Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 18/08/2008 :  12:28:21  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Teoreticky by se to s tema hracema melo zmenit, protoze do bety se vybiraji lidi nahodne taky je tam dost lid, kteri to hrajou jenom proto, ze se do te bety dostali. Po vydani uz tam hodne sehranych guild nebo aspon se snazicich se sehrat. Pri podminkach bety musis pocitat, ze tymove spoluprace moc nebude, spis jenom ojedinele. Mozna si taky lidi nemuzou zvyknout na otevreny party/warbandy, do kterych se muzou lidi invtnout a zbytecne tam pobiha hafo malejch paret a vazne komunikace.
Ja bych samozrejme taky radsi hral od zacatku jak to bylo, ale je potreba testovat to co je a s tim nic neudelame. Ale i tak, kdyz jsem chtel zmenu, tak jsem sel do Norscy si udelat questik na trofej a hned mam radost, ze mam neco, co vetsina nema :)

EDIT: Hlavne po vydani se nebude dat moc expit na open RvR, protoze to budou najezdy jak od turku :)

Edited by - Nogglli Guemaah on 18/08/2008 12:29:51
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 18/08/2008 :  12:56:41  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

EDIT: Hlavne po vydani se nebude dat moc expit na open RvR, protoze to budou najezdy jak od turku :)


Na to se těším :)
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 18/08/2008 :  13:00:16  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah
...Po vydani uz tam hodne sehranych guild nebo aspon se snazicich se sehrat...

A 3x tolik absolutně nesehraných hráčů lačnících po zergu

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 18/08/2008 :  13:34:12  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
To taky, ale uz si budes moct vybrat. V bete moc na vybranou neni :)
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 18/08/2008 :  14:12:38  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
no neviem, moc sa mi nelubi co tu vypisujete ale tak ci tak ak chcem hrat nejake schopne mmo, tak inu moznost aj tak nemam :)

Edited by - Methodius on 18/08/2008 14:18:22
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  14:21:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

EDIT: Hlavne po vydani se nebude dat moc expit na open RvR, protoze to budou najezdy jak od turku :)


Na to se těším :)



blbost bude to jako ve vsech hrach s pvp za posledni roky, prvne se vsichni budou mit radi a snazit se jen co nejrychleji vylevelit , cca na 2/3 max levelu zacnou nadavat ze je malo pve questu a zacnou grindit moby, pak az budou max lvl zacnou teprvne whinovat nad nevyrovnanym pvp :)
jak kdybyste to neznali

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 18/08/2008 :  14:43:42  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Pertha: Jses v bete?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 18/08/2008 :  15:01:26  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

EDIT: Hlavne po vydani se nebude dat moc expit na open RvR, protoze to budou najezdy jak od turku :)


Na to se těším :)



blbost bude to jako ve vsech hrach s pvp za posledni roky, prvne se vsichni budou mit radi a snazit se jen co nejrychleji vylevelit , cca na 2/3 max levelu zacnou nadavat ze je malo pve questu a zacnou grindit moby, pak az budou max lvl zacnou teprvne whinovat nad nevyrovnanym pvp :)
jak kdybyste to neznali


Tomu se mi moc u Waru nechce věřit. Třeba u WoW to bylo vcelku jasné, když nebyl ani pvp ranking a žádné incentiva a mechaniky pro world pvp - které mimochodem Blizzard sliboval. Pak se to zvrhlo v BG, dishonorable killy a končí to arénama :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  15:37:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir
Tomu se mi moc u Waru nechce věřit. Třeba u WoW to bylo vcelku jasné, když nebyl ani pvp ranking a žádné incentiva a mechaniky pro world pvp - které mimochodem Blizzard sliboval. Pak se to zvrhlo v BG, dishonorable killy a končí to arénama :)



ono to neni o hre ale o hracich :) ti jsou furt stejni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  15:38:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Pertha: Jses v bete?



ano, ale zaroven priznavam, ze ji moc "nehraju" protoze se me tomu nechce davat cas, od who nic necekam a tak budu doufam prijemne prekvapen :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 18/08/2008 :  15:48:12  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Pertha: Jses v bete?



ano, ale zaroven priznavam, ze ji moc "nehraju" protoze se me tomu nechce davat cas, od who nic necekam a tak budu doufam prijemne prekvapen :)


A to je možná ten důvod, že tvoje posty jsou tak odtržené od reality lidí, co tu betu hrajou.

Ve WAR jedeš PvP klidně od levelu 1. A naopak bych řekl, že při přechodech na vyšší tier se lidem moc levelovat nebude chtít. Ono je totiž samozřejmě lepší být top level v tieru 1 než noob v tieru 2.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  16:07:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Pertha: Jses v bete?



ano, ale zaroven priznavam, ze ji moc "nehraju" protoze se me tomu nechce davat cas, od who nic necekam a tak budu doufam prijemne prekvapen :)


A to je možná ten důvod, že tvoje posty jsou tak odtržené od reality lidí, co tu betu hrajou.

Ve WAR jedeš PvP klidně od levelu 1. A naopak bych řekl, že při přechodech na vyšší tier se lidem moc levelovat nebude chtít. Ono je totiž samozřejmě lepší být top level v tieru 1 než noob v tieru 2.


k tomu jen dodam, ze zrovna tak je ale nejlepsi byt top na max tieru :) a driv nebo pozdeji dingne "kazdy"
i v ostatnich hrach jsi mohl casto hrat pvp od zacatku a v nekterych to dokonce melo svuj vyznam, a stejne bylo pvp pro vsechny na vedlejsi koleji dokud nemeli max "pve level" a tohle mysleni lidi war nepredela :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 18/08/2008 :  17:05:23  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
To bych opravdu znal jedinou hru, kde jsi mohl hrat PLNOHODNOTNY PvP od zacatku. zadnou takovou si nevybavuju a WAR je zatim jedina, ktera tohle umoznuje a dokonce ti umozny hrat jenom PvP a zvysis si u toho i level. Sice takovyto expeni je zdlouhavy, ale nekomu to treba nevadi.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 18/08/2008 :  17:17:15  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Mám dotaz. Co je na PvP s charem řekněmě lvl 3 plnohodnotného? Využití všech class abilit/tactics/morale to asi nebude....

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  17:24:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

To bych opravdu znal jedinou hru, kde jsi mohl hrat PLNOHODNOTNY PvP od zacatku. zadnou takovou si nevybavuju a WAR je zatim jedina, ktera tohle umoznuje a dokonce ti umozny hrat jenom PvP a zvysis si u toho i level. Sice takovyto expeni je zdlouhavy, ale nekomu to treba nevadi.


napriklad shadowbane

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/08/2008 :  18:08:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

To bych opravdu znal jedinou hru, kde jsi mohl hrat PLNOHODNOTNY PvP od zacatku. zadnou takovou si nevybavuju a WAR je zatim jedina, ktera tohle umoznuje a dokonce ti umozny hrat jenom PvP a zvysis si u toho i level. Sice takovyto expeni je zdlouhavy, ale nekomu to treba nevadi.


Guild Wars.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/08/2008 :  19:30:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
uo na shardech kde nebyly levely

lastfm
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 18/08/2008 :  20:37:59  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

uo na shardech kde nebyly levely


Můžeš to trošku rozvést? Nějak si nedokážu představit, jak by nová postava mohla konkurovat full GM postavám např. na OSI rulesetu. Díky.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 18/08/2008 :  20:43:22  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Blbost..neni to o lidech ale o hre..90% lidi proste do pvp nepude kdyz za to nebude alespon neco.pvp rank, rewardy atd.Samozrejmne je cast lidi kteri delaji pvp pro pvp(treba vsichni v EVE) ,ale to je tak tech 10%...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/08/2008 :  21:10:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak za prve je otazka co je plnohodnotne, jiste ze je znacne znevyhodnena ale do doby nez se uo stala item based hra a byla skill based hra tak mel ve skupince sanci si alespon bouchnout, nerikam ze se skillem 30 ale s 80tkou uz to slo, tedy neco jako lvl 10 vs lvl 70 ve wowku.

plnohodnotne asi neplati ale ta postavicka mela sanci velmi rychle se zapojit, pravda spise do pve nez pvp, tim myslim ze sis mohl zahrat s kamosema i jinak nez ze te nekudy tahli.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/08/2008 21:11:39
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 18/08/2008 :  22:39:27  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
zkousel uz nekdo stahnout z fileplanetu data pro open betu?

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 18/08/2008 :  22:44:05  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

zkousel uz nekdo stahnout z fileplanetu data pro open betu?



To je pouze pro NA.

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=55584
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/08/2008 :  22:47:10  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Mám dotaz. Co je na PvP s charem řekněmě lvl 3 plnohodnotného? Využití všech class abilit/tactics/morale to asi nebude....



Uprimne .. Ako lvl 2 black orc som zacal s PvP a nebolo to vobec zle.. Battle ranking mi dal damage, atributy a vydrz ktoru som potreboval a to ze som nemal vsetky a ability? :)... stale sa mi podarilo zabijat kludne rank 7-8 chary. Sice nebolo to jednoduche ale obcas sa zadarilo a hlavne som sa nebal na nich nabehnut.. vo WoW by som s level 2 charakterom nenabehol na nikoho kto ma vacsi lvl ako 4.. vo WAR kludne chargnem rank 7 a v niektorych pripadoch velmi uspesne.. Priznam sa ze uz neviem ako to lepsie spravit.. Ani non-level based hra toto neponuka...
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 19/08/2008 :  00:09:18  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by NoX

Mám dotaz. Co je na PvP s charem řekněmě lvl 3 plnohodnotného? Využití všech class abilit/tactics/morale to asi nebude....



Uprimne .. Ako lvl 2 black orc som zacal s PvP a nebolo to vobec zle.. Battle ranking mi dal damage, atributy a vydrz ktoru som potreboval a to ze som nemal vsetky a ability? :)... stale sa mi podarilo zabijat kludne rank 7-8 chary. Sice nebolo to jednoduche ale obcas sa zadarilo a hlavne som sa nebal na nich nabehnut.. vo WoW by som s level 2 charakterom nenabehol na nikoho kto ma vacsi lvl ako 4.. vo WAR kludne chargnem rank 7 a v niektorych pripadoch velmi uspesne.. Priznam sa ze uz neviem ako to lepsie spravit.. Ani non-level based hra toto neponuka...


Souhlasím naplno. Je jasné, že level 3 zvednutý na level 8 nezabije 1 vs 1 level 11 s abilitama a equipem. Ale o tom WAR není. A kromě mě na levelu 3, tam bude spousta jiných na levelu 3...

Ano max level poskytuje všechny ability. Ale nižší tiery nejsou o nic méně zábavné. A v řadě her, kde byl pvp content i pro nižší levely se to hodně mezi lidmy využívalo.

Prostě uvidíme. Stejně tohle je hospodská debata a chybí mi tu něco k pití... :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 19/08/2008 :  06:12:36  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
v tomhle se mi warhammer libi ze ti prida ten rank a nebehas tam jak kokot s polovinou HP co ostatni a muzes se zapojit.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/08/2008 :  07:16:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
v daoc tak pred 3ma rokama byli battlegroundy skorem popularnejsi jak endgame pvp content... (na blue serverech)
tak trochu to bylo dano kontrolovanym pvp prostredim co do sily postavy (jednak level, pak RR rank a tedy RA ability, equip atd.)

nedivil bych se kdyby ve WHO byli nizsi tiery stejne popularni jako BGcka v daocu.... opet z duvodu relativne vyvazenych charu... prece jen kazda endgame v mmo vytvari gap mezi hraci hrajicimi kratce a malo a temi co hraji dlouho a hodne... a to zrovna moc kvalite zabavy v pvp neprida...
a pokud to autori hry neresi miniwajpy postav jako ve wowku s kazdym datacem tak to po nekolika letech byva pomerne problem...

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 19/08/2008 :  08:07:04  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Uprimne .. Ako lvl 2 black orc som zacal s PvP a nebolo to vobec zle.. Battle ranking mi dal damage, atributy a vydrz ktoru som potreboval a to ze som nemal vsetky a ability? :)... stale sa mi podarilo zabijat kludne rank 7-8 chary. Sice nebolo to jednoduche ale obcas sa zadarilo a hlavne som sa nebal na nich nabehnut.. vo WoW by som s level 2 charakterom nenabehol na nikoho kto ma vacsi lvl ako 4.. vo WAR kludne chargnem rank 7 a v niektorych pripadoch velmi uspesne.. Priznam sa ze uz neviem ako to lepsie spravit.. Ani non-level based hra toto neponuka...

Však já netvrdim, že to hrát nejde. Jen to podle mého názoru má k plnohodnosti opravdu daleko. V tomhle prostě musim souhlasit s Perthou. Takový ten střední proud hráčů bude IMO low lvl RvR ignorovat a budou se snažit co nejrychleji urvat max PvE level. Věřím, že drtivou většinu hráčů zajímá primárně end content pro main char a né low lvl PvP pro alty.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/08/2008 :  08:09:10  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Vždycky se najde spousta hráčů, kterí musí být co nejrychleji na max levelu .......................... a pak quitnou :)

Edited by - Aramir on 19/08/2008 08:09:28
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/08/2008 :  08:10:48  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jinak, co jsem se díval, tak US open beta začíná už 7. září. Jsem zvědavý, jestli GOA taky něco bude dělat, protože je zatím ticho po pěšině :)

(pokud tohle info tu už bylo, tak sorry za spam)
WAR Open Beta Begins September 7th, 2008

Now you can experience the glory of battle and the thrill of WAR before the game goes live! Players can get into the WAR open beta by pre-ordering Warhammer Online from select retail partners. Participants of the closed beta will automatically be granted open beta access.
Pre-Order Customers

1. Visit the new Mythic Account Management website to create your Warhammer Online game account. When prompted, enter your Open Beta code. If you have previously entered your Open Beta code in the Beta Center, you will need to enter it again when you create your WAR game account at the new account management site.
2. Download the open beta client from Fileplanet.com. You will be required to create a free FilePlanet account and input your open beta pre-order code to access the file.

Closed Beta Participants

1. If you are currently in the WAR closed beta, you will automatically be granted access to the open beta. Simply continue to patch your client and you'll be ready to play.

The Open Beta will be level capped and content restricted. You will be allowed to choose any of the game's 20 unique careers and advance through rank 20. You will also be free to explore and battle across Tiers 1 and 2 of each army's homeland. Please note that any characters created during the Open Beta will NOT carry over into the live game as they will be wiped from the servers.

This information is valid only for North America, Australia, New Zealand, and Singapore.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/08/2008 :  08:48:39  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Pro me neni plnohodnotny PvP o tom jestli mas vsechny ability, equip atd. Plnohodnotny PvP je pro me to, ze si ho na nizkym levelu uziju stejne jako na high levelua to WAR nabizi. Vetsinou se kazdej cpe na high level, aby se treba mohl venovat PvP. Ve WAR vas to vubec nenuti nikam spechat a muzete v pohode PvPeckovat kdykoliv chcete a uzijete si tu samou zabavu bez toho aniz by vas rozsekali high levelove. Jednoduse receno na nizkym levelu nejste v PvP jenom pohyblivej cil, kterej je k nicemu.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/08/2008 :  08:55:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Pro me neni plnohodnotny PvP o tom jestli mas vsechny ability, equip atd. Plnohodnotny PvP je pro me to, ze si ho na nizkym levelu uziju stejne jako na high levelua to WAR nabizi. Vetsinou se kazdej cpe na high level, aby se treba mohl venovat PvP. Ve WAR vas to vubec nenuti nikam spechat a muzete v pohode PvPeckovat kdykoliv chcete a uzijete si tu samou zabavu bez toho aniz by vas rozsekali high levelove. Jednoduse receno na nizkym levelu nejste v PvP jenom pohyblivej cil, kterej je k nicemu.



neni to plnohodnotny protoze pro me taky ani ne tak kvuli nizkymu poctu abilit a tim variabilite souboju, ale predevsim proto, ze pokud nebudes levelovat da se predpokladat, ze budes mit cim dal tim min cilu, kdezto na max levelu se sejde naprosta vetsina hracu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/08/2008 :  09:55:27  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Tak to specifikuju jinak: Ve WAR je na nizkym levelu plnohodnotne zabavny PvP jako na high levelu. Mnozstvi abilit je jenom o variabilite a o tom, ze nekoho driv sejmes. Mimochodem ja netvrdim, ze se vyplati zustat low level a tam PvPckovat. To je jasny, ze tam driv nebo pozdeji nebude s kym bojovat, ale rikam, ze se nemusis honit za levelem a o nic vyraznyho neprijdes.

Kazdej souhlasit nemusi, kazdej ma jinej vkus. Hral jsem betu jak od prvnoho levelu, tak ted od 31lvl a jedinej rozdil vydim jenom v tech abilitach. Zabava a bojova atmosfera je uplne stejna.

Edited by - Nogglli Guemaah on 19/08/2008 09:59:08
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 19/08/2008 :  10:14:28  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Tak to specifikuju jinak: Ve WAR je na nizkym levelu plnohodnotne zabavny PvP jako na high levelu. Mnozstvi abilit je jenom o variabilite a o tom, ze nekoho driv sejmes. Mimochodem ja netvrdim, ze se vyplati zustat low level a tam PvPckovat. To je jasny, ze tam driv nebo pozdeji nebude s kym bojovat, ale rikam, ze se nemusis honit za levelem a o nic vyraznyho neprijdes.

Kazdej souhlasit nemusi, kazdej ma jinej vkus. Hral jsem betu jak od prvnoho levelu, tak ted od 31lvl a jedinej rozdil vydim jenom v tech abilitach. Zabava a bojova atmosfera je uplne stejna.



Mno to je fakt rozdil mackat na lvlu 3 jednu klavesu aby jsi nekoho zabil a na levlu 30 jich mackat 7 z toho 3 pozicni. Myslim ze to je fakt rozdil v zazitku pvp. Jestli te bavi mackat jednu klavesu tak si to uzivej na low levlu.
Bylo receno,ze je pekny ze muzes od low levlu do rvr aniz bych chcipal desne rychle(relativni pojem v zergu) a pro nektere z nas je to dobre v tom ze nemame radi stale pve levlovani a muzem si v pohode levlovat na hracich a tim se odreagovat od PvE. Tim, ale nerikam ze low level rvr boje jsou jsou zabavnejsi nez high levl.

Edited by - Araya on 19/08/2008 10:15:28
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 19/08/2008 :  10:21:35  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Pro me neni PvP jenom mackani cudliku, proto se dokazu bavit i na nizkym levelu. Uz vubec jsem nenapsal, ze je zabavnejsi nez high level PvP. Takze tvuj post tak trosku mimo.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 19/08/2008 :  11:06:13  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Čili Nogglli nám z toho všeho vyšlo, že plnohodnotné PvP je to, co baví tebe. To je rozhodně dobré vědět.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 19/08/2008 :  11:31:09  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
No jen pár věcí co třeba nejsou tak jasné všem:

1) V PvP se dá také levelovat. XP dostává člověk za killy, za PvP questy (často opakovatelné), za scénáře. Čistě PvP levelování by sice bylo zdlouhavé, ale zase čistě PvE levelování nejde zvládnout v rámce jednoho "párování" (DE vs HE, D vs GS, E vs CH) a je nutno "přelítávat" jinam.

2) Ignorování PvP na nízkém levelu znevýhodňuje hráče výrazně i v PvE!!! A to ne málo. Za PvP dostáváš renown body a za ty kupuješ staty. Je klidně možné mít na 11 levelu (PvE) renown rank 10 (PvP) a s tím třeba int+30. A to už je hodně vidět. Navíc je možno i na poměrně nízkých renown rancích (PvP) možno zakupovat PvP equip, který je většinou zaměřen na dmg a tím výrazně urychluje i PvE část.

3)WAR prakticky nemá instance. Tedy alespoň s porovnáním s WoW. Pár jich tady je, ale ...

4) Ve WAR je spousta PvP scénářů. Na nižších levelech 3 na tier, ale později 6+. Je jasné, že někoho bavit nebudou, ale jsou tady.

Souhlasím s Perthou, že budou lidi, kteří to budou tlačit level 40. Ale z vlastní zkušenosti z bety mohu říci, že jsem si vždy několik levelů před přeskokem do vyššího tieru PvE úplně zastavil a věnoval se pouze PvP.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 19/08/2008 :  11:36:51  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
http://www.vimeo.com/1556063

Novy trailer, tentokrat uz o neco delsi, celkem 3 minuty.

Moc se mi to teda nelibi
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/08/2008 :  11:49:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Eh mne prijde dobry

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/08/2008 :  11:52:35  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Navíc, kdo by neodolal a nezabil si na open-rvr expující protistranu :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 19/08/2008 :  12:08:39  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Navíc, kdo by neodolal a nezabil si na open-rvr expující protistranu :)


A to je oc tu bezi, na to se tesime vseci, jen Nogli ma rad plnohodnotne pvp
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 19/08/2008 :  12:29:14  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
podla man v pohode trailer, konecne aspon jedno video kde warrior priest nedostane na prdel (kedze tam neni:)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 19/08/2008 :  12:30:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ten trailer je uplne libovej, hned jsem dostal chut hrat za Dark Elfku Az teda na tu Francouzstinu (byla to Francouzstina ?!).

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 19/08/2008 :  12:38:29  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
len aby to nebolo jak u warhammer mark of chaos .....trailery asi 10x lepsie ako samotna hra
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/08/2008 :  12:48:44  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak Mark of Chaos nebyl špatný, ale pojetí kampaně + její délka stála za starou bačkoru.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 19/08/2008 :  12:59:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ten trailer je uplne libovej, hned jsem dostal chut hrat za Dark Elfku Az teda na tu Francouzstinu (byla to Francouzstina ?!).

zajimave,ja sem dostal chut na High Elfku..;]
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 19/08/2008 :  13:11:16  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ale jo, docela pekny, skoda ze ne tak funny jako ten puvodni.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 19/08/2008 :  13:11:59  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No ty 2 zensky vypadaj pekne, skoda ze ingame je to pomerne hruza, hlavne u HE

Co me se nelibi na tom videu, neni tam zadna poradna akce, jenom nejaky davy no name orku, Thar'zanek rve jak nas soused alkoholik co taha chrchel z paty, souboj maraudera se scoutem by mohl byt delsi, navic ten matrix efekt uz je docela nudnej a od kdy ma sorc frost spelly? :O Squig Herder je docela funny.

Edited by - Lobos on 19/08/2008 13:14:10
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 19/08/2008 :  13:13:30  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Čili Nogglli nám z toho všeho vyšlo, že plnohodnotné PvP je to, co baví tebe. To je rozhodně dobré vědět.



No ja musim nesouhlasit me z toho postu vychazi ne Neggroguma nejede specky pres klavesnici (nemacka cudliky) ale vsechno naklikava mysi, coz teda neni moc idealni pristup

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 19/08/2008 13:14:14
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 19/08/2008 :  13:42:19  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
inak este k tomu traileru on by mal mat vo finalnej verzii 5 mniut takze sa rad necham este prekvapit

PS: ale ten matrix efekt bol fakt nechutny
+ sa mi nepacilo ze ten marauder zo seba nevypotil ani kvapku krvi a pritom mal krizom prerazeny hrudny kos....ale inak super

Edited by - Methodius on 19/08/2008 13:46:27
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 19/08/2008 :  13:48:57  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by NoX

Čili Nogglli nám z toho všeho vyšlo, že plnohodnotné PvP je to, co baví tebe. To je rozhodně dobré vědět.



No ja musim nesouhlasit me z toho postu vychazi ne Neggroguma nejede specky pres klavesnici (nemacka cudliky) ale vsechno naklikava mysi, coz teda neni moc idealni pristup


Aha taky to ctu, ze to neni jen o mackani cudliku z toho vyvozuji ze vlastne klika mysi a obcas mackne cudlik coz uznavam uz zabava muze byt
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,03 seconds. on eygor Snitz Forums 2000