Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Saga of Ryzom - SoR
 SoR - General Forum
 SoR - General Discussion
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

nses
New Member

100 Posts

Posted - 16/11/2014 :  23:38:17  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Po tom restarte som u hru stratil zaujem .. kazdorocne som hraval vzdy cez vianocne sviatky (2012, 2013 uz nie).
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 17/11/2014 :  12:25:03  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ja se stale snazim neztratit kontakt, zaplatim mesic, pobiham par dni a zbytek necham propadnout, protoze vyvoj jde (pro me) zcela nepochopitelnym smerem ...

nsesi mas pm, koukni na ni

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 17/11/2014 12:25:15
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 09/12/2014 :  13:26:00  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

cas od casu kouknu na novinky v ryzomu .. a pokazde mam pocit marnosti.
http://app.ryzom.com/app_forum/index.php?page=topic/view/21396

jak je to dlouho co byl merge serveru?
pridani kaderniku Marauderum je chvalihodne a rozhodne to nyni zvedne hratelnost.

ach jo ..




lolec, a co bys jako čekal? Tu hru hraje pár posledních mohykánů, takže cokoli někdo udělá beru spíš jako pozitivum a udivuje mě, že se o to vůbec někdo stará a že to ještě nevypli. I já se občas lognu, ale spíš jen kvůli komunitě a tak trochu z nostalgie, pro hry jako je Ryzom už asi neni v dnešním herním světě moc místo :)

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Chytrex
Starting Member

7 Posts

Posted - 23/12/2014 :  12:51:55  Show Profile Send Chytrex a Private Message  Reply with Quote
quote:
pro hry jako je Ryzom už asi neni v dnešním herním světě moc místo :)



Neřek bych že není místo.. spíš v tom vidím:
a) hodně špatné (až žádné) promo (to byla klasika ryzomu od doby kdy sem tam začal.)
b) přímé odrazování hráčů nedodělanýma eventama. (velké halo kolem eventu, který je pak celý ve francouzštině)
c) Absolutní nepochopení toho co si hráči žádají dev teamem.
d) absolutní naivita. Když chci vybrat prachy, nestačí dobrá úvodní myšlenka. Musí se pracovat na obsahu a to jakože tvrdě. Lidi musí vědět proč platí.

Ono obecně v Open source nejsou kdo ví jaké peníze. Je to vidět na Ryzomu, na Minetestu, téměř všude jinde ve světě OSS her.

Ale jinak ano, taky mě mrzí kam se řítí celý Ryzom...
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 23/12/2014 :  19:40:53  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
kdo pamatuje roadmap ryzomu tak vi, ze az na drobnosti skoncil vyvoj cca v 1/5 .. nynejsi vyvoj kdy misto reseni nejakeho endgame resi team jak maj vypadat statiky v baraccich jsou proste nepochopitelne

btw rikam to z pozice cloveka co hral ryzom roky a miluje ho .. resp .. vratil bych se kdykoliv, kdyby tam nebylo vse dulezite stejne jako pred osmi lety a vic. (ano par novinek je, na obnoveni guildy uz to ale neni a solo hrani v ryzomu ... )

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 23/12/2014 19:45:23
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 08/02/2019 :  23:31:39  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
novy patch
https://urlz.fr/8RVx?fbclid=IwAR0aXYirdTvnBe1bZSNrWY5yGW2LHXNwA3huPYlvw2EYo9O0BIM1hfqskCE

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 29/05/2021 :  19:20:16  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
vyznamove dost velka aktualizace
https://app.ryzom.com/app_forum/index.php?page=topic/view/31591/1#1

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000