Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:53:36  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

takovy jako dotaz ...
ja uz jako hrat muzu... ale.. customizace characteru je opravdu ale opravdu biiiidna .... vim ze v CE ma byt 12 xichtu navic... ale tohle jinak zustane ve standartu ?

predstava tisicu stejnych pandulaku ...
ja vim ze je to prkotina, ale prave proto by to mohli udelat poradne

nevim, ja sem zvykly na wowko, a tam taky beha v podstate jenom 15 druhu postavicek, na customizaci se*e pes, pravda na AOCu se mne vytvareni postavicky libilo moc, a tim to i skoncilo:)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:54:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
GOA v tom má tak obrovský bordel, že jedinou šancí bude smazat celou databázi před retailem a nechat lidi znovu dělat accounty.
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:55:29  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
No řekl bych, že se to po celé dva dny jebe, no ale pokaždé jiným způsobem - teď tam mám chybu s číslem, které jsem ještě neviděl. No je to beta, buďme v klidu.

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:56:05  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Fuujin

takovy jako dotaz ...
ja uz jako hrat muzu... ale.. customizace characteru je opravdu ale opravdu biiiidna .... vim ze v CE ma byt 12 xichtu navic... ale tohle jinak zustane ve standartu ?

predstava tisicu stejnych pandulaku ...
ja vim ze je to prkotina, ale prave proto by to mohli udelat poradne

nevim, ja sem zvykly na wowko, a tam taky beha v podstate jenom 15 druhu postavicek, na customizaci se*e pes, pravda na AOCu se mne vytvareni postavicky libilo moc, a tim to i skoncilo:)



hele i u wowka mi pripada ze toho bylo vice... a dokonce muzu rict ze za 3 roky hrani wow, jsem nenarazil na nikoho kdo mel stejneho jako ja ...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:57:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Fuujin : si nasaď helmu a neřeš pičoviny.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:59:33  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Fuujin : si nasaď helmu a neřeš pičoviny.


to nieje picovina pre mna je tvorba postavy tiez dost dolezita
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:01:59  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Nejlepsi je random a je klid, hlavne musi mit jizvu pres oko to je dulezity a pak uz je mi to uplne jedno
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:02:49  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin
hele i u wowka mi pripada ze toho bylo vice... a dokonce muzu rict ze za 3 roky hrani wow, jsem nenarazil na nikoho kdo mel stejneho jako ja ...

no to se nechcu hadat, vytvareni postav ve WARu sem nevidel, ale wow je dost mizerny..

ted sem se dival, orcice ma 8 ucesu, undedice 10, bloodelfice 15, gnomice 7, draenice 11, trolice 5! (tomu se mne ani nechtelo verit) a dalsi custom zbytku na tom neni lip.

Edited by - qsubt on 08/09/2008 18:04:06
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:08:58  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Fuujin, nie..vo WAR nebudu ziadne posuvatka, nebudes si moct nastavovat velkost a tvar tela, ruk, noh..cohokolvek.. to co vidis teraz je viac menej finalne..mozno tam pridaju par novych skinov, ucesov a podobne..ale nic extra navyse tam nebude.. A pravdupovediac je mi to uplne jedno.. Je tam viac moznosti ako vo WoW-ku a ja uprednostim rucno spravene skiny pred nejakymi posuvatkami hocikedy :)..stacilo mi v oblivione a AoC..
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:12:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Fuujin, nie..vo WAR nebudu ziadne posuvatka, nebudes si moct nastavovat velkost a tvar tela, ruk, noh..cohokolvek.. to co vidis teraz je viac menej finalne..mozno tam pridaju par novych skinov, ucesov a podobne..ale nic extra navyse tam nebude.. A pravdupovediac je mi to uplne jedno.. Je tam viac moznosti ako vo WoW-ku a ja uprednostim rucno spravene skiny pred nejakymi posuvatkami hocikedy :)..stacilo mi v oblivione a AoC..



V EvE je to nejdokonalejší systém. Strávil jsem 3x hodinu s vytvořením 3 charů a v konečném důsledku žádný vygenerovaný portrét nevypadal tak, jak jsem si to před tím hodinu nastavoval :-)
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:14:30  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

quote:
Originally posted by terawatt

to Marketa:
Nejenom na Ebayi, ale i tady na fóru se objevily nabídky k prodeji kódů do BA, takže to tvé heslo "free beta pro všechny" určitě neplatí.
Jinak nechal bych lidi nadávat, speciálně tehdy když jim nic jiného nezbýva


Na takovem freddyshouse jsem nezaregistroval, ze by nekdo zkousel ty klice prodavat, takze to napadne jen nejake exoty, kteri jsou jednoduse vycurani a chcou vydelat na lidech, kteri to az tak nesleduji (akce, newslettery, info). A ted kdyz nekteri z nich si vygenerovali vice klicu na prodej, ale nikdo to od nich nekoupi, a tedy to uplne zbytecne propadne.
A porad zde jsou lide, kteri o OB klic jeste stale maji zajem.

Ale urcite je tento velky cirkus kolem GOA uplne zbytecny. Lide si to vybiji na youtube a ve photoshopu, ale nic z toho co tu bylo postnuto mi neprislo vtipny, kdyz je kazdy tak chytry, tak GOA nabizi pracovni mista.
Jak uz je tu zminovano, muzeme byt i radi, ze tento problem se vyskytl uz ted, protoze pri releasu by kazdy rikal, ze tento problem si mela GOA vyresit v obdobi bety a myslim, ze staci den nebo dva, aby si clovek otestoval par classu, zkusil nejaky PQ, scenario a udelal si svuj obrazek o hre.





Ten problém se vyskytl i u DaoC, vážně věříš, že to bude při releasu jiný?
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:16:12  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

GOA v tom má tak obrovský bordel, že jedinou šancí bude smazat celou databázi před retailem a nechat lidi znovu dělat accounty.



Mě 2ou denní "activation key open beta test" úplně stačil !

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:16:16  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak uz jsem z toho opravdu jelen. Jak to teda ted je? Mam zaregistrovanej ucet v tom starym systemu a cekam na potvrzovaci e-mail.

Muzu ted tady http://www.war-europe.com/#/activation/ vyplnit e-mail, acc, pw toho uctu co jsem vytvoril ale neni potvrzenej, nebo musim nekde zaregistrovat novej? Pripadne kde teda a potom az zadat ten beta key? To je bordel toto :). Ani nevim jestli to jeste chci hrat po tom co ted vidim ^^.

Dekuji za radu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 08/09/2008 18:16:29
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:20:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Tak uz jsem z toho opravdu jelen. Jak to teda ted je? Mam zaregistrovanej ucet v tom starym systemu a cekam na potvrzovaci e-mail.

Muzu ted tady http://www.war-europe.com/#/activation/ vyplnit e-mail, acc, pw toho uctu co jsem vytvoril ale neni potvrzenej, nebo musim nekde zaregistrovat novej? Pripadne kde teda a potom az zadat ten beta key? To je bordel toto :). Ani nevim jestli to jeste chci hrat po tom co ted vidim ^^.

Dekuji za radu.



Já jsem to tak udělal. Zatím mi přišel jeden email, že mi potvrzují registraci. A třeba někdy dojde že mi potvrzují i ten klíč.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:21:09  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Pockej. Takze sis zalozil novej, nebo si tam napsal heslo a pw toho stareho uctu, kterej ti nepotvrdili?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Ondra12
Starting Member

26 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:21:53  Show Profile  Send Ondra12 an ICQ Message Send Ondra12 a Private Message  Reply with Quote
Mě přišel i ten potvrzovací mail na klíč ale v patcheru mě to pořád píše, že acc neexistuje, nevíte někdo co stim ? Díky
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:23:25  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ondra12

Mě přišel i ten potvrzovací mail na klíč ale v patcheru mě to pořád píše, že acc neexistuje, nevíte někdo co stim ? Díky


smazat a vykaslat se na to pripadne cekat a obcas zkouset

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:23:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Pockej. Takze sis zalozil novej, nebo si tam napsal heslo a pw toho stareho uctu, kterej ti nepotvrdili?



Toho starého co nepotvrdili. Ale teď ho po pouhých sedmi hodinách potvrdili a uvidím co dál.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:24:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ondra12

Mě přišel i ten potvrzovací mail na klíč ale v patcheru mě to pořád píše, že acc neexistuje, nevíte někdo co stim ? Díky


Cekat. :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:24:39  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Edit: uz jsem dostal odpoved. Thx Gabriel. Zkusim to a uvidim. Snad mi nenapisou neco ve smyslu: you have entered an invalid acc name and pw. Piss off and forget our Beta!

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 08/09/2008 18:27:09
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:27:25  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
taky mi prave dorazil...
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:29:07  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
tak sa mi po 30 hodinach podarilo activotat ucet, aky je stav servrov momentalne? ked pridem o 20.00 domov z prace aj si zahram, alebo budem cakat v nejakej fronte?
/ na adresu GOA, co ste cakali od bandy lenivych francuzkych imbecilov, ktory mali vcera nedelu tak ako mi, a rano prisli pekne na 9.00 do roboty a a po 8mich hodinach vypotili na homepage tu zalozku "code" /
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:29:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Ostatně za chvíli budou mít padla, takže zítra kolem 9.00 by mohli začít pokračovat
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:30:39  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ale ze je to navykovka tahle nova hra od GoA?

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:35:40  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nechapu jak takovahle spolecnost muze v roce 2008 vubec fungovat. Francouzi byli odjakziva neschopni a ted to jen potvrzuji. To samy jako GOA byl nas zakaznik v praci. Vecne byl na obede at jsem volal v 11 dopoledne nebo ve 3 odpoledne. Kdyz uz nahodou nebyl na obede tak mel poradu kam nejspis chodi travit to co za ty 4 hodiny na obede sezrali.

Fakt kokoti, iba kokoti...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:40:09  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
funguje vam to prihlasovani vubec ffs ... chci udelat novej ucet pac mi mail od nich neprisel (potvrzovaci)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:41:29  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Momentálně jsem trochu zmatenej(vygumovanej),koupil jsem WHO na 2D2 a došel mi key pro open betu,ten jsem teď použil v Code záložce na homepage,ten klič,ale asi nebude pro headstart ?,koupil někdo taky na 2D2 a má v tom jasno ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:43:36  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Je nejaka jina moznost stahnout ob klienta od jinud nez pres ten tupej downloader?...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:45:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Je nejaka jina moznost stahnout ob klienta od jinud nez pres ten tupej downloader?...



ja stahoval pres torrenty...

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:45:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
skus toto: http://www.fileplay.net/files/mmo/war/beta
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:55:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
New from IanC_Goa:
Q: How long before the confirmation emails arrive?

This will depend but the current turn around seems to vary between 1 and 2 hours

už čekám skoro tři
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:58:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

New from IanC_Goa:
Q: How long before the confirmation emails arrive?

This will depend but the current turn around seems to vary between 1 and 2 hours

už čekám skoro tři



No hlavně po té, co Ti přijde email že uznali klíč budeš dalších pár hodin čekat na zavedení do databáze těch, co se mohou lognout. :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:59:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

New from IanC_Goa:
Q: How long before the confirmation emails arrive?

This will depend but the current turn around seems to vary between 1 and 2 hours

už čekám skoro tři



No hlavně po té, co Ti přijde email že uznali klíč budeš dalších pár hodin čekat na zavedení do databáze těch, co se mohou lognout. :-)



Ono je stejně divné, když to napíše že můj klíč byl ověřen, na jaký email teda pak mám čekat, myslel jsem že už pak půjde se lognout do hry.
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:00:03  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Jsem ve stejnem stadiu uz skoro 2 hodky (Zadal sem klicek a cekam na hozeni do databaze na auth serveru ) :D Ea store poslal klicek dneska (4ty den) potvrzeni registrace bylo tak za pul hodky u me :d

Edited by - Fidlik on 08/09/2008 19:01:11
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:00:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

New from IanC_Goa:
Q: How long before the confirmation emails arrive?

This will depend but the current turn around seems to vary between 1 and 2 hours

už čekám skoro tři



No hlavně po té, co Ti přijde email že uznali klíč budeš dalších pár hodin čekat na zavedení do databáze těch, co se mohou lognout. :-)



Ono je stejně divné, když to napíše že můj klíč byl ověřen, na jaký email teda pak mám čekat, myslel jsem že už pak půjde se lognout do hry.



No bohužel :( Údajně to ani po té nejde.
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:03:29  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr


Ono je stejně divné, když to napíše že můj klíč byl ověřen, na jaký email teda pak mám čekat, myslel jsem že už pak půjde se lognout do hry.



tam i jak mas auth napsano


ja akorat doufam ze si pamatuju dobre heslo jak budu dalsi 3 hodiny cekat kdyz mi napisou ze mam blbe heslo tak me asi je*ne

Edited by - Fidlik on 08/09/2008 19:04:47
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:06:31  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
haha lol

v Mozille nevidim ten CODE link ale v IE hej -) takze asi zalezi aj na com ficime... njn bude nieco s namy zle :D

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:20:02  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
ze ja vul mazal toho US clienta.. uz jsem mohl krasne od vcerejska hrat.. ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:29:27  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

ze ja vul mazal toho US clienta.. uz jsem mohl krasne od vcerejska hrat.. ;P


Ze jsem ho nezacal tahat uz vcera! :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:29:47  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Momentálně jsem trochu zmatenej(vygumovanej),koupil jsem WHO na 2D2 a došel mi key pro open betu,ten jsem teď použil v Code záložce na homepage,ten klič,ale asi nebude pro headstart ?,koupil někdo taky na 2D2 a má v tom jasno ?


Mel jsi tam snad napsano ze je pro headstart? No asi nemel. Bylo tam ze je to open beta key. Budes muset dostat dalsi na head start a bonus itemy ve hre
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:34:18  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
GOA jede. Jsem cekal s cim prijdou ted a nezklamali. Protoze se celej login system zhroutil a nejsou schopni to dat do kupy tak ho tou novou strankou proste celej obesli. No sem zvedavej jestli budem zadavat cislo z retailu stejne :D
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:36:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Snad mi ten mail přijde zítra během rána, aby se mi během odpoledne aktivoval :)
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:37:26  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Snad mi ten mail přijde zítra během rána, aby se mi během odpoledne aktivoval :)

aktivuj si co chces, stejne se nelognes
ja jeste nemam ani vytvoreny acc

Edited by - qsubt on 08/09/2008 19:37:56
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:39:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://warhammeronlineeusignup.ytmnd.com/

Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:41:00  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://warhammeronlineeusignup.ytmnd.com/




No mel bys tam dat warning no sound :D :D ale jsem na tom stejne ... az mozna bez tak velkeho zoufalstvi :D
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:50:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Silenej spam, naposled jsem byl snad na strance 94

Uteklo mi neco zajimavyho? Vsimnul jsem si, ze je registrace vypnuta pricemz tam psali ze to melo jit v 16 CET ?

Ja si tu betu asi nezahraju

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:51:25  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

skus toto: http://www.fileplay.net/files/mmo/war/beta



dekuji, ale za ten torrent bych taky nezlobil...
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:53:18  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

quote:
Originally posted by ManiaCCC

skus toto: http://www.fileplay.net/files/mmo/war/beta



dekuji, ale za ten torrent bych taky nezlobil...



fileplayem tohle silenstvi zacalo.. horsi filehosting vybrat nemohli ;P neslo mi tam resume, takze jsem to nakonec stahl pres installer....

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:59:10  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
No fakt ze jo, nejde resume... :(

edit: takze jedu teda pres downloader, sice se to tahne jak kemr ale do rana to je...

Edited by - Mag1cWalker on 08/09/2008 20:02:06
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  20:02:23  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

quote:
Originally posted by ManiaCCC

skus toto: http://www.fileplay.net/files/mmo/war/beta



dekuji, ale za ten torrent bych taky nezlobil...


http://www.mininova.org/get/1746607 ?
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,88 seconds. on eygor Snitz Forums 2000