Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 17/12/2005 :  13:36:04  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Co to placas pre-cu byla nejvetsi sracka vsichni behali v composite i jediove a s celich povolani byli pouzitelne snad jen 4.


jedi v armorech opravili pomerne brzy (- hraju skoro dva roky a v zivote jsem zadneho nepotkal) . Armory - stacilo zlepsit drop veci pro RIS a trochu je vybalancovat proti compositum. 4 povolani z 32 pouzitelna? Kde jsi na to prisel? ...Mozna si to myslel naopak - 4 nepouzitelna..

Bavil jsem se na tema bojoveho systemu s mnoha hraci, kteri hraji(li) jenom pvp. A z mé zkušenosti je to: 70 chce precu, 30 chce post cu. O NGE asi netreba se vyjadrovat..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 17/12/2005 13:44:21
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 17/12/2005 :  14:02:07  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
a co pre 9publish?

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/12/2005 :  14:03:35  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
stejne to proste nevrati tak proc se tu o tom bavite

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/12/2005 :  18:18:03  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
olusriel - nevim jak si hral ale byl pozitelny jen jedi, rifle a povolani na blizko ostatni sli do hajzlu CH, BH, carabiny a spol byli nepouzitelne a v porovnani s ostatnima desne slabe. CU to vybalancoval.

Edited by - Jorssk on 17/12/2005 18:18:11
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 17/12/2005 :  19:25:51  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

olusriel - nevim jak si hral ale byl pozitelny jen jedi, rifle a povolani na blizko ostatni sli do hajzlu CH, BH, carabiny a spol byli nepouzitelne a v porovnani s ostatnima desne slabe. CU to vybalancoval.


pre CU to bylo nevybalancovane o tom neni pochyb. myslim ze nejlepsi to bylo kratce pred vypustenim NGE, to byla hra nejhratelnejsi a povolani byly vybalancovane jako nikdy predtim.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 17/12/2005 :  23:13:51  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
ja mluvil samozrejme o MCM MBH kterej vedel co dela. Chtel bych videt tvuj template jak si takovy MCM dava kdyz ses rootlej pada z tebe spousta dmg statama a jeste se k tomu mcm ani nedostanes protoze se hybes jako snek. A pokud srackama myslis treba prepub 9 jedije tak to klobouk dolu. Ty ses samozrejme nejlepsi a vsechno vis o tom neni pochyb tebe by nikdo takovej nikdy nesundal



Ja mluvil samozrejme o tech ktery jsem potkal.
A co se tech pre pub 9 jediu tyce. Tak jsem si precetl nekolik svych postu zpet a nevim, ze bych nekde napsal ze jsou sracky. Takze se laskave vzpamatuj a nepodsouvej mi neco co jsem nerekl.

quote:
Originally posted by Jorssk

Co to placas pre-cu byla nejvetsi sracka vsichni behali v composite i jediove a s celich povolani byli pouzitelne snad jen 4.



Jedi nebehali v kompu cca rok pred CU ty vsechno vim o hre. Pre CU byl zajimavejsi nez CU kde zmrvili co mohli. (kopie systemu EQ bez tech veci ktery by strali za to kopirovat. Cili CU prinesl jen bugy)

quote:
Originally posted by Jorssk

olusriel - nevim jak si hral ale byl pozitelny jen jedi, rifle a povolani na blizko ostatni sli do hajzlu CH, BH, carabiny a spol byli nepouzitelne a v porovnani s ostatnima desne slabe. CU to vybalancoval.



CU nevybalancoval vubec nic.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 17/12/2005 23:15:19
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/12/2005 :  23:20:07  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Carmax
ja mluvil samozrejme o MCM MBH kterej vedel co dela. Chtel bych videt tvuj template jak si takovy MCM dava kdyz ses rootlej pada z tebe spousta dmg statama a jeste se k tomu mcm ani nedostanes protoze se hybes jako snek. A pokud srackama myslis treba prepub 9 jedije tak to klobouk dolu. Ty ses samozrejme nejlepsi a vsechno vis o tom neni pochyb tebe by nikdo takovej nikdy nesundal



Ja mluvil samozrejme o tech ktery jsem potkal.
A co se tech pre pub 9 jediu tyce. Tak jsem si precetl nekolik svych postu zpet a nevim, ze bych nekde napsal ze jsou sracky. Takze se laskave vzpamatuj a nepodsouvej mi neco co jsem nerekl.
spis jsi zeditoval par svych postu zpet, konkretne tvuj predchozi kde jsi psal neco v tom smyslu ze ho sundal kazdej jedi co neni sracka. Nedokazu to protoze jsem myslel ze kdyz nevyquotuju celej post ze to nezeditujes a zmylil jsem se a je mi to jedno. Timhle jsi u me dost klesl a koncim tu. Neco jineho je rozmluva a neco jineho to ze kdykoliv si uvedomis ze napises neco blbe tak to pokudmozno zeditujes a jeste me nazves lharem. To nemam zapotrebi. A jeste jsi zeditoval jen tu cast kde mluvis o MCM/MBH a jedijich. Necekane

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/12/2005 23:21:52
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/12/2005 :  02:01:43  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Zdravim
Nemel sem ted vubec cas, neco psat, ale obcas sem si precetl co ste tu napsali, takze snad ted cas na trochu reakci i kdyz ho opet neni moc.

Podle meho nazoru vyvazeny povolani nebyli. Pre CU o tom se snad nema cenu ani bavit. Pokud je nekdo presvedcenej ze preCU vybalancovany bylo (mozna to tu nekdo dokonce psal omlouvam se nejsem si jistej) tak to napiste muzem to rozvest. Co se tyce po CU. Tam uznavam ze se situace znacne vylepsila. Uz nebyl jen defence stacker ( o kterem psal gilt) (ten se jen trosku upravil pro potreby po CU ) ale pribyla nova variace.... BH. Ten mel to sve general speed a acurracy a tak daval jedinou dalsi volbu pro tvorbu template. Samozrejme, ze zadna kombinace nedala jinej uber template a to byl jedi MDef s healem 4xxx. Sam sem to mel a vim o cem mluvim. Nebyl problem udzet BH jen macrem na infusi a heal sem daval jen u tech co meli fak drahej equip a spoustu pasek a to jeste jednou za cas. A to mluvim i o CM/BH Mozna sem mel stesti a toho uberare o kterym mluvi Carmax a co daval Mdef na pockani sem jen nepotkal...

Mozna nekdo z Vas namitne, ze porad BH byl jen cast template ale mohl sis k tomu dat relativne co si chtel. (Rifly, carabinu, pistol, CM) Ano to je samozrejme pravda. Ale to po NGE muzu taky. Az na to CM. To bych musel bejt Medic. Ale proc vlastne nebejt pokud chci hazet poisny, On totiz uz BH neni nutnost... Uz nejsme v Pre NGE.

Edited by - Arnie on 18/12/2005 02:02:42
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/12/2005 :  09:58:10  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
no ja videl hodne MCM/MBH zabijet jedije. Vzdycky na ne nahazel poison/fire/ja nevim co jeste a pak mu dal zpomalenej pohyb takze jedi nemel sanci utect ani na nej zautocit a proste si pockal az jedijovi dojde force z healovani. Na pockani to rozhodne nebylo A nerikam ze to byl uber leet template co zownoval kazdyho jedije co potkal jen rikam ze to byla dalsi moznost BH template. Par tydnu pred NGE co CM predelali to byl fakt jeden z nejlepsich BH tempu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 18/12/2005 10:04:36
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/12/2005 :  15:57:09  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

no ja videl hodne MCM/MBH zabijet jedije. Vzdycky na ne nahazel poison/fire/ja nevim co jeste a pak mu dal zpomalenej pohyb takze jedi nemel sanci utect ani na nej zautocit a proste si pockal az jedijovi dojde force z healovani. Na pockani to rozhodne nebylo A nerikam ze to byl uber leet template co zownoval kazdyho jedije co potkal jen rikam ze to byla dalsi moznost BH template. Par tydnu pred NGE co CM predelali to byl fakt jeden z nejlepsich BH tempu


Hele ja prestal SW hrat cca 2 mesice pred NGE takze predelani CM ani nevim ze bylo. Pak se mozna neco zmenilo, ale do te doby stacila vazne infuse coz ti force nevydrainuje.... Takze sem se nebavil o vsech Jedi ale o Master defender a 4xxx heal. Ale zpet k tematu, pokud si chtel hrat pred NGE musel si mit bud template z BH a nebo defend stackera. (u jediu Master defender nebo alespon 4444) Ale jak rikam mozna pred NGE udelali razantni zmeny o kterych nevim.

A jeste ke Giltovi
V noci sem uz nemel silu na to reagovat, ale ten edit co udelal byl na muj popud, kdy sem mu psal na ICQ at si to nekdy po sobe precte, ze uz postuje jako Olusriel. Tak se zasmal ze to teda opravi. Co si ja vybavuju tak obsahove tam nezmenenil nic. Mozna ze zmenil jedi kterej dostal od CM musel bejt sracka (jak tady pises) na CM /bh musel dat jen uplny blby jak tam pise on. Nevim tojiste jaky slova pouzil ale vyznamove rikal presne to co pises tady ty a co ma v tom postu i on. Takze nevim co resis. (Jestli to je jinak, tak se omlouvam takhle si to pamatuju ja)

To mistr Edit je tu spis OLU. Nevim jestli si si stihl precist co tu postnul za patvar skoro na celou stranku (neco podobny sem tu jeste nevidel)a kdyz mu gilt napsal co to jako ma bejt tak to zeditoval a napsal mu jestli lip zareagovat neumi... Tohle je chovani na tecku...
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 18/12/2005 :  16:29:20  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Co ty kurvy z SOE zas udali no zkurvili loot perel zabil sem 4 ancienty a 3 grandy a loot sem akorat blbej mozek,oko,kuzi a to je vse ani blba scratched nebo cracked nic.Proste
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/12/2005 :  16:50:09  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie
Hele ja prestal SW hrat cca 2 mesice pred NGE takze predelani CM ani nevim ze bylo. Pak se mozna neco zmenilo, ale do te doby stacila vazne infuse coz ti force nevydrainuje.... Takze sem se nebavil o vsech Jedi ale o Master defender a 4xxx heal. Ale zpet k tematu, pokud si chtel hrat pred NGE musel si mit bud template z BH a nebo defend stackera. (u jediu Master defender nebo alespon 4444) Ale jak rikam mozna pred NGE udelali razantni zmeny o kterych nevim.
Tady bych to uzavrel. Zjevne se kazdy bavime o jinem obdobi proto nema cenu to rozvadet
quote:
A jeste ke Giltovi
V noci sem uz nemel silu na to reagovat, ale ten edit co udelal byl na muj popud, kdy sem mu psal na ICQ at si to nekdy po sobe precte, ze uz postuje jako Olusriel. Tak se zasmal ze to teda opravi. Co si ja vybavuju tak obsahove tam nezmenenil nic. Mozna ze zmenil jedi kterej dostal od CM musel bejt sracka (jak tady pises) na CM /bh musel dat jen uplny blby jak tam pise on. Nevim tojiste jaky slova pouzil ale vyznamove rikal presne to co pises tady ty a co ma v tom postu i on. Takze nevim co resis. (Jestli to je jinak, tak se omlouvam takhle si to pamatuju ja)
tak to se omlouvam. bylo uz pozde asi jsem trochu spal

quote:
To mistr Edit je tu spis OLU. Nevim jestli si si stihl precist co tu postnul za patvar skoro na celou stranku (neco podobny sem tu jeste nevidel)a kdyz mu gilt napsal co to jako ma bejt tak to zeditoval a napsal mu jestli lip zareagovat neumi... Tohle je chovani na tecku...


necetl ale musim souhlasit ze chat tady nekdy dosahuje urovne kanalni mluvy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 18/12/2005 :  16:50:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Co ty kurvy z SOE zas udali no zkurvili loot perel zabil sem 4 ancienty a 3 grandy a loot sem akorat blbej mozek,oko,kuzi a to je vse ani blba scratched nebo cracked nic.Proste


ja lootnul jeste i srdce a maso

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/12/2005 :  16:51:04  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Co ty kurvy z SOE zas udali no zkurvili loot perel zabil sem 4 ancienty a 3 grandy a loot sem akorat blbej mozek,oko,kuzi a to je vse ani blba scratched nebo cracked nic.Proste

lool tak to hledej treba na Kashyyyku v Myydril cave treba to ted dropuji ti brouci nebo lava blechy na mustafaru

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 18/12/2005 :  16:52:38  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Co ty kurvy z SOE zas udali no zkurvili loot perel zabil sem 4 ancienty a 3 grandy a loot sem akorat blbej mozek,oko,kuzi a to je vse ani blba scratched nebo cracked nic.Proste

lool tak to hledej treba na Kashyyyku v Myydril cave treba to ted dropuji ti brouci nebo lava blechy na mustafaru



SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 18/12/2005 :  18:40:12  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Co ty kurvy z SOE zas udali no zkurvili loot perel zabil sem 4 ancienty a 3 grandy a loot sem akorat blbej mozek,oko,kuzi a to je vse ani blba scratched nebo cracked nic.Proste

lool tak to hledej treba na Kashyyyku v Myydril cave treba to ted dropuji ti brouci nebo lava blechy na mustafaru




U SOE je mozny vse

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/12/2005 :  21:13:22  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
Tady bych to uzavrel. Zjevne se kazdy bavime o jinem obdobi proto nema cenu to rozvadet



A co vlastne teda tesne pred tim NGE zmenili? Nejak sem nepostrehl, ze by tu o tom nekdo neco psal a jestli fakt zmenili to vyvazeni tak to museli bejt dost razantni zmeny u vsech povolani... Nebo jen zmenili BH a defend stackera? Tohle me vazne zajima. protoze jestli to vazne vyvazili par tejdnu pred NGE jak tu rikate, tak pak taky nechapu proc to takhle zmenili. Nebo aspon mohli pockat az dodelaj ty talent body o kterej pisou ze pridaj....

A byli ty zmeny jen u non-jedi nebo zmenili i jedi povolani?
Jako priznam se, ze se mi to nezda 2 roky nevedej co stim a ze by to vazne srovnali tesne pred vypustenim NGE? Ale rad se necham presvedcit
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/12/2005 :  23:07:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax
Tady bych to uzavrel. Zjevne se kazdy bavime o jinem obdobi proto nema cenu to rozvadet



A co vlastne teda tesne pred tim NGE zmenili? Nejak sem nepostrehl, ze by tu o tom nekdo neco psal a jestli fakt zmenili to vyvazeni tak to museli bejt dost razantni zmeny u vsech povolani... Nebo jen zmenili BH a defend stackera? Tohle me vazne zajima. protoze jestli to vazne vyvazili par tejdnu pred NGE jak tu rikate, tak pak taky nechapu proc to takhle zmenili. Nebo aspon mohli pockat az dodelaj ty talent body o kterej pisou ze pridaj....

A byli ty zmeny jen u non-jedi nebo zmenili i jedi povolani?
Jako priznam se, ze se mi to nezda 2 roky nevedej co stim a ze by to vazne srovnali tesne pred vypustenim NGE? Ale rad se necham presvedcit

ne jen predelali CM trochu ho vylepsili pokud se nepletu (a taky dalsi povolani). A ano, pred NGE byla opravdu hra nejvyrovnanejsi za posledni 2 roky

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 19/12/2005 :  09:50:36  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax
Tady bych to uzavrel. Zjevne se kazdy bavime o jinem obdobi proto nema cenu to rozvadet



A co vlastne teda tesne pred tim NGE zmenili? Nejak sem nepostrehl, ze by tu o tom nekdo neco psal a jestli fakt zmenili to vyvazeni tak to museli bejt dost razantni zmeny u vsech povolani... Nebo jen zmenili BH a defend stackera? Tohle me vazne zajima. protoze jestli to vazne vyvazili par tejdnu pred NGE jak tu rikate, tak pak taky nechapu proc to takhle zmenili. Nebo aspon mohli pockat az dodelaj ty talent body o kterej pisou ze pridaj....

A byli ty zmeny jen u non-jedi nebo zmenili i jedi povolani?
Jako priznam se, ze se mi to nezda 2 roky nevedej co stim a ze by to vazne srovnali tesne pred vypustenim NGE? Ale rad se necham presvedcit

ne jen predelali CM trochu ho vylepsili pokud se nepletu (a taky dalsi povolani). A ano, pred NGE byla opravdu hra nejvyrovnanejsi za posledni 2 roky


uff pokaždý, když se píše o preNGE musím zamáčknout nostalgickou slzu
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/12/2005 :  09:58:26  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Prestan brecet a vrat se

neni to tak hrozny, jak se za zacatku zdalo
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 19/12/2005 :  11:04:41  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
spis jsi zeditoval par svych postu zpet, konkretne tvuj predchozi kde jsi psal neco v tom smyslu ze ho sundal kazdej jedi co neni sracka. Nedokazu to protoze jsem myslel ze kdyz nevyquotuju celej post ze to nezeditujes a zmylil jsem se a je mi to jedno. Timhle jsi u me dost klesl a koncim tu. Neco jineho je rozmluva a neco jineho to ze kdykoliv si uvedomis ze napises neco blbe tak to pokudmozno zeditujes a jeste me nazves lharem. To nemam zapotrebi. A jeste jsi zeditoval jen tu cast kde mluvis o MCM/MBH a jedijich. Necekane



Na tohle muzu rict jen jedine. Svuj prechozi post jsem sice zeditoval. Ale zeditoval jsem jen grafickou upravu (Mel jsem spatne quotovani za coz jsem se stydel a tak jsem to opravil. Nic vic jsem neupravoval. Nemam to zapotrebi.) Co se tyce toho s tou srackou co jsi psal to zni jako moje slova. Nicmene ani v tom nevidim, ze bych rekl ze pre pub 9 byli sracky. (jen to nevylucuje ze by mohli mit. Casto maji noveho majitele kterej nevi co delat.) minimalne od nas z Guildy (DJO) nevim o nikom kdo by umrel na MCM MBH. Mozna jsme meli kliku a potkali jsme jen ty co to neumej. Mozna taky nejsou tak uber jak se rika. (me malem zabili ale zachranil me force crystal z vesnice + 2k health. diky tomu jsem je vzdy dal.)

Edit: Zase quotovani :) Uz vm cim to je.. dela mi to jen u Carmaxe. Prosimte davej po konci quoty enter :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 19/12/2005 11:11:55
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 19/12/2005 :  13:12:06  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Hm vcera se nam povedl pekny vylet k necrovi s Quartaxem a Arkosem

Oba si odnesli opraveny Banes Heart


Sel by dnes nekdo vecer na Avatar?

Mam tam najit Tube of tar, tak jestli nekdo ma treba nedodelany imperialni quest na ISD hologram, tak mi dejte vedet. Cim vic nas pujde tim lepe


Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 19/12/2005 :  13:25:56  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
BTW u nas v guildchatu vcera resili nejake xp packy ktere maji dat do hry, pry neco jako master box = tolik a tolik xp , pry se to ma dat lootnout. Co jsem si vsimnul v guildchatu se rozebiralo datum 22/23.12

Nevi o tom taky nekdo neco? Nebo je to kec?


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/12/2005 :  13:35:29  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
TH neco o XP psal, ze budou neco menit
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 19/12/2005 :  13:47:41  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

BTW u nas v guildchatu vcera resili nejake xp packy ktere maji dat do hry, pry neco jako master box = tolik a tolik xp , pry se to ma dat lootnout. Co jsem si vsimnul v guildchatu se rozebiralo datum 22/23.12

Nevi o tom taky nekdo neco? Nebo je to kec?



No aspon podle pozvanky na free test noveho systemu kterou jsem dostal. Maji padat itemy ktere po pouziti pridaji cely lvl. maji poadat od 22.12. 2005 do 3.1. 2006

Edit: Ve stejne dobe ma pribihat i double XP.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 19/12/2005 13:48:16
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/12/2005 :  18:37:01  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax

no ja videl hodne MCM/MBH zabijet jedije. Vzdycky na ne nahazel


To mistr Edit je tu spis OLU. Nevim jestli si si stihl precist co tu postnul za patvar skoro na celou stranku (neco podobny sem tu jeste nevidel)a kdyz mu gilt napsal co to jako ma bejt tak to zeditoval a napsal mu jestli lip zareagovat neumi... Tohle je chovani na tecku...



Mortifer:
kvuli spatnemu editovani mi chces davat tecku? Nejsi trochu na hlavu kamarade?

milovniciNGE: rekneme si za pul roku, jak bylo NGE super. Prozatim stoji za nic a to, ze lidi odchazeji je toho zarivym dukazem...

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 19/12/2005 18:53:05
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/12/2005 :  18:40:36  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

a co pre 9publish?


to snad opravili, ne? Videl si pred CU behat jedi v armorech?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 19/12/2005 19:03:07
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/12/2005 :  18:42:23  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

no ja videl hodne MCM/MBH zabijet jedije. Vzdycky na ne nahazel poison/fire/ja nevim co jeste a pak mu dal zpomalenej pohyb takze jedi nemel sanci utect ani na nej zautocit a proste si pockal az jedijovi dojde force z healovani. Na pockani to rozhodne nebylo A nerikam ze to byl uber leet template co zownoval kazdyho jedije co potkal jen rikam ze to byla dalsi moznost BH template. Par tydnu pred NGE co CM predelali to byl fakt jeden z nejlepsich BH tempu


presne tak, chtelo to mit jenom zmaknute a nebyt poseroutka arnie.. Kdyby vic hral, vedel by, ze stejne tak bylo na jedi silne kombo BH+CH
(mne stejne tak jeden CH + swords daval poradne zabrat..)

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 19/12/2005 19:05:05
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/12/2005 :  18:46:30  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax
Tady bych to uzavrel. Zjevne se kazdy bavime o jinem obdobi proto nema cenu to rozvadet



A co vlastne teda tesne pred tim NGE zmenili? Nejak sem nepostrehl, ze by tu o tom nekdo neco psal a jestli fakt zmenili to vyvazeni tak to museli bejt dost razantni zmeny u vsech povolani... Nebo jen zmenili BH a defend stackera? Tohle me vazne zajima. protoze jestli to vazne vyvazili par tejdnu pred NGE jak tu rikate, tak pak taky nechapu proc to takhle zmenili. Nebo aspon mohli pockat az dodelaj ty talent body o kterej pisou ze pridaj....

A byli ty zmeny jen u non-jedi nebo zmenili i jedi povolani?
Jako priznam se, ze se mi to nezda 2 roky nevedej co stim a ze by to vazne srovnali tesne pred vypustenim NGE? Ale rad se necham presvedcit


pokud vim, tak na tom delali dva uplne separatni tymy.. Jeden tym delal na starem systemu a druhy na NGE. (Asi, aby hracum nedoslo, ze se chysta nejaka zmena..)
Nic to nemeni na tom, ze to prepiskli.. Nic podobneho se zatim v zadne mmorpg nestalo. Budiz to ponauceni pro vsechny ostatni devy, ze hracum se srat na hlavu nevyplaci..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 19/12/2005 18:54:57
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/12/2005 :  20:34:22  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas


Na tohle muzu rict jen jedine. Svuj prechozi post jsem sice zeditoval. Ale zeditoval jsem jen grafickou upravu (Mel jsem spatne quotovani za coz jsem se stydel a tak jsem to opravil. Nic vic jsem neupravoval. Nemam to zapotrebi.) Co se tyce toho s tou srackou co jsi psal to zni jako moje slova. Nicmene ani v tom nevidim, ze bych rekl ze pre pub 9 byli sracky. (jen to nevylucuje ze by mohli mit. Casto maji noveho majitele kterej nevi co delat.) minimalne od nas z Guildy (DJO) nevim o nikom kdo by umrel na MCM MBH. Mozna jsme meli kliku a potkali jsme jen ty co to neumej. Mozna taky nejsou tak uber jak se rika. (me malem zabili ale zachranil me force crystal z vesnice + 2k health. diky tomu jsem je vzdy dal.)


ne pokud jsi to pochopil tak ze bych ti chtel vnutit ze jsi rekl ze rpe pub 9 jedi jsou sracky tak tak to opravdu neni a omlouvam se za muj post. Bylo to mysleno tak ze jsi rekl ze jedi ktereho sunda MCM MBH je sracka (coz po uprave CM neni pravda ale o tom se mi uz nechce hadat )

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 19/12/2005 :  20:56:53  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax

no ja videl hodne MCM/MBH zabijet jedije. Vzdycky na ne nahazel


To mistr Edit je tu spis OLU. Nevim jestli si si stihl precist co tu postnul za patvar skoro na celou stranku (neco podobny sem tu jeste nevidel)a kdyz mu gilt napsal co to jako ma bejt tak to zeditoval a napsal mu jestli lip zareagovat neumi... Tohle je chovani na tecku...



Mortifer:
kvuli spatnemu editovani mi chces davat tecku? Nejsi trochu na hlavu kamarade?




No na halvu si leda tak ty. Opet nechepas o cem se bavime. Nemluvim o tom ze neumis quotovat. To ukazeje jen neschopnost a ne chovani na tecku. Chovani na tecku je a ted cti pomalu at ti to dojde, kdyz postnes neco co nema ani hlavu ani patu, neni tam pouzita jedina radka tveho textu, je to dlouhy pres celou stranku a nekdo ti na to napise, at se naucis uz quotovat. Ty pote svuj text zeditujes a opravis ho do normalni podoby jak by mel vypadat. (za 50 minut dobra prace) A pak odpovis "Nic chytrejsiho odpovedet neumis?" Tak to je chovani na tecku. Ale od magora jako si ty me to neprekvapuje....
Vis on tezko mohl na neco odpovidat. Tam zadnej tvuj text nebyl jen spousta quotu splacanejch do sebe...
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  10:13:27  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
pokud vim, tak na tom delali dva uplne separatni tymy.. Jeden tym delal na starem systemu a druhy na NGE. (Asi, aby hracum nedoslo, ze se chysta nejaka zmena..)
Nic to nemeni na tom, ze to prepiskli.. Nic podobneho se zatim v zadne mmorpg nestalo. Budiz to ponauceni pro vsechny ostatni devy, ze hracum se srat na hlavu nevyplaci..



No nemyslim si, ze serou hracum na hlavu. konecne jsem to zkusil a muzu rict par postrehu.

+ Pro ranged postavy je NGE rajem
+ Hra dava vetsi SW feel
+ Specialy jsou pekne udelany a docela zajimave rezestupnovany.
+ Expovani questama je dost dobry.
+ System vyzera vybalancovanejsi (za timhle si nestojim to chce delsi hrani abych to potvrdil/vyvratil)
+ V novych povolanich zahrnuli v podstate vse,
+ Opressor roba je moc pekna :-)
+ Odesli lidi jako ty
+ Aspon zatim to vypada, ze se vratej lidi jako ja. (Ja konkretne)

- Spousta lidi novy system nezkusila a odesla - min lidi
- Temer zrusili crafting coz je chyba obzvlas u hry ktera mela nejlepsi crafting co znam.
- Porad tam jsou nejake ty bugy. I kdyz jsem narazil na min nez pri poslednim logu pred tim
- trosku divne ovladani ale da se zvyknout.

quote:
Originally posted by Carmax
ne pokud jsi to pochopil tak ze bych ti chtel vnutit ze jsi rekl ze rpe pub 9 jedi jsou sracky tak tak to opravdu neni a omlouvam se za muj post. Bylo to mysleno tak ze jsi rekl ze jedi ktereho sunda MCM MBH je sracka (coz po uprave CM neni pravda ale o tom se mi uz nechce hadat )



No o tom se ani hadat nebudu bo jsem u ni nebyl a tak nemuzu rict :-) Mluvim o MCM BH tesne po CU. (cerven, cervenec) jestli potom upravili medika nemuzu slouzit.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 20/12/2005 10:14:22
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/12/2005 :  10:43:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Rewamp craftu je planovan na publish 29, coz pri jednom publish za mesic vychazi na brezen

takze do brezna je za ukol dostat crafta na max
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:00:15  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

No nemyslim si, ze serou hracum na hlavu. konecne jsem to zkusil a muzu rict par postrehu.

+ Pro ranged postavy je NGE rajem je i pro melee kdyz si na to clovek zvykne
+ Hra dava vetsi SW feel to je docela subjektivni , me k tomu star wars feelingu chybi hlasy treba u NPC , vezmi si treba quest na JSF kdyby na tebe Vader mluvil pres commlink pri tech trech space misich v Kashyyk systemu, nebo tak neco podobneho. No a vubec vetsi interakce s NPC typu Thrawn, Veers, Vader, Palpatine
+ Specialy jsou pekne udelany a docela zajimave rezestupnovany. napriklad u jediho bohuzel nefunguji choke a podobne, animace jsou zatim nedodelane
+ Expovani questama je dost dobry. to mi taky pripada docela fajn. Jenom by Questy meli byt bez bugu (viz Kubaza)
+ System vyzera vybalancovanejsi (za timhle si nestojim to chce delsi hrani abych to potvrdil/vyvratil)
+ V novych povolanich zahrnuli v podstate vse,
+ Opressor roba je moc pekna :-)ja jako lumik jedi jsem rad alespon za protection v robach. a jsem treba moc rad ze jsou roby non trade
+ Odesli lidi jako ty odeslo bohuzel dost dobrych lidi. napriklad v IMPS se snizil pocet aktivne hrajicich lidi z cca 450 na nejakych 200-250. Je zajimave ale ze zacali hrat jini jak rikas
+ Aspon zatim to vypada, ze se vratej lidi jako ja. (Ja konkretne)

- Spousta lidi novy system nezkusila a odesla - min lidi abych pravdu rekl nemuzu se jim divit, treba Koudy, Carmax, Jerzee. Tesne po uvedeni NGE byl z jediho dement
- Temer zrusili crafting coz je chyba obzvlas u hry ktera mela nejlepsi crafting co znam. zrusenim decay je ted crafteni trohu k nicemu
- Porad tam jsou nejake ty bugy. I kdyz jsem narazil na min nez pri poslednim logu pred tim bugu hlavne v questech, zejmena musthavefart, je jich bohuzel dost
- trosku divne ovladani ale da se zvyknout.





Popsal jsem postrehy u Jediho, chapu ze Jedi treba nesnasis. Vcera jsem se ptal Kyarca jestli BH ma taky nejake zasadni bugy, Kyarc rikal, ze si zatim niceho nevsimnul. Coz taky docela vypovida o vyvazeni.

Na druhou stranu SOE ted docela rychle opravuje nejkriklavejsi bugy, na muj vkus az prilis rychle



Edited by - WanargiMort on 20/12/2005 11:05:17
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:16:26  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Proti jedium nic nemam sam mam jednoho. Jen mi to za ranged prislo v novem systemu zabavnejsi .-) Ale na jediho se jeste mrknu a vyhazim nefunkcni specky. :-)

Ad bugy: Mustafar nemam a i Kash mi prisel odbugovanejsi nez pri me posledni navsteve :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:37:20  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Proti jedium nic nemam sam mam jednoho. Jen mi to za ranged prislo v novem systemu zabavnejsi .-) Ale na jediho se jeste mrknu a vyhazim nefunkcni specky. :-)

Ad bugy: Mustafar nemam a i Kash mi prisel odbugovanejsi nez pri me posledni navsteve :-)



Specky co pouzivam pri PVE:

Numan Stance - defensive stance na melee NPC
Force Maelstrom - dobre na Snare a dela to celkem i docela gut damage, nic uber ale ok. Dobre na pullovani.
Saber Block - na npc ranged
Heal - no comment
Vapad Strike - nema ted animaci ale opravdu velmi dobra specka s peknym dmg
Elder buff

Buff crystaly jako Serpent Shard, a tak
Elder Jedi Robe protection 6.5K
Kdo jeste nema treba Belt of Force Sensitive tak treba PSG
Nejaky naramek, a nahrdelnik z legacy questu, co pridava par bodu k atributum.
Healers touch rukavice

Jeste budu testovat jidlo a piti


a docela si s timhle na PVE vystacim. PVP neumim a nehraju takze v tomhle moc neporadim.

Musim se hlavne naucit, jak rychle vybirat specky pac me to preklikavani zpomaluje


Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  11:47:20  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No ja jsem zatim lvl 80 ale tak nejak to asi udelam taky :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  13:14:21  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
tak ja se nemuzu dostat k necrovi ... to co se mi deje .... muze dosevdcit Almych a Akoh, kterym se to diky me taky stalo ...... deej se mi to porad a kdyz sem napsal ticket tak mi napsali par odstavcu a vse jde shrnout do jedne vety: "To mas teda smulu." .....

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 20/12/2005 :  13:21:10  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

tak ja se nemuzu dostat k necrovi ... to co se mi deje .... muze dosevdcit Almych a Akoh, kterym se to diky me taky stalo ...... deej se mi to porad a kdyz sem napsal ticket tak mi napsali par odstavcu a vse jde shrnout do jedne vety: "To mas teda smulu." .....



A co se stane kdzy ti Ni3 da quest, dobehnes pro radiant crystal a pokecas s Ni3 znova?


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/12/2005 :  13:40:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Rovnou ho to kopne do te jeskyne za Necrem, vubec se nenahraje instance.
Stane se to cele grupe, predtim jsem ho 3x dali, ale to jsem bral quest ja nebo akoh.

Edited by - Almych on 20/12/2005 13:58:50
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 20/12/2005 :  13:43:24  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Rovnou ho to kopne do te jeskyne za Necrem, vubec se nenahraje instance.



A stane se to vsem lidem co jsou s nim v groupe? Nebo pouze jemu a groupa je v instance? Zkouseli jste regroup pred Necrem? Stali jste blizko u sebe? Asi jo ze?


Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:09:13  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Carmax

no ja videl hodne MCM/MBH zabijet jedije. Vzdycky na ne nahazel


To mistr Edit je tu spis OLU. Nevim jestli si si stihl precist co tu postnul za patvar skoro na celou stranku (neco podobny sem tu jeste nevidel)a kdyz mu gilt napsal co to jako ma bejt tak to zeditoval a napsal mu jestli lip zareagovat neumi... Tohle je chovani na tecku...



Mortifer:
kvuli spatnemu editovani mi chces davat tecku? Nejsi trochu na hlavu kamarade?




No na halvu si leda tak ty. Opet nechepas o cem se bavime. Nemluvim o tom ze neumis quotovat. To ukazeje jen neschopnost a ne chovani na tecku. Chovani na tecku je a ted cti pomalu at ti to dojde, kdyz postnes neco co nema ani hlavu ani patu, neni tam pouzita jedina radka tveho textu, je to dlouhy pres celou stranku a nekdo ti na to napise, at se naucis uz quotovat. Ty pote svuj text zeditujes a opravis ho do normalni podoby jak by mel vypadat. (za 50 minut dobra prace) A pak odpovis "Nic chytrejsiho odpovedet neumis?" Tak to je chovani na tecku. Ale od magora jako si ty me to neprekvapuje....
Vis on tezko mohl na neco odpovidat. Tam zadnej tvuj text nebyl jen spousta quotu splacanejch do sebe...


no, to je jednoduche, nevim co na tom porad nechapes. Asi se ti v tom bilem armoru skutecne zaparila hlava..

Podivej se na stranu 188, prosim Te.
1) Giltanas napsal na 4 radcich svuj nazor, se kterym jsem nesouhlasil.
2) Napsal jsem svou odpoved, vysvetleni a oduvodneni na 16 řádků! ke kazdemu bodu zvlast.
3) Ocekaval jsem, ze se bude diskutovat, ze mi prijde odpoved K TEMATU
4) Namisto toho hloupa narazka na editovani postu:
"???????? Jak dlouho navstevujes fora? Ze jsi se jeste nedokazal naucit quotovat? Me to zas tak slozity neprijde."
5) Moje reakce na miste... "nic chytrejsiho te jako odpoved nenapada? ..."
Za tohle chces davat nekomu tecku demente?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:09:40  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Almych

Rovnou ho to kopne do te jeskyne za Necrem, vubec se nenahraje instance.



A stane se to vsem lidem co jsou s nim v groupe? Nebo pouze jemu a groupa je v instance? Zkouseli jste regroup pred Necrem? Stali jste blizko u sebe? Asi jo ze?


me to kopne i kdyz grupu nemam(pregrupnuti nic neresi) a i celou grupu .... vzdy sme stali u sebe

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:12:03  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel


no, to je jednoduche, nevim co na tom porad nechapes. Asi se ti v tom bilem armoru skutecne zaparila hlava..

Podivej se na stranu 188, prosim Te.
1) Giltanas napsal na 4 radcich svuj nazor, se kterym jsem nesouhlasil.
2) Napsal jsem svou odpoved, vysvetleni a oduvodneni na 16 řádků! ke kazdemu bodu zvlast.
3) Ocekaval jsem, ze se bude diskutovat, ze mi prijde odpoved K TEMATU
4) Namisto toho hloupa narazka na editovani postu:
"???????? Jak dlouho navstevujes fora? Ze jsi se jeste nedokazal naucit quotovat? Me to zas tak slozity neprijde."
5) Moje reakce na miste... "nic chytrejsiho te jako odpoved nenapada? ..."
Za tohle chces davat nekomu tecku demente?


uz drz hubu, ty tvoje hadky se zbytkem komunity nikoho nezajimaji .....

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:14:36  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
jedinej server offline ..... kdo by to cekal
All servers are up except for Eclipse

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:16:58  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

jedinej server offline ..... kdo by to cekal
All servers are up except for Eclipse


dole sou všechny :.) ani jeden char nejde nalogovat, něco testujou (internal mode - postavy nahý bez vlasů a oblečení)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:17:37  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Olusriel


no, to je jednoduche, nevim co na tom porad nechapes. Asi se ti v tom bilem armoru skutecne zaparila hlava..

Podivej se na stranu 188, prosim Te.
1) Giltanas napsal na 4 radcich svuj nazor, se kterym jsem nesouhlasil.
2) Napsal jsem svou odpoved, vysvetleni a oduvodneni na 16 řádků! ke kazdemu bodu zvlast.
3) Ocekaval jsem, ze se bude diskutovat, ze mi prijde odpoved K TEMATU
4) Namisto toho hloupa narazka na editovani postu:
"???????? Jak dlouho navstevujes fora? Ze jsi se jeste nedokazal naucit quotovat? Me to zas tak slozity neprijde."
5) Moje reakce na miste... "nic chytrejsiho te jako odpoved nenapada? ..."
Za tohle chces davat nekomu tecku demente?


uz drz hubu, ty tvoje hadky se zbytkem komunity nikoho nezajimaji .....


uklidni se, ok? Nehadam se, jenom obhajuju.
/comfort

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 14:30:01
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:18:10  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Pavel1269

jedinej server offline ..... kdo by to cekal
All servers are up except for Eclipse


dole sou všechny :.) ani jeden char nejde nalogovat, něco testujou (internal mode - postavy nahý bez vlasů a oblečení)


tak to maji jedine stesti

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:36:14  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
no, to je jednoduche, nevim co na tom porad nechapes. Asi se ti v tom bilem armoru skutecne zaparila hlava..

Podivej se na stranu 188, prosim Te.
1) Giltanas napsal na 4 radcich svuj nazor, se kterym jsem nesouhlasil.
2) Napsal jsem svou odpoved, vysvetleni a oduvodneni na 16 řádků! ke kazdemu bodu zvlast.
3) Ocekaval jsem, ze se bude diskutovat, ze mi prijde odpoved K TEMATU
4) Namisto toho hloupa narazka na editovani postu:
"???????? Jak dlouho navstevujes fora? Ze jsi se jeste nedokazal naucit quotovat? Me to zas tak slozity neprijde."
5) Moje reakce na miste... "nic chytrejsiho te jako odpoved nenapada? ..."
Za tohle chces davat nekomu tecku demente?



Tobe se zavarila hlava jak ji mas porad v zadku.

Moji odpoved jsem ti napsal na naprostej paskvil quotu z nekolika predeslych stranek. jak jsem tu jiz psal spatlanina hodna dementa. Navic mezi tema quotama bylo pridano pouze toje : OK

Cimz ta moje reakce najednou dava smysl. K tomu se nic jinyho rict neda nez co jsem napsal.

PO ME ODPOVEDI. Jsi stravil nejaky cas splacal novej post a prepsal jim ten paskvil. Pak jsi poslal to s tim, ze nic jinyho nereknu aby si ze me udelal vola. Videlo to nekolik lidi takze se nezadarilo.

Radsi zalez nekam domu brec nad tim jak moc ti SOE ublizilo a uz se tu radsi neukazuj prazdna hlavo. Plne stojim za Arniem ze to bylo na tecku.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/12/2005 :  14:46:10  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
gilt : to je hezky jak se chytas spatnyho quotu a dalsich x veci ohledne hry ti nejak uslo.. nebo ze by caste narazy do hlavy vykonaly svy ?

jůůz d fóós
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,69 seconds. on eygor Snitz Forums 2000