Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Realna tvar placeneho oficialu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/05/2005 :  01:45:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
C2 ? C3 ? Strideri? Nonstop non lag servery?.. ale kcemu!

Realna tvar oficialnich serveru - anglicky text.
http://dktech.cz/portal/viewtopic.php?t=2239


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 18/05/2005 :  18:34:53  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
No, ono to zase nebolo az tak cierne ... ti co proti botom bojovali, spravili jednu velku chybu: sami pouzili botov a priznali sa k tomu. Asi si mysleli ze im to u NC prejde. Nacez sa na ofico fore strhla diskusia, ktora naozaj porusila niektore z pravidiel fora.
Za ban na fore nie si zabanovany v hre. Iba nemozes prispievat na fora. Ale pokial na fore priznas nieco co je proti TOS a EULA, a v NC si to potvrdia, dostanes bana aj v hre.
BTW non-lag servery posledne tyzdne pred C3 neboli, ale to si sa mozno z ofico fora dozvedel tiez Boli strasne thready o problemu lagu, aj si NC priznali ze venovali vela pozornosti nastupujucej C3 a tento problem siel akosi bokom.
A C3 rulez

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

uplink
Starting Member

4 Posts

Posted - 09/03/2006 :  23:35:30  Show Profile  Visit uplink's Homepage  Send uplink an ICQ Message Send uplink a Private Message  Reply with Quote
lagy? su :) a velke...jak svina...hlavne na slovensku v Bratislave [tested on chello classic/dsl 1024/256]

ludia...[censored] co sa mi podarilo za tu kratku chvilu stretnut, hned na to som sa rozhodol ze predam svoj account...

raty? lol to je snad len zly sen. To si myslia ze tam budem pol roka, len aby som bol svietivy cavo? :) Na to mozu zabudnut, zabijat cas nemusim, mam aj lepsie sposoby ako ho stravit. Lin je na zabavu a nie na otrocenie.

No jo jedine plus su questy, ktore mi isli neskonale na nervy, lebo ked som chcel daco normalne musel som questovat a to som nesiel z TI :))...proste kapor.

Celkovy dojem: zle zle...nechytilo ma to.
Go to Top of Page

uplink
Starting Member

4 Posts

Posted - 09/03/2006 :  23:37:08  Show Profile  Visit uplink's Homepage  Send uplink an ICQ Message Send uplink a Private Message  Reply with Quote
http://www.uplink.sk/misc/latency.jpg

za toto som cvakol 2500 SKK...nech idu niekam >_<
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/03/2006 :  05:50:57  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by uplink

http://www.uplink.sk/misc/latency.jpg

za toto som cvakol 2500 SKK...nech idu niekam >_<



Zvlastni. A ja mel vzdycky na Bartz nejvetsi ping ... Neco se zmenilo?
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 13/03/2006 :  09:34:16  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
Nefim, ja mam na Gustin z prazskeho Chella 60-90, na Bartz 120-180. Problem bych hledal nekde jinde...

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 16/03/2006 :  18:38:12  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Je to zvláštní ten ping na konkrétní server.
Ale stalo se mi několikrát: že byl ping úplně šílenej a přitom hra šlapala úplně v pohodě. Tedˇ mám např. ping na Bartz kolem 120-170
a laguje mi to každý večer dost fest. Přitom naše linka šlape úplně v pohodě, WoW jede výborně.
Ale jinak...malé zamyšlení po 2 letech hraní této hry:
koho z vás to ještě baví?
C4 ....těžké zklamání: je to pro "pacienty" co to hrají 24/7/365
a mají tedy hotové postavy na 75 a aspoň jeden subclass na 75.
Nebýt několika lidiček v klanu, asi bych s tím sekla :o(
Ale pořád je tahle hra u mne No1 kvůli své nádherné grafice.


Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 17/03/2006 :  09:22:53  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
Jo bavi... nestezuju si a postavu 75lvl nemam a tudiz ani subclass :) Ale mozna to bude tim, ze jsem po roce opustil tank a rozjel Necro <= je to cheater z***** :)

Jo mi tak napada... Dayyo neznas cirou nahodou nejakeho Martina Svecha?

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 19/03/2006 :  16:04:15  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
hmm, tak toho neznám.
Já hrávala kdysi Diablo LoD na battle netu, odtud znám pár lidí,
co se pohybují kolem hraní her po netu.
Ještě k té L2: mě děsně zklamala C4!!!
Těšila jsem se na nové lokace, nové questyna fishing- ten mne zklamal úplně nejvíce, protože se přes něj nedá expovat.
NCSoft má asi jiné představy o hráči této mmorpg: hrát to minimálně 20 h denně...no to prostě neeee.
Nejvíc mne asi zklamalo to, že questy na na A grade recepty zůstaly stejné a nechápu jak si může tvůrce hry myslet, že budu 2 roky huntit na stále stejném místě a stále stejné moby jen abych získala ty pitomý 2 recepty: na DC robu a nebo DC helmu, když je navíc ještě jako odměnu dostanu jen random..No , nic..
Jinak parta , lidi v klanu a lidi na serveru to je zatím OK, to mne drží při hraní.
fd : ty hraješ na Gustinu ,jak to vypadá u vás??



Edited by - Dayyo on 19/03/2006 16:05:04
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 20/03/2006 :  09:47:17  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
Na Gustinu?
Farmarskej klan co dava jen raidbose..
Nejsou animal bone, aktualne 700vykup/850prodej

A jinak? No osobne, neudelat si pred cca trema mesicema necromancera, tak uz bych mozna dusevne nevydrzel.. s tankem porad schanet nejakou partu.
Jinak zrovna s tema questama mas pravdu, zrovna vcera jsme to probirali (s Reiker, taky hraje na Gustinu)... nektery jsou fakt vypeceny a nestojej za nic.

V ohledu armoru jsem jak na tank, tak ted na necro vsechno koupil hotove, protoze bytostne zacinam nenavidet 60% recepty =>fcera nevysel DC shield (celkove mne nevyslo nic: DC helma, 2x DC shield, 2x BW helma, 1x Doom gloves). No zase mne ale pred casem vysel kompletne bez chyby craft Phoenix setu...

Jinak fu na vetsinu questu... 1000x lepsi je kraftit (C,B veci), nebo owerecnchantovat a pak prodat. Minulych 14 dni se mi zadarilo a ted mam +9 homunkulus a tallum robe set a porad zustalo par mega jako vata. Takze ted uz jen udelat 61lvl na necro a pohoda :)

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 21/03/2006 :  09:57:31  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
heh, na Bartzu uplne to same. farmarskej klan co dava jen raid bosse, skoro nikdo jinej nema sanci si raid bosse zabit. Jeste horsi je to s Baiumem: jakmile se chudak objevi , je hned mrtvej a ty musis cekat nekolik dnu az se zase spawne...delam ted ten blbej subclass quest a Baiuma proste nemuzu natrefit. V C3 to meli lidi v pohode. byl porad nazivu, ted ho killej farmari pro jeho drop: Ring of Baium...( f.u NC...vazne uz me stvou)
Jinak crafty: 60 % sila...ja zkusila jen 70 % phoenix bizuterii a komplet mi vysla, pak jednou DC stit a vysel taky, od te doby s ebojim.-...recepty na helmu DC stoji asi 15 M mam pocit a ted asi vice v C4:o(
Taky mam + 9 homu,a zkouset craftit SoM zatim nebudu...je tomoc risk 60 %.
Vidim ze proste tahle hra je postavena pro vydelky cinskejch farmaru:o((((( skoda...byla by pekna
jen par zmen by to chtelo


Go to Top of Page

Cuk0r
New Member

198 Posts

Posted - 21/03/2006 :  14:56:59  Show Profile  Send Cuk0r an ICQ Message Send Cuk0r a Private Message  Reply with Quote
kasli na L2 a pod hrat WoW Dayyo

Podpisy su pre magorov.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 21/03/2006 :  15:23:24  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuk0r

kasli na L2 a pod hrat WoW Dayyo



Warning! Offtopic detected ;-)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 21/03/2006 :  17:21:08  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Helloooo Cuk0r , no to je doba co jsme se nepotkali:o)
To byly krasne casy na realmu:o)
Njn....o WoW premyslim, dokonce mam i account doma...ale nejak je to pro men moc tezke( L2 je desne primitovni na ovladani:o) (
Uvidim, jak mne L2 jeste bude bavit...ale nejak to zacina pomalu
slabnout ta moje vasen pro ni.


Go to Top of Page

Cuk0r
New Member

198 Posts

Posted - 22/03/2006 :  01:35:02  Show Profile  Send Cuk0r an ICQ Message Send Cuk0r a Private Message  Reply with Quote
Hehe thread ninjaing
je to fakt dlha doba co sme sa videli naposledy na bnete.
Ja hrajem s ujom Josuom a Kundihrabacom ak sa na nich este pamatas :) na Drak'thul za alikov prid sa kuknut
Hlavne hraj co ta bavi. WoW neni tazke ked hrajes hlavne PvE
vies jak to hrajem ja? cely cas sa tvarim ze neco delam ale v skutocnosti nerobim nic a len tak zbieram veci. Sak rozdiel medzi 39 a 40hrajucich ludi je minimalny

Podpisy su pre magorov.
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 22/03/2006 :  10:28:15  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme ze si navas vsechny pamatuju:o kdopak by zapomnel na Kundiho:heh
Jsem rada ze jste mi napsali, kde hrajete...ja porad koketuji s tim ze to WoW zkusim a samosebou bych chtela jedine alianci:o)
tak diky tz info a pozvani, treba se se brzo uvidime


Go to Top of Page

mlzik
Starting Member

10 Posts

Posted - 07/05/2006 :  15:08:32  Show Profile Send mlzik a Private Message  Reply with Quote
lidi paritenekdo na Teonu? Je nás tu pár a docela to zacina byt zajimave. Ale chce to vic lidi.... jinak ceny A. bone koukam všude stejný :-)

Střízliví nás nedostanou... už v tom zase lítáme
Go to Top of Page

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 04/08/2006 :  15:18:57  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
Stale hrajem, ja Reiker 64 Shilien elder + kopa boxovanych altikov
a priatel Voyager 63 spellhowler + 52 SE box
fD ... cheater nechutny 70 necro + kadeco dalsie co ma v signature
LordChick nejaky Ackovy Hawkeye
Airvash ... dalsi cheater, Phantom ranger o chvilu bude Bcko

Ceny sli v C4 hore, najme Ackove helmy, kosti a varnish a pochybujem ze s tym C5 nieco urobi, je tazke ziskat recept na helmy.
Boti farmia stale co sa da, MagicSword aliancia farmi raidbossov, to sa nezmenilo. V aliancii sme nerobili raid odkedy prisla C4.
Je problem celej L2 hry, nielen nasho serveru, ze vsade je strasna kopa penazi a je hrozna inflacia. Kto neebayi, akoby ani nebol co zase zvysuje pritomnost botov a dalej zvysuje ceny atd.

Teraz mali NC troska pruser, ze sa vyskytlo strasne vela utokov na brute force reset alebo uhadnutie hesla na master account. Mnoho ludi ma rovnake heslo na master account ako do hry a pred par dnami NC resetli hesla do hier. Servre su teraz kapku prazdne, kedze nie kazdy pozna svoje udaje na master account (najme ti co si konta kupili) alebo si ich po tych 2 rokoch proste nepamataju.

Aby sa nezdalo ze su tam len same negativne veci ... ale tie asi najviac vyniknu. Nebyt niektorych ... chybiciek krasy ta hra by mohla byt brutalne dobra. Holt, Korea ma ine pomery ako "zapad".

Inak pohodka, mna to stale bavi. S fDom uz kujeme dalsie plany do buducna ako zarabat prachy atd. (legalne v hre pochopitelne). Uvidime ako C5 zamava s klanmi a alianciami, tipujem ze to bude iny bordel na serveri LoL

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 04/08/2006 :  18:03:51  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by crawlerin
Airvash ... dalsi cheater, Phantom ranger o chvilu bude Bcko



ja nejsem cheater, jenom se mi nejak fajn expi no

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/07/2007 :  22:59:58  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak jsem to nevydrzel a zkusil jsem to. mozna mi neco uniklo ale

ovladani nejde nijak nastavit ?

az do lvl 7 mam jako orc shaman jednu abilitu a tou je buff kterej je bud active nebo neactive a nic vic ? tudiz do lvl 7 se da jet prakticky jen na autoattack a na lvl 7 dostanu nejakych 5 abilit se kterymi musim vystacit do lvl 14 ?

questy nejsou videt clovek musi klikat na npc a pak jeste na slovo quest kde se teprve dovi ze npc nabizi questy od lvl xx a vis ?

pokud jsem to pochopil spravne pak nechapu jak tuhle kravinu muze nekdo hrat a muzu rict ze z tech vsech onlinovek co jsem kdy zkousel tak lineage je bezesporu ze zacatku nejnudnejsi, dokonce tak nudna ze osobne pochybuju ze bych to prekous nekam vys

btw je pravda ze na vyssich levelech zabira 90% casu farmeni ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 22/07/2007 23:01:50
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/07/2007 :  12:28:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No já jsem to taky nevydržel a divím se že nejde zvětšit chat okno doprava ale jenom nahoru. Přitom ukazatel zdraví jde nesmyslně natáhnout i když to (aspoň zatím nevidím důvod) není třeba. Čekal jsem že ty questy budu dostávat od NPC na daných místech a né že si vše vyberu z jednoho dlouhého seznamu
Prý někdy na konci roku nebo na začátku dalšího překopají kompletně UI a kdo ví co ještě.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:48:26  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak


pokud jsem to pochopil spravne pak nechapu jak tuhle kravinu muze nekdo hrat a muzu rict ze z tech vsech onlinovek co jsem kdy zkousel tak lineage je bezesporu ze zacatku nejnudnejsi, dokonce tak nudna ze osobne pochybuju ze bych to prekous nekam vys

btw je pravda ze na vyssich levelech zabira 90% casu farmeni ?



Kdysi jsem mel 2 spolubydlici, kteri velmi horlive L2 parili, zacas me presvedcili at to skusim .. chvili jsem hral ( neofic ) a byla to silena nuda, navic se tam nedalo skakat, plavat, svet byl roztahanej a nudnej .. kdyz jsem si postezoval, rekli me ze to je nuda do nejakeho prestupu na lvl 20, tak jsem se zatvrdil a rekl jsem si ze toho prestupaku dosahnu .. nedosahnul, 3x jsem prisaham bohu u L2 usnul na klavesnici .. a pak jsem ji navzdy zatratil a vzdal .. s tim ze na hru od NC softu uz nesahnu, coz ted porusuju, kdyz testuju Tabula Rasu, ktera je o poznani lepsi, ale jeste ji hodne chybi .. nicmene je to zatim jen beta.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/07/2007 :  11:50:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak jsem si vcera rekl, ze to skusim, ze to prece nemuze byt tak hrozne jak napovidal prvni dojem, udelal jsem na autoattack level 5 a pak jsem nasel dalsi quest zabit 50 vlku a potom jsem tu hru vypnul

lastfm

Edited by - Rashaverak on 25/07/2007 11:50:39
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000