Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/03/2006 :  12:00:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka


http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A060316_113359_domaci_klu

co jako?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 17/03/2006 :  12:38:02  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Kravka


http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A060316_113359_domaci_klu

co jako?



Tys to nepochopil? Paroubek je Sith !!

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/03/2006 :  12:52:34  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Kravka


http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A060316_113359_domaci_klu

co jako?



Tys to nepochopil? Paroubek je Sith !!


v tom případě má v BoH pěknejch pár hlasů jistejch
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/03/2006 :  13:03:51  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no ja nevim jak vy ale ja tam mam fotku paroubka s hrnkem apak naky kecy o pruzkumu predvolebnich preferenci

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 17/03/2006 :  13:52:14  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

no ja nevim jak vy ale ja tam mam fotku paroubka s hrnkem apak naky kecy o pruzkumu predvolebnich preferenci


no vo to de, vsechny media lezou do prdele ods, a jak znam jerzeeho tak ten je socan jako ja, tak sem to sem proste musel dat :) Darth Paroubek rules

jůůz d fóós
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/03/2006 :  16:41:48  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Eagle

no ja nevim jak vy ale ja tam mam fotku paroubka s hrnkem apak naky kecy o pruzkumu predvolebnich preferenci


no vo to de, vsechny media lezou do prdele ods, a jak znam jerzeeho tak ten je socan jako ja, tak sem to sem proste musel dat :) Darth Paroubek rules


heh
ja teda socan rozhodne nejsem, cssd je az na par svetlych okamziku neschopna banda komunistickych hazarderu..
ods jsou pro zmenu podvodnici, tunelari, napojeni na mafii..
a "pan prezident" vasik klausu, ktereho teda za meho prezidenta nepovazuju, to je slusne receno nejvetsi lidska svine vubec..
a komunisti nepatri do parlamentu, ale do kriminalu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 17/03/2006 :  17:14:10  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG


heh
ja teda socan rozhodne nejsem, cssd je az na par svetlych okamziku neschopna banda komunistickych hazarderu..
ods jsou pro zmenu podvodnici, tunelari, napojeni na mafii..
a "pan prezident" vasik klausu, ktereho teda za meho prezidenta nepovazuju, to je slusne receno nejvetsi lidska svine vubec..
a komunisti nepatri do parlamentu, ale do kriminalu..



..tak tohle je typicky český lidumil

EDIT - dodatek: Jsme národ líných vychytralých hrabivých prasat a takoví jsou i naši zástupci. Podle mne je vse v nejlepsim poradku

Když si to otočíš, tzn kdyz je někdo pracovitý, poctivy, není vychytraly a nehrabe pod sebe nema u nas daleko k tomu, že o něm ceska vetsina prohlasi, že je vul, protoze se o sebe neumi postarat

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 17/03/2006 17:21:29
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 18/03/2006 :  11:32:15  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Jsme národ líných vychytralých hrabivých prasat a takoví jsou i naši zástupci. Podle mne je vse v nejlepsim poradku


jj, deda dycky rikaval, kazdy narod ma takovou vladu, jakou si zaslouzi..
a taky, ze cesi si nemuzou vladnout sami, protoze se mezi sebou pozerou navzajem, potrebuji nad sebou knutu, ktera je drzi zkratka..
dovedu si predstavit cechy a moravu jako remcajici, ale jinak spokojene spolkove zeme, pripadne soucast R-U..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 18/03/2006 :  12:51:01  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
Sovetskej komunismus je jako tramvaj. Jeden ridi, nekdo sedi a vetsina visi. Ceska demokracie je jako letadlo. Jeden ridi a zbytek blije ...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/03/2006 :  16:46:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
heh
ja teda socan rozhodne nejsem, cssd je az na par svetlych okamziku neschopna banda komunistickych hazarderu..
ods jsou pro zmenu podvodnici, tunelari, napojeni na mafii..
a "pan prezident" vasik klausu, ktereho teda za meho prezidenta nepovazuju, to je slusne receno nejvetsi lidska svine vubec..
a komunisti nepatri do parlamentu, ale do kriminalu..


tak nám prozraď koho teda budeš volit Jerzeegu?
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 18/03/2006 :  23:18:49  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie


tak nám prozraď koho teda budeš volit Jerzeegu?


prece stranu zelenych

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 19/03/2006 :  11:56:35  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by SNowie


tak nám prozraď koho teda budeš volit Jerzeegu?


prece stranu zelenych


no to jiste.. ekologicke extremisty..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 19/03/2006 :  14:40:01  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
jerzee bude volit zelene z duvodu jejich programu na podporu a obnovu undeadskych a orkskych lesu a plani...

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 19/03/2006 :  17:54:06  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash

jerzee bude volit zelene z duvodu jejich programu na podporu a obnovu undeadskych a orkskych lesu a plani...


ja bych rekl, ze prave hordaci likvidujou lesy

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 20/03/2006 :  02:46:38  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
ne jerzee bude volit me:]Protoze ja jsem ta jedina prava jistota paranu.Zlevnim kompy, zlevnim pripojeni volte me omg.Asi tak nejak utopicky vypadaji volebni programy nasich tankovych praporu.
Ja budu zdrejme volit pokus o pravici, ale radost z toho nemam, hlavne kdyz nebude vladnout chorche s panem becherovkou, ktery furt do neceho keca ze sve sluje na vysocine.Navic mam pocit, ze uz jsi nakradli dost a je cas aby jsi nakradla jina stara parta.Nebo nemam pravdu?
Hlavne ne zeleny to je banda amateru a ty budou krast nejvic, protoze maj holou prdel.Stacil mi zaznam z jejich zasedani a potrhal jsem se smichy, jak ani to organizacne nezvladli, natoz pak ridit zemi.
My chlapy z hordy na lesy serem.Kacime je nicime, hlavne ze je na zbrane.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 20/03/2006 02:48:26
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 20/03/2006 :  14:32:27  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Jezis ten David to je takovej magor z tech jeho slintu uz me je nabliti dokud von bude ve hre me tam nikdo neuvidi vetsi averzi sem k nikomu este nemel at

Edit: Vetsina vite proc tomu tak je. Vsem doporucuju neberte ho na akci jesi zni chcete neco mit.

Edited by - Akoh Adi on 20/03/2006 14:36:26
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/03/2006 :  15:39:56  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Jezis ten David to je takovej magor z tech jeho slintu uz me je nabliti dokud von bude ve hre me tam nikdo neuvidi vetsi averzi sem k nikomu este nemel at

Edit: Vetsina vite proc tomu tak je. Vsem doporucuju neberte ho na akci jesi zni chcete neco mit.


vy mu nadavate az ted, ja mu ve hre nadaval jen co sem precetl jmeno David-CZ na chatu a sem moc rad ze neni v BoH nebo uz jo?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 20/03/2006 :  15:43:26  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Jezis ten David to je takovej magor z tech jeho slintu uz me je nabliti dokud von bude ve hre me tam nikdo neuvidi vetsi averzi sem k nikomu este nemel at

Edit: Vetsina vite proc tomu tak je. Vsem doporucuju neberte ho na akci jesi zni chcete neco mit.


vy mu nadavate az ted, ja mu ve hre nadaval jen co sem precetl jmeno David-CZ na chatu a sem moc rad ze neni v BoH nebo uz jo?



David rozpustil svoji guildu "kluda" kde byl guildleader a zaroven jediny clen a je ve swoop. Alespon vcera byl kdyz jsem ho potkal v Bohemce


Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/03/2006 :  16:05:16  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
me pripada celkem v poho...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 20/03/2006 :  16:07:38  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

me pripada celkem v poho...



Tak to si asi jedinej ono to casem pride uvidis.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/03/2006 :  23:42:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No fuj nerikej ze sel zpet do swoopu
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 21/03/2006 :  08:44:16  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier


Tys to nepochopil? Paroubek je Sith !!


Nepřehodils' písmenka? Nemělo tam být "Paroubek je Shit"?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/03/2006 :  09:32:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Xavier


Tys to nepochopil? Paroubek je Sith !!


Nepřehodils' písmenka? Nemělo tam být "Paroubek je Shit"?

takhle bych to pochopil ale toho sitha v nem nevidim :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/03/2006 :  10:09:52  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
pan Paroubek se snaží nám mladým zajistit slibnou budoucnost, važme proto slova a zahleďme se raději do sebe, co MY bychom mohli udělat abychom se všichni měli lépe a ne to jen nechávat na politicích ...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/03/2006 :  10:54:08  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

pan Paroubek se snaží nám mladým zajistit slibnou budoucnost, važme proto slova a zahleďme se raději do sebe, co MY bychom mohli udělat abychom se všichni měli lépe a ne to jen nechávat na politicích ...


to chtěl Tulsa Doom z Conana taky a jak dopadl chudák..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/03/2006 :  11:17:54  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
vy delate jako by moh za vsechno paroubek ... ten se este ani nerozkoukal ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/03/2006 :  16:48:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

pan Paroubek se snaží nám mladým zajistit slibnou budoucnost, važme proto slova a zahleďme se raději do sebe, co MY bychom mohli udělat abychom se všichni měli lépe a ne to jen nechávat na politicích ...



Ale ne, přece bys nechtěl vyvraždit celý parlament a senát k tomu? I když podle mě by nic jiného nepomohlo...
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 21/03/2006 :  17:44:24  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
OMG co tem kokotum zas jebe clovek hraje a najednou flak a vsechny servry offline.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 21/03/2006 :  21:49:11  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kua fix, kdyz dam land na Kasliku, tak mi to pokazde vytuhne. Nedela vam to taky nekomu?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/03/2006 :  23:01:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
almych - me ne

OOOCH:

Producent Star Wars Rick McCallum se zůčastnil Sony Ericsson Empire Awards, kde se vyjádřil k přípravám Star Wars seriálu. Pro internetový sportál EmpireOnline řekl: "K seriálu nedojde ještě asi tak další rok a půl, budeme zatím připravovat scénáře a všechno ostatní. Ale je to úžasné; pracuje pro nás několik neuvěřitelných scénáristů. Bude to mnohem temnější, mnohem víc zaměřené na postavy, a podle mě to bude všechno, co kdy fanoušci chtěli od Nové trilogie. Budou to hodinové epizody.Odehrává se to mezi Epizodami III a IV. Půjde o úplně nové postavy, možná tam bude několik nájemných lovců, aby se seriál pěkně rozjel.“

Podle těchto zpráv je zřejmě, že je zcela zbytečné spekulovat o obsazení seriálu, nebo o čem vlastně bude. Jen co se objeví další ověřené informace, určitě je zveřejníme
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/03/2006 :  12:46:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Pres noc jsem se stal majitelem Oblivionu, taze to dnes nainstaluju a tim padem zrejme nastane s SWG drobna pauza.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 24/03/2006 :  13:03:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Pres noc jsem se stal majitelem Oblivionu, taze to dnes nainstaluju a tim padem zrejme nastane s SWG drobna pauza.



trochu silne slovo, ne ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 24/03/2006 :  19:27:31  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Pres noc jsem se stal majitelem Oblivionu, taze to dnes nainstaluju a tim padem zrejme nastane s SWG drobna pauza.




Tak to je skvely a nechces rovnou rozpustit guildu? Ja myslel ze chces dodelat pilota sem zvedavej kdy te uvidim.Asi budu kandidovat na lidra pac tam sem skoro furt
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/03/2006 :  20:57:03  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

Pres noc jsem se stal majitelem Oblivionu, taze to dnes nainstaluju a tim padem zrejme nastane s SWG drobna pauza.




Tak to je skvely a nechces rovnou rozpustit guildu? Ja myslel ze chces dodelat pilota sem zvedavej kdy te uvidim.Asi budu kandidovat na lidra pac tam sem skoro furt



Klid, ma to super grafiku, dokonce mi to bezi skoro na full, ale je to nuda. Zitra se obejvim.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 24/03/2006 :  23:11:26  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

Pres noc jsem se stal majitelem Oblivionu, taze to dnes nainstaluju a tim padem zrejme nastane s SWG drobna pauza.




Tak to je skvely a nechces rovnou rozpustit guildu? Ja myslel ze chces dodelat pilota sem zvedavej kdy te uvidim.Asi budu kandidovat na lidra pac tam sem skoro furt



Klid, ma to super grafiku, dokonce mi to bezi skoro na full, ale je to nuda. Zitra se obejvim.



Tak to sem rad zejtra se snad uz pude na korvetu dneska tam par pilotu bylo ale nemeli cas zejtra bude vic lidu.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/03/2006 :  04:08:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Az jorsskina nekdy namasteruje tak taky zacne prudit s tim kdo ji pomuze s corvettou .
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 27/03/2006 :  08:07:33  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Az jorsskina nekdy namasteruje tak taky zacne prudit s tim kdo ji pomuze s corvettou .



Zatím mě to bylo stejně k hovnu:) Akoh je doživotní reb pilot 4444 a Sherkar skončil tak že byl neutral smuggler 4433 šel ke corsecum byl 2221 zasek se na zasraný zabugovaný misi kterou ďál snad 5 hodin tak se nasral a je imp pilot akorat nemel zadny FP a ty kuy me jich dali už 200 a uďáli ze mě impa budu to muset nějak vyřešit pač sem v CZA:)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 27/03/2006 :  08:29:30  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
sorry, ze jsem se o vikendu neobjevil, ale resim osobni problem vazneho kalibru, takze se par dni neobjevim
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/03/2006 :  15:30:42  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

sorry, ze jsem se o vikendu neobjevil, ale resim osobni problem vazneho kalibru, takze se par dni neobjevim



Počítač ti randí s cizím notebookem???? Nebo se na tebe naštval a nechce tě pustit do systému?
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 27/03/2006 :  18:06:14  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Jorssk

Az jorsskina nekdy namasteruje tak taky zacne prudit s tim kdo ji pomuze s corvettou .



Zatím mě to bylo stejně k hovnu:) Akoh je doživotní reb pilot 4444 a Sherkar skončil tak že byl neutral smuggler 4433 šel ke corsecum byl 2221 zasek se na zasraný zabugovaný misi kterou ďál snad 5 hodin tak se nasral a je imp pilot akorat nemel zadny FP a ty kuy me jich dali už 200 a uďáli ze mě impa budu to muset nějak vyřešit pač sem v CZA:)



ja mam opacny problem..ace uz som (este raz dik wanargi), teraz idem robit ground questy..ale ak bude niekedy treba ace zo storm squadron a budem online a mama akurat si nezmysli ze treba nieco velmi dolezite urobit (co sa stava vzdy v tej "spravnej" chvili) tak rad z vettou pomozem
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 27/03/2006 :  21:15:21  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

sorry, ze jsem se o vikendu neobjevil, ale resim osobni problem vazneho kalibru, takze se par dni neobjevim



Radši ani nechoď máme v guildě Impa skandál:)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/03/2006 :  16:35:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jak skandal pokud vim tak CZA bere i impy a odjakziva byla neutral guilda.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/03/2006 :  18:50:34  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jak skandal pokud vim tak CZA bere i impy a odjakziva byla neutral guilda.



kdo je krome Sherkarova pomyleni smyslu jeste imp? ja mel vzdy razil cestu rebel nebo neutral
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/03/2006 :  21:20:50  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

Jak skandal pokud vim tak CZA bere i impy a odjakziva byla neutral guilda.



kdo je krome Sherkarova pomyleni smyslu jeste imp? ja mel vzdy razil cestu rebel nebo neutral



Jen co dodělám pilota tak ty FPcka nekam splachnu:)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 29/03/2006 :  03:56:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nechci mluvit za vedeni cza, ale vase guilda byvala opravdu neutralni a mivala i v hlavnim predstavitelich jak impy tak rebely. Ze by se neco u vas zmenilo?
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 29/03/2006 :  10:21:26  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Nechci mluvit za vedeni cza, ale vase guilda byvala opravdu neutralni a mivala i v hlavnim predstavitelich jak impy tak rebely. Ze by se neco u vas zmenilo?



Tak to já nevim nebo spiš si to nepamatuju pač sem v tu dobu ještě nehrál ale jestli CZA bere i Impy budiž já zatím nabíral jen samé rebely.Vždycky sem si myslel že CZA je od toho aby brala neutrály a rebely a BOH taky neutrály ale hlavně Impy.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 29/03/2006 :  11:02:52  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Jorssk

Nechci mluvit za vedeni cza, ale vase guilda byvala opravdu neutralni a mivala i v hlavnim predstavitelich jak impy tak rebely. Ze by se neco u vas zmenilo?



Tak to já nevim nebo spiš si to nepamatuju pač sem v tu dobu ještě nehrál ale jestli CZA bere i Impy budiž já zatím nabíral jen samé rebely.Vždycky sem si myslel že CZA je od toho aby brala neutrály a rebely a BOH taky neutrály ale hlavně Impy.


jorssk ma pravdu, drive predstavitele CzA prohlasovali, ze jsou neutralni guilda a prijimaji vsechny (vim o minimalne jednom impovi)
druha vec je, ze mi to prijde uchylne a lepsi je, kdyz jsou v jedne guilde rebelove a v druhe imperialove, duvody jsem uz psal nekolikrat

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 29/03/2006 :  14:54:19  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Dokud budu leaderem ja, tak v CzA budou jen rebelove a neutralove. Vyjimka je povolena pouze pro ziskani JSF a pro Sherkara, protoze mi udela equip do lode.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 29/03/2006 :  19:00:23  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Dokud budu leaderem ja, tak v CzA budou jen rebelove a neutralove. Vyjimka je povolena pouze pro ziskani JSF a pro Sherkara, protoze mi udela equip do lode.



Heh tak to je good duvod.
Zatím mám 275 FP pro Impy
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/03/2006 :  00:16:52  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote

chcipla mi grafika, mam ted v kompu GF6200 se sdilenou pameti. Nechci utracet za slusnou kartu, kdyz cekam az budou GF7900. Jsem zvedav, jestli SWG vubec nejak rozpohybuju.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000