Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 09/09/2008 :  18:17:20  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt


Bordel ti udělá vpodstatě každá miliarda.



bordel je to ze uz +- 24h cekam na potvrzeni klice do bety :D
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  18:43:14  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
:P no caso hladat ked niekto uz vie -) tak spravil som ucet na fileplaynet alebo co to je... zaplktil som si downoload a uz taham US beta... Daoc som tam hral roky a v pohode.. 100-200 ping je OK... momentalne dnes nemam naladu na GOA srace... a patche ktore budu mesiac meskat a pod. Som spravil acc a overenim a vsetkym k tomu v US za 2.5 min.. uz len dotaham a idem na vec... skusim aj Eu ked uz to mam ale sance tomu nedavam

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 09/09/2008 :  18:48:17  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Se mi libi, jak si vsichni merite stopkami potrebny cas pro provedeni registrace :)
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  19:03:19  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Warhammer® Online: Age of Reckoning™ is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the victory of your comrades-in-arms.

Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone. Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.

Tohle mi přišlo ale s Beta key tam nic nepíšou to asi neni ono co nejde se mi stejně lognout:(
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  19:07:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

Warhammer® Online: Age of Reckoning™ is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the victory of your comrades-in-arms.

Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone. Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.

Tohle mi přišlo ale s Beta key tam nic nepíšou to asi neni ono co nejde se mi stejně lognout:(



Tak tak, tímto to pro většinu z nás skončilo
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  19:30:14  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
No doufám že 18.09 to bude fungovat lépe:)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/09/2008 :  19:50:58  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

No doufám že 18.09 to bude fungovat lépe:)




Já, doufám, že už 14-

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:11:33  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
lol ma prave nieco napadlo :p

Budem moct hrat tu uS beta verziu z fileplanet ? tam pisu ze to je len pre nz au us. take nieco... ale kluc registracia a pod vsetko okolo toho islo v pohode teraz taham... snad to zas nebudem musiet stahovat z d2d.. kedze tam je odkaz pre uk:-O

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:17:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Neuvěřitelné, ale mám funkční betu :-)

Jediné co jsem udělal oproti normálu, že jsem odškrtnul Remember login name. Ne zaškrtnul, ale odškrtnul :-)

Jinak, email nepřišel
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:22:42  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
ty jo mě taky:)po odškrtnutí:)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:22:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Prisly mi 2 maily, ale nejak se nemuzu dostat k zadani CD klice

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 09/09/2008 20:26:23
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:28:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Neuvěřitelné, ale mám funkční betu :-)

Jediné co jsem udělal oproti normálu, že jsem odškrtnul Remember login name. Ne zaškrtnul, ale odškrtnul :-)

Jinak, email nepřišel



To je dobrá cipovina ale fakt to zabralo, tak to je lolec.
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:30:39  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
lol jj odskrtol som to a patchuje

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:33:18  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
to je burdel ja furt nic at zaskrtnu odskrtnu .. asi to vsecno znicim
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:33:36  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Neuvěřitelné, ale mám funkční betu :-)

Jediné co jsem udělal oproti normálu, že jsem odškrtnul Remember login name. Ne zaškrtnul, ale odškrtnul :-)

Jinak, email nepřišel



No tohle zni dost neuveritelne nez aby to byla pravda a navic jsem to zkousel a me to nefunguje,pokud teda myslite save login name v patch clientovi.
Go to Top of Page

Cornelu
Starting Member

12 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:33:56  Show Profile  Send Cornelu an ICQ Message Send Cornelu a Private Message  Reply with Quote
Kamos to zkusil normalne (nic neodskrtaval) a slo mu to, tak dal vedet a me to taky jede a uz si vybira i postavu (zadny potvrzovaci mail mu doted neprisel).
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:35:30  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foebane

quote:
Originally posted by Gabriel

Neuvěřitelné, ale mám funkční betu :-)

Jediné co jsem udělal oproti normálu, že jsem odškrtnul Remember login name. Ne zaškrtnul, ale odškrtnul :-)

Jinak, email nepřišel



No tohle zni dost neuveritelne nez aby to byla pravda a navic jsem to zkousel a me to nefunguje,pokud teda myslite save login name v patch clientovi.



jop a ide to :-O

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:39:53  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Ellyrion???tam se asi chodí????
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:40:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A deme pařiiiiit :)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:45:26  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


Retailer updates
The EA Store have had problems distributing the Open Beta keys. Status: investigating.


Potom ze plasim.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:53:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A deme pařiiiiit :)

http://hoax.cz/
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:53:50  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
Hele kdyz kliknete znovu na to potvrzeni registrace v mailu kterej vam od nich prisel co vam to pise?Me to pise,ze acc suspended,acess blocked...coz me teda znepokojuje
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  20:57:24  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Na jakej jdete server je to tam dost full
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  21:03:02  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Tak opatchoval som kolegov acc dam login a nic... asi mu este neoverili kod... no ale je to krok zo sraciek :D

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 09/09/2008 :  21:05:30  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Neuvěřitelné, ale mám funkční betu :-)

Jediné co jsem udělal oproti normálu, že jsem odškrtnul Remember login name. Ne zaškrtnul, ale odškrtnul :-)

Jinak, email nepřišel


diky diky diky diky diky diky

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 09/09/2008 :  21:28:21  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Zajimave... pred chvili (asi moment kdy jsem lognul) 5x v rozmezi dvou minut mi přišel mail, že kod NEbyl registrovany, přestože hraju diky tomu haxu s odškrtnutym remember login name.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/09/2008 :  21:30:03  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kua 3,14ča, mě nějaký odškrtnutí teda nezachránilo.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 09/09/2008 :  21:32:35  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
No tak me uz to taky pustilo dal.Predtim jsem to zkousel tak 20x zadavat a porad nic...tak pak jsem zkusil zadat znovu code na war europe,chvilku pockal a ted uz mi to taky jde...mozna to ma spolecnyho neco s timhle a nebo to bylo proste stesti.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 09/09/2008 :  21:45:48  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
LOL tak taky už tahám patch, dal jsem jen tak z nudy account, který jsem "vytvořil" před 3ma hodinama a NIKDY mi na nej nepřišla žádná odpověď !!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 09/09/2008 :  22:00:52  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

LOL tak taky už tahám patch, dal jsem jen tak z nudy account, který jsem "vytvořil" před 3ma hodinama a NIKDY mi na nej nepřišla žádná odpověď !!



Ani key to od tebe nechtělo?

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 09/09/2008 :  22:17:32  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Právě se mi podařilo zaregistrovat se.
I když je to na stránkách zašedlé, pustil jsem hru a v okně dal volbu accoun creation.
Vše šlo napoprvé, žádné errory atd. Tak teď fáze 2 - čekání na potvrzení o vytvoření accountu...

Aspoň nějaký pokrok
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 09/09/2008 :  22:19:25  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rimsy

quote:
Originally posted by terawatt

LOL tak taky už tahám patch, dal jsem jen tak z nudy account, který jsem "vytvořil" před 3ma hodinama a NIKDY mi na nej nepřišla žádná odpověď !!



Ani key to od tebe nechtělo?



Ne, měl jsem 2x klíče, a 2x accounty, tenhle třetí který funguje, jsem vytvořil teď večer a pořád ještě čekám na email

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 09/09/2008 :  22:20:28  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Rimsy

quote:
Originally posted by terawatt

LOL tak taky už tahám patch, dal jsem jen tak z nudy account, který jsem "vytvořil" před 3ma hodinama a NIKDY mi na nej nepřišla žádná odpověď !!



Ani key to od tebe nechtělo?



Ne, měl jsem 2x klíče, a 2x accounty, tenhle třetí který funguje, jsem vytvořil teď večer a pořád ještě čekám na email



Tak to je slušný ... že bych vymyslel další jméno :-)

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:06:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Nechci nikoho ovlivňovat, ale ORDER nula bodů :-) Absolutně žádná atmosféra. Chaos a skřeti jsou bezkonkurenční.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:11:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Nechci nikoho ovlivňovat, ale ORDER nula bodů :-) Absolutně žádná atmosféra. Chaos a skřeti jsou bezkonkurenční.



já jsem ze svou trpajzlicí spokojen
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:12:46  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Nechci nikoho ovlivňovat, ale ORDER nula bodů :-) Absolutně žádná atmosféra. Chaos a skřeti jsou bezkonkurenční.



Pche, seš divnej, chaosáci totální nuda, HE totální nářez.

EDIT: tak muj beta klíč to prej nezaregistrovalo. Nicméně hraju. To je bordel-

Troll lepší fanboie.

Edited by - Filda LNL on 09/09/2008 23:15:54
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:16:08  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Nechci nikoho ovlivňovat, ale ORDER nula bodů :-) Absolutně žádná atmosféra. Chaos a skřeti jsou bezkonkurenční.



k takze chaos uvodna lokacia nic moc, empire super, trpazlici super, orkovia - jednoznacne najlepsia , vysoki elfovia - vracanica , temni elfovia - decentne :) takze asi tak
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:17:50  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
no to si delate legraci, ta zaklikavaci blbost vazne pomohla, uz mi jede patch, tak se doufam dostanu i do hry. Sice to je ted na chvili, ale na jaky server jit?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:19:42  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No me neprislo vubec nic, ale nejde mi to lognout :(. Kazdopadne mam aspon kamosuv acc k dispozici. Stejne me to ale nejak moc nebere hrat par dni. Chary sem si vyzkousel dost a jsem rozhodnut co budu hrat.

Jinak co sem tak videl tak lokace HE uplne prazdno, dwarfska byla zase narvana, imperium prumer. Kde sem byl u destructionu tak vsude mrte lidi. Doufam ze to tak bude i po releasu :).

Goblin se mi jinak docela libil. Shaman s khainem by byla asi jedina volba kdybch sel k destructionu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2008 :  23:21:42  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
Mne prijdou o nicem vsechny uvodni lokace. :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  00:01:36  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
chce to upgrade kompu, tech 5fps neni prave orechove
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  00:03:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

chce to upgrade kompu, tech 5fps neni prave orechove



to mas este kulickovy pocitadlo ne ? pac ta grafika je jeste horsi nez ve wow (pokud beru bc content)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 10/09/2008 :  00:08:43  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno grafika neni Crysis ale povedat ze je to horsie ako WoW je uz aj na mna moc :D
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  00:29:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
však final verze bude mít lepší textury, ale i teď se to dá :) hlavně že je to zábava
Go to Top of Page

WoWEU
Starting Member

16 Posts

Posted - 10/09/2008 :  00:55:13  Show Profile Send WoWEU a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno grafika neni Crysis ale povedat ze je to horsie ako WoW je uz aj na mna moc :D


Tak si protri oci a mozna uvidis, ze nic nevidis. Pokud hrajes bez brejlicek, doporucuju nasadit ;)
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  01:13:48  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by qsubt

chce to upgrade kompu, tech 5fps neni prave orechove



to mas este kulickovy pocitadlo ne ? pac ta grafika je jeste horsi nez ve wow (pokud beru bc content)

7600GS, no neni horsi nez wow, resp. rozhodne neni min HW narocnejsi, ale ta pomalost je dana i poctem hracu a mnozstvim npc co neco delaji asi:(
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 10/09/2008 :  01:34:40  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WoWEU

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno grafika neni Crysis ale povedat ze je to horsie ako WoW je uz aj na mna moc :D


Tak si protri oci a mozna uvidis, ze nic nevidis. Pokud hrajes bez brejlicek, doporucuju nasadit ;)



ako sorry ale vazne to nemozes porovnavat s wowom......proste wow je uz 4 roky stara hra a je to na nom vidiet
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 10/09/2008 :  01:42:30  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WoWEU

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno grafika neni Crysis ale povedat ze je to horsie ako WoW je uz aj na mna moc :D


Tak si protri oci a mozna uvidis, ze nic nevidis. Pokud hrajes bez brejlicek, doporucuju nasadit ;)


Tak a dost. Nevidim jediny duvod, proc by si mel nekdo protrit oci nebo rychle nasadit bryle, kdyz nekdo ma jiny nazor na grafiku nez ty.
Aspon tedy napis, kdyz nekomu radis o problemech s ocima, v cem je grafika WoW lepsi, hezci nez ve WAR, aby se melo o necem rozumejsim diskutovat, nez nekoho urazet. Je to v tom, ze neni tak preplacana ruzovou, fialovou, azurovou a pampeliskovo zlutou? Nebo cim?
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 10/09/2008 :  01:44:23  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

quote:
Originally posted by WoWEU

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno grafika neni Crysis ale povedat ze je to horsie ako WoW je uz aj na mna moc :D


Tak si protri oci a mozna uvidis, ze nic nevidis. Pokud hrajes bez brejlicek, doporucuju nasadit ;)



ako sorry ale vazne to nemozes porovnavat s wowom......proste wow je uz 4 roky stara hra a je to na nom vidiet


hlavne sa pozri aky ma ten clovek nick a zabudni na nejake debaty war vs wow btw zda sa mi to alebo je v hre vypnuty antialiasing ?
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 10/09/2008 :  01:45:48  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
STALO SE NĚKOMU VE HŘE ŽE MU ZNIČEHONIC ZMIZELI TY KNÍŽKY NAD npc CO DÁVAJ ÚKOLY???
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000