Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 19/04/2008 :  10:57:53  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
tak sem se dostal do pvp bety funcon/gamespot vedi jak z lidi dostat prachy musel sem si zaplatit 6 babek za total acces aby se mi to vubec zaclo stahovat

pokusim se udelat naky video potom :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/04/2008 :  12:32:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

tak sem se dostal do pvp bety funcon/gamespot vedi jak z lidi dostat prachy musel sem si zaplatit 6 babek za total acces aby se mi to vubec zaclo stahovat

pokusim se udelat naky video potom :)

Blbost, staci pres torrent. Presne tak to stahuju.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 19/04/2008 :  13:36:40  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
pres torrent mi to sosalo nejdriv 400kbps a pak to zklouzlo na 20 max takze to delam pres toho jejich downloadera

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/04/2008 :  13:48:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

pres torrent mi to sosalo nejdriv 400kbps a pak to zklouzlo na 20 max takze to delam pres toho jejich downloadera

ja vim, bylo to kolisavy, ale ted to jede zase 400+ a mi zbyva 700MB

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 19/04/2008 :  14:05:17  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
ja uz jenom asi 2gb :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/04/2008 :  22:12:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tohle to video z dungu HD je celkem fajn
http://www.gametrailers.com/player/31262.html?type=flv
hlavne potesi lidi, kterejm vadi ta priserna umelost grafiky.. kdyz se vypne nakej ten odlesk tak to vypada spis jako wowko


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 20/04/2008 :  06:40:08  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
ukazuje combat a shielding system , kterej je prinejmensim zajimavej v te bete na pve (ta uvodni hodka) se mi stim mlatilo dobre.

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/04/2008 :  06:45:50  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
chci se zeptat.. zkousel nekdo v bete ten siege ? oblejhani atp? sem ted nekde cetl ze to tam lidi vubec netestovali..

btw zejtra ma tenhle topic 3 roky existence :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 20/04/2008 06:47:39
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 20/04/2008 :  07:27:26  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
siege tam neni je tam jenom CTF a total anihilation (takle se to asi nepise;)) proste team DM

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/04/2008 :  08:40:47  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja myslel v closed bete.. :) proste world pvp s masinama.. vo ty battlekeepy ci jaxe tomu nadava


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 20/04/2008 :  11:29:56  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
musis pockat na open betu :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/04/2008 :  13:18:46  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
No kedze liftla NDA pre tento pvp vikend, mozem nieco napisat aspon o boji.

Musim povedat ze tak pred rokom a pol, ked davali von informacie o revolucnom boji, som bol z toho nadseny. Ale potom ako som si AoC zahral som bol velmi sklamany, ale napisat o tom mozem az teraz. Nebude zachadzat do dalsich problemov co hra ma pretoze to je stale pod NDA a je mozne ze este co to opravia, prerobia takze sudenie hry si necham az na Open Betu ale teraz aspon o tom boji..

Nehovorim ze ten boj neni nieco nove a ze to nema potencial ale v momentalnej forme to zacne nudit velmi rychlo. Ak sa niekto stazoval na Carpal Tunel syndrom vo WoWku tak AoC ho totalne zabije.. ako mna.. Uznavam ze hlavne v PvE vo WoWKu je problem 1,1,1,1,2,1,1,1,2 syndrom, v AoC je do dotiahnute do extremu a co je horsie tak aj v PvP. Sice musite nasledovat nejake pokyny co prave mackat ale mackanie troch tlacitok stale dokola mi prislo ako velky skok dozadu. Nechapte to zle .. paci sa mi napad smerovacich utokov.. ale nie v takejto forme. nehovoriac o tom ze v PvP som sa pristihol vela krat ze proste mackam tie tri utoky totalne random a bohuzial som bol priblizne rovnako effektivny ako s combami. V skratke, tento system pri hrani posobi ako kazdy iny bojovy system s tym rozdielom ze na autoattack treba mackat tlacitka.

Co sa tyka comb.. ako bolo uz povedane, "neni to tak horke".. velky problem je hlavne ten ze sa im da velmi lahko uhnut. Je trosku paradox ze na boj v AoC sa dobre pozera a vyzea velmi dynamicky ale v hre je prilish hekticky, frustrujuci a celkovo kvoli combam (a fatalitam) straca na dynamike.

Tento boj neni ani moc realistickejsi ako ten co je napriklad vo WoWku.. Proste ked chcem niekoho spomalit tym ze mu zauticom na nohy, nebudem robit kombinaciu dovch utokov z lava a raz z hora aby som mu zauticol na nohy a spomalil ho. Ked sa o bojov systeme v AoC hovorilo, som si ho predstavoval uplne inac. Som si myslel ze taketo veci (ako snare) budu robene instantne.... A ze comba budu proste silne utoky zlozene z viacerych utokov .. dalo by sa pochopit keby aj silnejsie CC skilly by boli tak spravene...

Este by ma zaujimalo kedy chcu akoze testovat speal-weaving ked je mesiac do vydania hry.

Ked to zhrniem, co sa tyka boja, napad vyborny, prevedenie horsie (som nespomenul stity tusim) a celkovy pocit z boja je taky ze mi prisiel hekticky ale nudny.. priznam sa ze PvP vo WoW-ku ma bavi podstatne viac. Stale si nechavam moj finanlni ortiel na tuto hru na Open Betu kedy sa definitne rozhodnem ci do tej hry aspon na cas ist alebo nie..ale zatial ma nic nepresvedcilo ze by som mal.. uvidime v Open Bete..

A samozrejme, nemusite somnou suhlasit, mozete ma flamit..ale je to moj nazor ktory moze zmenit len hra sama.
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 20/04/2008 :  14:05:46  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
too long man :/

mno muj nazor ten combat system ma neco do sebe, me to prijde ze meleecka budou mit hrani/raidovani apod zazivnejsi nez tomu bylo ve wow - treba tomu tak nebude sme teprve na 20. levelu coz je 1/4 z capu - uprimne je malo her pri kterych pouzivas hodne tlacitek a tady od lvl 40 mas 5 tlacitek na autoatk a pak combo coz doufam budou slozitejsi nez stiknuti jednoho tlacitka.

ta hra ma neco do sebe a ja se tesim na open betu a pak dal jak se bude vyvijet je to neco noveho

me by spis zajimalo jestli xbox 360 verze bude mit neco s PC verzi jeko ze PC hraci budou moci hrat spolu Xboxery

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Cofran
Starting Member

3 Posts

Posted - 20/04/2008 :  18:46:16  Show Profile Send Cofran a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem postahoval vse co jsem mel, ale byla to fuska. Ted jsem v prihlasovacim okne a nejde mi prihlasit. Zadam jmeno a heslo z beta registru a pise mi "Authentication failure". Nemam se jeste nekde zaregistrovat?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/04/2008 :  19:06:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cofran

Tak jsem postahoval vse co jsem mel, ale byla to fuska. Ted jsem v prihlasovacim okne a nejde mi prihlasit. Zadam jmeno a heslo z beta registru a pise mi "Authentication failure". Nemam se jeste nekde zaregistrovat?
V emailu z gamespotu je link na registraci u Funcomu, kde musis zadat beta key, vytvorit si ucet, az pak se muzes lognout.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/04/2008 :  19:16:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Maniac: No uprimne mam uplne opacny nazor ohledne zabavnosti. Kdyz to srovnam s WAR, tak mi to prijde mnohem zabavnejsi, vcetne pouzivani specek. Ohledne uteku z komba, ano to je mozne, ale da se to naucit (a o to mi jde predevsim).

S pouzitim comb, jsem daleko efektivnejsi, nez pri klikani zakladni utoku. Dalsi veci je, ze specky mivaji spoustu dalsich efektu. Nehodlam se zucastnovat flamu, ale kdyz uz jde pouze o pocit, tak z AOC mam daleko lepsi, nez z WARu, ktery byl pro me vzdy no. 1.

AoC trpi balance issues, jako kazda MMO, ale kdyz jsem sledoval specky na vyssich levelech, tak jsou tam dalsi features pomahajici proti "neduhum" PvP combatu. Viz root a nasledujici ukitovani na dalku. Hral jsem zatim Assasina a Barbara.

Dalsi veci je fight v grupe, ktery dava novy rozmer. Co mi dost vadi je, ze momentalne nejsem moc dobre schopen kontrolovat dmg. Tzn. pouziji specku XY a udelam priblizne tolik dmg. Je to spise pro efektivni boj. Nicmene ocekavam, ze se to zmeni s postupem casu, jak pujdu level za levelem a classu budu poznavat.

Ja jsem byl prekvapen, rozhodne v kladnym slova smyslu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 20/04/2008 19:16:49
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/04/2008 :  21:13:52  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ja nehovorim ze ten combat system nemoze bavit nikoho :) Ale porovnavat to s bojom vo WAR ktory ma daleko daleko od "polishu" v tejto faze bety mi nepride moc fer. Ja osobne ho porvnavam s tym co natrhu je a to je napriklad WoW.. ktore malo uz pred dvoma rokmi omnoho zabavnejsi combat system ako ma teraz AoC - je to moj nazor(a myslim si ze to bude platit aj pre WAR ale je to vec nazoru)..

Cele je to o tom ze mne ten combat proste vobec nesadol a sklamal nato ako bol prehypovany. Sklamal ma uz davnejsie ale az teraz o tom mozem hovorit (kedze toto neni skryta sekcia) a bohuzial sa to o moc zrovna nezlepsilo az na opravu niekolkych bugov ktore boj mal. Mna proste nudia dve veci v takychto MMORPG .. Carpal tunel syndrom, a button mashing.. WoW neni v tomto ziadna vyhra ale AoC to podla mojho nazoru priviedol k "dokonalosti".. ono sa zas neni co divit.. ma to byt hybrid PC/konzolova hra takze uznavam ze prepracovanejsie asi tento system nemoze byt spraveny lebo by dostali konzolistov do znacnej nevyhody.

Ja osobne by som bral ak by system komb fungoval tak ako funguje napriklad Swordmaster vo WAR.. kombinovanie speciek do urcitych sekvencii, ktorym by vznikali dalsie effekty a tak podobne..urobit to nejako volnejsie kde by si hrac mohol vytvarat vlastne komba (pomocou speciek a smerovacich utokov - priklad: Zautocim najprv zo snare speckov, potom dam bleeding utok a zakoncim to utokom z vrchu ktory by refreshol snarovaciu specku a zvysil jej effektivitu + mal naprikald vacsiu sancu na crit kedze ciel uz krvaca... je to len prve co ma napadlo, takze to ber trosku s rezervou.) a este keby sa pocas komb dalo chodit..i ked len spomalene ...a mozno som naivny ale myslim ze by to vela ludi uvitalo..

Ale suhlasim.. vidim aj na AoC forach ze vela ludi ten boj nadchol (ale aby sme boli fer, vela ludi aj sklamal).. takze nieco na tom boji asi zaujimave bude.. len nie pre mna.
Go to Top of Page

lukass
Starting Member

13 Posts

Posted - 20/04/2008 :  23:48:16  Show Profile  Send lukass an ICQ Message Send lukass a Private Message  Reply with Quote
A jaky ma wow combat system? Me se na tom prave libi, ze klikaci se vubec nechytaj a pisou deprimovany noty na fora :)

ICQ:65-966-272
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/04/2008 :  23:52:31  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Combat system ma velmi jednoduchy (nemusim ho dufam opisovat) ale zato aspon pre mna ovela zabavnejsi ako AoC momentalne v bete...A ked sme pritom...klikaci sa nechytaju ani vo wowku takze to je asi jedno :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/04/2008 :  00:48:06  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
napsat že má WOW dobrej zábavnej combat system?... zkrátím to na jedno slovo "nesouhlasím"

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Cofran
Starting Member

3 Posts

Posted - 21/04/2008 :  06:39:58  Show Profile Send Cofran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Cofran

Tak jsem postahoval vse co jsem mel, ale byla to fuska. Ted jsem v prihlasovacim okne a nejde mi prihlasit. Zadam jmeno a heslo z beta registru a pise mi "Authentication failure". Nemam se jeste nekde zaregistrovat?
V emailu z gamespotu je link na registraci u Funcomu, kde musis zadat beta key, vytvorit si ucet, az pak se muzes lognout.


Ucet mam vytvoreny, klic jsem pouzil. Na strankach betaregistru se prihlasim, ale ve hre me to uz nebere. Pokud je nutna jeste nejaka registace, nebyl by link:) Diky

Edited by - Cofran on 21/04/2008 06:40:31
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/04/2008 :  06:55:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste je mozne, ze potrebujes potvrdit email adresu. Zasilali jeste jeden email, kde jsi ji musel potvrdit, ze je validni.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Cofran
Starting Member

3 Posts

Posted - 21/04/2008 :  07:05:31  Show Profile Send Cofran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jeste je mozne, ze potrebujes potvrdit email adresu. Zasilali jeste jeden email, kde jsi ji musel potvrdit, ze je validni.


Diky za rychle odpovedi:) E-mail mam potvrzen, dokonce mi to uz jednou vzalo a dostal jsem se dal. Ale nez jsem vytvoril postavu, tak to spadlo. Vcera jsem dostahoval pres 4GB updatu a do hry me to zase nepusti. Name a heslo pisu urcite dobre. Je mozne, ze bych se trefoval vzdy, kdyz nejdou servery?:) Jeste to zkusim odpoledne doma.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/04/2008 :  07:31:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Lognout do hry se da. Momentalne shodili servery, kde probihaji PvP mini hry. Takze se neda hrat. Ale login by mel normalne jit. Zkus dat jeste full check file...objevuje se to na zacatku po loginu..mozna mas nejake nesrovnalosti v datech...opravdu nevim.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/04/2008 :  09:10:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Maniac: No uprimne mam uplne opacny nazor ohledne zabavnosti. Kdyz to srovnam s WAR, tak mi to prijde mnohem zabavnejsi, vcetne pouzivani specek. Ohledne uteku z komba, ano to je mozne, ale da se to naucit (a o to mi jde predevsim).

S pouzitim comb, jsem daleko efektivnejsi, nez pri klikani zakladni utoku. Dalsi veci je, ze specky mivaji spoustu dalsich efektu. Nehodlam se zucastnovat flamu, ale kdyz uz jde pouze o pocit, tak z AOC mam daleko lepsi, nez z WARu, ktery byl pro me vzdy no. 1.

AoC trpi balance issues, jako kazda MMO, ale kdyz jsem sledoval specky na vyssich levelech, tak jsou tam dalsi features pomahajici proti "neduhum" PvP combatu. Viz root a nasledujici ukitovani na dalku. Hral jsem zatim Assasina a Barbara.

Dalsi veci je fight v grupe, ktery dava novy rozmer. Co mi dost vadi je, ze momentalne nejsem moc dobre schopen kontrolovat dmg. Tzn. pouziji specku XY a udelam priblizne tolik dmg. Je to spise pro efektivni boj. Nicmene ocekavam, ze se to zmeni s postupem casu, jak pujdu level za levelem a classu budu poznavat.

Ja jsem byl prekvapen, rozhodne v kladnym slova smyslu.



tak nejak bych se s timhle ztotoznil, vcera jsem to hral celej den a pak jsem si najednou vsiml ze ten cas nak ubehl a ja nesnidal neobedval a nevecerel :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 21/04/2008 09:10:56
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/04/2008 :  09:47:35  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Pertha. Napodobne ohledne hrani cely den. Jeste jsem zkousel Guardiana a HoXe. Musim rict, ze HoX ma neobycejne kouzlo. Dalsi supr vec, na kterou jsem prave prisel je, ze comba nejsou fixnuty na target..myslel jsem ze abilita je vzdy boundnuta na aktualni target. Ovsem ted jsem aktivoval pul komba..behem toho mi zabili target ja svitchnul na dalsi a kombo dodelal s plnym efektem :-). Coz me moc potesilo. Takze s tim lze opravdu velmi dobre "cachrovat" a neni to pro kazdeho. Dokazu si predstavit lidi co to vymasteruji vcetne komb, aby se dobre doplnovala..viz debuff fire, increase fire dmg, combo s fire dmg, mezz, opet "cone of fire" atp.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 21/04/2008 :  11:55:24  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Čau, mam pěkně debilní dotaz, ale tak už jste si určitě zvykli!
Teď probíhá open nebo closed beta? Jestli je closed, bude v budoucnu open, alespoň na chvilkové vyzkoušení? Já se o AoC nezajímám, bo na to stejně nemám železo, ale tak chtěl bych vyzkoušet combat system, když o něm tady tak básníte...

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/04/2008 :  12:05:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Čau, mam pěkně debilní dotaz, ale tak už jste si určitě zvykli!
Teď probíhá open nebo closed beta? Jestli je closed, bude v budoucnu open, alespoň na chvilkové vyzkoušení? Já se o AoC nezajímám, bo na to stejně nemám železo, ale tak chtěl bych vyzkoušet combat system, když o něm tady tak básníte...




je closed beta, open beta by mela byt zacatkem kvetna

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/04/2008 :  12:08:56  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
AK mam spravne informacie tak uz ani Closed Beta neni...PvP weekend a dalsia bude open beta.

quote:
Originally posted by Jaffa

napsat že má WOW dobrej zábavnej combat system?... zkrátím to na jedno slovo "nesouhlasím"


Mno smutne je ze ani mne az tak zabavny nepride.. ale je zabavnejsi ako v AoC :) snad som sa uz vyjatril dost jasne.

Edited by - ManiaCCC on 21/04/2008 12:10:54
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 21/04/2008 :  13:24:33  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
A je potřeba se někde předregistrovat? Popřípadě je už možný download? Protože jak to vypukne, severy budou asi lehce přetížené

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/04/2008 :  13:36:12  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Singup pre Open Betu ma byt niekedy tento tyzden.. ale musis byt preplatitelom na fileplanet.. Inac sa (vraj) do open bety nedostanes.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/04/2008 :  14:09:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Singup pre Open Betu ma byt niekedy tento tyzden.. ale musis byt preplatitelom na fileplanet.. Inac sa (vraj) do open bety nedostanes.



noo sem zvedav ucet na *.ign mam stejne uz "par let" tak snad to vyjde, ta pvp beta me docela presvedcila :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 21/04/2008 :  14:54:28  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
ja sem zni zmateny predtim sem chtel hrat barbariana a ted nevim co budu hrat .
mno ja se na file planet upsal za svych 320 tak snad se dostanu do open bety :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/04/2008 :  15:11:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

ja sem zni zmateny predtim sem chtel hrat barbariana a ted nevim co budu hrat .
Zkousel jsem Barba, Guarda, HoXe a Assasina ..a nemuzu si pomoci, kazda classa ma svoje kouzlo. Chtel jsem taky Barba a ted nevim co.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 21/04/2008 :  16:20:44  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Ilinia

ja sem zni zmateny predtim sem chtel hrat barbariana a ted nevim co budu hrat .
Zkousel jsem Barba, Guarda, HoXe a Assasina ..a nemuzu si pomoci, kazda classa ma svoje kouzlo. Chtel jsem taky Barba a ted nevim co.



ja barba , conquerora , demonologistu , priesta of mitra , bear shamana a stejna situace :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 21/04/2008 :  16:25:30  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Singup pre Open Betu ma byt niekedy tento tyzden.. ale musis byt preplatitelom na fileplanet.. Inac sa (vraj) do open bety nedostanes.



Jo aha, no tak to se těším zbytečně potom... Našel by se někdo kdo je předplatitelem,ale Conana hrát nechce?

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 21/04/2008 :  19:01:26  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
par novych obrazku po poslednim patchi [omluva to Xao]

http://picasaweb.google.com/xao.martin/204?authkey=8Wz9xqMvfx4

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/04/2008 :  19:15:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Pár otázek :-)

Jak je velký svět, řekněme ve srovnání s wow ?
Jak jsou řešeny itemy ? Prefixy a sufixy nebo pevně dané staty ?
Vzhled postav - nedělám si velké iluze, ale taky vypadají všichni tak nějak stejně ?
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/04/2008 :  19:36:26  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Pár otázek :-)

Jak je velký svět, řekněme ve srovnání s wow ?
Jak jsou řešeny itemy ? Prefixy a sufixy nebo pevně dané staty ?
Vzhled postav - nedělám si velké iluze, ale taky vypadají všichni tak nějak stejně ?



Myslim ze toto je vsetko stale pod NDA :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/04/2008 :  21:49:03  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

musis pockat na open betu :)



takze to hraci netestovali ? :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 21/04/2008 :  22:07:18  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
1 nerf :]

Ranger - Funcom’s first Nerf! And wow were they ever nerfed. I guess calling it a nerf isn’t fair since they say it was a “bug” in itemization, but it’s definitely got them hurting. On my Ranger (you’ll see this in the ranger post-nerf video) I was dealing 1/4 the damage that I used to deal to tanks and 1/3 the damage to cloth. My crits are no longer in the hundreds of damage. The highest crit I landed was for 126 damage… when I used to crit for 700+ that’s a big change. Unfortunately for Rangers I feel they may have been overly nerfed. I feel like a caster now because by myself I can’t kill anyone — well, I did snipe this one necromancer but that was luck. Compared to the Barbarian and Assassin my damage is negligible as a ranger.

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/04/2008 :  07:23:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
2 nerf ;-)

Assasin exploit, napsal Tarib z FC.

Yes, this will be fixed and the bug was also already reported by several testers. So you guys sure did a great job in testing the game! Thanks for that.

Btw. uz tedka na gamespot foru lidi whinuji ohledne toho jak tezke je pouzivat komba. Opet se ukazuje, jak jsou lidi lini se neco ucit. Absolutne netusi jak to pouzivat, aby to nezrusili, nemaji poneti jak to pouzivat spolecne (root, stun, mezz + combo), ruzna forma (viz HoX deamon) + comba. Pouziti komb v pritomnosti jinych specech v group playi. Ja doufam, ze FC bude crybabies ignorovat, protoze pak z toho vznikne to co ve WoW.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 22/04/2008 :  13:43:05  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

2 nerf ;-)

Assasin exploit, napsal Tarib z FC.

Yes, this will be fixed and the bug was also already reported by several testers. So you guys sure did a great job in testing the game! Thanks for that.



It has come to the attention of everyone participating in this pvp weekend that Assassins are currently capable of using an exploit to increase their damage. You are most likely aware of this issue, but it involves the stacking of stances. On my guardian and Dark Templar I have 900+ Hp. I was being hit by Assassins for 1250 and upwards of 1200+ damage every hit from stealth. When not in stealth Assassins were hitting me for 300-400+dmg with their offhand and 300-500+ with their mainhand. This has unfortunately caused me to log out for the remainder of the weekend since every game has at least three of these exploiting assassins.
the Assassin classes to be nerfed like the rangers

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 22/04/2008 :  14:24:02  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Pár otázek :-)

Jak je velký svět, řekněme ve srovnání s wow ?
Jak jsou řešeny itemy ? Prefixy a sufixy nebo pevně dané staty ?
Vzhled postav - nedělám si velké iluze, ale taky vypadají všichni tak nějak stejně ?



o svetu nevim. itemy jsou reseny podobne jako ve wow maji staty dmg , dps , rychlost apod . myslim ze conqueror mel mec co pridaval procenta na taunt ale vsechno je neznami este tyden dva .
a nastaveni je velice detailni vyber tvar a pod (neco podobnyho sims kdyz vyrazis oblecky a povahu :)) jen me stve ze otrocky tatoo je hnusny :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 22/04/2008 :  14:41:22  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
veri nekdo ze AoC vyjde v kvetnu?

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 22/04/2008 :  14:44:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

2 nerf ;-)

Assasin exploit, napsal Tarib z FC.

Yes, this will be fixed and the bug was also already reported by several testers. So you guys sure did a great job in testing the game! Thanks for that.

Btw. uz tedka na gamespot foru lidi whinuji ohledne toho jak tezke je pouzivat komba. Opet se ukazuje, jak jsou lidi lini se neco ucit. Absolutne netusi jak to pouzivat, aby to nezrusili, nemaji poneti jak to pouzivat spolecne (root, stun, mezz + combo), ruzna forma (viz HoX deamon) + comba. Pouziti komb v pritomnosti jinych specech v group playi. Ja doufam, ze FC bude crybabies ignorovat, protoze pak z toho vznikne to co ve WoW.



Souhlas.

Ale co kdyz tech crybabies bude prevazna vetsina? Blizzard se tak zachvoal jen kvuli tomu, aby ta hra byla pro masy, nezajimalo je, ze lepsi hraci s tim skoncej, radsi pritahnou vic "low" subscriberu a proste se snazej urvat co nejvice hracu. Jake ambice ma Funcom? Jestli podobny jako Blizzard, tak to neni zase uplne nerealny aby AoC takhle "spatne" dopadlo

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 22/04/2008 :  14:50:27  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

veri nekdo ze AoC vyjde v kvetnu?


Uz je gold.... ci je to dobra alebo zla sprava uz necham na posudeni kazdeho jedneho z vas :)
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 22/04/2008 :  15:14:05  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by ACSforever

veri nekdo ze AoC vyjde v kvetnu?


Uz je gold.... ci je to dobra alebo zla sprava uz necham na posudeni kazdeho jedneho z vas :)



hm tezko rict v hlave prevlada dobra nalada ze uz to vyjde ale zaroven pochybnost nad obsahem ale tak do roka to vyladej

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/04/2008 :  17:41:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
neni to o crybabies nebo "masach" je to o zabavnosti.
hry maji byt hlavne o zabavnosti.. nikoliv o torture ruky ci duse. pokud se to vetsine nebude libit, urcite to zmeni (a bude to dobre).

Nechci stejnej styl jako ma wow kvuli stereotypu.. zaroven vsak nechci, aby sli cestou originality za cenu nejvyssi = nesmyslnosti/zrudnosti, popripade prazdnych serveru. Od toho tu jsou hry jako DDO :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/04/2008 :  18:23:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

neni to o crybabies nebo "masach" je to o zabavnosti.
hry maji byt hlavne o zabavnosti.. nikoliv o torture ruky ci duse. pokud se to vetsine nebude libit, urcite to zmeni (a bude to dobre).

Nechci stejnej styl jako ma wow kvuli stereotypu.. zaroven vsak nechci, aby sli cestou originality za cenu nejvyssi = nesmyslnosti/zrudnosti, popripade prazdnych serveru. Od toho tu jsou hry jako DDO :)



heh tak zcela vyjimecne s tebou i souhlasim....kdyz jsem rano cetl shemiho nazor tak jsem presne premyslel, ze napisu neco podobnyho...

trial ddo sel z disku po 2 dnech :-) nejak jsem to podivny ovladani nerozdejchal...

me osobne u ovladani ve wowku chybela snad jedina vec...aby bylo vic retezcu akci... jsou tam prakticky jen nejaky after dodge/after parry skilly a jinak kde nic tu nic... kazdej tam vetsinou bombi to 1-2 tlacitka... kdyby namysleli nejak lip afterskilly, vice pozicnich stylu aspon 3-4 v rade tak by bylo lip ;-)

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000