Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 26/09/2006 :  01:21:03  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
jen se chci zeptat nekdo mi tu pred par mesicema rikal ze se da obnovit postava i pro ty co to dyl nehrali, jen me zajima co je na tom pravdy?... mozna ze bych to zas zkusil:))))
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 26/09/2006 :  08:15:13  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
Je to pravda ale jak to funguje to vazne neviem. :)
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 26/09/2006 :  21:31:08  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

No aspon ze se ozves Mrnousi
Hravas nejake ine MMORPG?




ACH JOOO,KDY TADY ZASE BUDES? TO JE NUDA<NIKDO NEHRAJE!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 26/09/2006 :  22:08:23  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luke.Blood

jen se chci zeptat nekdo mi tu pred par mesicema rikal ze se da obnovit postava i pro ty co to dyl nehrali, jen me zajima co je na tom pravdy?... mozna ze bych to zas zkusil:))))




Prijd,alespon nas bude vic!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 28/09/2006 :  11:20:13  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
cau magdo. Maleus mne prekecal,at se o5 lognu na toto forum,ktere po odchodu spousty lidi (viz topic s hracema, z nich vsech zustali jen ja,kilerko,maleus a norek(velmi zridka) nejak ztichlo.ja uz nehraju tolik co driv, ale stale jsem aktivni, tak treba te uvidim ve hre;) jaky mas nick a za koho chces hrat na Shiva? Hrajes na EST time?

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 30/09/2006 :  02:35:37  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Justiku, co ta tvoja priatelka? bude hravat?aspon by mala Magda koleginu . Magdicka hrava USA time,ale zastihnes ju hocikedy,no aspon dufam.Ja stale cakam na zapojenie netu a tesim sa na toho kto mi pomoze AF2 na PLD (Castle Oztroja),stale nic.No najskor NET musim mat.Cya

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 30/09/2006 :  22:13:30  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Justik

cau magdo. Maleus mne prekecal,at se o5 lognu na toto forum,ktere po odchodu spousty lidi (viz topic s hracema, z nich vsech zustali jen ja,kilerko,maleus a norek(velmi zridka) nejak ztichlo.ja uz nehraju tolik co driv, ale stale jsem aktivni, tak treba te uvidim ve hre;) jaky mas nick a za koho chces hrat na Shiva? Hrajes na EST time?
[/quot

WELCOME BACK! Mam taru jmenem Zvykacka.Doufam,ze se brzy potkame!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 30/09/2006 :  22:18:24  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Justiku, co ta tvoja priatelka? bude hravat?aspon by mala Magda koleginu . Magdicka hrava USA time,ale zastihnes ju hocikedy,no aspon dufam.Ja stale cakam na zapojenie netu a tesim sa na toho kto mi pomoze AF2 na PLD (Castle Oztroja),stale nic.No najskor NET musim mat.Cya



Ahoj,jak to s Tebou vypada?Na shive se cely tyden nikdo neukazal,tak byla celkem nuda a ja nic moc neudelala.Jen jsem se starala o chocoba.Zere jako blazen,jestli neprestane,tak budu muset nechat postavit vetsi staj a vzit si loan na pastu.LOL Uz mam chocobo licence a zakladni tele!Mej se hezky!
A brzy se ukaz!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 03/10/2006 :  00:03:35  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Justiku, co ta tvoja priatelka? bude hravat?aspon by mala Magda koleginu . Magdicka hrava USA time,ale zastihnes ju hocikedy,no aspon dufam.Ja stale cakam na zapojenie netu a tesim sa na toho kto mi pomoze AF2 na PLD (Castle Oztroja),stale nic.No najskor NET musim mat.Cya



neslo ji pripojit,bo mam net pres UPC a nejak se to nekamaradilo. zitra jdeme koupit switch a skusime to zapojit. Jestli to pujde, napisu^^

Magda : {Nice to meet You} . Jestli zitra vecer rozchodim ten switch, tak vecer budu ve hre. Lvluju NPC,uz jen 4 lvl do cap. Chocobo jsem jeste ani nezacal :(

Johnyko : AF2 je treba zabit tu potvurku co vyleze z vody? Skus mne do patku odchytit, zabijem ji.

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 03/10/2006 :  21:52:34  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
Justiku a co se stalo s TSP a Menelwou? sli hrat neco jinyho nebo RL?:))))
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 13/10/2006 :  18:28:02  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Justiku, co ta tvoja priatelka? bude hravat?aspon by mala Magda koleginu . Magdicka hrava USA time,ale zastihnes ju hocikedy,no aspon dufam.Ja stale cakam na zapojenie netu a tesim sa na toho kto mi pomoze AF2 na PLD (Castle Oztroja),stale nic.No najskor NET musim mat.Cya




Ahoj,co je noveho? Jak to vypada s Tvym internetem?OZVI SE!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 17/10/2006 :  15:57:37  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magda

quote:
Originally posted by Johnyko

Justiku, co ta tvoja priatelka? bude hravat?aspon by mala Magda koleginu . Magdicka hrava USA time,ale zastihnes ju hocikedy,no aspon dufam.Ja stale cakam na zapojenie netu a tesim sa na toho kto mi pomoze AF2 na PLD (Castle Oztroja),stale nic.No najskor NET musim mat.Cya




Ahoj,co je noveho? Jak to vypada s Tvym internetem?OZVI SE!


OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/10/2006 :  23:06:50  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
Posted - 03/10/2006 : 21:52:34
--------------------------------------------------------------------------------
Justiku a co se stalo s TSP a Menelwou? sli hrat neco jinyho nebo RL?:))))

-- TSP jsem parkrat videl, hraje, ale min. Spis se ucastni jeho LS akci. Menelwu jsem videl nekdy v lete. ja s nima moc v kontaktu nejsem, jsou v ls s amiky a nikdy mne neoslovi prvni. Too busy, huh.

Pritelkyne hraje obcas, ma dost RL. Jsme uz lvl 29, ona WAR, ja MNK. jde to pomalu, no,snad o vikendu prejdem do garbage shitadel.
Trvalo nam zapojit net, nakonec jsem musel koupit ten router, s nim to jde np.

Co to johnyko rikal ze Wardocan se chce vratit?

Lukeblood - mozna pristi rok zase udelaji Adventuring return campaign, kdy se daji obnovit postavy, ale neni to jiste.

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 20/10/2006 :  00:17:01  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Nazdarek.
TSP a Manelwu som nikdy nevidel online,a ked boli tak som o tom nevedel,takisto Cyphisek raz som ho seekol a nic, nemaju cas na inych SK-CZ a to je skoda.Mrnousa som videl zoparkrat,Noreka iba 2x a to craftil a nepisal moc toho.Wardocan sa dufam vrati v podobe Rylla,co verim,ze ano,pisal som s nim a bol uz aj na shive.Som rad,ze poznam aspon zopar SK-CZ.Takze poslednu dobu hrali: Kilerko,Maleus,Justik,Zvykacka,Johnyko,Mrnous. Mozno sa to zvysi zas lol
PS:AK som na niekoho zabudol tak nech sa dopise

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 20/10/2006 :  04:09:50  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
JJ jsem zpet , zatim 22 warr, ale pracuje se na tom . Docela mi vadi mrtvo v low lv zonach . Na to jsme moc zvyknuty nebyl, ale grupa se sehnat da nakonec. Ale da to hledani .

Edit: Jinak handle mam Wardocan, ve hre jsem Ryll tak se ozvete nebo si me pridejte do friend listu

Edited by - Wardocan on 20/10/2006 04:13:12
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/10/2006 :  02:24:33  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Minulu noc,mi niekto ponukal priamo v hre registraciu na http://www.ffxi-enix.tk/ ,a ze ked sa zaregistrujem budem mat vyhody od Square Enixu.Ked som sa tam bol pozriet bolo tam potrebne zadat nejake udaje a hlavne ako server name,password,email a tak som si povedal,ze nie.Na druhy den uz stranka nefungovala.Existuju tu nejake podvody?Mozem prist o account? Stretli ste sa s niecim takym?

ZUB ZA ZUB

Edited by - Johnyko on 24/10/2006 03:09:47
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 23/10/2006 :  19:27:55  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Minulu noc,mi niekto ponukal v hre registraciu na http://www.ffxi-enix.tk/ ,a ze ked sa zaregistrujem budem mat vyhody od Square Enixu.Ked som sa tam bol pozriet bolo tam potrebne zadat nejake udaje a hlavne ako server name,password,email a tak som si povedal,ze nie.Na druhy den uz stranka nefungovala.Existuju tu nejake podvody?Mozem prist o account? Stretli ste sa s niecim takym?



hehe,muzeme to zkusit s LIZATKOvym acc az me nastve

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 27/10/2006 :  22:40:37  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
lol ja to jdu zkusit znovu..
Ale bojim je toho co pise Wardocan - mrtvo v low l. zonach. No uvidime, pokusim se zatnout zuby a vytrvat.
Edit: oh shi- error UCS-4000 pri nakupu Content ID, to to zacina

MMORPG turista

Edited by - saiyaman on 27/10/2006 23:40:05
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 28/10/2006 :  02:48:45  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
juchu, myslim,ze dalsi veteran sa vracia ^^. neboj sa lvl v low zonach, wardocanovi to uz ide fajn aj party najde uz v pohode a to uz ma adv.job (ze rylle?). rad ta spoznam na shive, dufam ze ten error nejako odstranis co mas.

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 28/10/2006 :  04:45:56  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
JJ Sayi neni to z tak hrozny ted , jen musis vedet v kterou hodinu hrat. Dopoledne vaseho casu to asi jeste jde po obede uz je to horsi ale k veceru kdyz loguji amici je grupa behem chvilky , JA osobne zakladam grupy radeji sam, bo nevim ceho se ti lidi boji ci co , ale normos poskladas to co potrebujes behem 10 min , samo asi to bude horsi na vyssim lv , ale i tak to jde
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 28/10/2006 :  05:02:19  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Upraveny a smazany nektere neaktualni ci nic nerikajici topici. Prosil bych taky ty co jeste hravaji at si doplni ci dopisi do seznamu hrajicich ci ten kdo nehrava nehrajicich postav
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/11/2006 :  13:47:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Minulu noc,mi niekto ponukal priamo v hre registraciu na http://www.ffxi-enix.tk/ ,a ze ked sa zaregistrujem budem mat vyhody od Square Enixu.Ked som sa tam bol pozriet bolo tam potrebne zadat nejake udaje a hlavne ako server name,password,email a tak som si povedal,ze nie.Na druhy den uz stranka nefungovala.Existuju tu nejake podvody?Mozem prist o account? Stretli ste sa s niecim takym?




to si delas srandu ? :)))))) jiste ze to je podvod omg. jsem se mylne domnival ze na toto nikdo skocit nemuze :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/11/2006 13:47:36
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 04/11/2006 :  15:25:39  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Ja som to nemyslel,ze neviem o co ide,len som chcel vediet ci sa take nieco casto vyskytuje v MMORPG hrach?Jasne,ze na to neskocim na take nieco!chcel som to iba viac rozobrat Mrnousi,ale dik za odpoved :)


ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/11/2006 :  10:21:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Ja som to nemyslel,ze neviem o co ide,len som chcel vediet ci sa take nieco casto vyskytuje v MMORPG hrach?Jasne,ze na to neskocim na take nieco!chcel som to iba viac rozobrat Mrnousi,ale dik za odpoved :)



vyskytuje se to bohuzel vsude, proto je take pomerne casto k videni text ze administratori daneho cehokoliv po zakaznicich nikdy nebudou chtit znat jejich password

lastfm
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/12/2006 :  10:00:12  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Po tom co si nechavam na sebe zacastit Signet buff, tak ziskavam po uplacani mobu spoustu crystalu.

Na co vsechno je muzu pouzit? Zatim vim pouze o prodeji za gily a na craft - vlezl jsem do nejake craft cook gildy (znamena to pro mne vlastne neco kdyz jointnu craft gildu? mohu jointnout i dalsi?) a dostal fire crystal.

Daji se za crystaly ziskat nejake itemy podobne jako treba za conquest pointy?


Edited by - VT on 21/12/2006 10:00:55
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 21/12/2006 :  11:06:35  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Po tom co si nechavam na sebe zacastit Signet buff, tak ziskavam po uplacani mobu spoustu crystalu.

Na co vsechno je muzu pouzit? Zatim vim pouze o prodeji za gily a na craft - vlezl jsem do nejake craft cook gildy (znamena to pro mne vlastne neco kdyz jointnu craft gildu? mohu jointnout i dalsi?) a dostal fire crystal.

Daji se za crystaly ziskat nejake itemy podobne jako treba za conquest pointy?



No crystale sa hlavne pouzicaju na crafteni a sem tam tam ne nejake questy si uz presne nepamatam alebo napr na priechod v fire zonach napr v ifrit cauldron tam treba stack ice crystalov, co sa tyka craft guild joines jednu a craftis ziskavas skills up + ta guild npc toho craftu mozu za nejaky maly poplatok buffnut a mas temporarne +skill up na tebe takze lahsi skillujes potom, ak chces is trenovat iny craft mal by si joinut inu craft guildu napr tailoring. Prechod s jednej craft guildy do druhej mozes robit kolko krat chces.Jo co sa tyka crystalov este moze ich tusim v stackoch po 12 davat npc co ti dava signet a zato mas tusim conquest points a tusim aj nejaky fame v danom meste.


Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired

Edited by - Irvine on 21/12/2006 11:08:16
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/12/2006 :  22:33:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak zabanovali 7K useru za porusovani ruznejch pravidel a tahle informace je docela zajimava

The results of our investigation resulted in the confiscation of over 6.2 Billion gil :)

pokud nahodou nevite tak bilion je v prekladu miliarda :)


lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/12/2006 22:33:47
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/12/2006 :  14:46:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Je nejak omezeny pocet aktivnich questu? Nebo si jich mohu nabrat kolik chci?
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 24/12/2006 :  15:26:47  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
mozes si ich nabrat kolko chces,ale neskor budes aj tak potrebovat fame alebo level na tie dalsie questy,takze vsetky qusty spociatku nezoberies

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 24/12/2006 :  19:51:42  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
Hej van tassel vidim ze levelis whm a mas level 4, ja si levelim subjob rdm som tiez level 4 tedka, ak chces mozme spolu levelit :) ozvi sa mi na nick v hre Maleus. dikes.

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired

Edited by - Irvine on 24/12/2006 19:52:02
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/12/2006 :  22:14:21  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

Hej van tassel vidim ze levelis whm a mas level 4, ja si levelim subjob rdm som tiez level 4 tedka, ak chces mozme spolu levelit :) ozvi sa mi na nick v hre Maleus. dikes.



No ja v podstate ani tak nelevelim jako spis relaxuju. Proste chodim po meste, postupne prokecavam vsechny npc, delam vsechny questy, obcas vyjdu ven zabiju jednoho nebo dva moby, pak zase rybarim, pak zase prokecavam npc atd.

Hraju stylem as slow as possible )
Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 25/12/2006 :  03:44:33  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
Aha ja ze si to chces zahrat normalne nie len sa prechadzat po meste a sem tam zabit nejakeho moba :)

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/12/2006 :  09:25:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

Aha ja ze si to chces zahrat normalne nie len sa prechadzat po meste a sem tam zabit nejakeho moba :)



No to já se rád přidám :-)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/12/2006 :  09:14:46  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irvine

Aha ja ze si to chces zahrat normalne nie len sa prechadzat po meste a sem tam zabit nejakeho moba :)



Normalne urcite hrat neplanuji (alespon ne do 10-12 levelu). Primarne hraju na Mordredu (daoc). A taky to vypada, ze jsem ted krapet propadl Tetra Masteru )
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 28/12/2006 :  18:12:04  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Mam hned do zacatku jedne problem, tak se poptam nejdiv tady jestli to nekdo uz neresil.
Jedna se o prechod do Windows. Cudlik na klavesnici nefunguje, coz by nevadilo, ale kdyz se prehodim Alt+Tab nebo vyskocim pomoci Ctrl+Alt+Del tak to hodi tuhle hlasku a hra spadne
quote:
Terminated as error occured in Final Fantasy XI. Full-screen mode was lost. (-1)

Coz me celkem vadi, protoze obcas je nutne hrani prerusit a skocit do win, ale aby mi spadla hra, to se mi moc nelibi.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/12/2006 :  18:15:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

Mam hned do zacatku jedne problem, tak se poptam nejdiv tady jestli to nekdo uz neresil.
Jedna se o prechod do Windows. Cudlik na klavesnici nefunguje, coz by nevadilo, ale kdyz se prehodim Alt+Tab nebo vyskocim pomoci Ctrl+Alt+Del tak to hodi tuhle hlasku a hra spadne
quote:
Terminated as error occured in Final Fantasy XI. Full-screen mode was lost. (-1)

Coz me celkem vadi, protoze obcas je nutne hrani prerusit a skocit do win, ale aby mi spadla hra, to se mi moc nelibi.



FFXI neumoznuje prepnout na desktop a zpet. Musis pouzit 3rd programek, ale potom ti od Square hrozi ban accountu.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/12/2006 :  23:04:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel


FFXI neumoznuje prepnout na desktop a zpet. Musis pouzit 3rd programek, ale potom ti od Square hrozi ban accountu.



podle zprav co mam tak ho prakticky tolerujou, http://www.windower.net/

lastfm
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 28/12/2006 :  23:21:58  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Van Tassel


FFXI neumoznuje prepnout na desktop a zpet. Musis pouzit 3rd programek, ale potom ti od Square hrozi ban accountu.



podle zprav co mam tak ho prakticky tolerujou, http://www.windower.net/



Dik, moc mi to zprijemni hru ;-)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 08/01/2007 :  15:25:53  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Prakvapivy clanek/recenze na FFXI na bonuswebu:

http://bonusweb.idnes.cz/konzole/xbox360/xb360ff11r.html
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/01/2007 :  22:19:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
uz tam jdu napsat komentar :) btw nejak nehrajes, venujes se vanguardu ? :)

lastfm
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 11/01/2007 :  01:28:00  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat,zlepsilo se to trosku pro solo hru nebo bez grupy se skoro nehnu s mesta?Je to pres dva roky co sem hru hral ale kratkou dobu.Tehdy bez grupy neslo pomalu expit.Chtel bych to zkusit znovu proto se ptam.
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 11/01/2007 :  01:54:17  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
Musim ta sklamat je to staler group needed gamesa, tak do 20 levelu mozno nieco naexpis sam ale potom musis expit v grupach :(.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 11/01/2007 :  10:48:13  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No ono i do levelu 20 je to solo docela drsné. Já jsem vcelku velký solista a zkouším solo skoro všude s jakýmkoliv charem, ale i když jsem měl Red maga, tak sice to solo jde, ale trvá to hrozně dlouho. Jednak nebudeš děla kill chain, jednak stačí malinká chyba - nejen tvoje, ale třeba ti vypadne spojení - a 2 hodiny expení jsou v pr... Stačí totiž, že třeba máš lag, nenačasuješ DDčko a už ti ty 2 vynechané DDčka chybí a ležíš.
Prostě na solo to hrát nejde - v grupě je to zcela něco jiného. i když jsem hrál jen chvilku s wardocanem, tak je to úplně o něčem jiném.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:28:22  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Ja se grupam rozhodne nevyhybam ale hraju v nepravidelny cas a tak kdyz neni grupa tak jdu hrat solo.Predtim sem hral BM a vim ze to bylo hodne tezke hrat solo.
A jak to je s Beastmasterem,co vim tak se rikalo ze je delany spise na solo hru.
Go to Top of Page

SeeD Johny
Starting Member

SeeD Johny

8 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:50:22  Show Profile  Visit SeeD Johny's Homepage  Send SeeD Johny an ICQ Message Send SeeD Johny a Private Message  Reply with Quote
Vrele zdravim vsechny nadsence Final Fantasy serie! :)

Shanim nekoho, kdo hraje FF XI a byl by choten se podelit o informace o ni psanim clanku, nazoru a podobne na rozvijejici se Final Fantasy web s temer ctyrletou historii. Je-li zde nekdo takovy, ozvete se se mi na ICQ 319 196 482 nebo na MSN Jan_Dzacovsky@acer-euro.com

Cela ceska komunita sobe... :)

S pozdravem SeeD Johny, Final Fantasy Power.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/01/2007 :  22:45:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ano beastmaster jde hrat solo v pohode ale i s nim to jde v grupe lepe v urcitych levelech, nicmene ja ciste jen soluju a jde to

lastfm
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 12/01/2007 :  00:46:54  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Ok,pustim se znovu do FFXI a snad nejaky mesic vydrzim:)
Jinak moc pekne video.
Go to Top of Page

Sheenaz
Starting Member

67 Posts

Posted - 12/03/2007 :  16:15:06  Show Profile Send Sheenaz a Private Message  Reply with Quote
A hrajete to vubec jeste nekdo?
Mam dotaz... dva roky hraju aktivne wow. Ma me tahle hra co rict, nebo je to jen to samy, v blede modrym? Chci neco noveho (ne ve stylu EQ2 ci vanguardu).

Popripade jak velka ta ceska komunita na Shive je? Je tam nejakej guildovni system? O cem je hi-end gaming? Je sance sehnat partu na expeni? Procetl jsem toho uz opravdu hodne, ale odpovedi na tyhle otazky se mi nedostavaji :(

Shu Oxx
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/03/2007 :  22:44:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja uz tu hru hraju tak 3 roky vzdy si dam par mesicu pauzu a pak se vratim. ta hra je prave uplne jina nez wow/eq2/vg. nema prakticky nic spolecneho.

ceska komunita je mala a roztristena i kdyz o sobe docela vime a zname se.

guildy existuji ale funguji jinak. maji spolecny chat a misto jmena guildy ma postavicka barevnej puntik podle toho ve ktere je, prakticky se to neda rozeznat a az kdyz si postavicku inspectnes tak to jde videt, guildy a jejich implementace je dost spatna imo

partu sezenes, jako vsude jinde nektere classy lepe a nektere hure, zacinajici hrac je v ffxi dost snadno rozpoznatelny a jako takovy budes schanet partu hur nez starej mazak a take pokud budes lamit tak se s tebou nikdo nebude srat a proste te kicknou protoze v ffxi je mezi lamerem a dobrym hracem obrovsky rozdil, s lamerem na dulezitem postu v parte se taky muze delevelovat misto levelovani.

jinak pokud vim tak z her ktere vysli v anglictine je ffxi momentalne tusim 3ti nejhranejsi


lastfm

Edited by - Rashaverak on 12/03/2007 22:45:02
Go to Top of Page

Sheenaz
Starting Member

67 Posts

Posted - 14/03/2007 :  10:43:44  Show Profile Send Sheenaz a Private Message  Reply with Quote
Muzes mi jeste priblizit ten hi-end content? A v cem je to jiny, nez wow? Ktera classa je nejvyhledavanejsi ostatnimi hraci, tedy budu s ni hledat nejsnaze grupu? Diky...

btw, psal jsem ti na ICQ, Rahaveraku, ale nejak jsem se nedockal odpovedi :)

Shu Oxx
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000