Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 06/08/2008 :  15:14:44  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Mno, potěš koště. Doufám, že za tu cenu do té retail krabice přibalí něco, s čím si bude hráč moct hrát, až doběhne ten free měsíc

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 06/08/2008 :  15:47:46  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Yo-yo

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/08/2008 :  16:04:41  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by kyuss

Potvrdeny darum vydania : 18. september 08

Hm hezke, tak to maji co delat. S klidnym svedomim muzu rict, ze to neni dobry. A klidne si me ukamenujte. ;-) Moc lidi bude hodne zklamanych. Budu to zkouset az do releasu a jestli se objevi neco co breakne moje presvedceni, tak se rad o tom podelim.

Edit: Mozna 15GB patch..hmm



Ne, kamenovat tě nebudu, celekm souhlasim, měli to teda ještě pozdržet.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 06/08/2008 :  16:14:43  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by kyuss

Potvrdeny darum vydania : 18. september 08

Hm hezke, tak to maji co delat. S klidnym svedomim muzu rict, ze to neni dobry. A klidne si me ukamenujte. ;-) Moc lidi bude hodne zklamanych. Budu to zkouset az do releasu a jestli se objevi neco co breakne moje presvedceni, tak se rad o tom podelim.

Edit: Mozna 15GB patch..hmm



Doufal jsem v listopad/prosinec.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/08/2008 :  16:16:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Meddy: to je moc konkurence. WOTLK, Mines of Moria.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/08/2008 16:16:23
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/08/2008 :  16:19:05  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Nevadí, pořád by to asi pro mnohý lidi bylo lepší datum :)

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 06/08/2008 :  16:52:55  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Meddy: to je moc konkurence. WOTLK, Mines of Moria.



Mas pavdu ze to by ciste z marketingoveho hlediska nebyl stastny krok. Tak si to holt sezereme pekne horky (ad diakritika = horký ale kdyz tak o tom premyslim tak spis horký a hořký)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/08/2008 :  17:29:09  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel je to tak, moc konkurence. A release nekde ve 2009 se uz nehodi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 06/08/2008 :  18:09:32  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
horsi nez AoC to snad nebude :p


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/08/2008 :  18:38:19  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To je máloco.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/08/2008 :  19:53:33  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn

horsi nez AoC to snad nebude :p

Ohledne gameplaye....no asi jsi to nehral.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 06/08/2008 :  20:17:59  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
nahodou, 18.9. je good, pro mne bude dostatecna prodleva mezi WAR a WOTLK na to abych za tu dobu (aspon doufam) zjistil esi WOTLK koupit nebo ne.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 06/08/2008 :  22:52:15  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Me se ta hra docela libi uz ted, asi jsem nenarocny konzument Warhammer mi poskytuje pvp ve svete, ktery je temer bez instanci. Jedina skoda, ze Mythic dava tolik durazu na zerk misto poradneho group play, ale to je i dost zalezitosti komunity jak si to udela. Neni nic nudnejsiho nez hrat healera v zergu. V takovem pripade bych byl donucen rollnout nejaky range dps class a to mi moc dlouho nevydrzi,i kdyz je tu jeste moznost witch elfky, ktera je oskliva jak noc a nikdo ji nehraje
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/08/2008 :  22:55:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Me se ta hra docela libi uz ted, asi jsem nenarocny konzument Warhammer mi poskytuje pvp ve svete, ktery je temer bez instanci. Jedina skoda, ze Mythic dava tolik durazu na zerk misto poradneho group play, ale to je i dost zalezitosti komunity jak si to udela. Neni nic nudnejsiho nez hrat healera v zergu. V takovem pripade bych byl donucen rollnout nejaky range dps class a to mi moc dlouho nevydrzi,i kdyz je tu jeste moznost witch elfky, ktera je oskliva jak noc a nikdo ji nehraje

Chapu, ale je ti jasne, co to bude znamenat pro narocneho hrace dneska(vetsina). Tu hru pohrbi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 06/08/2008 :  23:00:20  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Huhaha, tak jak to tu tak koukám hatíte, asi s klidnym svědomím ještě dneska rozehraju jak EQ, tak WoW, protože kromě Morie a WHo mě v dohlednu v podstatě nic nezajímá :)
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 06/08/2008 :  23:01:52  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Lobos

Me se ta hra docela libi uz ted, asi jsem nenarocny konzument Warhammer mi poskytuje pvp ve svete, ktery je temer bez instanci. Jedina skoda, ze Mythic dava tolik durazu na zerk misto poradneho group play, ale to je i dost zalezitosti komunity jak si to udela. Neni nic nudnejsiho nez hrat healera v zergu. V takovem pripade bych byl donucen rollnout nejaky range dps class a to mi moc dlouho nevydrzi,i kdyz je tu jeste moznost witch elfky, ktera je oskliva jak noc a nikdo ji nehraje

Chapu, ale je ti jasne, co to bude znamenat pro narocneho hrace dneska(vetsina). Tu hru pohrbi.



Takhle je to spravne
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 06/08/2008 :  23:06:05  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
A to je to fakt tak hrozný jo ? :D
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 06/08/2008 :  23:42:23  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Chapu, ale je ti jasne, co to bude znamenat pro narocneho hrace dneska(vetsina). Tu hru pohrbi.



Čekal jsem od tebe nějaké review, než jen "thumbs down", ovšem pamatuju tvůj optimismus, ještě před releasem AOC, konkrétně myslím ovládání, pro hratelnost zcela kritický prvek. AOC má nejdementnější ovládání, jaké jsem kdy viděl, osobně nechápu jak by kdy mohl "náročné hráče" tenhle Online Mortal Combat vůbec bavit. Co se tedy systému ovládání týče, zprasit ho více než předved nebožťík Conan, snad ani nejde.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 07/08/2008 :  02:04:56  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Plno lidí si tu vylévá svoje uber hardcore player srdce a schazuje skvělou hru. Doporučuju všem si zkusit open betu a uvidíte, že si svoje místo na slunci určitě zaslouží. Jen směle do toho...

(Jasně, že kdyby na tom pracovali ještě další rok, ta by byla o rok propracovanější...)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/08/2008 :  02:22:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin


(Jasně, že kdyby na tom pracovali ještě další rok, ta by byla o rok propracovanější...)

To si uplne nemyslim, nevim jestli ma vyjit neco zazracnyho ve 2009, ale WAR se dela uz moc dlouho a "starne" jeste pred releasem

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/08/2008 :  06:44:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To terawatt: Review nemuzu dat, protoze tohle je pouze vnitrni pocit, ze to neni OK. Ano muj optimismus zmizel, protoze predtim jeste byl cas neco delat. Navic mythic toho nasliboval a az ted se ukazuje kolik toho vlastne stiha. Muj nazor je pouze z prvnich 10 levelu (rekneme prvnim 20 levelu z wowka). Problem je, ze tam se mi kdysi chtelo levelovat, ale tady se mi nechce. Navic prvni mode do tzv. RvR je opravdu hodne nudna zalezitost. Bavilo me to asi tak dva vecery.

Neni chut to jet dal. Nevim, jestli mi to za to stoji, abych to hral alespon kvuli lore a podivani se na zajimava mista "virtualne".

AoC ma dobre ovladani, je to bez autoattacku, ktery nemuze vetsina lidi zkousnout. Neni zadny problem naucit se cvakat comba behem pohybu a do toho jeste odpalovat instanty a ruzne knocbacky, ci anti CC abiilty. Kdo umi ten umi, kdo neumi, ten bohuzel whinuje.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 07/08/2008 06:45:05
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/08/2008 :  08:30:57  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
AoC ma dobre ovladani, je to bez autoattacku, ktery nemuze vetsina lidi zkousnout. Neni zadny problem naucit se cvakat comba behem pohybu a do toho jeste odpalovat instanty a ruzne knocbacky, ci anti CC abiilty. Kdo umi ten umi, kdo neumi, ten bohuzel whinuje.

100% souhlas. Detickam s koupenym charem ve wowu to ale nevysvetlis

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 07/08/2008 :  08:40:02  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Přesně tak, neshazujte AoC, protože o mrtvých se má mluvit jen dobře :))
OK, jen vtipkuju...

Ohledně WHO: tolik despektu a přitom hra ještě nevyšla. IMO bude mít WHO usnadněnou startovní pozici, lidi budou málo očekávat a pak si třeba v průběhu hraní řeknou, "hele, to není tak hrozný", a zkusí další měsíc...
Dávám tomu větší šanci než AoC. Chce se někdo vsadit?
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 07/08/2008 :  10:24:22  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja
Ohledně WHO: tolik despektu a přitom hra ještě nevyšla.

Můj despekt k WHO pramení čistě z mých dojmů ze současné EU bety. WAR má určtě pár nových a opravdu zajímavých fičur, které rozhodně stojí za to vyzkoušet, ale nemohu se zbavit pocitu, že té hře stále dost věcí chybí. Ač původně velký fanda toho projektu, obávám se, že ho potká naprosto stejný osud jako AoC.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/08/2008 :  10:47:16  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
O AoC tu před releasem a chvíli po něm lidi pěli většinou chválu, a dopad blbě. Na WAR se většinou jen plive, takže ze zákona náhody a blbosti by měl dopadnout dobře.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/08/2008 :  11:27:55  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
rozhodne ho koupim a uvidim. Jsem v bete, ale nehodlam tu hanit neco co jsem nevidel v konecne fazi. Treba nas Mythic prekvapi a do final verze to bude mit pekne pripravene.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/08/2008 :  11:50:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

rozhodne ho koupim a uvidim. Jsem v bete, ale nehodlam tu hanit neco co jsem nevidel v konecne fazi. Treba nas Mythic prekvapi a do final verze to bude mit pekne pripravene.



teda v tvym veku verit na pohadky :)
stary jezibaby taky libas a doufas ze to jsou zaklety princezny ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 07/08/2008 :  12:03:22  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Araya

rozhodne ho koupim a uvidim. Jsem v bete, ale nehodlam tu hanit neco co jsem nevidel v konecne fazi. Treba nas Mythic prekvapi a do final verze to bude mit pekne pripravene.



teda v tvym veku verit na pohadky :)
stary jezibaby taky libas a doufas ze to jsou zaklety princezny ?



Nemyslím že na to má čas a i kdyby, pochybuju že by si to pamatoval:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/08/2008 :  12:06:11  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kdo tu teda píše z vlastní zkušenosti z CB? Co přesně se vám enlíbí, nebo se vám zdá že chybí apod.?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 07/08/2008 :  12:14:12  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
V sucasnej dobe je stadium hry vyhovojuce, obcas sa sice vyskytnu nejake bugy (s nasledujucim patchom pribudnu nove :-) ), ale nie je to nieco, co by zasadnym sposobom ovplyvnovalo hratelnost. Crafting sa stale nepredviedol v plnej sile, samozrejme na tvorbu zbrani ci brneni mozeme zabudnut, tie sa ziskavaju dropami-loot (Public quest, NPC quest, dobytie pevnosti, Vendor renown rank, Drazba ...)

Grafika je na dnesnu dobu priemerna, na to co engine predvadza (tiez sa neukazal v celej krase), by som povedal, ehmm: „nie je zrovna optimalizovany" a obcas to zaskripe (dobyjanie pevnosti v Troll Country, 50-60 hracov, prepad na 3-4 fps /E7200, 4 GB, Ati 4850/).

Ak ste spokojni s MMORPG, ktoru sucasne hrate, nie je dovod prechadzat na WAR. A uz vobec nie „skokanom hladajucim zlaty gral", prelietavajucimi za posledne 1-2 roky od Lotro, Tabula Rasu az po AoC. WAR je klasicky class system MMORPG neprinasajuca ziadne prevratne
zmeny (Ok, je tu Publiq quest, Scenarios ci Tactic/Tome/ system. A staci to?). Prinasa overene principy, ktore sme videli aj v inych hrach.
Perspektiva?.Podari sa EA/Mythic nalakat komunitu okolo Warhammeru (+ zlanarit hracov DAoC-u)?
Napriek vsetkemu si myslim, ze hraci dostanu solidny produkt (Hard core fanusikovia Warhammeru zrejme nebudu prevolavat na slavu) a ak sa k tomu bude jednat o ludi, pre ktorych to bude prva MMORPG, urcite budu nadseni (zo zaciatku urcite) a na dlhu dobu spokojni.
Na celkove hodnotenie hry bude cas az po niekolkych mesiacov od vydania.
Avsak uz teraz si dovolim konstatovat :WAR nie je a nebude nepodarok, ale prichod UO mesiasa sa nekona.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 07/08/2008 :  12:46:12  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Pristi tyden bude pravdepodobne zruseno NDA tak si kazdy udela svuj vlastni nazor. Muj je pozitivni.

Edited by - Lobos on 07/08/2008 12:46:30
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/08/2008 :  13:03:05  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Díky za odpovědi, to co napsal nses se mi celekm líbí, jejich idea craftingu mi naprosto vyhovuje, zrovna craft je věc, která mě nikdy v MMO netáhla. Naopak Vendor renown rank zní suprově. A nějakou revoluci vážně nepotřebuju. Uvidíme za chvíli v OB

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/08/2008 :  13:17:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jo nsesi hezkej prispevek, presne neco takoveho od waru ocekavam, dalsi nic-neprinasejici hra do rady, ktera muze zaujmout jedine zabavnym a vyladenym pvp.

lastfm
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 07/08/2008 :  15:50:59  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

jo nsesi hezkej prispevek, presne neco takoveho od waru ocekavam, dalsi nic-neprinasejici hra do rady, ktera muze zaujmout jedine zabavnym a vyladenym pvp.



A to zabavne a vyladene PvP je prave to v com sa ma WAR odlisovat od ostatnych tuctovych MMORPG. Ako sa im to podari uvidime...


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/08/2008 :  16:20:44  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Hele muze nekdo strucne popsat, jake varianty serveru planuji a co to obnasi v reale?

Myslim tim rozdeleni na pve pvp rvr a co to v praxi bude pro hrace znamenat. Nebo staci odkaz nekam, kde to je popsano.

diq.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/08/2008 :  16:55:59  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tady to máš pěkně zpracované

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30457

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 07/08/2008 :  22:50:47  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
moc se na to tesim 15 srpence by mnela zacit open beta snad mne bugovost neodradi od aktivace uctu tak jako se to povedlo vanguardu

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/08/2008 :  22:59:45  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

moc se na to tesim 15 srpence by mnela zacit open beta snad mne bugovost neodradi od aktivace uctu tak jako se to povedlo vanguardu


15. začíná teprv download, spuštění serverů ještě neohlásili, pokud tedy nemáš úplně nejnovější info.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 07/08/2008 :  23:05:26  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Lim-Dul

moc se na to tesim 15 srpence by mnela zacit open beta snad mne bugovost neodradi od aktivace uctu tak jako se to povedlo vanguardu


15. začíná teprv download, spuštění serverů ještě neohlásili, pokud tedy nemáš úplně nejnovější info.


tak to sem se asi moc tesil a nevenoval sem pozornost zbyvajicimu textu

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 08/08/2008 :  01:28:10  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
tak to sem se asi moc tesil a nevenoval sem pozornost zbyvajicimu textu



To se stava spouste lidi docela casto - myslim to nevenovani se :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 08/08/2008 :  01:30:31  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nses

V sucasnej dobe je stadium hry vyhovojuce, obcas sa sice vyskytnu nejake bugy (s nasledujucim patchom pribudnu nove :-) ), ale nie je to nieco, co by zasadnym sposobom ovplyvnovalo hratelnost. Crafting sa stale nepredviedol v plnej sile, samozrejme na tvorbu zbrani ci brneni mozeme zabudnut, tie sa ziskavaju dropami-loot (Public quest, NPC quest, dobytie pevnosti, Vendor renown rank, Drazba ...)

Grafika je na dnesnu dobu priemerna, na to co engine predvadza (tiez sa neukazal v celej krase), by som povedal, ehmm: „nie je zrovna optimalizovany" a obcas to zaskripe (dobyjanie pevnosti v Troll Country, 50-60 hracov, prepad na 3-4 fps /E7200, 4 GB, Ati 4850/).

Ak ste spokojni s MMORPG, ktoru sucasne hrate, nie je dovod prechadzat na WAR. A uz vobec nie „skokanom hladajucim zlaty gral", prelietavajucimi za posledne 1-2 roky od Lotro, Tabula Rasu az po AoC. WAR je klasicky class system MMORPG neprinasajuca ziadne prevratne
zmeny (Ok, je tu Publiq quest, Scenarios ci Tactic/Tome/ system. A staci to?). Prinasa overene principy, ktore sme videli aj v inych hrach.
Perspektiva?.Podari sa EA/Mythic nalakat komunitu okolo Warhammeru (+ zlanarit hracov DAoC-u)?
Napriek vsetkemu si myslim, ze hraci dostanu solidny produkt (Hard core fanusikovia Warhammeru zrejme nebudu prevolavat na slavu) a ak sa k tomu bude jednat o ludi, pre ktorych to bude prva MMORPG, urcite budu nadseni (zo zaciatku urcite) a na dlhu dobu spokojni.
Na celkove hodnotenie hry bude cas az po niekolkych mesiacov od vydania.
Avsak uz teraz si dovolim konstatovat :WAR nie je a nebude nepodarok, ale prichod UO mesiasa sa nekona.



Tohle shrnutí se ti opravdu povedlo, nedokázal bych to vyjádřit líp.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 08/08/2008 :  16:43:49  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych říci, že poslední patch výrazně posunul kvalitu grafiky. Tak se těšte ještě víc...
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/08/2008 :  13:44:26  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
jak sem az ted zjistil, order ma vsechny charaktery oboupohlavni, a destrukce ma oboupohlavni jenom 4
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 10/08/2008 :  14:03:24  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

jak sem az ted zjistil, order ma vsechny charaktery oboupohlavni, a destrukce ma oboupohlavni jenom 4


Je orc chlap alebo zena? A co taky goblin? :D to je holt tazka otazka.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/08/2008 :  14:11:56  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by qsubt

jak sem az ted zjistil, order ma vsechny charaktery oboupohlavni, a destrukce ma oboupohlavni jenom 4


Je orc chlap alebo zena? A co taky goblin? :D to je holt tazka otazka.



Hermafroditi...

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/08/2008 :  14:50:32  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Je orc chlap alebo zena? A co taky goblin? :D to je holt tazka otazka.

holt nebudou chosenky ani marauderky a podle mne je to spravne. AoC si hral na "verny conanovsky svet" a podobne kravinky tam povolil.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/08/2008 :  15:04:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Chosen může být klidně žena. A v Norsce by se určitě nějaká silná Marauderka taky našla.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 10/08/2008 :  15:31:35  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Tak tak, dokonce v nejake knizce Warhammer je i nejaka Sampionka, ale do toho tolik nevidim, takze nevim jak se jmenuje a v jake knizce to je :)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/08/2008 :  17:04:53  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
V první knize o Gotrekovi, jméno si nepamatuju.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/08/2008 :  17:12:14  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Chosen může být klidně žena.
myslis ze muze byt i ve hre? ja sem videl nejake video kde zrovna tu toto bylo, a chosen, marauder byli only muzi, jak se dole preplo na zeny, tak z 4 muzskych postav tam zustaly pouze 2, zealotka a magoska, to same u dark elfu je witch elf pouze zena a jak se preplo na muze ta postavicka tam nebyla. u greenskinu prepinatko neni vubec pac sou oboupohlavni.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000