Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:24:26  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
33 hodin a stale ziadny e-mail :P ale mam cakat -)

1. The website confirmed that it stored your data but you haven’t received a confirmation e-mail yet:

You have to stay patient. There is no sense in trying to connect to the patcher before you have the conformation. Before, there was an additional delay between the conformation mail and your access to the server, but our technical team improved the situation and got rid of that delay.

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:25:26  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Ehm jenom tak pro jistotu bylo správný zadat ten key na http://www.war-europe.com/#/registration/ pod složkou CODE ????
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:28:44  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
i pres majl ze kod nebyl zaregistrovany sem ted zkusil klienta a opatchoval bohuzel se diky nedostatku pameti do hry nedostanu, zitra asi vyrazim na nakupy

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:29:46  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
jj udelal si to dobre .. akorat drsne ze shodili komplet moznost prihlaseni D a registrace z main page :D
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:36:41  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
...

Open Beta Server status: Online
Patcher: Online
Website: Online
Account registration: Offline
Open Beta key authentication: Unstable
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:40:44  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
hehe ako normalne mi ide patcher i ked ma poslali v maily do pizdy....no uvidim co sa z toho vykluje

ak mi to pojde asi si od radosti zajtra kupim kreatin :)

Edited by - Methodius on 08/09/2008 22:43:54
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:52:53  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
"Naturally, we will give you an update about the situation tomorrow morning."

Takze vsetci isli spat a maju v pazi :D idem aj ja.. Zajtra my uz mozno pride mail -)

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:53:38  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
No, ja važně začinam uvažovat o US verzi, digital delivery přimo z EA, je to dokonce levnějši než EU. Vědět o nějake česke nebo slovenske komunitě co jde na americky server, dlouho bych nevahal...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:55:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja uz tu open betu nejak neresim, otravilo me to natolik, ze se spis tesim na headstart

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Turok
Starting Member

25 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:55:15  Show Profile  Send Turok an ICQ Message Send Turok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

No, ja važně začinam uvažovat o US verzi, digital delivery přimo z EA, je to dokonce levnějši než EU. Vědět o nějake česke nebo slovenske komunitě co jde na americky server, dlouho bych nevahal...



to neviem ci by bol spravny krok, predsa odliv hracov v "US" nocnych hodinach ...
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 08/09/2008 :  22:56:34  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

No, ja važně začinam uvažovat o US verzi, digital delivery přimo z EA, je to dokonce levnějši než EU. Vědět o nějake česke nebo slovenske komunitě co jde na americky server, dlouho bych nevahal...



Pocitej ale s vetsim pingem...tak o 300-400 oproti evrope.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:04:57  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Turok

quote:
Originally posted by vlkodlak

No, ja važně začinam uvažovat o US verzi, digital delivery přimo z EA, je to dokonce levnějši než EU. Vědět o nějake česke nebo slovenske komunitě co jde na americky server, dlouho bych nevahal...



to neviem ci by bol spravny krok, predsa odliv hracov v "US" nocnych hodinach ...


No, East Coast -6 hodin... to neni tak zle když k tomu sedneš odpoledne. Navic proto zmiňju czsk komunitu.

To s tim pingem mě nenapadlo, to je fakt...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:06:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foebane

quote:
Originally posted by vlkodlak

No, ja važně začinam uvažovat o US verzi, digital delivery přimo z EA, je to dokonce levnějši než EU. Vědět o nějake česke nebo slovenske komunitě co jde na americky server, dlouho bych nevahal...



Pocitej ale s vetsim pingem...tak o 300-400 oproti evrope.



No to nemusí být nutně pravda.
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:07:58  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
Tak za celý den se mi nepodařilo potvrdit email, který mi přišel v noci i navzdory neúspěšné registraci. Tak tohle je chlív jakej snad nepamatuju. Začíná to dobře ....

Rimsy: virtuální světy.

Edited by - Rimsy on 08/09/2008 23:08:21
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:17:13  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
Ked ta banda tupcov nevie opravit problem za 35hodin + tak to moze mat iba 2 dovody.
1, Nekompetentnost
2, Zfetovany raptor vycina v serverovni a technici su posrany tam vliezt.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:17:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jestli někdo chce si zkusit open beta pro US, tak tady se dá vyžádat klíč
http://www.warcry.com/contests/register/warhammerbeta

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:21:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No kua ověření US open beta klíče trvalo ani né minutu, lol.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:27:12  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak uz vim proc se mi zdala ta grafika hnusna. Startovni lokace elfu je humus oproti tomu v cem zacinaji empire. U elfu je to takovy pusty a pripadnu si jako bych hral lineage. Strom, kus zelene plochy a dalsi strom, zase zelena plocha, steblo travy, pak nekde hozenej vuz apod. Pusobi to na me jako by to nebylo dodelany. U empire je ta lokace mnohem hezci.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:32:22  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No kua ověření US open beta klíče trvalo ani né minutu, lol.


Se nediv, kdyz si to mohli overovat jeste pred terminem zahajeni OB, nejsou tam zadne navaly. Kdyby GOA udelala overeni v prubehu tydne, tak bu se to mnozstvi lidi taky rozlozilo, nekteri by si to nechali na pozdeji, nekteri by si teprv ziskali beta key.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:34:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

quote:
Originally posted by spajdr

No kua ověření US open beta klíče trvalo ani né minutu, lol.


Se nediv, kdyz si to mohli overovat jeste pred terminem zahajeni OB, nejsou tam zadne navaly. Kdyby GOA udelala overeni v prubehu tydne, tak bu se to mnozstvi lidi taky rozlozilo, nekteri by si to nechali na pozdeji, nekteri by si teprv ziskali beta key.



JJ, nicméně i tak tam nebyl nával o víkendu a vůbec celkově to působí celé daleko profesionálněji na US stránkách, EU vypadá jak hodně špatný vtip. Už jsem si koupil US verzi, tak pak dám vědět jak je na tom ping.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  23:55:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tady se dá koupit US klíč, kdyby někdo měl zájem
http://www.offgamers.com/warhammer-online/us-c-1976-3424.ogm?tpl=2

Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 09/09/2008 :  00:06:57  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No kua ověření US open beta klíče trvalo ani né minutu, lol.


Ale staženi klienta bude trvat věčnost... na filefront čekačka přes tisic minut a kdovijaka bude rychlost, jine ftp sem nenašel a torrent běži pomalu jak prase...
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  00:11:18  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

33 hodin a stale ziadny e-mail :P ale mam cakat -)

1. The website confirmed that it stored your data but you haven’t received a confirmation e-mail yet:

You have to stay patient. There is no sense in trying to connect to the patcher before you have the conformation. Before, there was an additional delay between the conformation mail and your access to the server, but our technical team improved the situation and got rid of that delay.



Takze taky budu cekat ... abysme se az nam ten mail poslu uz nebyli oba sedivi a v duchodu kua.

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 09/09/2008 :  00:25:54  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
no zatial som to hral len tak zbezne 1 hodinku.......a zatial som spokojny, kvalitu textur urcite zvysia lebo podaktore kamene a skaly
vyzeraju naozaj dost zle na rok 2008 :) ale inak co sa mi to velmy paci a co naozaj kvitujem je akasy historicka realnost veci u empire...

ked vidim vsetky tie krasne renesancne brnenia
(normalne mi je luto ze je knight KotBS prec z hry) realne vizerajuce pistole, pusky, mece proste ja si na taketo veci potrpim

a po hernej stranke tazko sudit hral som to malo ale co sa rychlosti boja tyka nemam sa naco stazovat ...teda po tom co som vselikde cital tie staznosti tak som si predstavoval bohvie co ale bol som milo prekvapeny

Edited by - Methodius on 09/09/2008 00:29:42
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 09/09/2008 :  00:31:22  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Takže hrál jsem teď přes dvě hodiny, mám WH na 5. úrovni. Dělal jsem solo questy, na šampiona jsem potřeboval pomoct. Dvakrat jsem dokončil bublic quest, bavilo mě to. Na scénář už jsem nešel. Grafika mi nevadí. Startovní lokace empire je perfektní, dobře se v ní orientuje. Hraju na serveru Evyrion nebo tak nějak
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  00:50:35  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
jde vam to ted me to furt vyhazuje z hry :/

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/09/2008 :  01:14:11  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
me to ted taky vykoplo.
resp asi pred 20ti minutama

Edited by - Araya on 09/09/2008 01:14:33
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  01:19:14  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
no ono nejde hrat za trpaslike zatim, nejak se neloaduje start lokace, za ely to pujde, a za chaos taky to jsem zkousel, respektive zkousim :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/09/2008 :  06:38:50  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Se nediv, kdyz si to mohli overovat jeste pred terminem zahajeni OB, nejsou tam zadne navaly. Kdyby GOA udelala overeni v prubehu tydne, tak bu se to mnozstvi lidi taky rozlozilo, nekteri by si to nechali na pozdeji, nekteri by si teprv ziskali beta key.



opravdu je nechci hajit, nadruhou stranu mam porad takovy zvlastni neodbytny pocit ze to je beta slouzici k otestovani hry z jejich strany, ne ze strany hracu, takze pokud to udelaji najednou aby si vyzkouseli zatez tak to dava smysl ( i kdyz je pravda ze performance testy se daji provadet i jinak :))

co chci rict je ze pokud tohle pomuze aby head start probehl s mensimi komplikacemi pak je to dobre a treba naopak my budem mit head start v pohode a amici budou v haji, treba taky ne :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/09/2008 06:44:39
Go to Top of Page

Turok
Starting Member

25 Posts

Posted - 09/09/2008 :  06:41:20  Show Profile  Send Turok an ICQ Message Send Turok a Private Message  Reply with Quote
tak Confirmation Email to Open Bety mi prisiel 4:27 rano, takze makaju aj v noci ...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/09/2008 :  06:45:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Turok

tak Confirmation Email to Open Bety mi prisiel 4:27 rano, takze makaju aj v noci ...



leda tak jejich servery ktere postupne rozesilaji queue ulozenou v db

lastfm
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  06:48:27  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem právě teď přišel z noční a řikám si jak nepujdu spát a pěkně si zahraju, koukám že jste se nenudili

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  06:59:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já na dvou accountech nic, takže čekám už cca 14 hodin :-)
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:00:34  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Tak rano pred odchodem do prace checkuju mail a nic zkusim lognout a jde to. No aspon ze tak, at si ten mail treba nabouchaj :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:09:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Tak rano pred odchodem do prace checkuju mail a nic zkusim lognout a jde to. No aspon ze tak, at si ten mail treba nabouchaj :)



Hh, tak že bych vylezl z postele a šel zapnout PC ? :-)

EDIT: Tak ani hovno :-) Možná trhnu čekací rekord :-)

Edited by - Gabriel on 09/09/2008 07:19:20
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:21:07  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Super, mail mi přišel včera ve 23:36, takže to dneska rozbalím
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:26:01  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
v daoc byli pingy na US servery naprosto v pohode... na urovni mych pingu na evropske servery blizzardu ve wowku... takze si to preberte jak chcete...

mnohem vetsi problem byl v posunutym casovym pasmu, coz znamenalo, ze jakekoli vetsi akce byli od 1 rano naseho casu... vcetne raidu v ToA... takze slusnejsi hrani by dost zalezelo na tom jestli by se vytvorila nejaka silnejsi evropska komunita hrajici v US...

v daoc to chvili celkem fungovalo, ale bylo to dano (imo) hlavne tim, ze daoc v US byl proste o pul roku pred vsema ostatnima lokacema, takze kdo chtel hrat aktualni hru tak musel v US... u WHO slibuji myslim jiny pristup... no ale po tech poslednich 2-3ech dnech ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:29:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Přesně tak, DAoC byl bez problému, co se týče pingu. Ze začátku se tam dalo bez problému hrát v našem prime time, protože tam bylo spousta lidí z EU.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:34:17  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Já na dvou accountech nic, takže čekám už cca 14 hodin :-)


Ale no tak, vzdyt to jeste neni ani 24 - je treba byt trpelivy! :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:39:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Přesně tak, DAoC byl bez problému, co se týče pingu. Ze začátku se tam dalo bez problému hrát v našem prime time, protože tam bylo spousta lidí z EU.



A co evropské servery ? Mají pod vedením GOA nějaké problémy ? Kromě katastrofálního přístupu z jejich strany se mi zdálo, že EU WHO servery chodí v pohodě a ani žádné zvláštní problémy s latencí jsem neměl.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:55:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mě furt žádné potvrzení taky nepřišlo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:57:51  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Na EU jsem zkoušel jenom 14ti denní trial, ale bylo to bez problémů a pingy více než dobré. Bohužel anglické servery byly trochu prázdné :)

Podle mě i WAR servery pojedou bez problému (doufám), jen je potřeba, aby GOA opravili infrastrukturu na vytváření/managování účtů. I když začínám mít pocit, že o tohle se jim stará nějaká třetí strana.

Edit: Jinak jsem včera zkusil na chvilinku Spore a docela mě to chytlo. Ale víc nemůžu říct, protože stále brázdím kaluž s mojí amébou a hledám poslední evoluční část

Edited by - Aramir on 09/09/2008 08:00:19
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2008 :  07:59:11  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
Ja uz jsi nejsem uplne jisty, jestli jsem si to zadavani kodu jen nepredstavoval.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:08:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jak že byla ta cesta přes na war.europe, kde se zadával email, jméno, heslo a klíč? co zkouším, tak mě to jenom hází pořád na hlavní stránku.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:10:11  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Jak že byla ta cesta přes na war.europe, kde se zadával email, jméno, heslo a klíč? co zkouším, tak mě to jenom hází pořád na hlavní stránku.


http://www.war-europe.com/#/myproductkey/?lang=en
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:23:03  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Lidi, vim, ze uz to tady padlo, ale kdo ma cist vsechny ty stranky, kdyz to tady tak nabyva . Je mozne nejak prevratit EU klienta na US? Jak rikal Spajdr, overeni je hned, ucet zalozeny taky hned, ted uz jen klienta. Bez placeni to stahovat z fileplanetu je dost o nicem...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:23:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by spajdr

Jak že byla ta cesta přes na war.europe, kde se zadával email, jméno, heslo a klíč? co zkouším, tak mě to jenom hází pořád na hlavní stránku.


http://www.war-europe.com/#/myproductkey/?lang=en



To mi načte to boční okno na přihlášení akorát a to je vše
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:24:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Lidi, vim, ze uz to tady padlo, ale kdo ma cist vsechny ty stranky, kdyz to tady tak nabyva . Je mozne nejak prevratit EU klienta na US? Jak rikal Spajdr, overeni je hned, ucet zalozeny taky hned, ted uz jen klienta. Bez placeni to stahovat z fileplanetu je dost o nicem...



Zkoušel jsem to a nejde to, musíš sosnout US klienta, ale to není až takový problém, dej si www.torrent-finder.com tam napiš Warhammer Online open beta US a najde ti to torrent.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:28:12  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr


To mi načte to boční okno na přihlášení akorát a to je vše


Mě to načte komplet i s tím formulářem. Zkus to v jiným prohlížeči nebo ctrl+f5
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 09/09/2008 :  08:28:13  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
huraaaa uz patchuju :) a neptejte se me radsi jak jsem dokazal ziskat potvrzeni :) PS: stacilo jim to poslat tak 9x a potvrzeni me prislo do dvou min :)

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo

Edited by - Leendrix on 09/09/2008 08:39:34
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,03 seconds. on eygor Snitz Forums 2000