Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 11/04/2006 :  08:07:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Rofl a to ma rodier jeste ten svuj PC crap bez krytu, jak sem mu na tom musi pripect kazda moucha . Neni nejake demo oblivion btw?

neni ani demo morrowindu nebylo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 11/04/2006 :  22:38:08  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 11/04/2006 :  23:13:47  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.


potvrzuji, fantazie. Mam zazitek na hodne dlouhou dobu.. pro ty co tam nebyli : v první půlce hráli z filmu Gladiátor, pak Chyt mě když to dokážeš a ve finále hudbu z filmu ET Mimozemšťan (mimochodem i toto stalo za to) Druha pulka byla super. Měli tam pozvané "hosty", přišla Leia, Padme, Obivan, Anakin a dokonce i samotný lord Vader (celkem mě překvapilo že měli Vaderovu masku, vzpoměl jsem si na Jorsska :)) Začli hudbou ke znělce Warner Bros, pak klasiku u ktery jedou na zacatku titulky.. pak několik znamych song ze vsech epizod, ale konec mě dostal. Naběhli tam Canti di Praga (mozna to pisu spatne) sbor, a doprovodili hlasove skladbu ze souboje s Darth Maulem z Epizody 1. Myslím ze jsem nebyl sam kdo mel husinu, mel jsem co delat abych to ustal ... vyborny. Perlicka na zaver : ke konci se zvednul Vader, vylezl se svou ochrankou az k dirigentovi, ten byl stržen, a zbytek songu dirigoval sam nejvyssi, pak se otocil k lidem a vychutnaval si slavu a potlesk :)) sem se i zasmal. Jo a vytleskali jsme si 3 pridavky. Proste super zazitek, kdo tam byl, potvrdí.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 12/04/2006 09:26:19
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/04/2006 :  10:35:59  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Máš to natočené? Aspoň na mobil nebo na digi?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/04/2006 :  10:59:55  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Máš to natočené? Aspoň na mobil nebo na digi?


bohuzel :(

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/04/2006 :  03:56:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jak to vypada z Ashnobeho stranek. Tak kolega Dobrovsky byl na koncerte take, alespon podle teto fotky .

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/04/2006 :  10:10:02  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Pěkná fotečka

Škoda že podobné akce se připraví vždycky jenom v Práglu, 350km se mi nechce jezdit (navíc ten návrat večer) :o(
Sice můžu jezdit do Vídně (asi 130km), ale tam zase všechno běží fašounsky (viz. Star Trek World Tour)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/04/2006 :  10:52:21  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Pěkná fotečka

Škoda že podobné akce se připraví vždycky jenom v Práglu, 350km se mi nechce jezdit (navíc ten návrat večer) :o(
Sice můžu jezdit do Vídně (asi 130km), ale tam zase všechno běží fašounsky (viz. Star Trek World Tour)


podle tech vzdalenosti jsi nekde z Přerova ne ? nebo spise z breclavi ?

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 13/04/2006 10:55:50
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/04/2006 :  16:23:40  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mezi - UH
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 14/04/2006 :  19:12:50  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
ble

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 14/04/2006 19:17:12
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 14/04/2006 :  19:13:28  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by baron432

No, poté, co se mi odtavila deska a procesor, chca nechca jsem musel přejít na nové železo, přičemž s AMD64, 2GB RAM a 7800GTX jede i SWG trochu líp Ale - kupodivu - rozdíl zas není až TAK zřetelný ...


wow tak tuhle krasavici budu mít příští týden, už mi ji naskladňují
VGA ASUS EN7900GT TOP/2DHT/256MB DDR3, 2xDVI-I, PCIe
http://www.asustek.cz/products4.aspx?l1=2&l2=6&l3=269&model=1074&modelmenu=1

puvodne jsem uvazoval o tehle, je dostupna do dvou dnu, ale ta cena uz je trochu moc..:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37003

s ohledem na to, ze kupuju i
MB DFI LP nf4 ultra -D
CPU Athlon San Diego 3700+
chladič Noctua NH N12




to je monstrum co? "pomalejsi" prociky (třeba 3Ghz) prý dokonce zvladne i jako pasív. Puvodne jsem chtel i vodnika, ale kdyz si predtavim, ze bych ty novy komponenty vykoupal..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 14/04/2006 19:24:10
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/04/2006 :  19:46:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
když se zapnou stíny na max, tak jde i moje X1900XTX srát těžce
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 14/04/2006 :  20:29:29  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Olusriel je proste hustodemon

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/04/2006 :  22:16:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Obrázek z nového komiksu Legacy:

http://images.darkhorse.com/darkhorse/index_images/zones/starwars/legacy2.jpg
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/04/2006 :  08:41:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kua, Olusi, kde si sehnal tu kartu? Ja uz jsem z toho na mrtvici, cekam na ni 14 dni.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 15/04/2006 :  10:25:37  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Kua, Olusi, kde si sehnal tu kartu? Ja uz jsem z toho na mrtvici, cekam na ni 14 dni.


po znamosti hihi, už jsou včechny rozebrany a dalsi budou zas az za tri tydny Jeste po koutku pokukuju po Radeonu X1900XT. Chtel bys tuhle prenechat az ji budu mit? (samozrejme novou nerozbalenou s papirama)

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 15/04/2006 10:27:03
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/04/2006 :  15:00:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Almych

Kua, Olusi, kde si sehnal tu kartu? Ja uz jsem z toho na mrtvici, cekam na ni 14 dni.


po znamosti hihi, už jsou včechny rozebrany a dalsi budou zas az za tri tydny Jeste po koutku pokukuju po Radeonu X1900XT. Chtel bys tuhle prenechat az ji budu mit? (samozrejme novou nerozbalenou s papirama)



Hm, ja bych bral hned, ale ja ji mam defakto zaplacenou u kamose, co od nej beru veci do prace. By se asi tvaril dost kysele. Doufam ze na me pristi tyden zbyde.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/04/2006 :  18:13:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
vám to nikomu nepadá?
prostě hraju a během pěti minut to spadne na plochu, bez chyby, hraju furt trial a jsem na té vedlejší stanici (jak se běží dolů, kde jsou roboti a podobné srandy). Zkoušel jsem dát override na starší pixel shadery nic, přehodit nastavení zvuku, vypnout detaily, přitom na té první stanici, kde je nahoře atrium a dole opravárna droidů tam můžu střílet jak dlouho chci.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/04/2006 :  09:09:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

vám to nikomu nepadá?
prostě hraju a během pěti minut to spadne na plochu, bez chyby, hraju furt trial a jsem na té vedlejší stanici (jak se běží dolů, kde jsou roboti a podobné srandy). Zkoušel jsem dát override na starší pixel shadery nic, přehodit nastavení zvuku, vypnout detaily, přitom na té první stanici, kde je nahoře atrium a dole opravárna droidů tam můžu střílet jak dlouho chci.



Mě pomohl reinstal hry / Woken. Ale zase mi to nedělalo v trialu, možná zkus dát v launchpadu (před spuštěním hry) Full scan, třeba máš jenom pokažený nějaký soubor. Když napíšeš SOE, tak ti napíšou pořiď si novější drivery / součástky / počítač...
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 19/04/2006 :  15:37:19  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
co hovorite na toto?

rozhodujem sa medzi GF6800
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=7814385
a 6600GT
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=6254252
ale neviem ci ten rozdiel stoji za 3.000 sk..kazdopadne by som chcel aby to malo slusny vykon - fx5200 to zjavne nezvlada ani na min detailoch a aby to aj nieco vydrzalo - nie ze o 2 roky budem musiet urobit dalsi upgrade

7500 sk je max co som schopny vyvalit (dokupujem aj zdroj aj pamat tak sa to vysplha tak na 12.000 a to je pre mna chudaka uz aj tak vela)

Edited by - hlubik on 19/04/2006 15:38:48
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/04/2006 :  17:50:45  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
proc kupujes AGP verzi? PCI-e je mnohem lepsi

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/04/2006 :  18:10:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

co hovorite na toto?

rozhodujem sa medzi GF6800 a 6600GT



kupovat AGP kartu mi prijde jako vyhazovani penez, nicmene pokud se ti nechce kupovat novou desku, tak chvili vydrz, 7600 a 7900 se budou delat i do AGP
ja bych sel do 6600GT, 6800 jenom ultru a ta je zase drazsi nez 7900GT

BTW: furt nemam kartu, asi mi za chvili jebne, mam v compu oblivion, novyho Tomb raidera, o SWG nemluvim a muzu se leda tak dloubat v nose
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 19/04/2006 :  21:12:13  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by hlubik

co hovorite na toto?

rozhodujem sa medzi GF6800 a 6600GT



kupovat AGP kartu mi prijde jako vyhazovani penez, nicmene pokud se ti nechce kupovat novou desku, tak chvili vydrz, 7600 a 7900 se budou delat i do AGP
ja bych sel do 6600GT, 6800 jenom ultru a ta je zase drazsi nez 7900GT

BTW: furt nemam kartu, asi mi za chvili jebne, mam v compu oblivion, novyho Tomb raidera, o SWG nemluvim a muzu se leda tak dloubat v nose



na novu dosku nemam, moj celkovy limit je 12.000 (=6 splatok mame = tj 6 mesiacov odriekania) => dosku nemozem kupovat, 6600GT sa mi nezda ako nejake extra zlepsenie oproti 5200 a ta 6800 vyzera naozaj dobre a naozaj swg nevydrzim hrat na takejto konfiguracii => seka mi to strasne ale naozaj strasne
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/04/2006 :  16:01:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik
na novu dosku nemam, moj celkovy limit je 12.000 (=6 splatok mame = tj 6 mesiacov odriekania) => dosku nemozem kupovat, 6600GT sa mi nezda ako nejake extra zlepsenie oproti 5200 a ta 6800 vyzera naozaj dobre a naozaj swg nevydrzim hrat na takejto konfiguracii => seka mi to strasne ale naozaj strasne


pokud tu kartu chces taktovat, tak jdi rozhodne do 6600

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 20/04/2006 :  18:39:39  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat: je nekde ke stazeni nejaka cista nova instalace NGE swg. Podle mne v te me stare, ktera je je jeste z pred NGE, instalovana z puvodnich 3 roky starych instalacek, spousta souboru zbytecnych a nepouzivanych. Chtel bych to preinstalovat a usetrit misto a snizit riziko bugu. Jak na to? Nekde sehnat starter pack, nainstalovat, a pak nechat dostahnout vsechny expanze, ktery mam zaplaceny a tak by se mely samy nastahovat?


SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/04/2006 :  18:57:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Teoreticky by melo stacit rozbehat launchpad, zbytek by se mel sosnout, ale pri rychlosti SOE serveru to budes tahat tyden
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 23/04/2006 :  00:43:57  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.


teda williams je dobry, ted jsem ale stahnul a pustil hudbu od Danny Elfmana ke Spidermanovi a sedl na prdel.. takovy narez..

BTW. Uz mam tu grafarnu Almychu, jak ses na tom ty?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/04/2006 :  09:58:13  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Olusriel

Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.


teda williams je dobry, ted jsem ale stahnul a pustil hudbu od Danny Elfmana ke Spidermanovi a sedl na prdel.. takovy narez..

BTW. Uz mam tu grafarnu Almychu, jak ses na tom ty?



ja taky, akorat jsem musel na chalupu, takze jsem se obejevil jenom na chvilku v patek, ale je to narez. rozdil mezi 6800ultre a obyc 7900gt je obrovsky, 7900gtx musi byt masakr
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 23/04/2006 :  10:47:58  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Olusriel

Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.


teda williams je dobry, ted jsem ale stahnul a pustil hudbu od Danny Elfmana ke Spidermanovi a sedl na prdel.. takovy narez..

BTW. Uz mam tu grafarnu Almychu, jak ses na tom ty?



ja taky, akorat jsem musel na chalupu, takze jsem se obejevil jenom na chvilku v patek, ale je to narez. rozdil mezi 6800ultre a obyc 7900gt je obrovsky, 7900gtx musi byt masakr


Ja jsem upgradoval z radeona 9600Pro na 7900GT Extreme a taky jsem ten rozdil zaznamenal

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 24/04/2006 :  07:34:35  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Teoreticky by melo stacit rozbehat launchpad, zbytek by se mel sosnout, ale pri rychlosti SOE serveru to budes tahat tyden



Diky. Zkusil jsem to tak jak si napsal. Prekopiroval jsem soubory launcheru, upravil jsem nejake configy a zkopiroval jsem a upravil 3 casti registry. Pak se launcher normalne spustil a zacal stahovat. Vytvoril pri tom txt soubor, do ktereho napsal co vsechno hodla stahnout. Tak jsem ho vypnul, to co napsal do toho textaku jsem mu tam rucne zkopiroval a zapnul ho znova. On si to zanalyzoval, asi 3 soubory me stare instalace byly pry spatne (uz jsem dlouho nedaval "full scan") a tak je stahnul znova. Jinak stahnul jen par drobnosti. Pak uz sel spustit, s tim ze samozrejme zmizelo vsechno me osobni nastaveni. Ve vysledku jsem usetril cca 300 MB.

SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 24/04/2006 :  07:38:33  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arkos Agnos

quote:
Originally posted by Almych

Teoreticky by melo stacit rozbehat launchpad, zbytek by se mel sosnout, ale pri rychlosti SOE serveru to budes tahat tyden



Diky. Zkusil jsem to tak jak si napsal. Prekopiroval jsem soubory launcheru, upravil jsem nejake configy a zkopiroval jsem a upravil 3 casti registry. Pak se launcher normalne spustil a zacal stahovat. Vytvoril pri tom txt soubor, do ktereho napsal co vsechno hodla stahnout. Tak jsem ho vypnul, to co napsal do toho textaku jsem mu tam rucne zkopiroval a zapnul ho znova. On si to zanalyzoval, asi 3 soubory me stare instalace byly pry spatne (uz jsem dlouho nedaval "full scan") a tak je stahnul znova. Jinak stahnul jen par drobnosti. Pak uz sel spustit, s tim ze samozrejme zmizelo vsechno me osobni nastaveni. Ve vysledku jsem usetril cca 300 MB.



nice :) co sa tyka osobneho nastavenia, ja si ho osobne zalohujem tak raz za tyzden keby sa nejaky podobny problem vyskytol..je to jednoduchsie ako nahadzovat vsetky macra, rozlozenia klaves a podobne
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 25/04/2006 :  12:14:57  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
trošku offtopic ... ale právě mi přišel dopis, že ebanka ruší seznam účty
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/04/2006 :  14:38:55  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

teda williams je dobry, ted jsem ale stahnul a pustil hudbu od Danny Elfmana ke Spidermanovi a sedl na prdel.. takovy narez..


jo Spidermana si moc nevybavuju, ale na konci prvniho dilu, jak skace z mrakodrapu na mrakodrap, zaroven to bylo pouzito u traileru na druhy dil v kinech, je paradni hudba..

a John Williams je buh.. hudba k SW, ci HP je treba pro me jedna z nejdulezitejsich soucasti, ktere dotvareji atmosferu..
bez jeho hudby by SW nebyly SW..
Williams postupuje obdobne jako Richard Wagner (pro me nejlepsi skladatel vsech dob), presneji receno pouziva tzv. "leitmotivy", ktere Wagner vymyslel..
znameno to, ze kazda dulezita postava, vec, situace ma svuj vlastni hudebni motiv, ktery zazni pokazde, kdyz se ona postava, ci vec objevi na scene, nebo kdyz nastane ona situace.. navzajem se pak ty motivy ruzne obmenuji a propletaji, podle toho, jak dochazi na platne k interakci mezi jejich nositeli..
treba imperialni pochod patri k Lordu Vaderovi, cisar Palpatine ma zase svuj motiv, ktery zaznival na naboo, kdyz clovek prijel do blizkosti imperial retreat..
asi malokdo tomu bude moci porozumet, ale nekdy se na to zamerte pri sledovani SW a ty filmy dostanou jeste dalsi rozmer..

a Wagner v tom zachazi az do maxima, da se rict, ze na tom je vlastne cela jeho tvorba postavena..
doporucuju si poslechnout nektera z jeho hudebnich dramat (spravnejsi nazev pro jeho dila, nez opera)
kultovni je predevsim tetralogie Prsten Nibelunguv, velmi znama je jizda valkyr z Valkyry (pouzita napr. v kultovnim snimku Apocalypse now, kdyz americke vrtulniky srovnaji se zemi zlutackou vesnici) nebo z posledni casti, Soumraku Bohu, smutecni pochod (pro zmenu pouzit v britskem starsim snimku Excalibur)

to je teprve extaze.. asi neco bude na tvrzeni, ze hudba muze spustet v mozku v podstate tytez chemicke reakce jako sex..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 25/04/2006 14:42:44
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 25/04/2006 :  17:31:36  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

trošku offtopic ... ale právě mi přišel dopis, že ebanka ruší seznam účty


ja mam taky ebanku a regl sem se prave v banka.seznamu a tohle mi neprislo .... zatim

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/04/2006 :  17:37:09  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by SNowie

trošku offtopic ... ale právě mi přišel dopis, že ebanka ruší seznam účty


ja mam taky ebanku a regl sem se prave v banka.seznamu a tohle mi neprislo .... zatim

mne uz jo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 25/04/2006 :  20:01:53  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
ja mam iny problem..dnes som sa normal dostal do hry ale potom som sa rozhodol relogovat (v dome som nevidel ziadne veci aj ked status ukazoval ze ich tam je 66)..a odvtedy som sa nedostal do hry..spustil som fullscan, nic..skusil som restart pocitaca, nic..stale mam len info o pub28 a "Now connecting to galaxy" ..grrrr

..a to som hakkarovi slubil help s misiou

EDIT: keby mal niekto podobny problem, nie je v tom sam, na ofic fore som nasiel toto:
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Eclipse&message.id=736962

Edited by - hlubik on 25/04/2006 20:23:35
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 25/04/2006 :  20:09:01  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Někdo z nováčků mi snad pomůže: jak dlouho trvá ověření jména ze serveru při vytváření postavy? Už 10 minut čekám na křeččí smilování a nic...

Odpověď: 15 minut :)

Edited by - WereHamster on 25/04/2006 20:18:59
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 25/04/2006 :  20:16:12  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ja mam to same, po vyberu charu se na dalsi obrazovce nic nedeje
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 25/04/2006 :  20:24:38  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ja mam to same, po vyberu charu se na dalsi obrazovce nic nedeje



teraz som editoval post, link na podobne problemy vid vyssie, riesenie zatial nie je :)

Edit: uz mi to ide

Edited by - hlubik on 25/04/2006 20:28:50
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 26/04/2006 :  06:37:47  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
Dear vsichni,

vcera vecer jsem na Chimaere zalozil novou postavu. Zrudicka se jmenuje Jirka-RoKo Pablbek a vzhledem docela pripomina jednoho nejmenovaneho premiera.

Pokud si chcete uzit zabijacku a zapichnout toto ruzovoucke prase v oranzovych tangach, mate jedinecnou prilezitost. Vepr se behem duelu nebude branit a muzete pouzit temer jakekoliv zbrane. Doporucene jsou vsak hole pesti, low lvl pistole, pripadne zbrane z vibro oceli.

Duel zacina zachrochtanim "Ja se spojim treba i s martany" a potom uz muzete smele utocit.
Chrochtnuni "Jeste ze mam doktora Ratha" signalizuje, ze prase uz je skoro vyrizene. Duel vsak samozrejme muze pokracovat az do slain.

Pro otrlejsi lze objednat i vety jako "Měl jsem zkušenost, že to, co se odloží, bývá většinou kontroverzní, protože se do toho vloží také novináři, kteří si to přečtou, vloží se do toho často i odborná veřejnost, takže je pak většinou problém takové návrhy projednávat a schvalovat," nebo umi i basnicku o Gottwaldovi. Pro opravdove masochisty pak to prase bradavicnate muze odchrochtat i svuj svazacky projev

- Nabidka je casove omezena, anzto netusim, jak dlouho toho dobytka snesu v logon padu
- Zrudicka je to fakt nechutna, takze slabsi povahy necht si pripravi blici sacky
- Zabijacka muze byt organizovana pro jednotlivce, i pro cele skupiny

Pro vice informaci kontaktujte nasledujici postavy
- Wran Burningice
- Drakomor Drakes
(Kyarc Kirych je nad veci, protoze mu vladne Palpanine a podobnyma vecma se nezabyva.)

Pozn. pod carou
Pasikuv ksicht neni zcela vernou podobou, protoze to co dopustila matka priroda, na to nestaci ani engine pro generovani alienu.
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 26/04/2006 :  07:28:42  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Richie



Ale aspon, ze Kyarc je nad veci

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 26/04/2006 :  10:44:58  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak už mě to přišlo taky.Když ti život nekomplikuje zrovna SOE tak musí banka.Navíc doporučeně poslanej a člověk zrovna není doma a musí jít na zkurvenou poštu kde seděj vykrmený prasata a drbaj vo tom co bude k obědu.

Edited by - Akoh Adi on 26/04/2006 10:45:37
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 26/04/2006 :  11:56:12  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tak už mě to přišlo taky.Když ti život nekomplikuje zrovna SOE tak musí banka.Navíc doporučeně poslanej a člověk zrovna není doma a musí jít na zkurvenou poštu kde seděj vykrmený prasata a drbaj vo tom co bude k obědu.



no a mne sa zasa nejde prihlasit na station aby som si pozrel subscription + ani na ofic forum sa neprihlasim..but to blblne v robote alebo defaultne..a teraz niekedy by to malo ist dole z uctu tak neviem
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 26/04/2006 :  16:53:18  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tak už mě to přišlo taky.Když ti život nekomplikuje zrovna SOE tak musí banka.Navíc doporučeně poslanej a člověk zrovna není doma a musí jít na zkurvenou poštu kde seděj vykrmený prasata a drbaj vo tom co bude k obědu.



Taky budeš, jak budeš celý den a noc jenom sedět u SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/04/2006 :  17:08:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
TO all: Servery jeste nejedou tak se nedeste ze vam nejde lognout
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 26/04/2006 :  17:16:47  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

TO all: Servery jeste nejedou tak se nedeste ze vam nejde lognout



*LOL*, už aby to najely...začínám na sobě pociťovat abstinenční příznaky.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 29/04/2006 :  10:03:02  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kdyz jsme uz u te hudby, dobrej je taky Howard Shore nebo jak se jmenuje. Jak delal hudbu k panu prstenu. To je taky mistrovske dilo. Lepsi jak vypatlanej HP. Jezis ja to rekl!! FUUUUUUUJ HP HNUUUUUUS .
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 29/04/2006 :  17:44:13  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kdyz jsme uz u te hudby, dobrej je taky Howard Shore nebo jak se jmenuje. Jak delal hudbu k panu prstenu. To je taky mistrovske dilo. Lepsi jak vypatlanej HP. Jezis ja to rekl!! FUUUUUUUJ HP HNUUUUUUS .


hip-hop rulez

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 29/04/2006 :  18:46:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
omfg nemuzes porovnavat hip-hop s takovoudle hudbou.
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 29/04/2006 :  19:05:08  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

omfg nemuzes porovnavat hip-hop s takovoudle hudbou.


hip-hop ftw

EDIT: Jj SW a LOTR hudbu zardim mezi moje nejoblibnejsi.Poradne povedeny.LOTR hudba se mi mozna dokonce i libi vic jak SW Celkem me mrzi ze ted kdyz uz je SW saga uzavrena tak asi uz dlouho u zadnyho filmu neuslysime hudbu jako u SW......nevim jestli budou delat stejnou hudbu jak filmum pro serialy...

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 29/04/2006 19:09:17
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,72 seconds. on eygor Snitz Forums 2000