Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Otazky a odpovedi ze hry
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 15/08/2004 :  09:59:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
rozdilovy quest udelat jde (delal jsem ho na 28lvl) nicmene jsem jiz nezkousel zda po delevelovani na 20lvl mi povoli zmenu. moznost ze prijdu o skilly me uz ted dost desi, tak to ani zkouset nebudu. kazdopadne rozdilovy quest udelat jde jak vidno i velmi pozde. (prejit je vsak mozne jen na hodnote: 20lvl)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

venom
Starting Member

2 Posts

Posted - 05/11/2004 :  16:34:55  Show Profile Send venom a Private Message  Reply with Quote
nazdarek nemel by tu nekdo dobry tip na nejaky server kde se muzu zaregistrovat a parit konecne LA2???!pleas!
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 05/11/2004 :  19:47:34  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by venom

nazdarek nemel by tu nekdo dobry tip na nejaky server kde se muzu zaregistrovat a parit konecne LA2???!pleas!


a co misto tri otazniku a dvou vykricniku procist forum? proc mi prijde ze vetsina novacku trpi pokrocilou demenci?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/11/2004 :  21:16:29  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by venom

nazdarek nemel by tu nekdo dobry tip na nejaky server kde se muzu zaregistrovat a parit konecne LA2???!pleas!


a co misto tri otazniku a dvou vykricniku procist forum? proc mi prijde ze vetsina novacku trpi pokrocilou demenci?


tak na tohle je uplne jednoducha odpoved. Nikomu kdo je natesenej na nejakou hru se nechce procitat tisice stran obesilat tisice znamejch zkouset tisice odkazu, ktery uz treba pul roku nejedou. Je jednodussi to sem napsat a ona treba nejaka dobra duse poradi

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/11/2004 :  21:20:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by venom

nazdarek nemel by tu nekdo dobry tip na nejaky server kde se muzu zaregistrovat a parit konecne LA2???!pleas!


Jinak jestli chces nejakej private server tak clienta stahni tady:
http://www.lineage2.com
tady se zaregistruj:
http://www.hsclan.com/asp/register/index.asp
tady stahni patch kterej rozbal do lineage2:
http://l2.hsclan.com/download/L2C1Updates.zip

A kdyby si mel nejaky dotazy klidne pis na moje icq. rad ti poradim.
Jinak kdyby tu ten navod nekde preddemnou byl, tak se omlouvam ze to tu tapetuju, ale priznam se ja to predtim necetl :P
edit:> jeste sem zapomel ze po nainstalovani clienta to musis zupdatovat(pouzij full check spustenim souboru lineage2.exe) a pak az ten patch. Pak jen simply spust, logni a hrej

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 17/11/2004 22:09:43
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/11/2004 :  22:59:29  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Tento topic by mel obsahovat pouze otazky tykajici se problemu na ktere narazite ve hre, na otazky technickeho razu je topic hnedle vedle


Quotuju sam sebe, zvlastni.
Nevadi mi kdyz se lidi ptaji, ale mohlo by to mit alespon trochu rozumnou formu. Krom toho ze mam velke nutkani to z tohoto topicu smazat, nemohu jednoduse odpovedet ani kdybych chtel.

Otazka se tyka oficielnich serveru ci nelegalnich klonu?
Pokud nelegalnich, jde ti jen o to si hru vyzkouset, nebo hledas 'stabilni server' s pravidelnymi updaty na oficielni verzi a stabilni hracskou komunitou? Nebo te zajima predevsim server se silnou komunitou cesky a slovensky mluvicich hracu?
Go to Top of Page

Jim Kayne
Starting Member

Kayne

19 Posts

Posted - 29/11/2004 :  15:53:30  Show Profile  Send Jim Kayne an ICQ Message Send Jim Kayne a Private Message  Reply with Quote
Delam quest povyseni na knighta a ze ctyrech zadanych ukolu se mi povedlo splnit jen jeden ( nohy spideru pro cpt.bezique )Dale mam zadane -20 torens z lizardmenu zapadne od Gludinu (zabijel sem je asi 2 h a nic) ,10 nec klaces z bugbearu nekde pod gluidem na ceste u mostu (jedine bugbeary sem nasel v ruin of despair,ale nic v nich )a nakonec od hight priesta z gluida zabit 12 nemrtvych priestu v ruin of des. ,ale opet sem tam zadne nenasel ... uz to zkousim 2 dny a zacinam toho mit akorat tak dost... Jestli nekdo vi jakej je vtom hacek pls HELP..
Jo, je to na ultimaru takze nevim jestli stejne questy jedou i na ofic...

Mulmanoid-Iquisitor(in progress),Kaynn-Templar,Kaynne-Guardian
Go to Top of Page

ifek
Starting Member

16 Posts

Posted - 01/12/2004 :  02:41:43  Show Profile  Send ifek an ICQ Message Send ifek a Private Message  Reply with Quote
Dělám quest Trial of scholar.Může mi někdo poradit co tam mám dělat,nebo spíš kde?Anglicky skoro neumím,takže si moc nevím rady.

Xeron-Undead priest
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/12/2004 :  17:21:15  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ifek

Dělám quest Trial of scholar.Může mi někdo poradit co tam mám dělat,nebo spíš kde?Anglicky skoro neumím,takže si moc nevím rady.


klidne ti to prelozim a poslu, ale musis to trosku specifikovat. Nechce se mi to mezi tema questama hledat. Napis lvl, rasu, clas a ja si to najdu a prelozim. Nebo mi hod link

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

rinGzor
Starting Member

1 Posts

Posted - 09/12/2004 :  01:24:18  Show Profile Send rinGzor a Private Message  Reply with Quote
Cauky ... No delam quest na HUMAN WIZARD .. a v druhe casti sem se nejak zasek ...:: Wind Token ::.. Nemuzu najit toho Lizarda of the Wastelands .. Prosim poradte .. nebo jestli nekdo nevite jeho souradnice na mape plz ;)).. Dekuji
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 10/12/2004 :  15:43:24  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
http://www.onlinewelten.com/sites/L2/index.php?d=maps&id=7410

hlavne si to uzij s tema co stojej okolo nej :)

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/08/2005 :  14:16:32  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vim, ze to tady hraje urcite jeste par lidi. Proto bych se rad zeptal jak vypada Line Age 2 tedka. Naposledy jsem to hral loni v srpnu.

1. Jak je to s ekonomikou na Bartzu? Vim, ze na Deviane byly extremni ceny.
2. Co farmeri? Boti? Jeden z duvodu, proc jsem to prestal hrat. Bylo jich velmi mnoho a nevidel jsem ze strany NCsoftu nejaky naznak toho, ze chteji opravovat exploits apod.
3. Vyplati se delat crafta (artisan), anebo je lepsi jet Scavengera na ziskavani penez??
4. Co drop rate? Nikdo netvrdi, ze by to melo byt jak jinde, ale 0.0002 drop rate je extrem ;). Udajne to zvysovali, ale nevim presne udaje.

Predem diky.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 02/08/2005 14:17:47
Go to Top of Page

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 02/08/2005 :  22:17:54  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
+
quote:
Originally posted by Shemiramoth

1. Jak je to s ekonomikou na Bartzu? Vim, ze na Deviane byly extremni ceny.
2. Co farmeri? Boti? Jeden z duvodu, proc jsem to prestal hrat. Bylo jich velmi mnoho a nevidel jsem ze strany NCsoftu nejaky naznak toho, ze chteji opravovat exploits apod.
3. Vyplati se delat crafta (artisan), anebo je lepsi jet Scavengera na ziskavani penez??
4. Co drop rate? Nikdo netvrdi, ze by to melo byt jak jinde, ale 0.0002 drop rate je extrem ;). Udajne to zvysovali, ale nevim presne udaje.



Neviem aka je situacia na Bartzu, ja hram na gustine, ale aspon nejake veci mozno budu rovnake :

1. Bartz neviem, gustin je ... no, asi drahsi ako Bartz. Nastupila C3, ludia sa vrhli do Ackovych brneni, co znamena ze zakladne materialy a z nich odvodene veci vyleteli kamsi do oblacnych vysok. Varnish je teraz tak 700-800a, kosti uz tusim 600 (boli 1k), uhlie tiez okolo 700. Na konci C2 boli polovicne. Ale nastastie to stale klesa.

2. Farmeri su, boli a budu. Pokial budu ludia kupovat ich "produkty" :-( ale uz to nie je take zle ako to bolo v C1/C2. Aspon sa scivilizovali a nedovoluju si tak vela ako v C1.
Co sa tyka botov ... Bolo iste obdobie v C2 kedy to bolo uz naozaj neunosne. Bohuzial, o tom ako su podobne programy rozsirene svedci aj to ze ked nieco zasadne pomenili v hre a GameGuarde, asi po dobu 4 dni sa nemohli boti dostat na server ... Giran bol zrazu akosi prazdny ...
Velmi popularny l2walker sa stal plateny, bol implementovany GameGuard (...ktory zozaciatku vobec nepomohol) a nastali masivne bany zo strany NCsoftu. Ako opacny extrem zase mozno padli aj ti co nikdy nebotovali, ale mali dualbox ... Vsetko pomohlo znizit pocet botov. To ale neznamena ze boti nie su ... stale je mozne najst "kilometrove bot trainy" - particka botov s jednym leaderom niekde v hlbke GC a na roznych forach venovanych L2 sa kde-kto chvali svojim bot-programom :-/ Ludia su opatrnejsi, je ine riskovat na 3x leveli ako na 7x. okrem ineho.
Ja osobne mam pocit ze aspon farmari sa stali civilizovanejsimi, a tiez mam pocit ze aj botov je menej.

3. Najlepsi su obaja :-) Artisanek je velmi fajn, ked si na serveri kde bezi manor system. Zakladne materialy ziskas takto, co nepotrebujes predas a nakupis tie co potrebujes. Kraftenim sa daju zarobit velmi slusne peniaze. Scavenger je zase lepsi na ziskavanie niektorych specialnych spoilovv, napr. casti zbrani, brneni. Drobny tip pre warsmitha ktory ma velky problem najst partiu: hladaj AoE party, kazdy sweeper a kazdy s AoE utokmi je vitanty. (AoE = Area of effect, na jeden sup zabijat viac monstier naraz)

4. Na drop rate v C3 vsetci nadavali az zistili ze po hodine huntenia v DV mali tak 4 thready a jednu haluzku :-) ALE - s prichodom katakomb a nekropol sa dropy akoby "prestahovali" tam. Navyse sa mi zda (a nielen mne) ze sa zase zlepsil spoil rate. Plus na ziskavanie zakladnych materialov sa zacal vyuzivat manor system, hradni pani konecne pochopili naco je to dobre a vela hracov tiez.

Tolko moje drobne litanie, ale ber to tak ze ja to mozno vidim z pohladu cloveka ktoreho ta hra este bavi a pozera sa na ne cez ruzove okuliare. Hra sa od C1 dost zmenila, ci sa zmeny budu pacvit alebo nei musis posudit ty sam ... Je viac orientovana na party a klany, solovi hraci to mozu ale vnimat inak.

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/08/2005 :  08:41:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by crawlerin
.....


Diky za odpovedi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 03/08/2005 08:42:04
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000