Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  10:44:21  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
imho to na cap craftnout nepujde tak jako nejde normalni hilt.. pokud tgo teda uz nespravili a uz aspon udelali hilt i pro doublebladed nebo se na to jako obvykle vykvakli?



LS jde craftnout na cap ale neni duvod pro pre nge LSka ktere by meli mit cap automaticky ... Old rep hilt jde udelat dbl bladed i single blade (aspon to tvrdil manik u nas na guildchatu, ze ma oba)



Edited by - WanargiMort on 25/01/2006 10:45:41
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  10:54:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Carmax
imho to na cap craftnout nepujde tak jako nejde normalni hilt.. pokud tgo teda uz nespravili a uz aspon udelali hilt i pro doublebladed nebo se na to jako obvykle vykvakli?



LS jde craftnout na cap ale neni duvod pro pre nge LSka ktere by meli mit cap automaticky ... Old rep hilt jde udelat dbl bladed i single blade (aspon to tvrdil manik u nas na guildchatu, ze ma oba)

praveze ne cap je tusim 475 a ja mam 474 a at jsem pouzival jakykoliv suroviny (vsechny bary byly kompletne zeleny) tak jsem se pres 474 nedostal..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  11:01:35  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

praveze ne cap je tusim 475 a ja mam 474 a at jsem pouzival jakykoliv suroviny (vsechny bary byly kompletne zeleny) tak jsem se pres 474 nedostal..



aha tak nevim, ja delal po nge jenom jedno LS a podaril se mi cap takze asi nahoda


Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  11:08:42  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Carmax

praveze ne cap je tusim 475 a ja mam 474 a at jsem pouzival jakykoliv suroviny (vsechny bary byly kompletne zeleny) tak jsem se pres 474 nedostal..



aha tak nevim, ja delal po nge jenom jedno LS a podaril se mi cap takze asi nahoda

moznas to delal az pozdeji protoze vim ze to neslo v te dobe nikomu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 25/01/2006 :  11:21:50  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
kazdej jedi bude mit mec na capu hehe to je prdel.. nevim proc se pak vubec crafti, at daj kazdymu stejnej mec hned, a neotravuji s craftenim a zdrzovanim, kdyz stejne vim co vycraftim, jaky bude vysledek, vim jak to maj ostatni, kde je cap atd.. Cim dal tim vic ubiraj crafteni na dulezitosti, drive byli crafteri nekdo (stejne jako doc,SL,ranger..) a crafteni byla alchimie. Dnes je crafting ve hre jen pro to aby tam byl, aby mohli napsat na krabici se hrou Craftng system.. pamatuju doby kdy ve vendorech byly JEN crafteny veci, zadny loot zbrane, brneni... to byla panecku jina kava..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 25/01/2006 :  12:09:07  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
..........


Vyjimecne mi nezbyva nez plne souhlasit. Berou hre to, co ji cinilo vyjimecnou.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  13:29:27  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
V breznu v publish 28 ma prijit revamp craftu. Uvidime co zajimaveho prinese


Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  13:31:37  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

V breznu v publish 28 ma prijit revamp craftu. Uvidime co zajimaveho prinese

spoustu bugu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  13:38:13  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by WanargiMort

V breznu v publish 28 ma prijit revamp craftu. Uvidime co zajimaveho prinese

spoustu bugu



No vzhledem k tomu ze spoustu novych DEVs je z Eq2 tak bych ocekaval lepsi praci, aspon dle tvych a Koudyho referenci na jejich praci v Eq2

quote:
Originally posted by Jorssk

Nevite nekdo kdy konecne vyjde publish 27? Kdyz se s tim tak dlouho serou tak doufam ze to bude stat za to .



Co jsem si vsimnul, zaslechl je, ze Thunderheart neoznamil oficialni ani ETA kdy bude Publish 27.

Nekdo rika, ze nejblizsi termin je pristi ctvrtek 2.unora nebo v polovine unora



Edited by - WanargiMort on 25/01/2006 13:41:12
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/01/2006 :  13:41:45  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

No vzhledem k tomu ze spoustu novych DEVs je z Eq2 tak bych ocekaval lepsi praci, aspon dle tvych a Koudyho referenci na jejich praci v Eq2


jj do swg dev tymu berou ten odpad z jinych dev tymu..
ti co nezvladaji EQ2, tak sup s nima do SWG..
takhle uz to delaji pekne dlouho a podle toho to vypada

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  13:53:12  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

No vzhledem k tomu ze spoustu novych DEVs je z Eq2 tak bych ocekaval lepsi praci, aspon dle tvych a Koudyho referenci na jejich praci v Eq2


jj do swg dev tymu berou ten odpad z jinych dev tymu..
ti co nezvladaji EQ2, tak sup s nima do SWG..
takhle uz to delaji pekne dlouho a podle toho to vypada



Jerzeegu

nevyplazuj jazyk a logni se a pojd s nama questit a tak
Uvidis bude zabava


Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 25/01/2006 :  14:19:43  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
...



Otázka - jak je to teď s craftem?

Přesně ty doby o kterejch si mluvil si totiž pamatuju. SWG bylo f tomhle dycky unikátní (neřikám že sem z toho byl nadšenej, dycky sem byl spíš combat typ než crafting typ, ale moc dobře vim, že bez craftů - třeba našeho dvorního architekta Filce by Ankh nikdy nestál... když eště stál ) - co na tom změnili? Zo už nikdo necraftí? Nebo loot ruluje (jako ve WoW)?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 25/01/2006 :  14:38:06  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Kravka
...



Otázka - jak je to teď s craftem?

Přesně ty doby o kterejch si mluvil si totiž pamatuju. SWG bylo f tomhle dycky unikátní (neřikám že sem z toho byl nadšenej, dycky sem byl spíš combat typ než crafting typ, ale moc dobře vim, že bez craftů - třeba našeho dvorního architekta Filce by Ankh nikdy nestál... když eště stál ) - co na tom změnili? Zo už nikdo necraftí? Nebo loot ruluje (jako ve WoW)?


jo pamatuju jak jsem se seznamoval se hrou a nekdo mi rikal ze vsechno cim se strili, mlati, nebo co maj lidi na sobě musel někdo ve hre vyrobit, loot byl maximalne nejaky schemata nebo suroviny... to sem cumel. Dobrej craft měl úctu, lidi mu posílali obednavky, rare suroviny atd. A jak to je dnes, to uz muzou rovnou craft zrusit uplne. zacalo to lootem z necrosise pri vydani kashyyyku, ted to stoji za prd, a furt se to zhorsuje.. a s craft rewampem si nedelejte iluze. kazda novinka hru usnadnuje aby byla i pro deti, kdo by proboha chtel shanet kosti z Acklaye na kladivo, ktery padaj jen jednou za mesic v uber kvalite.. to bejvavalo.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 25/01/2006 14:39:14
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 25/01/2006 :  14:44:18  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Bohužel, quest items jsou o dost lepší, než jakákoli vyrobitelná zbraň, všichni mají možnost si udělat quest na Katarn Armor, dokonce s profession questy každý jedno brnění dostane. Swoopa dostaneš taky za profession questy, domeček má spousta lidí jako odměnu (Bunker House). Jediné, co se teď vyplatí, je snad jídlo, i když ani tam mi nepřipadlo, že by mělo takový význam jako předtím (možná pro PvP, pro PvE moc ne).

Takže crafti jsou odsunutí dozadu, já už nic nekupoval pár měsíců (kromě předražených super rare věcí, jako jsou třeba hologramy).

Mě kraftit nikdy moc nebavilo, snad jen nějaká povolání, na kterých toho nešlo moc pokazit (např. Shipwright). Neměl jsem trpělivost měsíc těžit nějakou surovinu, pak nadělat hromadu dílů a pak po měsíci a půl s něčím přijít. Byl to unikátní systém, obdivoval jsem lidi jako Sanu nebo další skvělé crafty... Je to škoda.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  14:46:34  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
...


nemel by sis upravit cancelometer? podle tvych postu to vypada, ze jsi naprosto spokojeny zakaznik...

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 25/01/2006 :  14:48:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jak řekl Khaot - hru zjednodušují, aby byla pochopitelná i pro malé usmrkané amíky. Aby nad ničím nemuseli přemýšlet, postavili se, drželi levé myšítko a stříleli - juuuuu, mamííííí, podívej jakej sem borec, ono to střílííííííííí.

Nikdy jsem hry na konzole nehrál, ale mám svou představu, a bojím se, aby hra nesklouzla k ovládání gamepadem - to bych asi nerozdejchal.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  14:57:11  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jak řekl Khaot - hru zjednodušují, aby byla pochopitelná i pro malé usmrkané amíky. Aby nad ničím nemuseli přemýšlet, postavili se, drželi levé myšítko a stříleli - juuuuu, mamííííí, podívej jakej sem borec, ono to střílííííííííí.

Nikdy jsem hry na konzole nehrál, ale mám svou představu, a bojím se, aby hra nesklouzla k ovládání gamepadem - to bych asi nerozdejchal.

a jak se ti to jinak libi, koudy?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  15:06:39  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Bohužel, quest items jsou o dost lepší, než jakákoli vyrobitelná zbraň, všichni mají možnost si udělat quest na Katarn Armor, dokonce s profession questy každý jedno brnění dostane. Swoopa dostaneš taky za profession questy, domeček má spousta lidí jako odměnu (Bunker House). Jediné, co se teď vyplatí, je snad jídlo, i když ani tam mi nepřipadlo, že by mělo takový význam jako předtím (možná pro PvP, pro PvE moc ne).

Takže crafti jsou odsunutí dozadu, já už nic nekupoval pár měsíců (kromě předražených super rare věcí, jako jsou třeba hologramy).

Mě kraftit nikdy moc nebavilo, snad jen nějaká povolání, na kterých toho nešlo moc pokazit (např. Shipwright). Neměl jsem trpělivost měsíc těžit nějakou surovinu, pak nadělat hromadu dílů a pak po měsíci a půl s něčím přijít. Byl to unikátní systém, obdivoval jsem lidi jako Sanu nebo další skvělé crafty... Je to škoda.



Koudy nevim jak ty, ja kdyz questim s Aniti tak jsem jeste nelootl zadnou zbran ktera by byla vyslovene uber. EE3 Carabinu pro cl56 , co mi vyrobil Paja mam jeste ted , a to uz je Aniti cl63 Nebo mozna nemam jen stesti na loot.

Shipwright ma vyhodu , ze je stale ve vesmiru decay

Jidlo si kupuju porad i kdyz delam jen PVE, protoze po NGE jidla nebo piti pridavaji par bodu ke constitution, luck, agility a tak. Docela vyuzivam Stim packy (Quartax zase "drugs" ), bracliky, ringy, a k tomu rukavice. Ono to pak vse da dohromady docela zajimavou smesku. Jenom me mrzi ze nemuzes pojist vic ruznych jidel na jednou a vychlastat Spice tea a mandalorian wine najednou

Mozna nejvic biti na NGE jsou Armorsmithove, kvuli zruseni decay


Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 25/01/2006 :  15:07:04  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Kravka
...


nemel by sis upravit cancelometer? podle tvych postu to vypada, ze jsi naprosto spokojeny zakaznik...


ty tři poslední dílky v cancelometru jsou tři posledni levely ktery musim dodelat :) bojim se ze az dodelam lvl 90 tak nebude co podnikat.. kazdej den na mustafaru lituju maniky co stoji v prvni mistnosti a zevluji, to je vopruz... ted me to levelovani celkem chytlo,ale bojim se ze to dodelam a cancelomert bude nadoraz.. :(

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  15:15:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Kravka
...


nemel by sis upravit cancelometer? podle tvych postu to vypada, ze jsi naprosto spokojeny zakaznik...


ty tři poslední dílky v cancelometru jsou tři posledni levely ktery musim dodelat :) bojim se ze az dodelam lvl 90 tak nebude co podnikat.. kazdej den na mustafaru lituju maniky co stoji v prvni mistnosti a zevluji, to je vopruz... ted me to levelovani celkem chytlo,ale bojim se ze to dodelam a cancelomert bude nadoraz.. :(

vopruz to opravdu je.. sam jsem to zazil

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 25/01/2006 :  15:39:15  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka


jo pamatuju jak jsem se seznamoval se hrou a nekdo mi rikal ze vsechno cim se strili, mlati, nebo co maj lidi na sobě musel někdo ve hre vyrobit, loot byl maximalne nejaky schemata nebo suroviny... to sem cumel. Dobrej craft měl úctu, lidi mu posílali obednavky, rare suroviny atd. A jak to je dnes, to uz muzou rovnou craft zrusit uplne. zacalo to lootem z necrosise pri vydani kashyyyku, ted to stoji za prd, a furt se to zhorsuje.. a s craft rewampem si nedelejte iluze. kazda novinka hru usnadnuje aby byla i pro deti, kdo by proboha chtel shanet kosti z Acklaye na kladivo, ktery padaj jen jednou za mesic v uber kvalite.. to bejvavalo.


navíc mezi kraftama fungovala podobna rivalita jako treba mezo duelisty. Predhaneli se, kdo vyrobi lepsi brneni nebo zbran a samozrejme pak lip proda. Proste skoro jako v realu -> lepsi remeslnik nebo firma vic vydela nez ostatni.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 25/01/2006 :  16:30:35  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Jidlo si kupuju porad i kdyz delam jen PVE, protoze po NGE jidla nebo piti pridavaji par bodu ke constitution, luck, agility a tak. Docela vyuzivam Stim packy (Quartax zase "drugs" ), bracliky, ringy, a k tomu rukavice. Ono to pak vse da dohromady docela zajimavou smesku. Jenom me mrzi ze nemuzes pojist vic ruznych jidel na jednou a vychlastat Spice tea a mandalorian wine najednou



Já žádný drugs nevyužívám, nejsem žádný sfetovaný rebeloanarchi, jen sem musel dojíst muon co sem měl ještě z dob pre CU NGE, zabírala mi krabice místo v inventáři ...

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 25/01/2006 :  18:16:33  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Bohužel, quest items jsou o dost lepší, než jakákoli vyrobitelná zbraň, všichni mají možnost si udělat quest na Katarn Armor, dokonce s profession questy každý jedno brnění dostane. Swoopa dostaneš taky za profession questy, domeček má spousta lidí jako odměnu (Bunker House). Jediné, co se teď vyplatí, je snad jídlo, i když ani tam mi nepřipadlo, že by mělo takový význam jako předtím (možná pro PvP, pro PvE moc ne).

Takže crafti jsou odsunutí dozadu, já už nic nekupoval pár měsíců (kromě předražených super rare věcí, jako jsou třeba hologramy).

Mě kraftit nikdy moc nebavilo, snad jen nějaká povolání, na kterých toho nešlo moc pokazit (např. Shipwright). Neměl jsem trpělivost měsíc těžit nějakou surovinu, pak nadělat hromadu dílů a pak po měsíci a půl s něčím přijít. Byl to unikátní systém, obdivoval jsem lidi jako Sanu nebo další skvělé crafty... Je to škoda.



Koudy nevim jak ty, ja kdyz questim s Aniti tak jsem jeste nelootl zadnou zbran ktera by byla vyslovene uber. EE3 Carabinu pro cl56 , co mi vyrobil Paja mam jeste ted , a to uz je Aniti cl63 Nebo mozna nemam jen stesti na loot.

Shipwright ma vyhodu , ze je stale ve vesmiru decay

Jidlo si kupuju porad i kdyz delam jen PVE, protoze po NGE jidla nebo piti pridavaji par bodu ke constitution, luck, agility a tak. Docela vyuzivam Stim packy (Quartax zase "drugs" ), bracliky, ringy, a k tomu rukavice. Ono to pak vse da dohromady docela zajimavou smesku. Jenom me mrzi ze nemuzes pojist vic ruznych jidel na jednou a vychlastat Spice tea a mandalorian wine najednou

Mozna nejvic biti na NGE jsou Armorsmithove, kvuli zruseni decay



Třeba Trandoshan Hunters Rifle, Flachette Pistol, DC-15 rifle. Dokonce tam mám assault bowcaster, který má staty podobné jako Trandoshanka, jen je pro lvl 80 (lootnutá). A z těch lootnutých tam mám Advanced Laser Carbine, Advanced EE3, které mají staty lepší, než vyrobené, které jsem našel u sebe ve skladu nebo v bance.
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 25/01/2006 :  19:14:20  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

ty tři poslední dílky v cancelometru jsou tři posledni levely ktery musim dodelat :) bojim se ze az dodelam lvl 90 tak nebude co podnikat.. kazdej den na mustafaru lituju maniky co stoji v prvni mistnosti a zevluji, to je vopruz... ted me to levelovani celkem chytlo,ale bojim se ze to dodelam a cancelomert bude nadoraz.. :(


Tak budes moc konecne zkusit to group PVP, jak si nedavno psal ze te o to pripravili...
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/01/2006 :  08:03:43  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort
Jidlo si kupuju porad i kdyz delam jen PVE, protoze po NGE jidla nebo piti pridavaji par bodu ke constitution, luck, agility a tak.



No vzhledem k tomu, ze z tech vlastnosti (const, agi, precision atd.) funguji jen dve a nevim ktere (musel bych to najit na forech), tak si muzes dat klidne veprove koleno a bude to mit stejny efekt.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 26/01/2006 :  08:38:18  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych


No vzhledem k tomu, ze z tech vlastnosti (const, agi, precision atd.) funguji jen dve a nevim ktere (musel bych to najit na forech), tak si muzes dat klidne veprove koleno a bude to mit stejny efekt.


Kdepak stejny. Kdyz si dam veprove koleno tak jsem daleko spokojenejsi

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 26/01/2006 :  10:03:25  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Almych


No vzhledem k tomu, ze z tech vlastnosti (const, agi, precision atd.) funguji jen dve a nevim ktere (musel bych to najit na forech), tak si muzes dat klidne veprove koleno a bude to mit stejny efekt.


Kdepak stejny. Kdyz si dam veprove koleno tak jsem daleko spokojenejsi



Dejte vedet par veprovych kolen bych uvaril nebo popripade ugriloval
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/01/2006 :  15:56:41  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
tak jsem nasel tohle, vycerpavajici info

http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=gameguidesht&message.id=25665
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 27/01/2006 :  20:26:21  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak lidi kde ste dem do ty factory sme jen 4 go go
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/01/2006 :  04:34:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Dalsi raid do factory bude v nedeli tak se nejak dohodnete..
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/01/2006 :  08:51:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jen drobny dotaz. Na ofic strance mi nefunguji skoro zadne odkazy, pokazde mi to zahlasi internal error. Dela vam to taky?
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/01/2006 :  10:31:20  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Jen drobny dotaz. Na ofic strance mi nefunguji skoro zadne odkazy, pokazde mi to zahlasi internal error. Dela vam to taky?



Me to de normalne.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/01/2006 :  10:41:55  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Dalsi raid do factory bude v nedeli tak se nejak dohodnete..



No tak v nedeli to navrhuju skocit tam dopoledne nejlip kdyz budem full to mame do pul hodky zfoukly.Takovej primitivni quest a uz ho jak kokoti delame buhvi jak dlouho tak aspon napiste kdo urcite pride a kdo ne.Navrhuju teda radsi tri terminy prvni dopoledne mezi 10.00-12.00 druhej mezi 14.00-16.00 a treti 18.00-20.00 tak se snad nejak uz konecne dohodnem a dame to.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 28/01/2006 :  14:50:58  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
Sem zpet!!!!!(ohňostroj, fanfary, omdlévající fanynky, ....)
btw mohli byste mi pls ric co se delo kdyz sem byl pryc?

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/01/2006 :  16:35:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Me to taky haze errory...

Akhe ja nevim, protoze nevim kdy si ve hre byl zhruba naposledy a btw. jakto ze si tam nebyl? :)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 28/01/2006 :  17:43:12  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik
btw mohli byste mi pls ric co se delo kdyz sem byl pryc?


na forech byl klid a nikdo tu nespamoval nesmysly

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 28/01/2006 :  18:28:25  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Me to taky haze errory...

Akhe ja nevim, protoze nevim kdy si ve hre byl zhruba naposledy a btw. jakto ze si tam nebyl? :)

asi pred tejdnem a pul (jel sem se zabit na hory) a jak vydim byl to asi dulezitej tejden ne?

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/01/2006 :  19:56:53  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

Sem zpet!!!!!(ohňostroj, fanfary, omdlévající fanynky, ....)
btw mohli byste mi pls ric co se delo kdyz sem byl pryc?



Vsecko pri starym plno bugu, samy lagy sem tam naka hadka co chtit vic
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 29/01/2006 :  08:11:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Me to taky haze errory...

Akhe ja nevim, protoze nevim kdy si ve hre byl zhruba naposledy a btw. jakto ze si tam nebyl? :)



Uz jsem na to prisel. Pouzivam Firefox a mel jsem v obecnych moznostech poradi jazyku CS, US_EN, EN. Kdyz si date us_en na prvni misto tak ofic web funguje normalne.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 29/01/2006 :  10:46:45  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Dreik

Sem zpet!!!!!(ohňostroj, fanfary, omdlévající fanynky, ....)
btw mohli byste mi pls ric co se delo kdyz sem byl pryc?



Vsecko pri starym plno bugu, samy lagy sem tam naka hadka co chtit vic

aha tak ted nevim jestli mam breccet() nebo se smat()

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 29/01/2006 :  15:57:52  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Dreik

Sem zpet!!!!!(ohňostroj, fanfary, omdlévající fanynky, ....)
btw mohli byste mi pls ric co se delo kdyz sem byl pryc?



Vsecko pri starym plno bugu, samy lagy sem tam naka hadka co chtit vic

aha tak ted nevim jestli mam breccet() nebo se smat()

nebo prestat psat na forum?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 30/01/2006 :  19:17:21  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
už jste někdo zkoušel Dungeons&Dragons Online?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/01/2006 :  21:37:32  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

už jste někdo zkoušel Dungeons&Dragons Online?


Von už je trial? Nebo spíš... vona už je beta?

Posledně když sem to checkoval tak furt byla closed, navíc esli sem se nesplet a nebyly to jenom přihlášky do ní.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/01/2006 :  21:57:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
beta uz bezi a mam pocit, ze uz dalsi testery neberou

tohle bylo dnes na hrej.cz
http://www.hrej.cz/novinky/2006/1/30/prezident-soe-obhajoval-zmeny-v-sw-galaxies/
horka novinka star 1/4 roku
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 30/01/2006 :  22:52:49  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Olusriel

už jste někdo zkoušel Dungeons&Dragons Online?


Von už je trial? Nebo spíš... vona už je beta?

Posledně když sem to checkoval tak furt byla closed, navíc esli sem se nesplet a nebyly to jenom přihlášky do ní.


jj uz se to testuje, 250k betatesteru..
btw: Nekde na netu jsem zahlidnul, ze bylo SWG pro XBOX360 a ps3 "canceled"

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 31/01/2006 12:02:15
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 31/01/2006 :  13:42:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Almych - dik pomohlo me to :D
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 31/01/2006 :  14:57:00  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Olusriel

už jste někdo zkoušel Dungeons&Dragons Online?


Von už je trial? Nebo spíš... vona už je beta?

Posledně když sem to checkoval tak furt byla closed, navíc esli sem se nesplet a nebyly to jenom přihlášky do ní.


jj uz se to testuje, 250k betatesteru..
btw: Nekde na netu jsem zahlidnul, ze bylo SWG pro XBOX360 a ps3 "canceled"



tak to by mohli vratit preNGE stav ne?
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 31/01/2006 :  15:19:44  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

btw: Nekde na netu jsem zahlidnul, ze bylo SWG pro XBOX360 a ps3 "canceled"



a ty se divis? z ceho by platili vyvoj? Imho jim ty penize staci taktak na udrzbu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 31/01/2006 :  21:55:13  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Cetli ste clanek o oznameni MMORPG Stargate Worlds jesi ne je to na tiscali
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 31/01/2006 :  21:57:57  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Cetli ste clanek o oznameni MMORPG Stargate Worlds jesi ne je to na tiscali


Tiscali suckz...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,83 seconds. on eygor Snitz Forums 2000