Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:05:25  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
Uz to zacina krystalizovat..
1] Napsal jsem post, do ktereho jsem vkladal ostatni --> vznikl hrozny hnus, protoze to s tema quotama neumim.
2] Na to mi G napsal bla bla --> reagoval na tu obludnost, kterou jsem vytvoril a vyhnul se vecne odpovedi.
3] Jenomze ja jsem ten post v te dobe jeste upravoval, aby mel nejakou podobu.
4] Podezrivavy G v tom ale jeste porad vidi nejaky muj uskok a pokus o jeho zesmesneni, takze mne pro jistotu jeste obvini ze lhani(az dnes).
5] Vysledek: G se vyhnul konfrontaci s obsahem postu, jako navdavek mne jeste pro jistotu obvinil ze lhani a nefer podpasove hry, presto ze nema zadny dukaz (kde by ho vzal).

Tohle je podle tebe fer? Podle mne je to intrikaření..



1) Souhlas
2) Jak uz tu psal Arnie. Nebylo na co odpovidat ta obludnost neobsahovala zadny tvuj text nebo jsem v tom krome svych a Arnieho a sagerovych atd... quotu nic takovyho nenasel.
3) V poradku proti tomu nic nemam. Ale kdyz jsi komplet zmenil text postu je jasne ze moje odpovek k nemu nebude sedet a tudis se do ty odpovedi neopiram.
4) Ne az dnes.
5) Nevyhnul jsem se rozebrani postu lez jej najit na strane 188. Dokonce jsi ho oquotoval (komplet cely) a okomentoval.... a diskuze sla dal. Proto jsem to dal neresil dokud jsi s tim nezacal. :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:06:37  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
..vyuzil ve svuj prospech.. jaky budu mit prospech z toho, ze tady ve foru nekoho prechčím arnie? Jsi fakt zabednenej.
Bereš za prospěch to, ze nekoho ztrapnim?? TO NENI PROSPECH. To ztrapnění samo o sobě není prospěch, muze to byt maximalne prostredkem k ziskani nejakeho prospechu.. Ale k jakemu prospechu pro mne?? Co z toho budu mit hmotneho nebo nehmotneho?



Rikejme tomu pokus nevypadat jako blbec. Nejlepsi zpusob jak to udelat je ukazat na nekoho jinyho a rict.... on je blbec.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:12:04  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
..vyuzil ve svuj prospech.. jaky budu mit prospech z toho, ze tady ve foru nekoho prechčím arnie? Jsi fakt zabednenej.
Bereš za prospěch to, ze nekoho ztrapnim?? TO NENI PROSPECH. To ztrapnění samo o sobě není prospěch, muze to byt maximalne prostredkem k ziskani nejakeho prospechu.. Ale k jakemu prospechu pro mne?? Co z toho budu mit hmotneho nebo nehmotneho?



Rikejme tomu pokus nevypadat jako blbec. Nejlepsi zpusob jak to udelat je ukazat na nekoho jinyho a rict.... on je blbec.


porad v tom neni pro mne zadny prospech. Co budu mit z toho, ze tady nebudu vypadat jako blbec?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 18:16:02
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:18:32  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
porad v tom neni pro mne zadny prospech. Co budu mit z toho, ze nebudu vypadat jako blbec?



No nevim. Obvykle clovek dba na to aby ho lidi meli za chytreho. Malokomu dela dobre kdyz kazdej vi (nebo si mysli) ze je uplnej debil. Po dnesni konverzaci s tebou chapu, ze je ti to jedno protoze svymi argumenty, posty a vyjadrovanim nejsi schopen presvedcit ostatni o opaku.

A jelikoz koukam, ze jsme tim za**** cca 3 stranku je toto muj posledni post k teto debate a velmi pravdepodobne i k tve osobe. Se svabem se taky nebudu hadat ze je to muj dum a proste ho zaslapnu.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:21:00  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

At uz ty servery rozjedou. Uz me to nebavi.


dit uz jedou pul hodiny

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:22:43  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Tak japato ze pises? Kdybys moh parit bys tady epsal

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:38:12  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Olusriel
porad v tom neni pro mne zadny prospech. Co budu mit z toho, ze nebudu vypadat jako blbec?



No nevim. Obvykle clovek dba na to aby ho lidi meli za chytreho. Malokomu dela dobre kdyz kazdej vi (nebo si mysli) ze je uplnej debil. Po dnesni konverzaci s tebou chapu, ze je ti to jedno protoze svymi argumenty, posty a vyjadrovanim nejsi schopen presvedcit ostatni o opaku.

A jelikoz koukam, ze jsme tim za**** cca 3 stranku je toto muj posledni post k teto debate a velmi pravdepodobne i k tve osobe. Se svabem se taky nebudu hadat ze je to muj dum a proste ho zaslapnu.


Nevíš..

Nevíš ty, neví arnie, nevi Pavel, nevim ja, nevi nikdo.. Nikomu z nas se nepodarilo prijit na to, co z toho vlastne budu mit.

Je to proto, ze z toho (editovani obsahu postu s cilem nekoho poskodit) opravdu nebudu mit VUBEC NIC a proto jsem to NEUDELAL A DELAT ANI NEHODLAM.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:38:36  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Tak japato ze pises? Kdybys moh parit bys tady epsal


protoze sem kvuli maxovi zapl ICQ a ted mi napsal nejakej Buran

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:40:46  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel


Nevíš..

Nevíš ty, neví arnie, nevi Pavel, nevim ja, nevi nikdo.. Nikomu z nas se nepodarilo prijit na to, co z toho vlastne budu mit.

Je to proto, ze z toho (editovani obsahu postu s cilem nekoho poskodit) opravdu nebudu mit VUBEC NIC a proto jsem to NEUDELAL A DELAT ANI NEHODLAM.


tak nas ignoruj .... zasmej se nad tim co sme napsali, rekni si, ze to sou jen nejaci ****** a nevsimej si toho

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/12/2005 :  18:46:21  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Olusriel


Nevíš..

Nevíš ty, neví arnie, nevi Pavel, nevim ja, nevi nikdo.. Nikomu z nas se nepodarilo prijit na to, co z toho vlastne budu mit.

Je to proto, ze z toho (editovani obsahu postu s cilem nekoho poskodit) opravdu nebudu mit VUBEC NIC a proto jsem to NEUDELAL A DELAT ANI NEHODLAM.


tak nas ignoruj .... zasmej se nad tim co sme napsali, rekni si, ze to sou jen nejaci ****** a nevsimej si toho


Ja uz jsem skoncil. Pokusil jsem se vysvetlit, proc bych neco podobneho neudelal. Nejlip jak to umim.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 20/12/2005 18:47:36
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 20/12/2005 :  20:55:55  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
1] Napsal jsem post, do ktereho jsem vkladal ostatni --> vznikl hrozny hnus, protoze to s tema quotama neumim.


Ano, to je totiz znamka vysoke inteligence.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/12/2005 :  23:04:01  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
to Gilt : "Obvykle clovek dba na to aby ho lidi meli za chytreho" to jsi napsal hezky ale ja bych to jeste doplnil o "Nesnazit se byt chytry za kazdou cenu a přechytračovat ostatni", to se muze vymstít.

Ke kauze OluvEdit : uz se v tech vasich argumentech neorientuju a urcite nejsem sam. Jen mě zaráží, že o pár postů dříve jsem zanamenal docela podstatný edit Gilta, Carmax na to celkem naštvaně upozornil, pak si něco řekli, že už byl snad někdo ospalej když to psal nebo co.. a byl klid, nikdo to neřeši, utichlo to, nikdo se v tom nebabrá. A po Olu tady jedete jak po uzeném, to mi nepřipadá fair, stydte se, vsadím se že když Vás někde osloví na ulici hezká slečna tak takto výřeční jako na forech nejste mladíci, ruku na srdce a nebo u tabule hehe.

a uz se prestante do sebe navazet, Oluse znam par let a pokud nekdo rozumi hram, tak je to právě on a nemyslím ted jen SWG. Přirovnal bych to k řízení auta : tolik co vy někteří co do něj prudíte, máte dohromady najeto (nahráno), to má Olu nacouváno.. , věřte mi je to tak. A rozhodně není intrikán, to jen situace a výklad některých "zkušených řidičů" dovedl chudáka Oluse do těchto spekulací, já na jeho místě bych uz to nechal bejt a nevysvětloval bych už, ale asi k tomu má své důvody.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 20/12/2005 :  23:45:20  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

to Gilt : "Obvykle clovek dba na to aby ho lidi meli za chytreho" to jsi napsal hezky ale ja bych to jeste doplnil o "Nesnazit se byt chytry za kazdou cenu a přechytračovat ostatni", to se muze vymstít.

Ke kauze OluvEdit : uz se v tech vasich argumentech neorientuju a urcite nejsem sam. Jen mě zaráží, že o pár postů dříve jsem zanamenal docela podstatný edit Gilta, Carmax na to celkem naštvaně upozornil, pak si něco řekli, že už byl snad někdo ospalej když to psal nebo co.. a byl klid, nikdo to neřeši, utichlo to, nikdo se v tom nebabrá. A po Olu tady jedete jak po uzeném, to mi nepřipadá fair, stydte se, vsadím se že když Vás někde osloví na ulici hezká slečna tak takto výřeční jako na forech nejste mladíci, ruku na srdce a nebo u tabule hehe.

a uz se prestante do sebe navazet, Oluse znam par let a pokud nekdo rozumi hram, tak je to právě on a nemyslím ted jen SWG. Přirovnal bych to k řízení auta : tolik co vy někteří co do něj prudíte, máte dohromady najeto (nahráno), to má Olu nacouváno.. , věřte mi je to tak. A rozhodně není intrikán, to jen situace a výklad některých "zkušených řidičů" dovedl chudáka Oluse do těchto spekulací, já na jeho místě bych uz to nechal bejt a nevysvětloval bych už, ale asi k tomu má své důvody.


Proc vy dva vzdy vytahnete argument, kterej je mimo misu. Tak si to precti jeste jendou a uvidis, ze ospalej byl Carmax a ne Gilt a ze se Carmax spletl. Myslel, ze Gilt zeditoval obsah zjistil, ze ne. Omluvil se. Zadnej problem.
Olu:
1)Postnul post kterej nedaval smysl a neobsahoval jeho vlastni text. (mozna byl nekde zaimplementovan v tech quotech, ja ho neobevil)
2)Po reply Gilta at se nauci quotovat zeditoval.(byla to takova sila ze opravit to trvalo 50 minut)
3)Vysmal se giltovi ze nic chytrejsiho napsat neumi.

Vidis ten rozdil?

Muzu se zeptat Kravko, kdo je ten tvuj RL bratr?

Edited by - Arnie on 20/12/2005 23:47:18
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/12/2005 :  00:32:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
a umi neco chytrejsiho ? nebo proc se ho to tak dotklo

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/12/2005 :  00:54:46  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

a umi neco chytrejsiho ? nebo proc se ho to tak dotklo


Asi umi kdyz na jeho post reagoval hned jak tam dopsal Olu nejakej text a nerekl bych, ze se ho to nejak zvlast dotklo. Jen se proti tomu ohradil a nijak se to uz neresilo. Pak ale prisli na pretres edity a ja jsem pri ty prilezitosti pripomel tenhle olusrieluv edit. (a hlavne to co po nem nasledovalo)
Olu vyletel jak certik z krabicky a lhal, ze to neudelal. No a kdyz nekdo v postech urcenych me lze a tvrdi mi, ze neudelal neco co sem videl ze udelal, tak me to proste nastve. Proc? Uz sem holt takovej. Nenadelas nic. Ale neboj, uz sem se zarekl, ze se stim clovekem bavit nebudu, takze uz te to prudit nemusi.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:08:31  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
Přirovnal bych to k řízení auta : tolik co vy někteří co do něj prudíte, máte dohromady najeto (nahráno), to má Olu nacouváno.. , věřte mi je to tak.


Hmm tak na tohle musím odpovědět, když už to tady někdo začíná vytahovat. Tohle mi prostě nedá. TAk si zahrajeme na děti na písečku ve smyslu "kdo vejš".
Takže začínám: PMD85 - horác a pavouci, rok 1986 pokud se nepletu.
Ohledně prokazatelných časových milníků - Jeden z prvních Excaliburů a můj návod společně vytvořený s Petrem Bulířem na Amigáckou a STčkářkou hru Targhan (Já to dohrával do konce, on to psal)

Máš prostor. A prosím když se neobhájil sám, tak nevytahuj tyhle posty "kdo déle, kdo výš, kdo dál". A to zdaleka nejsem nejstarší hráč tady, takže jen tak z fleku o někom prohlásit, že je lepší protože má více nahráno bez toho, abych byl tady na foru v obraze se na 90 procent obrátí proti tobě. mimochodem dost hráčů tady prosšlo všechny hry, které jsou tu na foru uvedeny. Vaše jména si ale nějak nevybavuju mimo SWG ...

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:12:33  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
Hmm tak na tohle musím odpovědět, když už to tady někdo začíná vytahovat. Tohle mi prostě nedá. TAk si zahrajeme na děti na písečku ve smyslu "kdo vejš".
Takže začínám: PMD85 - horác a pavouci, rok 1986 pokud se nepletu.
Ohledně prokazatelných časových milníků - Jeden z prvních Excaliburů a můj návod společně vytvořený s Petrem Bulířem na Amigáckou a STčkářkou hru Targhan (Já to dohrával do konce, on to psal)

Máš prostor. A prosím když se neobhájil sám, tak nevytahuj tyhle posty "kdo déle, kdo výš, kdo dál". A to zdaleka nejsem nejstarší hráč tady, takže jen tak z fleku o někom prohlásit, že je lepší protože má více nahráno bez toho, abych byl tady na foru v obraze se na 90 procent obrátí proti tobě. mimochodem dost hráčů tady prosšlo všechny hry, které jsou tu na foru uvedeny. Vaše jména si ale nějak nevybavuju mimo SWG ...



Hmm jsem lama. 1990. Bruce lee Atari 800 xe.

Aktivne (brigady v JRC spoluprace s casopisy) Az od roky 94. Prvni PC rok 92.

Edit: zavorka

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 21/12/2005 09:13:11
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:15:30  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To bylo myšleno na Kravku, jelikož prostě vytáhnul tenhle argument, protože ostatní došly

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:07:23  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

To bylo myšleno na Kravku, jelikož prostě vytáhnul tenhle argument, protože ostatní došly



Me je to jasny :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:14:03  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
88 ... me se zase libi jak Olustril nahral nejvic ze vsech a proto tomu vsemu nejlip rozumi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:16:11  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Pertha

a umi neco chytrejsiho ? nebo proc se ho to tak dotklo


Asi umi kdyz na jeho post reagoval hned jak tam dopsal Olu nejakej text a nerekl bych, ze se ho to nejak zvlast dotklo. Jen se proti tomu ohradil a nijak se to uz neresilo. Pak ale prisli na pretres edity a ja jsem pri ty prilezitosti pripomel tenhle olusrieluv edit. (a hlavne to co po nem nasledovalo)
Olu vyletel jak certik z krabicky a lhal, ze to neudelal. No a kdyz nekdo v postech urcenych me lze a tvrdi mi, ze neudelal neco co sem videl ze udelal, tak me to proste nastve. Proc? Uz sem holt takovej. Nenadelas nic. Ale neboj, uz sem se zarekl, ze se stim clovekem bavit nebudu, takze uz te to prudit nemusi.



Ted uz rozumim arnie, proc mas tu ikonu. Nech si ji, sedi ti..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:19:19  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Olusriel
1] Napsal jsem post, do ktereho jsem vkladal ostatni --> vznikl hrozny hnus, protoze to s tema quotama neumim.


Ano, to je totiz znamka vysoke inteligence.


Editovani - To je Elore Tvuj soukromy etalon pro mereni intelektu, neprekvapuje mne to.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 21/12/2005 10:45:35
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:24:29  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Pertha

a umi neco chytrejsiho ? nebo proc se ho to tak dotklo


Asi umi kdyz na jeho post reagoval hned jak tam dopsal Olu nejakej text a nerekl bych, ze se ho to nejak zvlast dotklo. Jen se proti tomu ohradil a nijak se to uz neresilo. Pak ale prisli na pretres edity a ja jsem pri ty prilezitosti pripomel tenhle olusrieluv edit. (a hlavne to co po nem nasledovalo)
Olu vyletel jak certik z krabicky a lhal, ze to neudelal. No a kdyz nekdo v postech urcenych me lze a tvrdi mi, ze neudelal neco co sem videl ze udelal, tak me to proste nastve. Proc? Uz sem holt takovej. Nenadelas nic. Ale neboj, uz sem se zarekl, ze se stim clovekem bavit nebudu, takze uz te to prudit nemusi.



jenomze ve skutecnosti ja jsem neco napsal, pockal na odpovedi. Aaaa, ted jim to nandam... Potichocku jsem cely post prepsal a hurááá do nich... Takhle to presne bylo, ze pane trumpeto arnie?
Ja to arnie fakt nemam zapotrebi, nevim jak ti to mam vysvetlit..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 21/12/2005 10:37:06
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:27:09  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

88 ... me se zase libi jak Olustril nahral nejvic ze vsech a proto tomu vsemu nejlip rozumi :)


juriju, jak dlouho si hral swg?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:27:27  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

88 ... me se zase libi jak Olustril nahral nejvic ze vsech a proto tomu vsemu nejlip rozumi :)



On je to toziz pravy prorok. Skoda, ze ho nekdo bude muset zabit aby jme si uvedomili jakym obrovskym intelektualnim prinosem tahle osoba byla :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:33:15  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

to Gilt : "Obvykle clovek dba na to aby ho lidi meli za chytreho" to jsi napsal hezky ale ja bych to jeste doplnil o "Nesnazit se byt chytry za kazdou cenu a přechytračovat ostatni", to se muze vymstít.

Ke kauze OluvEdit : uz se v tech vasich argumentech neorientuju a urcite nejsem sam. Jen mě zaráží, že o pár postů dříve jsem zanamenal docela podstatný edit Gilta, Carmax na to celkem naštvaně upozornil, pak si něco řekli, že už byl snad někdo ospalej když to psal nebo co.. a byl klid, nikdo to neřeši, utichlo to, nikdo se v tom nebabrá. A po Olu tady jedete jak po uzeném, to mi nepřipadá fair, stydte se, vsadím se že když Vás někde osloví na ulici hezká slečna tak takto výřeční jako na forech nejste mladíci, ruku na srdce a nebo u tabule hehe.

a uz se prestante do sebe navazet, Oluse znam par let a pokud nekdo rozumi hram, tak je to právě on a nemyslím ted jen SWG. Přirovnal bych to k řízení auta : tolik co vy někteří co do něj prudíte, máte dohromady najeto (nahráno), to má Olu nacouváno.. , věřte mi je to tak. A rozhodně není intrikán, to jen situace a výklad některých "zkušených řidičů" dovedl chudáka Oluse do těchto spekulací, já na jeho místě bych uz to nechal bejt a nevysvětloval bych už, ale asi k tomu má své důvody.


tohle neni dobry primer kravko. Hraju 20 let tu vice tu mene a beru to spise jako ztraceny cas, nez abych se v tomhle chtel s nekym pomerovat Nastesti jsem v prestavkach mezi hranim stihl spoustu dalsich veci

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:34:54  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

88 ... me se zase libi jak Olustril nahral nejvic ze vsech a proto tomu vsemu nejlip rozumi :)


a tak je to i s nekteryma tema, co meli jediho preNGE, ti proste vsemu rozumi a ostatni hraci sou .....

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:36:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

2)Po reply Gilta at se nauci quotovat zeditoval.(byla to takova sila ze opravit to trvalo 50 minut)


jak vis, ze to bylo po giltove reply ?

podle toho, jak znam oluse, spise postnul post, kouka, co to je za nesmysl, a dava edit..
zatimco edituje, postne tam gilt opravnene reakci..
nasledne olus odesle edit, kouka, co mu na to gilt napsal, nevsimne si casu odeslani a napise, co napsal..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:38:03  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
1984 - ZX spectrum

kdo me trumfne?
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:38:58  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Eagle

88 ... me se zase libi jak Olustril nahral nejvic ze vsech a proto tomu vsemu nejlip rozumi :)


a tak je to i s nekteryma tema, co meli jediho preNGE, ti proste vsemu rozumi a ostatni hraci sou .....


ja sem o sobe nikde nenapsal, ze vsemu rozumim.. Jestli si to ale myslite, tak diky za duveru

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:39:37  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

1984 - ZX spectrum

kdo me trumfne?


a vo cem je vlastne rec abych aspon neco z tohohle vedel

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:42:09  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Arnie

2)Po reply Gilta at se nauci quotovat zeditoval.(byla to takova sila ze opravit to trvalo 50 minut)


jak vis, ze to bylo po giltove reply ?

podle toho, jak znam oluse, spise postnul post, kouka, co to je za nesmysl, a dava edit..
zatimco edituje, postne tam gilt opravnene reakci..
nasledne olus odesle edit, kouka, co mu na to gilt napsal, nevsimne si casu odeslani a napise, co napsal..


jerzee, mame tady party jdes se pridat? Das si Tequilu nebo Bacardi?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:42:25  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269
a vo cem je vlastne rec abych aspon neco z tohohle vedel



Pedhanime se kdo ma vetsi ..... RP :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 21/12/2005 10:42:45
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:43:54  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Arnie

2)Po reply Gilta at se nauci quotovat zeditoval.(byla to takova sila ze opravit to trvalo 50 minut)


jak vis, ze to bylo po giltove reply ?

podle toho, jak znam oluse, spise postnul post, kouka, co to je za nesmysl, a dava edit..
zatimco edituje, postne tam gilt opravnene reakci..
nasledne olus odesle edit, kouka, co mu na to gilt napsal, nevsimne si casu odeslani a napise, co napsal..


Kdyby napsal, ze to bylo takhle, omluvil se Giltovi nebo alespon uznal svoji chybu tak to nikdo neresi. On misto toho lze, ze editoval jen upravu. Ale ja uz se o tom vazne nechci bavit...
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:46:53  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Ja Atari XE nic moc vim o tom.....
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:48:31  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Arnie

2)Po reply Gilta at se nauci quotovat zeditoval.(byla to takova sila ze opravit to trvalo 50 minut)


jak vis, ze to bylo po giltove reply ?

podle toho, jak znam oluse, spise postnul post, kouka, co to je za nesmysl, a dava edit..
zatimco edituje, postne tam gilt opravnene reakci..
nasledne olus odesle edit, kouka, co mu na to gilt napsal, nevsimne si casu odeslani a napise, co napsal..


Kdyby napsal, ze to bylo takhle, omluvil se Giltovi nebo alespon uznal svoji chybu tak to nikdo neresi. On misto toho lze, ze editoval jen upravu. Ale ja uz se o tom vazne nechci bavit...


co s vama ten vader dela arnie? Dyt ty mluvis jak vyplachnuty marinacky mozek..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:50:46  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
hele kohoutci, co kdybychom nechali cepyreni peri ve foru a dali si rozhovor pres ICQ?
Pak ten rozhovor muzem postnout na forum a bude z toho jeden uhledny blok textu. Co rikate?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 21/12/2005 10:51:22
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:52:59  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
BTW Nevite nekdo jakym questem se zacina serie questu, abych se dostal na avatar? Dik...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:59:23  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja kdysi tesne po revoluci chodil rok do krouzku vypocetni techniky, kde byly PMD85 a byl jsem tak dobry, ze jsem za odmenu jel s nejlepsima do Vidne na vylet
taky jsem byl uplne u vytrzeni z uzasne hry Boulder Dash nebo tak nejak..
a dalsi rok jsem dostal za uzasnych 2700,- kč Didaktik Gama.. (zlevneny z 5900,- pres 4700,-)
ted me napada, ze ten krouzek byl mozna jeste pred revoluci, zkratka to bylo ve skolnim roce 89/90..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/12/2005 :  10:59:25  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
- to Khostri : ja nic nevytahuju, to co jsem napsal je pravda. Zrovna na tebe Khostri jsem pri psani vubec nemyslel, tebe jsem jeste do oluse nevidel prudit..a udivuje me reakce cloveka kteryho vubec neznam. ale asi jsi v tom videl moznost se s nami podelit o tom jak dlouho hrajes tak jsi ji vyuzil, promin, jinak si tvuj herní CV nedovedu vysvetlit, nemusel jsi reagovat vubec, tebe se to netyka. Precti si jeste jednou pozorně jak jsem to ZÁMĚRNĚ napsal :"tolik co vy někteří co do něj prudíte"...atd, obecne bych si nedovolil takove prirovnani napsat, to da rozum, tak to prosím te neprekrucuj, diky.
- ano na forech jsem cca rok, SWG je prvni mmorpg kterou jsem hral a muzu Vas ujistit ze znam spoustu lidi co hraji a na fora VUBEC nechodi (a ja zacinam chapat proc), takze jestli tohle je měřítko... no comment.
- ja jsem si taky vsimnul ze olus spatne quotuje, ale nikdy by me nenapadlo ze z toho budou nektery delat aferu.
- obecne se Oluse zastavam, protoze to je presne ten typ hrace kterej UMI hrat. nekolikrat sem napsal dost dobry nazory ale toho si nikdo nevsiml. spousta toho co tady nektery flameři postujete o preNGE jsou naprosty nesmysly, ja na to ani nereaguju pač je to ztrata casu. Olu systemu rozuměl a snažil se to sem napsat (o vyvazenosti tamplatu apod.) btw ja s nim v mnoha vecech naprosto souhlasim. A pak sem nejaka lama napise ze pred NGE byly 2 nebo 3 pouzitelny temply, pak nejaky nesmysly o meleerech a ja nevim co.. proste total blaboly nekterych lam tady, ktery vi kulovy o bojovym systemu, jen se snazi udelat dojem ze jsou chytry. Jak uz jednou napsal Olu, ve hre je bohuzel spousta "hracu" ktery si namastruji povolani, nosi u jmena hrdě titul Master něčeho, pak dostanou parkrat pres drzku a zacnou flamovat fora jak je to nevyvazeny atd... prave diky temto neschopnym hracum, kterych je bohuzel obecne vetsina, delaji devove hru stale jednodussi - pro sirsi publikum, na minimum premysleni, jen mlatit.. Taky kdyz jsem obcas potreboval nejakou advanced radu napr. z bojovyho systemu tak ticho po pesine.. a to se mi stavalo dost casto az jsem se prestal ptat uplne. Prave slozitost systemu a variabilita me na hre fascinovala. musim vsak vyzdvihnout Jerzeeho, carmax, enni, giross (sorry jestli jsem nekoho nenapsal)... to byli jedni z mala lidi ktery dokazali dobre poradit (a zajimavy ze Oluv edit jim nevadi...). Prirovnani s rizenim auta jsem pouzil, protoze Olu dokaze jit az k jadru veci, coz jeho flameri nedokazou ani zdaleka a oni to vedi moc dobre... takze jim nezbyva nez... flame.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  11:05:06  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

- to Khostri : ja nic nevytahuju, to co jsem napsal je pravda. Zrovna na tebe Khostri jsem pri psani vubec nemyslel, tebe jsem jeste do oluse nevidel prudit..a udivuje me reakce cloveka kteryho vubec neznam.


Je to jednoduchy, kostri se chytnul, protoze se ho to dotklo, protoze si zrejme na sve herni minulosti zaklada. Je to neco jako redaktori hernich casopisu - novodobi doyenove ceske herni sceny, jak se s oblibou nazyvaji .

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 21/12/2005 :  11:19:09  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

BTW Nevite nekdo jakym questem se zacina serie questu, abych se dostal na avatar? Dik...



Chces znicit Avatar nebo se tam jenom dostat?

Pokud ho chces znicit tak zacina u Borantok u Trandosh Slaver campu
coords: 461 132

Je to docela dlouhy quest zahrnuje i zabiti Scratche v Ryatt trails a tak.

Pokud budes chtit znicit Avatar s nekym spolecne kdo ma quest, tak vez, ze Badge za zniceni Avataru dostane pouze, ten clovek , co spustil autodestrukcni sequence na Avataru.

Pokud se budes chtit, jen tak podivat na Avatar a odnest si Imperial Star Destrozer hologram, tak se pridej k nam 26.12.2005 bude vyprava na Avatar a DWB


Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/12/2005 :  11:22:18  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
...


1) Chapu, ze to asi nikdy nepochopis, ale zkusim to jeste jednou. Ten flame nebyl o spatnem quotovani. Ale chovani jednoho jedince.
2) K tem povolanim. Jestli tesne pred vydanim NGE posili CM a tim rozsirili zaber lepsich template a jestli nejakej clovek obevil uber peta pro CH. (co sem se informoval tak to taky nebylo moc dlouho pred NGE co stim nekdo vylezl a kazdej to pak chtel mit... tusim nejaci 3 psy to byli - kazdej udajne daval cca 100 dmg/s) (Jak uz sem jednou psal cca 2 mesice pred NGE uz sem nehral, takze sem o tom nevedel). Tak to sice mozna rozsiri zaber z 2-3 template na 3-4, ale i tak to neni vyvazenej system povolani. A to je to o cem se tu bavime. Jinak me prijde zcela logicky ze BH ktery mel general aim, spd, acc se dal nastackovat z cimkoliv a tak logicky tvoril silnejsi template. Napriklad Carabinik+Ranger+cokoliv zbytek se tezko mohl rovnat s Carabinik + BH + cokoliv zbytek. Nehlede na to, ze napriklad pri teto kombinaci si pak nemel svobodu pouzivat jinou zbran nez carabinu. Po NGE muzes stridat zbrane u vetsiny povolani dle libosti a pri tom je to balance.
3) jednou sem se zeptal neprimo, podruhe primo, ted to zkusim potreti. Kdo je ten tvuj RL bratr co hraje taky SWG?
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/12/2005 :  11:23:05  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort
...


dik
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 21/12/2005 :  12:02:02  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by WanargiMort
...


dik



Neni zac, questu na Avatar je vic a budes se tam stejne vracet.

Chci lootnout Jellyfish holo


Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/12/2005 :  12:12:03  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Kravka
...


Po NGE muzes stridat zbrane u vetsiny povolani dle libosti a pri tom je to balance.


po nge je system lepsi, svedci o tom vice hrajicich lidi a vetsi pocet subskripci SWG ..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  12:13:46  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Kravka: Tvoje "fakta" se vcelku jasne zuzuji na Olusriel rozumi systemu ktery pred NGE byl vybalancovany a Giltanas o nem nevi nic. Olu chtel hloupeho Giltanase poucit a vysvetlit mu, ze system byl skvele vybalancovan atd.. Pripoustim, ze na prvni pohled by to tak i mohlo vypadat. I argumenty vypadaji na prvni pohled presvedcive. Napr:

Uvedl jsem nejaky "UBER" template Olu ho vzal a celkem pravdive mi ho vyvratil. Tak az sem to vypada ze ten spatnej jsem ja.

Pri blizsim prozkoumani ale vidime, ze ja sem uvedl nahodnou a pouze podobnou kombinaci onoho uber templatu protoze si ho po skoro roce proste cely nepamatuju. Navic jsem uvedl pre CU template kdezto Olu protiargumentoval poCU templatama. Cili vysledek. Olu se snazi vypadat chytre tim, ze bere pouze casti postu (faktu) vzajemne je komoli a pak mu logickymi argumenty vyjde ze pisatel rekl blbost. S cimz jako ctenar muzu souhlasit nebot v Olu uvedenych souvislostech jsou to nesmysly. Nicmene pisatel uvedl neco jineho a v tom mel pravdu. Tohle Olu nedela jen u me ale obecne. Kdyz se budes pozorne divat vsimnes si toho. I kdyz je pravda ze to casto delas taky tak si tim nejsem uplne jistej. (BTW: Nejste brachove?)

Co se tyce Systemu SWG pred NGE a vasemu tvrzeni ze system byl vybalancovan.

- Byli uber templaty a to mi nevymluvis. Byl jeden melee uber template. Nevim presne jaky bo jsem pak uz melera nehral ale vim, ze byl.
- Rekni mi jakykoliv template ktery mohl konkurovat kombinaci BH+ cokoliv aniz by obsahoval BH.... takovy template by si neslozil bo se jine nestakovali. (general range aiming + cokoliv ranged)

Priklady ze zivota dokazujici ze system nebyl vybalancovan:

Jedi: Pokud neobsahoval M def tak nemel prot Mdef sanci. (Olu tady tvrdil cosi o jedne vetvy ale vsichni vime, ze to bylo zcestne. Nebot master box daval v nekterych dulezitych vecech 1/3 az 1/2 danych defensu) Konkretne Mdef a 4000 heal dokazal POUZE infuzi KOMPLETNE ulecit CELY arzenal Mastera Wieldera.

Dalsi priklad:

MBH MPistoleer a heal(equip cca 20 mil. prevazne ve zbrani. temer zadna paska armor na energy je to post CU BH): V nasem prikladu se setka se dvema jedi.

Prvnim jeho cilem se stal wielder. Kompletni jedi cely template neznamy nicmene Master wielder (choke) a heal potvrzen. Tento souboj nejakou dobu tvrval. (cca 5 - 10 minut) celou dobu vyrovnany. Jednou vyhraval ten pak zase ten. Nakonec skoncil vitezne pro nase BH.

Druhy cil byl nalezen s pustenym AFK makrem Cil byl Master defender. Nase BH cil napadlo a zabilo. Ale zabijeni mu trvalo cca 10 minut protoze se cil healoval infuzi. Kdyby pouzil jiny heal (byl u pocitace) nase BH by ho NIKDY nemohlo zabit.

Porad mi chces tvrdit, ze oba templaty jsou vyrovnane (cili vybalancovane?)

Dalsi priklad. Jedi Areas M def M ls 4000 heal stoji afk v Coronetu. Kdyz se vrati k pocitaci zjisti z tellu a vypisu z kombatu, ze na nej byl podniknut utok BH. Nicmene utok prezil. BH ho nebyl schopny pres infuzi (na kterou mel pustene makro) zabit.

Takze System nebyl vybalancovany. Exitovali Uber templaty ty byli zhruba 3 Defence stacker. (fakt si nepamatuju presny template) BH+ cokoliv a Jedi zalozeny na Master defender a 4000 heal. O tom jestli k tomu 4004 saber a enhance nebo M LS byli spekulace... i kdyz osobne jsem se presvedcil (Chewie urcite potvrdi) ze M LS bylo lepsi..

Pokud tedy Olu tvrdi ze system byl vybalancovany bud:

1) Je uplne hloupy nerozumi systemu, hre a je tudis spatnym hracem a mel by mlcet
2) Vi, ze system byl spatny a nevybalancovany a umyslne lidi uvadi spatnymi informacemi v omyl a tudis je lhar.

Co se tyce editu: Vubec nikdo by mu nevycital to ze spatne quotuje. Dokonce jsem to puvodne presel. Prasarna je ze napise nic. Nekdo na nic reaguje a on mu na to odpovi co odpovedel a pak jde a NASLEDNE zedituje svuj puvodni post a uplne jej zmeni. To je prasarna a lzi z jeho strany na to mam dukazy.

Jeho prvni post:

Posted - 14/12/2005 : 12:58:08
Edited by - Olusriel on 14/12/2005 13:48:14

Muj post:

Posted - 14/12/2005 : 13:03:28

Jeho post kde me osocuje z toho ze mu neumim odpovedet.

Posted - 14/12/2005 : 13:31:07

Vsimni si ze edit jeho prvniho postu NASLEDOVAL az po te co reagoval na muj post o jeho quotovani.

Tolik k tomu jak je Olu uzasnej, chytrej, nadanej, talentovanej a obecne fajn kluk.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  12:16:28  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Pokud se budes chtit, jen tak podivat na Avatar a odnest si Imperial Star Destrozer hologram, tak se pridej k nam 26.12.2005 bude vyprava na Avatar a DWB




Nejsem si uplne jisty jestli budu moct. Ale pokud ano rad se pridam. Ktery quest je potreba a kam az ho mam mit hotovy abych nezdrzoval?:-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/12/2005 :  12:33:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Konkretne Mdef a 4000 heal dokazal POUZE infuzi KOMPLETNE ulecit CELY arzenal Mastera Wieldera.


ja jsem byl Mdef, Mpowers a 4040heal a v zadnem pripade me Mdef 4000heal nebyl schopen ulecit pouze infuzi..

quote:
Originally posted by Giltanas

Takze System nebyl vybalancovany. Exitovali Uber templaty ty byli zhruba 3 Defence stacker. (fakt si nepamatuju presny template) BH+ cokoliv a Jedi zalozeny na Master defender a 4000 heal.


tohle taky neni imho pravda, spise doktor+cokoliv, ja mel Mrifle+Mdoc a rekl bych, ze byl minimalne vyrovnany tomu s BH..

quote:
Originally posted by Giltanas

O tom jestli k tomu 4004 saber a enhance nebo M LS byli spekulace... i kdyz osobne jsem se presvedcil (Chewie urcite potvrdi) ze M LS bylo lepsi..


ano, spise ten MLS - aspon pro muj vyse uvedeny jedi templ byl enhancer lehci souper nez MLS

quote:
Originally posted by Giltanas

....mam dukazy.

Jeho prvni post:

Posted - 14/12/2005 : 12:58:08
Edited by - Olusriel on 14/12/2005 13:48:14

Muj post:

Posted - 14/12/2005 : 13:03:28

Jeho post kde me osocuje z toho ze mu neumim odpovedet.

Posted - 14/12/2005 : 13:31:07

Vsimni si ze edit jeho prvniho postu NASLEDOVAL az po te co reagoval na muj post o jeho quotovani.

Tolik k tomu jak je Olu uzasnej, chytrej, nadanej, talentovanej a obecne fajn kluk.


nezapomen, ze pokud edituje 2x a vicekrat, tak se poznaci az ten cas posledniho editu
takze pokud to editoval 2x, coz je velmi pravdepodobne, tak tyhle dukazy nemaji zadnou hodnotu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 21/12/2005 :  12:41:25  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
ja jsem byl Mdef, Mpowers a 4040heal a v zadnem pripade me Mdef 4000heal nebyl schopen ulecit pouze infuzi..



Mluvim pouze o "magii" samozrejme pokud jsem pouzil mec tak neulecil. Mluvim o blescich, choke a spol.

quote:
Originally posted by JerzeeG
tohle taky neni imho pravda, spise doktor+cokoliv, ja mel Mrifle+Mdoc a rekl bych, ze byl minimalne vyrovnany tomu s BH..



BH + tusim 0440 Rifle + 4000 doc byl lepsi template. Nebo BH + M rife + tusim 0400 heal nebo tak nejak

Edit: doplneno slovo rifle

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 21/12/2005 12:45:49
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,44 seconds. on eygor Snitz Forums 2000