Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Neco pro zasmání - WoW
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 27/08/2008 :  22:31:59  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by pompo

Nemam rad neznalce, kteri oblekaji Harkonneny do cervene, kdyz cervena byla barva rodu Atreidu.


Coze? Atreidi sou modri!


Zeleni! :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 27/08/2008 22:32:58
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 28/08/2008 :  02:20:04  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by pompo

Nemam vas rad.


A mas rad Lynchovu Dunu? :)

Pokud to vemu z filmove stranky a jako sci-fi, tak jo, jake fanda Franka Herberta ne... Lynch se knihou pouze inspiroval a vytvoril vcelku dobry sci-fi film. Ovsem s Dunou uz to moc spolecneho nema.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:02:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jak se jmenuje ten film ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:12:55  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
duna
http://www.imdb.com/title/tt0087182/


EDIT: Nicmene neco takoveho se neda vubec zfilmovat. Duna je skvela v tom, ze je to jedno z mala psychologickych sci-fi a podstatnou cast tvori popis toho, co si kdo mysli, jak kdo jedna a proc tak jedna.
Silne doporucuju!

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 28/08/2008 11:16:50
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:18:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tykravo 1984, tak to je sila..... Ja si pamatuju ze jsem hral Duna 1 a Duna 2 na svy 486 tehdy.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:32:42  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja jsem knihu cetl, ale jen prvni dil a uz to je davno a vsecko jsem zapomnel a vubec si nepamatuju, ze by se v knize resily nejake barvy

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:36:30  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tykravo 1984, tak to je sila..... Ja si pamatuju ze jsem hral Duna 1 a Duna 2 na svy 486 tehdy.



Jo, 1984 je taky dobra knizka :)
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:43:44  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ja jsem knihu cetl, ale jen prvni dil a uz to je davno a vsecko jsem zapomnel a vubec si nepamatuju, ze by se v knize resily nejake barvy


Tak samozrejme, ze se tam barvy neresily na kazde strance a je jasne, ze si to tezko budes pamatovat, jenze ja sem vlastni Dunu cetl asi 4x, ted momentalne ctu Pisecne cervy Duny, coz je zakonceni cele sagy, ovsem uz psane jeho synem Brianem + Kevinem J. Andersonem.

P.s.:Duna je hlavne ekologicka sci-fi.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 28/08/2008 13:44:26
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/08/2008 :  07:42:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Rofl http://www.youtube.com/watch?v=N_K4uIeFAc4

Edit: Aneb jak kilovat lidi své frakce :) http://www.youtube.com/watch?v=X8xeqnuwB-s

Edited by - Azkaban on 29/08/2008 07:58:06
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/08/2008 :  15:46:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=9PgFBOx9KEg

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 31/08/2008 :  00:15:48  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Moja sprava na icq :D

Stano ?(26/04/2008 22:36):
akoze dnes som bol karazhan s xxx a xxx.. a tak sa mi sprotivilo wowko ze som skoro zmazal cele ... , som dosiel na invite 17:00=17-30 .. .. sa malo vyrazit .. a o 23:00 sme boli u kuratora a tam sme skapali 3 x.. potom som povedal po 6tich hodinach ze uz musim off nech si zozenu ine dps ...

Stano ?(28/04/2008 08:39):
a nemam ani na nich nervy ... , som bol zvyknuty hrat so xxx a tam sa v dungu nekecalo.. ale hralo .. take ze xxx sme dali za 4hodiny xxx za 3 .. a ine guildy davali xxx 7hodin
a frajerka ked pocula na TS som mal na reprakoch teda ventrilo.. pocula tam nejakych z xxx ... ze to nemyslim vazne ze to je jak nejaka sekta

Stano ?(28/04/2008 08:40):
zabijeme 3 moby ... a pauza 10min ..a kecaju picoviny
a xxx_cz co na fotke vypada na 40rokov
tam tancuje a dava dokola ze ": P " <--
a podobne znacky .. a spamuje cely dung ze ja ci SS

Stano ?(28/04/2008 08:41):
padnu zase 2 moby ...
a niekto leavne a potom na toho co ho nahradi sa caka 15minut
potom padnu 3 moby

Stano ?(28/04/2008 08:42):
a zase kecaju .. ja dam SS na healera.. a po tych 3och moboch a oni kym dokecaju je SS co ma timer 30min v polke
pride boss a kecaju 30minut prednim .. a ideme na neho a skapeme aj tak skapeme 5x

Stano ?(28/04/2008 08:43):
a povie RL .. na tohoto bosa treba paladina a ideme okolo neho a vynechavame po 5tich hodinach .. odlogovavam ze nech ma nahradia ... za 5hodin sme nedali ani kuratora...

Stano ?(28/04/2008 08:44):
vobec nejde o to ze mi nic nepadlo ide o ten pristup.. ze by som im nafackal rad radom jebem na to uz som sa rozhodol idem iba pvp


Ja ?(10:20):
rofl lol

Stano ?(10:20):

kokos ty citas icq raz za tyzden alebo co

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,

Edited by - Yurrk on 31/08/2008 00:16:19
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 31/08/2008 :  00:24:46  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
dalsia ale trochu starsia.

1 ?(11:04):
hrajes este ?

2 ?(11:05):
jj
ale teraz malo
ma vela ucenia je skuskove

2 ?(11:06):
jak funguje resilence

2 ?(11:07):
resilence niekedy spravi aj to ze je char imunny na fear
alebo len skracuje
cas fearu

1 ?(11:07):
ZNIZUJE sancu ze ta iny hrac critne a tiez znizuje dmg z toho criticalu

2 ?(11:07):
vela krat sa mi totiz stalo ze hordak mal imnunnitu ..aj bez ability nejakej
to viem s tymi critikalmi

2 ?(11:09):
neviem no uvidim jak sa situacia vyvinie moc sa mi nechce gearovat char lebo ked dogearujem gladiator ... za ally to ide pomaly.. lebo ally vyhra tak 25% batlegroundov
dogeraujem a vide datac

2 ?(11:10):
a mozem to potom zahodit

1 ?(11:10):
budu za pvp mercenalis v patchi

2 ?(11:10):
nerozumiem
co bude ?

1 ?(11:11):
mercenalisiucis ten pvp set za honor biude

2 ?(11:11):
aha .. arena seazon 2 ?

1 ?(11:11):
neviem presne kedy v nejakom patchi to bude

2 ?(11:11):
arena seazon 2 hej ?
a bude asi arena seazon 4 potom ne ?
pre arenistov

1 ?(11:12):
mozno neskor
postupne to ovolnoivat budu asi
za honor

2 ?(11:12):
peknee.. warlokova setovka /// presne ta arena sezon 2 sa mi lubi najviac
viac jak vengeful

1 ?(11:13):
warlock je nub iba fear dotka dotka dotka fear pett utok dotka bolt fear fear dotka healt stone fear dotka

2 ?(11:13):
to co si prave povedal..

1 ?(11:13):
lol

2 ?(11:14):
fear.. (imunne , abilita alebo insignia) .. po hp dole za 2sekundy

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/09/2008 :  07:18:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

http://www.youtube.com/watch?v=9PgFBOx9KEg



Ty wle to je jak to video s konem v AoC :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/09/2008 :  07:41:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Moje první tankování:

Tak jsem včera zašel tankovat. Po pravdě nikdá jsem to nedělal, ale chtěl jsem tu staffku pro drooda z Ramparts (normal). Po 4tém uspěšném packu jsem dostal kick. Ptám se na důvod a paladin co mě kicknul mi říká, že na bosse nemám, protože mám jen leather a žádnej mail nebo plate :) Jen dodám, že jsem drood.
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 15/09/2008 :  08:59:27  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
blbost!! hlavni duvod pro kick je, ze nemas stit
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/09/2008 :  11:14:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No na druhou stranu musím říct, že do 50 lvl jsem si myslel, že dps zbrane ovlivnuje dmg v kočce :) Takže ho ta neznalost trochu omlouvá, ale mohl se před kicknutím zeptat.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 15/09/2008 :  15:08:32  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ja som tiez ticho zavidel vsetkym druidom ked som videl tie stovky AP na tych itemoch ... az kym mi to nejaky dobrak nevysvetlil
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/10/2008 :  02:03:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
WoW Whore Has 36 Accounts, Raids by Himself
http://www.ripten.com/2008/10/10/wow-whore-has-36-accounts-raids-by-himself/
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 12/10/2008 :  08:05:32  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Druids are OP!

http://uk.youtube.com/watch?v=8zuH8srcwE0

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/11/2008 :  17:32:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=mT8maUTzE48
http://www.youtube.com/watch?v=zXeyYdGoLCU
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/11/2008 :  09:29:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=27491.0
O necem to vypovida ...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/11/2008 :  09:46:52  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
A o cem ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/11/2008 :  09:59:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
že zase vyjebali s lidma co si koupili CE krabici WOW, páč to je jenom přeskinovaný panda pet
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/11/2008 :  12:16:53  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To je sice pravda, ale me osobne peti nezajimaj, prekazej mi. Tem CE meli dat panda mounta

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/12/2008 :  22:04:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2009 :  00:50:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak si pár dní v pohodě hraju a najednou dnes mrd a chce to po mě authentificator klíč, který už více jak měsíc nepoužívám a dal jsem to někomu jinému, zamrdaný zkurvený Blizzard, nejdřív mi strhne Mythic měsíc za WH jenom tak, pak mě zabanujou na pár dní u Aion a teď tohle
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/11/2009 :  11:26:12  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
mel bys prestat hrat a zacit se venovat treba bicovani.Protoze evidentne z toho jakou mas smulu usuzuju, ze jsi takovi sebemrskac:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Lapcis
Junior Member

728 Posts

Posted - 14/05/2011 :  15:21:21  Show Profile  Send Lapcis an ICQ Message Send Lapcis a Private Message  Reply with Quote
Skvělá recenze

http://www.youtube.com/watch?v=Fgi4PedjaPo

Mlácení do popelnice, uvnitř které je zavřená opice se žaludečními problémy - to je grind? :)

Edited by - Lapcis on 14/05/2011 15:21:35
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/08/2011 :  03:58:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
World of Warcraft lost another 300,000 Subscribers last quarter, Patch 4.3 this year
Activision Blizzard latest earning call revealed that World of Warcraft lost another 300,000 subscribers last quarter, following the loss of 600k subscribers announced last quarter.

In this conference call we also learned that:

The next patch will include "major raid and dungeon content", we can most likely expect a raid and a 5-man from Patch 4.3
Patch 4.3 will be the "largest content update since Cataclysm"
It will be released later this year, which means that we can probably expect a PTR soon.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/08/2011 :  07:31:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:D co jeste naplanuji proti swtoru ? :) diablo3, content patch wow, jeste by to chtelo neco do sc2

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 05/08/2011 :  10:21:08  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:D co jeste naplanuji proti swtoru ? :) diablo3, content patch wow, jeste by to chtelo neco do sc2



Cokoli plánují, o kvalitě to nebude... armáda inženýrů lepší Aristotela ...:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 05/08/2011 :  12:20:53  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:D co jeste naplanuji proti swtoru ? :) diablo3, content patch wow, jeste by to chtelo neco do sc2



nechápu lidi co hrajou hru, které se jim tak nelíbí nebo se jí posmívaj... to se směješ vlastně sám sobě? :)

jinak swtor <<<< d3 aspon u mne... už fakt nechci zkejsnout u nějaké online hry

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/08/2011 :  12:34:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

:D co jeste naplanuji proti swtoru ? :) diablo3, content patch wow, jeste by to chtelo neco do sc2



nechápu lidi co hrajou hru, které se jim tak nelíbí nebo se jí posmívaj... to se směješ vlastně sám sobě? :)

jinak swtor <<<< d3 aspon u mne... už fakt nechci zkejsnout u nějaké online hry




a jak vis kterou hru hraju ?
btw nehraju zadnou z techto zminenych z toho wow uz nekde kratce po vydani pry contentu ToGC :)

btw D3 bude vic mmorpg nez GW1 :) asi tak skoro na stejne urovni jako wow

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 05/08/2011 12:38:12
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 07/08/2011 :  10:00:50  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Já si pamatuju jak si mi básnil o WoWku... tak právě nechápu, že se tomu tady směješ :)

-
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/08/2011 :  12:25:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik


jinak swtor <<<< d3 aspon u mne... už fakt nechci zkejsnout u nějaké online hry



misto toho chces zkejsnout u onliny hry ktera online hra neni :)

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/08/2011 :  12:35:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Já si pamatuju jak si mi básnil o WoWku... tak právě nechápu, že se tomu tady směješ :)



joo bejvaly casy kdy jsem se moh dokonce smat lidem co je bolej po ranu jatra :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 10/08/2011 :  15:04:49  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by sleglik


jinak swtor <<<< d3 aspon u mne... už fakt nechci zkejsnout u nějaké online hry



misto toho chces zkejsnout u onliny hry ktera online hra neni :)



no když jsem se dozvěděl, že je potřeba být online, tak fuck off d3 :)

takže mi nakonec nezbyde napsat si hru sám, ale já to vlastně už dělám

-
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 16/08/2011 :  10:37:20  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Deprimovanej healer, kterej se rozhodl si udelat makro.

Welcome to <zone>, I will be your healer today.
All the heals I do will come at you automaticly, should you desire to take control however please utilize the following options.

1. Heal type something similar to: /s HEAL?!
2. Fast heal type something similar to: /s HEAL FFS!
3. Really really fast heals type something similar to: /s IDIOT HEALER HEAL!

Please know that using any of these commands will disable the automatic healing done by the healer and you will be required to repeat healing requests for the rest of the dungeon.
During disabled healing you will also be unable to recieve a ressurection unless you type "REZ" at least 20 times in 5 seconds.

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/09/2011 :  14:10:30  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Patnáctiletý student napadl v pondělí ráno nožem a paličkou na maso sekretářku gymnázia v Chomutově.

Dual Wield je už od levelu 15 ? Jen by mě zajímlao co měl jako off-handku


http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/ustecky/clanek.phtml?id=715467



Edited by - ehivar on 26/09/2011 14:16:36
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2011 :  14:38:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Patnáctiletý student napadl v pondělí ráno nožem a paličkou na maso sekretářku gymnázia v Chomutově.

Dual Wield je už od levelu 15 ? Jen by mě zajímlao co měl jako off-handku


http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/ustecky/clanek.phtml?id=715467






nuz, do main handu musis pomalejsi zbran takze mace

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 27/09/2011 :  13:04:46  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by ehivar

Patnáctiletý student napadl v pondělí ráno nožem a paličkou na maso sekretářku gymnázia v Chomutově.

Dual Wield je už od levelu 15 ? Jen by mě zajímlao co měl jako off-handku


http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/ustecky/clanek.phtml?id=715467






nuz, do main handu musis pomalejsi zbran takze mace



..asi neměla namysli duel, když mu řekla, že si to s ním chce rozdat

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/09/2011 :  09:41:11  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak Rift v posledním patchi přidal větší obtížnost "Master" dungu.
Přitom Blizz spíše furt zjednodušuje :) zajímavé. Nejsem ale aktivní Rifter nevím jak moc se dalo srovnat v Riftu s Heroic ve WoW.

Poslední T2 co jsem šel ale bylo slušně těžký.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/09/2011 :  11:08:50  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tezko rict esli tezky. IMHO to lidi bez raid gearu nedaj a lidi s raid gearem relativne na pohodu:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 04/10/2011 :  10:52:26  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Raid gear ... jako třeba „Raiding Chair“...

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/10/2011 :  14:48:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak Rift v posledním patchi přidal větší obtížnost "Master" dungu.
Přitom Blizz spíše furt zjednodušuje :) zajímavé. Nejsem ale aktivní Rifter nevím jak moc se dalo srovnat v Riftu s Heroic ve WoW.

Poslední T2 co jsem šel ale bylo slušně těžký.



I kdyby si měl zelený equip ve WoW a šel dělat heroic dungeony jak byly před nerfem, tak pořád by to nebylo tak šílené jako je ta master obtížnost a to je pro Rift jenom dobře.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/10/2011 :  17:13:46  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Jaffa

Tak Rift v posledním patchi přidal větší obtížnost "Master" dungu.
Přitom Blizz spíše furt zjednodušuje :) zajímavé. Nejsem ale aktivní Rifter nevím jak moc se dalo srovnat v Riftu s Heroic ve WoW.

Poslední T2 co jsem šel ale bylo slušně těžký.



I kdyby si měl zelený equip ve WoW a šel dělat heroic dungeony jak byly před nerfem, tak pořád by to nebylo tak šílené jako je ta master obtížnost a to je pro Rift jenom dobře.



No nedavno jsem to testnul. Parta, vsichni v T3 full, ja osobne mam pres 350 hitu. Spodni boss se bugnul, takze byl potupne ustrilen zleva. Vlkodlak je na focus,ale nic extra narocneho, pak se daji ty mraveniste a nebo co ty hroudy hoven jsou, ustrilet zdalky. Pavouk klasika log-on a log-off. Mokrý hovno v kanale se da utrilet celkem vpohode a na ty tri posery jsem si tedy uz zapnul monitor. Staci rychle sundat prvniho frajera a pak stredni focus a je mate to doma. Posledniho nevim, uz bylo dost hodin a uz se nam to nechtelo zkouset. Nepadlo tam nic zazracneho, takze me to tam znova nejak ani nelaka, to si radsi skaknu par desitecek a nebo dvacku v HK. Ale jit tam zelenakach,asi bych se zapotil :-) Nejvetsi zahul je asi sehnat vybavene lidi, schopne udrzet focus aspon 10 minut v kuse. Pak to jde samo. Jinak v posledni dobe s tim full levelovanim a prakticky neomezenym lvl zacalo hrat zase hafo lidi, az me se..rou... nekteri dorostenci s druhe strany

PS: Jinak jsem zvedavej na tu akci s patchem 1.6 Poznej sveho nepritele, kdy o vikendu dostanete na mail udaje k random acc nektereho hrace z protistrany a on zase Vas a mate moznost si na 24 hodin vyzkouset hrat za nej. Budete moci jen hrat a nebudete mit pristup k penezum a pod. To jsem zvedavej, jak se tahle NOVOTA ujme. Ne kazdemu se tohle asi bude zamlouvat (ekoj si ti)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 10/10/2011 17:21:15
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2011 :  08:34:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
WoW Lost 800k Subscribers, down to 10.3M
Activision Blizzard latest earning call revealed that World of Warcraft lost another 800,000 subscribers last quarter,
following the loss of 300k subscribers announced last quarter and 600k loss from the quarter before that.
This brings us to 1.7 million subscribers lost in the last 3 quarters. Some things they made note of on the call:

Most of the subscriptions were lost in China.
There is normally an increase in subscriptions around December.
The decreased profit came from all of the games in development and no launches occurring.
There will be at least two major releases next year.

http://www.mmo-champion.com/content/

Edited by - spajdr on 09/11/2011 08:35:00
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/11/2011 :  09:34:44  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

WoW Lost 800k Subscribers, down to 10.3M
Activision Blizzard latest earning call revealed that World of Warcraft lost another 800,000 subscribers last quarter,
following the loss of 300k subscribers announced last quarter and 600k loss from the quarter before that.
This brings us to 1.7 million subscribers lost in the last 3 quarters. Some things they made note of on the call:

Most of the subscriptions were lost in China.
There is normally an increase in subscriptions around December.
The decreased profit came from all of the games in development and no launches occurring.
There will be at least two major releases next year.

http://www.mmo-champion.com/content/



MMO válka začíná. GW2 a TOR budou silní protivníci.
Ještě že má Blizz D3 v zásobě což je vlastně už také MMO ale zaměřené více na solo content.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 09/11/2011 :  10:11:13  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
tohle jsou kazdopadne kydy,tiskova zprava pro drobne akcionare,kteri nemaji pristup k tem opravdovym datum
to ze je vic nez polovina z Ciny,kde plati po hodinach a "predplatitel s aktivnim uctem" je kdokoli komu zbyva aspon hodina na uctu,to uz se nikde nepise
me jejich prachy nezajima a co se tyce opravdu hrajicich lidi tak League of Legends srazilo wow na kolena uz davno...a kdyz se zapocitaj asijsky tituly tak wowko vlastne ani na spici nikdy nebylo,ale o tom uz sem tu psal kolikrat

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 15/11/2011 :  14:04:54  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa
MMO válka začíná. GW2 a TOR budou silní protivníci.
Ještě že má Blizz D3 v zásobě což je vlastně už také MMO ale zaměřené více na solo content.



Nutno ovšem podotknout, že "začíná" po šesti letech, a navzdory všemu tomu "Wow ztratilo tolik a tolik předplatitelů" - wow je v BCG matici pořád sakra dobrá cash cow a ještě hodně dlouho bude. Že 300 000 uživatelů odejde? Jo, ale pořád bude nějakých 5 000 000 platit. Pak možná jen 4 500 000 ale pořád je to nějakých 6 či 7 milionů dolarů/eur měsíčně. Za to už se D3 udělat slušné dá, no ne?

Sakra že já vůl nesehnal někdy v 98 jejich akcie...
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000