Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/07/2006 :  21:23:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mam takovej dotaz. Uz funguje quest ze Sith amuletu? Zacal jsem "dark" path uz v tutorialu, kdy jsem rekl Stormtrooperovi, aby overloadnul motory. Jo a nejsem respecnutej jedi, zacal jsem od nuly. Thx.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 06/07/2006 :  08:25:41  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no pokud ja vim mel by se cast teto frakce vratiti v nasledujicim chaptru, kde se bude rozeznavat light a dark jedi. Aspon podle skilu ze light nebude moct ovladat nejake ze sithskych praktik a tak to bude i obracene.
uz se tesim na velikansky comeback RFS jedi systemu

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 06/07/2006 :  08:36:24  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Pavel1269


hh ted schavlne prestane postovat a bude mit 999


jako tohle už je fakt provokace


nerikal sem to?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 06/07/2006 :  09:02:58  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
kazdopadne dneska se objevila na ofic. forech ze nas server ikdyz na nem hraje o mnoho mene hracu se dostal do top6... ze vsech serveru...
tim to bych chtel podekovat vsem hrajicim hracum ze prispeli svuj dil k tomu to uspechu.A uspisili tak dalsi phazi na serveru.

dekuji

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/07/2006 :  09:32:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Muzes hodit prosim link? Rad bych videl co za servery vybrali.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/07/2006 09:33:06
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 06/07/2006 :  09:41:02  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
All civilians in the galaxies of Ahazi, Bloodfin, Radiant, Scylla, Eclipse and Naritus should start evacuating the Rori Moon immediately!

The City of Restuss has been illegally attacked by Rebel insurgents and criminals. Imperial forces will soon be dispatched to the area to evacuate and protect all remaining civilians.

Any reports of Rebel activity should be reported to your local Imperial officer immediately.

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/07/2006 :  13:27:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Dyk to rikam, sou to teroriste a luza.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 06/07/2006 :  13:46:41  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
tak pridej ruku k dilu a pojd jim ukazat co jsi zac

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 07/07/2006 :  10:09:02  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
koukám rebelům se daří ... té imperiální sebranky si nevšímejte, překrucujou fakta
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/07/2006 :  10:54:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Myslis na lagfest, nebo litat jak pako do deep space kvuli jedne medaili, kdyz jsou jich potreba tisice? Ne dekuji, PvP mi nic nerika, mozna bych ho zkusil abych pomohl, ale po zkusenostech z Wrenpire a z toho dalsiho eventu, kdy seknes a pul minuty se nic nestane a protivnik uz je davno na druhe strane mesta, nebo kdyz jsi mrtvy a jeste dalsi dve minuty se to nedozvis - ne, dekuji...
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/07/2006 :  11:12:27  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Myslis na lagfest, nebo litat jak pako do deep space kvuli jedne medaili, kdyz jsou jich potreba tisice? Ne dekuji, PvP mi nic nerika, mozna bych ho zkusil abych pomohl, ale po zkusenostech z Wrenpire a z toho dalsiho eventu, kdy seknes a pul minuty se nic nestane a protivnik uz je davno na druhe strane mesta, nebo kdyz jsi mrtvy a jeste dalsi dve minuty se to nedozvis - ne, dekuji...


teď je na eclipse phase 3 dnes nad ránem jsme zničili restuss(viz pro ostatní téma o restu) a ty mise v instancích budou za víc medaljlí najednou .)
takže to nebude po jedný a každej si to jednou dá, a někdo je bude jen prodávat. Lagfesty už asi nebudou protože to bude instancovaný.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/07/2006 :  11:51:45  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No jestli bude hodinova mise za 4-5 medaili, to taky nestoji za to...
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/07/2006 :  11:52:48  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

No jestli bude hodinova mise za 4-5 medaili, to taky nestoji za to...


nevím ale řekl bych že jich bude víc, uvidíme :-) pak se můžem...

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/07/2006 :  04:32:46  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Je to o pohode pokud zrovna nevyhanis doterne rebelske hrace z restussu. Nekolik misi tam ma za reward napriklad 4 nebo 6 medaily. Pokud si vemes takovyhle mysi treba 5 a vykempis to za 15-25 min. jede to celkem rychle.
Youda mel napriklad 0 medaily a za den si nacampil pres 400 kousku.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/07/2006 :  07:54:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Je to o pohode pokud zrovna nevyhanis doterne rebelske hrace z restussu. Nekolik misi tam ma za reward napriklad 4 nebo 6 medaily. Pokud si vemes takovyhle mysi treba 5 a vykempis to za 15-25 min. jede to celkem rychle.
Youda mel napriklad 0 medaily a za den si nacampil pres 400 kousku.



Nojo, ale kdyz zrovna nevyhanis rebelske hrace z Restussu, tj. kdyz je mesto uplne pod imperialni nadvladou, tak se nespawnou rebelske vysilace, ktere mas v tom questu znicit, ani vysilaci stanice (ktere jsou pak v rukou Imperia), ktere mas od rebelu prebrat, ani se nespawnuji rebel commanda (ktere nez do nic stacim vubec bacit uz banda impu rozseka na nudlicky). A abych stal v hloucku impu a cekal az rebelove zautoci, nebo se nechal zabijet od Akhemara a Davida_cz (kteri ted maji na svou hlavu vypsanou docela peknou odmenu), to neni moje predstava o zabave.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/07/2006 :  09:15:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak se mas s nekym grupnout aby si dostal killy za commanda, commanda se spawnujou tam kde se kempit . Jinak ta antena a senzor staci udelat jednou a pak si vzit od nich ty high level questy.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 10/07/2006 :  09:41:05  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Tak se mas s nekym grupnout aby si dostal killy za commanda, commanda se spawnujou tam kde se kempit . Jinak ta antena a senzor staci udelat jednou a pak si vzit od nich ty high level questy.


no vidíš já debil mlátil anténu a neměl sem quest :-) když sem si ho vzal tak už tam nebyla nebo sme přišli o město :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2006 :  09:58:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
A opet z jineho soudku. Existuje v SWG nejaky mid-game content? Jsem lvl 46 a hledam nejake levelove odpovidajici questy nebo questovou linii. Legacy uz dal nepokracuje, Sith quest nefunguje. Jo nemam datadisky RoW a Trials of Obi-Wan.

Jestli mi reknete, ze mam grindit, tak se na to rovnou vykaslu. Drive nebyl grind tak nudny a questy me tedka relativne bavi. Diky.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/07/2006 09:59:14
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 10/07/2006 :  14:08:09  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

Je to o pohode pokud zrovna nevyhanis doterne rebelske hrace z restussu. Nekolik misi tam ma za reward napriklad 4 nebo 6 medaily. Pokud si vemes takovyhle mysi treba 5 a vykempis to za 15-25 min. jede to celkem rychle.
Youda mel napriklad 0 medaily a za den si nacampil pres 400 kousku.



Nojo, ale kdyz zrovna nevyhanis rebelske hrace z Restussu, tj. kdyz je mesto uplne pod imperialni nadvladou, tak se nespawnou rebelske vysilace, ktere mas v tom questu znicit, ani vysilaci stanice (ktere jsou pak v rukou Imperia), ktere mas od rebelu prebrat, ani se nespawnuji rebel commanda (ktere nez do nic stacim vubec bacit uz banda impu rozseka na nudlicky). A abych stal v hloucku impu a cekal az rebelove zautoci, nebo se nechal zabijet od Akhemara a Davida_cz (kteri ted maji na svou hlavu vypsanou docela peknou odmenu), to neni moje predstava o zabave.

njn ja se divil ze na me jich de furt nak moc. bylo na me 774K

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/07/2006 :  15:26:28  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

Je to o pohode pokud zrovna nevyhanis doterne rebelske hrace z restussu. Nekolik misi tam ma za reward napriklad 4 nebo 6 medaily. Pokud si vemes takovyhle mysi treba 5 a vykempis to za 15-25 min. jede to celkem rychle.
Youda mel napriklad 0 medaily a za den si nacampil pres 400 kousku.



Nojo, ale kdyz zrovna nevyhanis rebelske hrace z Restussu, tj. kdyz je mesto uplne pod imperialni nadvladou, tak se nespawnou rebelske vysilace, ktere mas v tom questu znicit, ani vysilaci stanice (ktere jsou pak v rukou Imperia), ktere mas od rebelu prebrat, ani se nespawnuji rebel commanda (ktere nez do nic stacim vubec bacit uz banda impu rozseka na nudlicky). A abych stal v hloucku impu a cekal az rebelove zautoci, nebo se nechal zabijet od Akhemara a Davida_cz (kteri ted maji na svou hlavu vypsanou docela peknou odmenu), to neni moje predstava o zabave.

njn ja se divil ze na me jich de furt nak moc. bylo na me 774K


Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/07/2006 :  15:46:19  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik
njn ja se divil ze na me jich de furt nak moc. bylo na me 774K



Ode me bylo 200k, na Davida 300k

Edited by - Drizzt DoUrden on 10/07/2006 15:47:18
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 10/07/2006 :  16:22:48  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

A opet z jineho soudku. Existuje v SWG nejaky mid-game content? Jsem lvl 46 a hledam nejake levelove odpovidajici questy nebo questovou linii. Legacy uz dal nepokracuje, Sith quest nefunguje. Jo nemam datadisky RoW a Trials of Obi-Wan.

Jestli mi reknete, ze mam grindit, tak se na to rovnou vykaslu. Drive nebyl grind tak nudny a questy me tedka relativne bavi. Diky.



Zklamu te, mid-game content neni pouze na kashyyku je nekolik questu pro CL45-CL55 a pak pro vyssi levely

edit: Jestli ti nevadi litani tak v Restussu jsou ted space mise za 78k XP per run v Deep Space tezeni Organometalic Gas. Chce to byt minimalne 4333 pilot.



Edited by - WanargiMort on 10/07/2006 16:40:06
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/07/2006 :  22:21:45  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
on litani zere...
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 12/07/2006 :  13:26:30  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Ted probiha/la diskuze (lock/delete topic) na ofic. foru SWG o tom co se vse skryva v *.tre souborech

Pry se tam flakaji data jeste z bety.

Tady je video z planety Tanaab

http://www.holoshard.net/downloads/Tanaab.wmv


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/07/2006 :  17:10:25  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
ja bych chtel tanaab do hry kdyz ho tam uz nasrali
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/07/2006 :  19:34:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tobe se jorssku SOE zavdeci, at prida do hry jakoukoli blbost, at je jak chce nudna nebo nehratelna. Mit takovych hracu jako jsi ty vic, tak by jim devet desetin vsech hracu po NGE neodeslo...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/07/2006 :  20:34:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A tobe se zase nezavdecej s nicim . Jinak david mel stejny bug s tim ls jako ty ale nalootil si dalsi dva. Napadlo me jestli to neni schvalne aby ho nemel treba kazdy manik.

Edited by - Jorssk on 12/07/2006 20:34:40
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 12/07/2006 :  21:20:00  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, tak jsem ted zkusil guild wars a za 3h hrani jsem nenarazil na bug, vse na 100% funguje a zatim me to kupodivu bavi
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 12/07/2006 :  23:08:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hm, tak jsem ted zkusil guild wars a za 3h hrani jsem nenarazil na bug, vse na 100% funguje a zatim me to kupodivu bavi


to vyzkousej i WoW bo EVE .... bude to stejne .....

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 13/07/2006 :  07:22:02  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Možná tě to jako hráče SWG překvapí,ale bugy do hry NEPATŘÍ a opravdu v ostatních hrách se skoro nevyskytují

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/07/2006 :  08:04:28  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

to vyzkousej i WoW bo EVE .... bude to stejne .....

WoW jsem hral 14 dni a nejak me to nechytlo, ja nehral nejak zvlast ani Warcraft III
o Eve premyslim...

jinak dokud nebude BH expertise system, zrejme se v SWG moc nepotkame
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 13/07/2006 :  08:14:00  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Pavel1269

to vyzkousej i WoW bo EVE .... bude to stejne .....

WoW jsem hral 14 dni a nejak me to nechytlo, ja nehral nejak zvlast ani Warcraft III
o Eve premyslim...

jinak dokud nebude BH expertise system, zrejme se v SWG moc nepotkame


wowko me taky moc nechytlo, a bylo to skoro pro me stejne jako SWG ....
EVE ... super ...
https://secure.eve-online.com/ft/?aid=100972&nogreet=1
nebo jednoduse
www.google.com a hledej "eve trial" a mas to

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT

Edited by - Pavel1269 on 13/07/2006 08:16:44
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/07/2006 :  08:21:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hm, tak jsem ted zkusil guild wars a za 3h hrani jsem nenarazil na bug, vse na 100% funguje a zatim me to kupodivu bavi


Almychu to bych se mohl přidat! ... nemám factions ... ale jestli jedeš původní
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/07/2006 :  09:16:29  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
zatim jsem na trialu

Edited by - Almych on 13/07/2006 09:16:53
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/07/2006 :  10:02:24  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, mám malý problém. Jak teď dlouho nehraju tak se mi stala jedna nepříjemná věc, zapoměl jsem kde mám jeden barák, prostě si nevzpomínám kam jsem ho postavil.. nevíte někdo jestli existuje nějaký command nebo jiný způsob na nalezení všech baráků co postava má ? dík.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 13/07/2006 :  10:18:53  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
to Kravka : tohle bych chtěl zažít v RL s tím příkazem ti bohužel nepomůžu

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/07/2006 :  10:32:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

Ahoj, mám malý problém. Jak teď dlouho nehraju tak se mi stala jedna nepříjemná věc, zapoměl jsem kde mám jeden barák, prostě si nevzpomínám kam jsem ho postavil.. nevíte někdo jestli existuje nějaký command nebo jiný způsob na nalezení všech baráků co postava má ? dík.

co ja si pamatuju (asi 3-5 let zpatky) tak ve waypointech barak byl

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 13/07/2006 10:33:07
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/07/2006 :  10:41:48  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
co ja si pamatuju (asi 3-5 let zpatky) tak ve waypointech barak byl


ten co hledam stoji uz hodne dlouho, asi nekde v bohemce, na mapě jsem ho nenašel. wp nemam. a objizdet baraky kam me to pusti, to se mi zatim nechce ale asi mi nic jinyho nezbyde.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:42:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Neni to ten barak hned u Shuttleportu, ze ktereho nedavno udelali verejne zachodky???
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:51:04  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Eagle
co ja si pamatuju (asi 3-5 let zpatky) tak ve waypointech barak byl


ten co hledam stoji uz hodne dlouho, asi nekde v bohemce, na mapě jsem ho nenašel. wp nemam. a objizdet baraky kam me to pusti, to se mi zatim nechce ale asi mi nic jinyho nezbyde.

jak se menuje ?

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:52:37  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Až ti v něm dojdou peníze, tak ti SWG začne posílat maily, že v domečky na wp nemáš peníze... Víc ti asi nepomůžu...

Už jsem si jednou užil, mazat několik set mailů ohledně domečků a jejich nájmu :((

Edited by - WereHamster on 13/07/2006 11:53:45
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/07/2006 :  13:25:16  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Až ti v něm dojdou peníze, tak ti SWG začne posílat maily, že v domečky na wp nemáš peníze... Víc ti asi nepomůžu...

Už jsem si jednou užil, mazat několik set mailů ohledně domečků a jejich nájmu :((


údržba byla vypnutá nebo ne?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/07/2006 :  13:35:57  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
aha, no já asi ještě zkusím ofic fora jestli někdo neví jak na to, myslel jsem že by mohl být nějaký příkaz na nalezení všech domků.. ale možná takový příkaz není. Zkusím obíhat baráky a uvidím. Všechny domy co mám jsou totiž na Khaota a přitom Kamlim má Lots remaining 8. Základ je myslím 10, takže mi něco ještě někde stojí.. je možné že jsem v tom baráku ještě ani nebyl, protože původní Khaot mi neřekl kde přesně baráky měl, neměl k nim ani waypointy... a v ostatních domech měl kolem 500k maintenance pool, takže mi to bude hlásit prázdnej pool asi hodně za dlouho :)) Taky si myslím že je určitě v Bohemce, protože ač jsem s Kamlin vystoupil z Boh, tak mi to furt odečítá peníze do městské pokladny takže tam něco ještě na 100% musím mít. Btw včera jsem jen tak cvičně obíhal baráky v Bohemce a narazil jsem na jeden kde mám admina, barák plnej ale ownera jsem v životě neviděl a na jméno si ted nevzpomenu.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 13/07/2006 :  13:38:23  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Já napsal ticket a CSR poslal mi mailem WP na ztracený domek.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/07/2006 :  17:29:31  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Zkus prikaz /whereismyfuckinghome, treba jeste funguje
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/07/2006 :  18:05:31  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Zkus prikaz /whereismyfuckinghome, treba jeste funguje


Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 13/07/2006 :  18:12:47  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Zkus prikaz /whereismyfuckinghome, treba jeste funguje


rofl

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/07/2006 :  22:08:20  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Já napsal ticket a CSR poslal mi mailem WP na ztracený domek.


uz to mam, napsal jsem ticket a k memu velkemu udivu me kontaktoval ingame CSR a napsal mi wp asi do 40 minut od podani ticketu... tomu rikam feedback :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 13/07/2006 :  22:18:26  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Posledni dobou jsou nejaky aktivni, me dali podminku za afk grind

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/07/2006 :  23:14:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Sagger - to se asi mas

Almych - No tak jasne guild wars neni zabugovana pac nepridavaj zadnej consent, proto se to neplati. Vse je pridavano v datadiskach ktere jsou vychytane do posledniho puntiku. Ma to ten hacek ze je to jen o PvP a pokud vim tak ty si zrovna psal ze kdo chce pvp ma jit do CS ze to do MMORPG nepatri, lol. A NEVYPLAZUJ PORAD NA ME TEN JAZYK!

Edited by - Jorssk on 13/07/2006 23:14:57
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000