Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 FPS - First Person Shooter
 BF2 - Battefield 2
 Battlefield 2
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 12/06/2005 :  01:29:24  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Normálně ve hře Creating account :-) Nevím proč Ti to nejde. Máš nainstalovaný ten zběsilý gamespy ?


mne to v pohode preslo, a gamespy som zrusil.
normalne uz hram, vacsinou sa snazim o dake nemecke servery, a este riadne lamim. ale dobre to vyzera, prijemne sa to hra, velky doraz na teamplay. ktorykolvek z tych zmatenych teamov, co som zatial hral, bol blizsie ku koordinovanemu utoku, prevalcoval ten druhy. paci sa mi to viacej, ako BF1942 alebo Vietnam. hlavne clovek nepotrebuje strielat pol hodiny do helikoptery, aby si ho konecne vsimla. subjektivne sa mi zda, ze lietadla aj helikoptery sa trosku tazsie pilotuju, ako vo Vietname, ale mozno len musim nastavit sensitivity ;-)
napisem, ked toho nahram viacej...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/06/2005 :  09:03:23  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Prosakují zvěsti, že to nepoběží už ani na grafických kartách Gforce 4.



Mno na me Geforce4 4200 se BF2 skutecne nespusti ... (tedy teoreticky muze byt u mne schnileho jeste neco jineho, ale vsechno ostatni je bez problemu).

Edited by - VT on 12/06/2005 09:03:35
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 12/06/2005 :  12:05:22  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Normálně ve hře Creating account :-) Nevím proč Ti to nejde. Máš nainstalovaný ten zběsilý gamespy ?



jj, ten zbesily gamespy jsem nainstaloval, ale stejne se mi to zastavi na vytvareni accountu. Pak uz nic. No budu to zkouset jeste dal.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 12/06/2005 :  12:54:58  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
proc se lidi na vsech forech porad tak divi ze to na GF4 nejede?? omg dyt se o tom mluvilo tak dlouho, to si jako fakt mysli ze to oserou ??
Go to Top of Page

pavliik
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/06/2005 :  13:50:23  Show Profile  Visit pavliik's Homepage  Send pavliik an ICQ Message Send pavliik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak jsem to rychle zkusil, na mé sestavě to v rozlišení 1280 x 960 při plných detailech chodí docela slušně, ale bude třeba pro pohodové hraní ty detaily snížit.

Graficky to vypadá úchvatně a co jsem během 20 minut zkusil hrát, tak se to hraje příjemně.

Více bohužel až zítra večer.


No, vyloženě mi to nedá se nezeptat - jakou máš sestavu?

Já zrovna stahuju demo, rozhodně uvažuju o koupi. Jak tak koukám, nějací ty čeští spolubojovníci se asi najdou
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/06/2005 :  14:25:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

proc se lidi na vsech forech porad tak divi ze to na GF4 nejede?? omg dyt se o tom mluvilo tak dlouho, to si jako fakt mysli ze to oserou ??


No, já vývoj BF2 tak nějak sledoval a nikde jsem nečetl, že by to nemělo jít .
Nicméně je to logické. GeForce4 je dnes pěkný stařík
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 12/06/2005 :  16:03:45  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pavliik

quote:
Originally posted by Gabriel

Tak jsem to rychle zkusil, na mé sestavě to v rozlišení 1280 x 960 při plných detailech chodí docela slušně, ale bude třeba pro pohodové hraní ty detaily snížit.

Graficky to vypadá úchvatně a co jsem během 20 minut zkusil hrát, tak se to hraje příjemně.

Více bohužel až zítra večer.


No, vyloženě mi to nedá se nezeptat - jakou máš sestavu?

Já zrovna stahuju demo, rozhodně uvažuju o koupi. Jak tak koukám, nějací ty čeští spolubojovníci se asi najdou



taky mi to jede tak nejak plynule. A mam AMD64 3000(winchester), 1024Gb RAM a 6600GT. Nemuzu si stezovat. Myslim, ze tady se ta optimalizace povedla.

a ceskych spolubojovniku bude myslim dost :)
Go to Top of Page

pavliik
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/06/2005 :  16:28:14  Show Profile  Visit pavliik's Homepage  Send pavliik an ICQ Message Send pavliik a Private Message  Reply with Quote
quote:

taky mi to jede tak nejak plynule. A mam AMD64 3000(winchester), 1024Gb RAM a 6600GT. Nemuzu si stezovat. Myslim, ze tady se ta optimalizace povedla.

a ceskych spolubojovniku bude myslim dost :)


No, tak ja to mam skoro stejne, akorat mam teda gf6800, jinak procik i RAMka stejne. Tak to snad pujde v poho.

No prima, uz se fakt tesim. Musim si dat na chvili od tech RPGcek oddech a vyradit se u nejaky akce
No jinak Battlefieldy jsem nikdy nehral, snad se mi do toho podari co nejrychlejs proniknout...
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 12/06/2005 :  17:24:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
lidi, nechcete se sejit na nejakem serveru? Klidne to zalozim.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 12/06/2005 :  20:25:57  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
pokud budete vedet o nejakem cz serveru tak sem s IP
Go to Top of Page

pavliik
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/06/2005 :  21:05:46  Show Profile  Visit pavliik's Homepage  Send pavliik an ICQ Message Send pavliik a Private Message  Reply with Quote
Hrál jsem to asi hodinu a fakt mě to chytlo, ale pobíhal jsem tam tak nějak beze smyslu, spíš jsem se držel ostatních.
Na CZ servru bych se snad domluvil nějak líp. Btw funguje vám ta komunikace přes mikrofon? Mě se to nějak nepovedlo. V setupu jsem si ho vyladil, ale nějak nevim, jak ho použít ve hře.

Jo a mezi nabízenejma serverama je nějakej urna.CZECH.server ale pořád je plnej :(

Edited by - pavliik on 12/06/2005 21:06:51
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 12/06/2005 :  21:57:13  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pavliik

Hrál jsem to asi hodinu a fakt mě to chytlo, ale pobíhal jsem tam tak nějak beze smyslu, spíš jsem se držel ostatních.
Na CZ servru bych se snad domluvil nějak líp. Btw funguje vám ta komunikace přes mikrofon? Mě se to nějak nepovedlo. V setupu jsem si ho vyladil, ale nějak nevim, jak ho použít ve hře.

Jo a mezi nabízenejma serverama je nějakej urna.CZECH.server ale pořád je plnej :(



taky jsem to pustil a vydrzel jsem to hrat 4hodiny je to mazec, uz se nemuzu dockat az bude plna verze.

a tu komunikaci po mikrofonu jsem taky nerozchodil.

my jsme hrali 4cesi na jednom serveru, meli jsme svuj squad, tak se to hralo moc dobre.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 12/06/2005 :  22:35:56  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Taky jsem si uz zahral, dostal jsem se na skvely server, probihala tam normalni valka, opravdu narez.

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 12/06/2005 :  23:43:16  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
tiez ma to zatial celkom chytilo, takze nas bude asi dost ;-)

mimochodom, ta komunikacia po mikrofone myslim v deme nefunguje, az potom na plnej...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 13/06/2005 :  07:07:40  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mendax

tiez ma to zatial celkom chytilo, takze nas bude asi dost ;-)

mimochodom, ta komunikacia po mikrofone myslim v deme nefunguje, az potom na plnej...



ta komunikace funguje, na vlastní uši jsem slyšel mluvit minimálně jednoho člověka..ale něco jsem někde četl, že funguje jen přes usb microfon což jaksi nemám takže nevím :)
Go to Top of Page

pavliik
Starting Member

14 Posts

Posted - 13/06/2005 :  13:30:16  Show Profile  Visit pavliik's Homepage  Send pavliik an ICQ Message Send pavliik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike

quote:
Originally posted by Mendax

tiez ma to zatial celkom chytilo, takze nas bude asi dost ;-)

mimochodom, ta komunikacia po mikrofone myslim v deme nefunguje, az potom na plnej...



ta komunikace funguje, na vlastní uši jsem slyšel mluvit minimálně jednoho člověka..ale něco jsem někde četl, že funguje jen přes usb microfon což jaksi nemám takže nevím :)


No, to snad ne. Dyt po nainstalovani sel mikrofon nakonfigurovat celkem bez problemu, evidentne ho to bralo...
Ono taky ne na vsech serverech je ta VOIP zapnuta.
A da se nakonfigurovat klavesa, neco jako "push to talk", po jejimz zmacnuti by vas melo bejt slyset (myslim, ze default je to V nebo B). Ale ja to este nezkousel, protoze se bojim

Ale jinak je to fakt bomba, jen me mrzi, ze se mi este nepovedlo zahrat si s nejakym Cechem, a zkusit nejakou lip koordinovanou akci.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 13/06/2005 :  14:46:17  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
tak na to ti doporucim najit v seznamu server URNA ( musis ovsem nechat vyhledat i full servery ) tam je spousta cz hracu. jinak teda musim rict ze mam amd64 3200+ ,nforce4, 1gb ddr , 6600GT a ve hre 64lidi to cca po 2 minutovem nacitani jelo naprosto v pohode a skoro vsechno snad krome stinu a AA na high. Net mam karneval 4mb tak nevim jestli to na pomalejsim pripojeni nedela problemy ale jak rikam , na to ze je to demo to jede naprosto v poho.
Go to Top of Page

pavliik
Starting Member

14 Posts

Posted - 13/06/2005 :  15:25:23  Show Profile  Visit pavliik's Homepage  Send pavliik an ICQ Message Send pavliik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

tak na to ti doporucim najit v seznamu server URNA ( musis ovsem nechat vyhledat i full servery ) tam je spousta cz hracu. jinak teda musim rict ze mam amd64 3200+ ,nforce4, 1gb ddr , 6600GT a ve hre 64lidi to cca po 2 minutovem nacitani jelo naprosto v pohode a skoro vsechno snad krome stinu a AA na high. Net mam karneval 4mb tak nevim jestli to na pomalejsim pripojeni nedela problemy ale jak rikam , na to ze je to demo to jede naprosto v poho.


No, o URNE vim, ale este se mi nepovedlo tam dostat, je to porad plny :(
Snad budu mit kliku.
Jinak me to lita taky naprosto v pohode, skoro na plny detaily (az na AA jak rikas). Super. Uz sem se do toho docela i dostal, jen litat s vrtulnikem je fakt peklo :P
A este mi moc nejde "commander" ale to prijde ;)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 14/06/2005 :  12:48:27  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pavliik

quote:
Originally posted by mass

tak na to ti doporucim najit v seznamu server URNA ( musis ovsem nechat vyhledat i full servery ) tam je spousta cz hracu. jinak teda musim rict ze mam amd64 3200+ ,nforce4, 1gb ddr , 6600GT a ve hre 64lidi to cca po 2 minutovem nacitani jelo naprosto v pohode a skoro vsechno snad krome stinu a AA na high. Net mam karneval 4mb tak nevim jestli to na pomalejsim pripojeni nedela problemy ale jak rikam , na to ze je to demo to jede naprosto v poho.


No, o URNE vim, ale este se mi nepovedlo tam dostat, je to porad plny :(
Snad budu mit kliku.
Jinak me to lita taky naprosto v pohode, skoro na plny detaily (az na AA jak rikas). Super. Uz sem se do toho docela i dostal, jen litat s vrtulnikem je fakt peklo :P
A este mi moc nejde "commander" ale to prijde ;)



Na Urne je vzdy misto rano. Ale muzu vam rict, ze tam hraje vice zahranicnich hracu nez Cechu :( Teda co jsem tam byl ja.

Jinak s vrtulnikem je sranda, obzvlaste, kdyz v nem sedi oba dva hraci :)
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 15/06/2005 :  13:18:22  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Neviete niekto, ako sa clovek moze prihlasit na commandera? Na to som este neprisiel, a chcel by som si to vyskusat

Edit: Uz som na to prisiel, je to celkom zabava, ale nie na dlho, clovek do boja velmi nezasiahne. A okrem toho neviem preco, ale stale som mal minusove celkove skore, to sa mi az tak velmi nepacilo...

http://bf2s.com/player/kormi/

Edited by - Mendax on 16/06/2005 19:50:33
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 17/06/2005 :  09:53:29  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
na zacatku hry dej caps lock, a prihlas se jako commander, jinak ostatnim doporucuji aby se vzdy pridali do skupin potoze bez nich uloha commandera postrada smysl
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/06/2005 :  11:16:41  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Par postrehu z off-line casti dema.Pokud se pletu tak me opravte.
Commander. Pekna vec. Ale vzhledem k tomu ze clovek nema permanetni prehled o protihracich tak se z toho stava jen odklikavani zautoc ci bran.
Mozna jedine jako dobry doplnek k utoku na vlajku.Zjistit pozice nepratel a trosku tam tom rozbombardovat.
Tank se respawnuje strasne rychle. Pokud znicim nepratelsky tank. Muzu si byt jisty ze do 40secund s nim budu zese bojovat. Tak to ze se me podarilo vyhrat me zase nedava tolik vyhody nad nepritelem.
V singlu se me nepodarilo odemknout mapu pro 32 hracu takze nevim jak to vypada s letadlama. To ze muzes zabrat vlajku i tylu nepritele kde se vubec nebojuje se me zdalo blby uz u 1942. V tomhle ma podle me vyhodu Joint Operation.
Sice to asi moc lidi v singlu hrat nebude. Ale boti se me zdaji docela natvrdli.
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 21/06/2005 :  01:21:44  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Par postrehu z off-line casti dema.Pokud se pletu tak me opravte.
Commander. Pekna vec. Ale vzhledem k tomu ze clovek nema permanetni prehled o protihracich tak se z toho stava jen odklikavani zautoc ci bran.
Mozna jedine jako dobry doplnek k utoku na vlajku.Zjistit pozice nepratel a trosku tam tom rozbombardovat.
Tank se respawnuje strasne rychle. Pokud znicim nepratelsky tank. Muzu si byt jisty ze do 40secund s nim budu zese bojovat. Tak to ze se me podarilo vyhrat me zase nedava tolik vyhody nad nepritelem.
V singlu se me nepodarilo odemknout mapu pro 32 hracu takze nevim jak to vypada s letadlama. To ze muzes zabrat vlajku i tylu nepritele kde se vubec nebojuje se me zdalo blby uz u 1942. V tomhle ma podle me vyhodu Joint Operation.
Sice to asi moc lidi v singlu hrat nebude. Ale boti se me zdaji docela natvrdli.


moje reakcie z online casti:
1. bez dobreho commandera si to moze team hodit, je dolezity, rovnako ako teamova spolupraca. BF2 nie je hra pre individualistov...
2. rychlost respawnu ako hracov, tak techniky, sa da nastavit
3. lietadla su smrt, prave som dohral na jednom servery, kde sa prehanal maniak, ktory nas strielal ako muchy. ak s tym clovek vie, tak to je pre nepriatela pohroma. na druhej strane, lietadlo vlajku nevezme... inak lietat je lahsie ako v BF1942, dokazem to celkom slusne aj ja, ale hlavne na lietadlo to chce joystick...
4. a boti zase nie su az taki blbi, len im povedat, co maju robit, potom sa spravaju celkom slusne

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 21/06/2005 :  22:28:26  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
tak pokud jsem se dobre dival a vyjde ta zmena data vydani, tak bychom to mohli mit doma do konce tydne :)
Go to Top of Page

cpt.Willy
Starting Member

2 Posts

Posted - 22/06/2005 :  13:43:11  Show Profile Send cpt.Willy a Private Message  Reply with Quote
Tak na Xzone je to vyexpedovano tak to cekam koncem tydne tedy v patek. lool sem tak nadrzenej ze kdyby to prinesli z Prahy do Brna pesky hned tak jim dat petikilo navic. Ceska Posto pridej na rychlosti.Sejdeme se na netu cusss
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/06/2005 :  13:48:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cpt.Willy

lool sem tak nadrzenej ze kdyby



No asi malo ... Kdyby jsi byl opravdu "taaak nadrzenej" jak tvrdis, tak by jsi si pro to osobne z Brna do Loun zajel. Pokud nemas svoje auto tak taxikem. To ja kdyz neco chci tak to skutecne musim mit behem par hodin a jdu pres mrtvoly (namatkou horizons, swg, wow );) Jsi proste mekkej ).
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/06/2005 :  13:59:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cpt.Willy

Tak na Xzone je to vyexpedovano tak to cekam koncem tydne tedy v patek. lool sem tak nadrzenej ze kdyby to prinesli z Prahy do Brna pesky hned tak jim dat petikilo navic. Ceska Posto pridej na rychlosti.Sejdeme se na netu cusss



na www.gamehouse.cz posilaji PPLkem, takze to mas druhy den na 100 procent doma.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 22/06/2005 :  14:45:41  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
do patku to mame urcite ale ted jsem se dozvedel ze udajne jde hrat s warez verzi bezproblemu na netu. To uz prvni BF byl problem rozjet hned po vydani. muze to nekdo potvrdit ( na mem rozhodnuti o koupi origosky to nic nemeni, uz je na ceste )
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2005 :  15:17:05  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cpt.Willy

Tak na Xzone je to vyexpedovano tak to cekam koncem tydne tedy v patek. lool sem tak nadrzenej ze kdyby to prinesli z Prahy do Brna pesky hned tak jim dat petikilo navic. Ceska Posto pridej na rychlosti.Sejdeme se na netu cusss



jj, taky uz jsem se dival a nemuzu se dockat, snad to do patku opravdu dojde.
Go to Top of Page

cpt.Willy
Starting Member

2 Posts

Posted - 22/06/2005 :  15:21:18  Show Profile Send cpt.Willy a Private Message  Reply with Quote
Porad je to dost daleko.Na xzone to posilaji jako obchodni balik tak predpokladam ze to zitra dojde.Potom je jedno cim to sem prifrci.Hlavne at uz je to tady. pak staci dobrej commander, dobri kamosi ve squadu dobra bouchacka a (matka, pritelkyne((pritel)) manzelka) co ma dobry nervy, spoustu casu (usuzuji podle dema)a ani se nenadejeme a vanoce sou tady
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2005 :  15:32:35  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

do patku to mame urcite ale ted jsem se dozvedel ze udajne jde hrat s warez verzi bezproblemu na netu. To uz prvni BF byl problem rozjet hned po vydani. muze to nekdo potvrdit ( na mem rozhodnuti o koupi origosky to nic nemeni, uz je na ceste )



tak co jsem tak zkousel (mam ten warez doma) tak to po netu nejede, kontroluje to ten klic, takze nevim jak to je, mozna v budoucnu vyjde warez patch, ale to me moc nezajima, ja uz se trepu na originalku. Zajima me ten system toho hodnoceni.
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 22/06/2005 :  16:54:14  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Nestal by BF2 za novu podsekciu tu v FPS?? Myslim, ze priaznivcom bude mat viac nez dost...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2005 :  17:02:30  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mendax

Nestal by BF2 za novu podsekciu tu v FPS?? Myslim, ze priaznivcom bude mat viac nez dost...



ja si taky myslim, ze by to za to stalo.
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 22/06/2005 :  19:58:45  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
no hlavne uz neni PRIPRAVOVANA takze by to bylo i logicke ne ?
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2005 :  22:07:13  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

no hlavne uz neni PRIPRAVOVANA takze by to bylo i logicke ne ?



tak ke komu mam jit prosit, aby to tam zalozil? :)
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 23/06/2005 :  12:21:52  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
Takze prave jsem obdrzel balicek od XZONE :D , tak kde se dneska vecer potkame ???
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/06/2005 :  12:31:49  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

Takze prave jsem obdrzel balicek od XZONE :D , tak kde se dneska vecer potkame ???



zavidim Ti, ja mam balicek doma, ale pracuji v Brne, takze si zahraju nejdrive v sobotu grrrr :(
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/06/2005 :  18:37:57  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
funguje vám bf2 demo na windows 2000 ?
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 24/06/2005 :  08:06:20  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
Jak presne funguji ranked servery ??? vite o tom nekdo neco, nebo je nekde nejaky clanek ktery to popisuje ??
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 24/06/2005 :  09:58:28  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

Jak presne funguji ranked servery ??? vite o tom nekdo neco, nebo je nekde nejaky clanek ktery to popisuje ??



neni to nekde na oficialnich strankach? A kdyby ne, urcite na to napise brzo tiscali nebo gamezone recenzi a tam to bude nejakym zpusobem receno. Ja uz bych si taky zahral, krabice me ceka doma :)

Edited by - night_hawk on 24/06/2005 09:59:29
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 24/06/2005 :  10:50:51  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
http://www.eagames.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=communityupdate_062305
aha takze tohle je odpoved na muj dotaz proste jsem byl porad na nule, uvidime az prijdu domu
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 24/06/2005 :  11:54:45  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
www.game-monitor.com asi uz vetsina zna ale pro ostatni je to celkem rychle vyhledavani serveru. Urcite lepsi nez ingame browser... doufam ze ho brzy opravi.
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 24/06/2005 :  16:29:12  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

www.game-monitor.com asi uz vetsina zna ale pro ostatni je to celkem rychle vyhledavani serveru. Urcite lepsi nez ingame browser... doufam ze ho brzy opravi.


diky, nepoznal som, je to super, potesi, pretoze ten in-game browser je tragicky...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 24/06/2005 :  17:52:28  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
pllz jak zapnout ultra high sound ?? jednou se mi to povedlo a ted uz ho mam o5 cerveny, fakt nechapu cim to je. dik
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 25/06/2005 :  01:01:10  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Mam otazku, ten ucet co je u BF2 je mozny videt i nekde na webu? Rad bych se podival, co delam spatne. Nejak se proste nemuzu prihlasit :( a novy mail si kvuli tomu zakladat nebudu.
Go to Top of Page

Marlox
Starting Member

2 Posts

Posted - 27/06/2005 :  11:21:53  Show Profile Send Marlox a Private Message  Reply with Quote
Zdar lidi prosim vas nevi nekdo proc kdyz se v batttle field 2 demu pripojim na nejaky server kde je punkbuster tak me to kickne kvuli nejakemu punbustru eroru? nevite co s tim mam delat?
Go to Top of Page

Marlox
Starting Member

2 Posts

Posted - 27/06/2005 :  12:19:51  Show Profile Send Marlox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Mam otazku, ten ucet co je u BF2 je mozny videt i nekde na webu? Rad bych se podival, co delam spatne. Nejak se proste nemuzu prihlasit :( a novy mail si kvuli tomu zakladat nebudu.

Udelej to tak ze si tam zadas uuuplne vymysleny email napr: lama@lamer.lam a pak vzpl zbytek a mozna ti to pude
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 27/06/2005 :  13:43:32  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
tak uz mam novy ucet. Nepotkame se na nejakem serveru? At je nas tam vice cechu?
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 27/06/2005 :  20:24:21  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
mivate taky problemy s pripojovanim na Login server?

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 28/06/2005 :  10:07:14  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
Ja uz nemam problemy zadne, nejak se to cele zlepsilo. Jinak hravam na ranked offic. serverech s pingem 40-100 ms, staci na vybrany server neustale klikat a do 2 minut tam jsem. Jinak mam odemcenou druhou sniperku a doporucuji, je to pekne "delo" . Mate nekdo zkusenost s druhou assault zbrani ?? je lepsi ??
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000