Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/05/2004 :  10:30:08  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Moment teď tomu fakt nerozumím ... na co tedy jsou ty výběry na začátku zdali budu Magic, Natural, Science .... to je pouze na titul u jména později?

Nebo to má větší význam a může to mít i zásadní význam a špatná volba může znamenat i gimp postavy.

Jsem Science/Defender - empathy + psychic ... neudělal jsem tím Science botu u mýho povolání?



Origin se vyuziva pro tituly a pro "dropy".

Na 15 levelu jsou tituly stejne pro vsechny origins. Od 25+ ma kazdy origins svuj vlastni titul.

Vsichni moby pousteji tzv. generic enhanced. Tim si muzou VSICHNI (tedy vsechny origins = science, magic atd.) vylepsovat skilly.

Od levelu 15+ zacinaji moby poustet dual origin enhanced a pozdeji i single enhanced. A prave tyto "upgradujici_kolecka" mohou pouzit pouze urcite typy origins. Dual mohou pouzit dva typy (napr. mutantion+natural) a single pouze jeden typ.

Drop rate a nejake dalsi vysvetleni:
Enhancers drop (are acquired from the enemy) based on the level of your foe. Lieutenants and Bosses drop enhancers based on their true level, but have a higher chance of a drop than minions. The default drop is a training enhancement, but dual-origin and single-origin enhancers become available at higher levels. Some foes drop specific categories of enhancers - for example, the Tsoo drop Focusing Devices (mutant/magic origins) at higher levels.
Generics that drop from level 1 to 19 will be Villain Level, VL-1, or VL-2.
Generics that drop from level 20 to 29 will be Villain Level, VL+1, or VL-1.
Generics that drop from level 30 to 40 will be Villain Level, VL+1, or VL+2.
Dual Origins that drop from level 15 to 29 will be Villain Level, VL-1, or VL-2.
Dual Origins that drop from level 30 to 40 will be Villain Level, VL+1, or VL-1.
Single Origins will always be Villain Level, VL-1 or VL-2.
Training (Generic) Enhancements drop exclusively for foes of levels 1 to 14.
Level 15 to 19 foes have a very rare chance (roughly 1 in 200) of dropping a dual-origin enhancer.
Level 20 to 24 foes occasionally drop (roughly 1 in 4) dual-origin enhancers.
Level 25 to 29 foes occasionally drop dual-origin enhancers (same as level 20 to 24), but also have a very rare (roughly 1 in 200) chance of dropping a single-origin enhancer.
Level 30 to 40 occasionally drop (1 in 4) a dual origin enhancer and occasionally drop (1 in 4) a single-origin enhancer. This means that these foes drop training enhancers roughly half the time, with the other half having an equal chance of a dual-origin or single-origin enhancer.

Edited by - VT on 10/05/2004 10:38:34
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/05/2004 :  11:11:05  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Neměl byste někdo na půjčení n ačumendu account? Myslím pochopitelně když nebudete online. jde mi o to, jestli to můj domácí PC hrob zvládne nebo ne.
Pokud ne, nebudu to dál vůbec řešit, pokud ano, asi bych si to koupil a připojil se k vám jako sváteční hráč s tu a tam dvěma hoďkama času.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/05/2004 :  11:30:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Neměl byste někdo na půjčení n ačumendu account? Myslím pochopitelně když nebudete online. jde mi o to, jestli to můj domácí PC hrob zvládne nebo ne.
Pokud ne, nebudu to dál vůbec řešit, pokud ano, asi bych si to koupil a připojil se k vám jako sváteční hráč s tu a tam dvěma hoďkama času.



Pokud si seženeš instalaci tak klidně.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/05/2004 :  12:55:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel



dík za info ale i přes tyhle informace z toho stále nechápu jestli se dá blbou volbou gimpnout postava ... pls trochu polopatě.

Takže ještě jednou ... vzal jsem si science defendera healera ... posral jsem to nebo je to OK ?


Noe

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 10/05/2004 :  13:00:13  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
sakra ja taky myslel ze ten vyber magic/science atd je jen jako na doplneni historie tvoji postavy a na titul ;P budu muset kouknout jestli nemam rovnou zacit delat novou postavu ;P

mam magic tankera

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/05/2004 :  14:38:11  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Khostri

Neměl byste někdo na půjčení n ačumendu account? Myslím pochopitelně když nebudete online. jde mi o to, jestli to můj domácí PC hrob zvládne nebo ne.
Pokud ne, nebudu to dál vůbec řešit, pokud ano, asi bych si to koupil a připojil se k vám jako sváteční hráč s tu a tam dvěma hoďkama času.



Pokud si seženeš instalaci tak klidně.


Dík - už mám account půjčenej. Dneska to zkusím stáhnout a pak uvidím.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 10/05/2004 :  20:18:03  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
takze jsem science empathy defender,Captain Shymil,server Victory

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/05/2004 :  22:06:54  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Noe - no to mne prave taky zajima.. myslel jsem, ze je to neco jako vyber povolani... krom controller blaster atp.. ze si zvolis tohle a podle toho mas nejaky ability..... to to teda ma vliv jen na titul a na to, jaky upgrade kolecka pouzijes ? (takze kdyz ti spadne kolecko pro mutanta a ty si magincian..tak ho das mutantovi a on ti da maginciansky co najde.. nebo jak ? )


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 11/05/2004 :  01:33:13  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak uz jsem se do toho taky dostal. Konecne jsem si taky udelal hrdinu k obrazu svemu :). Jsem tam jako Kentril.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/05/2004 :  07:19:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
tak ho das mutantovi a on ti da maginciansky co najde.. nebo jak ? )



Jaja

Edit: Oh můj tisící příspěvek. Duchaplnost z něj přímo tryská.

Edited by - Gabriel on 11/05/2004 07:20:02
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  09:29:21  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
http://boards.cityofheroes.com/showflat.php?Cat=&Board=archetypes&Number=379910&bodyprev=#Post379910

Hraji tyden a uz mi nerfujou muj char .

*Increase Endurance cost of Telekinesis.
*Telekinesis will not longer work on bosses, arch villains or giant monsters.
*Increase Endurance cost of Force bubble.

Nicmene drobne vylepseni pro mind controllera pocitim:

*Increase Duration on Mesmerize, Mass Hypnotize and Salt Crystals.
*Increased Accuracy on for Mass Hypnotize and Salt Crystals (more targets in the AoE will be affected).
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 11/05/2004 :  13:30:50  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
porad se rozhoduju,tanker je jen obycejnej tank,healovat lidi mi zatim nic moc neprinasi protoze to zatim nikdo nepotrebuje,blaster je klasickej utocnej kouzlenik/gunner,controller moc slabej...zatim mi vyhovuje muj kocici scrapper s bodakama na rukach no uvidim...

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 11/05/2004 :  14:59:40  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

porad se rozhoduju,tanker je jen obycejnej tank,healovat lidi mi zatim nic moc neprinasi protoze to zatim nikdo nepotrebuje,blaster je klasickej utocnej kouzlenik/gunner,controller moc slabej...zatim mi vyhovuje muj kocici scrapper s bodakama na rukach no uvidim...



me vyhovuje ten muj tank.. muzu si v pohode singlovat a v grupe sem taky platnej.. akorat to levelovani mi pride u tohodle charu nejak pomaly ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:07:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem ted mel solo misi, kde jsem mel v kazde mistnosti o level vyssi moby (zluty a oranzovy) a to ve skupinkach po ctyrech.

Mise nejsou generovane; resp. zony (jejich architektura)ano, ale moby, pribeh a prostredi zon jede podle nejakeho planu. Takze pokud je plan, abych kolem levelu 16 soloval jako controller o level vyssi moby tak jsem zvedav co mne ceka na 35 levelu.

Protloukal jsem se touhle zonou asi pet hodin a nakonec jsem vsechno uspesne vymlatil. Az na zaverecnyho bosse co mel vedle sebe sorcerera co stale dokola instantne healoval a ressoval a ctyri pesaky meho levelu. Snazil jsem se je vymlasknout (ruzne jsem je po jednom pulloval skrz celou zonu, drzel je na tele a cekal az ostatni odejdou zpet na svuj puvodni flek a pak ty co jsem drzel na tele zacal mastit, ale ten sorcerer se bohuzel pohybuje teleportovanim, takze vzdy stihnul ke mne priplachtit skrz zonu, poresoval pohealoval kamose a ja musel zdrhnout vytahem do jinyho patra ..; hlavne to byl gang Tsoo, nejaci ninjove, takze jsem furt lital vzduchem jako kus hadru ...) asi do jedny hodiny v noci, ale pak jsem dostal peti sec lag a jako low hp char jsem dostal insta smrt.

Takze ne jenom, ze controller leveluje nejpomaleji, ale uz to zacina byt i mise impossible ....

Edited by - VT on 11/05/2004 15:11:37
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:12:08  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
na mmorpg.com psali v news neco o nejakem patch rollback
.. ze by se neco podelalo ? :)

jinak je fakt zajimave, ze na forech si nekdo stezuje , ze naplnit mu xp bar trva na nejakym 1x levelu 2 hodiny a jinej tam pise ze nemozne.. ze za 2 hodiny ma x levelu na stejne urovni ..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:15:55  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

na mmorpg.com psali v news neco o nejakem patch rollback
.. ze by se neco podelalo ? :)

jinak je fakt zajimave, ze na forech si nekdo stezuje , ze naplnit mu xp bar trva na nejakym 1x levelu 2 hodiny a jinej tam pise ze nemozne.. ze za 2 hodiny ma x levelu na stejne urovni ..



Vratili nejake velke zmeny bo si lidi stezovali, ze to neni radne otestovano atd. atd. Otazkou je co je na tom pravdy.

Jedna se o patch co nerfuje spoustu skillu a zaroven taky spustu z nich vylepsuje.

Takze by mnel vzniknout testovaci server a vse se bude nejdriv protahovat skrz nej.

Edited by - VT on 11/05/2004 15:16:37
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:16:01  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
ja mam obcas problem i proti 2ma zlutym nepratelum.. musim si dat vic slotu k defense skillum a nahazet do nich def enhance... jinak se z toho zblaznim uz .. a to sem teprve lvl 12.. ;(

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:20:01  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
btw je CoH mmo-fps ? jako super hero hra by mela byt..
nebo je to klasicky repetivni "zmacknu cudl na zacileni, zmacknu cudl na strileni, zmacknu cudl na loot" + do toho obcas heal. ?
zadne kryti, mireni, vubec nezavysi na skillu hrace, nemoznost poradne z boje utikat lecit se..zadna akce ?

Jsem vcera v SWG definitivne se utvrdil v tom, ze mne to uz proste nudi a nic nedava.. jen bloumat svetem a mackat 5 cudliku.
I kdyz neni Neocron uplne nejkvalitnejsi a bohuzel kvuli spatnemu vedeni ktere mu nezaplatilo reklamu ani na mmorpg.com nema moc hracu (5 serveru a na kazdem 500 hracu .. nechapu proc to takhle rozdeluji jestli servery neunesou vic jak 1000 ? v open bete byli 3 na kazdem 800 a to byl super srumec..) ALE co ma genialni je MMO-FPS .
1. musite mirit (ad jako strelec nebo kouzelnik)
2. muzete vyuzivat inteligence proti monstrum, neni to o tom stat a jen tupe do sebe nechat mlatit a naopak mlatit potvoru. je to hodne o utoku-schovani se - preckani protiutoku.. vyhejbani se ranam.. samozrejme dle toho je i PvP hodne dobre.. ale samo, aim, accuraccy to vsecko dost ovlivnuje vyse skillu panacka.

Kdyby COH bylo mmo-fps asi bych nevahal.. takhle asi pockam do cervna na Face of Mankind, coz je dalsi hightech sci-fi deus_ex_like ktera bude mmo-fps a bude zejmena o skillech .. o reflexich ne jen o tom co si kdo natuka a odehrava se v paris/newyork/tokio/londyn snad.. tzn pekne scenerie znamych mest :)
(ale neni to zas az tak moc, jako nejake strilecky typu Cs..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:20:34  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

ja mam obcas problem i proti 2ma zlutym nepratelum.. musim si dat vic slotu k defense skillum a nahazet do nich def enhance... jinak se z toho zblaznim uz .. a to sem teprve lvl 12.. ;(



Ja ty ctyri udrzim, ale na cceckovani a udrzeni tri mobu od sveho tela a mlaceni ctvrteho vyplacam tolik endurance, ze vzdy po killu musim restovat enduranci v bubline (nejlepe plachtici ve vzduchu).

Nastesti endurance se regeneruje rychleji nez hp bar.

Co se tyce ctyr, peti mobu (bila barva) meho levelu, tak ty bych mel dat na ex (bez restu). Nicmene zabijeni pro muj char je casove narocna cinnost (generuju fakt malej damage, asi jako level 1 tanci).

Edited by - VT on 11/05/2004 15:20:57
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:29:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote

a co mám říkat teprve já :)) sice jsem healer ale moje jediná možnost jak healovat sám sebe je group heal kouzlo. Single heal nemůžu sám na sebe seslat ... 4 moby o level více = moje 100% smrt :))

Prostě tahle hra není o solu a čím vyšší level tím se soluje hůř a hůř alespoň mě.


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:31:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

btw je CoH mmo-fps ? jako super hero hra by mela byt..
nebo je to klasicky repetivni "zmacknu cudl na zacileni, zmacknu cudl na strileni, zmacknu cudl na loot" + do toho obcas heal. ?
zadne kryti, mireni, vubec nezavysi na skillu hrace, nemoznost poradne z boje utikat lecit se..zadna akce ?



CoH neni klasicka fps ala Planetside. Kazdej skill ma urcity timer, za ktery je mozne ho znovu pouzit. Tento timer, damage, endurancni narocnost atd. muzes vylepsovat. Tedy kadence neni jako ve fps ratatatatatata, ale ratata timer ratata timer ratata .

Pro muj char je CoH tahovou logickou hrickou :) Kdy ruzne mind controluju moby (mezuju, confusuju, stunuju, teleportuju do hajzlu, odhazuju, nechavam je aby se mlatili navzajem atd.) a pomalu polehoucku jim uzdibuju i jejich hapecka.

Pred hitem muzes uskocit, vzlitnout, teleportnout se atd.

Prirovnal bych to k serii Wizardry X-7, ktera byla realtime a pri soubojich se prepnulo na tahovou strategii. Neni to presne bo v CoH bezi cas i pri bitvach, ale timer na skillech vyvolava podobny dojem.

Jsou i skilly, jako sprint, litani, skakani atd., ktere nemaji timer, popr. ruzne utocne skilly, ktere maji timer definovany jako "very fast" a s prislusnym upgrade se z nej vlastne stane instantni pouze enduranci drajnujici mackatko.

Na skillu hrace imho zalezi. Zalezi jak odhadne situaci, co pouzije, jak to pouzije, jak rychle, jak rychle se dokaze dostat z dosahu moba, kteryho naagroval atd. atd. Nejvice se kvalita hrace pozna v male grupe, kde je na nej videt.




Edited by - VT on 11/05/2004 15:39:14
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 11/05/2004 :  15:45:30  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
samozrejme v obou stylech boju rozhoduje skill hrace.. pro rodiera je lepsi ten jednoduzsi kde se nemusi premejslet a staci mirit a drzet tlacitko na mysi.. pro nas je lepsi tenhle kde nejde o mireni ale o premejsleni a spravny rozhodovani.. kazdymu se libi neco jinyho

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 11/05/2004 :  18:10:21  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se chtel zeptat, jestli nemuzu taky do guildy, jsem sam, samotinky :).

A jeste jeden dotaz, myslite, ze bych nekoho z hrajicich mohl nekde potkat a kdyz jo, tak v kolik? Rad bych se taky zaradil do grupy, ve vice lidech se to lepe tahne.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  21:26:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Jasne, invitnu te. Gilda je zde ale pouze pro chat. Necekej nejake spolecenske akce :)

--
Tak fakt doslo k nerfu mind power a 00 00 dokonce i field poweru ... Skoda, ze jsem speclej mind/field. Nicmene mi to lichoti, dokazal jsem si vybrat v te dobe nejpowerfulnejsi combo ...

Jsem historie ..

Edited by - VT on 11/05/2004 21:28:31
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/05/2004 :  22:10:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

Jsem historie ..




Ve smyslu - díky, ale končím ?
Nebo ve smyslu - jsem v učebnicích ?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/05/2004 :  22:47:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:

Jsem historie ..




Ve smyslu - díky, ale končím ?
Nebo ve smyslu - jsem v učebnicích ?



Ani nevim, nakazil jsem se asi tvoji depresi :)

Jeste to zitra zkusim, ale citim z toho prazdnotu. Fakt nechapu proc takhle nerfujou tyden po releasu. Mlatime preci pouze moby ... Tem to nevadi ... Kdyby se jednalo o pvp, tak podobne zasahy pochopim ...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/05/2004 :  23:07:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem z deprese vytržen na další dva dny, pak se do ní v klidu opět ponořím. Vytvořím sázkové kurzy, zda se v release WoW a Guild Wars trefí Gamestop nebo Ebgames, sám si vsadím a sám shrábnu výhru.

Budu šťastný...

Nerfy taky nesnáším.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/05/2004 :  04:37:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm to vas to nejak rychle preslo :o( jeste ze jsem do toho nesel :o)
... asi jako mne preslo SWG .. za 14 dni a pred tim pulrocni hype :)

ach jo.. kdy uz nekdo udela poradnou normalni poctivou mmorpg ala Uo, AC, EQ, DAoC ? SWG mne proste nejak netankuje a navic ma desne shitovej client..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/05/2004 :  05:04:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
CoH neni klasicka fps ala Planetside. Kazdej skill ma urcity timer, za ktery je mozne ho znovu pouzit. Tento timer, damage, endurancni narocnost atd. muzes vylepsovat. Tedy kadence neni jako ve fps ratatatatatata, ale ratata timer ratata timer ratata .

Pro muj char je CoH tahovou logickou hrickou :) Kdy ruzne mind controluju moby (mezuju, confusuju, stunuju, teleportuju do hajzlu, odhazuju, nechavam je aby se mlatili navzajem atd.) a pomalu polehoucku jim uzdibuju i jejich hapecka.

Pred hitem muzes uskocit, vzlitnout, teleportnout se atd.

Prirovnal bych to k serii Wizardry X-7, ktera byla realtime a pri soubojich se prepnulo na tahovou strategii. Neni to presne bo v CoH bezi cas i pri bitvach, ale timer na skillech vyvolava podobny dojem.

Jsou i skilly, jako sprint, litani, skakani atd., ktere nemaji timer, popr. ruzne utocne skilly, ktere maji timer definovany jako "very fast" a s prislusnym upgrade se z nej vlastne stane instantni pouze enduranci drajnujici mackatko.

Na skillu hrace imho zalezi. Zalezi jak odhadne situaci, co pouzije, jak to pouzije, jak rychle, jak rychle se dokaze dostat z dosahu moba, kteryho naagroval atd. atd. Nejvice se kvalita hrace pozna v male grupe, kde je na nej videt.



hehe :o) no stim ratatata tak sem to nemyslel je videt, ze ty i stormer ste nikdy zadny mmo-fps nehrali ........ no ono je to zavadejici, je fakt ze pod pojmem mmo-fps si clovek predstavi neco akcniho jako CS/Q3 proste FPS ale v persistentnim svete a zejmena planetside vtom utvrzuje a i herni servery hazeji planetside do stejneho pytle jako neocron/face of mankind ..etc ale tak to neni.
prave u tech dvou zminenych her je to tak ratatata timer ratatata timer, kdy proste zbran ma atribut jakou ma kadenci, jak casto strili, potom mas skill na to abys tu zbran vubec vzal do ruky, mas skill aim kdy podle vzdalenosti potvory se vypocita presnost strelby.. ALE jde o to, ze v normal mmorpg proste muzes pri utoceni jenom stat a nic nedelat, jakykoliv pohyb/uskok/skok/skrceni zrusi akci, v nekterejch hrach se ani neda normale behem boje lecit.. no a u neocron/fomk tam je to proste tak, ze bojujes, pritom musis teda mirit (udrzet krizek na cili) ale nemusis jak tupec blbe nudne stat a koukat jak do tebe mob strili..muzes pouzivat mozek a taktiku a proste strilet a do toho uhejbat ranam nepritele, schovavat se za prekazky .. proste jinak to je neomezene jako ty q3/cs ..ale samozrejme strileni zere staminu a vsecko je jinak o skillech jenom jak rikam je to zabavnejsi v tom, ze nemusis jen stat a koukat jak postavicka strili za tebe (rekl bych ze o neco podobneho se snazil daoc kde mas furu specek, abilit, kouzel ktere ruzne kombinujes takze se taky tak nenudis jako u AO nebo SWG kde proste mackas 1-3 cudliky a tim to hasne..)
Jenom tak pro real expu doporucuju sosnout si z neocron.com (fileplanet.com tam je to ulozene) 100mb neocron offline demo a zkusit si to .. treba vas to lidi taky chytne a uz nikdy nebudete chtit hrat ty stupid mmorpg kde se jenom stoji a ceka az mob padne k zemi hubou..
(prip si sosnout aspon video..40mb trailer z boje..)





First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 12/05/2004 23:03:45
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/05/2004 :  05:05:41  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

samozrejme v obou stylech boju rozhoduje skill hrace.. pro rodiera je lepsi ten jednoduzsi kde se nemusi premejslet a staci mirit a drzet tlacitko na mysi.. pro nas je lepsi tenhle kde nejde o mireni ale o premejsleni a spravny rozhodovani.. kazdymu se libi neco jinyho


pro mne je nejlepsi ten, kde nemusim jenom premyslet a rozhodovat o tom CO a KDY pouzit, ale jeste navic za to nest nasledky, vyhejbat se..atp

Zatimco ty jenom tupne reknes mozku "zmackni F1, potom F3 a F4" a sledujes jak minutu pandulak mlati moba..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/05/2004 :  05:08:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Já jsem z deprese vytržen na další dva dny, pak se do ní v klidu opět ponořím. Vytvořím sázkové kurzy, zda se v release WoW a Guild Wars trefí Gamestop nebo Ebgames, sám si vsadím a sám shrábnu výhru.

Budu šťastný...

Nerfy taky nesnáším.



a jaky realase date tipuji ? jenom se bojim ze WoW bude dalsi prazdna mlaticka jako KO/CoH/RYL a jine.... nekde sem alespon cetl ze to tak am byt, super rychla mlaticka.. nic vic.. doufam ze to bude poctive mmorpg ala AC/EQ/UO/DAoC .. sel bych do toho..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/05/2004 :  05:08:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
na mmorpg.com tipujou 30.8


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/05/2004 :  08:37:27  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
... asi jako mne preslo SWG .. za 14 dni a pred tim pulrocni hype :)



Ja si SWG asi pred 14 dny zaplatil (vicemene pro otestovani nove kreditni karty), byl jsem online 30 minut a pak uz nikdy ...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/05/2004 :  08:40:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Jenom tak pro real expu doporucuju sosnout si z neocron.com (fileplanet.com tam je to ulozene) 100mb neocron offline demo a zkusit si to .. treba vas to lidi taky chytne a uz nikdy nebudete chtit hrat ty stupid mmorpg kde se jenom stoji a ceka az mob padne k zemi hubou..
(prip si sosnout aspon video..40mb trailer z boje..)



No ja samozrejme Neocrona hral, ale nejak zvlast mne to nechytlo, mozna taky proto, ze bylo stale online kolem 100 - 150 hracu na kazdem serveru a ja radsi platim za neco co neskonci v dohledne dobe (tim nechci rici, ze Neocron skonci).

Edited by - VT on 12/05/2004 08:41:02
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/05/2004 :  14:07:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Neco malo o CoH pvp datadisku:

http://www.coh.com/cov/cityofvillains.htm
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 12/05/2004 :  15:06:34  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
taky sem hral samozrejme neocron a planetside.. ale rodiere to cos popsal je prave to samy co najdes v Q3 nebo v CS.. jasne je to v perzistentnim svete.. ale tyhle 2 zanry nemuzes moc srovnavat.. u vetsiny mmorpg je cilem hry (aspon pro me) zlepsovat postavu, zbirat majetek a proste si tak zit ... ale mmo-fps je akcne zamereny a je to spis na odreagovani... oboje je super ale srovnavat to fakt moc nejde.. me se treba libi Savage... sice to neni persistentni ale je to fakt super RTS/FPS s prvkama rpg...

jo a kdyz ses na tenhle styl boje tak by te mohla zajimat treba Tabula Rasa.. scifi mmorpg ale prave s normalnima soubojema akcnima.. snad garriorr nezklame...

http://www.mmorpg.cz

Edited by - Stormer on 12/05/2004 15:21:09
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 12/05/2004 :  15:12:30  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Neco malo o CoH pvp datadisku:

http://www.coh.com/cov/cityofvillains.htm



super ;) sice se tam clovek moc nedozvi ale aspon je to oficialni potvrzeni PvP .. uz se nemuzu dockat.. netusi nekdo na kdy to planujou ? asi podzim co

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/05/2004 :  15:53:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Jeste dnes zkusim rozehrat defendera empathy/dark_blast (Kralik je po nerfu na dve veci a zvlast kdyz kazdej tank noob vodmackava piktogramy dotu, slowlu apod. To si ten svuj mezz muzu strcit za klobouk).

Pokud mne zase nekdo zhury gimpne, ci komunita nebude pripravena prijimat pure support chary tak na to kaslu .
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/05/2004 :  17:08:52  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

taky sem hral samozrejme neocron a planetside.. ale rodiere to cos popsal je prave to samy co najdes v Q3 nebo v CS.. jasne je to v perzistentnim svete.. ale tyhle 2 zanry nemuzes moc srovnavat.. u vetsiny mmorpg je cilem hry (aspon pro me) zlepsovat postavu, zbirat majetek a proste si tak zit ... ale mmo-fps je akcne zamereny a je to spis na odreagovani... oboje je super ale srovnavat to fakt moc nejde.. me se treba libi Savage... sice to neni persistentni ale je to fakt super RTS/FPS s prvkama rpg...

jo a kdyz ses na tenhle styl boje tak by te mohla zajimat treba Tabula Rasa.. scifi mmorpg ale prave s normalnima soubojema akcnima.. snad garriorr nezklame...



Podle toho, co pises si Neocron nehral. Protoze v Neocronu normalne je cilem zlepsovat postavu mas fury skillu, promakane krafteni, zbirat majetek a proste si tak zit.
Hral si imho jen planetside - coz je opravdu ryzi mmo-fps rezba ala CS/Q3 bez skillu postavicek jen ze je to v persistentnim svete a je tam hodne hracu .
Neocron je klasicky mmorpg se spoustou skillu a povolani - jen proste nemusis pri boji stat (fps combat).

Van Tassel > jo, to mne taky stve :( ted je na servrech ve spicce (naseho casu..hrajou to vetsinou evropani..) kolem 500 lidi .. nekde ale taky jen 200 to mne taky stve no. To je prave tim, ze nemaji reklamu a nikdy nemeli.. oni maji tenhle pocet lidi uz od zacatku, mozna jim vic nezvladaji servery.. na zacatku meli v open bete 3 servery na kazdem 500-800 hracu a pohoda.. nechapu proc casem pridali dalsich X serveru a hracu je ted vsude malo.

I kdyz co jsem slysel, tak jeden server je temer prazdnej protoze ho tam vyownovala naka PvP grupa, ktera proste kosila vsechny ostatni hrace no a tak lidi odesli na jinej server... Uvidime co Matrix Online nebo Face of Mankind.

Jinak proc si lognul jen 30 minut na SWG ? Cekal bych ze te to bude bavit :o)) Nebo te scifi nebere ? a co DAoC ? ten uz taky ne ?
Na co cekas ? EQ2 a WoW ? a co kdyz i ty zklamou ? konec mmorpg v cechach ? :o)))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 15/05/2004 :  00:50:38  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak uz se do te hry pomalu dostavam a muzu rict, ze to je bomba, zvlaste kdyz jsem tam konecne nasel nejake lidi, kteri tam se mnou pobihaji :)

Jen jsem se chtel zeptat, tech co to hraji, je to letani dobre? Jsem na sestem levelu a mel bych si vybrat. Spise me zajima, jestli mam pri letani nejaky specialni utok, nebo musim vzdy pristat. Nejak mi to moc neni jasne, diky za pripadnou odpoved.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2004 :  07:13:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Tak uz se do te hry pomalu dostavam a muzu rict, ze to je bomba, zvlaste kdyz jsem tam konecne nasel nejake lidi, kteri tam se mnou pobihaji :)

Jen jsem se chtel zeptat, tech co to hraji, je to letani dobre? Jsem na sestem levelu a mel bych si vybrat. Spise me zajima, jestli mam pri letani nejaky specialni utok, nebo musim vzdy pristat. Nejak mi to moc neni jasne, diky za pripadnou odpoved.



Na šestém levelu si létání neber. To není létání v pravém slova smyslu. Fly přijde až na levelu 12 nebo 14. Teď nevím přesně.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/05/2004 :  08:14:39  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Na sestem si vem Hover (vznaseni) a na 14 levelu Fly (letani). Tedy pokud nechces vyuzit jiny zpusob dopravy (super jump, super speed, teleportace).
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 15/05/2004 :  08:24:16  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Dobre, dekuju moc za radu, vezmu si Hover. Vy to jeste hrajete, nebo uz jste prestali?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2004 :  08:35:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Dobre, dekuju moc za radu, vezmu si Hover. Vy to jeste hrajete, nebo uz jste prestali?



Hover je hovadina. Vem si raději nějaký útok nebo buff.

Já moc nehraju. Hrál jsem hlavně GW demo a teď se du znovu věnovat RL.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/05/2004 :  08:37:57  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Hover je hovadina. Vem si raději nějaký útok nebo buff.



Aby si vzal Fly musi si vzit Hover nebo ten pochybny kick. Nelze si vzit na 14 levelu pouze Fly.

Hover je fajn pro supporty bo zvysuje defensi (defenze nesnizuje absorbovany damage, ale zvysuje sanci, ze mob misne). Pro tanky je asi fakt k nicemu.

Resp. hodi se kdyz letis, dojde endurance a ty nechces pristat kvuli restu endurance. Proste ve vzduchu nahodis hover, pockas na full endu, nahodis fly a zase letis.

Edited by - VT on 15/05/2004 08:44:50
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/05/2004 :  08:40:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Dobre, dekuju moc za radu, vezmu si Hover. Vy to jeste hrajete, nebo uz jste prestali?



Pokud se objevi BlindDeadRabbit ve hre, tak ho lognulo nektere z mych deti. Jinak ja jsem minimalne pro nekolik dalsich dni "vyhorel" bo COH je prilis dobra hra, ale prilis prazdna.

DAOC je stale jednickou, Everquest stale dvojkou, Horizons trojka, AC ctyrka, CoH petka, M59 sestka atd. Jenom btw ...

Edited by - VT on 15/05/2004 08:42:35
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2004 :  08:56:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
DAOC je stale jednickou, Everquest stale dvojkou, Horizons trojka, AC ctyrka, CoH petka, M59 sestka atd. Jenom btw ...



Horizons ? To je taková fakt divná hra...:)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/05/2004 :  09:02:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Van Tassel
DAOC je stale jednickou, Everquest stale dvojkou, Horizons trojka, AC ctyrka, CoH petka, M59 sestka atd. Jenom btw ...



Horizons ? To je taková fakt divná hra...:)



Trochu divna mozna je, ale asi bych ji jeste hral nebyt tech podelanych level based questu, z kterych ale nebyl item ale primo skill. Takze pokud jsi quest nestihl udelat ci (a to bylo pravdepodobnejsi) jsi nevedel ze nejaky podobny quest je k dispozici tak jsi proste o skill/kouzlo/buff prisel a byl odsouzen k vecnemu gimpu ...

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/05/2004 :  09:46:23  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
DAOC je stale jednickou, Everquest stale dvojkou, Horizons trojka, AC ctyrka, CoH petka, M59 sestka atd. Jenom btw ...


to je tvoje soukromy hodnoceni her nebo nejakej oficialni zebricek?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/05/2004 :  09:57:09  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Van Tassel
DAOC je stale jednickou, Everquest stale dvojkou, Horizons trojka, AC ctyrka, CoH petka, M59 sestka atd. Jenom btw ...


to je tvoje soukromy hodnoceni her nebo nejakej oficialni zebricek?



Oficialni zebricek
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000