Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Vesmirne mise - zadosti o pomoc
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 06/03/2006 :  10:50:56  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Kwebs

potreboval bych pomoct s Vettou je to alliancni vetta ale misi zadavaji v rebel outpostu je to civilian protection guide mame ji ukrazt a eskortovat nepratele = min. 3 gunbouaty a nejaky ty neutral fightery. Impove do toho muzou pac Chewbie uz mi pomahal a normalne nepratele sestreloval diky moc. Nejradsi bych tam letel s groupou v Decimatoru


nevím jestli ten bug ještě stále ve hře je, ale stačí ji jen zneschopnit (snadné - je slabá) a až bude v tvé moci tak odletět dost daleko ... útočníci nejsou schopni ji zastavit a sama doletí až ke stanici



Ten bug tam stale je mam to odzkouseny kdyz sem dal neutral tendle quest.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/03/2006 :  11:56:11  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Hele to je opravdu decimator takhle silnej? :) Ja ho nikdy nemel plne vybaveny ani plny pocet lidi takze fakt nevim co od toho cekat. Jinak rebel space station rad pomuzu znicit pokud budete mit rozumny plan jak .




Ted uz bych rekl ze Decimator je hodne silnej....

Karlik Quicepu vcera vyrobil POB vybavu

a treba takovy POB reaktor ma generation rate 35 000 a to se jeste Karlikovi nepovedl bych rekl ....

Shield Hitpoints Front & Back maji hodnoty nekde nad 8500 a
recharge rate 17

No a hlavne capacitor
Capacitor Energy 2989 cisty vykon bez overload
Recharge Rate 73.3

Dnes jeste budu tezit aby Karlik zkusil vyrobit lepsi reactor
a hlavne Null Bolt Laser POB

Vcera v noci jsem Decimator testoval v Yavin systemu a Endor Systemu
na Tier4 a delali smesnou damage i s missiles , capacitor se stihal krasne dobijet pri palbe z Corellian Beamrail Gauss Canon... a to Deci zustal zaparkovany a nebyl spusteny zadny overload/overcharge.

Pokud by mel nekdo naladu testovat Decimator tak budu rad, nemuzu slibit badge ani XP ale mozna to bude zajimave

quote:
Originally posted by Sagger
Jdu do toho take, muzu nabidnout agressora k sluzbam, nebo muzu povolat 8.flotilu z IHC
Take bych ted potreboval asi 800k expu abych mel pristup k zaverecnym misim na Ace



S expenim bych ti rad pomohl ale nevim jak to ted je s XP kdyz je v groupe Ace pilot Muzeme zkusit ty lode nad Kaslikem.

Jinak mozna by bylo fajn udelat nejaky space event BOH/IHC/IMPS.



Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 06/03/2006 :  13:51:02  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Sagger
Jdu do toho take, muzu nabidnout agressora k sluzbam, nebo muzu povolat 8.flotilu z IHC
Take bych ted potreboval asi 800k expu abych mel pristup k zaverecnym misim na Ace



S expenim bych ti rad pomohl ale nevim jak to ted je s XP kdyz je v groupe Ace pilot Muzeme zkusit ty lode nad Kaslikem.

Jinak mozna by bylo fajn udelat nejaky space event BOH/IHC/IMPS.


[/quote]kdyby byl nakej event mohl bych se pls zucastnit taky ??? nejsem spatnej pilot a sem neutral a boj proti rebelii ve vesmiru mi vubec nevadi

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 06/03/2006 :  14:44:04  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik


quote:
Originally posted by Sagger
Jdu do toho take, muzu nabidnout agressora k sluzbam, nebo muzu povolat 8.flotilu z IHC
Take bych ted potreboval asi 800k expu abych mel pristup k zaverecnym misim na Ace



S expenim bych ti rad pomohl ale nevim jak to ted je s XP kdyz je v groupe Ace pilot Muzeme zkusit ty lode nad Kaslikem.

Jinak mozna by bylo fajn udelat nejaky space event BOH/IHC/IMPS.



kdyby byl nakej event mohl bych se pls zucastnit taky ??? nejsem spatnej pilot a sem neutral a boj proti rebelii ve vesmiru mi vubec nevadi
[/quote]
ZRAAAADCEEEE!!!!!
No jinak jestli si sezenu good space mineraly tak je dam Karlikovi at mi udela uber veci do pozdejsi Multi lodi (PoB) Slo by to ??? Jo jen mi musis rict jaky a kde a poho ti je prinesu na zlatym podnosu

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 20/03/2006 :  22:56:50  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Na patek-nedeli bych potreboval naky Rebel ci Neutral piloty nejlip Smugglery nebo Corsecy co by sli znicit Imp korvetu abych byl konecne ACE sem uz pul roku 4444 Reb. pilot a uz me to stve.Nejlip ACE s POB lodi muzu vypujcit POB soucastky nebo i zaplatim.Dik moc

Nehlaste se vsichni.

Ochota lidi mě nepřekvapuje.
To je kecu jj pudem pomuzem a nakonec kulovi a vsichni se muzou posrat napr z DWB tadle hra me pomalu prestava bavit.

Edited by - Akoh Adi on 24/03/2006 19:29:12
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 22/03/2006 :  15:25:05  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Na patek-nedeli bych potreboval naky Rebel ci Neutral piloty nejlip Smugglery nebo Corsecy co by sli znicit Imp korvetu abych byl konecne ACE sem uz pul roku 4444 Reb. pilot a uz me to stve.Nejlip ACE s POB lodi muzu vypujcit POB soucastky nebo i zaplatim.Dik moc

Nehlaste se vsichni.

Ja rad pomuzu

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 22/03/2006 :  22:54:36  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
Mam mooooc moooc velky problem

hladal som aj na forach ale z rad na http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=pilot&message.id=135843&query.id=46757#M135843

som nic nevycital. Ide o toto ze: som 4433 pilot StormSquadron, mam expy uz aj na 4444 ale po par failed misiach na endore u toho admirala mi ten dalsie misie dat nexce..ani sa so mnou nerozprava normalne (vid link)..

..co mam teraz robit?

s tymto suvisi aj toto: ako kontaktovat gmka? na forum zjavne pisat nemozem a tiez neviem preco..

..grr..ja xcem aaaaacccceeee..a nexcem zacinat odznova
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 22/03/2006 :  23:13:51  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

Mam mooooc moooc velky problem

hladal som aj na forach ale z rad na http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=pilot&message.id=135843&query.id=46757#M135843

som nic nevycital. Ide o toto ze: som 4433 pilot StormSquadron, mam expy uz aj na 4444 ale po par failed misiach na endore u toho admirala mi ten dalsie misie dat nexce..ani sa so mnou nerozprava normalne (vid link)..

..co mam teraz robit?

s tymto suvisi aj toto: ako kontaktovat gmka? na forum zjavne pisat nemozem a tiez neviem preco..

..grr..ja xcem aaaaacccceeee..a nexcem zacinat odznova



pres help ---> Knowledge base tam si vyhledej nejaky nesmysl treba space , vyber jednu z odpovedi a scrolluj az dolu a tam je button pro vytvoreni ticketu.


Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 22/03/2006 :  23:25:31  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by hlubik

Mam mooooc moooc velky problem

hladal som aj na forach ale z rad na http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=pilot&message.id=135843&query.id=46757#M135843

som nic nevycital. Ide o toto ze: som 4433 pilot StormSquadron, mam expy uz aj na 4444 ale po par failed misiach na endore u toho admirala mi ten dalsie misie dat nexce..ani sa so mnou nerozprava normalne (vid link)..

..co mam teraz robit?

s tymto suvisi aj toto: ako kontaktovat gmka? na forum zjavne pisat nemozem a tiez neviem preco..

..grr..ja xcem aaaaacccceeee..a nexcem zacinat odznova



pres help ---> Knowledge base tam si vyhledej nejaky nesmysl treba space , vyber jednu z odpovedi a scrolluj az dolu a tam je button pro vytvoreni ticketu.



uz je fsetko ok :))

Edited by - hlubik on 23/03/2006 00:00:33
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 23/03/2006 :  11:41:04  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Tak prima

Dnes dogrindime snad s Elor a muzeme se vrhnout na posledni Tier4 mise a pak spolecne hura na vette ne?

btw werehammie jak si na tom se space grindem ted?


Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 23/03/2006 :  11:58:19  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Tak prima

Dnes dogrindime snad s Elor a muzeme se vrhnout na posledni Tier4 mise a pak spolecne hura na vette ne?

btw werehammie jak si na tom se space grindem ted?



Elor uz bude mat Ace misie alebo je na tom tak ako ja?

btw: asi to je teraz predcasne ale po stormsquadron by som chcel skusit dvoch neutral pilotov dat na ace koli Borstel Disruptorom (14.1 EPS, slusny dmg..mat 2 tieto kanony a dat ich na reverz, to by bola slast pre moj capacitor - teraz som ich videl na trhu za 9.999.999 creditov tusim :)). A potom zasa nejaku Inquisiton alebo nieco podobne..Po Imp Ace budu dvojnasobne expy a ked dam aj neutral Ace tak budu expy trojnasobne takze kariera pojde rychlejsie. Len by ma zaujimalo ci ked dropnem Imp pilota ci mi certifikacie na lode ostanu alebo budem musiet naberat odznova.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 23/03/2006 :  15:39:52  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by WanargiMort

Tak prima

Dnes dogrindime snad s Elor a muzeme se vrhnout na posledni Tier4 mise a pak spolecne hura na vette ne?

btw werehammie jak si na tom se space grindem ted?



Elor uz bude mat Ace misie alebo je na tom tak ako ja?




Jo jo Elor grindi na posledni 4444. Vette by se pak dala dat spolecne


Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 23/03/2006 :  16:29:40  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by WanargiMort

Tak prima

Dnes dogrindime snad s Elor a muzeme se vrhnout na posledni Tier4 mise a pak spolecne hura na vette ne?

btw werehammie jak si na tom se space grindem ted?



Elor uz bude mat Ace misie alebo je na tom tak ako ja?




Jo jo Elor grindi na posledni 4444. Vette by se pak dala dat spolecne



Já jsem asi 4433 ? Ale teď vyšel Oblivion :(( takže se moje přítomnost v SWG na chvíli omezí...
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 23/03/2006 :  17:15:25  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by WanargiMort

Tak prima

Dnes dogrindime snad s Elor a muzeme se vrhnout na posledni Tier4 mise a pak spolecne hura na vette ne?

btw werehammie jak si na tom se space grindem ted?



Elor uz bude mat Ace misie alebo je na tom tak ako ja?




Jo jo Elor grindi na posledni 4444. Vette by se pak dala dat spolecne



na Vette asi vytiahnem Tie bomber (kaslat na pyr, hlavny je 190k mass), narvem donho best shieldy, best armory, 18k mass/18k energy reactor co mam, zozeniem nejake goood launchery, zozeniem vsetky chipy, napalim, spustim vsetky programy a huraaa na nu

Edited by - hlubik on 23/03/2006 17:22:05
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 24/03/2006 :  23:14:14  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Zejtra se de na Impeialni korvetu potrebuju vsechny rebel i neutraly nebo kdyz bude ACE nebudu se zlobit uz me z toho hrabe tak snad po ressu bysme na ni mohli.Uvidim a budu vas kontaktovat ve hre kdy presne se pude.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 07/07/2006 :  09:24:15  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Nepůjdete ještě někdo na imperiální Ace korvettu? Že bych si ji konečně dodělal

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 07/07/2006 :  13:11:48  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Nepůjdete ještě někdo na imperiální Ace korvettu? Že bych si ji konečně dodělal



JJ pujdem. Ozvi se


Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 07/07/2006 :  14:16:49  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

JJ pujdem. Ozvi se


OK, zkusím si dnes odpoledne doběhnout pro znovuzadání Ace mise.

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 07/07/2006 14:17:22
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2006 :  11:23:05  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Někdo z rebel nebo neutral smuggleru co nemaj este hotovou korvetu dejte vedet ze by konecne Sherkar dodal ace po tom co byl imp ace se chce v ratit na spravnou cestu.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 15/11/2006 :  13:33:04  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Někdo z rebel nebo neutral smuggleru co nemaj este hotovou korvetu dejte vedet ze by konecne Sherkar dodal ace po tom co byl imp ace se chce v ratit na spravnou cestu.

sice sem ace ale rad pomuzu

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 15/11/2006 :  14:09:51  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Někdo z rebel nebo neutral smuggleru co nemaj este hotovou korvetu dejte vedet ze by konecne Sherkar dodal ace po tom co byl imp ace se chce v ratit na spravnou cestu.



Muzu delat terc, jako kdyz delal ace pilota Akoh.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2006 :  14:22:36  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Někdo z rebel nebo neutral smuggleru co nemaj este hotovou korvetu dejte vedet ze by konecne Sherkar dodal ace po tom co byl imp ace se chce v ratit na spravnou cestu.



Muzu delat terc, jako kdyz delal ace pilota Akoh.


Jo to by slo.
Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  08:43:57  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
Ahoj mam prosbu o pomoc. Lítám za Rebely, a ted jsem na LOku a dostal jsem za ůkol scanovat Imperialskou "Lambadu" No to se mi podaří, ale jak ji mam zadokovat? i když sestřelim doprovod tak pokažde když zmačknu U tak mi to pokažde piše Aces denied. Jsem ztoho uplne v ...
Létám na Y-Wing Long proble a tahle mise je šilená , ale zase když ji nedodělam nedostanu skilly pro výbavu urovně 4 a 5 :( Prosim o radu děkuji
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 01/10/2007 :  09:17:43  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Co zkusit letat v necem obratnejsim?

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/10/2007 :  10:19:03  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jj, ja jsem letal tier 1 a 2 v Headhunteru, kdyz sezenes heavy headhunter kam se vejde lepsi vybaveni tak je to v pohode, ten longprobe je desna rachotina
Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  10:25:56  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
no jako nemam problem se sestřelováním ale stím dokováním :( Jinak letam eště z-95tkou ale i tak proč to piše furd aces denied?
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  11:09:39  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
len tipujem...nemal by si tej lambde najskor znicit stity, reaktor alebo motory?

a je to spravna lambda? (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  11:41:45  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

len tipujem...nemal by si tej lambde najskor znicit stity, reaktor alebo motory?

a je to spravna lambda? (:



píše že je to spravna lambada. A to zničení štítu jsem skusil a taky nic. Uplne jsem ji znahybnil a zase mi to napsalo :(
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  11:46:15  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
za aku eskadru lietas?

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  11:47:08  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

za aku eskadru lietas?



Tak to netuším :( Ani nevim jak to zistim :( No ted letam protu ženskou na Loku
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  11:53:22  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
Mno zistis to podla toho, u koho si sa prihlasil do letectva.

Asi budes v Arkon's Havoc Squadron na Tier2. Tier2 misie pre tuto eskadru dava nejaka zena na Loku. Ta Lambda bude proste bugnuta, pretoze niekto pred tebou, co tu misiu robil, neznicil jej eskortu. Alebo napises ticket, aby ti s tym nejaky GM pomohol, alebo budes musiet pockat do najblizsieho restartu serveru (co je zajtra...).

Este by mohlo pomoct znicit tu Lambdu a vsetko, co by sa mohlo podobat na jej eskortu v okoli, zmazat tu misiu z datapadu a zobrat ju znovu.


http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=252536

1st mission: Capture a Lambda shuttle
You'll be given a possible target location. Fly to it. The shuttle won't be hostile (yet) so target next enemy won't let you find it. Use target next friendly or look out the window, they're kinda hard to miss. To capture an enemy vessel you'll need to disable it. Disabling a ship is done by targeting a subcomponent ( [ and ] with the default mapping). Take out either the engine or reactor. Take out any weapons too, since you'll need to dock with it. Once you've recovered the cargo you'll be ambushed by the enemy and have to fight your way out.

1st objective: Disable Shuttle and dock with it to retrieve cargo
2nd objective: Survive ambush

Enemy opposition: a Lambda shuttle (probably Tier 1 or Tier 2, forgot to note down), 2 Tier 1 (or 2) Elite Guard TIE Interceptors (you must kill these or the shuttle is bugged for the next pilot), and 3 Tier 2 TIE Fighters for the ambush.



I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  12:23:40  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

Mno zistis to podla toho, u koho si sa prihlasil do letectva.

Asi budes v Arkon's Havoc Squadron na Tier2. Tier2 misie pre tuto eskadru dava nejaka zena na Loku. Ta Lambda bude proste bugnuta, pretoze niekto pred tebou, co tu misiu robil, neznicil jej eskortu. Alebo napises ticket, aby ti s tym nejaky GM pomohol, alebo budes musiet pockat do najblizsieho restartu serveru (co je zajtra...).

Este by mohlo pomoct znicit tu Lambdu a vsetko, co by sa mohlo podobat na jej eskortu v okoli, zmazat tu misiu z datapadu a zobrat ju znovu.


http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=252536

1st mission: Capture a Lambda shuttle
You'll be given a possible target location. Fly to it. The shuttle won't be hostile (yet) so target next enemy won't let you find it. Use target next friendly or look out the window, they're kinda hard to miss. To capture an enemy vessel you'll need to disable it. Disabling a ship is done by targeting a subcomponent ( [ and ] with the default mapping). Take out either the engine or reactor. Take out any weapons too, since you'll need to dock with it. Once you've recovered the cargo you'll be ambushed by the enemy and have to fight your way out.

1st objective: Disable Shuttle and dock with it to retrieve cargo
2nd objective: Survive ambush

Enemy opposition: a Lambda shuttle (probably Tier 1 or Tier 2, forgot to note down), 2 Tier 1 (or 2) Elite Guard TIE Interceptors (you must kill these or the shuttle is bugged for the next pilot), and 3 Tier 2 TIE Fighters for the ambush.


hmm a translator by nebyl? JA sem vsechny ty Elite guardy sundal a to asi 5x i s lambadou a pockal si na jinou :) nejak nejsem tak anglicky zdatny abych toto preložil



Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  12:40:02  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
to je len navod na tu misiu

podstatne je to zvyraznene z navodu: Musite znicit elitne guard TIE interceptory, inak bude raketoplan pre dalsieho pilota bugnuty.

To sa evidentne stalo teraz, takze bud napises ticket so ziadostou o pomoc, alebo pockas do restartu serveru, alebo pre istotu pokillujes vsetko v tom sektore, zmazes misiu z datapadu, vezmes ju znovu a skusis to este raz. Nieco z toho by malo fungovat (tipujem ten restart serveru :)

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  12:45:45  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

to je len navod na tu misiu

podstatne je to zvyraznene z navodu: Musite znicit elitne guard TIE interceptory, inak bude raketoplan pre dalsieho pilota bugnuty.

To sa evidentne stalo teraz, takze bud napises ticket so ziadostou o pomoc, alebo pockas do restartu serveru, alebo pre istotu pokillujes vsetko v tom sektore, zmazes misiu z datapadu, vezmes ju znovu a skusis to este raz. Nieco z toho by malo fungovat (tipujem ten restart serveru :)



no snad ano ale prvni nepomohl :( tu misi mam od pátku a v sobotu byl restart a nic :(
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  13:53:51  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
podla oficialneho fora sa nad Lokom spawnuju dve Lambdy pre dve uplne rozlicne rebelske misie...mozno sa iba snazis zadokovat do tej nespravnej (:

vyskusaj najst tu druhu Lambdu a zadokovat do nej

ak nepomoze ani toto, tak potom fakt neviem, v com je problem a budes musiet napisat ticket

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Kimar
Starting Member

20 Posts

Posted - 01/10/2007 :  15:04:17  Show Profile Send Kimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almacollo

...dostal jsem za ůkol scanovat Imperialskou Lambdu...



nebude to tim, ze ji mas inspectnout (I) a ne docknout (U)?
Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  15:24:58  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kimar

quote:
Originally posted by Almacollo

...dostal jsem za ůkol scanovat Imperialskou Lambdu...



nebude to tim, ze ji mas inspectnout (I) a ne docknout (U)?



ale oni ji chtej nejdrive inspectnout
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  15:27:23  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
ak je to ta misia, o ktorej si myslim, ze to je, tak musi do tej Lambdy aj zadokovat

pokial by stacilo oskenovanie, tak by mal dostat tu modrozltu hlasku Mission complete hned po inspecte

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  15:41:55  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
no oni chtej abych ji inspektoval to udelam a napise že je to correct shutlle a že mam zadokovat a transferovat data pismenem U ale na U mi to pise Aces denied a to i když donin nestrilim a i když ji znehybnim
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/10/2007 :  15:48:29  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Uz si vzpominam, urcite na ni musis neco roztrilet, zkus ji znicit vsechno co jde.
Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  16:42:16  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Uz si vzpominam, urcite na ni musis neco roztrilet, zkus ji znicit vsechno co jde.



no to jo ale zase nesmim moc :( ona moc nevydrží:( strašně ráda bouchá
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 01/10/2007 :  17:09:49  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
zaměřuj určité současti lodi(motor)a pak to zkus.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 01/10/2007 :  17:20:45  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
precitaj si quest zurnal, ktoru cast na tej lodi mas znicit

defaultne mas v targete celu lod, a ak chces zamerat konkretny komponent, tak si ho musis osobitne zamerat...medzi motormi, reaktorom, stitmi a jednotlivymi zbranami sa prepina "[" alebo "]"

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/10/2007 :  18:07:12  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

precitaj si quest zurnal, ktoru cast na tej lodi mas znicit

defaultne mas v targete celu lod, a ak chces zamerat konkretny komponent, tak si ho musis osobitne zamerat...medzi motormi, reaktorom, stitmi a jednotlivymi zbranami sa prepina "[" alebo "]"



Ahaaaaaaaaaaaaa to nevím to bude možná ono :)
Go to Top of Page

Almacollo
Starting Member

18 Posts

Posted - 02/10/2007 :  10:07:37  Show Profile Send Almacollo a Private Message  Reply with Quote
Tak mise zdarně dokončena děkuji všem za rady bylo to tim přepínáním cílu na te lambadě
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 03/10/2007 :  08:57:07  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almacollo

Tak mise zdarně dokončena děkuji všem za rady bylo to tim přepínáním cílu na te lambadě

Gratulka.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000