Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:35:55  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jojo ta pristupnost a dostupnost PQ je asi jedna z nejvetsich featur co me fakt dostala :-) jako samozrejme ze jsem o tom cetl a tak...ale kdyz to pak clovek zazije na vlastni kuzi tak se vlastne divi ze to nikoho nenapadlo driv...

akorat mam pocit, ze pro healera to musi byt dost utrpeni najit si toho spravnyho cloveka na heal...

btw jde tam nejak udelat/zapnout ToT?

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:39:15  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Target of target nejde, a podle vyjadreni Devs nikdy nebude.



btw:
Open RvR Ruleset Change
You've given us your feedback and we've listened! Open RvR servers will now allow you to play one tier below your current level without turning into a chicken. This will allow you more time to experience the PvE content of the first 3 tiers, and it also adds more danger to the mix.


zbytek zmen si prectete zde: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=80894

Edited by - Lobos on 10/09/2008 11:41:01
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:51:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Target of target nejde, a podle vyjadreni Devs nikdy nebude.



btw:
Open RvR Ruleset Change
You've given us your feedback and we've listened! Open RvR servers will now allow you to play one tier below your current level without turning into a chicken. This will allow you more time to experience the PvE content of the first 3 tiers, and it also adds more danger to the mix.


zbytek zmen si prectete zde: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=80894



Už jsem to psal na straně 121 pane
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:56:38  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Sakra, to sem si nevsim :( Tak ja se smazu.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:07:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

Ja jsem s hrou taktez spokojeny a mile prekvapeny..
uprimne, uz nepamatuju kdy me to chytlo jako ted..
Hraji Archmaga na Ellyrionu nebo jak se to pise..
vetsinou jedu zatim scenaria :) a je to pecka.. Archmage je muj favorit, opravdu jsem se bavil



presne moj dojem ... necakal som od toho zhola nic, musim sa priznat, ze ma ovplyvnili reci typu "bude to sracka, prepadak, closed beta STRASNE suxx" a podobne. Efekt je uplne opacny, vadi mi iba jedna minor issue, a to su animacie ... postavicka sa pohybuje divne. Ale inac totalka pohodka, urcite sa neda hodnotit MMO hra za tych par hodin hrania, ale dolezity je ten pocit, ked vas hra chyti za srdce, a ten pocit sa dostavil. Kazdy aspekt hry ma oslovil, drzim palce, do plnej verzie urcite idem.

Dajte mi whisper ingame (destruction), ak budete potrebovat healera, bolo by fajn explorovat spolu

MMO traveller
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:26:48  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Jsem nesmírně zvědav, kolik z vás tu bude takhle plesat i po měsíci

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:28:31  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Jsem nesmírně zvědav, kolik z vás tu bude takhle plesat i po měsíci



Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:32:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ja teda vase nadseni nesdilim, ale verim ze se za tech par mesicu neco zlepsilo. Hral sem CB a ted chvili na lvl 7 i OB.

Grafika me dost zarazila, snad to vylepsi ta moznost zapnuti AA. Taky sem zjistil ze je to jiny lokace od lokace. Nektery sou hezky jako treba empire, nekde si pripadnu jako v Lineage 2 (u HE).

Bugu tu je jeste dost a ne zrovna malejch. Nevim jak je to s balancem ale verim ze to bude lepsi nez v AoC, kde nebyl temer zadnej. Nevim jak je to s itemama a pve a high end contendem.

Po releasu se budu horko tezko nutit abych lognul a udelal nejaky levely. Vetsinou totiz jak lognu tak za 5 minut odlogovavam a raci zapinam dotu. Mozna je to tim ze vim ze hrat ted je zbytecny a postavy budou smazany. Uvidime. Mass pvp sem se v OB zatim neucastnil tak se necham prekvapit. To co bylo v CB doufam odstranili. 1v1 pvp je tu rozhodne lepsi nez v AoC kde to bylo o tom kdo da prvni oneshot.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:32:27  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL
Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.


Za prvné nequotuj poslední příspěvek a za druhé neříkej určitě Nikdy nevíš co se stane.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 10/09/2008 12:33:21
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:32:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Jsem nesmírně zvědav, kolik z vás tu bude takhle plesat i po měsíci



Děláš jak kdybych snad nějakou hru někdy nehrál déle než měsíc, hlavně co se týče MMORPG
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:36:16  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Nebylo to mířeno na nikoho konkrétně. Jsem jen prostě zvědavej, zda-li to bude mít stejný osud jako AoC, či nikoliv.
I když už tu hru nějakou chvilku hraju a mám svojí představu o tom, co dlouhodobějšího nabízí, přeju jí samozřejmě jen to nejlepší.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:37:44  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Jsem nesmírně zvědav, kolik z vás tu bude takhle plesat i po měsíci



To uvidime jak to bude, momentalne jde jen o kuse dojmy. Pro me je velke plus to, ze mam rad svet Warhammeru, mam prectenou vetsinu knih a chtel bych ty mista v te hre videt. Ja tomu urcite sanci dam, stejne jako jsem ji dal AoC a budu doufat, ze tohle mi zustane na nejakou dobu.
Trosku OT, vzdycky tu bude WoTLK
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:46:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jestli to bude stat za mesic za prd...tak jeste vzdy mam na stole placku Spore...
a kdyz to za mesic za prd stat nebude tak si Spore polezi...

je to jen hra...

wotlk snad ani nebudu komentovat...ale po precteni par novinek me chut presla...

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:47:38  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric


wotlk snad ani nebudu komentovat...ale po precteni par novinek me chut presla...


Copak? Nelíbí se ti nový Disneyland?

Já věřím, že by WAR mohl zabavit na delší dobu. Předpoklady na to má.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:48:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

jojo ta pristupnost a dostupnost PQ je asi jedna z nejvetsich featur co me fakt dostala :-) jako samozrejme ze jsem o tom cetl a tak...ale kdyz to pak clovek zazije na vlastni kuzi tak se vlastne divi ze to nikoho nenapadlo driv...

akorat mam pocit, ze pro healera to musi byt dost utrpeni najit si toho spravnyho cloveka na heal...

btw jde tam nejak udelat/zapnout ToT?


Co je na PQ tak uzasneho? Proste grindujes dokola moby, nez mas plny influence bar. :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:48:40  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Rodiere, prosímtebe, až se zase jednou probudíš a dostaneš chuť něco sem kopírovat, zkus se před tím podívat o stránku či dvě zpátky, jestli tam ta tvoje horká novinka už dávno není.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:50:34  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael


Co je na PQ tak uzasneho? Proste grindujes dokola moby, nez mas plny influence bar. :]



hh :-) rozdil je v tom, ze na to nemusim hodinu shanet spravnou partu chlapaku ;-)

btw trosku jsem nakouk na lfg interface a taky to nevypadalo tak uplne marne... prislo mi to, ze to samo hleda party v zone a snazi se to vsemozne pomoct hraci nebyt tak zoufale sam :-D

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:06:31  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jo tohle je na WAR dobry, clovek nestravi pulku herniho casu hledanim lidi. Ten lfg system registruje vsechny open parties ve trech kategoriich pve,pq a rvr. Jde zalozit i vlastni, kdyz zaskrtnete dole to policko, automaticky se tim dostanete na seznam a lidi jen pribejvaj :)

Na druhou stranu je to vyvazeny pve stylem tank&spank teda krome koncovych bossu v dungeonech, to jsou instancovane eventy kde je treba zvolit nejakou pokrocilou taktiku :)

Edited by - Lobos on 10/09/2008 13:09:10
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:23:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já se mimochodem včera honil okolo katapultu s jedním orkem dokola asi pět minut, normálně na takové blbárny nemám čas ani náladu, ale tohle mě fakt pobavilo, jak nás to tak dlouho bavilo, on mě občas trefil, já se hned vyhealoval, pak se na to vyprdnul, vyběhnul po schodech nahoru a za chvíli běžel zpátky a za ním 3 trpajzlíci
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:27:52  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Prisel mi tenhle mail:

Greetings xxxx,

You have received this email because you have just started the registration process for Warhammer® Online: Age of Reckoning™. In order to complete it, please click here.

Your login: XXXXXXX
Your nickname: xxxxxx

Please keep your personal details safe and do not share them with anyone.

Once you have confirmed your registration by clicking on the button, you can log onto the portal with your login and password, and access the Subscription section to set up your account. You can also log onto the game. The login and password are the same for both the portal and the game.

If you are not interested in registering or you do not wish to complete it, then please delete this email.

The WAR Team

N.B.: If you cannot see the link above, click on the following link: https://authid.goa.com/war/confirm.email.php?sub=1&email=libor.maslo%40seznam.cz&key=556975-1221081811-f4af2ab79c6afa5aa0bb769d9ef60c0a
To log onto the portal, please visit Warhammer® Online: Age of Reckoning™ - Europe
General User Conditions and Code of Conduct


Potvrdil jsem registraci a nabehlo nejaky okynko se zelenym obrazkem. V dalsich mailech sem mel to samy pro jistotu jsem klikl znova ale uz to hodilo acc suspended. Kdyz jsem dosel domu a zapnul WHO neslo mi nalogovat. Zkousel jsem i odskrtnout to remember my acc, stale nic. S tim asi nic neudelam co?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:30:42  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
zkus tohle:

I had this error too.


I just went to http://www.war-europe.com/#/myproductkey/ and filled in the details and I could play (after about 2 hours).
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:34:36  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
To uz sem ale vyplnil a dokonce dvakrat... No zkusim do tretice i kdyz pochybuju ^^.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:35:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.



to je pravda, aoc taky po mesici nenabidl to nejlepsi :)

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:47:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.



to je pravda, aoc taky po mesici nenabidl to nejlepsi :)



No rozhodně po prvním dní hraní jsem neměl ze hry takový pohodový a dobrý pocit jako tomu je u Warhammeru, prostě AoC je takové nějaké divné a nezachrání to ani trochu akčnější boj, teď tam dokonce přidají i kombinace kláves pro tance
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:51:14  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.



to je pravda, aoc taky po mesici nenabidl to nejlepsi :)



No rozhodně po prvním dní hraní jsem neměl ze hry takový pohodový a dobrý pocit jako tomu je u Warhammeru, prostě AoC je takové nějaké divné a nezachrání to ani trochu akčnější boj, teď tam dokonce přidají i kombinace kláves pro tance




tanec tam uz byl od head startu co jsem hral.. a myslim i ty kombinace :), jeslti ne od zacatku, tak po prvnim tydnu uz byli :)

Jinak ja chci a preju WARu at to vyjde, pre uz mne taky nebavi stridat hry a hledat tu ktera mi zabavi... WoWu uz odfrcelo, u mne to nezachrani ani datadisk...

Jinak este k Acc .. ja si vytvoril acc, prisel mi mail.. a este sem to printnul v acc ty udaje.. kdybych zapomel :) .. a co nevidim ? francouzstina ? .. okej .. udelal sem novej.. znova jsem hodil EN , koukam na to 10x... potvrdim.. vyfotim.. a zase FR ?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:51:30  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja mel teda ze zacatku AoC lepsi pocit nez z WHO. U WHO je to spise zklamani v AoC jsem prvni dva tydny chodil vsude s otevrenou hubou a rikal si jak je to vsechno uzasny. Tu sem zatim nic takovyho nepocitil. I kdyz CB who me prvni tri dny dost brala. Pak uz sem se zala ale dost nudit a 4 den ani nelognul ^^.

Fakt doufam ze to bude jak rikate a WHO bude zabava na delsi dobu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:57:23  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ja mel teda ze zacatku AoC lepsi pocit nez z WHO.


Taky tak, první dojem z AOC se s WHO nedá moc srovnat ...např. v questech. V WHO sem udělal prvních 8 levelů a defakto jsem nenarazil na jedinej zajímavej quest mimo toho questu kde střílíte z kuše/děla. U AoC mě questy bavili mnohem více.
Grafika je velký rozdíl v neprospěch WHO ale dokud nedají realase data grafiku nehodnotím.
Nicméně tohle všechno oželím pokud bude vyvážený, hodně hratelný a zajímavý PVP high content.


Noe


Edited by - Noe on 10/09/2008 13:58:42
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:03:58  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ano questy u aoc hlavne ve vesnici byly velice zajimave, bohuzel potom vesera zajimavost skoncila :( jakoby cast delana puvodne pro single mela uplne jiny standart nez questy delane pro mmorpg ... ono tedy to tak je bohuzel vsude, castecne se to sice da pochopit, ale jen castecne

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:06:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Mandorallen

Ja mel teda ze zacatku AoC lepsi pocit nez z WHO.


Taky tak, první dojem z AOC se s WHO nedá moc srovnat ...např. v questech. V WHO sem udělal prvních 8 levelů a defakto jsem nenarazil na jedinej zajímavej quest mimo toho questu kde střílíte z kuše/děla. U AoC mě questy bavili mnohem více.
Grafika je velký rozdíl v neprospěch WHO ale dokud nedají realase data grafiku nehodnotím.
Nicméně tohle všechno oželím pokud bude vyvážený, hodně hratelný a zajímavý PVP high content.



A tobě v AoC něco přišlo zajímavé v questech? právě zrovna to střílení z kuše a děla je něco nového, AoC nepřinesl nového vůbec nic, co se týče náplně misí. Byly tam jisté zvraty a variabilita, ale ve mě to nic nenechalo. A ať byla grafika sebepěknější, tak jsem neměl pocit, že jsem v tom světě kde Conan žije. Prostě to nebylo tak fun, jak je Warhammer
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:09:51  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Noe: Grafika, necekal bych nejaky vyraznejsi zlepseni. U PQ questu a RvR high end contentu mi strasne prichazi na mysl repetetivnost. Uvidite, jestli vas to taky potka .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:12:36  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Mandorallen

Ja mel teda ze zacatku AoC lepsi pocit nez z WHO.


Taky tak, první dojem z AOC se s WHO nedá moc srovnat ...např. v questech. V WHO sem udělal prvních 8 levelů a defakto jsem nenarazil na jedinej zajímavej quest mimo toho questu kde střílíte z kuše/děla. U AoC mě questy bavili mnohem více.
Grafika je velký rozdíl v neprospěch WHO ale dokud nedají realase data grafiku nehodnotím.
Nicméně tohle všechno oželím pokud bude vyvážený, hodně hratelný a zajímavý PVP high content.



A tobě v AoC něco přišlo zajímavé v questech? právě zrovna to střílení z kuše a děla je něco nového, AoC nepřinesl nového vůbec nic, co se týče náplně misí. Byly tam jisté zvraty a variabilita, ale ve mě to nic nenechalo. A ať byla grafika sebepěknější, tak jsem neměl pocit, že jsem v tom světě kde Conan žije. Prostě to nebylo tak fun, jak je Warhammer



Mam na to stejny nazor jako Spajdr, ovsem nejvice me v AoC iritovaly ty animace pri brani Q, to je dle meho nazoru v MMORPG docela nesmysl,ale je to opet jen muj nazor. Ja sazim na klasiku a v te WAR vyhrava
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:16:10  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
WHO rozhodně pár zajímavých a vtipných questů na začátku má. Škoda, že se to pak zvrhne v klasický sběr beden a grind veverek a bobrů..

A souhlasím se Shemim, PQ je rozhodně hezká fičura, ale když to samé člověk dělá po padesáté, moc fun to už není

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:21:26  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Our technical teams are still working hard to rectify the situation with our email server and as soon as this system is working correctly we will re-open our account creation page. In the meantime, those of you who have entered an open beta code need not wait any longer. All valid codes entered will be able to log in and play within a few minutes of successfully submitting your details. All players who have already entered a code should be able to log in immediately. There is no need to wait for the confirmation email

Thank you for your patience.


Už jsou na dobrý cestě, aby to v neděli fungovalo jak má
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:21:39  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

WHO rozhodně pár zajímavých a vtipných questů na začátku má. Škoda, že se to pak zvrhne v klasický sběr beden a grind veverek a bobrů..

A souhlasím se Shemim, PQ je rozhodně hezká fičura, ale když to samé člověk dělá po padesáté, moc fun to už není



proto take ti chytrejsi z nas to nedelaji v bete ale cekaji az na ostry start, nebudeme jmenovat :)

lastfm
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:25:49  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
by me zajimala, ktera hra neni po urcite dobe repetitivni :-) proto se prece pridava tzv. content...
jde jen o to aby si ho hraci neopotrebovali moc rychle :-)
a doufam, ze city sieges se tak rychle neopotrebuji...nekde jsem cetl, ze devove pocitaji s tim, ze k city siege se kazda strana dostane v prumeru 1x za mesic (tzn. 1x za 14 dni dobyvam mesto soupere a 1x za 14 dni branim... proti serioznimu utoku)...

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:25:59  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Trosku OT, ale kdyz uz sme se o tom AoC bavili. Nevedet jaka sracka to ted je tak tohle video me do hry urcite naverbuje ^^. Autor si s nim zrejme dost vyhral. Je videt ze ho hra samotna asi moc nebavila a tak mel plno casu delat aspon to videjko.

http://www.youtube.com/watch?v=V9EolgAKovE

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:42:32  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Trosku OT, ale kdyz uz sme se o tom AoC bavili. Nevedet jaka sracka to ted je tak tohle video me do hry urcite naverbuje ^^. Autor si s nim zrejme dost vyhral. Je videt ze ho hra samotna asi moc nebavila a tak mel plno casu delat aspon to videjko.

http://www.youtube.com/watch?v=V9EolgAKovE


Tak toto je bomba :) :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  14:48:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Spíš je to pěkný děs, dívat se pořád dokola na ty samé ksichty a úvodní video stále dokola, protože jiná startovní lokace nebyla, úplně jsem se otřepal hrůzou jak jsem viděl už to co aspoň 10x jak jsem testoval různé classy hnus velebnosti.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  15:04:49  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
US otevírají Open RvR

WAAAGH!!!

Welcome to Open-RvR! Rakarth awaits all those who seek the challenge and excitement of Open-RvR combat. Below you will find what separates an Open-RvR server from the Core rule set - it's not for everyone but it might be for you!

Open RvR Server Ruleset

Are you ready for the nextchallenge in RvR? Do you love the adrenaline rush of always having tolook behind your back for the enemy? If so, then we welcome you to OpenRvR, where you will either shine or falter in a constant battle forglory! Battle your enemies outside of the RvR lakes and affect thefate of your realm! Your Chapter 1 hub and your capital city are theonly locations in the game where you have safe confines, of course thatis until your city becomes under attack.

Rules:
- Players are always RvR flagged from the moment they log in
- Chapter 1 hubs and capital cities are safe
- There is no bolster buff in RvR lakes
- Players will be chickened when entering an area that is two tiers below their level (ex. A Tier 3 player entering a Tier 1 area.)

Have fun and see you on the battlefield!
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 10/09/2008 :  15:19:52  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Proc tuhle hru porad srovnavate. Vzdy nekdo napise tam a tam to bylo lepsi a meli tam tohle a tamto a tady to neni a pod. Tak tam zustante a nechodte do WHO, nikdo vas nenuti. Komu se to nezamlouva necht hraje AOC, WoW a pod. Kazda hra ma neco. Pro me osobne je dulezita hratelnost a zabava a ne textura a pripadne predem naprogramovany mob ci ze baracek nema prah rovne ,ale sikmo a pod.

Je to jen hra a ta ma bavit a zaujmout, relny zivot je venku za oknem, tady je to proste jen hra a ta nebude nikdy dokonala. Jde o zabavu a ne o textury a pod. hovadiny.Kdo uz od zacatku nadava v BETE na vzhled a tak by mel mozna jit hrat neco jineho, nejlepe treba venku s lopatou a hrabema, tam to bude dost real. a taky textury tam budou perfektní.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  15:31:57  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Na základě čeho usuzuješ, že se grafika po release bude nějak znatelně lišit od té současné?

To, že tobě současný WAR poskytuje "hratelnost a zábavu" je rozhodně fajn, ale né každý je tak skromný jako Lenin a pro tu jeho "hratelnost" očekává třeba trochu lepší grafiku, kvalitnější obsah, někdo třeba nahotinky a jiné věci. Proč to ale nazývat hovadinama?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  15:56:08  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Na základě čeho usuzuješ, že se grafika po release bude nějak znatelně lišit od té současné?

To, že tobě současný WAR poskytuje "hratelnost a zábavu" je rozhodně fajn, ale né každý je tak skromný jako Lenin a pro tu jeho "hratelnost" očekává třeba trochu lepší grafiku, kvalitnější obsah, někdo třeba nahotinky a jiné věci. Proč to ale nazývat hovadinama?



Prave, ze to jsou male hovadinky si s tim autori mohli vyhrat vice... viz xichty... Jo hold na malickostech zalezi ...
nerikam,ze kdyz hra ma 4 xichty na rasu tak ji clovek nebude hrat, ale takovehle malickosti davaji pak celek na kterem zalezi ..

U Grafiky, ja jsem furt spokojenej, ale doufam, ze tam bude poradne nastaveni .. ostrejsi textury a staci to :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:02:39  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jj xichty jsou to nejdulezitejsi :) spravna postavicka ma vypadat dobre nebo hnusne presne podle predstav jejich majitel ... aby ten to mohl 2 hodiny modelovat a pak na to nasadit helmu a nebylo to videt :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:03:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jj xichty jsou to nejdulezitejsi :) spravna postavicka ma vypadat dobre nebo hnusne presne podle predstav jejich majitel ... aby ten to mohl 2 hodiny modelovat a pak na to nasadit helmu a nebylo to videt :)



zakladni funkce, ktera je povinna, skryti helmy a cloaku :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:06:08  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja si spis vzdycky reknu ze pri boji si stejne nikdo nevsimne te bajecne umistene jizvy tesne pod okem ciste fialove barvy tak na to kaslu. krom toho je nutne zazoomova na tu tvar aby byla jasne videt a jeste mit nastavene dostatecne detaily, zkratka je to fajn ale je to jedna z tech poslednich veci co me nejak vyrazne trapi

lastfm
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:09:36  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Proc tuhle hru porad srovnavate. Vzdy nekdo napise tam a tam to bylo lepsi a meli tam tohle a tamto a tady to neni a pod. Tak tam zustante a nechodte do WHO, nikdo vas nenuti. Komu se to nezamlouva necht hraje AOC, WoW a pod. Kazda hra ma neco. Pro me osobne je dulezita hratelnost a zabava a ne textura a pripadne predem naprogramovany mob ci ze baracek nema prah rovne ,ale sikmo a pod.

vyjimecne musim s tebou souhlasit
-
a za sebe, grafika je to posledni co mne zajima, ted sem hral na nejnizsim moznem nastaveni grafiky a vseho a jeste se to cukalo a presto jsou moje dojmy pozitivni. (po nedeli mam nove vnitrnosti v pc - to bude dojem jeste pozitivnejsi). Podstatne je, ze mne to bavi, to poznam tak ze mne pri tom strasne utika cas...

zkusil sem par scenaru za elfku premigrovanou proti chaosakum. a good. A to zatim hraju jako singl bez jakychkoliv "znamych" lidi kolem mne. A myslim ze mne to bavit bude, vic nez wow, tam sem stejne chodil jenom BG (WSG AB) porad dokola, sem tam arena, zbytek "contentu" mne tam nezajimal - a bavilo mne to.

quote:
Originally posted by Fuujin
kdyz hra ma 4 xichty na rasu tak ji clovek nebude hrat

no no 4 ksichty nejsou, je jich tak 10, +12 pro lidi s CE?


Edited by - qsubt on 10/09/2008 16:12:43
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:20:49  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
to s xichtama bylo jen priklad... proste maly detailik ..
spis clovek vyhledava a zminuje to co tam neni , nez naopak..
A beru to jako ze me hra bavi a fandim ji, ale je to jen mala piha na krase :)

jinak btw v CE je + 12 xichtu... 1 na kazdou classu :)

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:32:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

zkus tohle:

I had this error too.


I just went to http://www.war-europe.com/#/myproductkey/ and filled in the details and I could play (after about 2 hours).


Moc dekuju za tento link, dost mi pomohl. Skoda ze jsem nevedel o nem driv

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:38:58  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin
jinak btw v CE je + 12 xichtu... 1 na kazdou classu :)

aha, no lol, to fakt nic moc
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:40:39  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne som graficky nerd :) Uz nejaky ten piatok robim s grafikou a napriklad taky Crysis som hral druhy a treti krat len kvoli grafike aj ked ma ta hra uz moc nebavila. Dokazal som sa dlhe minuty pozerat na paralax maping, na fake god rays, volumetricke svetlo, odlesky pod vodou a podobne hovadiny.. To iste v stalkerovi, alebo UT3, Takisto AoC uz ked ma nebavilo tak som sa stale dokazal napojit a pozerat na tu vodu, podareny specular a nevime co vsetko som tam dokazal obdivovat.. Ale cim u mna WoW a WAR boduju je takmer dokonaly a fakt premysleny desing sveta, stylizacia, pouzitie farieb a je proste vidiet ze to robili ludia co maju naozaj talent.. Priznam sa ze vo WAR alebo aj WoW som zazil viac "WOW" momentov nez v AoC alebo aj Crysis..

Nehadam sa, AoC ma jednoznacne pokrocilejsiu grafiku ako WAR...ale zas podla mna je WAR na mile dopredu co sa tyka "feelingu" celeho prostredia a charakterov.. V AoC je uzasne sa prvy krat prechadzat po lokaciach kde su uzasne graficke vychytavky.. ale vo WAR alebo aj WoW je to ten pocit ze to do seba tak vsetko dokonale zapada a vyborne to vyzera, neskutocne detajly ktore vyborne dotvaraju celkovy dojem a vobec nevadi ze to nema ani 50% polygonov konkurencie alebo nepouziva najmodernejsie graficke efekty :)... Samozrejme..len moj nazor..
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,03 seconds. on eygor Snitz Forums 2000