Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/07/2008 :  23:16:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

To je prave ono, je podstatnej rozdil mezi nedodelanou hrou a zabugovanu hrou


a nedodelanou zabugovanou hrou

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 28/07/2008 :  23:19:52  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar
protoze uz v hodne pripadech ukazal ze prachy to je to jediny o co tu jde a ani se nesnazi aby to aspon naoko vypadalo ze mu jde o spokojenyho zakaznika...


Tak kde berou ty prachy?;)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/07/2008 :  15:05:49  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Tak uz vime, kdy to vyjde.

http://www.bluesnews.com/cgi-bin/board.pl?action=viewthread&threadid=89761 Chtel jsem to dat do neco pro zasmani, ale treba to mysli vazne.



Predchozi stranka, treti post od shora ;)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/07/2008 :  15:22:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ritualne jsem se smazal.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/07/2008 :  15:24:07  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Snad je to datum vydání opravdu jen hoax

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/07/2008 :  19:43:41  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Aktuality games.tiscali.cz

Warhammer Online je ve stavu, že by klidně zítra mohl vyjít, prohlásil tvůrce.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/07/2008 :  20:02:19  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jo Paul Barnett, tovarna na hype
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 29/07/2008 :  20:32:37  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Muzete mi nekdo z tech, co jsou v bete, napsat na ICQ, na jakym openRvR serveru jste?....pokud je vic serveru. Nase guilda ziskala pristup do bety, tak aby jsme potkavali nejaky krajany.

Je nekde podrobneji popsany pravidlo o nezabijeni nepratel pri nonPvP questech?



Vase volba bude nejspis EN_beta server, pokud ovsem nehodlate rozvijet svoji spanelstinu, italstinu, nemcinu nebo snad francoustinu



Když jedenkrát nejel anglický server, tak jsem zkusil německý a potom i ostatní a vše in-game je v angličtině. Takže je teď úplně jedno, kde člověk hraje, když jste dostali guild invite.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/07/2008 :  21:45:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Aktuality games.tiscali.cz

Warhammer Online je ve stavu, že by klidně zítra mohl vyjít, prohlásil tvůrce.



Asi jim narostlo sebevědomí, když viděli, v jakém stavu vyšel Conan. Takže stačí, aby ta hra nepadala, byly dodělaný T1 zóny a je to ready :)

Edited by - Aramir on 29/07/2008 21:53:08
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 29/07/2008 :  22:17:59  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by -Mike-

Aktuality games.tiscali.cz

Warhammer Online je ve stavu, že by klidně zítra mohl vyjít, prohlásil tvůrce.



Asi jim narostlo sebevědomí, když viděli, v jakém stavu vyšel Conan. Takže stačí, aby ta hra nepadala, byly dodělaný T1 zóny a je to ready :)


Až na pár bugů - TARGET IS NOT ATTACKABLE, bych to až tak nehrotil. Bugy, na které jsem narazil, jsou už dnes opravené.
Jen mě hodně překvapilo, že se mezi Beta testery objeví lidé, kteří nějak přišli na perma mount a mohou i útočit, a místo nahlášení (jak k tomu dospěli) si takhle hrajou v RvR (Troll Country + Ostland). Možná už to opravili, ale v momentální době jsem omezen po hardwarové stránce, takže jsem distancován od WAR.

Ale hlavně by měli opravit to zónování mezi RvR zónami (např. ty které jsem jmenoval), myslím, že nejsem jediný, komu se to trošku kousne a když se na hranici těchto zón ještě přetlačuje Order vs. Dest, tak potěš panbůh
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/07/2008 :  22:49:29  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
S tim mountem se jedna vetsinou o graficky bug - vidis hrace na mountovi ale on ve skutecnosti neni. Pak jsou tu Magusove kteri jedini muzou ze sveho disku i kdyz je to "mount disk" normalne kouzlit atd., bude opraveno v 3.2.

Souhlasim, ze border line jsou dost, slusne receno, na hovno. Nekde je to horsi, nekde lepsi, zalezi na zone

Edited by - Lobos on 29/07/2008 22:54:16
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/07/2008 :  11:49:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
It was originally stated that the characters in the game and other players in Warhammer Online would change as they progressed in level and fought more battles. However, in an interview given during the WAR presentation in Paris, WAR Senior Producer Jeff Hickman stated that physical changes such as Dwarf beards growing or Orcs changing in size would most likely not be in the game at the time of launch.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 30/07/2008 :  12:34:34  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
No to uz se vi nejakej ten mesic, ze ty fyzicky zmeny pajdulaku zatim nebudou. Pri releasu nebudou ani trofeje na stity a zbrane.

Edited by - Nogglli Guemaah on 30/07/2008 12:37:05
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 30/07/2008 :  12:45:45  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

No to uz se vi nejakej ten mesic, ze ty fyzicky zmeny pajdulaku zatim nebudou. Pri releasu nebudou ani trofeje na stity a zbrane.



Odkaz na to,ze nebude pri releasu Trophy system?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/07/2008 :  12:52:36  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
A co tam vlastně bude při tom releasu? Asi si počkám půl roku, než to aktivuju :)
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 30/07/2008 :  13:08:04  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

S tim mountem se jedna vetsinou o graficky bug - vidis hrace na mountovi ale on ve skutecnosti neni. Pak jsou tu Magusove kteri jedini muzou ze sveho disku i kdyz je to "mount disk" normalne kouzlit atd., bude opraveno v 3.2.


Mno právě to jsem bral jako jednu z variant, ale objevovali se i Dark elfové (útočili a přitom měli mounta) a se snare utekli jako nic. Ale možná mi to jen tak připadalo.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 30/07/2008 :  13:15:00  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Trofeje na pajdulaka budou, ale na zbrane a stity nebudou. To psal Yetty na http://warhammeronline.phorum.cz/index.php?topic=126.0
Tenhle tyden je pryc, ale o vikendu by uz mohl byt zpatky. Zkus mu tam napsat o link.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 30/07/2008 :  13:33:05  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Trofeje na pajdulaka budou, ale na zbrane a stity nebudou. To psal Yetty na http://warhammeronline.phorum.cz/index.php?topic=126.0
Tenhle tyden je pryc, ale o vikendu by uz mohl byt zpatky. Zkus mu tam napsat o link.



Uh tak o zadny z tech veci sem nikdy neslysel. Ogre Kingdoms.. wtf. Usekavani hlav ve hre ktera ma teen rating? Slayer, orc shaman atd? To se mozna vsechno tyka hry od Climaxu, ktera nema s timhle nic spolecnyho. Trofeje na stit nebo zbran? Nikdy jsem neslysel, v character UI jsou odjakziva 4 sloty urceny pro trofeje na pandulaka.

Aramir: Ve hre je vsechno podstatny co se tyka rvr a potazmo i end game. Teda krome nedavneho zruseni 4 mest a 4 careers samozrejme.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 30/07/2008 :  13:41:48  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Nekde jsem cetl o trofejich na stitech. Jako priklad tam byl uvedena stazena kuze z obliceje natazena na stitu. Nejakej typek, kteryho zna a je v bete mu rikal, ze mel na meci jako trofej namotanej elofskej satek.

Co se tyce Ogre Kingdoms a usekavani hlav...mas to tam od Yettyho napsany: Z dalšího článku: Na přímý dotaz mi Jeff Hickman, senior producent Mythicu, odpověděl, že „to byl opravdu boj a že museli s velkou lítostí vyhazovat věci jako usekávání hlav… Na druhou stranu ale každopádně chtěli, aby se jejich hra mohla dostat k co nejširšímu publiku.“
Staci mu jenom napsat o link odkud to ma.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 30/07/2008 :  14:09:41  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Usekávání hlav a množství krve, které imho do světa WH patří úplně stejně jako do AoC, původně v plánu bylo, ale aby byla díky politické byrokratické korektnosti hra přístupná i malejm parchantíkum, tak o to budeme ochuzeni.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/07/2008 :  14:40:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Usekávání hlav a množství krve, které imho do světa WH patří úplně stejně jako do AoC, původně v plánu bylo, ale aby byla díky politické byrokratické korektnosti hra přístupná i malejm parchantíkum, tak o to budeme ochuzeni.

Presne tak, protoze chteji T rating, coz je ostuda.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 30/07/2008 :  18:41:25  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Jako tester bych si dovolil odhadnout, že se to za 2-3 měsíce bez problémů dá vydat ve verzi bez bugů a velmi slušně vybalancované. I teď člověk nenaráží na bugy na každém kroku, ale tak na každém stém. :) Pro mě je ovšem důležité, že ty bugy co jsme objevili dříve ze hry mizí...

A co se týká balance class je na delší topic. Naprostá většina BETY je byla na levlech 1-11 a teď 1-21. Je pravda, že na levelu 11 byl WP a DoK hodně silnej. Ale z testování levelu 40 si pamatuju, že to žádná výhra nebyla, ba naopak.

Přijde mi úsměvné, že lidi hodnotí a zatracují hru z diskuzních fór, videí a z jejich 10 (???) let starších předchůdců... Počkejte na open betu a bez předsudků si zahrajte. A pak se uvidí.
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 02/08/2008 :  17:53:03  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Mno, jak na to tak koukám, radsi pri cekani na Morii v Lotro odbehnu zatim do wow nebo EQ a tomuhle necham tak rok mezeru, nez to bude vsehcno funkcni :D jak to tu tak procitam :)

To jeste puvodne mela byt hra vydana se zpozdenim a nakonec to vydavaji o pul roku driv nez melo byt zpozdeni :D

Edited by - Dash on 02/08/2008 17:55:06
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 02/08/2008 :  19:03:39  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kdyby to vydali opravdu koncem září, tak je to o měsíc dřív, než se zpoždění odkládalo, ale zatím je 23.9. jen spekulace, i když určitá nemalá možnost že by to v tenhle den vyšlo je. Ale snad ještě počkaj, doladěj classy, což je imho pro tuto hru teď nejdůležitější věc na zaměření (pardon, nechce se mi užívat termínu target). A ať to vydaj nějak před Vánocema Zatím jim pořád věřím a držím palce.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/08/2008 :  20:34:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Kdyby to vydali opravdu koncem září, tak je to o měsíc dřív, než se zpoždění odkládalo, ale zatím je 23.9. jen spekulace, i když určitá nemalá možnost že by to v tenhle den vyšlo je. Ale snad ještě počkaj, doladěj classy, což je imho pro tuto hru teď nejdůležitější věc na zaměření (pardon, nechce se mi užívat termínu target). A ať to vydaj nějak před Vánocema Zatím jim pořád věřím a držím palce.


NA gameplay je datum porad konec rijna tak jsem zatim v klidu a verim jeste tomu rijnu
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 03/08/2008 :  15:29:26  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
No, na xzone maj dle datumu najednou mít krabice 19. září.
Původní říjen byl jednou totiž už odsouván na začátek 2009. Někdy minulé jaro. A najednou prohlásej, že hra už je hotová.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 03/08/2008 :  16:19:22  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ty internetový obchody to tam dávaj nejspíš proto, aby rychle nalákali lidi k pre-orderu, gamestop dokonce žvatlal něco o tom, že každej pre-order bude mít klíč k EA nebo OB, teď si nevzpomenu přesně, což je taky pěkná blbost, maj to mít jen CE. A z jara to snad odsunuli na červen, z června na podzim, o 2009 sem snad slovo nepadlo. Ale samozřejmě se můžu mýlit, kdo si to má všechno pamatovat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 03/08/2008 :  16:50:59  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Ano, kazdej preorder ma 3 kody a jeden z nich je na open betu. Pletes si to s CE, protoze preordery meli byt automaticky k predobjednavce CE. Ted uz se v cizine daji sehnat i samotny preorder boxy, ale snad jen v kamennych obchodech.
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 03/08/2008 :  19:01:38  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Každopádně .... jak na tom hra v tuhle chvíli je ? Má to nějaké šance ?
Měl jsem přestávku od LotRO, nyní jsem se zase vrátil po asi 3 měsících, vyšel book 14 a nyní už následuje až Morie, která vyjde na začátku zimy. Do té doby si chci dát pauzu, tak si řikám, jestli jít do WoW nebo EQ2 ... v obojem mam plno kamarádů, ani v jednom nemám problém si slušně zahrát. Ale řikám si, jestli to má cenu něco teď začínat, když má vyjít tedy ten WAR. Jen se bojím, aby nestál za vyliž...el, když tak čtu ty příspěvky všude. Na druhou stranu si zase říkám, když má vyjít, aby mělo vůbec cenu na ten měsíc a půl něco rozehrávat :)

Do bety jsem invite bohužel neobdržel, ač jsem se registroval už před možn více jak rokem. Takže nemám vůbec tušení, jak na tom hra je.
Díky za pozitivní i negativní komentáře :D

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 03/08/2008 :  19:57:38  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No, jestli čekáš na MoM, tak bych bejt tebou WAR enkupoval, na tu chvíli to asi nemá moc cenu. Jinak jestli někdo brečí nad tim, že už je "jen" 20 class, z nichž každá má 3 styly hraní, a díky tomu je u něj automaticky celá hra totální propadák, je to jeho věc, ale tim bych se fakt nenechal odradit. Většina betatestrů hru chválí, každou chvílí někdo udělá nový video nebo screeny, takže bych tomu špatnou budoucnost nevěštil. Navíc i když teď bude nějaký content chybět, pořád zůstává spousta RvR ranků a rewardů, nemluvě o 12k Tome unlocích.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 04/08/2008 :  08:07:06  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
No, já potřebuju něco na střídačku no.. Nemyslím tim že budu tejden hrát to a tejden to :D, prostě čas od času zahrát jedno, nebo druhý. V lotro mam Huntera na max už dneska skoro rok a sice jsem teď měl 3 měsíce pauzičku, ale i tak, těším se , až přijde závan novoty v datadisku. Plno lidí dělá hafo altů a plní veškerý content co pro jeho char třeba ani nemá smysl. To mě moc nebaví. Dělám vždy na plno jen to, co zajímá můj char :)
Je mi jasný, že hrát WHO jen 3 měsíce nemá smysl ... lotro není moje první mmo :), ale nejsem ten typ, co dokáže v jedné hře bez přestávky strávit 4 roky, udělat 6 altů a prostě chci si projít zase nějakej character progress.. lotro mě pořád baví a dlouho bude, ale potřebuju si projít zase po dlouhý době nějakej vývoj charakteru od stavu nula do stavu imba master klátič :D, nebo aspoň od stavu nula, do stavu středně pokročilý klátič a po čase od tohoto stavu do stavu imba drtič mlátička :DD to už záleží na okolnostech :D

Edited by - Dash on 04/08/2008 08:09:29
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/08/2008 :  09:28:30  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zna nekdo nejakou stranku kde se da udelat preorder sberatelske edice?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 04/08/2008 :  09:31:47  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

zna nekdo nejakou stranku kde se da udelat preorder sberatelske edice?



Tady máš link mají dokonce za 300kč tuhle hru skladem :
http://www.gamehouse.cz/pc-hry/warhammer-online-age-of-reckoning-preorder-5577.php

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/08/2008 :  09:35:17  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
omg rikam sberatelskou

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 04/08/2008 :  10:18:29  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Tak i tak .. podle me jim ta mna gamehouse chybi vepredu jednicka :D
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 04/08/2008 :  11:01:14  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
No, je to jen preorder. Aby jsi k tomu ještě nemusel dokoupit full retail verzi a tu pak aktivovat, jinak máš smolíka.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 04/08/2008 :  13:37:22  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

zna nekdo nejakou stranku kde se da udelat preorder sberatelske edice?



Ty sou už dávno vyžraný. Leda někde v pochybný cizině.

Troll lepší fanboie.

Edited by - Filda LNL on 04/08/2008 21:20:40
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 04/08/2008 :  20:05:07  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak uz i na gameplay to presunuli na 26.9 stejne jako ma vyjit WotlK
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 04/08/2008 :  22:11:34  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

Hmm tak uz i na gameplay to presunuli na 26.9 stejne jako ma vyjit WotlK


To vydani WotLK mas odkud? xzone pise rijen a nedavno sem cetl ze vydani se planuje rijen-prosinec ale zadny konkretni datum. Prijde mi ze vydat to "proti" WotLK neni zrovna chytrej tah.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 04/08/2008 :  22:22:02  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Na data obchodů kašlu, dokud se nevyžvejkne sám Mythic, zabejvat se tim nebudu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/08/2008 :  05:10:03  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Araya

Hmm tak uz i na gameplay to presunuli na 26.9 stejne jako ma vyjit WotlK


To vydani WotLK mas odkud? xzone pise rijen a nedavno sem cetl ze vydani se planuje rijen-prosinec ale zadny konkretni datum. Prijde mi ze vydat to "proti" WotLK neni zrovna chytrej tah.


To neni zadny ofiko datum, jen datum obchodu.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 05/08/2008 :  07:55:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
http://www.shacknews.com/onearticle.x/53963

Ale to už jsme trochu offtopic :) Arraya se určitě nemůže dočkat, až rozjede Death Knighta :D

Edited by - Aramir on 05/08/2008 07:56:24
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/08/2008 :  15:08:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Proc ale?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/08/2008 :  16:12:52  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

http://www.shacknews.com/onearticle.x/53963

Ale to už jsme trochu offtopic :) Arraya se určitě nemůže dočkat, až rozjede Death Knighta :D


LOL to si trefil toho se fakt nemuzu dockat
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/08/2008 :  14:52:46  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
Potvrdeny darum vydania : 18. september 08

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/08/2008 :  14:54:01  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kyuss

Potvrdeny datum vydania : 18. september 08

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en82&lang=en


Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/08/2008 :  14:54:59  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
Potvrdeny datum vydania : 18. september 08

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en82&lang=en

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/08/2008 :  14:55:33  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
Potvrdeny datum vydania : 18. september 08

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en82&lang=en

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/08/2008 :  14:55:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kyuss

Potvrdeny darum vydania : 18. september 08

Hm hezke, tak to maji co delat. S klidnym svedomim muzu rict, ze to neni dobry. A klidne si me ukamenujte. ;-) Moc lidi bude hodne zklamanych. Budu to zkouset az do releasu a jestli se objevi neco co breakne moje presvedceni, tak se rad o tom podelim.

Edit: Mozna 15GB patch..hmm

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/08/2008 15:01:18
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/08/2008 :  14:55:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak to je opravdu docela brzy

lastfm
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,74 seconds. on eygor Snitz Forums 2000