Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:00:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....



Psali nekde proc? To je celkem krok zpet ...

edit> odpovim si sam, citaci z L2 threadu:

quote:
Originally posted by Gabriel
neprodávají ani CoH online. Důvod je si myslím jasný. Pro velký úspěch zavřeno. Shopy se vzbouřily.


Edited by - VT on 06/05/2004 19:02:33
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:17:40  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by SHIMI

hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....



Kup si ho v cdromshopu, napiš alanovi ať ti pošle emailem cdkey a instalator ti klidně pošlu emailem. Má 600 kilo.


alan je cdromshopu ? a odkad sezenu tu hru?to staci jen instalator a ona se stahne sama nebo jak?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:50:05  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Hmm, tak mam stejny problem, dnes jsem se nadobro rozhodnul, ze si ten download zaplatim a oni ho vazne zrusili :((. Jaky ze je to ten nejjednodussi zpusob, jak to ziskat? Dekuju za radu.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:12:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

  • ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip


  • Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

  • www.cdromshop.com


  • Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

  • alan@cdromshop.com
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  20:34:43  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel

  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

  • ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip


  • Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

  • www.cdromshop.com


  • Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

  • alan@cdromshop.com




    Prominte,ze zase obtezuju,moc se v tom nevyznam. Takze tomu cloveku mam napsat, ze zadam o key? A jak mu to zaplatim, smim-li se optat, omlouvam se, jestli jsou to hloupe otazky, ale ja bych nerad neco pokazil.

    A kdyz si to objednam s tou krabici, tak se plati na cdromshopu nejake postovne nebo je to free?

    Vazne moc dekuju za reakci.
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  20:41:32  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel

  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

  • ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip


  • Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

  • www.cdromshop.com


  • Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

  • alan@cdromshop.com


    tak sem si to objednal a napsal alanovi mejl....cekam jestli mi nejak vyhovi,zatim pujdu stahovat...jen doufam ze mam dost vysokej limit na my novy kreditce,ted me tak napadlo ze tam mozna mam jen 1000Kc,sem zvedav co se stane

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  20:47:24  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by SHIMI

    quote:
    Originally posted by Van Tassel

  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

  • ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip


  • Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

  • www.cdromshop.com


  • Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

  • alan@cdromshop.com


    tak sem si to objednal a napsal alanovi mejl....cekam jestli mi nejak vyhovi,zatim pujdu stahovat...jen doufam ze mam dost vysokej limit na my novy kreditce,ted me tak napadlo ze tam mozna mam jen 1000Kc,sem zvedav co se stane



    Prosim, kdyz Ti odpovi, dej mi vedet. Budu Ti vdecny, taky bych si to rad zahral.
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  21:10:30  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by night_hawk

    quote:
    Originally posted by SHIMI

    quote:
    Originally posted by Van Tassel

  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

  • ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip


  • Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

  • www.cdromshop.com


  • Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

  • alan@cdromshop.com


    tak sem si to objednal a napsal alanovi mejl....cekam jestli mi nejak vyhovi,zatim pujdu stahovat...jen doufam ze mam dost vysokej limit na my novy kreditce,ted me tak napadlo ze tam mozna mam jen 1000Kc,sem zvedav co se stane



    Prosim, kdyz Ti odpovi, dej mi vedet. Budu Ti vdecny, taky bych si to rad zahral.


    heh tak mi napsal ze to odmitlo moji kreditku,ja to vedel

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  22:58:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel

  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

  • ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip


  • Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

  • www.cdromshop.com


  • Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

  • alan@cdromshop.com




    Tak ten klic mi snad posle, jen doufam, ze ten odkaz na to stazeni bude v pohode. Je to vyzkousene?
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:08:12  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    tak tohle sem vazne necekal ze zrusijou koupi online.. je to vec, ktera uz by mela bejt samozrejmnosti v tyhle dobe ;( a to ze se shopy zbourili je kravina.. ty do toho moc kecat nemuzou .. leda distributor.. a to nevim kdo je a hledat to nebudu ;)

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    Gabriel
    Moderator

    2156 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:22:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    PlayNC nemá distributora resp. publishera. Obchody do toho mají co kecat, zejména velká čtyřka - Gamestop apod., které mají často neuvěřitelné výhody už v době preorderu. Jako například u CoH to byly speciální ability apod. Shopy mají větší sílu, než by jsi si myslel.

    Prodej přes online určitě znovu začne, jakmile dojde ke slevnění...

    Ale třeba se pletu a jen jim něco nefunguje :)

    Edited by - Gabriel on 06/05/2004 23:24:01
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:26:54  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    takze panove,digital download pokracuje,ale v trochu jiny podobe...
    hru stahujte na stary lokaci a od Alana si muzete objednat POUZE cd klic za 47.99 (coz je lepsi cena nez od NC),staci do poznamek k objednavce pripsat : EMAIL CD KEY ONLY. DO NOT SHIP.

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:28:07  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    no kdyz nemaji publishera tak uz sou jim obchody uplne u prdele ;) ty si sice muzou stezovat a kecat jim do toho.. ale oni je tak trochu nepotrebujou kdyz prodavaji online ;) a ze by obchodni retezec rekl ze tu hru prodavat nebude kvuli tomu ze se to da koupit na inetu (dokonce draz) tak si myslim ze by se z toho NC nepo... ;)

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:29:48  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by SHIMI

    takze panove,digital download pokracuje,ale v trochu jiny podobe...
    hru stahujte na stary lokaci a od Alana si muzete objednat POUZE cd klic za 47.99 (coz je lepsi cena nez od NC),staci do poznamek k objednavce pripsat : EMAIL CD KEY ONLY. DO NOT SHIP.


    treba je v krabici nejakej super oblecek super hrdiny.. a ty o nej takle prides! ;P

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    Gabriel
    Moderator

    2156 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:33:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Stormer

    no kdyz nemaji publishera tak uz sou jim obchody uplne u prdele ;) ty si sice muzou stezovat a kecat jim do toho.. ale oni je tak trochu nepotrebujou kdyz prodavaji online ;) a ze by obchodni retezec rekl ze tu hru prodavat nebude kvuli tomu ze se to da koupit na inetu (dokonce draz) tak si myslim ze by se z toho NC nepo... ;)



    Stále tomu nerozumíš. Věř mi, že shopy prodávají 10x tolik než oni přes online. Ale prostě teď není čas, aby shopy přicházely i o těch 10 %. Digital download je pěkná věc, ale chybí ti spousta věcí, na kterou si lidi potrpí. Manuály, mapy, bonusy, možnost reklamace a vrácení. Nesuď podle sebe :)
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 06/05/2004 :  23:37:06  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Gabriel

    quote:
    Originally posted by Stormer

    no kdyz nemaji publishera tak uz sou jim obchody uplne u prdele ;) ty si sice muzou stezovat a kecat jim do toho.. ale oni je tak trochu nepotrebujou kdyz prodavaji online ;) a ze by obchodni retezec rekl ze tu hru prodavat nebude kvuli tomu ze se to da koupit na inetu (dokonce draz) tak si myslim ze by se z toho NC nepo... ;)



    Stále tomu nerozumíš. Věř mi, že shopy prodávají 10x tolik než oni přes online. Ale prostě teď není čas, aby shopy přicházely i o těch 10 %. Digital download je pěkná věc, ale chybí ti spousta věcí, na kterou si lidi potrpí. Manuály, mapy, bonusy, možnost reklamace a vrácení. Nesuď podle sebe :)


    nojo dobre.. obchody urcite prodaji vic... ale i tak se mi nezda ze by to byl ten pravej duvod.. uvidime.. treba vypadne neco oficialniho z nc..


    tohle je na coh foru:
    Hi there.
    Yes, the link has been removed on purpose, and no, it isn't due to any exploit. We want to customers to buy the product at retail so they get full advantage of the box itself rather than just getting the serial code. We might bring back the program in the future for international customers, but for the moment it has been removed.
    Cheers,
    -Aura

    bla bla.. zadny vysvetleni..
    ale jeste sem tam pri procitani narazil na tohle:
    .Interactcd.com is able to Email you CD codes from retail boxes. It costs 44.95$ and Dave (the guy running it) is a very nice bloke, just let him know not to ship the boxes anywhere

    takze jeste levnejsi nez cdromshop.com.. akorat nevyzkouseny nikym od nas asi.. tak to nekdo testnete a podejte report jestli to je ok ;)

    http://www.mmorpg.cz

    Edited by - Stormer on 06/05/2004 23:56:46
    Go to Top of Page

    Gabriel
    Moderator

    2156 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  00:23:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    Naopak, je tam přesně to co jsem říkal. Jen to říkají diplomaticky :)
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  01:46:52  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Gabriel
    Jako například u CoH to byly speciální ability apod.


    Nastesti jsou ty specialni predplatilske ability pouze vizualni. Nemaji zadny jiny efekt nez, ze krasne blikaji :)

    Asi jako bryle v SWG.

    Kdyby to byla nejaka vyhoda ve stylu Shadowbane a ras, tak se jim na to vykaslu :)
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  02:09:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    Tak jsem Hugo tu nasi expovaci rezbu ve full grupe nahral. Je tam hodne krve :)

    2megovej fajl, ve "skriptovacim pozicnim" jazyku (trosku podobny SB, ale tam jsem mel problemy s tim, ze demo bylo interaktivnejsi nez bych si pral).

    Presne tohle bych uvital v DAOCu, aby se filmovej material nemusel na ostro zachytavat napr. ve frapsu, kteryzto velice zatezuje pocitac po vsech strankach.

    Proste by se zaznam (napr. pvp bitka) sejvnula "skriptovacim" jazykem a pri spusteni by doslo ke grabnuti tohoto dema do napr. mpegu.

    Edited by - VT on 07/05/2004 02:11:14
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  07:23:47  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    lidi ste uz v nejaky guilde nebo zalozime ciste ceskou supergroupu jenom? pro tuhle hru by byl dokonce pouzitelnej nazev Czech Heroes... co vy na to ?

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  07:45:07  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    Netusite prosim nekdo jak dlouho trva, nez mi poslou ten kod, kdyz jsem to vcera zaplatil? Stazene uz to mam a cekam jen na ten key.

    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  07:52:14  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by night_hawk

    Netusite prosim nekdo jak dlouho trva, nez mi poslou ten kod, kdyz jsem to vcera zaplatil? Stazene uz to mam a cekam jen na ten key.


    nejspis az zacnou pracovat ;) pocitej s posunem casu.. takze predpokladam tak nekdy odpoledne ...

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    Noe
    Moderator

    2217 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  09:24:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
    Tedy lidi jak vy to děláte :)) včera jsem byl asi 2 hodiny s grupou cca 8 lidí na Hydrách v Perez parku a za ty 2 hodiny jsem neudělal level a to sme zabíjeli jako o život.
    Jsem level 7 zbytek grupy byl lev. 9-13.
    Byla to moje první větší grupa ale přijde mi, že solovaním to leze mnohem ryhleji ale i tak mě přijde, že levelování jde velice pomalu na to jak jsem nízký level.

    Navíc mě včera Man OF War poslal na konci do věčných lovišť.

    Malinko nerozumím tomu postihu za smrt nevíte někdo jak ten postih funguje?



    Noe

    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  10:33:29  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Stormer

    quote:
    Originally posted by night_hawk

    Netusite prosim nekdo jak dlouho trva, nez mi poslou ten kod, kdyz jsem to vcera zaplatil? Stazene uz to mam a cekam jen na ten key.


    nejspis az zacnou pracovat ;) pocitej s posunem casu.. takze predpokladam tak nekdy odpoledne ...



    Diky, na tohle jsem nejak zapomnel, porad ziju v te nasi male zemicce
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  11:49:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Noe

    Tedy lidi jak vy to děláte :)) včera jsem byl asi 2 hodiny s grupou cca 8 lidí na Hydrách v Perez parku a za ty 2 hodiny jsem neudělal level a to sme zabíjeli jako o život.
    Jsem level 7 zbytek grupy byl lev. 9-13.
    Byla to moje první větší grupa ale přijde mi, že solovaním to leze mnohem ryhleji ale i tak mě přijde, že levelování jde velice pomalu na to jak jsem nízký level.



    Rekl bych, ze Perez park je asi nejhorsi zona pro grupovani bo tam jsou nejnizsi levely, lide se stale uci svuj char hrat, nemaji moc abilit atd.

    Mel jsem uz asi ctyri grupy v ruznych zonach a absolutne nejhorsi to bylo v Perez parku, kde jsem prezival wajpy jen diky sve bubline.

    Ostatni grupy co jsem mel nebyly ani jednou wajpnuty (grupa s hogem 12 - 15 lvl, dalsi grupa nekde ve steel city a dnes grupa v Boomtown 12 - 19 lvl atd.). Expa mimo Perez parku lezla v grupe vzdy rychleji nez na solo.
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  13:20:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Stormer

    lidi ste uz v nejaky guilde nebo zalozime ciste ceskou supergroupu jenom? pro tuhle hru by byl dokonce pouzitelnej nazev Czech Heroes... co vy na to ?



    Zalozil jsem gildu Mor Do Kuli, vice mene pro testovaci ucely. Takze se muzes joitnout, naucit se zakladni fungovani v gilde v CoH, commandy atd. Plus to samozrejme drobet zlepsi komunikaci.

    Muzes mne kontaktovat ve hre: /t BlindDeadRabbit, cau gimpe


    --
    Pokud to nekoho zajima: v CoH je gilda podle posledni mody v poslednich nejnovejsich mmorpg one man show. Muze ji zalozit jeden clovek a existovat v ni pouze jeden clovek. Zaroven ma (jak je v posledni dobe take zvykem) cap na pocet memberu (v CoH snad 75(?)).

    Ma klasickou grafickou mackatkovou konzoli (v old school mmorpg prichazi pouze jako pozdejsi uprava = napr. Everquest 1) pro maintananci gildy (motd, barvy, erb) a pro zobrazeni ruznych statistik.




    Edited by - VT on 07/05/2004 13:28:02
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  13:30:20  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Noe

    Tedy lidi jak vy to děláte :)) včera jsem byl asi 2 hodiny s grupou cca 8 lidí na Hydrách v Perez parku a za ty 2 hodiny jsem neudělal level a to sme zabíjeli jako o život.
    Jsem level 7 zbytek grupy byl lev. 9-13.


    a to chces aby ti lezl level na hydrach? pokud mas moby fialovy tak to ani moc nema cenu na neutocit... dostavas hrozne malo xp.. je lepsi zabijet slabsi tobe vyrovnany.. vsak ti to po kazdym zabitym mobovi pise kolik si dostal.. tak si odzkousej co je v ten okmazik nejlepsi zabijet...

    quote:

    Malinko nerozumím tomu postihu za smrt nevíte někdo jak ten postih funguje?


    myslis jak se vypocita kolik xp ti to ma ubrat? to taky nevim... ale neubira to moc takze v pohode ;)

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  13:32:40  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel
    Zalozil jsem gildu Mor Do Kuli, vice mene pro testovaci ucely. Takze se muzes joitnout, naucit se zakladni fungovani v gilde v CoH, commandy atd. Plus to samozrejme drobet zlepsi komunikaci.



    mno ja uz rano zalozil Czech Heroes.. tak si kazdej udelame svoji groupu.. pohoda ;)

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  15:22:04  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    No ja bych se rad do nektere z guild pripojil, ale stale marne cekam na muj key. Alan asi jeste porad spi :).
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  19:08:22  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    ozvete se prosim vsichni Van tasselovi (BlindDeadRabbit) ve hre se svejma charma, at vas prida do nasi supergroupy.. at vime kdy sou ktery cesi online, popripade at muzeme spolu obcas vyrazit na spolecnej exping...

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  21:11:18  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    Mam takovy mensi problem, prosim nevite proc uz to nejde stahnout z toho ftp co bylo uvedeno tady na tom foru? Stahlo se mi to spatne a potreboval bych to znova:(.

    Druha moznost je, jestli tady neni nekdo ze stredni Moravy a ma to, ze bych si pro to treba dojel :).
    Go to Top of Page

    Rodier
    Moderator

    StavkaDJu

    4328 Posts

    Posted - 07/05/2004 :  23:13:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
    muzete mne nekdo rict neco o hernim prostredi ? jak je veliky ? videl sem tam mesto, ulice..ale v pozadi sou spis jen textury..jako kdyz to ma dat dojem velkeho mesta ale ve skutecnosti jen par ulicek.. jak to je ? je tam neomezena moznost chozeni po meste..parcich atp.. ? Taky porad nejak nechapu proc to vyvijeli od roku 2001 kdyz je to - dle vasich slov - takova desne jednoducha mobovacka, nic moc sloziteho..

    Ja bych desne rad neco z takoveho prostredi, ale poctiva mmorpg se vsim vsudy.. snad takovej bude MxO. Hra ktera se odehrava ve velikanskym meste, ktery lze prochazet.. neco jako kdyz se hraje GTA3/vice_city .. ale chtelo by to i moznost chodit do baraku (i kdyz by to asi byla jina zona.), normal krafteni.. fury itemu a vseho..


    First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
    Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  01:58:00  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Rodier

    muzete mne nekdo rict neco o hernim prostredi ? jak je veliky ? videl sem tam mesto, ulice..ale v pozadi sou spis jen textury..jako kdyz to ma dat dojem velkeho mesta ale ve skutecnosti jen par ulicek.. jak to je ? je tam neomezena moznost chozeni po meste..parcich atp.. ?

    Hra ktera se odehrava ve velikanskym meste, ktery lze prochazet.. neco jako kdyz se hraje GTA3/vice_city .. ale chtelo by to i moznost chodit do baraku (i kdyz by to asi byla jina zona.), normal krafteni.. fury itemu a vseho..



    Mesto se sklada asi z 20 zon. Kazda zona je OBROVSKA. Auta jezdi po ulicich, lidi chodi do prace, po prechodu, nechavaji se okradat, krici, mluvi, utikaji atd.

    Do nekterych baraku je mozne vstoupit jen tak, do vetsiny ostatnich se vstupuje kvuli plneni misi (ala AO; muzou byt single nebo tymove, pri tymovych caka krev a reze se najednou desitky zloduchu, zaroven s krvi [v uvozovkach] vsude cakaji ruznobarevne a ruznoefektove ability hrdinu, samotni herove se ruzne krouti, poskakuji atd., do toho komiksove bubliny (chatovaci konzole je prenasena i do bublin), takze se clovek celkem bavi ).


    Pokud mas ability (napr. teleportace, super jump, super speed, litani atd.) muzes skakat po strechach, litat atd. Otevira to dalsi rozmer.

    V zone muzou byt i napr. stoky atd. Neni tedy mozne (zatim) rici z kolika zon se CoH sklada (ja to nevim).

    "Crafteni" tu je. Jedna se o vylepsovani skillu, resp. vylespovani enhanced; je to ve sve podstate primitivni vec (ale takove je i crafteni ve vetsine mmorpg) ale fajnove provedena.


    Edited by - VT on 08/05/2004 02:08:37
    Go to Top of Page

    Noe
    Moderator

    2217 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  07:56:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Rodier

    muzete mne nekdo rict neco o hernim prostredi ? jak je veliky ? videl sem tam mesto, ulice..ale v pozadi sou spis jen textury..jako kdyz to ma dat dojem velkeho mesta ale ve skutecnosti jen par ulicek.. jak to je ?


    Je to obrovsky rozlehlý. Můžeš lozit po všem, chodit po parcích, po obrubnících. Můžeš líst po římse domu. Přelézat ploty. Spousta míst je dokonce vícevrstvá (nad hlavou máš víceúrovňovou křižovatku či dálnici, nebo jen ohroumnou terasu, pod tebou jsou třeba podzemní garáže ). Volnost pohybu je skoro 100%. Na domech jsou například požární žebříky po kterých se dá líst. Kontejnery na ulicích do kterých lze vlíst.

    Město je naprosto živý a pulsující. Jsou čtvrtě kde je čisto a útulno, lidé (NPC) korzují po ulici a zdraví tě. Jsou čtvrtě kde za každým rohem číhá nějaký parchant s pálkou. NPC tě oslovují, žádají tě o pomoc, nebo jen slušně pozdraví.

    Ulice jsou plný lidí a po hlavních třídách jezdí spousta aut, po vedlejších ulicích občas někdo projede prostě jako v reálu - naprosto dokonalá simulace.

    Města mají úžasnou atmosféru jakou jsem neviděl v žádné hře, jsou obrovská a velice rozmanitá.



    Noe

    Go to Top of Page

    Gabriel
    Moderator

    2156 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  08:17:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    Sakra Rodiere, proč se ptáš jaké je CoH, když pár minut před tím, v jiném topicu, jsi ho zcela bravurně, nekompromisně a s citem zkušeného profesionála definoval.

    Jak Ti můžeme my, kteří to hrají, narozdíl od Tebe - studenta screenů, vůbec něco dát ? Tobě ?!
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  09:58:34  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    ja bych CoH prirovnal prave ke GTA.. je to vlastne uplne to stejny az na to ze tam nejde jezdit autama .. kazdopadne je to vic mlaticka typu gta nez klasicky mmorpg... ale kupodivu to neni vubec na skodu.. a zakladni pravidlo to splnuje na 100% - je to zabavny a hratelny.. ;)

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  13:39:35  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by night_hawk

    Mam takovy mensi problem, prosim nevite proc uz to nejde stahnout z toho ftp co bylo uvedeno tady na tom foru? Stahlo se mi to spatne a potreboval bych to znova:(.

    Druha moznost je, jestli tady neni nekdo ze stredni Moravy a ma to, ze bych si pro to treba dojel :).


    nevim pres co se tam snazis dostat,ale me pres flash fxp a vypnutym passive modem to jede fpoho

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  13:47:30  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by SHIMI

    quote:
    Originally posted by night_hawk

    Mam takovy mensi problem, prosim nevite proc uz to nejde stahnout z toho ftp co bylo uvedeno tady na tom foru? Stahlo se mi to spatne a potreboval bych to znova:(.

    Druha moznost je, jestli tady neni nekdo ze stredni Moravy a ma to, ze bych si pro to treba dojel :).


    nevim pres co se tam snazis dostat,ale me pres flash fxp a vypnutym passive modem to jede fpoho



    copak.. taky sis to koupil a budes hrat? ;)

    http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  15:29:23  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    Po socialnim expovani jsem konecne upgradnul svuj Hover (vznaseni) na Fly (letani) a je to bomba. Sice to zere endu, ale pocity pri letani nad mestem jsou super (asi jako 2X jizda na koni ve Freewordu nebo 2X vznasedla/letadla v Planetside).

    Rychlost letani by mela byt 1,5 x vetsi nez beh se sprintem; ovsem v porovnani se superjumpem a superspeedem je snad letani pomalejsi. Ale zase si clovek muze prohlednout mesta a vezaky z 300 metrove vysky = domy maji ruzne ornamenty a skvelou grafiku az uplne nahore, zezdola neni videt.

    --
    Mozna se to bude nekomu hodit: vcera jsem expoval se Stormikem; Stormik drzi agro, ja odmacknu mysitkem rest, sednu si a pak dostanu uder. Sice se v popisu k ikone 'Rest' pravi, ze clovek ma mensi defenzi, ale neveril jsem, ze budu az tak defenzivne gimpnutej ..

    Dostal jsem za 518 hp (na 13 levelu jsem mel 274hp) a hned jsem lezel. Damage, ktery mob do tebe udela kdyz restujes je 10x nasobny oproti normalnimu. V podstate pro controllery a mozna blastery insta smrt na kazdem levelu.


    --
    Na Virtue uz dva dny beha maxnutej char na 40 levelu. 160 hodin expovani.

    Edited by - VT on 08/05/2004 15:57:55
    Go to Top of Page

    Rodier
    Moderator

    StavkaDJu

    4328 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  16:01:36  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Gabriel

    Sakra Rodiere, proč se ptáš jaké je CoH, když pár minut před tím, v jiném topicu, jsi ho zcela bravurně, nekompromisně a s citem zkušeného profesionála definoval.

    Jak Ti můžeme my, kteří to hrají, narozdíl od Tebe - studenta screenů, vůbec něco dát ? Tobě ?!


    Ale ja vubec nepsal o CoH, ja vtom jinem topicu psal o licencovanem vs nelicencovanem svete obecne. O tom ze je vzdycky lepsi kdyz je hra v nejakem licencovanem nez v nelicencovanem (nesmyslnem) svete..

    No ale podle toho co tu popisujete.. kurna ;-) asi to taky koupim, pres net 50$ uff :o) kolik se plati mesicne ? klasickejch 15$ ? budu muset nejdriv se zbavit SWG .. nemate nekdo zajem o ucet ?


    First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
    Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  18:50:02  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Stormer

    quote:
    Originally posted by SHIMI

    quote:
    Originally posted by night_hawk

    Mam takovy mensi problem, prosim nevite proc uz to nejde stahnout z toho ftp co bylo uvedeno tady na tom foru? Stahlo se mi to spatne a potreboval bych to znova:(.

    Druha moznost je, jestli tady neni nekdo ze stredni Moravy a ma to, ze bych si pro to treba dojel :).


    nevim pres co se tam snazis dostat,ale me pres flash fxp a vypnutym passive modem to jede fpoho



    copak.. taky sis to koupil a budes hrat? ;)



    o cem tady asi celou dobu mluvim Stormere

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
    Go to Top of Page

    Stormer
    New Member

    446 Posts

    Posted - 08/05/2004 :  19:46:53  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by SHIMI

    quote:
    Originally posted by Stormer

    quote:
    Originally posted by SHIMI

    quote:
    Originally posted by night_hawk

    Mam takovy mensi problem, prosim nevite proc uz to nejde stahnout z toho ftp co bylo uvedeno tady na tom foru? Stahlo se mi to spatne a potreboval bych to znova:(.

    Druha moznost je, jestli tady neni nekdo ze stredni Moravy a ma to, ze bych si pro to treba dojel :).


    nevim pres co se tam snazis dostat,ale me pres flash fxp a vypnutym passive modem to jede fpoho



    copak.. taky sis to koupil a budes hrat? ;)



    o cem tady asi celou dobu mluvim Stormere



    coze? to sem nejak nepochopil.. kde pises, ze sis to koupil? ;)

    aha kua.. uz to vidim.. ;P tak sorry no ;)

    http://www.mmorpg.cz

    Edited by - Stormer on 08/05/2004 19:48:11
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 09/05/2004 :  12:45:26  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel

    quote:
    Originally posted by Van Tassel
    Zadny char zatim neni mozne teoreticky pri tvorbe gimpnout (praxe ale asi casem ukaze neco jineho).



    Praxe zatim vypada tak, ze gildy nutne potrebuji:
    empathy defendera
    field controllera

    Field controlleru je na kazdem serveru tolik, ze se daji spocitat na prstech jedne ruky. Takze vypada, ze mam v ruce budouciho fotm controllera :)





    tak v pondeli zacinam hrat...chtel bych hrat za neco ceho neni moc...
    chapu povolani defender a controller,nicmene nevim co znamenaj privlastky field a empathy,respektive kde je vemu protoze jak koukam tak pri tvorbe postavy tam nic takovyho neni


    edit:aha takze je to v power setech,ale treba u defendera rikaj ze je obvious ze si da kinetics...da se vubec s empathy neco delat?

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?

    Edited by - SHIMI on 09/05/2004 12:50:40
    Go to Top of Page

    night_hawk
    New Member

    315 Posts

    Posted - 09/05/2004 :  14:53:33  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    Tak uz jsem to konecne taky stahnul a od pondelka se pripojim, snad jsem nalakal i nejake me pratele, tak nas pribude vice :)

    Mam stejnou otazku jako SHIMI, co se tak hodi? Slysel jsem, ze je dobry gravity controller. Tak nevim. Ceho jeste neni moc v guilde? Nebo koho je potreba?
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 09/05/2004 :  15:16:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    Kdo se nidky neztrati a bude citit jeho nepritomnost v grupe je empathy defender.
    Go to Top of Page

    SHIMI
    Junior Member

    914 Posts

    Posted - 09/05/2004 :  15:29:16  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel

    Kdo se nidky neztrati a bude citit jeho nepritomnost v grupe je empathy defender.


    a moh bys rict co empathy defender dela?na ofic.strankach maj ze je nejlepsi si dat kinetics defendera ci co....
    to je klasickej buffer?

    BTW co takhle dat sekci City of Heroes rovnou na hlavni stranku?

    i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?

    Edited by - SHIMI on 09/05/2004 15:30:00
    Go to Top of Page

    Noe
    Moderator

    2217 Posts

    Posted - 09/05/2004 :  20:12:42  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote

    quote:
    Originally posted by Van Tassel

    Kdo se nidky neztrati a bude citit jeho nepritomnost v grupe je empathy defender.





    Hraju ho a hrozně mě baví. Ale je to tím, že poslední dobou mě baví hrát healery.

    quote:
    Originally posted by SHIMI
    a moh bys rict co empathy defender dela?



    Empathy defender je klasickej healer (heal, group heal, ress atd...) já ho specnul do kombinace Psychic protože chci mi mít na konci AoE group extreme damage kouzlo. Jinak na útok spíš prdím i když na férovku dám v poho i o 2 levely vyššího moba ale trvá to šíleně dlouho.



    Jinak dneska se ukázala opět velice promyšlená a silná stránka CoH a to teamování rozdílných levelů.
    Pokud chcete hrát v grupě s hráči o více levelů výše hra Vám to umožní. Jeden z hráčů se stane Vaším mentorem (jakoby nad Vámi převezme záštitu) a vy pokud jste na dosah (cca 50 kroků) získáte sílu jakoby jste byli pouze o jeden level nižší než on. Pochopitelně získáte i patřičně silnější varianty svých kouzel, healy i defensi (zvýší se síla Vašich dosavadních kouzel - pochopitelně nedostanete žádná kouzla z vyšších levelů). Takže Moby co Vás normálně mají na Istant v pohodě ustojíte. Je to ale něco za něco. Kouzla a útok jsou sice silnější ale v základní síle daného levelu a získáváte o něco nižší expu. Ale není to tak hrozný ta expa je odhaduji nišší cca o 30%. Každopádně je to skvělá věc která se nidke nevidí a hrozně pomáhá hratelnosti.

    edit: preklep + upřesnění


    Noe


    Edited by - Noe on 09/05/2004 20:50:30
    Go to Top of Page

    Rodier
    Moderator

    StavkaDJu

    4328 Posts

    Posted - 10/05/2004 :  04:31:36  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
    no, bylo by fajn kdyby nekdo poradne popsal ty privlastky co si clovek muze vybrat.. nejak sem to moc nepochopil, oni maji desne blbej web.. nikde zadny cisla jen radoby-kecy..

    cetl jsem forum a pry se to casem dost nevyplati a je to velka nevyhoda hry, to co popisujes.. to levelovani s ruznejma levelama.. hlavne kdyz je ta ruznorodost jeste sirsi, tak je to prej potom naky cely dojebkany to rozdavani expy..

    jo a postujte obrazky :)


    First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
    Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
    Go to Top of Page

    VT
    Moderator

    4191 Posts

    Posted - 10/05/2004 :  08:47:09  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Rodier

    no, bylo by fajn kdyby nekdo poradne popsal ty privlastky co si clovek muze vybrat.. nejak sem to moc nepochopil, oni maji desne blbej web.. nikde zadny cisla jen radoby-kecy..



    Mylis toto? :

    http://boards.cityofheroes.com/showflat.php?Cat=&Number=352744&page=1&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1
    Go to Top of Page

    Noe
    Moderator

    2217 Posts

    Posted - 10/05/2004 :  09:56:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
    Moment teď tomu fakt nerozumím ... na co tedy jsou ty výběry na začátku zdali budu Magic, Natural, Science .... to je pouze na titul u jména později?

    Nebo to má větší význam a může to mít i zásadní význam a špatná volba může znamenat i gimp postavy.

    Jsem Science/Defender - empathy + psychic ... neudělal jsem tím Science botu u mýho povolání?


    Noe

    Go to Top of Page
    Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
    Previous Page | Next Page
     New Topic  Reply to Topic
     Printer Friendly
    Jump To:
    Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
    This page was generated in 0,26 seconds. on eygor Snitz Forums 2000