Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 23/03/2009 :  17:58:43  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No co jsem tak mluvil s lidma s Tasifa tak moc aktivní v pvp nejsou. Nevíte jak je to s českejma guildama na Fury a pvp. Když už se teda rozhodnu, že bych si vyexpil a zkusil to nejaké pvp tak zjistim, že to asi skonči na tom, že není česká guilda co by se tomu věnovala.




Ahoj na Fury je nejvetsi Cult of Pain a vetsina lidi hraje PvP spise ve White Sands, jinak jsou take PvP akce v Kheshatte, ale spise narazove. Raidy se zatim nedelaji, neb je malo aktivnich 80 hracu. Na Fury je jeste maly Aftermach a v internacionalni Nemesis je take par Cechu. Ja sam jsem momentalne Cult of Pain...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/03/2009 :  08:50:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Děkuji všem. Server už bych měl pořešenej. Ted z jiného soudku.

Zajímalo by mě co ti 20+ lvl gankeři na nub ostrově. K čemu je to dobré? Je to tak, že oni tam třeba měsíc dva takhle zabijí a pak, když mají dobrej rating tak odchází expit dál? Nebo je to nějaká forma pvp na zkrácení volné chvíle?

Další věc. Když jsem murder co to pro mě má za následky? Vím, že nemůžu do města. Čím to ze sebe schodím? Popřípadě, když sejmu jiného murdera? Nějaké plynoucí výhody?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/03/2009 :  08:56:29  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
white sands je jen kvuli pvp expeni , jde to tam nejrychlejs :-)

kdyz zabijes murderera tak z nej mas daleko vic expu, o dalsich vyhodach co by z jeho zabiti nevim :-)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/03/2009 :  09:15:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

white sands je jen kvuli pvp expeni , jde to tam nejrychlejs :-)

kdyz zabijes murderera tak z nej mas daleko vic expu, o dalsich vyhodach co by z jeho zabiti nevim :-)



Tak tam jsem ještě nebyl. Ještě mám plno questů a jdu tam tak na 18 lvl. To tam takhle expí i vyšší lvl? Třeba 80?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/03/2009 :  09:37:17  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Arach

white sands je jen kvuli pvp expeni , jde to tam nejrychlejs :-)

kdyz zabijes murderera tak z nej mas daleko vic expu, o dalsich vyhodach co by z jeho zabiti nevim :-)



Tak tam jsem ještě nebyl. Ještě mám plno questů a jdu tam tak na 18 lvl. To tam takhle expí i vyšší lvl? Třeba 80?



nene, na ostrov muze max 25 lvl
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 24/03/2009 :  15:41:42  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
karmu schodis plnenim guestu pro padouchy ^^
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/03/2009 :  15:57:33  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/hrozi-konec-age-of-conan-0sk-/clanek.A090330_101705_bw-zurnal-pc_osk.idn

!!!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/03/2009 :  16:28:37  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/hrozi-konec-age-of-conan-0sk-/clanek.A090330_101705_bw-zurnal-pc_osk.idn

!!!

Tohle uz se rikalo pred mesicem..takze to nekdo, nekde zopakoval v souvislo se ztratou Funcomu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 30/03/2009 :  20:05:19  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
jn Bonusweb, dovolím si citovat jednoho člověka co se k tomuto článku vyjádřil jelikož mám na věc přibližně stejný názor:
"AoC nekrachlo a zatim nekrachuje,to jenom BW nema o cem psat. Staci si precist prispevek nize nebo si to najit na ofic forech o AoC. Bude krachujici firma delat konverzi na XBOX? Bude krachujici hra prevadena na DX10(coz prave bezi na test serverech -a bavime se tu o full podpore DX10,zadne trosky ala LOTRO). Updaty do AoCu jsou,naposledy cca pred mesicem 1.5 GB novych dungeonu,a spousta zmen,dalsi velky update je planovan jiz brzy. Tolik k AoC." by megalol

Now FullTiltPoker.com
Future ???

Edited by - MooN on 30/03/2009 20:13:47
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 31/03/2009 :  03:13:09  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MooN

jn Bonusweb, dovolím si citovat jednoho člověka co se k tomuto článku vyjádřil jelikož mám na věc přibližně stejný názor:
"AoC nekrachlo a zatim nekrachuje,to jenom BW nema o cem psat. Staci si precist prispevek nize nebo si to najit na ofic forech o AoC. Bude krachujici firma delat konverzi na XBOX? Bude krachujici hra prevadena na DX10(coz prave bezi na test serverech -a bavime se tu o full podpore DX10,zadne trosky ala LOTRO). Updaty do AoCu jsou,naposledy cca pred mesicem 1.5 GB novych dungeonu,a spousta zmen,dalsi velky update je planovan jiz brzy. Tolik k AoC." by megalol




Priste se chovej jako clovek (edited by Shemiramoth) Mela nekdy byt LOTRO oficialne FULL DX10 hra ???? Nemela a pres to behem par mesicu implementovali DX10 doplnky bez sebemensich problemu. V AOC se na tom at je to hra jakachce udajne pracuje uz od samotny bety, kdy v polovine prubehu release obdobi uz ukazovali prvni DX10 screeny. Tak tu ted nevytahuj, ze se najednou PRACUJE NA KOMPLETNIM predelani do DX10, kdyz si vyvojari s DX10 lamou zuby od sameho zacatku a udajne jim to zrovna od ruky nejde ....
to jen pro doplneni a uvedeni veci na spravnou miru.
Mimochodem .. vyvojari si meli delat starosti s jinyma podstatnejsima zalezitostma uz od sameho startu, nez je zrovna DX10, ktere hratelnosti moc neprida ...

Jinak .... jsem nekonfliktni, jen nerad vidim nepresnosti, ktery jinejm muzou mast hlavy :)

Jinak s tim mrtvolnem kolem AoC ... precijen ta hra napul chcipla od jejiho vydani a se zachranou to neni tak zhavy jako u WAR ... ale i pres to posledni dobou, nejen tady na Imperiu, dost i napr. na forech MMOrpg.com a mmosite, se lidi bavej o AoC v docela kladnejch slovnich spojenich. Osobne jsem uz krabici objednal a cekam az dojde a jdeme se Stormerem hrat :D ... budou litat hlavy...

Edited by - Shemiramoth on 31/03/2009 07:22:29
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2009 :  07:20:06  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Za prve moon psal, ze je to prevzate z BW a za druhe zminil, ze ma priblizne stejny nazor. Takze az si das dve a dve dohromady, tak by mozna tvoje reakce mohla za neco stat. Navic tezko bude upravovat post, kde nekoho cituje. To uz by asi nebylo to prave orechove.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 31/03/2009 07:23:11
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 31/03/2009 :  09:44:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ejsou podobne zpravy zalovatelne ? tohle totiz muze tu firmu opravdu polozit, ne sice zrovna na BW ale predstava ze neco podobneho zverejni mmorpg.com hre urcite neprida

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 31/03/2009 :  09:58:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ejsou podobne zpravy zalovatelne ? tohle totiz muze tu firmu opravdu polozit, ne sice zrovna na BW ale predstava ze neco podobneho zverejni mmorpg.com hre urcite neprida



rozhodne jsou , ale asi se v tomhle pripade s tim nikdo nebude chtit otravovat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2009 :  10:41:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
S Bonuswebem asi fakt ne. Web v cele nejnudnejsich online magazinu o hrach....kdo by se s tim babral...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 31/03/2009 :  17:28:54  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

S Bonuswebem asi fakt ne. Web v cele nejnudnejsich online magazinu o hrach....kdo by se s tim babral...

Nudnost by mi ani tak nevadila jako spíš bulvárnost, některé nadpisy se ani zdaleka nepřibližují tomu o čem je obsah článku, prostě jak v bulváru, už jenom chybí aby si sem tam nějakou tu novinku vymysleli.

Now FullTiltPoker.com
Future ???

Edited by - MooN on 31/03/2009 18:01:12
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 31/03/2009 :  18:00:16  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
Vyšel novej Letter from game director
Výcuc o čem se nám Crag rozepsal:
Píše o konferenci herních vývojářů v San Franciscu, dále že aktuálně pracují a že se blížíme k Free tial kampani, což je významný milník pro team. Příští týden by se měl na test serverech objevit nový update (kompletní předělání characters statisctics, kompletní předělání gem systému a také možná dlouho slibovaná old tarania-konkrétně ale o old taranii nepadlo ani slovo ). Další informace o připravovaném updatu budou postupně uvolňovány v průběhy příštího týdne(týdnů). Zbytek textu je klasické vychvalování hry, jaká to byla výzva pro vývojáře a jak se soustředili na combat systém atd atd.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/03/2009 :  18:41:58  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Toho predelani sistemu Schopností se bojim..
Aby to nedopadlo tak .. že schodíme T2 košile a sukně .. a vrhnem se do ukovanejch rukavic s dírama!
Už to tady jednou bylo..

Ale myslím že se poučili^^

na druhou stranu by to mohlo být zajímavé.
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 31/03/2009 :  22:26:05  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Moon: Tobě se omlouvám, pokud tě to nějak vzalo co jsem napsal. Jen jsem poukazoval na to, že se vývojáři měli držet jiných primů, než zrovna DX10, které se snaží plně implementovat už od konce bety + DX10 v LOTRO.


Shemiramoth: Nechci nějak podtrhovat tvoje postavení. Nemyslím, že můj výraz byl natolik vulgární, ve srovnání s tím co tu občas vídám, abys mě musel označovat za nečlověka. Ale budiž, je vidět, že se někdo snaží mít pravidla pevně v rukou a alespoň někde si podložit své ego.

Pokud jsi pochopil a jak říkáš v mém případě, abych si dal "dve a dve dohromady", cist umim a jelikoz sam sam poukazujesna to, ze na to Moon dle postu má stejný názor, je také důvod, proč na jeho post takto raguji. Je mi jedno, zda je ten žblebt z hlavy Moona, či někoho z BW. Reagoval jsem pouze na věc: LOTRO AOC DX10.

Ve zbytku příspěvku jsem osobně podtrhoval jak se dnes věci mají a nijak AOC nenapadal, nikoliv, sám poukazuji na vlastní postřehy z dění kolem AOC.

Nenapadej teď tedy ty mě a koukej si prosím dát ... "dvě a dvě dohromady" ... tady jsme pokud vím na diskuzních fórech a když už někdo přispívá, musí počítat s tím, že na jeho post se nabalý buď pozitivní, či negativní ohlas. Ale o tom jsou, pokud to nevíš, diskuzní fóra.

Jinak, nevím, co všude hlásají, jak byl merge serverů k ničemu. Nevím, jak před nedávnem, ale dnes bylo všech 18 serverů v 17:00 medium. Což se mi ve srovnání s jinými tituly nejeví jako hra před smrtí. A ano souhlasím, BW asi nemají o čem psát, protože na žádném profi MMO portálu jsem dlouho nic o neúspěších AOC nečetl. Ba naopak, všude po diskuzích vídám kladné příspěvky a články ve formě pochval updatů. To byl také důvod, proč jsem si vytvořil ACC a vlezl s kamarádem do hry. Nevím jak jinde, ale na Fury byla newbie lokace plná hráčů. Samozřejmě, že dost z nich budou alti, ale na druhou stranu bych pochyboval, že by těch altů bylo tolik, většina hráčů zde běhala i na vyšším lvl bez guild tagu ..
Uvidíme, každopádně by mě osobně dost mrzelo, kdyby to s hrou šlo nadále z kopce, kor ve chvíli, kdy se začíná hra rýsovat jako mnohem hratelnější.

Edited by - Dash on 31/03/2009 22:33:32
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 31/03/2009 :  22:37:08  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
ten clanek na bw ma asi takovou informacni hodnotu jako kdyby ten clanek vysel na super.cz, takze bych to fakt uz dal zbytecne nerozebiral
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 31/03/2009 :  22:41:56  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

ten clanek na bw ma asi takovou informacni hodnotu jako kdyby ten clanek vysel na super.cz, takze bych to fakt uz dal zbytecne nerozebiral


Neviděl bys to tedy s AOC skutečně tak černě, jak se někde snaží přesvědčovat? Ikdyž, ne že bych z toho chtěl dělat nějaké XXL závěry, ale např. na Xfire AOc chudák už úplně vypadnul ze statistik MMO první desítky ...
Ale například dnešní zájem na mmorpg.com je vyšší, než např. u lotro. Z celkové statistiky počtu přístupů však AOC celkem odpadlo. :( zachraňte AOC ... člověk se rozhodne to jít hrát a ono by to ještě snad mělo jít do kytek ne :DDDD

Edited by - Dash on 31/03/2009 23:43:35
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 01/04/2009 :  09:01:05  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dash

Moon: Tobě se omlouvám, pokud tě to nějak vzalo co jsem napsal. Jen jsem poukazoval na to, že se vývojáři měli držet jiných primů, než zrovna DX10, které se snaží plně implementovat už od konce bety + DX10 v LOTRO.

V tom příspěvku co sem citoval mi šlo spíše o tu pointu, že kdyby funcom chtěl AoC zavřít, tak pravděpodobně nebude pokračovat ve vývoji xboxové hry a že AoC je na tom o hodně lépe než po vydání o čemž se internetové deníky moc nezmiňují ( vlastně vůbec ), ony narážky na lotro si neber osobně, kvůli nim jsem ten příspěvek necitoval už jenom kvůli tomu, že s Lotro nemám žádně zkušenosti.


quote:
Originally posted by Dash
Jinak, nevím, co všude hlásají, jak byl merge serverů k ničemu. Nevím, jak před nedávnem, ale dnes bylo všech 18 serverů v 17:00 medium. Což se mi ve srovnání s jinými tituly nejeví jako hra před smrtí.

Trochu tě musím sklamat, aoc má u serverů jenom 2 statusy a to full load ( to bylo prvních pár týdnu po vydání na některých serverech ) a medium load, bohužel žádně další statusy jako low nebo high tam nejsou ( za 3 měsíce hraní jsem ale nic jiného neviděl ).

quote:
Originally posted by Dash
Uvidíme, každopádně by mě osobně dost mrzelo, kdyby to s hrou šlo nadále z kopce, kor ve chvíli, kdy se začíná hra rýsovat jako mnohem hratelnější.


S hrou to nejde z kopce, alespoň podle xfire grafů, po velkém odlivu hráců někdy kolem toho 1-2 měsíce existence hry byl aoc tuším někde kolem 55 místa, aktuálně se stabilně pohybuje kolem 46-48, takže bych řekl, že hra má mírný nárůst předplatitelů než nějaký výrazný úbytek.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 01/04/2009 :  15:55:13  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Fajn, já právě, protože tady pár lidí co stále hrají vychvalovalo, že se poslední dobou děje všee k lepšímu, tak jsme s kamarádem začali hrát. A nevím kolik z těch počtů asi tak jsou alti, ale low lvl postav všude běhalo opravdu moc.. a global chat jel aktivněji, než jsem snad zatím kde viděl ...
Když jsme v něm tak nějak pokecal s lidma, sami hráči potvrzovali, jestli se mi snad zdá, že by to vy hře vypadalo mrtvě. Musel jsem jim pokývat, že skutečně nikoliv.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2009 :  09:57:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No trošku se bojím toho update na 1.5 nebo kolik to bude. Mají tam být nějaké změny statu a věcí. Tohle už jsem jednou zažil.

Začal jsem hrát před necelým rokem za Necra. Zezačátku stal za nic, pak bost, nerf, bost nerf. Ted za něj hraju zase a libí se mi to. Doufám, že někoho nenapadne na to šahat.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 02/04/2009 :  10:08:08  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
negr je fakt silnej, vubec nevim jak na nej mam s konkverorem hrat, proste chcipnu na degen za chvilicku :-)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2009 :  10:18:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No pokud ho člověk umí hrát tak je to pak lahoda, ale je smrtelnej.

Dáváš duely nebo prostě náhodné boje? Ještě jedna věc s kolika petama na tebe většinou dou?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 02/04/2009 :  10:22:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No pokud ho člověk umí hrát tak je to pak lahoda, ale je smrtelnej.

Dáváš duely nebo prostě náhodné boje? Ještě jedna věc s kolika petama na tebe většinou dou?



mam 70 lvl (nemam blessed conqvest coz je mozna ta chyba) a totalne me roznasel v duelu 66 lvl negr
zadnyho peta nemel, nahodil me degen, pak me nejak freeznul tak sem ho chargnul knock, pak zpomalovak a vysipat pres frenzy a volcanic kombo, ale proste ho to dostalo tak na pulku hp, on me zpomalil a chcipnul sem na degen , zadna sance
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 02/04/2009 :  12:39:30  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Ja vcera umlatil s Guardianme jednoho barbara a jednu rogunu na lvl 9 a 10, ja sice 12 no ... :DDD

Edited by - Dash on 02/04/2009 12:39:57
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 02/04/2009 :  15:46:47  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
na lvl 9 (12) jsi dal barbara??
Tak to asi nebyl žadnej alt :-)
barbar do lvl 50 naprostá klasa. Nic na nej nemá.
Pak je to ale horší.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2009 :  15:55:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
ještě je dobrej Ranger :o) Mám ho na odreagovaní. Na 20 lvl dám jakéhokoliv clothaka na jedno combo do lvl 24.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 02/04/2009 :  18:45:28  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jj toho nan asi na 40 lvl na PK ... 20x mrtvej .. 300 killu.
Hlavne stopovani je svinstvo..kdo me nasere :-) musí pryč z instance a nebo relog ^^
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 02/04/2009 :  20:36:30  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Asi to byl newbik no. Ono se mi osobne zda, ze z tech low lvl je pomerne dost novejch, protoze hodne malo z nich ma guildu. Je pravda, ze ne kazdej se hned do guildy tlaci a hlavne ne kazdej alt. Na druhou stranu by to u hry, ktera je na guildy dost fixovana, dost divny.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2009 :  22:35:18  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

jj toho nan asi na 40 lvl na PK ... 20x mrtvej .. 300 killu.
Hlavne stopovani je svinstvo..kdo me nasere :-) musí pryč z instance a nebo relog ^^



Dobrý je, když se stopuji dva rangeri. Kazdopadne ranger me vůbec nechytnul.Nedovedu si představit za něj levelovat.
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 03/04/2009 :  08:22:54  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Zarel

jj toho nan asi na 40 lvl na PK ... 20x mrtvej .. 300 killu.
Hlavne stopovani je svinstvo..kdo me nasere :-) musí pryč z instance a nebo relog ^^



Dobrý je, když se stopuji dva rangeri. Kazdopadne ranger me vůbec nechytnul.Nedovedu si představit za něj levelovat.

Za rangera se leveluje velice dobře už jenom kvůli tomu trackingu. Zatímco si postava doplňuje životy, tak hodim tracking a zkouknu jestli není někdo v okolí, takže se málokdy stane že mě někdo překvapí. Taky se tam dá předejít trapně situaci kdy se potkají 2 hráči a oba dají hide, pak rangeri si ho prostě najde, hodí mu past pod nohy a už to jede. Za rangera se mi hrálo dobře, člověk má takovej přehled a na levelování osamotě taky vůbec neni špatnej.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 03/04/2009 :  09:18:46  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ale jo .. na expeni je asi nejhorší..
Takovej DT nabere vše v okolí a pak to prostě sejme bez znatelné stráty HP..
R. nejlépe 2..Jednoho omraci na 10s.ze stinu .. a druheho ustrili..pak šup na prvného.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 03/04/2009 :  10:53:54  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jak je na tom teď assasinka? Jeden čas jsem s ní nebyl schopen dokončit ani level 8 mise v tutoriálu..
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 03/04/2009 :  10:59:27  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
Uvažuju o oživání account, kde mám dost vysoko Dark Templara. Kdysi mě dost zklamal, jak je na tom teď?
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 03/04/2009 :  11:23:19  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archie

Uvažuju o oživání account, kde mám dost vysoko Dark Templara. Kdysi mě dost zklamal, jak je na tom teď?


ještě hůř ...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/04/2009 :  11:25:34  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Jak je na tom teď assasinka? Jeden čas jsem s ní nebyl schopen dokončit ani level 8 mise v tutoriálu..



Zkoušel jsem jí do 22 lvl a připadala mi na tom hodně dobře. I co se PvP týká. Expení jde svižně. Větsinou jsem utočil ze stínu a to dává šlupky. Nakonec jsem zvolil necra, protože mě nebaví pořád mačkat comba.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 03/04/2009 :  11:57:04  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Assassin je hlavne na PVP . .takova alternativa PK když nekoho nebavi R.
Na raid a tak se moc nehodi..

D.T. Je na tom špatně??
Znam DTčka co maji 18 000 killu a jen 12 000 smrtí
DTčko je extremě univerzální.
Hodi se jako hlavní tank .. PVP killer .. na minihry i tank do zalohy.
Bohužel musí se rozhodnout co chce a podle toho rozdelovat body (univerzalní build není)

+ jeho buffi pro partu se také počítají.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/04/2009 :  12:01:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Zarel: kill/death ratio podle toho to nemuzes hodnotit...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/04/2009 :  12:05:43  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
IMO zadna spatna class (rozumej underpowered) neni. Akorat to neumi 3/4 lidi hrat. Mysli si ze ano, a pak vznikaji klasicke whine/nerf/buff thready. Stejne jako kdysi kdyz se rikalo, ze assassin je gimp a ToS OP, tak stejne slo TOSe assassinem zabit. To samozrejme plati pro jakoukoliv MMO.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/04/2009 :  12:31:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

IMO zadna spatna class (rozumej underpowered) neni. Akorat to neumi 3/4 lidi hrat. Mysli si ze ano, a pak vznikaji klasicke whine/nerf/buff thready. Stejne jako kdysi kdyz se rikalo, ze assassin je gimp a ToS OP, tak stejne slo TOSe assassinem zabit. To samozrejme plati pro jakoukoliv MMO.



tak tak :-)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 03/04/2009 :  12:43:15  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Nehodnotim jen podle toho..
Ale třeba Maggy .. mel asi 12 000 killu a umrel 10 000.
PVP lvl 5. Duel jsem sním daval přesne 10x.
10x vyhral..
Nejvic jsem ho dostal na 24%.
Nikdo od nas sním nebojoval .. (nemelo to cenu)
Vedsinu umrti mel z toho .. ze sel i sam do přesili.

Ne ze bych ho obdivoval .. ale je jasne ze DT muze zabit cokoliv.

Navic jiné DTcko me porazi opravdu maximalne 1x za mesic.
Bohuzel odesel na jiný server.

A nehodnotit podle pvp bodu??
Je to nejlepší ukazatel skillu hrace.
na 70% porazim cokoliv co ma o 40% min killu než ja.
Smrt neni duležita ..ale vyhry ano.Skušenosti jsou hrozne duležité.
a PVP lvl také.


Balanc postav je dobrý..Možná jen BS. je skoro nezabitelní mečem a TOS. dokaže cokoliv co má pod 5000HP zabít 1x-2x skillem.Ale co jsem slyšel tak TOSovi ten skill opraví.

Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/04/2009 :  12:52:40  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Zarel: no nemuzes, protoze existuje white sands...tam staci mit partu dvou rangeru nebo tam vlitnout s 25 lvl barbarem treba...

Maggy je zrovna priklad dobryho hrace no ;-)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 03/04/2009 :  15:10:05  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ake kill se pocita jen tomu .. kdo dal nej DMG..
A to neni sranda nejsi li zrovna Barbar :d..
Ciklon saje ^^ Herald .. necro .. mitra .. set.

Haste+instinkt predatora+Impale a 1 combo na 30% stačí :-)
Zaleží v jakom je clanu (co mají za hrad) a jake ma pvp odolnosti.

V PVP minihrach daš 3 fatality a na konci zjistíš že se ti nezapočítal ani 1 kill.
v grupě se dobře nabírají PVP expi..ale ne statistika.
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 05/04/2009 :  16:18:18  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
Aktuálně mě docela pobavil bug kdy ToS je schopný one shootnout bosse.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 05/04/2009 :  16:54:06  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
Pěkný, Conanovi vzrostl počet hráčů na dvojnásobek http://www.xfire.com/games/aoc/Age_of_Conan_Hyborian_Adventures/
Sem zvědavej, o kolik zase xfire graf poklesne až polovině ze všech hráčů co AoC hraje vyprší 10 denní trial

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/04/2009 :  19:22:50  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Těžko říct o kolik poklesne, ale pokud zustane na vyšším čísle než před trialem tak to svůj účel splni ;)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 05/04/2009 :  19:45:08  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ja tipuji že zustave hodně vysoké číslo..
zrovna jsem se nechal ukecat na test Warhammera ... A musim užnat že AoC ho lehce strčí do kapsi

Ale kolik lidi ho skoší jen proto .. že je to free a pozdeji nebudou mýt prachy to nevím :-)
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 05/04/2009 :  20:54:56  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

ja tipuji že zustave hodně vysoké číslo..
zrovna jsem se nechal ukecat na test Warhammera ... A musim užnat že AoC ho lehce strčí do kapsi

Ale kolik lidi ho skoší jen proto .. že je to free a pozdeji nebudou mýt prachy to nevím :-)

Co se týče pvp , tak je na tom aoc tragicky, protože zerg v kheshatte + sem tam nějaké mini hry nepovažuji za odpovídající end game content. A battlekeepy, jsou sice fajn ale 95% hráčů se na ně nepodívá. Nebo se snad něco za ty 3 měsíce co to nehraji změnilo ?
Ale aby můj komentář nevyzněl tak negativně, Funcom v prosinci postnul na forum voting-thread, kde se hlasuje jakým směrem by se mělo pvp ubírat a všechny možnosti které nám nabízí ,co se týče nového pvp contentu, zní moc pěkně. Teď už jenom doufat že to dají do nějakého blízkého patche.

zde je ten post :
How fast-paced shall PvP combat be? #
a = one hit one kill, no support classes just damage-dealing(less than 10 seconds)
b = few hits, crowd control should be key to successful PvP (less than a minute)
c = players should take a punch, cutting down their supporters should be the key to successful PvP
(less than 3 minutes)
d = players should be tough as nails, think Kung-Fu movie, every fight shall be epic and take its time (more than 2 minutes)

Mark every type of PvP content you'd like to play in Age of Conan
[.] instanced 1vs1 combat
[.] instanced 6vs6 combat
[.] instanced 12vs12 combat
[.] objective based world PvP (like a PvP area with missions in it)
[.] region control world PvP (fighting over the control of regions)
[.] free world PvP (just smashing each others faces)

Rate how important it is to you to introduce new content of the types below. Whereas 100 is the most important and 1 is the least important.
[#] instanced 1vs1 combat
[#] instanced 6vs6 combat
[#] instanced 12vs12 combat
[#] objective based world PvP (like a PvP area with missions in it)
[#] region control world PvP (fighting over the control of regions)
[#] free world PvP (just smashing each others faces)

How important are rewards for taking part in PvP combat for you? #
a = the combat itself is the reward
b = some gain is appreciated
c = there should be rewards
d = I won't PvP at all without getting rewarded for it

Na první otázku nejvíce lidí odpovídá C, na poslední otázku odpovídají většínou b-c. Dále u pvp contentu lidé nejvíce zaškrtávají objective a region control pvp, druhý nejvíce votovaným contentem je 6v6 a 12v12 instanced combat a nejméně hlasů dostává 1v1 instanced combat a free world pvp (to snad už ve hře je ne? <- asi důvod proč to dostává nejméně hlasů). Jinak tyto výsledku nejsou nijak oficiální, vytvořil jsem je na základě rychlého pročtení tak 3 stran (z 12)

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,75 seconds. on eygor Snitz Forums 2000