Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 16/05/2004 :  14:21:20  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak bych se vas jeste rad zeptal, jak muzu v CoH vytvorit guildu? Sehnal jsem nekolik lidi co to hraji, tak o tom premyslime.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/05/2004 :  18:11:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
VT > muzes prozradit kolik ti prosimte je let ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  09:43:31  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Mrzi me, ze nekteri z vas prestali hrat CoH,protoze je to vazne moc dobra hra.

Pokud ovsem jeste nekdo hraje nejak casto, ozvete se mi prosim, ja se tam toulam kazdy vecer z jednim kamaradem. Budu rad, kdyz tech Cechu co to hraje bude vice.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 18/05/2004 :  10:38:08  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Mrzi me, ze nekteri z vas prestali hrat CoH,protoze je to vazne moc dobra hra.

Pokud ovsem jeste nekdo hraje nejak casto, ozvete se mi prosim, ja se tam toulam kazdy vecer z jednim kamaradem. Budu rad, kdyz tech Cechu co to hraje bude vice.


me osobne coh prijde jako propadak, tedy v pomeru s tim jak jsem se nan tesil. grafika je prekrasna, ale system skillu, nahravani lokaci, vyvazenost. to mi osobne dost vadilo. tez me dost zklamalo (tedy spis unavovalo) to dlouhe pobihani a slepe ulicky v mape.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  11:58:10  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by night_hawk

Mrzi me, ze nekteri z vas prestali hrat CoH,protoze je to vazne moc dobra hra.

Pokud ovsem jeste nekdo hraje nejak casto, ozvete se mi prosim, ja se tam toulam kazdy vecer z jednim kamaradem. Budu rad, kdyz tech Cechu co to hraje bude vice.


me osobne coh prijde jako propadak, tedy v pomeru s tim jak jsem se nan tesil. grafika je prekrasna, ale system skillu, nahravani lokaci, vyvazenost. to mi osobne dost vadilo. tez me dost zklamalo (tedy spis unavovalo) to dlouhe pobihani a slepe ulicky v mape.



Kazdy na to mame svuj nazor. Uz jsem toho hral vice a tohle se mi libi asi nejvic, jeste se mi tak libila LINEAGE2, ale to je o vkusu, ja mam radeji akcni MMORPG,crafteni mi nechybi. To nahravani lokaci mi osobne moc nevadi, vzdyt je to hned a slepe ulicky Te prestanu zajimat hned jak zacnes poradne skakat nebo letat . Ten system skillu se mi zda vyborny, alespon neni vsechno hned na zacatku a navic je tam nepreberne mnostvi moznosti. Je dobre, ze kazdy hrdina je individualni a umi neco jineho, takze je pak boj v teamu efektivni a team je potreba.

Je to na kazdem jestli se to rozhodne hrat nebo ne,ale kdyz ano, tak budu rad, kdyz se ve hre potkame.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:06:26  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by night_hawk

Mrzi me, ze nekteri z vas prestali hrat CoH,protoze je to vazne moc dobra hra.

Pokud ovsem jeste nekdo hraje nejak casto, ozvete se mi prosim, ja se tam toulam kazdy vecer z jednim kamaradem. Budu rad, kdyz tech Cechu co to hraje bude vice.


me osobne coh prijde jako propadak, tedy v pomeru s tim jak jsem se nan tesil. grafika je prekrasna, ale system skillu, nahravani lokaci, vyvazenost. to mi osobne dost vadilo. tez me dost zklamalo (tedy spis unavovalo) to dlouhe pobihani a slepe ulicky v mape.


Smim vedet kolik si to hral ze uz tady osocujes vyvazenost? A slepe ulicky? Dit to je to nejlepsi kdyz mas obrovsky mesto a ne jednu ulici jak by to nejspis vyhovovalo tobe.
Zatim je COH dosti jednotvarna, ale verim ze se to patchemi, mozna datadiskem zmeni. Je to proste pure zabava :-)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:20:48  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
spis nez pure zabava, bych to videl jako jednoducha zabava na obcasne pobaveni ne ? Na tuhle hru by se vyplatilo kdyby sla platit den ode dne.. jak by clovek hral.. urcite ne platit celej mesic pac celej mesic to clovek asi hrat nevydrzi..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:23:30  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot
Je to proste pure zabava :-)



Mne pouze mrzi, ze se jedna o pure PvE zabavu ...

A obavam se, ze pvp bude silne unbalanced co se classu a jejich comb tyce. Urcite z pocatku budou mit silne krece jako napr. v SWG (kde milionkrat menili o milion hodnoty generovaneho a absorbovaneho damage v pvp versus pve).

V CoHu neexistuji pozicni ability. Minimum abilit je prerusitelnych (napr. v DAOCu jako kazde neinstantni kouzlo prerusitelne hitem, novy frontier prinese asi dve kouzla, ktera budou neprerusitelna). Vsechny mackatka jsou zavisle pouze na jejich refresh timeru.

Takze se zadne strategicke pvp orgie ala daoc konat nebudou. Bude to asi neco jako 1v1 v quake, kdy se oba zkuseni hraci mlati hodinu nez se zabijou.

Edited by - VT on 18/05/2004 15:39:39
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:25:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

VT > muzes prozradit kolik ti prosimte je let ?




Muzu. Kolik je tobe let?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:31:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no mne bude za mesic 24 :-)
ale dostala mne ta hlaska stim ze hrajou tvoje deti..
sem myslel ze je ti tak DO 30ti


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:33:25  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
26.9
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:20:59  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
Zdravím všechny,hraju na Victory,nick Caroline.Těším se až se uvidíme.

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:27:34  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

26.9


26.9. ti bude kolik ?

Nebo ti je 26.9 ? potom bych nechapal ty deti hrajici CoH :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 18/05/2004 16:28:47
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:29:18  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Kojot
Je to proste pure zabava :-)



Mne pouze mrzi, ze se jedna o pure PvE zabavu ...



Jasne souhlasim s tebou. Osobne PvP mam moc rad a na to se tesim v COH snad nejvic. Ono je COH celkove jednoducha hra, tak se nejspis opravdu nedockame nejakych strategickych orgii.
Ale i "jednoduchy" pvp muze bejt zabavny. Ja po Horizonse budu rad kdyz tam vubec nejaky pvp bude :))

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:31:41  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Van Tassel

26.9


26.9. ti bude kolik ?

Nebo ti je 26.9 ? potom bych nechapal ty deti hrajici CoH :)



Bude mi 27. Proc by moje deti nemohli hrat CoH?

Ted se se mnou vratili do DAOCu (a Everquestu) bo CoH je prilis jednoduchy i pro deti kolem dvou az sedmi let .

Edited by - VT on 18/05/2004 16:32:06
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:31:57  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

spis nez pure zabava, bych to videl jako jednoducha zabava na obcasne pobaveni ne ? Na tuhle hru by se vyplatilo kdyby sla platit den ode dne.. jak by clovek hral.. urcite ne platit celej mesic pac celej mesic to clovek asi hrat nevydrzi..


Ja taky nepocitam s tym ze u COH stravim 1 rok :-). Ale pokud se sezene pekna parta kamaradu, tak to na 2 mesice pobavit klidne muze.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 18/05/2004 :  17:35:09  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Rodier

spis nez pure zabava, bych to videl jako jednoducha zabava na obcasne pobaveni ne ? Na tuhle hru by se vyplatilo kdyby sla platit den ode dne.. jak by clovek hral.. urcite ne platit celej mesic pac celej mesic to clovek asi hrat nevydrzi..


Ja taky nepocitam s tym ze u COH stravim 1 rok :-). Ale pokud se sezene pekna parta kamaradu, tak to na 2 mesice pobavit klidne muze.



jj,a pak uz aby vyslo to zatraceny WoW .....aaaaaaaaaaaaa!

BTW proto ted treba nezacinam hrat DAoC apod. bo podle me nema cenu hrat neco,kde dobrou postavu budu mit az za leta hrani a stejne s tim za par mesicu prastim bo novy MMORPGs....protoze ve starejch uz mam pocit ze se newbiek nemuze prosadit proti tem co to hrajou uz od zacatku...tak to si radsi zahraju tuhle kratkou parbicku a pekne od zacatku

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?

Edited by - SHIMI on 18/05/2004 17:37:21
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  18:02:46  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

Zdravím všechny,hraju na Victory,nick Caroline.Těším se až se uvidíme.




Tak se mi ozvi se na ICQ a ja uz Te tam nejak najdu
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  18:06:01  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Jak jsem uz rekl, je to kazdemu podle vkusu, ja to hraju prave proto, ze to je jednoduche.

Taky cekam az vyjde neco noveho, nejspise WoW nebo uplne nejlepsi EQ2. CoH je proste takova pohodovka.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  19:17:12  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI
jj,a pak uz aby vyslo to zatraceny WoW .....aaaaaaaaaaaaa!

BTW proto ted treba nezacinam hrat DAoC apod. bo podle me nema cenu hrat neco,kde dobrou postavu budu mit az za leta hrani a stejne s tim za par mesicu prastim bo novy MMORPGs....



Jenomze novy mmorpg nebudou mit pvp a to ani nova mmorpg od Mythicu.

A pokud uz nejake pvp only mmorpg vznikaji tak jsou orientovane smerem k fps, kdy ping kolem 80ms rovna se insta smrt.

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 18/05/2004 :  19:59:49  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by SHIMI
jj,a pak uz aby vyslo to zatraceny WoW .....aaaaaaaaaaaaa!

BTW proto ted treba nezacinam hrat DAoC apod. bo podle me nema cenu hrat neco,kde dobrou postavu budu mit az za leta hrani a stejne s tim za par mesicu prastim bo novy MMORPGs....



Jenomze novy mmorpg nebudou mit pvp a to ani nova mmorpg od Mythicu.

A pokud uz nejake pvp only mmorpg vznikaji tak jsou orientovane smerem k fps, kdy ping kolem 80ms rovna se insta smrt.



ja spoliham na to ze by dobry pvp mohlo bejt v dark and light nebo dragon empires.. ale to se teprve uvidi.. ale uz me ty pvm only hry fakt stvou ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Tartaros
Junior Member

527 Posts

Posted - 19/05/2004 :  01:10:46  Show Profile  Send Tartaros an ICQ Message Send Tartaros a Private Message  Reply with Quote
wow bude mit pvp. aspon teoreticky :)

VT: a co takovy hry jako planeside? tam to je predevsim pvp, ne? nebo to je v kategorii "orientovane smerem k fps"?

a nebijte mne ja tomu nerozumim :) snazim se (mesice dopredu) planovat co budu hrat az budu mit cas :)

SteamEngine: novy UO emulator ve vyvoji.
Programujte (nejen) objektove

Edited by - Tartaros on 19/05/2004 01:11:20
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/05/2004 :  01:41:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Van Tassel

26.9


26.9. ti bude kolik ?

Nebo ti je 26.9 ? potom bych nechapal ty deti hrajici CoH :)



Bude mi 27. Proc by moje deti nemohli hrat CoH?

Ted se se mnou vratili do DAOCu (a Everquestu) bo CoH je prilis jednoduchy i pro deti kolem dvou az sedmi let .



LOL no nevim.. nejak si nedokazu predstavit ze 7mi lety dite hraje mmorpg :-))
I kdyz je hrat a hrat ze, neverim ze si plne uvedomuje vsechno co vidi a co slysi, dusledky vsech svejch cinu ve vztahu k ty hre a ze ji hraje tak nejak "naplno" jako proste normalni dospelej clovek.. nebo mas deti genie ? Ja nevim ale tak 7 let to je tak 1-2 trida ZS ne ?
.. no fakt nevim jak takovy dite muze hrat mmorpg :) ..ale i kdyby nejakym zazrakem jo a nebylo to jen takove okrajove hrani - prijde ti normalni vystavovat uz takhle maly deti takovejmhle vecem ?

ad fps a 80ms .. tak to neni. Treba viz Neocron kterej je zamerenej temer bezvyhradne na PvP a je tam fps styl boje ....... tam to je v pohode i s pingem kolem 300ms. Protoze ono je to vsecko porad oproti FPS akci typu CS atp zpomale timery, skilly, atp.

ad planetside no to je pure fps.. neco jako UT2004 a onslaught mod, i kdyz tam taky par skillu je ale spis jen na to, aby lamy co nove prichazej se nehrnuli k nejlepsi technice a nekazili hru ostatnim :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 19/05/2004 :  08:43:57  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Za tu kratkou dobu co jsem byl v bete musim rict ze dragons empire bude co do PvP velmi dobry.Snad to codemasteri nejak nezmrsi,protoze hrat dalsi mobovacku bych fakt nevydrzel

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/05/2004 :  08:53:29  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Za tu kratkou dobu co jsem byl v bete musim rict ze dragons empire bude co do PvP velmi dobry.Snad to codemasteri nejak nezmrsi,protoze hrat dalsi mobovacku bych fakt nevydrzel

sakra ty ses v bete? tak napis vic!!! myslim, ze DE tu maji vlastni forum, ne?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/05/2004 :  09:00:31  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Pokud chcete fakt dobrý PvP neznám lepší volbu než Shadowbane, musíte se ale smířit s o něco horší grafikou než CoH.

Pro mě je Shadowbane stále hra NO1 co se týká PvP.
Navíc Shadowbane není žádná jednoduchá klikačka.
Celá hra je skvěle vymyšlená. Bohužel Shadowbane má krom slabší grafiky ještě jednu slabší stránku a tou je slbý PvM (nejsou tam žádný questy ani příběh).
Na druhou stranu, boje o vlastní města. Možnost zničit protivníkovi budovy, možnost postavit si vlastní město, obchody, banku, vlastní trenéry atd... je naprosto ojedinělá a dokonalá.

Věřím že kdyby se udělala dobrá parta lidí měli bychom do vydání WoW o zábavu postaráno. Já se do SB vrálil už 2x a po vyzkoušení všech možnejch her mám stále k SB nejblíže a pořád mám chuť se vrátit.

Zkuste schválně trial týhle hry a uvidíte, že to stojí za to.
Otázka je pouze kolik lidí v současný době hraje SB online, i když co je evropskej server údajně se počet hráčů stále zvyšuje.


Noe


Edited by - Noe on 19/05/2004 09:04:08
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/05/2004 :  19:01:48  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no, ta grafika je vazne hnus a myslim ze v PvP je dulezite poradne videt a rozeznavat co je hrac a co je sloup :-))

Jinak SB se mi prici nebot je to programovany v jave a ja to treba nedokazal nainstalovat. Stahl jsem to a pokazde to hlasilo nejaky sracky s javou. Zkousel jsem tu od Sunu i tu od MS a nic.

Navic ja teda nevim, ale osobne povazuju PvP ktere je jenom o makrech a buffbotech /jako treba uo nebo i daoc..castecne/ za dost nesmyslne.
To neni PvP, to je humus. Kdo si chce zahrat poradne PvP, tak voli moznost kde musi opravdu prokazat ze neco umi, ze umi premyslet a ma taky reflexy .. a ne jenom ze si koupil prirucku se sadou maker .
Tim mne totalne nastvala UO ..

Chces PvP ? zkus Neocron. Postavicku mas do mesice na maximum a potom jed PvP ktere tam hraje uplne KAZDY. Sice 500 lidi ve spicce, ale vsichni kdo maji aspon nejaky levely maji PvP zapnuto. Musi.
Je fakt, ze tam nemas zadne niceni baraku atp.. je to tam zejmena o PvP a frakce vs frakce, guildy vs guildy.. ale muzes bojovat jak meelee tak i ranged zbranema a v neposledni rade vyuzivat do boje tanky a bugyny ve Wastelands. Pricemz ale ping staci 300-400ms (servery jsou v nemecku tudiz ping ja mel do 100ms) , mas k dispozici 100mb offline demo na nauceni se hry a potom 10dni zdarma. Coz staci k tomu aby sis vymaknul postavicku a mohl zkusit aspon nejake pvp..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/05/2004 :  19:53:00  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no, ta grafika je vazne hnus a myslim ze v PvP je dulezite poradne videt a rozeznavat co je hrac a co je sloup :-))

Jinak SB se mi prici nebot je to programovany v jave a ja to treba nedokazal nainstalovat. Stahl jsem to a pokazde to hlasilo nejaky sracky s javou. Zkousel jsem tu od Sunu i tu od MS a nic.

Navic ja teda nevim, ale osobne povazuju PvP ktere je jenom o makrech a buffbotech /jako treba uo nebo i daoc..castecne/ za dost nesmyslne.




Tu hru jsi evidentně neviděl, nevím co popisuješ ale Shadowbane určitě ne


Noe

Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 19/05/2004 :  20:11:03  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ja sem videl screenshoty a taky trailer na shadowbane a podle myho skromnyho nazoru je ta grafika na dobry urovni. Me se libila, hlavne grafika postav, okoli uz bylo trosku "vyzablejsi".
Me Shadowbane lakal uz davno, jedinej problem proc sem ho nehral a nejspis ani hrat nebudu je ten, ze je na trhu uz moc dlouho a hraci su nejspis desne naboostovany a moc sanci bych asi nemel.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/05/2004 :  20:37:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Za tu kratkou dobu co jsem byl v bete musim rict ze dragons empire bude co do PvP velmi dobry.Snad to codemasteri nejak nezmrsi,protoze hrat dalsi mobovacku bych fakt nevydrzel


Hm a muzes mi rict, jaky rozdil je vtom jestli zabijis moby [ze kterejch je aspon nakej loot] nebo kdyz zabijis low level n00by ktery nemaj sebemensi sanci [a neni z nich zadnej loot bo trammelacky hry] ?

Zatim sem to takhle videl u vsech primarne pvp serveru/her .. samozrejme tim nerikam ze by se to delalo jenom tak. To ne, samozrejme se hraje i vyrovnane PvP..ale dost casto i takovehle.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/05/2004 :  21:46:26  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot
ze je na trhu uz moc dlouho a hraci su nejspis desne naboostovany a moc sanci bych asi nemel.




Nee vůbec se nemusíš bát, pokud vím tak evropský server byl spuštěn nějak ze začátku letošního roku, jinak v SB je postava otázka pouze pár týdnů (v PvP hratelná už během pár dnů) a rozhodně nee měsíců.


No každpopádně to mají všichni možnost zkusit v trialu zadarmo.


Noe

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 20/05/2004 :  00:06:20  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Kojot
ze je na trhu uz moc dlouho a hraci su nejspis desne naboostovany a moc sanci bych asi nemel.




Nee vůbec se nemusíš bát, pokud vím tak evropský server byl spuštěn nějak ze začátku letošního roku, jinak v SB je postava otázka pouze pár týdnů (v PvP hratelná už během pár dnů) a rozhodně nee měsíců.


No každpopádně to mají všichni možnost zkusit v trialu zadarmo.



Ze bych se na to podival? Prosim Te, muzes mi nejak rict, kde ten trial stahnout? Budu Ti vdecny, at to nemusim hledat.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 20/05/2004 :  00:41:08  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
http://www.shadowbane.com/uk/FreeTrial.php
Dalo by se rict ze ja si ten trial setrim na to kdyz budu mit fakt hodne casu (coz je vlastne zrovna ted :) ). Tak bych se na to mel podivat.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 20/05/2004 :  09:20:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
nicméně toto není sekce určená Shadowbane takže se přesuňme sem:
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9503&whichpage=30


Noe

Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 20/05/2004 :  16:10:11  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Na jednem fore sem nasel fakt presne vystihujici post od jednoho hrace, myslim ze ma naprostou pravdu :

"That game is great ! I was completly addicted to it for the first 2 weeks. The character creation is fantastic, the best i ever seen in any games. Leveling is pretty fast up to 15, you can actually solo pretty well up to 15. After 15 is when it start getting really, really, really slow and boring. Tired of running around trying to kill 20 COT's in Perez Park ? Why don't go kill 30 now ? Oh btw go Kill 20 more after that and when you are done kill 30 more of that other type. COH is not a MMORPG it's an online shooter ! Yes it's true, only difference between Quake in COH is that you have to overcome the frustration of always having the mob your fighting getting kill stealed by another player. That game has NO DEPTH, only thing you can do in that game is kill, kill, kill. It's just TOO BAD, i'm not gonna pay 15$ per month to grind my way to 40 doing the exact same type of missions over, over, over, over again.
"

A to me mrzi nejvic :(

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/05/2004 :  16:44:05  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Neříká nic jiného než jsme říkali my na začátku. Nikdo z nás nepředpokládal, že nás to bude bavit déle jak 14 dní a tak se i stalo :)
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 20/05/2004 :  18:31:55  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
No budme korektni. Stejne jako ja, i vy ste ze zacatku tuhle hru ospevovali, coz na tom nevidim nic spatnyho. Proste fakt se zdalo ze to ma potencial a taky se me osobne (nevim jak vam) zdalo ze je tam toho jeste spousta neobjevenyho (coz je blbost pac jediny objevytelnyho je kill, kill, kill).ˇ
Ten prispevek pred mim sem tam postnul protoze se mi to nechtelo psat vlastnima slovama :-).
Ale prosim nedelejme se ted vsichni vsevedouci. Staci si precist prispevky z minulosti a zjistime ze vsevedi nejsme (nejste). Mozna tak Rodier jo :)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/05/2004 :  21:18:24  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

No budme korektni. Stejne jako ja, i vy ste ze zacatku tuhle hru ospevovali, coz na tom nevidim nic spatnyho. Proste fakt se zdalo ze to ma potencial a taky se me osobne (nevim jak vam) zdalo ze je tam toho jeste spousta neobjevenyho (coz je blbost pac jediny objevytelnyho je kill, kill, kill).ˇ
Ten prispevek pred mim sem tam postnul protoze se mi to nechtelo psat vlastnima slovama :-).
Ale prosim nedelejme se ted vsichni vsevedouci. Staci si precist prispevky z minulosti a zjistime ze vsevedi nejsme (nejste). Mozna tak Rodier jo :)



Vykat mi nemusíš, nikdo jiný se neozval. :) A nemyslím si, že ze sebe dělám vševědoucího, stačí použít funkci search v tomto fóru a přečíst si všechny moje příspěvky.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 20/05/2004 :  21:39:12  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by beldor5

Za tu kratkou dobu co jsem byl v bete musim rict ze dragons empire bude co do PvP velmi dobry.Snad to codemasteri nejak nezmrsi,protoze hrat dalsi mobovacku bych fakt nevydrzel


Hm a muzes mi rict, jaky rozdil je vtom jestli zabijis moby [ze kterejch je aspon nakej loot] nebo kdyz zabijis low level n00by ktery nemaj sebemensi sanci [a neni z nich zadnej loot bo trammelacky hry] ?

Zatim sem to takhle videl u vsech primarne pvp serveru/her .. samozrejme tim nerikam ze by se to delalo jenom tak. To ne, samozrejme se hraje i vyrovnane PvP..ale dost casto i takovehle.


????nejak nechapu co sis pod mym postem teda predstavil, ja to myslel tak ze to doufam zase nebude hra kterejch je v posledni dobe plno stylu zabij 10000NPC=muzes si zahrat PvP ,bohuzel hrac ktery jich zabije 11000NPC te v pohode ubije s lahvacem v ruce.(bez toho abys to jakkoliv ovlivnil)

btw:z betatestu jsem byl vyloucen pro nizky pocet hodin(v te dobe jsem zrovna nemel moznost se dostat ke kompu takze muzu hodnotit z hlediska cca 11 dnu co jsem to hral....=>graficky to vypada cool(lepsi nez L2),koncept skilu/crafteni je taky dobry.


.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/05/2004 :  00:52:21  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
skoda.. mel si ten ucet nekomu pujcit :-))))
tak kdyz tak zaloz DE topic nebo napis neco do toho stareho.. nejake svoje nazory a pocity.. mne DE taky docela zajima uz od zacatku ale precijen uz to vyviji dost dlouho a jejich newslettry sou o nicem.

Jinak kdybys ten SB rozbeh, tak dej vedet jakou mas javu ;]

.. i kdyz ja se ted modlim aby mne dneska v PA prisel invitation do beta2 do FOMK (www.fomk.com or faceofmankind.com) coz je scifi zamerena na interakci player 2 player a prave taky na PvP , i kdyz ja teda PvP nikdy moc nedelal. Ma to styl boje trosku fps - tim ze musis mirit a nevadi kdyz se pomalu pohybujes pri strelbe, pripadne muzes se rane vyhnout.. ale neni to nijak moc akcni, s pingem do 400ms to ma byt naprosto v pohode. Mozna byste na to mohli mrknout co vas to pvp zajima.. hodne lidi rika ze to bude "dodelany neocron" :o)) a nebude to mit malo hracu jako neocron nebo SB .. jen sem zvedavej na to jak si poradili stim ze tam nemaji byt omezeni na skilly/levely , aby prave to PvP bylo co ocem a nebylo to jak ty rikas "zabiju o 1k mobu vic a sem uber" .. to je jeden z hlavnich cilu.. aby to takhle nebylo, jedine co tam ma byt limitujici jen nejakej rank, kterej ale nema limitovat zbrane, armory..nic. A taky je tam krafteni


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 21/05/2004 :  19:16:30  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
Tak sem dopadl podobně jako Van Tassel a CoH s velkou radostí hraje moje 10ti letá dcera.Zatím jí to baví...

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/05/2004 :  23:59:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm.. jeste se tim chlub. Tomu se rika spatna rodina vychova :)
Mam dojem ze CoH nepatri mezi hry (a obecne vsecky akcni mmorpg) ktere by meli hrat male deti.


btw > lidi z warcry si zijou ;]

http://coh.warcry.com/content/tybbie.JPG


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/05/2004 :  04:19:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Mrknete - 5 filmecku z PvP v Neocronu, docela mela :))
na tom 1. je hudba z pennywise jako doprovod..fakt dobra ale asi nejlepsi jsou ty movie - 3 a movie - 4 jsou to skupinovy boje :)) a v jeden moment je tam i videt vyuziti "kraftu" nasazeli si tam do boje pro svoji frakci turrety :)) a mam dojem ze to co tam litalo ve vzduchu a strilelo byl drone ovladanej taky nakem hackerem/kraftem z dalky :))

http://www.g0dsoft.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=11
pekne se tam mydlej..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 23/05/2004 03:30:00
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/05/2004 :  02:52:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
na mmorpg.com se objevil CoH PvP screens
..ale je zajimave, podle tech informaci ze teda pvp bude az v datadisku..
a ten asi nebude zadarmo ne ? ;]

http://www.cityofheroes.com/media/screenshots.html


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 23/05/2004 02:55:51
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 24/05/2004 :  07:22:16  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hm.. jeste se tim chlub. Tomu se rika spatna rodina vychova :)
Mam dojem ze CoH nepatri mezi hry (a obecne vsecky akcni mmorpg) ktere by meli hrat male deti.


btw > lidi z warcry si zijou ;]

http://coh.warcry.com/content/tybbie.JPG



To je skvělý Rodiere,že děláš i do výchovy dětí.Já už sem se bál,že je něco,čemu nerozumíš:)

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 24/05/2004 :  10:08:03  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

quote:
Originally posted by Rodier

hm.. jeste se tim chlub. Tomu se rika spatna rodina vychova :)
Mam dojem ze CoH nepatri mezi hry (a obecne vsecky akcni mmorpg) ktere by meli hrat male deti.


btw > lidi z warcry si zijou ;]

http://coh.warcry.com/content/tybbie.JPG



To je skvělý Rodiere,že děláš i do výchovy dětí.Já už sem se bál,že je něco,čemu nerozumíš:)


Taaaak a ted jsis to u vsevedouciho Rodiera pekne pokakal...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 24/05/2004 :  13:05:10  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Xavier

quote:
Originally posted by Rodier

hm.. jeste se tim chlub. Tomu se rika spatna rodina vychova :)
Mam dojem ze CoH nepatri mezi hry (a obecne vsecky akcni mmorpg) ktere by meli hrat male deti.


btw > lidi z warcry si zijou ;]

http://coh.warcry.com/content/tybbie.JPG



To je skvělý Rodiere,že děláš i do výchovy dětí.Já už sem se bál,že je něco,čemu nerozumíš:)


Taaaak a ted jsis to u vsevedouciho Rodiera pekne pokakal...



tyjo co kdyz se rodier nastve a prestane sem psat.. vite jaka by to byla skoda.. bulvarni platky sou proti rodierovym postum uplne svaty ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/05/2004 :  20:51:15  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Hmm no Xavier ma stesti ze sem si to precetl az dneska - kdy mne neboli huba, vcera mne bolela jak svine.. mam asi nerv zubni v prdeli ;[

Mno, ale proc to sem pisu - ozval se mi na ICQ nakej - odhadem tak 16ti letej - CSkar, kvuli Neocronu, hral demo a chce si to zkusit zahrat, trialku.. no hodne si to plete s CS a asi ani nikdy zadne rpg nehral :((
chtel abych mu prirovnal velikosti Neocron City k mape de_dust ;-)
Potom se mne ptal na pocet hracu, byl zklamany myslel ze je ve spicce aspon 10,000 ;o)

ale co mi rekl zajimaveho, ze prej zna par lidi na slovensku co hrajou Project Entropia.......takze by tam preci jen byla komunita cz/sk hracu ? I kdyz docela mne dostal.. prej tam chodej a zebraj ;] takze docela uroven no ;[
Resp nejdriv mi napsal ze to hrajou .. a potom mi napsal tohle :
par ludi tam zevraj sk cz chodi a zebraaa
no.. uroven cz/sk komunity stoupa do vysin ;] jo a pisu to sem, pac tohle je ted takovej jedinej aktivni topic kam lezou vsichni.. i Pedro ;]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 25/05/2004 :  08:13:02  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

....jo a pisu to sem, pac tohle je ted takovej jedinej aktivni topic kam lezou vsichni.. i Pedro ;]


Njn, kdyz on je nejaky utlum na forech....
Sry za offtopic.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 25/05/2004 :  11:56:26  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Sem linej prokousavat se celym topicem, takze se omluvam za opakovani.

chtel by vedet nasledujici veci:

1/ kolik momntalne cechu hraje CoH?
2/ jaky jsou minimalni pozadavky na comp?
3/ na jakem systemu to funguje ( hra se da off. stahnout? je nejaky trial? Zkoncila beta? )

todle se da vse najit na off. strankach (asi), ale ja radsi komentare z praxe + sem na to linej :) takze pokud nekdo ma naladu, budu rad za otpovedy.

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 25/05/2004 11:57:00
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000