Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 15/12/2005 :  01:24:41  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Gen is right... určitě... sice sem to eště nečet, ale semsi tim jistej.


Konecne obektivni nazor
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/12/2005 :  01:35:11  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

glitanis - jedi blesky muze delat porad

tak jak je to lidi s tou druhou (treti) postavou? Dnes se dostanu do hry tak zacnu zkouset .



uz jsem to tu psal, druhej char maj vsichni, elder jedi diky bugu maj treti char, TH napsal, ze pokud nebudou problemy s databazi tak to tak nechaj

neserte me bando

ad1: ctete denne Dev tracker na ofic forech
ad2: kdo nechcete hrat SWG tahnete si tam, kde jste ted a prestante tady prezentovat svoje slinty

zkusil jsem EQ2 - neba
zkusil WoW - ultra neba, tuctove RPG online

reknu na rovinu, i kdyby SWG bylo total nehratelne, tak to budu platit bo SW


Edited by - Almych on 15/12/2005 01:37:16
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 15/12/2005 :  02:29:33  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Nemate nekdo znamy na SOE? Jestli jo tak jim prosim vysvetlete, ze pri kazdym loginu nepotrebuju stahovat patch diky....
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/12/2005 :  03:59:13  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Glitanis (giltanas) - sorry ja ten tvuj nick snad nikdy nenapisu dobre . Jinak hrajes jeste EQ2? Pod jakym nickem?

Edited by - Jorssk on 15/12/2005 04:00:14
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 15/12/2005 :  08:58:04  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:

reknu na rovinu, i kdyby SWG bylo total nehratelne, tak to budu platit bo SW



Pokud dobře čtu, tak se topic jmenuje: Otazky, odpovedi a vlastne jakykoliv pokec
Naleza se v sekci SWG. Takze pokud se to tyka SWG, tak klidne tam muze psat kdo chce, i ten, kdo to hraje, nehraje, chysta se hrat, nechysta se hrat. Jen na upresnenou. pokud ti to vadi, tak si zaloz vlastni topic s odpovidajicim nazvem.
Dekuji.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/12/2005 :  09:03:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nemas zac
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 15/12/2005 :  09:34:43  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

reknu na rovinu, i kdyby SWG bylo total nehratelne, tak to budu platit bo SW




idealni zakaznik :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 15/12/2005 :  10:00:23  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Já se dobrovolně přiznám, že ze subjektivních důvodů dávám SWG na chvíli k ledu. Jaké jsou mé důvody?
- nejsem PvP hráč
- mé postavy mají lvl 90 resp. 88 a nepotřebuju nijak zvlášť grindit
- mise na Mus mám téměř všechny a v poslední se nedostanu přes buglou Kubaza Cave. Na jiné mise by to chtělo pravidelnou a pevnou funny grupu, jinak je to o ničem (nechci tím nikoho urazit - je objektivním faktem, že po každé takové generální změně chvíli trvá, než se lidi/grupy stabilizují)
- připadá mi, že krom misí je současný PvE "život" bez života, bez smyslu, bez pestrosti, bez šťávy
- stále doufám, že se vše ještě postupně zlepší

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/12/2005 :  11:15:41  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Almych

reknu na rovinu, i kdyby SWG bylo total nehratelne, tak to budu platit bo SW





Asi tak, hraju SWG protoze je to SWG. WoW se mi nelibi uz od pohledu, a na jine hry jako treba Eq2 nemam naladu ani mi nic nerikaji i kdyz muzou byt dobre. SWG jsem zacal hrat protoze je to mmorpg, nebo spis byla mmorpg, ze sveta Star Wars. Jina mmorpg me moc nezajima


Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/12/2005 :  11:20:09  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Glitanis (giltanas) - sorry ja ten tvuj nick snad nikdy nenapisu dobre . Jinak hrajes jeste EQ2? Pod jakym nickem?



Hral jsem pod Aureol ale uz to nehraju... nemoznost volneho PvP pro me tu hru udelala nehratelnou.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 15/12/2005 :  15:34:21  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Já se dobrovolně přiznám, že ze subjektivních důvodů dávám SWG na chvíli k ledu. Jaké jsou mé důvody?
- nepotřebuju nijak zvlášť grindit
- Na mise by to chtělo pravidelnou a pevnou funny grupu, jinak je to o ničem (nechci tím nikoho urazit - je objektivním faktem, že po každé takové generální změně chvíli trvá, než se lidi/grupy stabilizují)
- připadá mi, že krom misí je současný PvE "život" bez života, bez smyslu, bez pestrosti, bez šťávy
- stále doufám, že se vše ještě postupně zlepší



/agree

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 15/12/2005 :  15:58:53  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
To vse je pravda ale srovnani napr. WoW vs. SWG u me vyhrava SWG Nevim proc ale NGE kdyby se opravly vsechny bugy a ostatni chybicky a pridaly second povolani treba BH/CH. Hl. povolani/second povolani Pry se neco takovy chysta doufejme. Kdyby to splnilo vsechny tyhle problemy + Jediove by byli silnejsi a cesta na ne obtizna aspon ako preNGE nebo preCU1. Tak by ta hra byla nej pro vsechny a WoW by hrali jen skalni fanousci. Karta by se obratila

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:04:03  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

To vse je pravda ale srovnani napr. WoW vs. SWG u me vyhrava SWG Nevim proc ale NGE kdyby se opravly vsechny bugy a ostatni chybicky a pridaly second povolani treba BH/CH. Hl. povolani/second povolani Pry se neco takovy chysta doufejme. Kdyby to splnilo vsechny tyhle problemy + Jediove by byli silnejsi a cesta na ne obtizna aspon ako preNGE nebo preCU1. Tak by ta hra byla nej pro vsechny a WoW by hrali jen skalni fanousci. Karta by se obratila

kdyby byly ryby v prdeli nemusely by byt rybniky

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:05:52  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Ja jen rikam co by se mi libylo kdyby udelali. Bylo by to fajne ne?

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:06:45  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Az odstrani hlavni bug a tim jsou jedi, bude to super hra.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:08:33  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Ja jen rikam co by se mi libylo kdyby udelali. Bylo by to fajne ne?

jenze treba s tim jedim to neudelaj. Nemluve o tom ze lepsi nez WoW to nikdy nebude protoze SWG ma na to moc spatnou povest

quote:
Originally posted by Almych

Az odstrani hlavni bug a tim jsou SOE, bude to super hra.

takhle je to spravne

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 15/12/2005 16:09:30
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:15:20  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
No ten Jedi neni tak horkej to mi moc nevadi spis mi vadi ze tam nejsou ty second povolani. Jo a priznej ze SWG je odlisny nez ostatni MMORPG. Neni to ani jako EQ2 nebo WoW nebo GW a tak bych mohl pokracovat. Byl je a bude jinej. (nemyslim bugy) A co se SOE tyce to nevim chtel bych videt jak ten bordel po nich bude chtit uklidit nekdo jinej. Jen si predstav jejich programovaci mistnost : pohazeny zradlo, Kos nikdo nevynesl 1.5 roku pocitace slow a vlastne to tam vypada jak na ha.zlu. Pockat to je Ha.zl

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:18:50  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
SWG jiny urcite jsou. Pokud neberes v potaz bugy, tak je to jeste jiny v tom ze se co chvila meni hodnota a efektivita predmetu, povolani, pred NGE kvalitni bojovy system a system povolani, po NGE click-click hra se systemem povolani prevzatym ze Strejdy Skrblika.. Jo, SWG rozhodne je vyjimecny, ale ja radsi budu hrat nevyjimecny WoW

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:21:35  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Ja te neverbuju do SWG tak proc nadavas? Hraj si WoW a ja si budu hrat SWG. O.K.? Jo a to o meneni - horsi uz to byt nemuze ! Max. zruseni chatu a to je vlastne jizdenka k odpadaku

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:24:23  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Ja te neverbuju do SWG tak proc nadavas? Hraj si WoW a ja si budu hrat SWG. O.K.? Jo a to o meneni - horsi uz to byt nemuze ! Max. zruseni chatu a to je vlastne jizdenka k odpadaku

ja nadavam protoze jsem skoro rok a pul nic jinyho nez SWG nehral a je mi ceklem lito ze se jim to podarilo to tak posrat. Ad zruseni chatu - ne ze by se to pred par dny nestalo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:40:28  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
mohu se zeptat proc zmizely servery?
mam akorat ukazano jmeno postav a zbyek je prazdny ..... kdyz dam create server, tak tam sou 4 radky a na nich je nic
sem sam, nebo to maji i ostatni?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:43:42  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote

Mimochodem, kdo z aktivnich SWG hracu dela PvP (do ktereho bych se mohl obcas zapojit)?


SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:05:22  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Genagen





Ja te puvodne pochopil tak, ze nektere specky nefungovbali vubec. Ne tak ze nefungovali vyvazene k jinym. Takze jen nedorozumeni

EDIT: Jinak me uz to trosku taky vsechno spliva.

quote:
Originally posted by Khostri





K tem povolanim. Sebrat hracum moznost volby nikdy nikdo nemuze samozrejme brat za klad. Tady ale byl problem v tom, ze SOE proste neumelo vyvazit ty kombinace tak, aby nevznikali uber templaty oproti ostatnim. O tom, ze se to vyvazit da je vec jina. Oni to proste za 2 a pul roku, nebo jak dlouho uz tohle hrajeme, vyvazit nedokazali. Kdyz si tedy reknu jestli je lepsi mit vyvazenej system boje nebo svobodnou volbu povolani, kde stejne si vsichni vybiraji ze dvou tri templatu, ktery sou uber, tak si ja osobne zvolim vyvazenej system.
Ale samozrejme chapu tvoje rozcarovani....



to je kravina prvni tridy nebyly zadny dva nebo tri uber templaty.. Proc tu blbost porad dokola vsichni opakujete...
...S TKA, swordsmanem i pikemanem mohl dobry hrac porazet i nadprumerne jedi, stejne tak s riflemanem, videl jsem i uber carabiniery a dokonce Rifleman+Creature Handlera nebo swordsman + CH prohanet pre/cu jedi.. a stejne tak mezi sebou, kdyz zapomenete na jedi.. To nejsou dva nebo tri uber templaty...

Ja vam reknu v cem byl problem... V lamerstvi... 90% lidi co si ztezuje na nevyrovnany system nikdy nemeli namaxovanou postavu. Neni to jenom o tom mit nad hlavou titul teras kasi master, ale tim, ze pomalu vychytas VSECHNY veci ktere se daji zlepsit..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 15/12/2005 17:35:14
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:08:44  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arkos Agnos


Mimochodem, kdo z aktivnich SWG hracu dela PvP (do ktereho bych se mohl obcas zapojit)?





Jozef zkousel PVP ale nevim jestli ho provozuje pravidelne


Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:18:42  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
to ... "ze porad pisu kraviny do tohoto fora neznamena, ze nekdy skoncim a proto budu dal spamovat"



a muze mi nekdo odpovedet na muj post?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:28:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusrielto je kravina prvni tridy nebyly zadny dva nebo tri uber templaty.. Proc to porad dokola vsichni opakujete...
protoze byly :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:37:37  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Olusrielto je kravina prvni tridy nebyly zadny dva nebo tri uber templaty.. Proc to porad dokola vsichni opakujete...
protoze byly :)


ty o tom vis prd, v zivote jsem te v swg nevidel...
..to je kravina prvni tridy nebyly zadny dva nebo tri uber templaty.. Proc tu blbost porad dokola vsichni opakujete...
...S TKA, swordsmanem i pikemanem mohl dobry hrac porazet i nadprumerne jedi, stejne tak s riflemanem, videl jsem i uber carabiniery a dokonce Rifleman+Creature Handlera nebo swordsman + CH prohanet pre/cu jedi.. a stejne tak mezi sebou, kdyz zapomenete na jedi.. To nejsou dva nebo tri uber templaty...

Ja vam reknu v cem byl problem... V lamerstvi... 90% lidi co si ztezuje na nevyrovnany system nikdy nemeli namaxovanou postavu. Neni to jenom o tom mit nad hlavou titul teras kasi master, ale tim, ze pomalu vychytas VSECHNY veci ktere se daji zlepsit..

Super, dostal jsem se do stavu, kdy staci sve odpovedi pouze replikovat.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 15/12/2005 19:45:56
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:40:41  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
ty o tom vis prd, v zivote jsem te v swg nevidel...



Coz ovsem neznamena ze o hre nic nevi. Ty jsi v zivote nevidel spoustu veci. Ja taky nikdy v zivote nepotkal pruhovanyho kone a vim ze jsou :-)

Edit: Navic ma samozrejme pravdu. At SOE delalo co delalo vzdy bylo jen par uber templatu. Sam jsi to tu dokonce nekde napsal...

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 15/12/2005 17:41:26
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 15/12/2005 :  17:43:20  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
soucasne SWG jsou uplny fujtalbl po tom co odstranili nejvetsi devizu te hry, kterou byla jeji Diverzita.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 15/12/2005 :  18:20:19  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
ty o tom vis prd, v zivote jsem te v swg nevidel...



Coz ovsem neznamena ze o hre nic nevi. Ty jsi v zivote nevidel spoustu veci. Ja taky nikdy v zivote nepotkal pruhovanyho kone a vim ze jsou :-)

Edit: Navic ma samozrejme pravdu. At SOE delalo co delalo vzdy bylo jen par uber templatu. Sam jsi to tu dokonce nekde napsal...


Ac by mě ted s tim videl-nevidel napadala hezka odpoved, nebudu Ti nic psat gilte. Nemam zajem roztacet s tebou dalsi "hadaci spiralu"

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 15/12/2005 18:20:54
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 16/12/2005 :  10:54:18  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Olu myslel urcite : vasi pycu jsem taky nevidel a verim ze ji mate

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 16/12/2005 :  11:18:10  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

Olu myslel urcite : vasi pycu jsem taky nevidel a verim ze ji mate


jj, hihi neco v tom smyslu, tam uz se toho da vymyslet hodne.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 16/12/2005 :  11:20:09  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Olusrielto je kravina prvni tridy nebyly zadny dva nebo tri uber templaty.. Proc to porad dokola vsichni opakujete...
protoze byly :)


ty o tom vis prd, v zivote jsem te v swg nevidel...
..to je kravina prvni tridy nebyly zadny dva nebo tri uber templaty.. Proc tu blbost porad dokola vsichni opakujete...

no me si ve hre nevidel protoze ja hral naposledy kdyz tohle pravda byla ... tos ty este nehral :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 16/12/2005 12:11:22
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 16/12/2005 :  12:17:36  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

pro ty ktery chteji kouknout na pre CU1 videa tak mrknete sem, nektery stoji za to http://www.guildexile.com/movies/precu/


diky za ten odkaz

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/12/2005 :  13:16:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://www.g4tv.com/attackoftheshow/blog/AOTB/post/534488/Star_Wars_Galaxies_producer_Julio_Torres.html

rozhovor s J. Torresem live, ne vsemu jsem rozumel, najde se nekdo kdo to shrne a napise par radku?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 16/12/2005 :  13:59:42  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

http://www.g4tv.com/attackoftheshow/blog/AOTB/post/534488/Star_Wars_Galaxies_producer_Julio_Torres.html

rozhovor s J. Torresem live, ne vsemu jsem rozumel, najde se nekdo kdo to shrne a napise par radku?

placa z hladu ... shrnuto

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 16/12/2005 :  14:02:30  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
no me si ve hre nevidel protoze ja hral naposledy kdyz tohle pravda byla ... tos ty este nehral :)



No ona to byla pravda minimalne do NGE. :-)

Jen nektery jedinci sou tu nechutne zaslepeny a nedokazou si uvedomit, ze NGE nebo neco podobnyho prijit muselo.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 16/12/2005 14:03:11
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 16/12/2005 :  14:07:45  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
Giltanas- a cetl si Dragonlance předehry???

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 16/12/2005 :  14:24:13  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Eagle
no me si ve hre nevidel protoze ja hral naposledy kdyz tohle pravda byla ... tos ty este nehral :)



No ona to byla pravda minimalne do NGE. :-)

Jen nektery jedinci sou tu nechutne zaslepeny a nedokazou si uvedomit, ze NGE nebo neco podobnyho prijit muselo.


nejsou to "nekteri jedinci" ale vetsina komunity, ktera prestala hrat. Zkus se nekdy lognout a proletet po starportech galaxie...
Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 16/12/2005 14:28:28
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 16/12/2005 :  15:07:57  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Eagle
no me si ve hre nevidel protoze ja hral naposledy kdyz tohle pravda byla ... tos ty este nehral :)



No ona to byla pravda minimalne do NGE. :-)

Jen nektery jedinci sou tu nechutne zaslepeny a nedokazou si uvedomit, ze NGE nebo neco podobnyho prijit muselo.


nejsou to "nekteri jedinci" ale vetsina komunity, ktera prestala hrat. Zkus se nekdy lognout a proletet po starportech galaxie...
Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?

vim ... sou 2

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 16/12/2005 :  15:20:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Olusriel

Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?

vim ... sou 2


jorssk a jorsskina

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 16/12/2005 :  15:36:37  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Olusriel

Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?

vim ... sou 2


jorssk a jorsskina


SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/12/2005 :  15:37:11  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
ja ti narezu
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 16/12/2005 :  17:08:24  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
nejsou to "nekteri jedinci" ale vetsina komunity, ktera prestala hrat. Zkus se nekdy lognout a proletet po starportech galaxie...
Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?



Netvrdim, ze NGE je lepsi. Imho prvni spatnej krok udelali kdyz vydali CU. Pre CU to bylo vyrazne lepsi. Ale Neco prijit proste muselo protoze kdyz jsi chtel byt konkurence schopnej tak si musel byt Jedi : M Def a M Ls 4004 heal bo to byl tvrde nejsilnejsi template. Melee zase M pikeman. tusim 3440 fencer 4000 TKA a neco sword. Pokud si chtel strilet tak jedine BH s tusim karabinou a casti doktora. Pokud sis vybral neco jinyho... coz bylo fajn ze jsi mohl.... ale dusledek byl ze si byl vyrazne slabsi. Proto neco prijit muselo. Za celou dobu to nekodazali udelat tak, ze by to bylo zhruba stejny. (Treba M Def ulecil M powers pouze infuzi.... takze holt NGE se svym stylem povolani je prinos. Zbytek zhodnotim az konecne najdu cas na to to zkusit.)

To ze par ocasu neustoji zmenu.... je smutny ale ne smerodatny.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 16/12/2005 17:09:35
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 16/12/2005 :  17:23:58  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
nejsou to "nekteri jedinci" ale vetsina komunity, ktera prestala hrat. Zkus se nekdy lognout a proletet po starportech galaxie...
Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?



Netvrdim, ze NGE je lepsi. Imho prvni spatnej krok udelali kdyz vydali CU. Pre CU to bylo vyrazne lepsi. Ale Neco prijit proste muselo protoze kdyz jsi chtel byt konkurence schopnej tak si musel byt Jedi : M Def a M Ls 4004 heal bo to byl tvrde nejsilnejsi template. Melee zase M pikeman. tusim 3440 fencer 4000 TKA a neco sword. Pokud si chtel strilet tak jedine BH s tusim karabinou a casti doktora. Pokud sis vybral neco jinyho... coz bylo fajn ze jsi mohl.... ale dusledek byl ze si byl vyrazne slabsi. Proto neco prijit muselo. Za celou dobu to nekodazali udelat tak, ze by to bylo zhruba stejny. (Treba M Def ulecil M powers pouze infuzi.... takze holt NGE se svym stylem povolani je prinos. Zbytek zhodnotim az konecne najdu cas na to to zkusit.)

To ze par ocasu neustoji zmenu.... je smutny ale ne smerodatny.

jedinej ocas ses tady ty kdyz rozkrikujes spoustu veci ale ani jsi to jeste nevidel. Uz jen tvuj vycet "uber" templatu je uplne spatnej Tvoje strilejici uber povolani je sice pekny ale sundat full temp jedije jsi mohl klidne s MCM MBH a zbytek do ceho si chtel protoze debuffy ownovaly (to je ale asi pod tvou uroven ), videl jsem spoustu jediju kteri nebyli MDef nebo MLS a MLS/MDef kombinaci ownovali a nakonec Swordsman se solidnim hammerem sundal tvyho uber pikemana takze asi tak

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 16/12/2005 17:28:01
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 16/12/2005 :  18:53:20  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
nejsou to "nekteri jedinci" ale vetsina komunity, ktera prestala hrat. Zkus se nekdy lognout a proletet po starportech galaxie...
Pred NGE melo SWG cca 150.000 accountu, nevite nekdo, kolik je to ted?



Netvrdim, ze NGE je lepsi. Imho prvni spatnej krok udelali kdyz vydali CU. Pre CU to bylo vyrazne lepsi. Ale Neco prijit proste muselo protoze kdyz jsi chtel byt konkurence schopnej tak si musel byt Jedi : M Def a M Ls 4004 heal bo to byl tvrde nejsilnejsi template. Melee zase M pikeman. tusim 3440 fencer 4000 TKA a neco sword. Pokud si chtel strilet tak jedine BH s tusim karabinou a casti doktora. Pokud sis vybral neco jinyho... coz bylo fajn ze jsi mohl.... ale dusledek byl ze si byl vyrazne slabsi. Proto neco prijit muselo. Za celou dobu to nekodazali udelat tak, ze by to bylo zhruba stejny. (Treba M Def ulecil M powers pouze infuzi.... takze holt NGE se svym stylem povolani je prinos. Zbytek zhodnotim az konecne najdu cas na to to zkusit.)

To ze par ocasu neustoji zmenu.... je smutny ale ne smerodatny.


NGE se svym stylem povolani je prinos...
To si zrovna trefil jednu z veci na kterou si hraci nejvice ztezuji. Ze si jednou vyberes typ postavy a nic dalsiho v budoucnu nemuzes ovlivnit, jenom levelujes, na predem znamy typ postavy. Ruznorodost profesi .... zadna...

K tem tvym "templatum" nemam co rict..
TKA byl bez 0100 - centrer of being2 nepouzitelny(o 250 bodu nizsi melee defence) a 4000 mu bylo po cu uplne k hovnu(leceni woundu), protoze mel kazdy minimalne Novice Doc.
U jedi defendera uplne stacilo mit improved force aura 0040 a zbytek sis mohl namichat jak si chtel:
-pridat force armor (lepsi defence)
-MLS (lepsi GMS, GMA,..)
-cloak nebo blesky, ..cokoliv dalsiho podle chuti..
to ze nebyly perly je jina vec, prave tohle meli devove dodelat..Myslim, ze pokud se do pul roku neco opravdu razantne nezmeni, je se swg amen. peace vsem..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 16/12/2005 19:03:27
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 17/12/2005 :  00:20:33  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
jedinej ocas ses tady ty kdyz rozkrikujes spoustu veci ale ani jsi to jeste nevidel. Uz jen tvuj vycet "uber" templatu je uplne spatnej Tvoje strilejici uber povolani je sice pekny ale sundat full temp jedije jsi mohl klidne s MCM MBH a zbytek do ceho si chtel protoze debuffy ownovaly (to je ale asi pod tvou uroven ), videl jsem spoustu jediju kteri nebyli MDef nebo MLS a MLS/MDef kombinaci ownovali a nakonec Swordsman se solidnim hammerem sundal tvyho uber pikemana takze asi tak



Asi tak MCM MBH samozrejme stacil jen na uplnsy blby. S templatem 0404 LS 4000 heal a zbytek novice. A merchanta. A s tim jsem MCM a MBH daval v pohode... nekolikrat... takze tady mas nekde chybu. ¨

Ano vyequipovanej jinej jedi mel sanci proti Mdef a MLs (s prumernym az hzorsim equipem) ja se bavil o tom kdyz obe strany maji hypoteticky identicky equip.

Olu: Ty ostatni templaty co jsem uvedl jsou priklad. (hlavne pred CU. Po Cu jsem meelera nedelal.) To nebyl template na TKA dulezitej byl pikeman (kvuli DOTum) zbytek byl jen podpora proti KD, Dizzy a samozrejme defensy.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 17/12/2005 23:07:19
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/12/2005 :  09:45:30  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Co to placas pre-cu byla nejvetsi sracka vsichni behali v composite i jediove a s celich povolani byli pouzitelne snad jen 4.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/12/2005 :  09:55:00  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas
..

ja mluvil samozrejme o MCM MBH kterej vedel co dela. Chtel bych videt tvuj template jak si takovy MCM dava kdyz ses rootlej pada z tebe spousta dmg statama a jeste se k tomu mcm ani nedostanes protoze se hybes jako snek. A pokud srackama myslis treba prepub 9 jedije tak to klobouk dolu. Ty ses samozrejme nejlepsi a vsechno vis o tom neni pochyb tebe by nikdo takovej nikdy nesundal

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 17/12/2005 :  12:37:58  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Jorssku ten pribeh mas v mailu tak si ho prohlidni. Jestli neni uplne debilni jestli jj tak ho tam nedavej ok?

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000