Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:07:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
a to fakt cekas ze te to bude bavit 4 roky jako daoc ? ;-) kdyz tu vlastne nemas zadnej loot, itemy, nic ? :)

Mne se docela libi predstava Face of Mankind, rekl bych ze je to neco podobneho podle obrazku.. akoratze to je full mmorpg, se vsim vsudy az na jednu revolucni vec.
Nejsou tam ZADNE skilly ani ZADNE levely. Boj je fps stylem no a celkove to zni dost fps, kdyz clovek nema zadne omezujici skilly ani levely. Jedine co ziskava je rank, tim jak plni s ostatnima mise (swat_like), ten rank ale dostava od lidi v grupe, podle toho jak plni svou praci, a na ten rank je neco vazane, to je fakt. Ale ve svy podstate pokud bys mel dost penez, tak uz od zacatku muzes bejt nejlepsi..vsecko je limitovany tvym skillem v realu..
naky obrazky novy z closedbeta1 tady
http://www.faceofmankind.com/index.php?page=beta1month1.php&lang=en


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:19:41  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

a to fakt cekas ze te to bude bavit 4 roky jako daoc ? ;-) kdyz tu vlastne nemas zadnej loot, itemy, nic ? :)



No loot tady je. Jsou to rozsireni a bonusy do skillu ci instantni buffy (bude ti zrat mene endy, bude presnejsi, bude delat vetsi damage, bude defenzivnejsi, prodlouzi timer na cc atd.). Ty mohou byt trvale nebo docasne (ty jsou silne, ale vydrzi treba 1h realneho casu).

Tyto bonusy je mozne kombinovat s urcitou sanci na uspech a vytvaret jeste silnejsi varianty.

Imho je to (system hry a tedy system dropu/lootu) hrozne zabavne, sladke (, nevim jak jinak nazvat kvalitni vyber pastelovych barev, oku lahodicich), tuzexove, detailni a idealni a hlavne jednoduche a originalni.

Nemusis mysitkem behat po cele obrazovce a proklikavat vsechny mrtvy corpsy. Bonusy ti padaji do "baglu" sami.

Ale samozrejme s klasickou mmorpg to nelze tak zcela srovnavat. Tohle je maximalne instantni rychla moderni mmorpg s nulovym downtajmem.

Nebylo tech superlativu prilis?

Edited by - VT on 03/05/2004 13:23:39
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:32:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo jestli když vložím například Damage bonus +5 do dvou slotů získám součtem +10 bonus na damage ke kouzlu nebo to bude brát 5+ ?


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/05/2004 :  13:44:43  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Nevíte někdo jestli když vložím například Damage bonus +5 do dvou slotů získám součtem +10 bonus na damage ke kouzlu nebo to bude brát 5+ ?



Cislo 5 u enhancements se vztahuje k tvemu levelu/nebo obecne k levelu jako takovemu. Neznam presne hodnoty u napr. tveho bonusu do damage, ale pro priklad:

Noe je level 5. Muze pouzit maximalne o tri levely vyssi nebo o tri levely nizsi bonusy (tedy 8 a 2). Cokoliv nad nebo pod bude zvyrazneno cervenou barvou a bonus nebude aplikovan.

Znovu: noe je level 5
- ma bonus 1 a nizsi do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 0%
- nebo ma bonus 2 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 70%
- nebo ma bonus 3 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 80%
- nebo ma bonus 4 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 90%
- nebo ma bonus 5 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 100%
- nebo ma bonus 6 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 110%
- nebo ma bonus 7 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 120%
- nebo ma bonus 8 do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 130%
- nebo ma bonus 9 a vyssi do damage: tedy jeho vysledny damage bude bonusovan 0%
atd.

Je mozne pouzit dva bonusy stejneho typu v jednom skillu = odpoved na tvoji otazku; a tyto bonusy se stacknou (ja toto nezkousel je to pouze informace, kterou cerpam z netu).

Muzes kombinovat bonusy v "kombinatoru" [*] a "vycraftit" (s urcitou sanci na uspech) jeden lepsi, ktery bude bude oznacen X+ (napr. 5+).
Tento bonus 5+ je vlastne roven bonusu 6 (vyrobis ho napr. tak, ze pouzijes bonus 5 + bonus 5, nebo bonus 5 + bonus 3 (tady je mensi sance na uspech) atd.).

Maximum co muzes ziskat je napr. 8++ (rovno 10). +++ uz neni mozne vycraftit (pak musis pouzit vyssi parent bonus).

Je lepsi 8++ nebo 10? Absolutni hodnota obou hodnot je stejna, ale prakticka hodnota je vyssi u 10 nebot ji muzes upgradnout na 10++.

[*] Do "kombinatoru" se dostanes proste tak, ze "rozkliknes" nejaky skill (ve full power/enhancement okne) a ziskas nabidku pro kombinovani bonusu.

Edited by - VT on 03/05/2004 13:59:45
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 03/05/2004 :  14:25:46  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych se zeptat,jestli hra nejde přepálit,abych nemusel stahovat a jestli pak nestačí jen koupit klíč za 49,99.Dost mě to láká,ale to stahování mě od toho odrazuje.

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/05/2004 :  14:27:51  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

Chtěl bych se zeptat,jestli hra nejde přepálit,abych nemusel stahovat a jestli pak nestačí jen koupit klíč za 49,99.Dost mě to láká,ale to stahování mě od toho odrazuje.



V podstate si kupujes pouze CD key (mluvim o digital download nakupu).
Klient je snad downloadable pro kohokoliv (na nezverejnovanem url).

Tedy ano, je mozne pouzit klienta napaleneho od nekoho jineho (nevim do jake miry je toto osetreno v pouzite licenci na CoH, ale to predpokladam vetsinu ceske i svetove populace vubec nezajima).

Edited by - VT on 03/05/2004 14:31:37
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/05/2004 :  14:33:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

Chtěl bych se zeptat,jestli hra nejde přepálit,abych nemusel stahovat a jestli pak nestačí jen koupit klíč za 49,99.Dost mě to láká,ale to stahování mě od toho odrazuje.



800mb zase neni tolik; pres modem jsem ve svem soukromem internetovem praveku stahoval i vice.

ps. pokud se nepletu dokonce jsem nepatchoval ani bajt; client ktereho jsem stahoval ma stejnou verzi jako ted bezi na produkci.

Edited by - VT on 03/05/2004 14:34:47
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/05/2004 :  16:15:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Systém výroby bonusů znám a používám ho. Ale stejně z tvý odpovědi nevím jak to tedy funguje pokud nasadím 2 shodný bonusy jestli to zvyšuje damage jako 2x5 nebo 5+1 (jakobych je zkombinoval - protože kombinací 5a5 vznikne myslím pouze 5+ bonus a né 10).


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/05/2004 :  16:27:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Systém výroby bonusů znám a používám ho. Ale stejně z tvý odpovědi nevím jak to tedy funguje pokud nasadím 2 shodný bonusy jestli to zvyšuje damage jako 2x5 nebo 5+1 (jakobych je zkombinoval - protože kombinací 5a5 vznikne myslím pouze 5+ bonus a né 10).



Kombinaci 5 + 5 skutecne ziskas jednu zarivou ikonku 5+ (tedy cislo 6).

Pokud ikona zvyseni damage znamena zvyseni damage o 10 procent (myslim, ze to ingame nikde neni popsano (?), ale nekde na netu jsou snad hracske tabulky) tak ikonou, ktera vylepsuje damage a zaroven ma u sebe suffix 5 docilis prave 10 procentniho bonusu do damage.

Pokud jsi level pet + mas ikonu damage s obrazkem cisla sest (nebo treba 5+, nebo 4++) tak ziskas uz dejme tomu 12 procentni bonus (10procent base + bonus za vyssi cislo nez je tvuj level). Atd.

--

Mas skill. Mas pod jeho zobrazenim dve prazdna kolecka.
Do techto prazdnych kolecek MUZES vlozit DVE ikony damage addu a ziskas bonus 10% + 10% (pokud uvazujeme, ze jsi level 5 a obe ikony maji u sebe maly suffix take s cislem 5) = 20 procent.

Asi to vysvetluju moc lamane.





Edited by - VT on 03/05/2004 16:32:09
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/05/2004 :  17:48:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Získáš stejný bonus jako by jsi je zkombinoval, ale zasereš si dva sloty.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 03/05/2004 :  17:54:15  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
sakra uz bych chtel hrat s vama ale musim pockat az mi pride vejplata.. ach jo.. mi utecete a nebudu s vama moct chodit v groupe ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/05/2004 :  18:25:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
S ohledem na to, že my v grupě nechodíme, ve hře jsme se v podstatě ještě nepotkali, každý je naprosto rozdílný level a hrajeme to tři češi zas o tolik nepřicházíš :)

Edited by - Gabriel on 03/05/2004 18:26:56
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/05/2004 :  19:38:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
už cca hodku je to pro mě nehratelný, nechápu co se stalo ale najednou mám šílené lagy ve hře. Nechápu čím to je, net mi jede zdá se v poho když hodím ping přímo na web CoH.com tak mám cca 150ms a žádný stráty ... nevíte IP adresu přímo Victory serveru nebo čím to může být? Restart systému jsem několikrát zkoušel bezvýsledku ... začlo to uplně najednou během hry.


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/05/2004 :  08:03:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

už cca hodku je to pro mě nehratelný, nechápu co se stalo ale najednou mám šílené lagy ve hře. Nechápu čím to je, net mi jede zdá se v poho když hodím ping přímo na web CoH.com tak mám cca 150ms a žádný stráty ... nevíte IP adresu přímo Victory serveru nebo čím to může být? Restart systému jsem několikrát zkoušel bezvýsledku ... začlo to uplně najednou během hry.



Kolem 22:0 co jsem se lognul do hry uz jsem lagy necitil (nemohl jsem drive bo upc bylo dole asi do 20:00 + hokej).
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 04/05/2004 :  12:11:40  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Mohl by mi tady nekdo z vas poradit. Rozmyslim se mezi CoH a LINEAGE2. L2 jsem si vyzkousel, ale nejsem si jisty. Co si o tom myslite?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/05/2004 :  12:12:28  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Mohl by mi tady nekdo z vas poradit. Rozmyslim se mezi CoH a LINEAGE2. L2 jsem si vyzkousel, ale nejsem si jisty. Co si o tom myslite?



Že jsou to dvě zcela rozdílné hry.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 04/05/2004 :  12:25:50  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by night_hawk

Mohl by mi tady nekdo z vas poradit. Rozmyslim se mezi CoH a LINEAGE2. L2 jsem si vyzkousel, ale nejsem si jisty. Co si o tom myslite?



Že jsou to dvě zcela rozdílné hry.


No ja teke premejslim jestli vyzkouset L2 nebo COH. Bohuzel ani jednu jsem nezkusil a tak nevim ktera by se me libila vice. A ted babo rad.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 04/05/2004 :  13:14:08  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
CoH. Lineage má pěknou grafiku a možná dobré pvp na vysokých levelech ale jinak je o ničem (můj názor). Pokud se ti nelíbilo levelování v daoc....
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/05/2004 :  14:58:15  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Jezis jak se nekdo muze rozmejslet mezi fantasy mmorpg, nadhernou, ktera da na pribeh .. a mezi instant mlatickou scifi ??
Mne to spis prijde jako "je fuk co budu hrat, hlavne ze budu in" .. prece sakra musite vedet co vas bavi ne ?

Noe > spust hru, napoj se na server, prepni se do windows a dej start > spustit > cmd
a napis netstat
objevi se ti seznam aktivnich spojeni, mezi nima najdes IP serveru na kterem hrajes a muzes ho pingnout nebo spis trasnout..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/05/2004 :  15:03:42  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
COH mě přijde mnohem hratelnější, zábavnější i koukavější než Lineage2, který mě moc nechytlo.


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/05/2004 :  15:08:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Jezis jak se nekdo muze rozmejslet mezi fantasy mmorpg, nadhernou, ktera da na pribeh .. a mezi instant mlatickou scifi ??
Mne to spis prijde jako "je fuk co budu hrat, hlavne ze budu in" .. prece sakra musite vedet co vas bavi ne ?



ano tohle bych napsal taky dokud jsem si CoH a potažmo i Lineage2 nezkusil.
Netvrdím, že COH bude bavit roky či měsíce (v mém případě asi ne ... ale co když ?) ale tak zábavný nástup do hry jsem od dob UO nezažil.


Noe

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 04/05/2004 :  17:02:46  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
presne tak.. ja betu CoH stahoval jen abych to na par minut pustil a podival se jak to vypada abych vedel o co de a mel prehled.. nesnasim scifi, comixy me taky neberou a nejradsi mam PvP.. jenze sem se do toho tak zazral, ze sem u toho stravil nekolik hodin po prvnim spusteni.. hra je super hratelna a zabavna...

naopak u L2 sem doufal, ze to bude konecne hra, ktera se mi bude libit a zacnu ji hrat.. fantasy atd.. proste sem od toho cekal dost.. po vyskouseni sem to uz znovu nepustil .. nic me tam nezaujalo..

takze kdyz to shrnu.. nikdy si nedelat obrazek o hre z clanku/videi na inetu.. ale vsechno si sam zkusit a mozna vas dost zarazi co se vam libi/nelibi ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 04/05/2004 :  18:12:57  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Jezis jak se nekdo muze rozmejslet mezi fantasy mmorpg, nadhernou, ktera da na pribeh .. a mezi instant mlatickou scifi ??
Mne to spis prijde jako "je fuk co budu hrat, hlavne ze budu in" .. prece sakra musite vedet co vas bavi ne ?

Noe > spust hru, napoj se na server, prepni se do windows a dej start > spustit > cmd
a napis netstat
objevi se ti seznam aktivnich spojeni, mezi nima najdes IP serveru na kterem hrajes a muzes ho pingnout nebo spis trasnout..




Uz jsem toho vyzkousel celkem dost, jen jsem chtel slyset nazor, vzdy jsem hral fantasy hry a vzdy me to prestalo po nejake dobe bavit. Tak jsem se ptal na CoH, protoze je to uplne o necem jinem.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 04/05/2004 :  20:44:03  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Jeste bych se chtel zeptata na jednu vec. Objednaval si to nekdo kdo to tady hraje i s krabici nebo jen ten kod? Chtel bych se zeptat o kolik je to s tou krabici drazsi. Dekuju za odpoved.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/05/2004 :  20:56:07  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Jeste bych se chtel zeptata na jednu vec. Objednaval si to nekdo kdo to tady hraje i s krabici nebo jen ten kod? Chtel bych se zeptat o kolik je to s tou krabici drazsi. Dekuju za odpoved.


Já koupil key od Gabriela ale taky jsem to stahoval ... na mý 64 lince cca 35 hodin (docela to šlo pustil jsem to v pátek večer a v neděli ráno jsem pařil)
Budes se divit ale s krabicí je to stejně drahý na www.cdromshop.com bohužel ale musíš připočítat dopravu do ČR což je pokud zvolíš tu levnější Air mailem cca 15 dolarů (25 dolarů pokud zvolíš DHL)


Noe

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 04/05/2004 :  20:56:29  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Jeste bych se chtel zeptata na jednu vec. Objednaval si to nekdo kdo to tady hraje i s krabici nebo jen ten kod? Chtel bych se zeptat o kolik je to s tou krabici drazsi. Dekuju za odpoved.



cena na cdromshopu: Price: US$47.99 + postovny
ale nevidim duvod proc si obednavat krabici ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/05/2004 :  21:24:55  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Jeste bych se chtel zeptata na jednu vec. Objednaval si to nekdo kdo to tady hraje i s krabici nebo jen ten kod? Chtel bych se zeptat o kolik je to s tou krabici drazsi. Dekuju za odpoved.



Ja to kupoval jako digital download; zadny problem jsem nemel; clienta jsem stahnul zhruba za dve hodiny pres chello+.

S krabici budes platit navic postovne.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 04/05/2004 :  21:43:32  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Dekuju vam vsem za odpoved. Asi si taky koupim jen ten key a zbytek stahnu. Jen jeste porad nejsem uplne rozhodnuty, ale to prijde
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 04/05/2004 :  22:46:16  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
Takze uz taky parim ;)

Jmeno: Stormik
Server: Victory

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  11:59:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Pokud to jeste neznate:

/showfps 1

/netgraph 1 (mela by fungovat i 2 (dvojka) = neco jako verbose, pdrobnejsi vypis)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  12:15:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Dekuju vam vsem za odpoved. Asi si taky koupim jen ten key a zbytek stahnu. Jen jeste porad nejsem uplne rozhodnuty, ale to prijde



Pokud ocenis rychlou jasnou graficky skvele provedenou mmorpg bez nudnych pasazi (20 hodinove raidy aby jsi na konci ziskal z poolu dropu velky kulovy) tak je CoH pro tebe.

Dokonce je ve hre i naznak nutnosti myslet = velike mnozstvi CCecek, relativne hodne druhu damage a tedy i rezistu.

Zadny char zatim neni mozne teoreticky pri tvorbe gimpnout (praxe ale asi casem ukaze neco jineho).

Vynikajici zabava na nizsich levelech, kdy je downtime skutecne nulovy. Ovsem high levely uz nejakou tu nutnost restu pociti (mozne ovlivnit ruznymi regen buffy).

Atd. Atd. Vzdy kdyz se loguju do hry premyslim zda ve hre bude nejaka kvalitni end hra, ale v momente co svyho pandulaka prohanim ulicema je mi to uz jedno. Mozna to bude za nekolik tydnu taky nuda, ale na to sere pes :). V CoH proste budoucnost nehraje roli, vse zije pritomnosti.

Kup to!!!

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 05/05/2004 :  13:02:53  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by night_hawk

Dekuju vam vsem za odpoved. Asi si taky koupim jen ten key a zbytek stahnu. Jen jeste porad nejsem uplne rozhodnuty, ale to prijde



Pokud ocenis rychlou jasnou graficky skvele provedenou mmorpg bez nudnych pasazi (20 hodinove raidy aby jsi na konci ziskal z poolu dropu velky kulovy) tak je CoH pro tebe.

Dokonce je ve hre i naznak nutnosti myslet = velike mnozstvi CCecek, relativne hodne druhu damage a tedy i rezistu.

Zadny char zatim neni mozne teoreticky pri tvorbe gimpnout (praxe ale asi casem ukaze neco jineho).

Vynikajici zabava na nizsich levelech, kdy je downtime skutecne nulovy. Ovsem high levely uz nejakou tu nutnost restu pociti (mozne ovlivnit ruznymi regen buffy).

Atd. Atd. Vzdy kdyz se loguju do hry premyslim zda ve hre bude nejaka kvalitni end hra, ale v momente co svyho pandulaka prohanim ulicema je mi to uz jedno. Mozna to bude za nekolik tydnu taky nuda, ale na to sere pes :). V CoH proste budoucnost nehraje roli, vse zije pritomnosti.

Kup to!!!





Tak tohle je presne to co jsem potreboval slyset . Hned jak dostanu vyplatu,tak to kupuju. Kdybych pak ohledne hry neco nevedel, muzu se na Tebe obratit?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  13:06:32  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk
Tak tohle je presne to co jsem potreboval slyset . Hned jak dostanu vyplatu,tak to kupuju. Kdybych pak ohledne hry neco nevedel, muzu se na Tebe obratit?



Jsem sice rekreacni hrac (2 - 8 hodin denne), ale klidne to zkus (nejlepe pres toto forum, vice hlav vice vi a take odpovi) :).
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/05/2004 :  13:50:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Atd. Atd. Vzdy kdyz se loguju do hry premyslim zda ve hre bude nejaka kvalitni end hra, ale v momente co svyho pandulaka prohanim ulicema je mi to uz jedno. Mozna to bude za nekolik tydnu taky nuda, ale na to sere pes :). V CoH proste budoucnost nehraje roli, vse zije pritomnosti.



no, ale to sou priznaky vsech prumernych mlaticek ala korea :-) a kolik z vas u nich zustalo dele jak 2 mesice ? Mu, Priston Tale, Knight Online.. to bylo to same, presne jak popisujes.. v KO jsi nerestil VUBEC, proste si 8-10 hodin v kuse mlatil moby jen kvuli expe.. totalni narez, za 10 hodin si udelal 20 levelu, pritom tou dobou byly postavy s 50 levelem dost vysoko..max bylo tusim 100 levelu... nebylo to spatne, bylo to zabavne.. ale otazkou je jak dlouho. Proto asi radsi moc tyhle nooby do tedlech her nelakej. ty si jina liga, kdyz te to za mesic prestane bavit, zalozis to do skrinky.. ale tyhle hraci ti zacnou psat maily ze je to kurva nebavi a co deas, hrajes jeste, nevis kde by se to dalo prodat..atp.. proste vis o cem mluvim :o) Je treba na to upozornit..

Jinak jsou shopy dvdboxoffice.com a specialdeserve.co.uk (tou druhou url si nejsem jistej) ktere prodavaji hry za stejnou/nekdy jeste lvnejsi cenu nezx cdromshop a bez posty (tzn -400kc) ale je to pomalejsi nez zcdromshopu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  14:40:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Regeneration FAQ

http://mirror2.neosurge.com/coh/RegenerationFAQ.pdf

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  16:34:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Zadny char zatim neni mozne teoreticky pri tvorbe gimpnout (praxe ale asi casem ukaze neco jineho).



Praxe zatim vypada tak, ze gildy nutne potrebuji:
empathy defendera
field controllera

Field controlleru je na kazdem serveru tolik, ze se daji spocitat na prstech jedne ruky. Takze vypada, ze mam v ruce budouciho fotm controllera :)



Edited by - VT on 05/05/2004 16:36:36
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  16:56:39  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tady jsou ty procenta (Noe). Takze jsi level 5 a mas level 5 ikonku zvyseni damage. Tvuj vysledny damage bude tedy o 8.25% vetsi. Pokud strcis do dvou slotu k jednomu skillu dve tyto ikony damage ziskas 16.5% navyseni damage. atd. atd. atd.

Dual a Single rozsireni dropuji moby na vyssich levelech (15+); je popsano v jednoduse pristupnem guide pres CoH sekci na VNboardech.

Generic Enhncements

Level 1st 2nd 3rd 4th 5th 6th
-3 7.01% 14.03% 21.04% 28.05% 35.06% 42.08%
-2 7.43% 14.85% 22.28% 29.70% 37.13% 44.55%
-1 7.84% 15.68% 23.51% 31.35% 39.19% 47.03%
= 8.25% 16.50% 24.75% 33.00% 41.25% 49.50%
+1 8.66% 17.33% 25.99% 34.65% 43.31% 51.98%
+2 9.08% 18.15% 27.23% 36.30% 45.38% 54.45%
+3 9.49% 18.98% 28.46% 37.95% 47.44% 56.93%


Dual Origin Enhancements

Level 1st 2nd 3rd 4th 5th 6th
-3 14.03% 28.05% 42.08% 56.10% 70.13% 84.15%
-2 14.85% 29.70% 44.55% 59.40% 74.25% 89.10%
-1 15.68% 31.35% 47.03% 62.70% 78.38% 94.05%
= 16.50% 33.00% 49.50% 66.00% 82.50% 99.00%
+1 17.33% 34.65% 51.98% 69.30% 86.63% 103.95%
+2 18.15% 36.30% 54.45% 72.60% 90.75% 108.90%
+3 18.98% 37.95% 56.93% 75.90% 94.88% 113.85%


Single Origin Enhancements

Level 1st 2nd 3rd 4th 5th 6th
-3 28.05% 56.10% 84.15% 112.20% 140.25% 168.30%
-2 29.70% 59.40% 89.10% 118.80% 148.50% 178.20%
-1 31.35% 62.70% 94.05% 125.40% 156.75% 188.10%
= 33.00% 66.00% 99.00% 132.00% 165.00% 198.00%
+1 34.65% 69.30% 103.95% 138.60% 173.25% 207.90%
+2 36.30% 72.60% 108.90% 145.20% 181.50% 217.80%
+3 37.95% 75.90% 113.85% 151.80% 189.75% 227.70%
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 05/05/2004 :  17:28:19  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Cus tak uz taky hraju.

Server: Victory
Meno: Sokar (lvl 11 tajnej agent)

Jdu ted hrat, ozvete se nekdo!! :>
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 05/05/2004 :  17:59:06  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Van Tassel
Atd. Atd. Vzdy kdyz se loguju do hry premyslim zda ve hre bude nejaka kvalitni end hra, ale v momente co svyho pandulaka prohanim ulicema je mi to uz jedno. Mozna to bude za nekolik tydnu taky nuda, ale na to sere pes :). V CoH proste budoucnost nehraje roli, vse zije pritomnosti.



no, ale to sou priznaky vsech prumernych mlaticek ala korea :-) a kolik z vas u nich zustalo dele jak 2 mesice ? Mu, Priston Tale, Knight Online.. to bylo to same, presne jak popisujes.. v KO jsi nerestil VUBEC, proste si 8-10 hodin v kuse mlatil moby jen kvuli expe.. totalni narez, za 10 hodin si udelal 20 levelu, pritom tou dobou byly postavy s 50 levelem dost vysoko..max bylo tusim 100 levelu... nebylo to spatne, bylo to zabavne.. ale otazkou je jak dlouho. Proto asi radsi moc tyhle nooby do tedlech her nelakej. ty si jina liga, kdyz te to za mesic prestane bavit, zalozis to do skrinky.. ale tyhle hraci ti zacnou psat maily ze je to kurva nebavi a co deas, hrajes jeste, nevis kde by se to dalo prodat..atp.. proste vis o cem mluvim :o) Je treba na to upozornit..

Jinak jsou shopy dvdboxoffice.com a specialdeserve.co.uk (tou druhou url si nejsem jistej) ktere prodavaji hry za stejnou/nekdy jeste lvnejsi cenu nezx cdromshop a bez posty (tzn -400kc) ale je to pomalejsi nez zcdromshopu



Nemusis se bat, takove maily jak jsi psal ja psat nebudu, chtel jsem jen slyset nazor hracu. Kdyz me to bavit nebude, tak toho proste necham a nebudu tim nikoho otravovat. Mas pravdu ze MU a KO jsou hrozne mlaticky a to absolutne bez napadu, ale takova LINEAGE2 je taky vesmes mlaticka, ale ma urcity napad, myslim ze se u toho da vydrzet dost dlouho. Hraval jsem ruzne fantasy rpg a proste chci zmenu a treba mi to uz zustane, to nemuze nikdo vedet... .
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/05/2004 :  18:31:09  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
2VT: díky za info

quote:
Originally posted by hugo

Cus tak uz taky hraju.
Server: Victory
Meno: Sokar (lvl 11 tajnej agent)




Lev 11 ??? to si děláš srandu za den hraní ???
Hraješ solo nebo v teamu ?


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/05/2004 :  18:52:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Lev 11 ??? to si děláš srandu za den hraní ???
Hraješ solo nebo v teamu ?



Imho bejt muze, bo jsou classy (urcita comba jako treba tanker invul/axe), ktery proste jedou a sejmou na jeden nadech treba 15 zloduchu.

Muj controller je totalni levelovaci hlemejzd (nejmensi mozny damage v coh), ale moje specka je zase safe (dve smrti, jedna testovaci, pri druhe mi ujely prsty (deti nebo manzelka kricely) a zaroven jsem zapomnel na self ress na liste).

Edited by - VT on 05/05/2004 18:53:48
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 05/05/2004 :  21:23:25  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Sem blaster Assault/Devices... Sniper rifle ownz :P
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 05/05/2004 :  21:52:04  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
sakra ja sem jen level 7 ;P ted se mi celkem dobre expuje v perez parku... je tam vzdycky plno lidi.. takze najit grupu neni problem.. a nepratel je tam taky hafo ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 06/05/2004 :  00:55:22  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
12+ je fakt pomala xp... :> Sem zjistil ze nej xp je delat furt dokola mise typu jdi do baraku a vse tam zlkivkiduj, jak solo tak v teamu, xp vyjde najstejno, kdyz vas de vic je tam oto vic nepratel, takze kdyz si schonjes/bavi te solovat, mas jistotu ze xp je stejna, ja sem odsoloval asi 80% mejch misi, ale hodne se teamuju na cizi mise je to fakt super kdyz je mistnost plna(cca 20) skulls lvl 12 a doto dva bosove :)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/05/2004 :  11:55:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Ve hre jsou implementovane slash commandy pro vytvareni a prehravani nahraneho ingame dema.

Pravdepodobne nejsou zcela funkci? Demo se sice nahraje (tak jako demo v SB), ale command pro prehravani dema konci v dev/null.

Nejake napady ci zkusenosti?



Jak nahrat a spustet CoH demo:
http://www.paragoncity.com/forum/archive/topic/3116.html
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/05/2004 :  11:56:34  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Jak funguje assist v CoH?

To assist someone in your group simply target them and use any of your offensive attacks. You will notice that your target box stays on them, but the cursor will stay locked on their target.
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  17:47:16  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  17:52:28  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....



Kup si ho v cdromshopu, napiš alanovi ať ti pošle emailem cdkey a instalator ti klidně pošlu emailem. Má 600 kilo.
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  18:08:13  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by SHIMI

hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....



Kup si ho v cdromshopu, napiš alanovi ať ti pošle emailem cdkey a instalator ti klidně pošlu emailem. Má 600 kilo.


kdyz si tu hru objednam v krabici tak tam snad cd key a instalator bude ne?nechapu...

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  18:18:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Nebudeš čekat týden.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000