Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 FPS - First Person Shooter
 BF2 - Battefield 2
 Battlefield 2
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 02/06/2005 :  20:33:31  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Doufam, ze nevadi, ze jsem tady zalozil topic k teto hre, ale nevedel jsem kam jinam.

Zajimaly by me nazory vas ostatnich hracu. Jestli se nekdo chysta si to koupit a treba zacit hrat. Ja uz par zajemcu mam, pripadne sem napiste.

Edited by - night_hawk on 02/06/2005 20:35:14

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 02/06/2005 :  22:56:12  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Až podle dema, jak se mi to bude hýbat
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 02/06/2005 :  23:55:26  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Až podle dema, jak se mi to bude hýbat



ja myslim, ze to pojede dobre. Vyvojari slibuji, ze nebudou tak krvave naroky jako u predeslych dilu. Ja a jeste dva kamaradi si to uz objednavame, bude to maso
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 03/06/2005 :  00:06:18  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Jdu do toho s Nighthawkem, ty videa me dostaly. Po skvelem prvnim dile to snad nemuzu zbabrati, urcite to bude naarez :)

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/06/2005 :  08:12:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Souhlas, vypada to uchvatne. Rozhodne zkusim.
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 03/06/2005 :  08:36:14  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Rozhodne tiez skusam aj a par mojich znamych, uz sa hafo tesime. POtom ked tak treba zalozit topic na servery a tak, aby sme si spolu zahrali...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:20:24  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Co jsem hltal ty videa, tak to vypadá velice dobře
Co mě nejvíc vadilo na Vietnamu, je malá mapa, takže to snad už napravili. Lítat s letadlem a pořád se točit, aby člověk nevylít z mapy je naprd.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:24:25  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
jj, podle tech videi a prvnich dojmu co psali novinari to vypada vazne skvele. Konecne ty mapy budou odpovidat poctu hracu a nejlepsi bude, ze se bojove dopravni prostredky budou generovat podle poctu hracu, coz je myslim taky fajn.

No,uvidim jak mi to prijde, tohle chci original
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:26:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Co jsem hltal ty videa, tak to vypadá velice dobře
Co mě nejvíc vadilo na Vietnamu, je malá mapa, takže to snad už napravili. Lítat s letadlem a pořád se točit, aby člověk nevylít z mapy je naprd.



Jediné letadlo, které mě v hrách tohoto typu vždy láká se jmenuje vrtulník :-))
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:33:34  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Aramir

Co jsem hltal ty videa, tak to vypadá velice dobře
Co mě nejvíc vadilo na Vietnamu, je malá mapa, takže to snad už napravili. Lítat s letadlem a pořád se točit, aby člověk nevylít z mapy je naprd.



Jediné letadlo, které mě v hrách tohoto typu vždy láká se jmenuje vrtulník :-))



A tady ty vrtulniky budou asi celkem narez. Pokud to dodrzi,tak to budou velmi zajimave boje ve vzduchu, jen se do toho nesmi primotat stihac :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 03/06/2005 :  10:20:33  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Vsem co se rozhoduji o koupi doporucuji stahnout novy oficialni trailer co je na fileplanet. To musite videt!!
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:01:44  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
uz se tesim...
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 03/06/2005 :  13:28:06  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Na Vietnamu u letadel mě štvalo jediné. Amíci měli u F4ky naváděné rakety, což bylo trochu naprd. Jakmile se ti dostal za prdel, tak si byl mrtvý, protože mu stačilo zmáčknout win button = žádný skill v ovládání letadla. Navíc to tam ještě umocňovaly malé mapy.

Co se mi ale líbilo, bylo ovládání vrtulníků. Jak se to člověk jednou naučil pořádně ovládat, tak dokázal rozpoutat peklo v nepřátelských pozemních jednotkách.

Na techniku v BF2 jsem velice zvědavý. Už se těším na demo
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 03/06/2005 :  14:34:14  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Bude to pecka, idem do toho tiez. Buduci tyzden ma byt vraj demo. Uz je to gold a vyjde to 21.juna. Uz sa nemozem dockat...

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

FlashCz
Starting Member

47 Posts

Posted - 03/06/2005 :  15:59:23  Show Profile  Send FlashCz an ICQ Message Send FlashCz a Private Message  Reply with Quote
JJ taky si to koupim
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 03/06/2005 :  18:32:15  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
treba se nam povede poskladat nejakou cesko-slovenskou jednotku a ukazem vsem ostatnim
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 06/06/2005 :  12:34:35  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
malinkate info o serverech http://www.gamezone.cz/Clanek.asp?idC=13896
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/06/2005 :  21:36:53  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Hmm mozna se zvazi ze se to i prida na GameZone.
To podle toho zda pujde legalne vypnout autentifikace, pripadne zda si to koupi dostatek cechu.

Problem ale bude s naroky. Staci se podivat na clanek na GZ kde jsem prejal informace ze zahranicnich ezinu ktere meli moznost zahrat si BF2 demo na E3 a pry to jelo v 1024x768 na medium detaily. Pricemz konfigurace byla hodne brutalni. Ale na druhou stranu pry slo o 5 mesicu starou verzi ........ ale zase co stihnou za pul roku kdyz to vyviji tak dlouho? navic dice nikdy neumeli optimalizace ;-(

uvidime co demo ;-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 07/06/2005 :  00:20:29  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
no verim tomu ze vetsina lidi bude mit zajem o ranked servery coz asi GZ mit nebude. A nakonec to dopadne jako s BG1942 ktery tam taky neni. A je to moc dobre protoze kdyz vidim ty vychcanky co tam pari s ukradenyma gamesama a tu dmnc co tam vladne tak to je hnus. Pekne poctive koupit a serveru bude hafo ;) aspon se nam tim zaplati Admini na serverech ( aspon na nejaky cas ) A jako podminka pridani na GZ je "jestli pujde vypnout autentifikace" tak to uz je opravdu dost!

Edited by - mass on 07/06/2005 08:44:36
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 07/06/2005 :  09:41:45  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass
A jako podminka pridani na GZ je "jestli pujde vypnout autentifikace" tak to uz je opravdu dost!


aneb rok stara debata o emu LA2 (na GZ)
edit: http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13421

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 07/06/2005 10:38:30
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 07/06/2005 :  20:14:11  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Hmm mozna se zvazi ze se to i prida na GameZone.
To podle toho zda pujde legalne vypnout autentifikace, pripadne zda si to koupi dostatek cechu.

Problem ale bude s naroky. Staci se podivat na clanek na GZ kde jsem prejal informace ze zahranicnich ezinu ktere meli moznost zahrat si BF2 demo na E3 a pry to jelo v 1024x768 na medium detaily. Pricemz konfigurace byla hodne brutalni. Ale na druhou stranu pry slo o 5 mesicu starou verzi ........ ale zase co stihnou za pul roku kdyz to vyviji tak dlouho? navic dice nikdy neumeli optimalizace ;-(

uvidime co demo ;-D



ja myslim, ze HW naroky zase nebudou tak krvave, obzvlaste ne tak jako u predchozich dilu, co jsem tak cetl, tak by se meli poucit, ale to zkusime az v demu...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:27:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak kde je to zpropadené demo...:-)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:32:36  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Se rozhodli, že je to zbytečná práce ho vydávat. Lidi si to koupí i bez něj
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:32:55  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
pokud jsem se dival dobre tak nebude drive nez 10teho... dokonce se uvazuje ze az 16teho coz se mi zda dost pozde, 5 dni pred vydanim. Ja pevne doufam v patecni podvecer
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/06/2005 :  14:27:51  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
na torrentu , DC a kazza je demo ktere je samozrejme fake!! udajne zabaleny CSko tak jen pro jistotu upozornuji
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/06/2005 :  20:21:45  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Prosakují zvěsti, že to nepoběží už ani na grafických kartách Gforce 4.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/06/2005 :  22:48:10  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
no to je realita.... min. jsou GF FX a R8500
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/06/2005 :  23:33:36  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
No takhle toho moc neprodají :) A já aspoň na čas ušetřím peníze
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/06/2005 :  00:56:39  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

No takhle toho moc neprodají :) A já aspoň na čas ušetřím peníze



ja myslim, ze prodaji. Vyvojari tak nejak predpokladaji, ze graficky standart u vetsiny hracu je uz nekde jinde. Ja mam nastesti GeForce 6600GT tak doufam, ze to pojede.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 10/06/2005 :  08:04:40  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
hehe okolo tehle gamesy je ted docela halo a neverim ze by prevladali hraci se slabsim HW nez je minimum. Bude to urcite jedna z nejlepsich online akcaren a spousta lidi prikoupi i nejake to zelezo ja uz jsem pripraven!!

Edited by - mass on 10/06/2005 09:34:45
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 10/06/2005 :  09:33:23  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
takze udajne gamespot ma mit vyhradni pravo uverejnit demo prednostne , pokud je nekdo hodne nateseny doporucuji zaregistrovat a sledovat ;) http://www.gamespot.com/promos/bf2demo.html
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/06/2005 :  10:42:27  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

takze udajne gamespot ma mit vyhradni pravo uverejnit demo prednostne , pokud je nekdo hodne nateseny doporucuji zaregistrovat a sledovat ;) http://www.gamespot.com/promos/bf2demo.html



tak to urcite udelam. Rad bych si to zkusil i kdyz to mam objednane. Uz se nemuzu dockat 24.cervna. Doufam, ze nedojde k nejakemu zpozdeni.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 10/06/2005 :  11:13:17  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
ke zpozdeni nedojde, bohuzel to ale vychazi na patek takze do pondeli ostrouhame. jinak demo ma mit okolo 600mb a bude v patek podvecer nebo v prubehu soboty.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/06/2005 :  12:00:43  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

ke zpozdeni nedojde, bohuzel to ale vychazi na patek takze do pondeli ostrouhame. jinak demo ma mit okolo 600mb a bude v patek podvecer nebo v prubehu soboty.



tak co nadelame, budeme se muset masirovat tim demem. Uz aby to vyslo :)
Go to Top of Page

diador
Starting Member

2 Posts

Posted - 10/06/2005 :  13:19:26  Show Profile  Visit diador's Homepage Send diador a Private Message  Reply with Quote
Jestli budete chtít hru v originále za dobrý peníz tak bude v prodeji na www.bonusshop.cz od 26.6.2005 za cenu 1049,-.....
Hra bude na DVD nosiči

Edited by - diador on 10/06/2005 13:20:35
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 10/06/2005 :  13:50:22  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
cena je to pekna, ale nevidim ji nikde v nabidce takze zatim placani do vody
Go to Top of Page

diador
Starting Member

2 Posts

Posted - 10/06/2005 :  14:04:43  Show Profile  Visit diador's Homepage Send diador a Private Message  Reply with Quote
Jasně. Omlouvám se už to tam je.Bohužel nejsem moc zběhlý v programování tak mi občas něco uletí.Začátky nejsou jednouché,ale raději nabídnu dobrou cenu na hru než vrazit hned ze startu mailant do programátora....
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 10/06/2005 :  14:36:11  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
no vidim ze platba na dobirku pouze bonitnim zakaznikum heh zustavam u xzone

Edited by - mass on 10/06/2005 14:40:59
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/06/2005 :  22:42:01  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

no vidim ze platba na dobirku pouze bonitnim zakaznikum heh zustavam u xzone



jj, taky zustanu verny xzone. Jsou spolehlivy.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/06/2005 :  23:33:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak na gamespotu je demo k dispozici
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/06/2005 :  10:29:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to rychle zkusil, na mé sestavě to v rozlišení 1280 x 960 při plných detailech chodí docela slušně, ale bude třeba pro pohodové hraní ty detaily snížit.

Graficky to vypadá úchvatně a co jsem během 20 minut zkusil hrát, tak se to hraje příjemně.

Více bohužel až zítra večer.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/06/2005 :  11:01:58  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Své zkušenosti zdělím za rok, až upgraduju comp
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 11/06/2005 :  12:16:51  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Tak to stahujem z Gamespotu, ale ide to silene pomaly (asi nie som sam ;-). Mozno vecer, potom sem skusim nieco napisat... Neskusime to potom spolu? Alebo to je len SP?

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/06/2005 :  14:32:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Na http://games.tiscali.cz to je taky
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 11/06/2005 :  14:40:11  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Na http://games.tiscali.cz to je taky


z toho tiscali je to iba trochu rychlejsie, ale aj to potesi, diky moc...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 11/06/2005 :  16:05:00  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak ja uz to mam stazene a jdu to zkusit. Kdyby to slo MP, nesejdeme se? :)
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 11/06/2005 :  16:27:32  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
95% downloaded, ale musim ist na chvilu prec. ale vecer urcite vyskusame, ozvem sa sem potom...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 11/06/2005 :  16:36:15  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Ja nejak nemuzu vytvorit account. Povedlo se to nekomu?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/06/2005 :  20:20:01  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Ja nejak nemuzu vytvorit account. Povedlo se to nekomu?



Jasně celkem bez problémů.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 11/06/2005 :  20:56:26  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by night_hawk

Ja nejak nemuzu vytvorit account. Povedlo se to nekomu?



Jasně celkem bez problémů.



Muzes mi nejak popsat zpusob? Kdyz to delam v te hre, tak mi to napise creating account a muzu tady cekat treba tri hodiny a nic se nestane. Nevim co s tim a rad bych si to zkusil s lidma.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/06/2005 :  23:34:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Normálně ve hře Creating account :-) Nevím proč Ti to nejde. Máš nainstalovaný ten zběsilý gamespy ?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000