Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/12/2008 :  13:15:34  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kua bych vas chtel videt na zacatku. Jste museli vedet taky uplny kulovy. Ja si pamatuju, kdyz jsem hral svou prvni MMO (DAOC), tak jsem vedel taky prd a ptal jsem se na kazdou kravinu. Panove zkusenosti neprichazi jen tak a clovek k nim musi nejak prijit.

Ano treba je to noob, ale kazdy byl, tak radeji be quiet.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/12/2008 :  13:30:23  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Ano treba je to noob, ale kazdy byl, tak radeji be quiet.



clovek ktery chce resit to ze ma jen lev 20 a nema kone koupi lev 80 charu je spis debil nez noob :)

ale kazdemu co jeho jest...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/12/2008 :  13:48:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kazda generace je ruzne twisted. Nekdo vice nekdo mene, nekdo si mysli, ze je normalni a ono je to naopak. Nekdo rika zarucene pravdy a zkusenosti z MMO, nekdo lze a vlastne dela to stejne jako ten co rika zarucenou informaci. Kazdy jsme nejaky. Ac bych nikdy nekoupil char a ani ho nikdy neprodal, dnes uz je to bezne. Stejne jako se beznym stalo kupovani goldu, ratingu, mountu, itemu atd, tak je uz dnes bohuzel bezne kupovani charu. Pokud vas to sere dejme tomu, ale kdyz nemate co rici poradneho na otazku, tak se nevyjadrujte.

Premoudrelost nekterych clenu na FI je opravdu povestna. Co je vlastne spatne? Kupovani charu? Gankovani? Spamovani fora? Piti kafe?

Ted napisu neco co jsem dlouho dlouho nenapsal. I kdyz si myslim, ze Rodier napriklad je clovek, jehoz zkusenost s MMO je pouze do maxima jednoho mesice gameplaye ci beta faze hry, tak mu nebudu porad psat Rodiere nepis ty hovadiny, ale nepisu radeji nic, i kdyz to stoji hodne usili. Za to mu jsem vdecny (naucil me trpelivosti na forech). Ac muzu smele tvrdit ze s vyvoje her mate vsichni zkusenosti asi nula na druhou (drtiva vetsina z vas), tak to nedelam.

Nechcete mu odpovedet, tak to ignorujte, ale delat si z nekoho srandu, ci ho nejak jinak urazet....jako prominte....

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/12/2008 :  14:57:10  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Kazda generace je ruzne twisted. Nekdo vice nekdo mene, nekdo si mysli, ze je normalni a ono je to naopak. Nekdo rika zarucene pravdy a zkusenosti z MMO, nekdo lze a vlastne dela to stejne jako ten co rika zarucenou informaci. Kazdy jsme nejaky. Ac bych nikdy nekoupil char a ani ho nikdy neprodal, dnes uz je to bezne. Stejne jako se beznym stalo kupovani goldu, ratingu, mountu, itemu atd, tak je uz dnes bohuzel bezne kupovani charu. Pokud vas to sere dejme tomu, ale kdyz nemate co rici poradneho na otazku, tak se nevyjadrujte.

Premoudrelost nekterych clenu na FI je opravdu povestna. Co je vlastne spatne? Kupovani charu? Gankovani? Spamovani fora? Piti kafe?

Ted napisu neco co jsem dlouho dlouho nenapsal. I kdyz si myslim, ze Rodier napriklad je clovek, jehoz zkusenost s MMO je pouze do maxima jednoho mesice gameplaye ci beta faze hry, tak mu nebudu porad psat Rodiere nepis ty hovadiny, ale nepisu radeji nic, i kdyz to stoji hodne usili. Za to mu jsem vdecny (naucil me trpelivosti na forech). Ac muzu smele tvrdit ze s vyvoje her mate vsichni zkusenosti asi nula na druhou (drtiva vetsina z vas), tak to nedelam.

Nechcete mu odpovedet, tak to ignorujte, ale delat si z nekoho srandu, ci ho nejak jinak urazet....jako prominte....


Shemi, vždyť dělat si srandu z druhých je zdravá součást lidské povahy, Skotové na skoty vymýšlí anekdoty a chechtá se jim celý svět. Co se developingu MMORPG týče, tak s kousky jako AOC a WAR fakt nevidím rozdíl mezi profíkem se zkušenostmi a noobem bez fantazie, mno a polemikou o genercích AOC general flame stejně neukončíš.
Jo a když už jsme u těch generací, tak 0^2 = 1 aneb výborný ! :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/12/2008 :  14:57:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ja napriklad kdyz jsem pred 15ti lety poprve lognul UO tak jsem behal hodinu v naproste tme, nez na me nejak dobra duse zacastila svetlo (coz bylo tenkrat normalni kouzlo) ... nikdo uceny z nebe nespadl. Kazdopadne bych s tim manikem a koupenou 80kou instanci jit nechtel .
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/12/2008 :  16:44:45  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Jo a když už jsme u těch generací, tak 0^2 = 1 aneb výborný ! :)

boze co je zase tohle?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 22/12/2008 :  17:22:16  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Shemiramoth
Ten člověk mi psal i na mail ..
Vůbec se mi to nezdálo jako ubohý dotaz a rád jsem mu odpověděl ..
Navíc jsem mu jasně řekl že mi může napsat na ICQ bude li mýt problém.
Žádná otázka se mi nezdá hloupá .. ale on nezvládá ani zapnout mapu a chce kupovat LVL 80 a koně..
Začátek a Odhalování hry patří k základům kvalitního hraní.
Jak si můžeš vážit postavy kterou sis nevytvořil??
postrádám u něj snahu.

Tohle mě opravdu vytáčí.
A vlastně dostal odpověď úplně na vše na co se zeptal.
Cos napsal zní krásně a zastávat se slabého je správné ..
Ale opravdu ses unáhlil

BTW. AoC 18+
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 22/12/2008 :  18:03:14  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Ja napriklad kdyz jsem pred 15ti lety poprve lognul UO tak jsem behal hodinu v naproste tme, nez na me nejak dobra duse zacastila svetlo (coz bylo tenkrat normalni kouzlo) ... nikdo uceny z nebe nespadl. Kazdopadne bych s tim manikem a koupenou 80kou instanci jit nechtel .



rozhodne skoda ze to nebylo pred 15 lety

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/12/2008 :  18:21:35  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by PRIBOO

Ja napriklad kdyz jsem pred 15ti lety poprve lognul UO tak jsem behal hodinu v naproste tme, nez na me nejak dobra duse zacastila svetlo (coz bylo tenkrat normalni kouzlo) ... nikdo uceny z nebe nespadl. Kazdopadne bych s tim manikem a koupenou 80kou instanci jit nechtel .



rozhodne skoda ze to nebylo pred 15 lety



Ano Priboo, tvé znalosti matematiky se rovnají nule, do příště je zkus alespoň zdvojnásobit :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/12/2008 :  18:24:06  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Shemiramoth
Ten člověk mi psal i na mail ..
Vůbec se mi to nezdálo jako ubohý dotaz a rád jsem mu odpověděl ..
Navíc jsem mu jasně řekl že mi může napsat na ICQ bude li mýt problém.
Žádná otázka se mi nezdá hloupá .. ale on nezvládá ani zapnout mapu a chce kupovat LVL 80 a koně..
Začátek a Odhalování hry patří k základům kvalitního hraní.
Jak si můžeš vážit postavy kterou sis nevytvořil??
postrádám u něj snahu.

Tohle mě opravdu vytáčí.
A vlastně dostal odpověď úplně na vše na co se zeptal.
Cos napsal zní krásně a zastávat se slabého je správné ..
Ale opravdu ses unáhlil

BTW. AoC 18+

treba si nechce vazit postavy :) chce si jen hrat :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/12/2008 :  18:25:36  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by PRIBOO

Ja napriklad kdyz jsem pred 15ti lety poprve lognul UO tak jsem behal hodinu v naproste tme, nez na me nejak dobra duse zacastila svetlo (coz bylo tenkrat normalni kouzlo) ... nikdo uceny z nebe nespadl. Kazdopadne bych s tim manikem a koupenou 80kou instanci jit nechtel .



rozhodne skoda ze to nebylo pred 15 lety



Ano Priboo, tvé znalosti matematiky se rovnají nule, do příště je zkus alespoň zdvojnásobit :)

no jo ty a tvoje matematika :) dneska me bavis :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/12/2008 :  22:04:11  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Kua a kolik to je? 10 let to bude urcite!!!
Go to Top of Page

netx
Starting Member

7 Posts

Posted - 22/12/2008 :  23:13:15  Show Profile Send netx a Private Message  Reply with Quote
Moc děkuji za vaše názory.Něco si z ních určitě vezmu.Pište to prosím alespoň slušně a né jak malé děti.Je to moje první MMO jak je asi vidět.To,že se mapa otevírá m,tak to zrovna vím i z jiných her.
Lze bez placení hrát v Tortrage multiplayer?Jde se teď dostat do Tarantie?
22+
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 22/12/2008 :  23:21:53  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
usmevne :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/12/2008 :  23:24:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Next. Musis najit smugglera v jedne budove blizko doku (je tam hospoda v lodi). Ten te preveze do realneho sveta..

http://aoc.mmodb.com/bestiary/tortage-smuggler-195.php

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 22/12/2008 23:25:59
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/12/2008 :  10:03:57  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
prosímtě .. máš lvl 20-30 .. máš čas začít znova .. jsi si jist .. že hraješ na serveru který sis přál?
Je to opravdu docela důležite .. a říkášly .. že tam nikdo není .. tak za je možné ze jedeš singl guest (je jen na ostrově) a nebo sis opravdu zvolil špatný server..
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/12/2008 :  10:17:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by netx

Lze bez placení hrát v Tortrage multiplayer?Jde se teď dostat do Tarantie?

jak to myslis bez placeni? co myslis tim multiplayer?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

netx
Starting Member

7 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:43:47  Show Profile Send netx a Private Message  Reply with Quote
Nějaké dny v měsíci jsou prý zdrarma.
CHtěl bych se vás na něco zas zeptat.
Jaký je ro zdíl,když je u serveru napsáno RP,a když to tam napsáno není??
Jaký server by jste mi doporučili?Jde mi hlavně o hodně bitek a aby tam bylo hodně čechů,klanů.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/12/2008 :  23:31:36  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
doporučuji Aquilonia (RP)
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 24/12/2008 :  00:59:50  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ta hra je mrtva nevim co tu porad resite smazate tuhle sekci

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 24/12/2008 :  10:28:20  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jestli myslíš že v AoC je málo hráčů a je to hra o ničem .. tak
jsi to fakt nehrál nikdy a nebo hodně dlouho!
Funcom zatraceně dobře zapracoval a to co se chystá po Vánocích
je další nářez.

Ja se k AoC také vrátil .. a musím říct že zakotvím na hodně dlouho.

A že je mrtvo??
Každý den RB..PVP..PVP mini ...
Ale oni tě asi s takovejma řečma nikam hold nevezmou no.



Go to Top of Page

netx
Starting Member

7 Posts

Posted - 26/12/2008 :  01:36:12  Show Profile Send netx a Private Message  Reply with Quote
Čau jednou mi spadli conan a pak,když jsem chtěl pustit hru,tak to stahuje 14,4GB.
Je to chyba,anebo to je velký patch?Mám to přeinstalovat?
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 26/12/2008 :  06:29:48  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by netx

Čau jednou mi spadli conan a pak,když jsem chtěl pustit hru,tak to stahuje 14,4GB.
Je to chyba,anebo to je velký patch?Mám to přeinstalovat?



Sorry za OT, ale prijde mi, ze si ten clovek z vas strili
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 27/12/2008 :  03:34:24  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer

quote:
Originally posted by netx

Čau jednou mi spadli conan a pak,když jsem chtěl pustit hru,tak to stahuje 14,4GB.
Je to chyba,anebo to je velký patch?Mám to přeinstalovat?



Sorry za OT, ale prijde mi, ze si ten clovek z vas strili



tiez mi to tak pripada...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 28/12/2008 :  12:09:45  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

quote:
Originally posted by hippygamer

quote:
Originally posted by netx

Čau jednou mi spadli conan a pak,když jsem chtěl pustit hru,tak to stahuje 14,4GB.
Je to chyba,anebo to je velký patch?Mám to přeinstalovat?



Sorry za OT, ale prijde mi, ze si ten clovek z vas strili



tiez mi to tak pripada...

Nestrili. Toto je dnes prumerny hrac MMO v CR.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 30/12/2008 :  12:01:45  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
To Bottenanna: To ze mas v avataru basshuntera a v nicku jeho priteplenej song vypovida o tve mentalni urovni,takze se sem uz prosimte nevyjadruj

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 30/12/2008 12:18:11
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/12/2008 :  13:09:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zkus mu to nakreslit pak by to mozna mohl pochopit i kdyz nejsem si tim moc jistej

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 30/12/2008 :  23:22:10  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
No a k tomu se vaze otazka...ma cenu znovu aktivovat ucet v AoC nebo ne?? rozhoduju se mezi WHO a reaktivaci AoC :)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/12/2008 :  06:56:19  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
WHO jsem zabalil..
Ano má to smysl .. doporučuji náš server..
Ta hra je uplně o něčem jiném..
Možná počkej pár týdnů .. blíží se spojování serveru ... a mega patch.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  10:14:16  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Určitě WAR. Hra byla v pohodě od prvního dne, zaslouží si tvoje peníze víc než lháři z Failcomu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/12/2008 :  11:16:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
oboje stoji za pikatchu - neplat ani jedno get some RL :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 31/12/2008 :  11:55:15  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Mno jo RL vailim uz dost dlouho...kua to si holt clovek nevybere kdyz jeden rika to a druhy zase ono...je fakt ze pro AoC hraje to ze uz jsem ho hral a vim jak si stim epic failem stoji...u WAR je problem ze to taky nazyvaji epic failem ale nvm jak je na tom on

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:02:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Mno jo RL vailim uz dost dlouho...kua to si holt clovek nevybere kdyz jeden rika to a druhy zase ono...je fakt ze pro AoC hraje to ze uz jsem ho hral a vim jak si stim epic failem stoji...u WAR je problem ze to taky nazyvaji epic failem ale nvm jak je na tom on

tak to zkus :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:11:48  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
WAr nazývaj epic failem, aby se lidi vrátili do AoC. Každopádně WAR žije furt, neumřel po měsíci jak AoC.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:34:14  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejsem si tim tak jistej hral sem obe, ani jednu ted nehraju a rekl bych ze war na tom byl hur jak aoc. aoc bylo zabavny bylo tam spousta chyb co lidi odradilo ale war je neskutecna slatanina (nemyslel sem si ze todle nekdy reknu, jelikoz jsem velkej fanousek warhammeru)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:56:26  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
AoC bylo nudný, Conan sám tam vypadal hrozně, totálně zprznili předlohu. Dal jsem za 3 týdny 80 a pak tak umíral nudou, expení samo o sobě mimo jednu instanci bylo vopruz. Expení ve WAR je zábavné pořád, klidně i na 6. charu, a hlavně na 40 hra teprve začíná.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/12/2008 :  13:51:55  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Hloupost .. Nudil ses ?? neuměl jsi hrát a nebo jsi neměl dobrý clan.
Expení nuda??
To jako AoC se svím bojovím sistémem je nudnější než WhO se svím 1.2 sekundovím skill lagem??
Klikneš na skill a hotovo ... no fakt zábava dělat to 1000x za den.

máš vyexpených 6 rachů na lvl40?
Noo tak to má WhO asi velkou herní náplň pro max lvl ...
A to chtejí Expení ještě zrychlit .. co z toho Bude ,, GW ??

¨40% hry tvoří Clan a lidé kolem tebe..
dal jsi v AoC Vistrixe nebo jiného bosse??
Nějaký pořádný Dungeon??
troufám si říct že NE..


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:16:30  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Neřekl jsem, že jich mám 6 na 40. Jo, ten bojovej systém je nudnej, ve WAR kliknu a 1,2 sec čekám, v aoc kliknu a ještě si likviduju na klávesnici další tlačítka. Grindění vil kolem dokola mi jako zábavný expení nepřišlo, hraní proti živým hráčům mi přijde mnohem zábavnější. Česká gilda se rozpadla, pak sjem byl v mezinárodní, dali jsme Kylikki, a na Vistrixe nás už pčišlo asi tak 10, možná ani ne, protože to už nikdo nechtěl dál platit. A ani ten raid mě nijak nebavil, samej trash a nudná architekruta dungu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 31/12/2008 :  17:19:02  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
promin Fildo,ja vim jaky AoC byl a souhlasim stebou teda az na ten soubojovy system ten se mi libil...jenze takhle hra vypadala kdyz sem odchazel a ja chtel vedet jestli ted vypada jinak :)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/12/2008 :  23:39:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Neřekl jsem, že jich mám 6 na 40. Jo, ten bojovej systém je nudnej, ve WAR kliknu a 1,2 sec čekám, v aoc kliknu a ještě si likviduju na klávesnici další tlačítka. Grindění vil kolem dokola mi jako zábavný expení nepřišlo, hraní proti živým hráčům mi přijde mnohem zábavnější. Česká gilda se rozpadla, pak sjem byl v mezinárodní, dali jsme Kylikki, a na Vistrixe nás už pčišlo asi tak 10, možná ani ne, protože to už nikdo nechtěl dál platit. A ani ten raid mě nijak nebavil, samej trash a nudná architekruta dungu.



nikdo te nenuti aby behal vilky. a aoc je rozhodne zabavnejsi exping nez war.. war ma absolutne sileny pve tomu se ani pve rikat neda no a pak mas jeste scenaria ktery jsou snad jeste horsi nejzabavnejsi na war bylo kdyz sem klikal na uninstal

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 01/01/2009 :  01:52:43  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
V dobe vydani hry a 2 mesice po te co jsem ji hral, ti v urcitych fazich nic jineho nez grindit vily nezbylo, protoze chybel herni obsah. To je zkratka fakt a hlavni chyba, kterou vyvojari udelali, vypustit takhle nehotovy produkt. Kdyby hru o pul roku odlozili sklidili by vetsi uspech. Sam cekam az konecne doplni posledni mezeru 75-80lvl a pak si to mozna zase pujdu zahrat.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 01/01/2009 :  12:21:41  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
blbost hral sem hru od 1 dne a ve vilach sem byl jedenkrat

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/01/2009 :  13:26:06  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
premejslim ze bych si obnovil predplatny
zacal bych asi od nuly, takze se chci zeptat

1.na jakym pvp serveru hrat (populace a pocet czsk hracu popr guild)
2.jaky je pvp na max levelech, neni to jen tupej zerk nebo tupej gank low lvl...?
3.balanc povolani
4.jak ted vypada kombo system z pohledu melee, porad to je nez nakliknu 20 tlacitek jedno kombo tak je cil ode me pryc ?

aoc sem hral prvni mesic co to vyslo a dost me zklamal (zrovna tak jak war , hlavne co se tyce pvp : -)
Go to Top of Page

darkangel
Starting Member

15 Posts

Posted - 01/01/2009 :  14:52:29  Show Profile  Send darkangel an ICQ Message Send darkangel a Private Message  Reply with Quote
ja som tiez zacal trial konto na 7 dni na Aquilonia
Asmorth - Dark Templar

Crux, priest,lvl 60,Drak'Thul - retired
Altharan, paladin, lvl 67
Drak'Thul - retired 15.3.2007
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 01/01/2009 :  15:00:49  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
1) Aquilonia (RP) ... Cz hráču je opravdu dost.
2)PVP záleží na tobě a na clanu
minyhri -- máš znepřátelené clany .. Expíš PVP lvl .. huntíš vrahy .. nebo můžeš být vrahem (I vrah má své úkoly a ač ho nepustí do města .. může nakupovat v malích táborech všude po světě)
3)Záleží jen ajen na tvém skillu ... Porazí tě každý .. porazíš každého!! (to platí na 100%)

4)Combo Systém je parádní jen ho (bohužel) zjednodušili
namísto např.na místo 4x jen 1x

PS.Jaké utikání OMG každému můžeš utéct .. a každého můžeš dohnat!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:07:31  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

1) Aquilonia (RP) ... Cz hráču je opravdu dost.
2)PVP záleží na tobě a na clanu
minyhri -- máš znepřátelené clany .. Expíš PVP lvl .. huntíš vrahy .. nebo můžeš být vrahem (I vrah má své úkoly a ač ho nepustí do města .. může nakupovat v malích táborech všude po světě)
3)Záleží jen ajen na tvém skillu ... Porazí tě každý .. porazíš každého!! (to platí na 100%)

4)Combo Systém je parádní jen ho (bohužel) zjednodušili
namísto např.na místo 4x jen 1x

PS.Jaké utikání OMG každému můžeš utéct .. a každého můžeš dohnat!



m dik
kdyz sem to hral tak se teda treba kouzelnik dohnat s mojim dark templarem nedal kdyz se rozhod utyct, protoze sprintovani ubiralo nejak procentualne za kazdou vterinu a ne v absolutnim cisle, takze ikdyz mel min staminy tak mu sprint drzel dlouho...
RP server se ted lisi jak od pure pvp serveru ?
ad 3) takze povolani jsou vybalancovany dobre, protoze co sem hral tak takovej TOS nebo POM byli hroznej ulet...

doufam Zarely ze tvoje hodnoceni je objektivni, protoze takhle to vypada jako idealni hra : -)
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 01/01/2009 :  17:26:12  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
to nvm ja to opoustel na konci rijna a to uz balanc jakysi byl...ale jestli je to ted taky tomu tak tak to ti nepovim

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 01/01/2009 :  20:25:39  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Stamina ubívá stále stejně.
Ale dtačí do něj střelit .. a má po utíkání.
DA se jeví jako slabý Avatar .. ale znám DA co má cca 9 000 killů a jen 3 000x umřel.
Je to opravdoví postrach.. troufám si říct .. že v PVP jse lepší průměr -- ale jak vidím tohoto šílence .. tak skouším utéct
(má přískok ... málokdy se to povede )
OPRAVDU ZÁLEŽÍ JEN NA SKILLU HRÁČE

No a jako oběktivní nejsem .. já tu hru mám opravdu rád .. ale nic si nevymýšlím.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 01/01/2009 :  22:26:32  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Ok a ted potrebuju uz opravdu obektivni nazor nekoho kdo hraje...je dostatek lidi na zorganizovani alespon nejakych siege atp.?

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 01/01/2009 :  22:34:13  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel


DA se jeví jako slabý Avatar ..




Mohu se optat co je DA ?? Nejak na to nemuzu prijit. Myslis Dark Templar a nebo Demona ??

Jen tak by me to zajimalo jaky povolani ma 9000 kilu a 3000 smrti .
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000