Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/03/2004 :  17:15:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Tak tu mame dlouho vyvijenou a comix maniaky ocekavanou City of Heroes open betu.

Sice pisou open beta, ktera zacina prave dnes, ale stejne je tam ze budou vybirat nahodne :( ..dost divne..

Info o hre >
oficialni web : www.cityofherores.com
beta signup : https://secure.plaync.com/cgi-bin/plaync_beta.pl?game=coh
(je nutne mit plaync.com ucet - ten mate pokud ste se prihlasili uz do lineage2 (open) bety, pokud nemate, lehce vytvorite, zalogujete se, kliknete na add game a pridate si tam CoH.

"rasy" :
mutantni typ hrdiny - diky mutaci ziskal sve sily, verejnosti neni moc obliben pro svoji vizaz( ;-)

science - typ hrdiny ktery svou silu ziskal diky vyzkumum, operacim

dale technology, natural a magic.
ja myslim ze je to tak jednoduche ze vsichni asi vime o co go.. oni si stim moc starosti nedelali :-))


archetypy neboli povolani :

Blaster - malo HP, velke damage.
primarni boj - ranged, sekundarni - meele.
http://www.coh.com/features/archetypes_blaster.html

controller - Hit Points: Low
Damage: Low
Primary Power Category - Control
Secondary Power Category - Buff/Debuff
http://www.coh.com/features/archetypes_controller.html

defender - Hit Points: Medium
Damage: Medium
Primary Power Category - Buff/Debuff
Secondary Power Category - Ranged Attacks
http://www.coh.com/features/archetypes_defender.html

scrapper - Hit Points: Medium
Damage: High
Primary Power Category - Melee Attacks
Secondary Power Category - Defense
http://www.coh.com/features/archetypes_scrapper.html

tanker - Hit Points: High
Damage: Medium
Primary Power Category - Defense
Secondary Power Category - Melee Attacks
http://www.coh.com/features/archetypes_tanker.html


Obrazky ze hry
http://www.coh.com/media/screens_13.html









First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/04/2004 :  11:24:43  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
V této hře není ani crafting, ani housing, ani PvP, myslím, že dokonce ani snad žádné itemy :), a přesto to zkusím. Koukal jsem na nějaký ingame videa alá superman, hulk, spiderman apod. a vypadalo to docela cool :)

Tak beru zpět itemy, je tam systém rewards :)

http://www.coh.com/features/gameplay_rewards.html

Edited by - Gabriel on 17/04/2004 11:38:08
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/04/2004 :  07:30:19  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Pred minutou me prislo ze se muzu prihlasit do jejich Open bety, HMM jsem myslel ze to uz vyslo.Zkousi to vubec nekdo? Mam Hamletovsky problem "Zkusit ci nezkusit?"
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 20/04/2004 :  07:57:32  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Pred minutou me prislo ze se muzu prihlasit do jejich Open bety, HMM jsem myslel ze to uz vyslo.Zkousi to vubec nekdo? Mam Hamletovsky problem "Zkusit ci nezkusit?"



Ja myslim, ze na tohle je jednoducha odpoved.. zapomen na CoH a radsi zkus Ryzoma, kteryho by snad behem dneska taky meli uvolnit jako open betu.. CoH ma asi smysl jen pro lidi, ktery tyhle comixy zerou.. ;) Ale co.. za zkousku nic nedas.. taky mi prisel serial code, tak na to aspon mrknu abych vedel na 100% ze o nic neprichazim ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/04/2004 :  08:33:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ja myslim, ze na tohle je jednoducha odpoved.. zapomen na CoH a radsi zkus Ryzoma



To bude právě ten vtip. Vysoce očekávané záležitosti jsou propadákem a naopak. Mně přišel cdkey na betu taky a rozhodně to zkusím. Právě ta akčnost a pohoda mě lákají.

Edit: Tak jsem si to pustil na deset minut a hrál nepřetržitě 2 hodiny. Je to něco úplně jiného než jsem zvyklý ale je to super zábavná záležitost. Stylem hry bych to přirovnal k Planetside. A zcela určitě to jako hra bude úspěšné.




Edited by - Gabriel on 20/04/2004 16:17:11
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 20/04/2004 :  16:17:29  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
A zcela určitě to jako hra bude úspěšné.



tak o tom nepochybuju.. fanatiku do komixu je hodne a jestli je to aspon tak dobry jako planetside tak to mit uspech bude... ale nic pro me. ja musim mit ke hre kterou hraju nejakej vztah. coz splnuje v mojem pripade jen fantasy ;) ale uz se tesim az to vyzkousim... snad jeste dneska dotahnu clienta

ad obrazek> lol... bublinkovej utok.. pokemony ja muzu ;P

http://www.mmorpg.cz

Edited by - Stormer on 20/04/2004 16:20:27
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/04/2004 :  16:38:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer
ad obrazek> lol... bublinkovej utok.. pokemony ja muzu ;P



Hehe, to je Power Blast :)

Hraju na serveru Prime jako Nikola, tak hoď zprávu až budeš ve hře.
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 20/04/2004 :  18:53:44  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Cd key sice prisel. Ale ty jejich stranky mi jedou desne pomalu (temer vubec). Doufam ze se to zlepsi :p

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 20/04/2004 :  19:01:40  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James

Cd key sice prisel. Ale ty jejich stranky mi jedou desne pomalu (temer vubec). Doufam ze se to zlepsi :p



jo maji to chudaci pekne pretizeny.. stahuje mi to od nich klienta 13kb/s ;((

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/04/2004 :  20:28:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem to stahoval ráno - 65kb/sec. Dnes byla poslední vlna invite, takže to podle toho asi vypadá. Když jsem se odpojoval, tak po městě běhalo v newbie zóně neuvěřitelně lidí.

Ještě jeden obrázek, omlouvám se všem modemistům :)

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/04/2004 :  20:31:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
lol a ma to smysl ? ta beta konci 22.4 :-)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/04/2004 :  20:34:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Beta končí 25.4. a na to, abych hru zkusil mi to bohatě stačí. Já naštěstí nemám potřebu hrávat beta verze kvůli nedostatku financí na retail verze.

Edited by - Gabriel on 20/04/2004 20:35:35
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/04/2004 :  02:05:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Na webu maji uvedeno do ctvrtka 22.4

No jde ale o to, co z toho hrani mas ? nerikej mi, ze za 2 dny hrani bety zjistis jak je ta hra kvalitni.. ani nahodou. Je to jen ztrata casu a nema to nic spolecneho s tim, jestli mas penize na to si tu hru platit nebo ne.
Pochop - nevidim nic uzitecneho na tom, neco hrat 2 dny.. proc ? co o tom zjistis ?
Maximalne tak udelat machra ze stahujes 65kb/s a mas avatara v modrejch hadrech :o)
O hre ti to nerekne vubec ale vubec nic.
(Ostatne taky tady nikdo zatim o te hre nic kloudneho nenapsal, jake jsou skilly, jaky je system..zda ability ktere se hazou do slotu nebo proste jen skilly nebo jak..)



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 21/04/2004 :  06:15:09  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
konec 22.4? co to ja kurna za betu? Koukam ze nez najdu nejakou kavarnu kde si to stahnu tak uz to bude placeny .
Kdyby to bylo jako Planetside tak bych si to i zaplatil ale osobne se obavam aby to nebylo jen uchylne prdeni tech bublinek na jine lidi bez prvku co by to PvP spestrovali. V planetside treba byli vozidla + bitvy o zakladny. Je tu neco podobneho? Neni to jen hopsani po strachach?
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/04/2004 :  07:03:08  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
tak sem to vecer chvili hral (taky sem to pustil na 10 minut a zustal u toho dokud nespadl providerovi inet)... muzu rict, ze me to prijemne prekvapilo, akorat tu podobnost s planetside sem v tom teda nenasel... za tu chvili sem toho moc vyzkouset nemohl, ale proste jen delam quest za questem .. interakce s ostatnima hracema nulova.. spis mi to pride jako takova single player hra ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  07:42:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem nepsal, že je to podobné jako Planetside, ale má to podobný styl hry. Tzn. žádné itemy, housing, složitý vývoj postavy apod. Rozhodně to nemá styl Everquestu :)

Single mise dělám taky, ale včera jsem byl asi dvě hodky v týmu a bojovali jsme v kanalizacích. Byla to docela zábava. Týmové mise jsem nezkoušel a co je to superteam ještě nevím.

Navíc CoH nemá PvP a bude jen arénového stylu, takže o to menší podobnost s PS.

Edited by - Gabriel on 21/04/2004 07:50:17
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  07:47:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Na webu maji uvedeno do ctvrtka 22.4

No jde ale o to, co z toho hrani mas ? nerikej mi, ze za 2 dny hrani bety zjistis jak je ta hra kvalitni.. ani nahodou. Je to jen ztrata casu a nema to nic spolecneho s tim, jestli mas penize na to si tu hru platit nebo ne.
Pochop - nevidim nic uzitecneho na tom, neco hrat 2 dny.. proc ? co o tom zjistis ?
Maximalne tak udelat machra ze stahujes 65kb/s a mas avatara v modrejch hadrech :o)
O hre ti to nerekne vubec ale vubec nic.
(Ostatne taky tady nikdo zatim o te hre nic kloudneho nenapsal, jake jsou skilly, jaky je system..zda ability ktere se hazou do slotu nebo proste jen skilly nebo jak..)



V pohodě, v klidu pokračuj ve svém životním stylu. Holt se o sebe umím postarat a navíc ten DL byl hluboce pod mojí normální úrovní. A modrá je dobrá...

Edited by - Gabriel on 21/04/2004 07:52:13
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  07:49:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

konec 22.4? co to ja kurna za betu? Koukam ze nez najdu nejakou kavarnu kde si to stahnu tak uz to bude placeny .



S ohledem na to, že jede asi 3 měsíce, bych řekl, že zcela normální beta jako všude jinde. To, že my jsme se do ní dostali před koncem s tím asi nemá moc společného ne ?
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/04/2004 :  08:57:58  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
me to pride tak zabavny, ze bych byl mozna i ochotnej to koupit kdyby se naslo vic cechu ;)) to sem teda necekal, ze me zaujme zrovna tahle hra... vsechny ostatni na kery cekam me vzdycky jen zklamou ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:07:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

me to pride tak zabavny, ze bych byl mozna i ochotnej to koupit kdyby se naslo vic cechu ;)) to sem teda necekal, ze me zaujme zrovna tahle hra... vsechny ostatni na kery cekam me vzdycky jen zklamou ;)



Já si ji koupím určitě, ale je třeba seriózně přiznat, že má v sobě content tak na dva měsíce. Alespoň v rámci toho, co jsem měl možnost vidět. S ohledem na zatím přísnou orientaci na PvE musí být důvod, proč moby kilovat a ten zatím jiný, než level up nevidím. NCSoft ale pochopitelně slibuje masivní content jak ihned po release, tak continuálně.

Já jsem toho ale zatím opravdu viděl relativně málo a svým způsobem je to dobře :)

Včera jsem dostal brutálně na budku v parku od těchdle potvor:



Údajně půjde CoH key koupit přes net ihned od začátku.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:11:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
AI je vzdy mene nez skutecna lidska inteligence (i kdyz ta zna strach).

Nedovedu si prestavit, ze bych venoval svuj cas placani tupych xx radkovych skriptu.

Nicmene dovedu si predstavit, ze jsou lide co se neboji zakrneni sveho mozku (rikaji tomu relaxace, po tom co prijdou z prace) a venuji se full time PvE (a neberu jim to).

A CoH je PvE, tudiz jako ukazka mym detem cim se soucasna teenegerska generace bavi to bude fajn.

(ze bych se spatne probudil? a neni tu Trini, ktera by provedla cenzuru mych textu?)

Edited by - VT on 21/04/2004 09:14:17
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:14:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Nicmene dovedu si predstavit, ze jsou lide co se neboji zakrneni sveho mozku (rikaji tomu relaxace, po tom co prijdou z prace) a venuji se full time PvE (a neberu jim to).



Přesně tak. Nebojím se zakrnění mozku z plácání tupých mobů. A jak píšeš - říkám tomu relaxace.

Hmm, ale jak o tom přemýšlím, docela podobně relaxuju u multiplayeru UT 2004.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:15:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Údajně půjde CoH key koupit přes net ihned od začátku.



Je nekde nejake odklikavatko na tuto informaci, pac ja videl na oficalni strance jen nabidku na "krabici"? Kdyby to bylo formou "digital downloadu" urcite bych to zkusil.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:18:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Gabriel
Údajně půjde CoH key koupit přes net ihned od začátku.



Je nekde nejake odklikavatko na tuto informaci, pac ja videl na oficalni strance jen nabidku na "krabici"? Kdyby to bylo formou "digital downloadu" urcite bych to zkusil.



Zatím není. Ale musím Tě varovat, možná při hraní CoH utrpíš kulturní šok, který by se mohl projevit výskokem z okna, s napřaženou pravicí a na rychlo spíchnutým modro červeným kostýmem.

Raději to nezkoušej

Nicméně, pokud Ti jde jen o vyzkoušení, tak já Ti svůj beta account klidně půjčím. Pokud to dokážeš někde rychle stáhnout (ve smyslu rychlé linky, bo lokace je dána) je čas do 22.4. cca do půlnoci amerického času. Pak nastupuje speciální beta pro předplatitele a pak retail provoz.

Edited by - Gabriel on 21/04/2004 09:27:05
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:30:36  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Nemáte ještě nekdo účet na kterým bych si to moh na chvilku zkusit?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  09:43:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Nemáte ještě nekdo účet na kterým bych si to moh na chvilku zkusit?



Pokud to VT nechce zkusit, tak Ti ho klidně půjčím.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/04/2004 :  10:00:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ja budu dalsich 12 hodin v praci a to same zitra + nemam CoH data, takze ho klidne pujc Tiborovy.

Ale diky za nabidku.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/04/2004 :  16:22:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Aha no a muze tu teda nekdo tak nejak sepsat o co jde ? Popsat co ste delali po vlezeni do hry ?
Musim rict, ze z obrazku se mi to libi, ma to takove normalni prostredi, jakoby z dnesni doby.. to mne hodne laka, ale pokud se neda lizt do baraku a jen behate po ulicich, zadne itemy..proste mas hrdinu a ten ma ability (pocitam ze ziskane automaticky levelem)..tak mi to prijde jeste prostsi nez Knight Online :o) a to mne bavilo necelej mesic..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  17:00:33  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Aha no a muze tu teda nekdo tak nejak sepsat o co jde ? Popsat co ste delali po vlezeni do hry ?
Musim rict, ze z obrazku se mi to libi, ma to takove normalni prostredi, jakoby z dnesni doby.. to mne hodne laka, ale pokud se neda lizt do baraku a jen behate po ulicich, zadne itemy..proste mas hrdinu a ten ma ability (pocitam ze ziskane automaticky levelem)..tak mi to prijde jeste prostsi nez Knight Online :o) a to mne bavilo necelej mesic..



Barák - pokud do něj máš misi, tak do něj vlezeš, jinak ne.
Grafika - výborná, bez lagu, na mém komplu naprosto plynulá na full detaily vč. všech blbostí typu aniz.filtr apod.
Ability - získané automaticky s levelem, resp. vybíráš dle zvolených škol. Lze unikátně upgradovat pomocí nalezených upgradů a jejich kombinací.
Speciální itemy - údajně nějaké rare kostými.

Nebavilo by Tě to.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/04/2004 :  17:37:09  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
zajimavy je ze vsechny ty baraky sou vevnitr stejny ;) teda ted konecne sem mel 1 quest kterej byl jinej (v takovy ty dlouhy jeskyni) ale princip questu je porad dokola ten samej.. je tam pak dal i neco zajimavejsiho? zatim sem level 5 jenom

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/04/2004 :  18:02:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Jaky je princip questu ? a vi nekdo kolik bude stat full ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/04/2004 :  18:05:44  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Jaky je princip questu ? a vi nekdo kolik bude stat full ?



mas kontaktni osobu.. k ni pribehnes.. da ti vybrat ze 2 questu (ne ze by se nejak moc lisily) a pak ho des splnit.. vetsinou to je bud zabit urcitej pocet zapornaku, nebo vlizt do budovy, vyvrazdit to tam a pozbirat tam nejaky ukradeny itemy.. udelas par questu a dostanes kontakt na dalsi osobu, ktera ti bude davat dalsi questy a tak porad dokola ;) zatim sem na lvl5 tak se to mozna pak dyl zmeni.. ale zatim je to jen o tomhle.. cenu nevim

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  18:20:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Co taky jiného vymyslet, defakto v každé hře jsou questy totéž. Dojdi, zabij, najdi, informuj.
Já mám teď pekelně těžký quest - v parku zabít 10 těch potvor co jsou na screenshotu. Už jsem dostal jednu :) Postih za smrt už je ve ztrátě xp docela bolestivý, takže si přestávám dopřávat luxus smrti :)
Cestovat lze metrem.
Už vím, co jsou supergroup a jaké to je bojovat jako sidekick. :)
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/04/2004 :  19:01:39  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
ja mam ted zabit nejakych 10 Skull.. nevim co to je.. ted sem dal chvili pauzu.. jinak to metro mohlo bejt udelany lip.. a nemuselo to bejt rozdeleny na zony.. mohlo bejt cely mesto v kuse.. ale to je detail ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2004 :  19:09:18  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer
jinak to metro mohlo bejt udelany lip.. a nemuselo to bejt rozdeleny na zony.. mohlo bejt cely mesto v kuse.. ale to je detail ;)



Myslím, že právě z toho důvodu si mohou dovolit grafiku tohoto stylu.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 22/04/2004 :  10:28:35  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Gabriel i Stormer mi včera půjčili účty a tak jsem si CoH mohl chvilku zkusit.
Hrál jsem to celkej asi 90minut, takže si vůbec netroufnu hodnotit hru jako celek. Z toho co jsem viděl jsem trošku rozpačitej. Vypadá to, že hra jde směrem většiny nových online her a snaží se být jednoduchá.
Příjemně mě překvapila možnost úpravy postavy. Není to tak promakanej systém jako v SWG, ale i tak je to paráda. S tím jsem si vyhrál minimálně 20 minut.
Po vytvoření postavy (zvolil jsem archetyp a původ hrdiny.) jsem se octnul v tutorialu. Ten probíhá formou misí stejně jako zbytek hry. Objevím se u jednoho policajta, ten mi řekne jak se odládají waypointy a pošle mě něco někam donést. Po splnění míse, mi dá kontakt na dalšího policistu, ten mě seznámí se zaměřováním a útočením atd. Po ukončení tutorialu jsem se octnul ve městě.
Grafika vypadá docela pěkně všude pobíhají superhrdinové a vůbec má to město fajn atmosféru. Ve městě jsem měl jeden kontakt, kterej mi dával mise (zabij 5 potvor toho a toho typu, di do kanceláří vymlať všechno a přines info z počítače ....). Během "misování" jsem dodělal level. Skáknul jsem za trenérem a ten mi dovolil natrénovat jeden nový útok ze seznamu který je dán výběrem mé postavy. Automaticky jsem dostal nějaký heal a ještě něco.
Plněním misí získávám vliv, za který si můžu kupovat vylepšení mých skillů.
No a to je asi tak všechno co jsem viděl. Moc si nedokážu představit jak to bude vypadat na vyšších levelech. Možná se zlepší AI mobů (nízké umí akorát BAF), prodlouží cestování za misema.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/04/2004 :  11:05:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jednoduchá akční, poměrně přitežlivá zábava. Zcela jistě ale nebude bavit roky a bez pravidelných zásahů devs ani dlouhé měsíce. Pokud k tomu ovšem NCsoft přistoupí interaktivně - a myslím, že ano, viz. včerejší event s napadením obrovských kosmických lodí a alienů, tak do WoW nic dalšího hledat nebudu.

Mobové na vyšších levelech jsou nechutní, vyčuraní a efektivní, ale stále jsou to jen mobové :). Mise jsou pěkně tuhé.

Dalším důležitým bodem bude implementace jakéhokoliv druhu PvP
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 22/04/2004 :  11:11:55  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
To je fakt PvP není a zatím o něm jednom uvažují. Dneska ráno, když jsem to zkoušel jim dost lagoval server.
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 22/04/2004 :  19:39:44  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Tak konecne jsem se od toho odlepil :o) Questy se mi zdaj docela dobry az na ty domky ktery sou vsude stejny. Jen asi dvakrat jsem videl ruznorody domek. Zkouseli jste prochazet oblasti typu Sky city?? Nasel jsem tam typka co mi dal Ik :o). Skoda ze ta beta konci. Bylo to dost kratke a tak dobrou hru bych si pres vikend uzil :p

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 22/04/2004 :  20:01:17  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
jo uz je konec.. skoda.. jinak zjistil sem, ze na vyssich levelech se musi chodit ve skupinach jinak je to fakt o drzku ;) kdyby se to dalo koupit pres inet tak to hned koupim.. ale to asi nepude, takze nevim.. bude to nekdo obednavat ?

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/04/2004 :  20:47:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

jo uz je konec.. skoda.. jinak zjistil sem, ze na vyssich levelech se musi chodit ve skupinach jinak je to fakt o drzku ;) kdyby se to dalo koupit pres inet tak to hned koupim.. ale to asi nepude, takze nevim.. bude to nekdo obednavat ?



Určitě to půjde koupit přes net.

1. Psali to devs na foru
2. Lineage 2 také půjde koupit jen formou cdkey přes net a download. Dnes mi to přišlo potvrzeno v emailu.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/04/2004 :  21:32:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Za hodinu začíná speciální event pro hráče level 30+. Levelnou je na 38 a pujdou zabít nějakého hyper bosse The Hamidon. Dropuje prý nějaké hodně dobré Enhancements.

Za dalších pár hodin, asi někdy nad ránem bude poslední beta event. Masivní invase alienů. Ale to už budu spát :)

Edit: Aha, takže alieni budou přesně o půlnoci našeho času

Edited by - Gabriel on 22/04/2004 21:39:43
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/04/2004 :  23:02:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jedna věc se CoH nedá upřít. Má to atmosféru jako prase :) Stojím na atlas plaza, portnutý na vrchol atlasu (té koule co drží na ramenou) a čekáme na alieny a jejich obrovské koráby. Lidi jako sraček kolem, začínají se stahovat mraky a všude lítají blesky :)

Edited by - Gabriel on 22/04/2004 23:08:29
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 22/04/2004 :  23:57:10  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Tak to vyfot :) Ja mam taky kupu fotecek. Jsem zvedavej az se to zpusti. Trochu oziji i ostatni casti mesta kde v bete nepotkate takrka nikoho.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 23/04/2004 :  06:29:29  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
sakra tak to sem teda neco propasl.. ja myslel, ze beta zkoncila pred 8mou vecer jak sly servery down.. a ono to bylo asi jen kvuli maintnance ;P tak aspon hodte nejaky ty obrazky at se muzu pokochat ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/04/2004 :  08:07:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

sakra tak to sem teda neco propasl.. ja myslel, ze beta zkoncila pred 8mou vecer jak sly servery down.. a ono to bylo asi jen kvuli maintnance ;P tak aspon hodte nejaky ty obrazky at se muzu pokochat ;)



0.30 se stále nic nedělo a já jsem usínal u klávesnica. A protože nejsem 20 ti letý bezstarostňák, šel jsem spát :)

Edit: Nějaké SS jsou tady:
http://www.coh.com/forums/showthread.php?s=c19c92a9ffc5a9b0d71d142a943f6cd4&threadid=47302

Edited by - Gabriel on 23/04/2004 08:25:10
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 23/04/2004 :  14:53:33  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Dokonaly.....co k tomu rict :) Nasli jste nejaky bugy ? Ja jsem si niceho nevsiml vse bylo v poradku.....

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Starker
Starting Member

69 Posts

Posted - 23/04/2004 :  17:41:18  Show Profile  Visit Starker's Homepage Send Starker a Private Message  Reply with Quote
jede vam beta? me to remca neco ze login server je down :((

WoW sux, Failhammer sux, Aiongrind online sux, darkfallnotrial sux

Champions online - pure fun
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 23/04/2004 :  18:35:30  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James

Dokonaly.....co k tomu rict :) Nasli jste nejaky bugy ? Ja jsem si niceho nevsiml vse bylo v poradku.....



no bugy by uz bejt nemeli, kdyz uz se rozjizdi final komercni verze ;) ale urcite se jich jeste dost najde....

starker> beta uz zkoncila

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 23/04/2004 :  19:28:13  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
takze lidi.. mam dilema.. koupit/nekoupit... kdo vsechno do toho teda de? abych mel prehled kolik to bude hrat cechu ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 23/04/2004 :  20:11:39  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Na muj vek je tech 15 dolacu moc. A to si jeste platim net :) Za takovejch 10 bych do toho asi sel protoze je to zabavny a hlavne atmosfera je skvela. Kdyz si predstavim questiky ze strany Gm tak to musi bejt narez. Kazdopadne doporucuju.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000