Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/05/2004 :  12:15:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Sem linej prokousavat se celym topicem, takze se omluvam za opakovani.

chtel by vedet nasledujici veci:

1/ kolik momntalne cechu hraje CoH?
2/ jaky jsou minimalni pozadavky na comp?
3/ na jakem systemu to funguje ( hra se da off. stahnout? je nejaky trial? Zkoncila beta? )

todle se da vse najit na off. strankach (asi), ale ja radsi komentare z praxe + sem na to linej :) takze pokud nekdo ma naladu, budu rad za otpovedy.



1-2
jako každá hra poslední doby
dá se stáhnout. trial není, beta skončila.
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 25/05/2004 :  12:21:17  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Sem linej prokousavat se celym topicem, takze se omluvam za opakovani.

chtel by vedet nasledujici veci:

1/ kolik momntalne cechu hraje CoH?
2/ jaky jsou minimalni pozadavky na comp?
3/ na jakem systemu to funguje ( hra se da off. stahnout? je nejaky trial? Zkoncila beta? )

todle se da vse najit na off. strankach (asi), ale ja radsi komentare z praxe + sem na to linej :) takze pokud nekdo ma naladu, budu rad za otpovedy.


Ahoj,
1.potkal sem zatím 3 lidi,Koyota,Kentrila a Stormika,o nikom dalším nevím
2.na krabici je myslím Pentium 800,já mám prehistorickou 1Ghz mašinu,ale giga ramky a radeona 9600,běhá to celkem v pohodě na 1024*768
3.dá se koupit myslím klíč přes net,a stáhnout to,já mám krabici,o trialu nevím a beta skončila
Snad všechno...
Edit:tak koukám,že mě předběhl Gabriel.

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO


Edited by - Rasta on 25/05/2004 12:23:37
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 25/05/2004 :  13:33:52  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
no cechu to hraje myslim vic,ja jich potkal min. 5
s PC bych si hlavu nedelal,bo mi to beha na 1600x1200 a full detaily a vubec se to neseka
hra se da stahnout a klic stoji min. asi 45 dollaru v nakym netovym obchode...mesicne pak 15 dollacu

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/05/2004 :  13:55:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

no cechu to hraje myslim vic,ja jich potkal min. 5


No že jsi je potkal neznamená, že hrají. Mě jsi tam taky potkal a ? :)
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 25/05/2004 :  14:50:01  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by SHIMI

no cechu to hraje myslim vic,ja jich potkal min. 5


No že jsi je potkal neznamená, že hrají. Mě jsi tam taky potkal a ? :)



ja to obcas na hodku pustim.. takova oddychovka ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 25/05/2004 :  15:18:57  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by SHIMI

no cechu to hraje myslim vic,ja jich potkal min. 5


No že jsi je potkal neznamená, že hrají. Mě jsi tam taky potkal a ? :)


tak vidis,to ze sem te potkal znamena zes to nekdy hral :)
nebo to za tebe hral robot?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?

Edited by - SHIMI on 25/05/2004 15:19:48
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/05/2004 :  15:31:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No on se ptal kolik lidí to hraje, nikoliv kolik lidí to hrálo :)
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 25/05/2004 :  22:44:32  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No on se ptal kolik lidí to hraje, nikoliv kolik lidí to hrálo :)


no a ja nerikal kolik lidi to hraje ale kolik lidi sem potkal

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/05/2004 :  03:31:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Shimi > fileplanet zacal nabizet 14 dni trial SWG ;] zatim je to sice jen pro predplatitele..ale brzo to otevrenou for all..tak ti pribude zarez na pazbe v podpisu ;] a nemusis se trapit s CoH.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/05/2004 :  03:42:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Rodier

....jo a pisu to sem, pac tohle je ted takovej jedinej aktivni topic kam lezou vsichni.. i Pedro ;]


Njn, kdyz on je nejaky utlum na forech....
Sry za offtopic.


nj uz na to asi lidi serou a mlada generace pari freeUO ;]
uprimne ja ted taky vybral prachy a nezkoupit nakou mmorpg kravinu co mne za 14dni prestane bavit jako treba SWG.. tak radeji kupuju digitalni satelit ;] .. uprimne kdyz se mrknu na obrazky z novyho sveta nakyho cz shardu, tak mne chyti u srdce daleko vic, nez kdyz vidim nejake MxO, SWG nebo tak.. Jen mne stve ze nikdo poradne zatim nevyuzil runUO osi featury v normal shardu s normal skillgainem.. sice se par shardu chysta, ale bojim se, aby to nedopadlo jako TZ .. 50 hracu ve spicce ;[[[

Colldor > ty si nezmar ;] taky se zajimas o vsecko, ale potom se na to stejne vyseres a nikdo te k nicemu nedotlaci a porad nadavas na cas ;]



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/05/2004 :  18:06:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo jinak na skore 121 dvd i cd, vyslo Shadowbane gold - client i s datadiskem, tak kdo nechce stahovat ad si ho sezene.
ja si to cd koupil za 30kc tak to asi zkusim :))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 26/05/2004 :  20:52:01  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
chcete vedet vice o specializacich v coh?
muzu vrele doporucit tyto ceske stranky :
http://mmorpg.wz.cz/index.php?odkaz=coh_spec

hlavne scrapper = skrabal me dostalo

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 26/05/2004 :  20:57:14  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

chcete vedet vice o specializacich v coh?
muzu vrele doporucit tyto ceske stranky :
http://mmorpg.wz.cz/index.php?odkaz=coh_spec

hlavne scrapper = skrabal me dostalo



jo me dostal celej ten web.. i kdyz ja nemam co rikat.. on to aspon spustil.. sice prazdny ale spustil ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 26/05/2004 :  21:01:05  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

quote:
Originally posted by SHIMI

chcete vedet vice o specializacich v coh?
muzu vrele doporucit tyto ceske stranky :
http://mmorpg.wz.cz/index.php?odkaz=coh_spec

hlavne scrapper = skrabal me dostalo



jo me dostal celej ten web.. i kdyz ja nemam co rikat.. on to aspon spustil.. sice prazdny ale spustil ;P


je to odvaznej chlapec

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/05/2004 :  22:07:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

quote:
Originally posted by SHIMI

chcete vedet vice o specializacich v coh?
muzu vrele doporucit tyto ceske stranky :
http://mmorpg.wz.cz/index.php?odkaz=coh_spec

hlavne scrapper = skrabal me dostalo



jo me dostal celej ten web.. i kdyz ja nemam co rikat.. on to aspon spustil.. sice prazdny ale spustil ;P



presne tak.. ty si dokazal leda tak koupit domenu a nic jineho ;(
Pritom takovejhle portal by dost pomohl vybudovat vetsi komunitu hracu co nehrajou jenom freeUO. Taky jsem zvazoval vybudovat takovej portal, ale je to nevdecna prace, protoze tam lezou lidi zejmena ze zacatku kdyz o hre ci o mmorpg nic nevi.. potom uz moc ne. A taky da praci sehnat lidi kteri by o jednotlivych mmorpg psali .

Doufam ze se na to nevykasles kdyz sis podchytil tu cool domenu a zacnes na tom makat ;] staci pitoma phpnuke jako mam ja na nc.ratafak.net a je to :) ja psal tomu cloveku co dela tu hruzu..rikal ze je mu 16 ;] (psal sem mu pac mi nefacha korektne v mozile to menu na levo .. a ptal se ho proc si nekoupil domenu .. napsal mi ze nema cas pac je mu 16 a chodi do skoly :-]] no ale myslim ze by fakt bylo na case dat dohromady lidi co by psali o mmorpg, jak uz o tech kde uz CZkomunita je, tak i o tech novejch, prekladali novinky a tak. Verim ze by tam chodili lidi.. i odsad, zvlast kdyby si prekecal Tibora aby udelal novou sekci fora pro ten web [jasne, forum si udela kazdej sam ale myslim ze je to idealni, kdyz ma mmorpg projekt forum na tom nejznamejsim mmorpg fore ;] ]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 27/05/2004 :  06:34:37  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Stormer

quote:
Originally posted by SHIMI

chcete vedet vice o specializacich v coh?
muzu vrele doporucit tyto ceske stranky :
http://mmorpg.wz.cz/index.php?odkaz=coh_spec

hlavne scrapper = skrabal me dostalo



jo me dostal celej ten web.. i kdyz ja nemam co rikat.. on to aspon spustil.. sice prazdny ale spustil ;P



presne tak.. ty si dokazal leda tak koupit domenu a nic jineho ;(
Pritom takovejhle portal by dost pomohl vybudovat vetsi komunitu hracu co nehrajou jenom freeUO. Taky jsem zvazoval vybudovat takovej portal, ale je to nevdecna prace, protoze tam lezou lidi zejmena ze zacatku kdyz o hre ci o mmorpg nic nevi.. potom uz moc ne. A taky da praci sehnat lidi kteri by o jednotlivych mmorpg psali .

Doufam ze se na to nevykasles kdyz sis podchytil tu cool domenu a zacnes na tom makat ;] staci pitoma phpnuke jako mam ja na nc.ratafak.net a je to :) ja psal tomu cloveku co dela tu hruzu..rikal ze je mu 16 ;] (psal sem mu pac mi nefacha korektne v mozile to menu na levo .. a ptal se ho proc si nekoupil domenu .. napsal mi ze nema cas pac je mu 16 a chodi do skoly :-]] no ale myslim ze by fakt bylo na case dat dohromady lidi co by psali o mmorpg, jak uz o tech kde uz CZkomunita je, tak i o tech novejch, prekladali novinky a tak. Verim ze by tam chodili lidi.. i odsad, zvlast kdyby si prekecal Tibora aby udelal novou sekci fora pro ten web [jasne, forum si udela kazdej sam ale myslim ze je to idealni, kdyz ma mmorpg projekt forum na tom nejznamejsim mmorpg fore ;] ]



tak do phpnuke bych fakt nesel (a web uz je stejne hotovej) ;P ale v ostatnich vecech souhlasim... jenze ja to nechci spustit s tim, ze tam budou updaty max 1x tejdne.. dokud nebudu mit jistotu, ze to bude pravidelne updatovany kazdej den, tak to zustane v tom stavu v jakym to je...

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/05/2004 :  14:53:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no tak to asi nespustis nikdy ne ?
Nikdo ti neda jistotu ze se neco bude dit kazdy den a ze ti bude psat kazdy den, navic jsem si nijak nevsiml ze bys tu poradal nabory a shanel lidi co by chteli psat.. proste je to mrtvy :o) :((
Vzdycky se zacina s nejakou troskou a lidi se na to nabaluji.. ani nevis jestli by o ten portal byl realnej zajem, nejaka reklama nekde ?
Lidi si musej zvyknout chodit na urcitou adresu.
Tady taky ze zacatku bylo jen par lidi kolem UO no a casem se to zaclo nabalovat..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 28/05/2004 :  12:57:35  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no tak to asi nespustis nikdy ne ?
Nikdo ti neda jistotu ze se neco bude dit kazdy den a ze ti bude psat kazdy den, navic jsem si nijak nevsiml ze bys tu poradal nabory a shanel lidi co by chteli psat.. proste je to mrtvy :o) :((
Vzdycky se zacina s nejakou troskou a lidi se na to nabaluji.. ani nevis jestli by o ten portal byl realnej zajem, nejaka reklama nekde ?
Lidi si musej zvyknout chodit na urcitou adresu.
Tady taky ze zacatku bylo jen par lidi kolem UO no a casem se to zaclo nabalovat..


o tom jak se dela web neco vim.. mel sem profesionalni web o tanecni hudbe.. jenze pak na to prestal bejt cas a radsi sem to ukoncil nez aby to jen tak prezivalo...
ad reklama.. no k cemu by ted byla reklama kdyz to jeste neni pusteny .. ale mam v zasobe 10k zobrazeni v billboard systemu a neni problem si zajistit reklamu na games.tiscali.cz a bonuswebu.. ale prvne to musi fungovat ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/05/2004 :  13:42:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nech si poradit Rodier vi jak byt uspesny

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/05/2004 :  00:28:41  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Ten billboard je ti imho na nic.. nema temer zadny herni servery v obehu :( Jinak jak rikam, hlavni je obsah ........ no dneska se to rozjelo tak gud lak ;]

Pertha > no samozrejme, mel jsem web na ktery prislo 10,000 lidi za 1 den - coz je slusny, ne ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 29/05/2004 :  09:05:08  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Ten billboard je ti imho na nic.. nema temer zadny herni servery v obehu :( Jinak jak rikam, hlavni je obsah ........ no dneska se to rozjelo tak gud lak ;]

Pertha > no samozrejme, mel jsem web na ktery prislo 10,000 lidi za 1 den - coz je slusny, ne ?



eroticky weby se s timhle ale nedaj srovnavat

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 31/05/2004 :  17:08:37  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
Včera sem to s dcerkou dokopal na lvl 14,superjump je fakt good

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 31/05/2004 :  22:33:51  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

Včera sem to s dcerkou dokopal na lvl 14,superjump je fakt good


taky sem 14.. a nevim jestli se dokopu na 15.. ale mam litani ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 18/06/2004 :  06:53:49  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Ja zte cekse guildy odesel uz daaavno daavno... protoze byl kazdy offline :{

Jinak hraju na serveru Victory

Sokar L40 Blaster
Black Element L27 Controler
Soul Saver L10 Defender
Miss World 2004 L10 Defender
Hybrid Matrix L10 Tank
Circle of Fear L12 Scrapper
Tx L9 Scrapper

Tak kdo ma zajem o nejake info napiste vehre, vim vse o vetsine powers :O

Jinak doporuciji tenhle skvely Hero Planner:
http://coh.warcry.com/index.php/content/community/plannertool/heroplanner.php

A CoH Calculator:
http://www.vcl.uh.edu/~pellis/coh/calc.php

Edited by - hugo on 19/06/2004 06:21:28
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/07/2004 :  17:53:15  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Hmm:

http://www.destination-games.com/about/press_release_072304.html
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/07/2004 :  19:03:59  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Kde sa da stiahnut CoH Beta ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/07/2004 :  19:22:00  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Zadna beta neni; url na sosnuti clienta viz gugl kom popr precist tento thread (rtfm ..) kde jsem jiz odkaz na coh clienta postoval.

ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip
(50$)

Edited by - VT on 24/07/2004 19:46:02
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/07/2004 :  21:12:56  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Zadna beta neni; url na sosnuti clienta viz gugl kom popr precist tento thread (rtfm ..) kde jsem jiz odkaz na coh clienta postoval.

ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip
(50$)




dik

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 26/07/2004 :  14:16:15  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
stiahol som to, neslo to otvorit. Stiahol som to znova a zas to nejde otvorit.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2004 :  14:23:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

stiahol som to, neslo to otvorit. Stiahol som to znova a zas to nejde otvorit.



Pravdepodobne tvuj unzipovaci program citi, ze chces binarku pouzit v rozporu s COH licenci a ukazuje ti oIo. Kdo vi.

Edited by - VT on 26/07/2004 14:23:58
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 25/08/2004 :  10:38:40  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Zdarte.

tak jsem se take pripojil. Hraju zatim na otukani na serveru Victory.

Prosim dejte vedet kde hrajete a nejake IG jmena. Popripade nejakej templateabych si neuvaril gimpa :)
Zatim jsem testil tanka a blastera a oba me docela vyhovovali.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/06/2005 :  17:49:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
free 14 days trial
http://www.cityofheroes.com

Proč hra nemá vlastní sekci?
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 19/06/2005 :  18:28:07  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

free 14 days trial
http://www.cityofheroes.com

Proč hra nemá vlastní sekci?


protoze uz ji nikdo nehraje?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/06/2005 :  23:26:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

quote:
Originally posted by spajdr

free 14 days trial
http://www.cityofheroes.com

Proč hra nemá vlastní sekci?


protoze uz ji nikdo nehraje?



Možná to změní City of Villains datadisk, všiml si vůbec někdo že jsou v CoH už PVP arény? , pláště a spousta dalších blbin?
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 20/06/2005 :  12:25:05  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by SHIMI

quote:
Originally posted by spajdr

free 14 days trial
http://www.cityofheroes.com

Proč hra nemá vlastní sekci?


protoze uz ji nikdo nehraje?



Možná to změní City of Villains datadisk, všiml si vůbec někdo že jsou v CoH už PVP arény? , pláště a spousta dalších blbin?



To by chtel zjistit kolik to jeste hraje lidi. Me to bavilo, ale nemel jsem tam vubec zadne zname :( Pokud to nekdo hraje, tak se tady ozvete.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/06/2005 :  12:52:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já bych do toho možná šel, uvidím, i když platit dvě onlinovky (WOW pro mladou) a tohle pro sebe. Vypadá že to vyšlo v blbé době, kdy vyšel chvíli po retail i Everquest II a později Warcraft a tak to spousta lidí přešla bez povšimnutí. Nikde moc nevidím nějaké špatné stránky hry, že by jich bylo moc, což je fajn
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 20/06/2005 :  18:33:51  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já bych do toho možná šel, uvidím, i když platit dvě onlinovky (WOW pro mladou) a tohle pro sebe. Vypadá že to vyšlo v blbé době, kdy vyšel chvíli po retail i Everquest II a později Warcraft a tak to spousta lidí přešla bez povšimnutí. Nikde moc nevidím nějaké špatné stránky hry, že by jich bylo moc, což je fajn



ja uz to hral a libilo se mi to. Kdyby do toho nekdo sel, tak se pridam :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/06/2005 :  23:04:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by spajdr

Já bych do toho možná šel, uvidím, i když platit dvě onlinovky (WOW pro mladou) a tohle pro sebe. Vypadá že to vyšlo v blbé době, kdy vyšel chvíli po retail i Everquest II a později Warcraft a tak to spousta lidí přešla bez povšimnutí. Nikde moc nevidím nějaké špatné stránky hry, že by jich bylo moc, což je fajn



ja uz to hral a libilo se mi to. Kdyby do toho nekdo sel, tak se pridam :)



No já to určitě na těch 14 dní zkusím, už jsem myslel že si zahraju hned, stáhnu 800MB a ono to začne tahat patch co má skoro 400MB, fakt paráda, jako by nemohli toho klienta rovnou hodit na ftp aktuálního, teď se to sere pořád 20KB/s. Není co hrát, Guild Wars mě přestalo bavit.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/06/2005 :  08:04:09  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To máš dobré. Mě to ten patch stahovalo průměrnou rychlostí 9.5kb/s
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  08:13:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

To máš dobré. Mě to ten patch stahovalo průměrnou rychlostí 9.5kb/s





Tak jsem s velkou radostí dotáhnul dnes ráno v půl jedné těch 400MB, pustím hru a bum, začně se tahat dalších 50MB
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 21/06/2005 :  10:49:40  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Ja uz to taky taham. Jedu to pres to update okno a jede to celkem rychle. Nejak jsem nepochopil co to na tom jejich ftp je. Proc je tam cd1 a cd2 a jeste k tomu nejaky CoH.zip a ma to 900Mb. To by si jako clovek mel stahnout vsechno?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  11:05:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Ja uz to taky taham. Jedu to pres to update okno a jede to celkem rychle. Nejak jsem nepochopil co to na tom jejich ftp je. Proc je tam cd1 a cd2 a jeste k tomu nejaky CoH.zip a ma to 900Mb. To by si jako clovek mel stahnout vsechno?



ten CoH.zip jsou obě cdčka sbalená v jednom souboru, nic víc
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  13:07:07  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Ja uz ted taky hraju druhy den an US server Pinnacle. Tak se kdyztak pridejte. S charakterem je to tezke, zatim hledam, ale zkuste kontaktovat Thunder-Kitty
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  13:08:09  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Jinak musim rict, ze me to dost chytlo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  14:12:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

Ja uz ted taky hraju druhy den an US server Pinnacle. Tak se kdyztak pridejte. S charakterem je to tezke, zatim hledam, ale zkuste kontaktovat Thunder-Kitty



No každý i z Evropy si může prubnout ten US trial ne? akorát že kdyby si tu postavu chtěl nechat, tak by si musel sehnat US cdklíč, EU nepůjde. Jaký nick máš ve hře?
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  14:46:55  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Jo jasne, free trial je jen na Us, v Evrope je jen pribalen k nejakym anglickym casakum. A je pravda, ze pokud by sis to chtelkoupit, tak si na EU budes muset zalozit novou postavu (coz stejne nevidim jako velky problem) a nebo koupit US verzi.

Ted zrovna hraju za Thunder-Kitty
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/06/2005 :  15:05:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Já to zkouším na prvním serveru odshora. Nějak nevím jméno :)

Jméno: Leonine
Povolání: Controler(Ice)
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  15:27:57  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Pojd na Pinnacle nez to nejak vic rozjedes :-)

Jinak na EU by to fakt chtelo, ty kazdodeni udrzby v tuhle dobu nejsou nic moc :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/06/2005 :  16:01:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

Jinak musim rict, ze me to dost chytlo



No je to jedna z tech her jako treba GW, kdy to fakt jeden tyden neuveritelne bavi...

Asi to bude tim, ze se jedna o stejneho vyrobce :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  16:18:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Stejně by si City of Heroes zasloužil vlastní sekci,
takový Prison Tale je skoro rok mrtvý a sekci má
Navíc brzy vyjde City of Villains a určitě to pak zkusí zase nová hrstka lidí hrát, hlavně když bude moct hrát za šmejdy
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000