Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 FAQ aneb PRVNI TOPIC K PRECTENI PRO NOVACKY
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 15/01/2005 :  15:29:18  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message
Prvním krokem je prostudování tohoto a následujících topicu:
Aktualni informace po Combat Upgrade - http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15707
Slovník pro nováčky v SWG - http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=11997

A této stránky - www.starwarsgalaxies.wz.cz

Teprve pokud nebude nalezena odpoved na otazku, tak si zalozim novy topic, nebo jeste lepe napisu dotaz sem.
Zbytecne a nesmyslne topicy a posty budou nemilosrdne mazany !

Taky doporucuju pouzivat edit, aby nevznikaly situace, kdy jsou tesne za sebou 3 posty od jednoho cloveka.

Dale doporucuju vsem nastavit do podpisu minimalni pismo, tedy jednicku - staci dat na zacatek textu [size=1] a na konec textu [ /size=1] (bez te mezery pred lomitkem)

A posledni vec - kazdy hrac SWG by mel mit zalozeny nick na tomto foru a napsat svoji postavu do Seznamu hráčů SWG -
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=12198

by JerzeeG

(tento topic je zatim ve vystavbe)

Takže.

Jelikož měl Shemiramoth výbornej nápad, není na škodu ho realizovat.

Házejte do tohodle topicu pls otázky, které si myslíte že potřebují zodpovědět. Pokud možno i s odpovědí, ale pokud nebude, pokusím se jí najít.

A házejte všechno - rady, návody, triky, kde koupit SWG, jak vytvořit postavu atd. Prostě všechno, co by někoho kdo neví o SWG všechno či kdo o SWG neví vůbec nic mohlo zajímat.

Jednotlivé otázky budu přidávat do tohoto message, udělám z něj sticky a jakmile bude náš FAQ kompletní, promažu to.

Díky moc za spolupráci.

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~

FAQ rozdělení

I. Obecně

1. Co je SWG?
2. Jaký je princip SWG?
3. Jde SWG hrát offline?
4. Musím za SWG platit?
5. Kolik hraní SWG stojí?
6. Jakým způsobem mohu za SWG zaplatit?
7. Existují i freeshardy na nichž běží SWG?
8. Je SWG hratelné s 256MB RAM?

II. Tvorba charakteru

Poznámka - doplnit

III. Skilly

1. Character Builder

IV. Boj - obecně

Poznámka - doplnit

V. Boj - PvE

Poznámka - doplnit

VI. Boj - PvP

Poznámka - doplnit

VII. Jedi

Poznámka - doplnit

VIII. Ostatní

Poznámka - doplnit

IX. JtL

Poznámka - doplnit

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - JerzeeG on 18/09/2005 21:50:23

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/01/2005 :  11:23:53  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message
Otázky a odpovědi

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

I. Obecně

1. Co je SWG?
SWG znamená Star Wars Galaxies, což je online hra zasazená do prostředí Hvězdných válek.

2. Jaký je princip SWG?
V této hře máte možnost hrát za vámi vytvořený charakter (jinak také Avatar) v perzistentním světě. S vaší imaginární postavou žijete ve světě se tísici jinými hráči z celé Země, můžete vytvářet gildy, stát se Jedi, bojovat a umírat na poli galaktické občanské války nebo prostě a jednoduše hrát.

3. Jde SWG hrát offline?
Ne, nejde. SWG je online hra a jako taková lze hrát pouze pokud je hráč připojen na internet.

4. Musím za SWG platit?
Ano.

5. Kolik hraní SWG stojí?
1 month - $14.99
3 months - $41.99
6 months - $77.99
12 months - $143.99
Občané členských států Evropské Unie navíc k tomu platí daň - VAT tax - 17.5%.
viz - http://starwarsgalaxies.station.sony.com/content.jsp?page=Accounts%20Billing%20Changing%20Subscription%20Plans
"All billing plans are recurring, meaning you will continue to be billed at the appropriate interval, until you cancel your subscription." - to znamena, že člověk musí dát cancel, tedy zrušit placení, jinak se mu bude stahovat automaticky dále !

6. Jakým způsobem mohu za SWG zaplatit?
Platit lze pouze kreditní kartou, a to nejrůznějších druhů - Visa, MasterCard jsou samozřejmostí. Karta musí mít samozřejmě povolené internetové platby, a to se liší banku od banky.
Jak ziskat kreditni kartu levne a rychle - http://www.mmorpg.cz/index.php?sekce=clanky&clanek=631
Pro ty, co nemaji kreditku - na www.cdromshop.com prodavaji predplacne karty na 60 dni a dodavaji je jako jedni z mala i do CR. Takze staci ukecat nekoho s kreditkou a nechat si par karet poslat a mate vystarano.
Funguje to jednoduse, proste si clovek koupi predplacenou kartu jako kupon u mobilu a pak jeji cislo natuka pri spusteni hry a tim "dobije kredit" na urcitou dobu, zpravidla 2 mesice, jakmile doba ubehne, pouzije dalsi kartu, nebo jiny zpusob platby..
Nevyhoda ovsem je, ze touhle predplacenou kartou to vyjde draz.

7. Existují i freeshardy na nichž běží SWG?
Neexistují a téměř jistě ani nikdy existovat nebudou !!

8. Je SWG hratelné s 256MB RAM?
Nehratelné. 512 MB RAM je minimum, ale je to utrpení, hlavně ve městech, stejne tak 768 neni o moc lepší. Optimální minimum je 1GB RAM, ale čím více, tím lépe.

II. Tvorba charakteru

Poznámka - doplnit

III. Skilly

1. Character builder
Character builder nebo taky Profession calculator je pomůcka, ve které si lze přehledně rozvrhnout a promyslet vyvoj postavy. Jaké bude mít vlastnosti a schopnosti, když se naučí určité povolání, resp. kombinaci několika povolání. Také si člověk může lehce spočítat, jestli mu na jeho vytouženou kombinaci vyjdou SP (skill pointy).
Builder je buď online na některých stránkách, nebo třeba Kodan's SWG Profession Calculator lze stáhnout z http://www.bloodfin.org/modules/mydownloads/

IV. Boj - obecně

Poznámka - doplnit

V. Boj - PvE

Poznámka - doplnit

VI. Boj - PvP

Poznámka - doplnit

VII. Jedi

Poznámka - doplnit

VIII. Ostatní

Poznámka - doplnit

IX. JtL

Poznámka - doplnit

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 18/09/2005 21:58:55
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 16/01/2006 :  14:02:40  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message
Rada pro zacatecniky : vsim jsem si ze hodne lidi co hraji kratce nevedi o Inspiration buffu kterej muzou mit takze rada pro rychlejsi lvl-up :
Je dobre si pred zacatkem hrani vzit Inspiration buff (nezalezi na jakem ses levelu). Zajet do kterekoliv kantyny (doporucuju Mos Eisly tam je vetsinou plno) kde jsou tanecnici/muzikanti a pozadat nekoho o inspiration buff. pokud bude souhlasit tak pockat az zacne pro tebe tancovat/hrát, pak vybrat v radial menu watch/listen a cekat a sledovat jak naskakuji minuty. Jde o to ze tento buff dava 10% bonus z JAKEKOLIV expy kterou dostanete, coz se myslim dost vyplati. Buff byva vetsinou na 3 hodiny (jeden borec me udelal i na 3:40) a ikonka buffu je zobrazena u jmena s odpoctem zbyvajiciho casu, jo a slusi se na konci neco zaplatit, ja davam 5k ale zalezi na moznostech. Misto 120K za misi dostanes 132K coz je myslim dobre mit. Samozrejme kdyz chcipnes tak ti buff zmizi

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/01/2006 :  08:25:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message
http://starwarsgalaxies.station.sony.com/en_US/players/content.vm?id=66890

Konecne uceleny popis vlastnosti, zbroje a zbrani. Nutnost pro vsechny novacky.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/01/2006 :  20:00:06  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message
quote:
Originally posted by Almych

http://starwarsgalaxies.station.sony.com/en_US/players/content.vm?id=66890

Konecne uceleny popis vlastnosti, zbroje a zbrani. Nutnost pro vsechny novacky.



Tak to je husty tam je fakt vechno a jak si rikal sepsali to hracove a ne devky.
Go to Top of Page

night_horse
Starting Member

1 Posts

Posted - 05/02/2006 :  18:04:11  Show Profile Send night_horse a Private Message
hoj!
mam problem:(....koupil sem si Total Experience, nainstaloval, vytvořil nový účet, zadal cd klíč a předpokládal sem že mě to pustí do hry.....neustále mi to však při loginu háže že nejsem registrovanej - You do not have a subscription for this game.
Pak se mě to zeptá jestli chci platit kartou, herní kartou a ještě něčim :(....poradte pls?
stav mého účtu mi to ukazuje následující:

Subscription Name Star Wars Galaxies Subscription
Period 1 month
Account Status Initial
Enabled Features Star Wars Galaxies
Star Wars Galaxies: Jump To LightSpeed
Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees
Orig. Purchase Date February 5, 2006
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 05/02/2006 :  19:04:42  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message
quote:
Originally posted by night_horse

hoj!
mam problem:(....koupil sem si Total Experience, nainstaloval, vytvořil nový účet, zadal cd klíč a předpokládal sem že mě to pustí do hry.....neustále mi to však při loginu háže že nejsem registrovanej - You do not have a subscription for this game.
Pak se mě to zeptá jestli chci platit kartou, herní kartou a ještě něčim :(....poradte pls?
stav mého účtu mi to ukazuje následující:

Subscription Name Star Wars Galaxies Subscription
Period 1 month
Account Status Initial
Enabled Features Star Wars Galaxies
Star Wars Galaxies: Jump To LightSpeed
Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees
Orig. Purchase Date February 5, 2006



Na tohle tema tu je topic otazky a odpovedi.
SOE to ma udelany tak ze aby si mohl azcit hrat musis tam vyplbit kartu nebo herni kartu.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 05/05/2006 :  15:54:52  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by night_horse

hoj!
mam problem:(....koupil sem si Total Experience, nainstaloval, vytvořil nový účet, zadal cd klíč a předpokládal sem že mě to pustí do hry.....neustále mi to však při loginu háže že nejsem registrovanej - You do not have a subscription for this game.
Pak se mě to zeptá jestli chci platit kartou, herní kartou a ještě něčim :(....poradte pls?
stav mého účtu mi to ukazuje následující:

Subscription Name Star Wars Galaxies Subscription
Period 1 month
Account Status Initial
Enabled Features Star Wars Galaxies
Star Wars Galaxies: Jump To LightSpeed
Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees
Orig. Purchase Date February 5, 2006



Na tohle tema tu je topic otazky a odpovedi.
SOE to ma udelany tak ze aby si mohl azcit hrat musis tam vyplbit kartu nebo herni kartu.


nebo napsat na podporu ;)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Nayder
Starting Member

10 Posts

Posted - 18/05/2008 :  19:52:03  Show Profile Send Nayder a Private Message
ahoj hele zacal sem hrat SWG a chtel bych si koupit hru ale nikde nemuzu najit Trials of obi wan nasel sem nejaky pac kde bylo SWG normal a 2 datadisky,a chtel bych se zeptat jestli na eclipse hraje hodne lidi. a jak se zmeni interface po datadiskach,docela me sere ovladani kdyz chci zautocit tak tam mam oznaceno treba stareho moba bo veci a musim dat ESCAPE a nekde sem videl ze maji uplne jiny veci nez ja ( treba HP bar atd) mapa byla uplne nekde ( to bych dal vim jak se to da prehazet) ale meli tam i male ikonky pro nastaveni a tak dale jestli je tu nekdo kdo by mi primo odpovidal napiste mi prosim na ICQ 381-132-437 a kdyztak mi hodte link kde se da kupit vse Online gaming adventure pack nebo jak se jmenuje sem nikde nenasel
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000