Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  19:35:22  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

takze wp/dok se daji trochu prirovnat enhance shamanovi z wowka? to by me bavilo :-D (resp. to me kdysi bavilo nez jsem byl nucen respecovat na resto)


Řekl bych že ne. Základní idea je že WP a DoK mají zcela oddělené pooly na dmg a heal. Ten na heal se sice malinko dobíjí out of combat a dá se dobít chanellovanou speckou, ale nejefektivnější dobíjení je pomocí melee dmg abilit.

Hypotetický příklad:
Rune priest má 100 Action pointů a abilita stojí 10 AP. On Chce dělat 50%dmg a 50%heal. Takže udělá 5xdmg a 5xheal a je na nule.

Warrior priest je na tom jinak. Udělá 10xdmg a například 8xheal (dobíjení není 100%).

Ale WP za to zaplatí - musí být ve přední linii, musí být na melee range, jeho healy jsou slabší, celkově mu to bude trvat mnohem déle...
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 28/08/2008 :  20:01:58  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
At long last, the 12GB Open Beta client is now available for download through our website. This download is open for anyone who is logged in at our website, but only Open Beta testers will be able to run the client. Open Beta testers include all current beta testers, Collector's Edition pre-order customers as well as customers who bought a Standard Edition pre-order via one of our premium partners. To download the client without Open Beta access will only slow the download for other users so we kindly ask you to respect this.

Please note: current beta testers will be able to patch their clients; no new download is needed if you already have one.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2008 :  20:33:47  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm zajimavy evropskej closed beta zatim nejede (patcher)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/08/2008 :  20:44:25  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
mno ja stahl nejakych 15mb a to bylo vse
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/08/2008 :  20:46:44  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Na wardb.com je opravdu hodně informací, možná až moc na to, aby podal stručnou představu o tom, jak se bude tahle gamesa hýbat. Renown Mastery, jak tuto "featuru" nazývá wardb.com, odhaduji na obligátní "racial ability", specifické pro každou classu. Co se "Tactics" týče, tak z hlediska funkčnosti mezi "Tactics" a "Career Mastery" (tedy kromě možnosti modifikace "Tactics abilit" vždy mimo combat) žádný rozdíl nevidím, takže zatím to odhadnu na jakousi lahůdku s líbivým názvem pro neůnavné "clickery". O "secondary poolu" u některých class už se taky něco psalo a z toho mála co vím, že má fungovat i inverzně, v závislosti na povolání, což se jako nápad zdá brilantně jednoduché, rád si přečtu všechny postřehy, speciálně na tohle poslední téma :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/08/2008 :  20:55:43  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin
Řekl bych že ne. Základní idea je že WP a DoK mají zcela oddělené pooly na dmg a heal. Ten na heal se sice malinko dobíjí out of combat a dá se dobít chanellovanou speckou, ale nejefektivnější dobíjení je pomocí melee dmg abilit.

Hypotetický příklad:
Rune priest má 100 Action pointů a abilita stojí 10 AP. On Chce dělat 50%dmg a 50%heal. Takže udělá 5xdmg a 5xheal a je na nule.

Warrior priest je na tom jinak. Udělá 10xdmg a například 8xheal (dobíjení není 100%).

Ale WP za to zaplatí - musí být ve přední linii, musí být na melee range, jeho healy jsou slabší, celkově mu to bude trvat mnohem déle...



Zajímavý příklad, škoda že pleteš hrušky s jabkama, začneš mluvit o rozdíle mezi "dmg a heal poolem" WP a DoK a končíš WP a RP :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 28/08/2008 :  21:15:14  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

takze wp/dok se daji trochu prirovnat enhance shamanovi z wowka? to by me bavilo :-D (resp. to me kdysi bavilo nez jsem byl nucen respecovat na resto)



Pokud by si ten enhancement shaman doplnoval manu tim jak dela melee dmg a za manu by pak nasledne hazel healy tak presne takhle to funguje.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 28/08/2008 :  21:17:35  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Dlho som hral Enhance shamana (moj main pre-TBC).. a ked som hral Disciple musim povedat ze podobnost je dost jasna.... Jasne, Enhance shaman nema ten mechanism s tou essence ktoru cerpa z bojov na healovanie..ale celkovo mozem povedat ze toho koho bavil Enhance Shaman bude bavit aj Warrior Priest alebo Disciple.
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  21:26:22  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt
...
Zajímavý příklad, škoda že pleteš hrušky s jabkama, začneš mluvit o rozdíle mezi "dmg a heal poolem" WP a DoK a končíš WP a RP :)


No já doufám, že nepletu. Rozdílný dmg a heal pool u melee healerů umožní delší periodu boje s dostatkem bodů. AP utrácíš za dmg, dmg dobíjí heal pool a ten pak vyčerpáváš healama.

Ostatní classy na to mají pouze AP a musí se rozhodnout je využijí.



Co se týká zdánlivé podobnosti melee healerů (WP a DoK) a "range dmg" healerů (Shaman a Archmág), tak ta je opravdu pouze zdánlivá. Oba principy jsou naprosto odlišné.

Shaman a Archmág dostávají za většinu svých dmg spellů 1 bod do "heal banky" a za většinu svých heal spellů 1 bod do "dmg banky". Bodů může být 0-5. V okamžiku použití jakéhokoliv kouzla z dané banky, dojde ke 100% vyčerpání nazbíraných bodů a právě použité kouzlo má svůj efekt nějakým způsobem zvýšen (například je kouzlo instant, nebo udělá větší dmg, nebo trvá déle a tak dále).
Například: dmg, dmg, dmg, dmg, dmg, insta velkej heal (normálně trvá vykouzlení 3sec.).
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  21:28:00  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Dlho som hral Enhance shamana (moj main pre-TBC).. a ked som hral Disciple musim povedat ze podobnost je dost jasna.... Jasne, Enhance shaman nema ten mechanism s tou essence ktoru cerpa z bojov na healovanie..ale celkovo mozem povedat ze toho koho bavil Enhance Shaman bude bavit aj Warrior Priest alebo Disciple.


Tak to ano, špatně jsem tě pochopil. Enhance shaman se nepodobá WP abilitama a mechanikou, ale tím, že jede melee a umí heal. Bude bavit stejné lidi. Ano.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/08/2008 :  21:37:14  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Dlho som hral Enhance shamana (moj main pre-TBC).. a ked som hral Disciple musim povedat ze podobnost je dost jasna.... Jasne, Enhance shaman nema ten mechanism s tou essence ktoru cerpa z bojov na healovanie..ale celkovo mozem povedat ze toho koho bavil Enhance Shaman bude bavit aj Warrior Priest alebo Disciple.


Tak to ano, špatně jsem tě pochopil. Enhance shaman se nepodobá WP abilitama a mechanikou, ale tím, že jede melee a umí heal. Bude bavit stejné lidi. Ano.


to je divny hral jsem enhance shamana, a disciple me nebavil v bete a tedy ho nebudu hrat ani v retailu
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  22:23:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
toz to je zajimavy jak se muzou nektery veci vnimat ruzne :-)

asi nezbyde nez to vyzkouset ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/08/2008 :  07:55:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Docela by mne zajímalo, jestli Mythic chystá i nějaké veteran rewardy. Blizzard se na ně vykašlal s jejich politikou vše pro všechny, ale tady by je mohli dát :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 29/08/2008 :  08:36:11  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Docela by mne zajímalo, jestli Mythic chystá i nějaké veteran rewardy. Blizzard se na ně vykašlal s jejich politikou vše pro všechny, ale tady by je mohli dát :)


Jeste to nevyslo a ty uz premyslis o veteran rewardech
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/08/2008 :  08:43:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Trošku předbíhám, já vím
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/08/2008 :  08:55:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Trošku předbíhám, já vím


notabene kdyz za mesic maximalne vsichni budou usilovne koncit protoze je to "nedodelana sracka" :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:11:32  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Aramir

Trošku předbíhám, já vím


notabene kdyz za mesic maximalne vsichni budou usilovne koncit protoze je to "nedodelana sracka" :)


Neser mě Perťáku, nebo ti rozšlapu tvojí gumovou kachničku.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:14:47  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Pánové, v zájmu zachování čitelnosti topicu, prosím nequotujte poslední příspěvek

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:27:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
je tu nekdo v bete kdo je vybaven geforce 7600gt kartou (prip. obdobnou) kdo by se podelil se zkusenostmi ohledne vykonu soucasneho enginu - hlavne ve "vetsim" pvp...?
jo a kolik ramky? pocitam, ze 1GB je minimum a optimalni 2gb?

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:33:23  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Na začátku bety jsem to hrával na 7900GT a běhávalo to obstojně. Při nižších detailech ti to bude chodit dobře.

Co se paměti týče, tak na starším notebooku s 1GB mi to dřív padalo a bylo to nehratelné. Teď na novém s 3GB mi to už jen padá

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:34:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Priste prosim posty o HW smerujte sem: http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30454

At to neni vsechno v jednom topicu.

Dik

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:35:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Aramir

Trošku předbíhám, já vím


notabene kdyz za mesic maximalne vsichni budou usilovne koncit protoze je to "nedodelana sracka" :)


Neser mě Perťáku, nebo ti rozšlapu tvojí gumovou kachničku.



uvidime tak koncem rijna ti tenhle post pripomenu :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:38:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Priste prosim posty o HW smerujte sem: http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30454

At to neni vsechno v jednom topicu.

Dik



aha pardon to jsem prehlid ;-) priste to tam napisu :-D

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/08/2008 :  09:44:14  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nic se nedeje. Jsme jenom lidi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 29/08/2008 :  14:01:42  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

........Co se "Tactics" týče, tak z hlediska funkčnosti mezi "Tactics" a "Career Mastery" (tedy kromě možnosti modifikace "Tactics abilit" vždy mimo combat) žádný rozdíl nevidím, takže zatím to odhadnu na jakousi lahůdku s líbivým názvem pro neůnavné "clickery"......




Bonusy Taktik jsou pasivni, neklikas na ne.

Edited by - Nogglli Guemaah on 29/08/2008 14:02:14
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 29/08/2008 :  14:24:25  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Na wardb.com je opravdu hodně informací, možná až moc na to, aby podal stručnou představu o tom, jak se bude tahle gamesa hýbat. Renown Mastery, jak tuto "featuru" nazývá wardb.com, odhaduji na obligátní "racial ability", specifické pro každou classu. Co se "Tactics" týče, tak z hlediska funkčnosti mezi "Tactics" a "Career Mastery" (tedy kromě možnosti modifikace "Tactics abilit" vždy mimo combat) žádný rozdíl nevidím, takže zatím to odhadnu na jakousi lahůdku s líbivým názvem pro neůnavné "clickery". O "secondary poolu" u některých class už se taky něco psalo a z toho mála co vím, že má fungovat i inverzně, v závislosti na povolání, což se jako nápad zdá brilantně jednoduché, rád si přečtu všechny postřehy, speciálně na tohle poslední téma :)



Máš to dost popletené, zjednodušeně to funguje takto:
1. Každé povolání má základní schopnosti (někdy nazývané actions, někdy core abilities), některé z nich spadají do jedné se tří masteries větví (které je ovlivňují), některé ne.
2. Pak máš taktiky (tactics) - což jsou pasivní schopnosti a mimo boj si je můžeš libovolně měnit ze všech tobě známých taktik. Ty fungují pořád a postavu nic nestojí a některé s nich jsou extra silné buď pro jednotlivce nebo i pro partu. Některé taktiky jsou společné dle rasy, jiné zase unikátní jen pro tvoje povolání a najednou můžeš používat 4 různé core taktiky, 2 taktiky za renown (RvR) a jednu za PvE.
3. Masteries - mistrovství, což je ta vlastní specialice dle povolání, neboli build či template: tzn. 25 (nebo až 30) bodů rozděluješ do tří různých stromů, jako ve WoW či AoC.
4. Morales - morálka, speciální extra silné schopnosti dle povolání a dle specializace tvé postavy, v síle od 1. do 4. řádu, jde to zase nastavit jako u taktik. Morálka se postupně zvedá jediným spůsobem a to přímo v boji a když použijete morální schopnost či umřete, je rázem zpátky na nule. Mimo boj také rychle klesne na nulu. Použití jinak nic dalšího nestojí a je instantní.

Pak jsou ještě vychytávky za Renown Rank - čili za úrovně postavy v RvR, za úroveň gildy, za držení hradu, atd atd.
Můžeš mrknout i sem:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/08/mechanics-of-war.html

Ninjagon
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 29/08/2008 :  14:35:56  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Ninjo, sice to nebylo na mě, ale díky za tvůj post.
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 29/08/2008 :  17:32:59  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
K postu Ninjy bych ještě upřesnil že:

ad1) Naprostá většina abilit do nějaké mastery spadá. Zvyšováním dané mastery se zlepšují i s ní spojené ability. Všechny ability se navíc zlepšují automaticky s každým levelem (nemají žádné úrovně jako fireball 1, fireball 2).

ad2) Taktiky jsou vlastně pasivní skilly. Člověk má k dispozici několik build (které si sám sestaví) a které pak může mimo combat měnit. 4 core + 2 PvP + 1 PvE je stav na 40 levelu - člověk začíná jen s 1 +1 +1 někdy okolo 10 levelu. Taktiky se také zlepšují s automaticky s každým levelem.

ad3) Body do masteries fungují sice opticky podobně jako ve WoW, ale herně je to dost odlišné. Body investované do masteries totiž zlepšují všechny ability, které jsou s danou mastery spojené. A jako bonus cca. každé 3. investované body do 1 mastery, umožní nákup dalšího skillu (ten ovšem také stojí bod a člověk musí volit, jestli ten skill vůbec k něčemu využije).

ad4) Morale ability se nastavují před bojem, ale nemají buildy. Není tedy příliš jendoduché je měnit podle situace. Mají společný cooldown - 60 sekund. Člověk musí často volit, jestli použije marale 1, nebo počká na morale 2, 3, 4. Za celou betu, jsem morale 4 nepoužil a morale 3 maximálně 5x. Kromě uvedených způsobů se morale vybije ještě při "flee". Morale se také zlepšují s automaticky s každým levelem.

ad5) Renown rank je vlastně PvP level. Za každý Renown rank dostane člověk renown bod. Za tyto body si pak hlavně zlepšuje staty (1 bod = +3 na stat) a později i třeba rezisty, hp, parry, dmg. Nebo si za ně může koupit PvP taktiky, které jsou ovšem využitelné jen v PvP. Navíc Renown rank odemyká PvP equip u vendorů...
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/08/2008 :  18:03:44  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Díky moc za moc infa, já hledal na offic fórech, nenašel nic a ztratil spoustu času. Jinak když už jste se tak hezky rozepsali, nehrál jste někdo Sorcerera ? Dneska jsem na wardb.com prolez všechny ability všech 20ti class a můžu říct, docela jsem se nudil, jediná classa která mě trochu zaujala byl Sorcerer/BW. Všechny "damage, hex" ability generujou Dark Magic/Combustion a pouze 1x (DHAR WIND/MELTDOWN) ji používá, respektive všechnu Dark Magic konvertuje na damáž a má 1s cast a 5s CD, takže skormně tipuju na jednu/dvě z nejvíc "burst damage" orientovaných class, což asi znamená DHAR WIND spam každých 5s ovšem zase netuším, jak funguje "backlash/explosion a mám pocit, že o něm budu číst v mnoha patchích, každopádně jestli jsem to odhad správně, tak jdu do hader :)


I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 29/08/2008 :  18:43:38  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Dark magic a combustion zvyšuje šanci na crit a crit dmg. Jejím spotřebováním na CD by se char hrozně okrádal. Podle mě je ta ability na:
1) insta dmg, když je to třeba, ale hlavně na:
2) ovlivňování výše critu vs šance na výbuch
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/08/2008 :  18:49:31  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Co sa tyka Dhar Wind a Meltdown..to su proste kuzla ktore ti umoznia resetnut tvoj dark magic a combustion.. to neni to iste ako Soul Essence u Disciple.. ty nezbieras Combustio a Dark Magic aby si to zas mohol na nieco minut.. ty sa proste snazis balancovat tvoj Dark Magic a Combustion aby ti stupala sila ale aby si to zas moc neprehnal kedze Dark Magic a Combustion ta maju sancu zranit/zabit pockas kuzlenia..
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/08/2008 :  18:59:48  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Dark magic a combustion zvyšuje šanci na crit a crit dmg. Jejím spotřebováním na CD by se char hrozně okrádal. Podle mě je ta ability na:
1) insta dmg, když je to třeba, ale hlavně na:
2) ovlivňování výše critu vs šance na výbuch



Teď jsem dočet Sorcerer guide na: http://www.warhammeralliance.com/forums/forumdisplay.php?f=210
1) DM ovlivňuje +dmg, o critu nic nepíšou, to je asi u BW
2) Suxererovi víc jak +71DM žere HP, cokoli nad prý hodně drsně
(takže asi ne moc "lag friendly" char :()


I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 29/08/2008 :  19:06:19  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
add k tem renown rankum, jeste bych je jednoduse pro DAoC hrace prirovnal k Realm Ranku, s kazdym RR dostanete bod na rozdelovani.

Renown bonusy jsou rozdeleny do 3 bloku, nez to rozepsavat je lepsi se kouknout SEM.
Pro jednotlive urovne trenovani techto abilit je to podobne jako v DAoC, za prvni uroven 1 bod, za druhou 3 body atd., tedy 1-3-6-10-14, celkem 34, tak jak to byvalo v DAoC, kdyz si clovek vymaxoval napr. aug str V.

Edited by - Pramen on 29/08/2008 19:07:21
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 29/08/2008 :  19:41:50  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
Here are some further answers to your common queries. Also please note that there are some updates to the original download FAQ list which can be found linked from this page.

Why can’t I patch?
The game patcher and login servers are not yet online. They will be switched on closer to the Open Beta.

The news says the client is 12GB but I have only downloaded 9.4GB. Am I missing something?
No you’re not. The downloader itself is downloading compressed files which will be a little smaller and there will be additional downloading available during Open Beta. These are largely localised Voice Over files which will make up the remaining 3GB or so.

I would like to use my own torrent program, is there a torrent link available?
http://download.goa.com/war/clientdl/wareuopenbeta.torrent
Yes of course, just use this link with your preferred torrent client.

I can’t enter my codes anywhere!
The page on the website where you can enter your codes is not yet online but will appear next week before the open beta begins. Keep checking the news page for news about this.

Will I be able to use this client for release?
Yes, you will be able to use the same client for release, it will just patch you up to the live version. No need to uninstall and reinstall from the box DVDs.
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 29/08/2008 :  20:01:27  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden
Will I be able to use this client for release?
Yes, you will be able to use the same client for release, it will just patch you up to the live version. No need to uninstall and reinstall from the box DVDs.


Parada, alespon o starost min.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/08/2008 :  23:04:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
We are pleased to announce the information that many of you have been waiting anxiously for - the Headstart dates!

All Collector's Edition pre-order customers will have access to the Headstart from the 14th of September while all Standard Edition pre-orders will be joining them a day later on the 15th. The full range of live servers will be available to choose from when the Headstart begins and you will be able to keep your characters and any progress you made with them for the live launch on the 18th of September (note that this only applies to characters created during the Headstart, all Open Beta characters will be wiped before the Headstart begins).

This will be a very exciting time for everyone as we begin the realm WAR in earnest!
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 29/08/2008 :  23:31:38  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
info o Scenarios (Scénáře, BG, Minigames,..)
http://ninjagon.blogspot.com/2008/08/war-scenarios_29.html

Ninjagon
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 30/08/2008 :  19:04:25  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA
jednu za PvE.


Ctu spatne, ze?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 30/08/2008 :  19:37:01  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by NINJA
jednu za PvE.


Ctu spatne, ze?



Ani nie :) len to je trosku zle formulovane.. to by skor malo byt "Jednu NA PvE"..
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 30/08/2008 :  19:43:08  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Nebo jeste lip. Je to jednu z Tome of Knowledge.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 30/08/2008 :  19:46:03  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RedGuard

Nebo jeste lip. Je to jednu z Tome of Knowledge.



To moze tiez pomylit.. Ludia si mozu mysliet ze ziskas jeden tactic slot za nejaky unlock z ToK.. co neni pravda.. ty zikas taktiky.. nie slot..
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 31/08/2008 :  00:33:05  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
jak rychle od vytvoreni postavy je mozne dostat dohromady do stejne zony vice povolani aby spolu mohly hrat?

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 31/08/2008 :  01:54:21  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

jak rychle od vytvoreni postavy je mozne dostat dohromady do stejne zony vice povolani aby spolu mohly hrat?



Ak to chces zobriat priamo do inej racial zony, tak nanajvys 10 minut.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 31/08/2008 :  07:53:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ak to chces zobriat priamo do inej racial zony, tak nanajvys 10 minut.



pomoci dobre vyreseneho rychleho cestovani nebo "diky" malemu svetu ?

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/08/2008 :  08:17:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Ak to chces zobriat priamo do inej racial zony, tak nanajvys 10 minut.



pomoci dobre vyreseneho rychleho cestovani nebo "diky" malemu svetu ?

A je spravne.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 31/08/2008 :  09:50:10  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Dvě připomínky:
1) Ve scénářích můžete spolu začít hrát ihned. Vytvoříte postavu, invitnete kamarády (i když jsou kdekoliv jinde ve světě), přihlásíte se do scénáře (kde vás to upgradne na level 8) a když vás to vezme, tak budete spolu.

2) Nejsem si 100% jist, ale i ten první přelet stojí peníze, které na začátku hry nemáte. I když je to myslím jen velmi málo.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 31/08/2008 :  09:55:18  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

jak rychle od vytvoreni postavy je mozne dostat dohromady do stejne zony vice povolani aby spolu mohly hrat?


Najdes war camp a tam jsou flight masteri a ten te posle kam budes chtit. Kdyz budes mit penize
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 31/08/2008 :  12:40:50  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by NINJA
jednu za PvE.


Ctu spatne, ze?



To je tak, když se vytrhne cast vety, protoze Ninjova veta dava smysl "....najednou můžeš používat 4 různé core taktiky, 2 taktiky za renown (RvR) a jednu za PvE." z tehle vety jasne chapu, ze v jedne prednastavene sade muzu pouzit jednu PvE taktiku(ze vsech PvE, co mam).
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/08/2008 :  16:43:12  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah
To je tak, když se vytrhne cast vety, protoze Ninjova veta dava smysl "....najednou můžeš používat 4 různé core taktiky, 2 taktiky za renown (RvR) a jednu za PvE." z tehle vety jasne chapu, ze v jedne prednastavene sade muzu pouzit jednu PvE taktiku(ze vsech PvE, co mam).



A já to dokonce chápu ak že můžu používat dohromady 7 taktik ... 4 core, 2 RvR a 1 PvE :) ... protože jinak by ta věta neseděla součtem 2 za RvR + 1 PvE = 3

Tak jak to tedy je


Noe

Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 31/08/2008 :  17:22:58  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
takhle:


Ninjagon
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000