Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 10/09/2008 :  03:30:59  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Stava se jeste nekomu ze ho to disconectuje celkem casto, a ze pri klicku na quest givere se nic nedeje, a pak to spadne? :)

obcas se prez to prokusu tak to funguje, ale za trpaslike napriklad, mi to nidky nejde (quest giver) :/

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/09/2008 :  06:38:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Random crashe jsou tam uz od closed beta.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:24:37  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Stava se jeste nekomu ze ho to disconectuje celkem casto, a ze pri klicku na quest givere se nic nedeje, a pak to spadne? :)

obcas se prez to prokusu tak to funguje, ale za trpaslike napriklad, mi to nidky nejde (quest giver) :/



že tě to vystřelí na plochu bez chybové hlášky? no jak přecházím mezi RvR a klasikou PvE tak vždycky jednou za hodinu, nicméně mělo to dobrý efekt, nešel jsem aspoň moc pozdě spát
A doporučuji všem zapnout anisotropní filtrování v ovladačích grafiky na max, jinak to do dálky je fakt hrůza
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:35:03  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jak se in-game zapina zobrazeni fps? zkusil jsem "obvykle" "finty" a ani jedna z tech 2 kombinaci mi nic neukazala...

vcera jsem naforcoval pres driver AAcka do grafiky (zdalo se mi ze se mi to povedlo :-D) kazdopadne 1680x1050 rozliseni na GF 7600GT High detaily s castymi skubanimi tzn. pocitam ze to je tak kolem 10-15 fps... na balanced detaily se to dalo hrat v pohode...
nizsi rozliseni mi pripadali hnusny (pominu-li fakt, ze mi to nabizelo akorat 1280x900 a nizsi)

zatim jsem byl akorat v HE start zone, ale rek bych, ze mnozstvi NPC a hracu kolem me celkem bylo slusny... byl jsem na PQcku, kde nas bylo kolem 12ti + to co na nas nabihalo...
tezko rict jak moc to pobezi kdyz pojedou proti sobe 2 warbandy... ale spis moc ne :-)
doufam, ze se do konce tydne prokousu do te rvr casti tier 1 :-D

jo a nevim co se vam na startovni lokaci HE nelibi... me se tam celkem libilo :-)

no mmo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:38:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A majly vám žádné nepřišly? já se dívám že po půlnoci mi přišlo asi 10 majlů s tím že můj kód již byl zaregistrován

celdric : a co fraps? www.fraps.com

Edited by - spajdr on 10/09/2008 07:40:25
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:43:15  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Poslete nejaky screeny na http://www.mmoscreens.com/ at se muzou pokochat i ti co se jim nezadarilo zatim ziskat acc :) Diky
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:45:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Poslete nejaky screeny na http://www.mmoscreens.com/ at se muzou pokochat i ti co se jim nezadarilo zatim ziskat acc :) Diky



Já možná budu mít account navíc, tak ti jak budu doma po vyzkoušení dám jméno a heslo.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:47:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr


celdric : a co fraps? www.fraps.com



a nema to vliv na vykon?

no mmo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:50:13  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by M.C warior

Poslete nejaky screeny na http://www.mmoscreens.com/ at se muzou pokochat i ti co se jim nezadarilo zatim ziskat acc :) Diky



Já možná budu mít account navíc, tak ti jak budu doma po vyzkoušení dám jméno a heslo.



To uz tady vcera jednou bylo

Jinak ja jsem dosla domu, zapnu prvni acc a nic. Zapnu druhy acc a FUNGUJE.Za hodku jel i druhy acc a ted cekam az spusti treti acc.Holt hrajeme cela rodina.

PS: jinak e-mail mi nedosel ani jeden ,ale funguje to.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:51:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by spajdr


celdric : a co fraps? www.fraps.com



a nema to vliv na vykon?



minimální, většinou desetinu procenta cpu.
Jak psal autor, tak někdy i interní ukazatel fps dané hry více zpomaluje cpu než ukazatel fraps.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:51:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric


jo a nevim co se vam na startovni lokaci HE nelibi... me se tam celkem libilo :-)



dostal jsi se do te jeskyne se salamandrama ?
ja jo a neco tak strasnyho nejsou ani wailing caverns , kdyz se kouknes na kamen tak tam neni ani jeden plynulej prechod
pokud vezmu napr schody v jednom meste tak ty prechody v roubeni rovny jak pravitko :) atd atd. vcera jsem nemel moc cas tak zkusim priste udelat par obrazku

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  07:53:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by celdric


jo a nevim co se vam na startovni lokaci HE nelibi... me se tam celkem libilo :-)



dostal jsi se do te jeskyne se salamandrama ?
ja jo a neco tak strasnyho nejsou ani wailing caverns , kdyz se kouknes na kamen tak tam neni ani jeden plynulej prechod
pokud vezmu napr schody v jednom meste tak ty prechody v roubeni rovny jak pravitko :) atd atd. vcera jsem nemel moc cas tak zkusim priste udelat par obrazku




tam jsem asi nebyl :-)
ale ja se s grafikou moc nepiplam :-) me se libi leccos ;-) staci ze se to pekne hejbe...
stejne povetsinou cucim na green bary a skill bar :-)

no mmo
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:06:43  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Mam takovy skromny dotaz, nestalo se vam nekomu to, ze projde patcher normalne, ale hra se nespusti, ani nevisi v procesech? Proste jak kdybych to nikdy nespustil. Nejak nam to s kolegou v praci nejede
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:12:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Mam takovy skromny dotaz, nestalo se vam nekomu to, ze projde patcher normalne, ale hra se nespusti, ani nevisi v procesech? Proste jak kdybych to nikdy nespustil. Nejak nam to s kolegou v praci nejede



Jakou máte grafiku v práci?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:15:50  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No rofl. GOA je fakt group of amateurs! Takovy kokoti :). Zaregistroval sem se jen dvakrat. Pokazde se nic nestalo a po 3 dnech od prvni registrace mi dojde 8 potvrzovacich mailu :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:15:55  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by night_hawk

Mam takovy skromny dotaz, nestalo se vam nekomu to, ze projde patcher normalne, ale hra se nespusti, ani nevisi v procesech? Proste jak kdybych to nikdy nespustil. Nejak nam to s kolegou v praci nejede



Jakou máte grafiku v práci?



zkousime to na NB, ale kvuli tomu to asi nepojede me, neb mam integrovanou grafiku. Kolega ma nejakou ATi Mobility, ze by to drzkovalo kvuli tomu?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:22:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by celdric


jo a nevim co se vam na startovni lokaci HE nelibi... me se tam celkem libilo :-)



dostal jsi se do te jeskyne se salamandrama ?
ja jo a neco tak strasnyho nejsou ani wailing caverns , kdyz se kouknes na kamen tak tam neni ani jeden plynulej prechod
pokud vezmu napr schody v jednom meste tak ty prechody v roubeni rovny jak pravitko :) atd atd. vcera jsem nemel moc cas tak zkusim priste udelat par obrazku




tam jsem asi nebyl :-)
ale ja se s grafikou moc nepiplam :-) me se libi leccos ;-) staci ze se to pekne hejbe...
stejne povetsinou cucim na green bary a skill bar :-)


jo to ja taky pri raidu a pvp ocenim spis svizny hejbani, ale zase kdyz soluju a leveluju jsem rad kdyz se na to da koukat :)
vcera se mi poved dobrej bug u archmaga s grafikou, mam channelovany dmg kouzlo ktery vystreli paprsek , a ten ma skoncit po ukonceni kouzla, no bohuzel to nak nefunguje a vcera jsem byl nakonec jak pan pavucin kdyz ode me tech parsku smerem ke starym mrtvolam vedlo asi 10

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:24:32  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
vcera jsem ten paprsek na pqcku videl... a nejak jsem to nechapal :-) videl jsem od koho k cemu vede a rikal jsem si...to bude asi neco jako mind flay ve wowku, ale proc to vede k mrtvole? jeste jsem chvili premyslel, ze to asi ma bejt nejaky lano a ze ten borec neco "pritahuje" a chtel jsem mu jit pomoct :-D

tak uz aspon vim co to je ;-)

no mmo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:25:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by night_hawk

Mam takovy skromny dotaz, nestalo se vam nekomu to, ze projde patcher normalne, ale hra se nespusti, ani nevisi v procesech? Proste jak kdybych to nikdy nespustil. Nejak nam to s kolegou v praci nejede



Jakou máte grafiku v práci?



zkousime to na NB, ale kvuli tomu to asi nepojede me, neb mam integrovanou grafiku. Kolega ma nejakou ATi Mobility, ze by to drzkovalo kvuli tomu?



Těžko říct, musel bys mi napsat přesně typ toho grafického čipu, ale hlavně měj stáhnutý aktuální direct X redistributable package z microsoft.
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:26:27  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Me spis derou ty zaseknuty monstra, vetsinou naky strelci kdyz clovek pride na meele. A zbugnutej public q kdy nam utek jeden z addu u bosse, kerej se musel zabit takze 20 minut ( i kdyz zabavnejch ) v pixle

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:28:27  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johny

Me spis derou ty zaseknuty monstra, vetsinou naky strelci kdyz clovek pride na meele. A zbugnutej public q kdy nam utek jeden z addu u bosse, kerej se musel zabit takze 20 minut ( i kdyz zabavnejch ) v pixle



jj moby se bugujou fakt dost casto... ale vetsinou staci kdyz ho rozhejbes... teda ne, ze bych chtel aby takovejhle bug byl i v releasu...

btw stalo se vam, ze se k vam obcas nejakej mob priportuje? ja jen jestli to je lagem a nebo mym peckem, ze v tu chvili zrovna nestihalo...

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:30:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Musim jen souhlasit ze grafika je pro me zatim nejvetsi zklamani. To jak vypada ted akceptuju pro raidy a pvp akce, ale na solo bych bral vetsi detaily. V nekterejch lokacich to vypada opravdu strasne.

Btw. klikl sem na potvrzujici e-maily co mi prisli, prvni mi hodil nejakou zelenou tabulku bez textu (nejspis se nenacetl, ale predpokladam ze to proslo). Kdyz sem kliknul na dalsi uz mi to hodilo hlasku acc suspended :). Tak doufam ze sem si ho zase bloknul ^^.

Edit: ano i ke me se obcas portujou mobove, casto se bugujou, hlavne kdyz jsem je s shadow warriorem kitoval.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/09/2008 08:32:18
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:32:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Nějaké novinky co nás brzy čeká

Improvements to RvR Itemization
We feel that it's important for players to be able to play RvR and PvE without missing out on appropriate loot for their level and career.
Please see the post for more detail about our plans for bringing RvR loot into line with our goals: http://warherald.com/warherald/NewsArticle.war?id=242

Loot Sparkles
We've continued to improve loot sparkles and have corrected one last small bug that caused corpses to sparkle even when you weren't able to loot them.

Pet User Interface
In the near future we'll be working to make sure the Pet UI stays up for as long as your pet does so that it doesn't on occasion disappear when you log out or zone.
For now you can re-open the Pet UI window simply by summoning another pet.

Continued Improvements to Performance and Crash to Desktop Errors
Your ability to play the game smoothly is always our most important goal. We continue to work to apply fixes that will make your experience even more enjoyable.
To help us out and make the experience better for you, be sure you have up-to-date drivers - including audio! Out of date video and audio drivers are among the highest contributors to game crashes.

“Ability Not Ready Yet”
We've recently improved ability responsiveness which will reduce the chance of you receiving the "Ability Not Ready Yet" message erroneously.
This should help combat feel more natural!

Open RvR Ruleset Change
You've given us your feedback and we've listened! Open RvR servers will now allow you to play one tier below your current level without turning into a chicken.
This will allow you more time to experience the PvE content of the first 3 tiers, and it also adds more danger to the mix.

Improved Graphics Options
We've got some great plans for improved graphics options as we continue through launch. Our number one priority is player performance.
It's important in an RvR game for performance to be smooth and allow the game to be accessible to as many people as possible.
In order to achieve our goals, we had to ensure a certain level of compatibility between devices.
With all of the combinations and options available, we wanted to keep things simple and accessible to everyone.
With that in mind, we have a fix that may improve the ability of higher end machines to load textures,
and we will continue to smooth out the process of the way textures load on your screen.
In addition to this, we are exploring other options to add which will further enhance the graphics for mid to high range computers.
For now, many users are able to turn on features such as anti-aliasing and anisotropic filtering using their cards drivers.

This is just a sample of what's to come. We thank all of you for your enthusiastic participation in the Open Beta so far!
We'll continue to monitor in-game and across all of our dedicated community forums for your feedback, and make your experience even better.
Keep up the great work, have fun and prepare for WAR!


Edited by - spajdr on 10/09/2008 08:33:58
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:58:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Edit: ano i ke me se obcas portujou mobove, casto se bugujou, hlavne kdyz jsem je s shadow warriorem kitoval.


a hlavne na public questech to delaj mi prijde , blbnul jsem a zkousel delat PQ sam :) no zabili me az final mobove, ale techhle buglych mobu kolem me stalo ve vysledku asi 15

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:25:25  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
Porad mi jeste neprisel mejl o aktivovani klice ale uz mam 16 majlu ze klic nebyl aktivovan i kdyz ucet zacal fakcit mezi 1. a 2. majlem

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:37:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nevi nekdo jestli je mozne se hned po zalozeni charu premistit do jine lokace. Kdyz si proste zalozim elfa, tak jestli muzu hned od lvlu 1 jit do lokace empire a questit tam?

V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe. Podruhe se mi to v te same lokaci na stejnech questech delat nechce a po releasu predpokladam ze s kamosema se kterejma pujdeme na order tak budeme expit spolu.

Zatim jsem nenasel zpusob jak se tam rychle dostat. Je nekde nejaky npc co me tam portne? Pripadne kde?

Dekuji.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:40:17  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno tak zatím pozitivní názor mam na hru jako celek vím že mě to bude nějakou dobu bavit ze scenaria jsem byl celkem nadšený absolutně nechapu zatím RvR nebo to přetahovaní o uzemí a podobné věci ale v tom bude právě to kouzlo objevování a hratelnosti.

Horší je to s názorem na třeba menu ať už celkové nebo menu grafického nastavení moc tam toho teda není hodně odflaknutý.

Technické zpracování je zklamaní hlavně ten pomalý streaming textur, ovšem pozor animace i grafika samotná tak s tím sem spokojenej řikám jen technická stránka stejně jako u AoC.Moc se mi nelíbí jak to běhá (8800 GTS 512).

A poslední věc příšerný výběr u Order side u obličejů.U trpaslic jsem si řikal wtf? nic horšího už být nemůže ale mýlil jsem se, když jsem zapnul HE tak jsem poznal že může být hůře.
Elfové jsou jak mumie vyschlé obličeje nakřížené s nějakou mimozemskou rasou, prostě hrůza.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:40:30  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nevi nekdo jestli je mozne se hned po zalozeni charu premistit do jine lokace. Kdyz si proste zalozim elfa, tak jestli muzu hned od lvlu 1 jit do lokace empire a questit tam?

V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe. Podruhe se mi to v te same lokaci na stejnech questech delat nechce a po releasu predpokladam ze s kamosema se kterejma pujdeme na order tak budeme expit spolu.

Zatim jsem nenasel zpusob jak se tam rychle dostat. Je nekde nejaky npc co me tam portne? Pripadne kde?

Dekuji.



melo by to byt easy hned na prvnim levelu
order http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=68681
destr http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=68904
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:47:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nevi nekdo jestli je mozne se hned po zalozeni charu premistit do jine lokace. Kdyz si proste zalozim elfa, tak jestli muzu hned od lvlu 1 jit do lokace empire a questit tam?

V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe. Podruhe se mi to v te same lokaci na stejnech questech delat nechce a po releasu predpokladam ze s kamosema se kterejma pujdeme na order tak budeme expit spolu.

Zatim jsem nenasel zpusob jak se tam rychle dostat. Je nekde nejaky npc co me tam portne? Pripadne kde?

Dekuji.


Jen probehnes po ceste na kraj RvR casti.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:51:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen


V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe.


no tak se nediv kdyz jsi lenoch a zacnes hrat az 3 dny po spusteni kdy uz jsou vsichni skoro max level

lastfm

Edited by - Rashaverak on 10/09/2008 09:52:25
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:56:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
tech buglych not attackable mobu je docela dost, konkr prvni PQ u HE je to skoro kazdy treti.. a docela se divim jak je to mozne, ze tak do oci bijici chyba po tak dlouhem a 'dukladnem' betatestu je hned u prvniho pq
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:56:51  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hehe :). No ja hral prave uz prvni den prez kamosuv acc z CB.

Edit: 2 qsubt:> ja uz se zase nedivim vubec nicemu. Po zkusenosti z AoC me prekvapi jen maloco :). Pokud bude WHO zabavny po strane pvp a budou tam dobry a hodne itemu tak me jen maloco tu hru znechuti.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/09/2008 09:58:51
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:57:36  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Johny

Me spis derou ty zaseknuty monstra, vetsinou naky strelci kdyz clovek pride na meele. A zbugnutej public q kdy nam utek jeden z addu u bosse, kerej se musel zabit takze 20 minut ( i kdyz zabavnejch ) v pixle



jj moby se bugujou fakt dost casto... ale vetsinou staci kdyz ho rozhejbes... teda ne, ze bych chtel aby takovejhle bug byl i v releasu...

btw stalo se vam, ze se k vam obcas nejakej mob priportuje? ja jen jestli to je lagem a nebo mym peckem, ze v tu chvili zrovna nestihalo...


Nejhorsi je to snad na battlefieldech, serzanti se temer pokazde zaseknou v "retreating" a nejdou zabit, tim padem se neda dobyt.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 10/09/2008 09:58:34
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:11:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

tech buglych not attackable mobu je docela dost, konkr prvni PQ u HE je to skoro kazdy treti.. a docela se divim jak je to mozne, ze tak do oci bijici chyba po tak dlouhem a 'dukladnem' betatestu je hned u prvniho pq



ta chyba s tím zaseknutím tam zase není tak dlouho, ale makají na tom :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:40:30  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Pokud muzu sdelit sve ciste subjektivni dojmy, tak me se to libi. Vcera v noci jsme tam pobihali se Spajdrem a jeste Razorkem a nebylo to spatne. Grafika mi vyhovuje, nikdy jsem si nepotrpel na neco uplne dokonaleho, nebudu vyhazovat penize za novy stroj aby mi jel treba AoC v pohode, kdyz WAR muzu hrat na notasu. Hratelnost se mi taky libi, zkousel jsem trpajzliky. Samozrejme byl jsem tam chvili, takze uvidime az to pocatecni nadseni opadne, jake to pak bude. Snad budou mit v pohode itemizaci, protoze co se delo a myslim stale deje v AoC je katastrofa. No vysledkem je, ze do full verze urcite jdu...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:42:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Teď mi přišel email že mi potvrdili kód, který jsem včera zadával kolem čtvrté odpoledne, nic moc rychlost, ale lepší jak nic.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:46:27  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem s hrou taktez spokojeny a mile prekvapeny..
uprimne, uz nepamatuju kdy me to chytlo jako ted..
Hraji Archmaga na Ellyrionu nebo jak se to pise..
vetsinou jedu zatim scenaria :) a je to pecka.. Archmage je muj favorit, opravdu jsem se bavil
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:59:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no scenaria jsou dobry, ale
kurna ten order je nakej neschopnej, snad co jsem tam byl jsme nevyhrali ani jednou, ti mamlasove se dycky nechaj pobit tim aoeckem misto aby si odbehli :)
a to ze tam behaj jak vets v bedne ani radsi nerikam :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:00:22  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak v US uz najizdej na registraci headstart kodu :D

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=241

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:03:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no scenaria jsou dobry, ale
kurna ten order je nakej neschopnej, snad co jsem tam byl jsme nevyhrali ani jednou, ti mamlasove se dycky nechaj pobit tim aoeckem misto aby si odbehli :)
a to ze tam behaj jak vets v bedne ani radsi nerikam :)



U nás zase chaos prakticky nikdy nevyhrál, až na poslední boj, kdy to byli úplně jiní lidi a jenom stáli a házeli na sebe z dálky kouzla stříleli z luků/kulometů, tak jsem si řekl skočím dolů a měl jsem prdel hned plnou šípů a pak se teprve přidali šmejdi líní
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:10:19  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Tak v US uz najizdej na registraci headstart kodu :D

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=241




Já myslím, že tady budem rádi, když to zprovozní v sobotu, a ještě bez chyby
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:13:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Lobos

Tak v US uz najizdej na registraci headstart kodu :D

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=241




Já myslím, že tady budem rádi, když to zprovozní v sobotu, a ještě bez chyby



Myslím že celý víkend budeme spamovat, že kód jsme zadali a že nám stále nepřišlo potvrzení a že se nemůžu dostat do hry
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:15:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud ano, tak někde ve Francii nakoupím přes internet bednu vidlí a loučí, kterou pak pošlu do GOA HQ, aby viděli, co je bude čekat v brzké budoucnosti
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:17:25  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ukazes jim stredovek jo? Btw D2D se taky flaka s tema klicema :(
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:18:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Ukazes jim stredovek jo? Btw D2D se taky flaka s tema klicema :(


Myslím, že bych nebyl sám
Z D2D ještě nic nepřišlo. Osobně kódy čekám zítra nebo pozítří (capt. obvious )
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:24:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kody cekat muzes treba dnes, ale registrace kodu se nedockas :)

lastfm
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:24:33  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Co sjem zkoušel chvíli maguse, tak sme dostali těžce na zadek, protože Choseny asi fakt hrály samý děti. Místo aby se aspoň trochu snažili tankovat, tak furt stáli vzadu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:26:02  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kody cekat muzes treba dnes, ale registrace kodu se nedockas :)


To je taky pravda. Už se těším, jak v neděli budu vyplňovat stejný formulář jako na open betu, a bud čekat na maila
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:30:19  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Jenom este jelikoz doufejme se HS blizi , premyslim kam.. nemyslim gildy, ale typ servru .. ja puvodne chtel na open RVR jako kuli volnosti , ale zase jsem cetl ze WAR je prioritne pro core, pry aby open nezkazilo to rvr a epicnost..
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:33:45  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Druhy dojmy: jak řikal Spajdr tak zapnutí AF a AA přes ovladače hoodně vylepšilo grafiku. Ty lagy kdy se teleportuje mob nebo nekonečnej chanelling sem taky viděl ale to se časem vychytá.

Teď sem hrál trochu víc za jeden char /runepriest a parádní atmosféra kam se hrabou jiný hry. Po pár questech jsem se dostal z obležené trpaslíčí základny a najednou vidím nějakou pěknou Orčí ohradu všude řev utok Orku prostě atmosféra luxusní, desing perfektní fakt sem si připadal jako v boji, ve skupince jsme začali řezat nějakou Orkskou big ass.

Později jsem pochopil že jsem zažil první PQ

Perfektní hra

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000