Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:06:39  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

pane detektive noxi to ze nekdo hraje AO neznamena ze je flamuje po celym imperiu..

na icq budu vecer jeste jich mam 5 vygeneroval sem si jich vic a prisli me vsechny sice pozde ale prece



Pokud bych patrila mezi stastne, kterym to posles, tak prosim na
e-mail: marketa.stepanova1@seznam.cz

Predem dekuji, snad budu mit vetsi stesti nez s e-mailem od GOA 20+ hodin a nic.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:07:22  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by exparotiminator

Nema nekdo k zapujceni beta ucet na US serveru? Chci si jen vyzkouset jestli mi hra pojede obstojne na notebooku. Predem diky. Na oplatku muzu zapujcit UE account. exparotiminator@gmail.com



Neměl jsem tušení, že EU verze nejde na notebooku

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:13:26  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by exparotiminator

Nema nekdo k zapujceni beta ucet na US serveru? Chci si jen vyzkouset jestli mi hra pojede obstojne na notebooku. Predem diky. Na oplatku muzu zapujcit UE account. exparotiminator@gmail.com



Neměl jsem tušení, že EU verze nejde na notebooku



co takhle delit notebook od notebooku.
Go to Top of Page

exparotiminator
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:21:43  Show Profile  Send exparotiminator an ICQ Message Send exparotiminator a Private Message  Reply with Quote
Tak to zkusim jinak:
Nema nekdo k zapujceni beta ucet na US serveru? Chci si jen vyzkouset jestli mi hra pojede obstojne na notebooku (mam obavy ze mam slabsi hardware). Predem diky. Na oplatku muzu zapujcit EU account (o nemz se obavam ze kvuli problemum u goa stejne nebude fungovat). exparotiminator@gmail.com
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:23:44  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

Paráda přišel mi mail Your code hasnt been registered:(


to nevadi to ti pojde mne to vcera prislo tiez a o hodinu nato som sa mohol prihlasit a pustit betu takze np :)
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:32:28  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz je clovek u spusteni 5-6 onlinovky tak se temhle postum musi smat, kazda hra ktera se spousti ma vzdy uplne to nejhorsi spusteni a ty nejvetsi problemy a vechny hry pred ni mely vzdy hladsi spusteni a ta tolik kritizovana stara hra je najednou uplne zapomenuta, a wowko ktery lagovalo 3 mesice v kuse je najednou bez chyby a blizzard je pan buh :)

shodou okolnosti jsme dnes spousteli nejvetsi nemecky medical portal a vse bez problemu :) jeste mam cas si to tu cist





Pan je koukam nejaky znalec ... hele reknu ty to na rovinu - nemel sracky ;) Wow po spusteni melo problemy a to beru (lag, queue's atd.), who je bude mit taky ... ale zakladni rozdil je v tom ze KAZDA wow beta proste bezela v pohode, mela betovske problemy atd. ale registrace, beta keys, klient, potvrzovani na mail a ostatni ZAKLADNI VEC proste sli ... stejen tak jako i AoC (ktery to vyresil tim ze pustil registraci driv...). Tohle co se deje s WHO je proste amaterstvi, obzvlast kdyz se podivas ze v americe to proste jde.

Nepovazuju se za netolerantinho cloveka, ale kdyz nejaka firma neni schopna ani ucty zaregistrovat a live spusteni ma byt za tyden, that makes you wonder...

Jinak ten vas medical portal asi fakt nema takovej naval jako who, ale i tak asi ma dost pristupu, coz potvrzuje ze kdyz se neco naplanuje tak to jde ... prace GOA mi pride ze serano zbudili zaplni server, a rekli "tak kluci dame si jeste jedno vinecko a tak to zkusime pustit".

Lidi z GOA/Mythicu ktery pisu te zpravy a gm-ka ktery nespi aby podali nejake vysvetleni jsou bohuzel obeti spatneho planovani a je mi jich opravdu lito.


Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:35:02  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
No Colldore ja si naopak u ostre verze WoWka pamatuju, byl sem v te druhe vlne, jak sem asi 4 hodiny cekal nez se ten jejich zasekanej apache probral a registrace kodu mi prosla. Takze WoWko bych tu zrovna nevytahoval :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:36:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak na výměnu AoC klíče jsem čekal taky přes den už ve full verzi.

Jinak kdyby nějakej dobrák měl klíček navíc, tak filda.p@seznam.cz , třeba vám za něj v sobotu večer pošlu svuj, až mi přijde.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:38:58  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

No Colldore ja si naopak u ostre verze WoWka pamatuju, byl sem v te druhe vlne, jak sem asi 4 hodiny cekal nez se ten jejich zasekanej apache probral a registrace kodu mi prosla. Takze WoWko bych tu zrovna nevytahoval :)



Jako ja to beru, nic by nerek kdyz by who neslo v nedeli a pak behem open beta testu melo vypadky, problemy atd. Od toho je tu beta.

ale promin - udelal jsem dva accounta, ani jeden nebyl potvrzenej. Zadal jsem beta key na ucet ktery by moh fungovat, nic neprislo ... proste si to nezahraju, a aby rek pravdu ani si to v budoucnosti do live pusteni nezahraju.

Takze davam vedle sebe open beta spusteni wowka a who ... open betu u wowka jsem hral i americku, i evropsku i korejskou, a kazdou jsem proste hral. Padalo to, ale slo to.

Tohle je maximalni demence co goa dela. A pokud si myslite ze tohle do live spusteni zmizi ... gl.

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 09/09/2008 14:39:40
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:39:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já byl u startu WOW jak v US tak v EU a z registrací kódu nebyl vůbec žáden problém, až jedině pak přetížené servery a lagy, případně zaseknutí postavy při lootování nebo mining, kdy postava pak "jezdila" s pozicí když se sehne a lootuje. Ještě bude sranda jak to GOA všem sprovozní a pak začnou pro změnu lagovat servery, ať to dopadne jakkoliv, GOA prostě nevěřím, jsou to amatéři.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:42:17  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Ja samozrejme GOA neobhajuju, myslim si o nich svoje. A to, ze pustili vytvareni accountu a registraci klicu ve stejny den jako servery open bety je ta nejvetsi kravina co mohli udelat.

Nicmene jak psal rash, zadna hra, ktera byla hodne ocekavana herni populaci, tzn ocekaval se velky priliv hracu, nemela start uplne v pohode a rychle se na to zapomina.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:46:10  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
tak na warcry.com som dostal key za 5 sec. registracia na warhammer.com asi za 1minutu, a pretoze som fileplanet subscriber, tak ma hned redirectlo na download US clienta, a taham co mi linka staci
PS. uvazujem o predaji eu verzie z d2d a asi sa cely klan presunieme na US servre, pretoze to zo predvadza ta banda frantikov, tak to som este za moju 8rocnu online karieru nezazil.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:55:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já byl u startu WOW jak v US tak v EU a z registrací kódu nebyl vůbec žáden problém, až jedině pak přetížené servery a lagy, případně zaseknutí postavy při lootování nebo mining, kdy postava pak "jezdila" s pozicí když se sehne a lootuje. Ještě bude sranda jak to GOA všem sprovozní a pak začnou pro změnu lagovat servery, ať to dopadne jakkoliv, GOA prostě nevěřím, jsou to amatéři.



ja si teda pamatuju ze jsem se 3 dny zkousel prihlasit na svuj ucet ve wow abych zastavil subscription a az po 3 dnech se mi to povedlo a to uz bylo par mesicu po spusteni.

GOA, funcom, Blizzard, SOE kazdej ma nekoho a kazdej ma s nekym tu nejhorsi zkusenost, u me je to treba ncsoft no.

lastfm
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:57:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Proc ncsoft? Snad si to s necim nepletu, ale urcite jsem pres ne neco hral... Nebyla to Tabula Rasa? Pak nejaky free hry taky.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:02:34  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Já vyloženě špatný zkušenosti nemám s žádnou společností. Když jsem třeba nevěděl login, tak mi ho do dvou dní u NCSoftu i CCP dokázali poslat, takže si stěžovat nemůžu.
Pokud GOA zvládne během tohoto týdne opravit ten jejich systém, tak nečekám větší problémy.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:13:57  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Velky souhrn informaci od Magnuse: je to uprostřed stránky a je to dlouhy na copy

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=76947&page=256

tohle mě ale dostalo

Retailer updates
The EA Store have had problems distributing the Open Beta keys. Status: investigating.

jestli budou mít stejný problem s rozesíláním head start a full key tak si ti kdo maj verzi od EAstore asi moc brzo nezahrajou.



Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 09/09/2008 15:14:47
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:37:46  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
registrace zase fachá, tak zkusíme nový účet
http://www.war-europe.com/#/registration/

potvrzení na vytvoření účtu přišlo na gmail za dvě minuty.

Edited by - spajdr on 09/09/2008 15:41:02
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:43:31  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

registrace zase fachá, tak zkusíme nový účet
http://www.war-europe.com/#/registration/

potvrzení na vytvoření účtu přišlo na gmail za dvě minuty.

du zkusit, EDIT: oh, podarilo se mne prekonat prizrak code 414 a mam svuj prvni account, uplne mne to naplnilo optimismem

Edited by - qsubt on 09/09/2008 15:46:13
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:46:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Teď přišel druhý mail, welcome to WAR, tak už jenom ověřit klíč a hurá do hry, snad to přijde
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:51:32  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Doufám, že budu mít na sběratelský krabici nápis: Ty seš ale ču*ák, viď, kdyby sis vzal klíč na betu zdarma, moh si už hrát, jenže si musel mít sběratelskou a betu si platit, tak nečum, že ses do ní nedostal.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/09/2008 :  15:51:55  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa
jestli budou mít stejný problem s rozesíláním head start a full key tak si ti kdo maj verzi od EAstore asi moc brzo nezahrajou.

nevim, mne muj klic poslali vcas, takze snad poslou pak i dalsi.
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:09:54  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
49 hodin ... stale neprisiel mail...

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:15:31  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

49 hodin ... stale neprisiel mail...

15minut zatim nic
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:16:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
General Update
15:50 CET, September 9 - Where we are right now
During the night between Monday and Tuesday, the backlogged key validation confirmation e-mails were processed and sent out to players.

Many of the players who then received the confirmation of their key validation could still not gain access to the client patcher.

This was caused by a delay between the confirmation of keys and the activation of beta access. This morning, our technicians were able to bridge this problem and players should now be able to patch and log in immediately after they receive their key validation.

With all the various problems and technical bottle-necks we have faced the last couple of days, we are now happy to announce that more than 70 000 Europeans have full access to the Open Beta servers.
We have seen a strong development of server population and our game servers are continuing to perform very well overall.
The few game server issues we have had has been quickly identified by our monitoring team and our internal server status notification systems has proven successful.

Although we are seeing a positive development on many of our platforms, this is much too late. Our systems have not performed satisfactory and we have much, much work to do. Let there be no mistake about one thing though: GOA are 100% committed to WAR in Europe, and we have Mythic by our side, supporting us. There has been increasing drama in the community and speculations are flying left and right. Variations of "we told you so" and "GOA has failed, Mythic should take over and provide WAR to Europe" etc has been uttered countless times over the forums. As much as we humbly accept much of the critique directed toward us for the way we have managed the Open Beta launch, let a couple of things be clear:

GOA and Mythic are in this together, as we have for years. We've been through purgatory together and we've gotten back into the horse. The European Open Beta launch has not lived up to our, Mythics nor our customers expectations and we are sorry for this.

Setting up a business and infrastructure capable of delivering WAR to hundreds of thousands of Europeans in five different languages is not a trivial task. We have had a couple of days of setbacks, but we will get back there and deliver, with the help and support of Mythic.
This is beta. This cannot be underlined sufficiently. When Heathrow launched a new terminal earlier this year, they were supremely confident that they would be able to handle the hordes of passengers going through their system. And they had good reason to be confident; the new terminal was truly state-of-the-art in every way, they had a significant over-capacity, they had executed very successful simulations and rehearsals. Yet at launch day, everything just crumbled. Whether it is an airport or an Open Beta of an MMO, large operations have one thing in common: it is impossible to simulate and prepare for them. No amount of preparations can prepare you for the real thing. This is precisely why we have an Open Beta, as opposed to just launching the game as-is.

Words cannot explain how committed and keen GOA are to bring WAR to Europe. This is why we will let actions speak for us. Very interesting announcements will be available at war-europe today.



Edited by - spajdr on 09/09/2008 16:16:56
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:16:51  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

49 hodin ... stale neprisiel mail...



To už ti nepřijde máš někde chybu zkus nový account a celej ten ojeb projít znovu.

Teda apoň to tipuju že už ti nepřijde protože 49 hodin je fakt masox.

Mě taky ještě nedošel zatim 7 hodin.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:18:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Yurrk

49 hodin ... stale neprisiel mail...



To už ti nepřijde máš někde chybu zkus nový account a celej ten ojeb projít znovu.

Teda apoň to tipuju že už ti nepřijde protože 49 hodin je fakt masox.

Mě taky ještě nedošel zatim 7 hodin.



myslíš že nepříjde? zrovna někdo na WH fóru psal

Okay this is unbelieveable. I've got validation mail today, 56 hours from the point I registered. Now I was adviced to validate that account by following the link, yet it gives me 303 error code.


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:21:20  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

General Update
15:50 CET, September 9 - Where we are right now....


to sou takový bullshity že se mi chce blejt velebnosti a to přirovnání s terminálem na Heathrow je vrchol.

Jdu do práce, ráno jsem tu a pevně věřím že už to pojede

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:25:18  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Yurrk

49 hodin ... stale neprisiel mail...



To už ti nepřijde máš někde chybu zkus nový account a celej ten ojeb projít znovu.

Teda apoň to tipuju že už ti nepřijde protože 49 hodin je fakt masox.

Mě taky ještě nedošel zatim 7 hodin.



myslíš že nepříjde? zrovna někdo na WH fóru psal

Okay this is unbelieveable. I've got validation mail today, 56 hours from the point I registered. Now I was adviced to validate that account by following the link, yet it gives me 303 error code.






Mne sa zda ze to maju nejako po castiach povedzme 5000K a podla abecedy... Ked to spravia zoberu dalsich 5K.. pretoze dvaja kolegovia uz maju maily od vcera. Ich maily zacinaju na P a moj na Y... ale uz mam toho dost...

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:30:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Very interesting announcements will be available at war-europe today.






No to bude něco ve stylu: strašně se všem omlouváme a za to dáváme headstart ještě o den dřív, než jsme plánovali.

Ale to celkem nevadí, protože se do něj stejně polovina lidí nedostane :-)
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:31:39  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Yurrk

49 hodin ... stale neprisiel mail...



To už ti nepřijde máš někde chybu zkus nový account a celej ten ojeb projít znovu.

Teda apoň to tipuju že už ti nepřijde protože 49 hodin je fakt masox.

Mě taky ještě nedošel zatim 7 hodin.



myslíš že nepříjde? zrovna někdo na WH fóru psal

Okay this is unbelieveable. I've got validation mail today, 56 hours from the point I registered. Now I was adviced to validate that account by following the link, yet it gives me 303 error code.






Mne sa zda ze to maju nejako po castiach povedzme 5000K a podla abecedy... Ked to spravia zoberu dalsich 5K.. pretoze dvaja kolegovia uz maju maily od vcera. Ich maily zacinaju na P a moj na Y... ale uz mam toho dost...



Me taky neprisel mail od prvniho uctu ktery jsem udelal, a zacinal na C ... tak jsem se na to vysral a ted jsem udelal novy :) uvidime jeslti pride...

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:32:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr
Very interesting announcements will be available at war-europe today.






No to bude něco ve stylu: strašně se všem omlouváme a za to dáváme headstart ještě o den dřív, než jsme plánovali.

Ale to celkem nevadí, protože se do něj stejně polovina lidí nedostane :-)



A nebo že uvolní dalších 100k open beta klíčů
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:42:23  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
o jakem WH fore se tu mluvi? je nejaky oficialni open beta forum?

ja jeste ani nemam ucet ;[ .. a nastarej si nemuzu vzpomenout.. hruza. meli to tak udelat od zacatku. po vlnach poustet open beta keye a i registrace a validace

edit..docela sranda jak tam pisou na webu ze 70k fans uz muzou hrat.. za 2 dny.

Funcom mel v OB pres 500k uctu a bez problemu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 09/09/2008 16:43:36
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:48:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Fórum to je
http://www.warhammeralliance.com/forums/
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:50:35  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
neví někdo za jak dloho přijde potvrzovací mail abych dokončil create accountu???
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:54:57  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
TY VOLE MAIL PRISEL A MAM UCET ASI :))

jeste beta key zaktivovat... a mzona si i zahraju:)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  16:57:48  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
za jak dlouho ti přišel po zaregistrování???
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:01:18  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

TY VOLE MAIL PRISEL A MAM UCET ASI :))

jeste beta key zaktivovat... a mzona si i zahraju:)



No to mnohem jednodušší máš za sebou :-)
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:06:07  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

za jak dlouho ti přišel po zaregistrování???


Mne prisel do peti minut, ale overovani klice bude na dyl.

Edited by - Pramen on 09/09/2008 17:07:01
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:07:56  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Pohoda mail na account a ted musim do ty složky CODE??? a tam mam zadat login a to heslo co jsem zadal na tom accountu???a do těch kolonek muj beta key???:)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:15:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

Pohoda mail na account a ted musim do ty složky CODE??? a tam mam zadat login a to heslo co jsem zadal na tom accountu???a do těch kolonek muj beta key???:)



Ano, přesně tak.
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:16:29  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
oki no jdu posekat zahradu a až se vrártim tak doufám to tam bude:)jsem ale naivní co?:)
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:16:50  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Hoj

kde stiahnem US beta client ? nejakky link ? pls -)

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:36:18  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Colldor

TY VOLE MAIL PRISEL A MAM UCET ASI :))

jeste beta key zaktivovat... a mzona si i zahraju:)



No to mnohem jednodušší máš za sebou :-)



Presne, jsem tam kde jsem mel byt v nedeli rano :)

jinak jak vypada kdyz ty overi beta key? Pride zvlastni email ohledne toho nebo ten kde je summary uctu:

Welcome to WAR

Welcome Colldor,

Warhammer® Online: Age of Reckoning#153; is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the victory of your comrades-in-arms.

Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone. Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.

bla bla bla

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:39:12  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

Hoj

kde stiahnem US beta client ? nejakky link ? pls -)


LOL, co zkusit treba... www.google.com
a tam si zadas trebaaaaa, US client warhammer download
a das enter, co ti asi naskoci, ha? nevim, sice si aspon napsal.. "pls", ale stejne mne podobne dotazy vzdy prekvapi jak sou neketri lide lini;]
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:48:20  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Ten chicken debuff je celkem mazec...
http://www.youtube.com/watch?v=L-qw51LtIU4
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:49:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nechci moc provokovat, ale me uz se patchuje... login mi to sezralo... ted jeste uvidim jestli me to pusti i do hry

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:55:12  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

nechci moc provokovat, ale me uz se patchuje... login mi to sezralo... ted jeste uvidim jestli me to pusti i do hry


Tak neprovokuj
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:55:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

nechci moc provokovat, ale me uz se patchuje... login mi to sezralo... ted jeste uvidim jestli me to pusti i do hry



nechci ti kazit naladu ale vis ze za 5 dni bude wipe ? :)

lastfm
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 09/09/2008 :  17:59:50  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by celdric

nechci moc provokovat, ale me uz se patchuje... login mi to sezralo... ted jeste uvidim jestli me to pusti i do hry



nechci ti kazit naladu ale vis ze za 5 dni bude wipe ? :)


Vis ze za 5mld let bouchne slunce a udela to tady peknej bordel ? :D proc se trapit necim co ocividne prijde ale jeste to tady neni ? Nekaz aktualni radost :D
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 09/09/2008 :  18:15:09  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidlik
Vis ze za 5mld let bouchne slunce a udela to tady peknej bordel ? :D proc se trapit necim co ocividne prijde ale jeste to tady neni ? Nekaz aktualni radost :D



Bordel ti udělá vpodstatě každá miliarda.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000