Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/04/2010 :  15:15:33  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Tortáž už mám hotovou, lvl 21 atm, chybí mi akorát quest u black ones, byli jsme tam ve 4ech, ale Hortensie zmizla, jsem čekal, že jí někdo ohlídá ale ouha a když jsem se za ní rozeběhl, tak už jsem byl pomalej. Pak se grupa trhla na 2 a 2 co šli gankovat ven a to byl konec, od resspointu už jsme se tam zpět nedostali, páč si nás tam začalo podávat asi 5 lidí okolo lvl 24.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 14/04/2010 :  20:50:59  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
normalne se zacinam bat ze si v Tribunaluz (tasyfe) neuziju PvP :-)

Sice jsem novej, ale uz se zacinam bat, ze az se dostanu na 80 nebude s kym hrat:-) (myslim ale ze to nebude tak zhave, uprimne kazdej kdo na Fury vkroci musi mit PvP rad jinak by sel radsi na CROM.

ten novej berte s rezervou, sice nejake 80ky mam, ale ty se mi hrat nechce. Takze si expim v poklidu noveho DT co se bude moct zapojit pozdeji do PvP a obtezovat prskavky, tak doufam ze budu mit s kym a proti komu bojovat:-)



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 15/04/2010 :  10:30:14  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
tak to hodne stesti, PvP za DT je docela drina, i kdyz po tom revampu je to o neco lepsi a casterum dokaze docela zatopit, ale na to taky potrebujes slusny hadry a/nebo talent od pana Boha :) asi nejlepsi DT, co jsem videl v akci (resp. minihrach), mi prisel Sadakaskar ( http://aoc.yg.com/profile?h=x0bOfHwo ), co byl alt Notarka, PvP5kovyho asika na Aquilonii.. a ten to DT hral presne jako svyho asika, furt na telo a furt "tancil" kolem nepritele a v mini dokazal pocuchat castery i kdyz mel/ma ponekud trapny mix zeleno/modro/fialovyho equipu.

jinak ty 80ky klidne opras, healeru neni nikdy dost, hoxaku mame taky poskromnu (kdyz nepocitam alty) :)

forum.tasyfa.sk

Edited by - Morte on 15/04/2010 10:48:40
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 15/04/2010 :  14:29:16  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
jojo jako anti castera ho mam prave planovaneho :-) jen tam nemuzu najit jeho featy:-) Kurnik sopa.

Jinak ho jedu jako hybrid ... takovej napul damage dealer / na pul tank jeste premejslim jestli zvolim radeji imunitu na cc a nebo naopak plosnej stun. (odzkousim oboje a uvidim co me bude vic sedet)

Jinak me to prozatim kolem 60 neprijde jako tak spatnej charakter. Jak ma protivnik manu tak ho vetsinou clovek sesvacit zvladne. Ale to je vetsinou tim ze clovek narazi na hrace horsi nez ja. (docela se divim ze nekdo takovej vubec je:-) protoze se mam sam jeste hodne moc co ucit. Hlavne musim vylepsit rychlej pohyb a tancovani kolem hrace )

Ale uprimne hlavne to chci hrat protoze me prijde ze ho hraje v PvP malo lidi. Nemam moc rad overpopulated classy.

Vidite to. Jake jsou nejmene hrane postavy v PvP nebo i v PvE? je nekde nejaka statistika? Kde se da na neco podobneho podivat?

Zatim mi prijde ze je malo DT, PoM ale nevim jak na vysokem levelu.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 15/04/2010 :  17:18:09  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
v PvP ho hraje malo lidi, protoze to je jednak tezka klasa na PvP (skoro zadny burst DPS, misto toho spolehani na hodne malych nahodnych procu, relativne malo druhu CC, kratky dosah zbrane, zadna "bublina") a taky vyborny tank na PvE, bohuzel buildy na PvP a PvE nejsou az tak moc kompatibilni (rekl bych, ze min, nez u guarda) .. i moje DTcko nakonec skoncilo jako jeden z nasich maintanku :)

a je to jak rikas, v PvP casto nepotkas DT a PoMa, rekl bych, ze zbytek klas je relativne hojne zastoupen, i kdyz to zalezi od momentalniho stavu klas .. jistou dobu to byl vsude samy ToSak, pak se tusim po 1.05 vyrojila spousta demonologu, po 1.06 zase lavina asasinu

forum.tasyfa.sk

Edited by - Morte on 15/04/2010 17:20:22
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 16/04/2010 :  16:22:30  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Morte: presne jak rikas, jakmile neco boostnou tak se toho vzdycky vyroji jako maku a ty postavy pak behaji vsude.

Kazdopadne jak rikas s CC na tom neni uplne nejlepe.

Ma jeden kratky stun / jeden dlouhy stun plosny / fear plosny / zpomalovacku na dalku

Ma jeste moznost mit imunity na cc na 10 vterin jednou za minutu a pul. Ale je to na ukor toho ze se vzda covenant of invulnerability, kterym muze drainovat z magu manu, coz funguje docela slusne:-) a take si nemuze vzit druhy delsi stun a musi se spokojit pouze s fearem.

Problem CC je spis v tom ze se nejedna o zadne instanty jako u assasina nebo rangera (tyhle clasyy mam, nevim jak to maji presne jine)

ale assasin ma 2x stun (instanty) - jeden z nich jde procnout myslim i behem provadeneho comba (miasma) ted nejsem doma tak to nemuzu potvrdit,
silence z miasmy
root z charge
zpomalovacku, ale ta se ted uz tolik nepouziva (clovek ji vzdy spotrebuje miasmou)
fear combo

zabavnejsi je jeste ranger kterej ma
root combo melee
zpomalovacka combo s knockbackem melee
stun instantni
root past instatni (muze se polozit i kdyz ma clovek zrovna knockdown sam apodobne)
odhazovaci past instatni (opet jde polozit kdykoliv i v prubehu animace comba apodobne)
knockback na dalku
knockback na dalku pomoci luku
zpomalovacka na dalku

pokud jede clovek strom luk
nemam insta past odhazovaci ale mam fear a dalsi zpomalovacku na dalku instatni

hehe a pak ty rangery chytejte :-D

No ale tak ranger zrovna patri mezi extremni pripady.

Ale zase tak hrozne to s tou CC neni u toho dark templare. Problem je ze ma vsechno az na hodne vysokejch levelech, narozdil od jinych postav.

no a co se tyce bubliny tak to je bohuzel jak rikas. Jedine co se da povazovat za bublinu a mas to v PvP specu je pridani cca 2000 protection. s cooldownem minuta a presnou duration ted z hlavy nevim. Pak ma jeste zvednuti healu na sebe taky s minutovym cooldownem.

Kazdopadne co se damage tyce tak to je jina otazka. Uvidime jak to pujde - to zjistim az na te 80tce :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 16/04/2010 16:54:02
Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 16/04/2010 :  19:36:27  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
heh, az tolik jsi to DT rozepisovat nemusel, za ty leta ho uz docela znam ;)

ano, problem s CCckama je ten, ze nejsou instanty a taky to, ze 2 z toho jsou stuny, takze kdyz pouzijes jeden, souper na nej ziska imunitu, takze nemuzes (20 s.?) pouzit druhy. Zase na druhou stranu, od uplnych zacatku si DT jeste polepsil, protoze pred revampem si musel nafeatovat i ten kratky stun a byl snad jedinou klasou, ktera nedostala zadny CCcko v prubehu leveleni. Pred revampem nemel ani Shadowed Soul (zminovany rezist na root, snare a fear) - nazor PvP hracu na nej je ale tusim docela nejednotny, nekteri to featuji a nekteri rikaji, ze to je vicemene k nicemu. Tak si vyber :)

Co se antimagicke "bubliny" tyce, tak trva 8 vterin a prekvapive je snad ve vsech PvE buildech ;), Seal of Yog a Seal of Chaos taky.

forum.tasyfa.sk

Edited by - Morte on 20/04/2010 12:17:52
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 17/04/2010 :  19:58:57  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Morte: kdyby to bylo 20 sec tak je to parada :-) Bohuzel je to myslim zhruba dvojnasobek ta imunita. Takze jak rikas mas dva stuny ale na jednoho hrace to nikdy nemuzes pouzit dvakrat. jedine za predpokladu ze se jednim netrefis



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 19/04/2010 :  07:43:09  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Není někdo z vás Surgeon nebo Thekilling na Cromu?
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 19/04/2010 :  08:04:52  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Achat

Není někdo z vás Surgeon nebo Thekilling na Cromu?



Nee, ale kdybys potkal KarChee s Fotrik, tak to jsme zas my :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 19/04/2010 :  09:02:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
co to udelali z assasina za prase ? : -)
Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 19/04/2010 :  10:17:38  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Kar-Chee OK :-)
Arach on předtím nebyl? :)
Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 20/04/2010 :  12:21:28  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
coz o to, smrtak (tedy alespon pro castery) to byl vzdycky, jenom vyzadoval taky skill.. ovsem ted ma vetsinu komb a abilit na jeden cudlik, takze to za nej "umi" kazdy

forum.tasyfa.sk
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 20/04/2010 :  14:38:00  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
no me celkem vydesilo ze me dal nejakou abilitou za 850hp assasin na 25lvl : -)
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 20/04/2010 :  15:13:36  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
morte: jojo jak rikas a navic k tomu ty ability na jeden cudlik muzes mackat behem provadeni jineho comba:-) (coz je na tom asi ten nejvetsi ulet)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 20/04/2010 :  15:33:56  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Mě by sini jako PoMovi nevadili kdyby je na PvP serveru nehrál každej jouda a nebo kdyby na PvP serveru nebyli vůbec, to samý rangeři, který jsou trapný až na půdu. V PvP je sin postavenej na rychlosti, takže celej souboj je otázkou pár vteřin, který buď znamenaj tvojí smrt, nebo to, že sin uteče, protože nemám žádnou zpomalovačku a ranger tě zas může zdálky prudit jak se mu zachce. Kdyby to bylo podle conana, tak k takovýmu joudovi s ohnutým klacíkem přiskočíš a rozpůlíš ho obouručákem na dva a je klid, jenže to by zas nebyl balanc pro PvP. A mágové by v tom světě taky asi měli i nějakou tu magii na tyhle šípaře. Nějakej blindness hex apod. a ne 4 sekundovou bublinu, která jen oddálí smrt o 4 vteřiny. Abych to shrnul sini a rangeři mi dokud jsem nepřišel na PvP server nevadili naopak, skvělý povolání do PvE, ale v PvP jsou osinou v prdeli.

I když třeba se sinem bych si v pohodě poradil, kdyby neměl přeboostlej ten hiding. Jako třeba jdu od resspointu na Whitesands dolů po těch schodech, příjdu tam dolů na pláž a najednou baf - asi z písku nebo co - vyskočí sin a začne ze mě dělat řešeto. Sin by byl v poho, pokud by se neuměl schovávat za vzduch.

...to normálně není ejč of konan, ale startrek.. se mi tam materializujou ze vzduchu celý party borců, co se pak hned zase dematerializujou, když mě kuchnou

mám takovej dojem, že ejč of konan hraje víc lidí, než si myslíme, akorát jsou pořád v hidu.

Edited by - Achat on 20/04/2010 20:15:52
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 21/04/2010 :  05:50:47  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Achat: no ja teda se sinama jako DT moc problem nemam:-) Naopak kdyz na me nejakej zautoci, tak ho vitam s otevrenou naruci a tesim se na expy. Ono i presto ze je to easy tak to ti lide vetsinou prilis neumeji. Pockas az na tobe skonci vsechny CC a ty jeho bomby a pak zacnes se svoji cc a frenzy a konci driv nez by si dokazal predstavit. Hnusna je ta jeho rychlost, diky ktere muze utect, to musi clovek chytit a setrit si na to i charge jinak je to v haji.

ale jinak s tim materializovanim se ze vzduchu - dobra poznamka :-) Ale tak nejak jsem si uz na to zvykl :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 21/04/2010 05:52:12
Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 21/04/2010 :  07:48:01  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Antarian: Ve fullplatu bych se proti sinovi cítil taky mnohem líp. :-) K tomu hidingu.. takovejhle stealth neměl ani predátor, toho si mohl aspoň postřehnout, když se někde mihnul, tohle je fakt extrém a příjde mi to divný a ujetý.. hodit se invisible na schodišti, do kterýho praží sluníčko. Vlastně to hraní bylo, že jsem věděl, že na fleku 20x20 metrů je nás dohromady asi 9, jen jsou všichni poschovávaný a to aniž by tam bylo nějaký křoví, kámen nebo strom, za který se schovat. Nějak mi to hlava nebere a tenhle systém mě nebaví, asi přejdu zpět na PvE.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 21/04/2010 :  09:11:01  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
No nebo si musis udelat class kterou to tak nepostihne :-) Idealne chodit s kamosema a pak je to v pohode. Jinak tohle co popisujes si moc dobre pamatuju. Obecne na tom PvP serveru je problem, ze je to relativne slozity pokud hrajes a expis sam. Kazdopadne jak vypadnes z keshaty zacne to bejt uz relativne pohoda. Sem tam mas stesti a nekoho potkas a muzes ho zabit. (ja potkavam lidi rad) no a sem tam se nedari uplne idealne.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/04/2010 :  10:14:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hrat MMO sám? = FAIL.
Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/04/2010 :  10:15:57  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

Achat: no ja teda se sinama jako DT moc problem nemam:-) Naopak kdyz na me nejakej zautoci, tak ho vitam s otevrenou naruci a tesim se na expy. Ono i presto ze je to easy tak to ti lide vetsinou prilis neumeji. Pockas az na tobe skonci vsechny CC a ty jeho bomby a pak zacnes se svoji cc a frenzy a konci driv nez by si dokazal predstavit. Hnusna je ta jeho rychlost, diky ktere muze utect, to musi clovek chytit a setrit si na to i charge jinak je to v haji.

ale jinak s tim materializovanim se ze vzduchu - dobra poznamka :-) Ale tak nejak jsem si uz na to zvykl :-)



heh, jak uz bylo receno, ne kazdy hraje za plechovku v heavy / full platu s 12-13k HP, 55%+ mitigaci a protekci v radu desitek procent :) clothak v tech nejlepsich dostupnych hadrech ma kolem 8,5k HP max a "az na tobe skonci vsechny CC a ty jeho bomby", tak jsi davno pod drnem. slusny asik te zergne behem jeho CCcek, jenom samotna bomba ti da slupku za 1/3 az 1/2 HP.

forum.tasyfa.sk
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 21/04/2010 :  14:31:06  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Morte: ja viiiim :-) Prave proto jsem presedlal na tanka :-) Vazne me nebavi styl hrani, kdy behem par vterin lehnu a ani se nestacim z CC probrat.

Z healeru ten spike ma sanci prezit mozna tak bearshaman, ale i tak to neni sranda :-) Musi trefit bublinu na bombu. Jak dostane explozi tak je HOOODNE ZLE :-) z toho uz se dostava spatne obzvlast kdyz clovek vezme v uvahu ze assika nemuzes fearnout, stunnout a ja nevim co jeste kdyz si nahodi avatara.

Jinak s vama souhlasim no, po tom co jsem hral ty classy co delaji krmivo pro assasiny je ted DT prijemna zmena obzvlast s pribejvajicim armorem a hlavne magickejma ressistama me to zacina obzvlaste bavit.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/05/2010 :  12:54:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja v AoC stale pararelni instancovani 1 zony a nebo to konecne zrusili ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 15/05/2010 :  14:17:36  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Fakt to sem netaham záměrně, ale když čtu tu debatu assasinech co se hidnou na prosluněné plážim nebo na schodech, tak si říkam jak dobrej systém má v tomhle směru Darkfall, kde se využívá terén.

Jak jsou na tom barbaři ?
Jak je na tom datadisk ?

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,61 seconds. on eygor Snitz Forums 2000