a ona uz uber neni. Chapu proto, ze spousta jich odesla a jsou znechuceni. Na druhou stranu si musis uvedomit ze SWG by nemelo bejt o jediech. Jediove vicemene jen tu hru kazili. Ted sice jich porad bude hodne, ale uz ta hra diky nim nebude tolik nevyvazena....
Takze kdyz to shrnu. Chapu ze tvoji kamaradi (predpokladam jediove) to prestali hrat. Proste uz nemuzou nic ownovat a tak proste odesli.
Na druhou stranu je spousta lidi, co pro ne hrat si v prostredi hvezdnejch valek neni jen bejt jedi. Pro ty je NGE krok k lepsimu a zacinaji se vracet. Otazka je jestli prekousnou ty bugy, ktery se snad brzo opravej a nebo je to odradi. Ale to uz je holt cesta, kterou si SOE vybrala a je to predevsim jejich riziko.

Edited by - Arnie on 13/12/2005 05:49:10
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 13/12/2005 :  08:00:39  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Jo slysel sem neco o tom ze pry dnes bude zprovoznena druha postava. Je to pravda?

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 13/12/2005 :  08:43:33  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie


Na druhou stranu si musis uvedomit ze SWG by nemelo bejt o jediech.

Dovolím si s tebou NAPROSTO nesouhlasit. Pokud celý existující fluff (tj. StarWars jako takové) je na jedi postavený a z 90% výhradně o jedi (ostatní jsou tu buď jako "ti, co s jedi bojují" nebo "postradatelný kanónenfutr pro velké scény"), pak i SWG prostě MUSÍ být o jedi a bez nich nemá právo na existenci. IMO by ale stále mělo platit:
- jedi jsou uber silní (jakého jedi kdy ve fluffu ukousali 4 brouci nebo se musel bát skupinky stormíků?)
- jedi je zatraceně málo v porovnání s ostatnímui obyvateli "galaxie velmi, velmi daleko". Jejich výcvik je tvrdý a ti, kteří se stanou rytířem jedi, ti jsou toho opravdu (ve světlém i temném významu) hodni.

quote:
Originally posted by Kwebs

Jo slysel sem neco o tom ze pry dnes bude zprovoznena druha postava. Je to pravda?


Jj, pořád to slibují (2 postavy na serveru, 8max. postav dohromady = na všech serverech celkem), ale zatím to stále ještě není ("pracujeme na tom", ať už to znamená cokoli ).

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 13/12/2005 08:45:26
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 13/12/2005 :  08:52:13  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

odkaz co nas ceka s publish 26 dne 13.12.2005


Jako pozitivní vidím:
- opět drobné posílení jedi (jen kdyby tu s LS neběhal každý druhý )
- konečně snad budou fungovat speciálky Officera a má vybraná profese tak bude konečně zábavně a účinně hratelná
- omezení harvesterů snad je svědectvím toho, že se devové pokoušejí "nového artisana" překopat i co do získávání surovin (co třeba že by dělal dálkový průzkum planet pomocí droidů, pak tam raketou posílal harvestery, jejichž počet/kvalita by závisel od lvl, transport surovin/údržbu by dělaly dálkově a centrálně řízené transportéry, atd. )

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/12/2005 :  10:03:23  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Kravka





No ja jsem se treba vratil jen kvuli NGE. System je imho lepsi nez byl. Boj je zabavnejsi, je kladen duraz na ranged zbrane (coz u SW je v poradku), je to akcnejsi. Povolani jsou vyrovnanejsi, i kdyz za dan tvurci svobody charakteru. Dalsi vadou na krase je to, ze tam je tolik bugu, nedodelanej kolizni system. Ale to je proste klasika SOE, proc testovat oni to otestujou hraci za prachy. Vzdy takovy SOE bylo a asi takovy i vzdy bude.
Chapu frustraci starejch jediu (ackoliv ja ji necejtim), ze se dreli na uber postave a ona uz uber neni. Chapu proto, ze spousta jich odesla a jsou znechuceni. Na druhou stranu si musis uvedomit ze SWG by nemelo bejt o jediech. Jediove vicemene jen tu hru kazili. Ted sice jich porad bude hodne, ale uz ta hra diky nim nebude tolik nevyvazena....
Takze kdyz to shrnu. Chapu ze tvoji kamaradi (predpokladam jediove) to prestali hrat. Proste uz nemuzou nic ownovat a tak proste odesli.
Na druhou stranu je spousta lidi, co pro ne hrat si v prostredi hvezdnejch valek neni jen bejt jedi. Pro ty je NGE krok k lepsimu a zacinaji se vracet. Otazka je jestli prekousnou ty bugy, ktery se snad brzo opravej a nebo je to odradi. Ale to uz je holt cesta, kterou si SOE vybrala a je to predevsim jejich riziko.


ano je kladen duraz na ranged zbrane. Vcera jsem lognul v Theedu a nejakej wanna be jedi tam machroval ze vsechny sejme, dal asi 4 duely s jedim a opravdu vzdy vyhral. furt stejna taktika, buff crystal.. nuda. pak prisel jeden ranger a vyzval ho. tento jedi zacal bojovat, zacal dostavat najednou vidim jak utika, a co to vidim ? schoval LS a vytahl rifli a zacal po nem rifli na dalku. nevim jak to funguje ted pac nehraju ale tydle souboje mi pripadaj prinejmensim srandovni...
- ano pises ze je hodne bugu, nevim proc jsi pred casem odesel ty od swg, ale pokud to bylo kvuli spatne fungujicimu systemu tak neverim ze ses vratil proto ze bys mel dojem ze PRAVE TED je to v poradku, protoze tesne pred vypustenim ty popravy NGE hra fungovala nejlip v jeji historii.
- k frustraci starych jedi : ano jsem nastvany kdyz jsem na necem hodne dlouho makal a ted jsem to ztratil, ale SWG nejsou pro me jen jedi, kamlin byla obchodník (muj vendor v bohemce byl hodne navstevovany) a kuchař (ano ja svemu jedimu i varil jidlo :). Predtim jsem byl master doctor, buffoval jsem lidi uber buffy, byl jsem master dancer, entertainer, TKM .. nebudu to tu ani rozepisovat, ale fixovanej na jediho jsem v zadnym pripade nebyl, kdo me zna tak to vi.
- uznavam ze to hned ze startu meli limitovat pocet jedi, nevim jak ale meli to udelat, nedostali by se do sracek ve kterych je to dnes. lognu se a vidim samy jedi... ja jsem videl poprvy jediho asi po 3 mesicich hrani a musim uznat ze to byl pro me zazitek, hodne silnej jenom ho spatrit jak pouzivat force.. a tak to melo zustat, byl zahalen tajemstvim co vsechno dokaze, vzbuzoval respect... psal jsem tehdy jak magor do cze chatu Ty vole tady je jedi !! hehe
- ne moji kamaradi nejsou jen jediove, vim kam miris ale ses vedle.

Abych to i ja shrnul a duvod proc furt reaguju tady na foru i kdyz uz nehraju je tento : SWG byl hodne dlouho soucasti myho zivota, venoval jsem tomu spoustu casu, energie, nekdy az moc, mival jsem i doma obcas pozdvizeni ze bych to s hranim nemel tolik prehanet.. znate to, ale to se dalo vsechno prejit, protoze to byla proste bomba hra, davala mi snad nejlepsi herni zazitky jako zadna jina hra predtim, měl jsem v ni spoustu pratel, lidi co taky zivi rodiny, meli jsme podobny problemy z rl, dalo se pokecat, zajit na akce atd, atd ,atd.. dyt to znate. Mam pocit ze hra byla nejlepsi prave kdyz jsem ji zacal hrat pred dvema lety. od ty doby se to jen zhorsovalo.. kazdej novej publish to jen zhorsoval (v mych ocich). Zrusili TEF system (imo vyborny prvek), zrusili FRS, a spostu dalsich veci a ted tomu dali korunu ze BH nemuze lovit hrace !! to si snad delaji prdel, musite uznat ze toto je do nebe volajici hovadina. kdyz jsem se tehdy ptal puvodniho Khaota jaktoze odchazi z tak super hry tak mi napsal ze je to kvuli SOE, ze jsou neschopny, ze ty hre nerozumi a ze nejsou schopny to dotahnout do provozuschopnyho stavu, atd.. ja to tehdy nechapal, dnes uz chapu. jak to bude se swg dale uz me ani nezajima, lepsi uz to nebude.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/12/2005 :  10:15:37  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
jo a jeste jedna vec : nebyli vsichni uber silni jedi jen blbci co chteli vsechny ownovat jak pises, to se hodne pletes. ja prave tydle machyrky nesnasel. znal jsem se s jedima, ktery byli hodne v pohode a k nejakymu pitomymu ownovani meli naopak hodne daleko i kdyz na to měli vsechny predpoklady. znal jsem lidi co naopak nepredvadeli sve umeni boje skoro vubec, ale kdyz jsem je pak videl v akci tak to stalo za to :)takze hazet vsechny pre NGE mlaticky do jednoho pytle je nesmysl a taky bys to tak nemel brat. jo a taky vetsinou meli alty na kterych makali minimalne stejne jako na jedi mozna vice.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 13/12/2005 10:16:22
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 13/12/2005 :  11:11:11  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
to si ze mne delaji prdel ty noobove. 15 ruznejch kladiv a vsechny maji unizono stejnou dmg
Kdyz uz se rec zase schyluje k jedim. Ja si nedovedu predstavit, co by normalniho hrace urzelo u SWG treba 2 roky nez jedi nebo posedlost kraftenim.. Zrusili oboji..Bourat porad dokola pevnosti? Chodit s druzinou na "hlidky"? Nechat ve hre pouze postavy zamerene na ranged boj(=nejvetsi nuda)...Děkuji, nic z toho nechci.
Mym nejvetsim soucasnym pranim je, aby hracu jeste ubylo, aby si panove manageri poradne nabili drzky a chytli se za nosy. Pak se budou mozna dit velke veci(prodej SWG, rollback, cokoliv) a mozna to vezme do ruky nekdo normalni..

Dyt je to jedna velka chyba za druhou..
1.velikanska chyba ----- CU
2.unlock jedi pres vesnici a major BUG s group expou
3."New Game Enhancement"
4.Zariznuti 24 povolani a systemu krafteni..
a mnoho dalsich

Krasne jde videt, ze ten tym neridi vizionar, ktery by mel jasnou predstavu, jak by kdy mela hra vypadat ale spise nejaky ucetni, ktery se rozhoduje podle grafu.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 13/12/2005 11:36:01
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/12/2005 :  12:26:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
TEF systém byla píčovina největší. A sem rád že ho překopali do tohoto. Člověk dělal mise u terminálu a měl tef od rebel npc. A najednou ti pod zadkem bouchla motorka a ležel si mrtvej protože od někuď se přiřítilo pět hráčů kteří tě dojebali. Takhle si každej může vybrat jestli bude PvP nebo ne.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 13/12/2005 :  12:30:30  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

TEF systém byla píčovina největší. A sem rád že ho překopali do tohoto. Člověk dělal mise u terminálu a měl tef od rebel npc. A najednou ti pod zadkem bouchla motorka a ležel si mrtvej protože od někuď se přiřítilo pět hráčů kteří tě dojebali. Takhle si každej může vybrat jestli bude PvP nebo ne.


nebyl picovina..
Kdyz mlatis nekoho z cizi frakce je logicke, ze ho nekdo muze branit a to zn. napadnout te..
Bylo to daleko realistictejsi nez po cu..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/12/2005 :  12:41:56  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Arnie


Na druhou stranu si musis uvedomit ze SWG by nemelo bejt o jediech.

Dovolím si s tebou NAPROSTO nesouhlasit. Pokud celý existující fluff (tj. StarWars jako takové) je na jedi postavený a z 90% výhradně o jedi (ostatní jsou tu buď jako "ti, co s jedi bojují" nebo "postradatelný kanónenfutr pro velké scény"), pak i SWG prostě MUSÍ být o jedi a bez nich nemá právo na existenci. IMO by ale stále mělo platit:
- jedi jsou uber silní (jakého jedi kdy ve fluffu ukousali 4 brouci nebo se musel bát skupinky stormíků?)
- jedi je zatraceně málo v porovnání s ostatnímui obyvateli "galaxie velmi, velmi daleko". Jejich výcvik je tvrdý a ti, kteří se stanou rytířem jedi, ti jsou toho opravdu (ve světlém i temném významu) hodni.

quote:
Originally posted by Kwebs

Jo slysel sem neco o tom ze pry dnes bude zprovoznena druha postava. Je to pravda?


Jj, pořád to slibují (2 postavy na serveru, 8max. postav dohromady = na všech serverech celkem), ale zatím to stále ještě není ("pracujeme na tom", ať už to znamená cokoli ).



Pavle, sice jsem taky byl řádně naštvaný, že mi mého piplaného Jedi zničili, ale podle mě nemáš pravdu. Když už, tak měli Jediho ze hry odstranit úplně. Vždyť hra by se měla odehrávat mezi Epizodou IV a V, kdy žádní Jedi kromě Vadera a Císaře nebyli (nebo bylo pár skrytých, a ti nemávali baterokou na každém druhém kroku).

To, že dali Jediho každému, znamená, že je každý druhý Jedi. Takový stav nebyl ani za dob KOTORu, kdy Jedi byl někdo vážený, koho jsi nepotkával na každém druhém kroku, a ne každý druhý člověk, kterého potkáte. Osobně si myslím, že rollback by měl být na pre-CU stav, kdy Jediho získat bylo extrémě těžké. Schválně, ať udělají servery s pre-cu stavem a servery s NGE stavem, viděli bychom, kam víc hráči půjdou. Nemám zájem o Jediho, kterého můžu dostat za nic. Měl jsem zájem o Jediho, kterého bylo sakra obtížné získat, kdy bylo třeba půl roku a víc, abys poprvé mohl zvednout baterku. Devět povolání je fajn, ale nesměli by mezi ně patřit i crafti (ten by měl být nějak navíc). Navíc nevidím moc rozdíl mezi jednotlivými ranged povoláními, snad jen specky. A to že jsem šel na commando se specializací na heavy weapons, pro které heavy weapons byly disablované, moc mému názoru nepomohlo. A také to, že zbraně za těžké miliony koupené, nebo lootnuté z high level mobů jsou disablované nebo mají nižší nebo stejný dmg jako nejhorší CDEF karabina lootnutá z lvl 1 moba, to už je do nebe volající.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/12/2005 :  12:51:16  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Drizzt : /agree
btw hele videl jsem vcera hrace se stejnym nickem jako mas ty tady na foru ale to asi nejsi ty..

Jorssk : TEF system byl super vec. chces zabijet rebely ? dobre ale po tom co ho zabijes tak ses 5 minut overt a riskujes ze na tebe nejaky reb hrac zautoci, tudiz si musis davat pozor, stridat terminaly a nelitat furt k jednomu, uvazovat, opet prvek ktery te (hrace obecne) donutil premyslet.. myslim ze to byla vyborna vec ale je to vec nazoru. ja osobne jsem uvital prvky ve hre ktere hru podobnym zpusobem komplikovaly..

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 13/12/2005 13:07:07
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/12/2005 :  13:10:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

Drizzt : /agree
btw hele videl jsem vcera hrace se stejnym nickem jako mas ty tady na foru ale to asi nejsi ty..

Jorssk : TEF system byl super vec. chces zabijet rebely ? dobre ale po tom co ho zabijes tak ses 5 minut overt a riskujes ze na tebe nejaky reb hrac zautoci, tudiz si musis davat pozor, stridat terminaly a nelitat furt k jednomu, uvazovat, opet prvek ktery te (hrace obecne) donutil premyslet.. myslim ze to byla vyborna vec ale je to vec nazoru. ja osobne jsem uvital prvky ve hre ktere hru podobnym zpusobem komplikovaly..



Jenomže to není pro konzumní amíky, kteří to potřebují mít lehké, aby nemuseli přemýšlet. Proto zjednodušení, aby se to víc prodávalo masám lidí. Ovšem SOE si neuvědomuje, že konzumní produkty jsou opravdu jenom na jedno zkonzumování, že takový produkt si pokud možno v měsíci zadarmo vyzkouším a když zjistím, že je jaký je, odejdu k něčemu kvalitnějšímu.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 13/12/2005 :  13:14:03  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Arnie


Na druhou stranu si musis uvedomit ze SWG by nemelo bejt o jediech.

Dovolím si s tebou NAPROSTO nesouhlasit. Pokud celý existující fluff (tj. StarWars jako takové) je na jedi postavený a z 90% výhradně o jedi (ostatní jsou tu buď jako "ti, co s jedi bojují" nebo "postradatelný kanónenfutr pro velké scény"), pak i SWG prostě MUSÍ být o jedi a bez nich nemá právo na existenci. IMO by ale stále mělo platit:
- jedi jsou uber silní (jakého jedi kdy ve fluffu ukousali 4 brouci nebo se musel bát skupinky stormíků?)
- jedi je zatraceně málo v porovnání s ostatnímui obyvateli "galaxie velmi, velmi daleko". Jejich výcvik je tvrdý a ti, kteří se stanou rytířem jedi, ti jsou toho opravdu (ve světlém i temném významu) hodni.

quote:
Originally posted by Kwebs

Jo slysel sem neco o tom ze pry dnes bude zprovoznena druha postava. Je to pravda?


Jj, pořád to slibují (2 postavy na serveru, 8max. postav dohromady = na všech serverech celkem), ale zatím to stále ještě není ("pracujeme na tom", ať už to znamená cokoli ).



Pavle, sice jsem taky byl řádně naštvaný, že mi mého piplaného Jedi zničili, ale podle mě nemáš pravdu. Když už, tak měli Jediho ze hry odstranit úplně. Vždyť hra by se měla odehrávat mezi Epizodou IV a V, kdy žádní Jedi kromě Vadera a Císaře nebyli (nebo bylo pár skrytých, a ti nemávali baterokou na každém druhém kroku).

To, že dali Jediho každému, znamená, že je každý druhý Jedi. Takový stav nebyl ani za dob KOTORu, kdy Jedi byl někdo vážený, koho jsi nepotkával na každém druhém kroku, a ne každý druhý člověk, kterého potkáte. Osobně si myslím, že rollback by měl být na pre-CU stav, kdy Jediho získat bylo extrémě těžké. Schválně, ať udělají servery s pre-cu stavem a servery s NGE stavem, viděli bychom, kam víc hráči půjdou. Nemám zájem o Jediho, kterého můžu dostat za nic. Měl jsem zájem o Jediho, kterého bylo sakra obtížné získat, kdy bylo třeba půl roku a víc, abys poprvé mohl zvednout baterku. Devět povolání je fajn, ale nesměli by mezi ně patřit i crafti (ten by měl být nějak navíc). Navíc nevidím moc rozdíl mezi jednotlivými ranged povoláními, snad jen specky. A to že jsem šel na commando se specializací na heavy weapons, pro které heavy weapons byly disablované, moc mému názoru nepomohlo. A také to, že zbraně za těžké miliony koupené, nebo lootnuté z high level mobů jsou disablované nebo mají nižší nebo stejný dmg jako nejhorší CDEF karabina lootnutá z lvl 1 moba, to už je do nebe volající.


ja bych dal defaulne moznost unlocknout jedi character po namastrovani vsech 32 profesi.. to uz cloveka stoji nejaky ten cas a verim tomu ze by jich nebyla ani desetina co jich byla pre NGE

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 13/12/2005 :  13:17:28  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden


Pavle, sice jsem taky byl řádně naštvaný, že mi mého piplaného Jedi zničili, ale podle mě nemáš pravdu.


Já narážím na to, že celé SW jsou o jedi - všechny ostatní postavy (pojmenované i beze jména) slouží jen a pouze jako štafáž pro vyniknutí Vadera/Luka/Imperátora + pár "pomocných" jedi okolo. Autoři v klidu nechají zemřít pár miliard lidí jen proto, aby (v podstatě zcela nesmyslně a nelogicky) dostatečně jasně každému ukázali "jak moc je Imperátor zlý". "Reálný svět", stavějící na filmových epizodách, je soustředěn jen a pouze na jedi, celý děj se kolem nich točí a vše ostatní je podružné, vedlejší, a jako takové je hned, co je "použito" pro jedi rychle zabito, zničeno, zapomenuto.
Takový je fluff SW, ze kterého chtě-nechtě hra musí vycházet. Problém je ovšem jak - pokud se ve filmech (...) vše točí kolem jedi a jedi jsou těmi klíčovými (nosnými) postavami, pak je jasné, že i potenciální hráči budou počítat s jedi jako se "svou" postavou. A pokud epizody staví veškerý děj kolem akcí jedi/proti nim, přičemž mimo tuto oblast nic nenabízejí a nabízet nechtějí, pak co má najednou nabídnout hra na této "realitě" postavená ... bez jedi???
Ono by se něco určitě našlo - víc frakcí, které by reálně bojovaly o funkční nadvládu nad planetami (koho dnes láká GCW když výsledkem jsou jen nějaké fiktivní "body"), skutečný roleplaying, reálný obchod a pašování, reálná politika, ...
Jenže - to by pak už nebyly Star Wars, kde vše krom vysoce vyzdvižených jedi postav nemá nic a nikdo žádný znatelný význam? A čím by se pak SWG výrazně lišilo od jakékoli jiné MMORPG, když bychom zahodili to nejdůležitější - SW fluff ??
A když k tomu přidáme šéfy vývoje, kteří mají buď nedostatečný vliv, nebo nedostatečnou fantazii na to, něco zajímavého a funkčního vymyslet ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 13/12/2005 :  13:28:41  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Jorssku poslal sem ti ty dva články sice sem se u toho nervoval,sralo mě to ale nakonec sem to nějak splácal dokonce i s předstihem tak na to mrkni.Dík

Ještě něco chápu todle dobře?:)Character Slots :

Multiple Character Slots are now active! All players can now have 2 characters on the same galaxy! (Players can have up to 8 characters total across all galaxies).
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 13/12/2005 :  13:29:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
Ovšem SOE si neuvědomuje, že konzumní produkty jsou opravdu jenom na jedno zkonzumování, že takový produkt si pokud možno v měsíci zadarmo vyzkouším a když zjistím, že je jaký je, odejdu k něčemu kvalitnějšímu.

Otazka ale je, jestli existuje neco "kvalitnejsiho". Mozna WoWko, mozna EVE, mozna xxx.

Ad pre-CU doba. No musim rict, ze to byla doba suprova a ja jsem se u SWG bavil. Ten extremni hardcore system na ziskani jediho (nazveme to master profession grinder) + perma smrt jedi postavy bylo neco co si dovolil jenom malokdo. I pres mraky bugu hrali lidi svoje povolani a byly v klidu. Ano par povolani (mixu povolani) bylo imba, ale prave na developerovi bylo, aby to vybalancoval nejak rozumne. V CU dobe nastal jedi hunt, vsichni ho chteli hrat a taky to tak dopadlo. Zlata doba preCU .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 13/12/2005 :  13:46:42  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
Ovšem SOE si neuvědomuje, že konzumní produkty jsou opravdu jenom na jedno zkonzumování, že takový produkt si pokud možno v měsíci zadarmo vyzkouším a když zjistím, že je jaký je, odejdu k něčemu kvalitnějšímu.

Otazka ale je, jestli existuje neco "kvalitnejsiho". Mozna WoWko, mozna EVE, mozna xxx.

Ad pre-CU doba. No musim rict, ze to byla doba suprova a ja jsem se u SWG bavil. Ten extremni hardcore system na ziskani jediho (nazveme to master profession grinder) + perma smrt jedi postavy bylo neco co si dovolil jenom malokdo. I pres mraky bugu hrali lidi svoje povolani a byly v klidu. Ano par povolani (mixu povolani) bylo imba, ale prave na developerovi bylo, aby to vybalancoval nejak rozumne. V CU dobe nastal jedi hunt, vsichni ho chteli hrat a taky to tak dopadlo. Zlata doba preCU .


presne tak, vsichni si pred CU1 naivne mysleli, ze se srary system jenom dobalancuje(protoze BYL dobrý), aby byl dokonaly. Ale hlavne, že ZŮSTANE!! (Zatimco oni slátali system uplne novy, kterým zadělali na konec téhle hry a to pak udelali znovu - jak nejaci pomatenci..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 13/12/2005 :  14:01:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste si vzpominam jak jsme s uzasem koukali na screenshoty lidi co unlocknuli slot. Byl to dream pro kazdeho (i pro me), ale nechtel jsem kvuli tomu grindit mraky povolani. Presto kdyz jsem videl jediho, tak to ve me vzbuzovalo obdiv, i kdyz ten reward byl za grind. Rozhodne ta perma smrt mela smysl. Diky tomuto mohl byt jedi mnohem mnohem silnejsi a co vim, tak se tradovalo, ze jedi master je schopen zabit deset lidi jak nic. A bylo to v poradku, protoze cas na vytvoreni jedi mastera se mohl pocitat v rocich. Kolik by bylo v teto dobe na serveru master jediu? Deset? Dvacet? Zadny? Naivne jsem si predstavoval jedie neco jako generaly obou stran. Tzn. ty co povedou vojaky do bitvy. Imperium proti rebelum. "RvR" boje, proste parada...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 13/12/2005 :  14:17:13  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak se jim opet nepovedlo naloudovat publish tri servery on jeden loaduje ostatni off uz skoro hodinu.Dekujeme SOE za jistoty:)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/12/2005 :  14:30:24  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth



mluvis mi z duse.
btw mam nejaky videa natoceny na Brii pred CU1, Jedi Mastera v akci, to nejde srovnavat s pvp jaky jsem videl vcera v Theedu. nadherny specky, dervishe, taktika, zabava, super pokoukani, a hlavne respect. to dnes chybi... k tomu borcovi se nakonec par lidi co zabil vratilo primo z clone a vzdali mu hold.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 13/12/2005 14:35:42
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 13/12/2005 :  14:36:38  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
teda bez urazky , nechci se nikoho dotknout ale co takhle zdejsi forum prejmenovat na Zed narku ?


Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 13/12/2005 :  15:20:09  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

teda bez urazky , nechci se nikoho dotknout ale co takhle zdejsi forum prejmenovat na Zed narku ?


no tak.. aspon zavzpominat si muzeme ne?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/12/2005 :  15:21:08  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
pavel - pokud vychazis pouze z filmu, tak tam se to toci okolo jedi, ale uvedom si, ze SWG vychazi a NUTNE MUSI vychazet z EU (pokud chces vychazet z filmu, muzes rovnou smazat napr. planetu lok, corelii, dantooine a vetsinu postav a fauny)
a v EU se "to netoci" jen kolem jedi - meli vytvorit svet SW, kde clovek muze delat cokoliv, proste zit..

perfektni by treba bylo, kdyby frakce v SWG nebyly jen tvarici se jako, ale skutecne, takze by hrac treba mohl vstoupit do sluzeb jabby hutta.. pasovat pro nej, valcit s jinymi stranami, to by bylo skvele PvP mezi hraci z klanu nejakeho pirata a hraci prislusniky CorSecu..

k imperiu by mohl vstoupit jen nekdo, kdo splni prisne podminky, ne ze kazdy kokutek je colonel imperialni armady a RP hraci jako elor si pak musi vytvaret jednotky a hodnosti podle svych zameru.. a takovy imperial by pak mel respekt - prisel by do mesta a s nim treba jednotka 20 ST a ne nejake orezavatka, mohl by treba prohledavat jine hrace - a nejaky pirat nebo spinavy rebel scum by si rozmyslel, zda si dovoli byt drzy..

atd atd...

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 13/12/2005 :  16:11:27  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Sanix
vsechny servery maj light population, kdyz sem pobihal po planetach abych otestoval nove porizenej hardware potkal sem na kazdym starportu max 1 cloveka nebo min, jen na mustafaru stali 4 elder Jedi...


A v kolik hodin, respektive jak dlouho po restartu, jsi logl ?



bylo to kolem pulnoci, urcite zadnej restart nebyl a byl sem na mustafaru (kterej ma jen jeden starship terminal co ja vim) a jak rikam 4 Elder Jedi tam stali a jeden vyrvaval ze prodava perly... ostatni staly, nevim kolik z nich bylo AFK... tecka. Population Light vsude na serverech...

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 13/12/2005 :  16:17:23  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Shemiramoth



mluvis mi z duse.
btw mam nejaky videa natoceny na Brii pred CU1, Jedi Mastera v akci, to nejde srovnavat s pvp jaky jsem videl vcera v Theedu. nadherny specky, dervishe, taktika, zabava, super pokoukani, a hlavne respect. to dnes chybi... k tomu borcovi se nakonec par lidi co zabil vratilo primo z clone a vzdali mu hold.


Nechtel by si mi je hodit. Ja sem chtel SWG hrat uz od zacatku bohuzel nebyli finance ani internet (u nas ve vesnici) a mel sem shit comp. Takze pls posli mi je nebo sem hod stranku kde si to stahl. K.webs@seznam.cz

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/12/2005 :  16:32:31  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

pavel - pokud vychazis pouze z filmu, tak tam se to toci okolo jedi, ale uvedom si, ze SWG vychazi a NUTNE MUSI vychazet z EU (pokud chces vychazet z filmu, muzes rovnou smazat napr. planetu lok, corelii, dantooine a vetsinu postav a fauny)
a v EU se "to netoci" jen kolem jedi - meli vytvorit svet SW, kde clovek muze delat cokoliv, proste zit..

perfektni by treba bylo, kdyby frakce v SWG nebyly jen tvarici se jako, ale skutecne, takze by hrac treba mohl vstoupit do sluzeb jabby hutta.. pasovat pro nej, valcit s jinymi stranami, to by bylo skvele PvP mezi hraci z klanu nejakeho pirata a hraci prislusniky CorSecu..

k imperiu by mohl vstoupit jen nekdo, kdo splni prisne podminky, ne ze kazdy kokutek je colonel imperialni armady a RP hraci jako elor si pak musi vytvaret jednotky a hodnosti podle svych zameru.. a takovy imperial by pak mel respekt - prisel by do mesta a s nim treba jednotka 20 ST a ne nejake orezavatka, mohl by treba prohledavat jine hrace - a nejaky pirat nebo spinavy rebel scum by si rozmyslel, zda si dovoli byt drzy..

atd atd...

az to v nejaky hre bude jak pises tak si ji urcite nenecham utyct

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 13/12/2005 :  16:45:51  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Omlouvam se ze tentokrat, nebudu quotovat na jednotlive nazory. Kdybych neco vynechal tak mi to klidne pripomente a sviuj nazor doplnim.
- Jedi. Nemyslel sem to tak, ze by hraci nemeli mit moznost se vubec k jedimu dostat. Tim ze hru Jedi kazej sem myslel to ze na kazdym rohu cekalo 10 jediu a tim to bylo hodne unbalance, ale co hlavne to proste do tohohle obdobi vubec nepatri. I zminovany mastergrind by to dotahl nakonec do tyhle faze driv nebo pozdejc taky. (priklad. Rifleman cca 2 dny, SL cca 1 den, crafti cca 3 dny afk atd.) tech 32 profesi by si mel, kdyby si chtel stejne rychle jako ve vesnici. Jak se to melo delat (jestli vubec) to by bylo na samostatnej topic.
- TEF Ano tef mel zustat. Ale nahradilo ho GCW coz bylo super. Jen proste meli nechat oboji.
- BH Ano musim souhlasit. Zruseni lovu lidi me dost nastvalo. Nebylo by krasny dat moznost vypsat odmenu na hlavu jinyho hrace?
- Crafti Craft system v SWG byl vzdy nejlepsi ze vsech her. On sice porad je, ale zruseni decoy to mohlo vymyslet jen blb.

Presto me ted bavi bojovat. Kdyz to zkousis dyl jak tejden a zvyknes si tak NGE je co ste tyce boje velmi zabavny. A jelikoz hraju hry pro zabavu...

Takze hrajte si ted wow oni to trosku odladej (snad) a pak to pridte zkusit a vydrzte to aspon tejden. Jakmile se stim ovladanim zzijete nebudete chtit jinak
A pokud chcete hrat hru, kde se musite bat o veci co mate a mit svobodny vyvoj postavy. Pak hrajte EVE. Hraju ho taky
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 13/12/2005 :  16:51:59  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak sem otevrel svuj Life day Gift box co mam ted v invu a v nymu se objevil ohromnej strom zkteryho padaly naky listy a hral viteznej choral jak na konci Ep.6 ted ho mam v invu jak nakou miniaturku:)
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000