Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:53:07  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

US otevírají Open RvR

WAAAGH!!!

Welcome to Open-RvR! Rakarth awaits all those who seek the challenge and excitement of Open-RvR combat. Below you will find what separates an Open-RvR server from the Core rule set - it's not for everyone but it might be for you!

Open RvR Server Ruleset

Are you ready for the nextchallenge in RvR? Do you love the adrenaline rush of always having tolook behind your back for the enemy? If so, then we welcome you to OpenRvR, where you will either shine or falter in a constant battle forglory! Battle your enemies outside of the RvR lakes and affect thefate of your realm! Your Chapter 1 hub and your capital city are theonly locations in the game where you have safe confines, of course thatis until your city becomes under attack.

Rules:
- Players are always RvR flagged from the moment they log in
- Chapter 1 hubs and capital cities are safe
- There is no bolster buff in RvR lakes
- Players will be chickened when entering an area that is two tiers below their level (ex. A Tier 3 player entering a Tier 1 area.)

Have fun and see you on the battlefield!


Moc pekne. Bohuzel z nejakeho duvodu nemuzu lognout - nevite, kde se da zjistit stav serveru?

Edit: Stacilo poradne prohledat stranku. Tak po downtimu na Rakarthu.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 10/09/2008 17:01:41
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 10/09/2008 :  17:02:36  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
no ja som spokojny s grafikov tam kde su naozaj pouzite high textury tj oblecenia a vsetko 15 metrov od hlavnej postavy, proste vo vseobecnosti je vsetko pekne az na horniny a skaly proste niekde povrch veci vyzera ako z 8 rokov starej hry ale toto je dufam iba chyba toho ich "dynamickeho" znizovania textur a ze to do vydania opravia
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 10/09/2008 :  17:08:41  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
ja jsem spokojeny :) vzhledem k tomu jakej krap mam jsem rad ze to muzu hrat.. i tak se me to nekdy pekne skube v scenariu :) proto me vyhovuje eng ktery si drzi odstup :) jinak prislo me to trosku nevyrovnane treba v scenari empire... Chaos ma tanky atd kdezto u empire byl tank vymazan a tak to v jejich scenari vypada zajimave... u emp nikdo netankuje tak je chaos valcuje( zmena prijde kdyz se prida nejakej ironbreakr atd. )

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo

Edited by - Leendrix on 10/09/2008 17:09:39
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  17:16:07  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leendrix

ja jsem spokojeny :) vzhledem k tomu jakej krap mam jsem rad ze to muzu hrat.. i tak se me to nekdy pekne skube v scenariu :) proto me vyhovuje eng ktery si drzi odstup :) jinak prislo me to trosku nevyrovnane treba v scenari empire... Chaos ma tanky atd kdezto u empire byl tank vymazan a tak to v jejich scenari vypada zajimave... u emp nikdo netankuje tak je chaos valcuje( zmena prijde kdyz se prida nejakej ironbreakr atd. )

je to dost znat bez tech tanku, witch huntri, wizardi a warrior pristi, kdyz je tam trpos nebo swordmaster je to mala oslava.

Edited by - qsubt on 10/09/2008 17:16:27
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  17:34:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

zkus tohle:

I had this error too.


I just went to http://www.war-europe.com/#/myproductkey/ and filled in the details and I could play (after about 2 hours).


Diky Pane! Zabralo to ;)

Hraje nekdo na serveru Elcosi ten teplej elfskej nazev co tu nekdo vybral za order? Nejlepe lvl 1-5? Nechce se mi questit sam.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 10/09/2008 :  18:25:18  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Hale s tou grafikou budte v klidu u Conana v bete to taky bylo ošklivý oproti normální verzi:)jinak mě akorát včera lehce rozhodilo že mi nad NPC s questama zmizeli ty knížky a musel jsem je tam podle mapy hledat
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 10/09/2008 :  18:29:08  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Normálně mi dnes přišlo asi deset mailu že muj beta code nebyl registrován a přitom pařim tak nevim:)
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 10/09/2008 :  18:36:05  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
Hmm vím že je to otravné, ale nemáte někdo funkční account který jste si aktivovali jako druhý, třetí .... můj pořád nejede i po zadání klíče .... pokud by se někdo ustrnul, rád bych se taky koukl jak ta hra vůbec vypadá když už mám open beta key díky ... email: ravek@centrum.cz

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  21:34:30  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No nic jdu zrusit objednavku WHO. Vubec me to nebavi ^^. Nic se od dob closed bety nezmenilo.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 10/09/2008 :  21:54:23  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Je to dobrota, asi koupim nekdy :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  23:12:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Nevím jestli se to tady psalo, ale máme už taky open RVR server.
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 10/09/2008 :  23:21:42  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
hehe tak sa mi konecne podarilo nastartovat WAR. A musim povedat ze po hodine hrania sa mi ani nechce verit ze by som chcel niekedy tento ftip hrat. to co ma byt ? hra pre 5 rocnych alebo co to vlastne je toto ? som sa dobre zasmial.


cakam na daoc origins......bye bye vsetci

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 11/09/2008 :  00:17:13  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Kyuss ..si nam predviedol ako mysli spravny dospelak tak teraz uz chod :P
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2008 :  05:46:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak koukam uz zas jedou registracky a i mejl a validace probehla v cukuletu :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2008 :  05:58:01  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kyuss - cekat muzes. tu starou sracku uz nikdy nikdy hrat nebude. kdybys byl aspon trosku objektivni a zkusil sepsat co se ti nelibi..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2008 :  07:30:38  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Prý tam nejsou takový kozy jako v AoC
Btw. včera jsme zašli za Order do RvR T1 zóny a nějak jsme naráželi na samý shamany :)
Jsem docela zvědavej na diverzitu classů v retailu, protože teď každý druhý za trpoše jede engineera a tanka skoro nevidiš.

Edited by - Aramir on 11/09/2008 07:32:43
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/09/2008 :  07:48:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Naopak, je to hra, která mě po dlouhé době naplnila nadějí, že ještě vyjde dobré MMORPG.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2008 :  07:50:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kdyby nekdo shanel klic - nektere budou urcite jeste volny. ja zkousel 3. u jednoho account suspended jeste pred zadanim, u druhyho neprislo overeni az treti vysel :))

WARPBE-RZRFR-NW6E-5YHHK-AJWY-NYHUMU
WARPBE-XFXSX-PWCY-TUG5U-49XX-NJJEBR
WARPBE-A28GF-FYZY-HA5R4-8MNT-GX54XV
WARPBE-SD8ND-BSJB-7RJTY-C2ZB-8PXNSN
WARPBE-UG6HZ-PSKJ-2ZTTT-TR2V-8XWRJD
WARPBE-J3B8J-GYPW-W7NVW-7YMK-GMSJ6U
WARPBE-4UBHE-USYY-9NUWF-5TSG-87GCAB
WARPBE-KXMJU-6A4Y-TNXRZ-4HA7-S6JB94
WARPBE-W74AB-WYY3-83ZNF-FTU9-GP5JTA
WARPBE-EJ2J2-UYMS-ERDP6-Z4ZK-GZZNDF
WARPBE-KJ5WG-ZUPU-PM9ZT-Z6R5-TTJFNZ
WARPBE-BS5BD-GW67-7ZWNK-WS2F-NYMAU9
WARPBE-2HXGM-3SP2-22TTX-WZ99-86JCFW
WARPBE-3NNNH-WUG5-T3DWA-PSWP-TTPWBR
WARPBE-VJV88-UURC-97MP6-T6JY-TTHD4E
WARPBE-TPHWC-5YNV-4C2SF-3FTJ-GZMZYR
WARPBE-TG5RH-AA4U-U5UZ6-BAXH-S6SBEN
WARPBE-TYUJD-BW6N-9D69G-3RPV-NYAUR7
WARPBE-SJU76-AYPW-5EBW6-WBBA-GMT868


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 11/09/2008 :  07:55:33  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
No tahle gamesa jde evidentně po krku WoW a troufám si říct, že ho
"zařízne". Většina WoW populace pak půjde do WHO a mnozí z nich rollnou právě classu, která nejvhodněji vybalancuje guildovní statistiky, takže o diverzitu class bych se nebál.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 11/09/2008 :  07:57:53  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Ze začátku budou všichni hrát ty classy, které už fungují a zbytek až je dodělají

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:03:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja se treba uzasne bavim se swordmasterkou... jediny co me vcera rozcililo, ze prvni opravdu tankovaci skill jsem dostal na 6. levelu...
takze kdyz jsem dosel na PQ v tom lese tak kdyz jsem byl 5. level tak sice me ostatni chteli nechat tankovat toho zaverecnyho bosse, ale brutalne jsme tam wajpli...
pri 2. pokuse uz jsem byl 6. rank tak uz jsem to v pohode odtankoval :-) a to hned 2x ;-)

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:07:02  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
On je zatím děsný bordel v aggru. Co vím, tak healeři takhle z kraje produkovali mnohem větší aggro než tanci.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:09:06  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To můžu potvrdit. S Rune Priestem jsem healama trhal bosse z tanka. Zase na druhou stranu, nevím jak on to hrál

Ještě taková veselá příhoda. Včera jsme vlezli do PQ zóny a já vidím engineera z naší grupy, jak utíká před nějakým orkem. "Hele lvl 10 boss" říkám si a začnáu healovat a ork pod náporem naší grupy začíná ztrácet zdraví rychleji, než stačí mlátit engineera pod mýma healama. A najednou se otočí, začne utíkat a ke všemu ještě skákat. V té chvíly jsem si teprve uvědomil, že je to hráč Legrace je, že vypadal úplně stejně, jako NPC orkové okolo, tak jsem ho ani za hráče nepovažoval.

Edit 2: zatím se mi líbí, že pvp boje nejsou o onehit. Ve dvou jsme se honili s lvl 9 shamanem, když jsme byly na lvl 6. Trvalo to asi tak 15 minut, než jsme ho zabili a to ještě díky tomu, že k nám přiběhl Ironbreaker

Edited by - Aramir on 11/09/2008 08:20:06
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:37:53  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
grafika je proste dost podprumerna ale design sveta vybornej takze to jde celkem ozelit skoda jen ze aspon postavickam nedaly par set polygonu navic a nejaky pix. shader ficury aby aspon ten blbej pandulak vypadal cool... hra je to celkem zabavna ale jediny z ceho sem nadsenej a diky cemu tomu dam sanci je RvR to me chytlo celkem hodne... uvidime za 2-3 mesice to se teprve ukaze jestli WHO ma opravdu co nabidnout.

so...
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:43:13  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Jakmile vas tank bude mit lvl 10 tak vicemene nebude mit problem udrzet moba na sobe ;) pred tim je to docela problem no.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:49:58  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

kyuss - cekat muzes. tu starou sracku uz nikdy nikdy hrat nebude. kdybys byl aspon trosku objektivni a zkusil sepsat co se ti nelibi..


A ty jsi pak co jineho? Ty se mi taky nezdas moc objektivni.
DAoC je sice temer mrtvy, ale proc ho tad tvrde nazyvas srackou? Asi si to v DAoC moc nikam nedotahl nebo vazne nevim. Kdyby DAoC mel porad vysokou populaci, tak bych osobne o zadnem Warhammeru Online ani neuvazoval.

Edited by - Pramen on 11/09/2008 08:54:26
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 11/09/2008 :  08:55:09  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

jde evidentně po krku WoW a troufám si říct, že ho
"zařízne". Většina WoW populace pak půjde do WHO
tak toto podle mne rozhodne nehrozi

quote:
Originally posted by Khandar

ale jediny z ceho sem nadsenej a diky cemu tomu dam sanci je RvR to me chytlo celkem hodne...
ehm ehm no ono nevim cos od toho cekal? WHO je jenom o RVR, jestli cekas epic PVE bosse nebo promaakny craft, grindy, tezeni staveni ja nevim co, budes zklamany

Edited by - qsubt on 11/09/2008 08:56:37
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:13:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by terawatt

jde evidentně po krku WoW a troufám si říct, že ho
"zařízne". Většina WoW populace pak půjde do WHO
tak toto podle mne rozhodne nehrozi

quote:
Originally posted by Khandar

ale jediny z ceho sem nadsenej a diky cemu tomu dam sanci je RvR to me chytlo celkem hodne...
ehm ehm no ono nevim cos od toho cekal? WHO je jenom o RVR, jestli cekas epic PVE bosse nebo promaakny craft, grindy, tezeni staveni ja nevim co, budes zklamany



Náhodou craft je zde velice promakaný, nebo spíš zábavný, jak jsem si vyrobil první flašku, která měla healovat, ale psalo to že to může mít opačný efekt a když mi docházelo zdraví, tak jsem se toho napil a naopak mi to těch asi 350 HP ještě ubralo tak jsem umřel
Orkové jsou strašně velké hovada, není přes ně občas nic vidět, ale je velká sranda jak po mě jdou dva orkové, evidentně mají nižší level akorát větší HP, já stojím u vlajky, oni do mě rubou a já se v pohodě healuju a ještě na ně házím /laugh jak přiběhli další dva, tak mě smích přešel mňo
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:14:08  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
Tak vcera sem poprve hral a kdybych mel soudit podle toho co sem videl tak tadle hra muzes oslovit jen lidi co pred tim hrali max tak wow. Grafika hnus, ovladani postavy a celkove pohyby postavy, kouzleni, mlaceni je strasny. PvE dost hrozny. Kouzla takovy divny. PvP na nizkym lvl nuda.

Kdybych mel hrat s tim co sem mel vcera tak bych to videl tak max na 3 dny, ale vzhledem k tomu ze soudim az po cca mesicu hrani tak uvidime, pokud se to teda nezlepsi je mozny ze se nedostanu ani pres 2 tejdny

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:19:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno craft je docela hezkej... mimochodem chapu to spravne ze neni omezenej pocet craftu co muzes umet? vcera jsem si udelal cultivation i alchemy...

kultivace je imo docela zajimavej skill...nevim jak na vyssich levelech, ale ted je to tak, ze jsou 3 faze co faze to 40sec. behem ktere muzes si trochu vylepsit rostlinku napred hlinou pak vodou a nakonec "nutrition" coz bude asi hnojivo nebo postrik...zas tak dobrej anglinar nejsem a nechce se mi to hledat...

trosku mi vadilo, kdyz behem te doby tam nic nedas ze se jde plynule na dalsi fazi a ve vysledku dostanu slabsi rostlinku (napr. misto hlavniho ingredientu na flasku dostanu "jen" prisadu do flasek), zajimavy bylo ze to obcas vratilo puvodni semeno :-)

vadilo mi to hlavne z toho duvodu, ze ta doba uz je pomerne dlouha na fazi, takze sledovani je spis trochu opruz... ale zase neni zas tak dlouha aby se mezi fazema dalo v pohode nekde expit...
casem se odlockne az 4 paralelni kultivace...tak to muze byt pak zajimava honicka :-)

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:26:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Main crafty jsou:
Apothecary a Talisman making. - vybereš si jeden z nich

K tomu můžeš mít 1 ze 4 gather skillů (nebo kolik jich je)

Pokud kultivuješ s vyšším timerem, tak si to normálně můžeš zavřít a ono tě to pak upozorní v chatu. Akorát se to tam může docela ztratit :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:30:32  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir



Pokud kultivuješ s vyšším timerem, tak si to normálně můžeš zavřít a ono tě to pak upozorní v chatu. Akorát se to tam může docela ztratit :)



a presne to se mi vcera stalo :-) rikal jsem si vyuziju tech 40 sec na nejakej ten fajtik do questu... a nez jsem se vzpamatoval...lup uz byla rostlinka hotova... bohuzel byla nedomrla :-D

no mmo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:51:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

No tahle gamesa jde evidentně po krku WoW a troufám si říct, že ho
"zařízne". Většina WoW populace pak půjde do WHO a mnozí z nich rollnou právě classu, která nejvhodněji vybalancuje guildovní statistiky, takže o diverzitu class bych se nebál.



Kuchne? Tohle jsem slyšel u AoC. No nechme se překvapit.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:53:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

Tak vcera sem poprve hral a kdybych mel soudit podle toho co sem videl tak tadle hra muzes oslovit jen lidi co pred tim hrali max tak wow. Grafika hnus, ovladani postavy a celkove pohyby postavy, kouzleni, mlaceni je strasny. PvE dost hrozny. Kouzla takovy divny. PvP na nizkym lvl nuda.

Kdybych mel hrat s tim co sem mel vcera tak bych to videl tak max na 3 dny, ale vzhledem k tomu ze soudim az po cca mesicu hrani tak uvidime, pokud se to teda nezlepsi je mozny ze se nedostanu ani pres 2 tejdny



To jsem rád že se na hru zatím tak díváš, chybět nám tam nebudeš
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:55:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mimochodem včera v druhém aktu když jsem dělal první PQ, kde se má zabít 100 zelených, potom katapulty a pak bosík a dva shamani, tak jsem získal nárok lootnout si zelenku z truhly a když jsem si zebral ten baťoh z toho do inventáře tak jsem myslel že všechny ty věci jsou moje, tak jsem samozřejmě kliknul náhodně, zrovna na prachy a zelená věc byla v čoudu
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:58:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
[To jsem rád že se na hru zatím tak díváš, chybět nám tam nebudeš



No jelikoz te jakztakz znam davam ti mesic - maximalne dva

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:09:03  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Mimochodem včera v druhém aktu když jsem dělal první PQ, kde se má zabít 100 zelených, potom katapulty a pak bosík a dva shamani, tak jsem získal nárok lootnout si zelenku z truhly a když jsem si zebral ten baťoh z toho do inventáře tak jsem myslel že všechny ty věci jsou moje, tak jsem samozřejmě kliknul náhodně, zrovna na prachy a zelená věc byla v čoudu



vitej v klubu...podruhy uz si das bacha...ja teda klikal odshora, takze jsem lootnul nejakou kravinu ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:09:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by spajdr
[To jsem rád že se na hru zatím tak díváš, chybět nám tam nebudeš



No jelikoz te jakztakz znam davam ti mesic - maximalne dva



mesic, maximalne dva nez mu havran zacne chybet ? :)

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:12:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
mesic, maximalne dva nez mu havran zacne chybet ? :)



ne mesic maximalne dva nez se dostane do faze: "WHO je nejvetsi sracka vsech dob, nechapu jak to mohli vydat" :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:18:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Rashaverak
mesic, maximalne dva nez mu havran zacne chybet ? :)



ne mesic maximalne dva nez se dostane do faze: "WHO je nejvetsi sracka vsech dob, nechapu jak to mohli vydat" :)



Nepomlouvej kurwa slušné lidi mezi námi
Nic takového jsem u žádné hry nikdy nenapsal

Edited by - spajdr on 11/09/2008 10:18:53
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:20:01  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
hahahahahahaaaaa

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:31:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No WoWku to na prdel rozhodně nedá.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:32:37  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

Tak vcera sem poprve hral a kdybych mel soudit podle toho co sem videl tak tadle hra muzes oslovit jen lidi co pred tim hrali max tak wow. Grafika hnus, ovladani postavy a celkove pohyby postavy, kouzleni, mlaceni je strasny. PvE dost hrozny. Kouzla takovy divny. PvP na nizkym lvl nuda.

Kdybych mel hrat s tim co sem mel vcera tak bych to videl tak max na 3 dny, ale vzhledem k tomu ze soudim az po cca mesicu hrani tak uvidime, pokud se to teda nezlepsi je mozny ze se nedostanu ani pres 2 tejdny



Nesnášim WoW, Warhammer je geniální hra. Běž si opláchnout obličej a vyndat ospalky z očí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:39:09  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by †… Havran …†

Tak vcera sem poprve hral a kdybych mel soudit podle toho co sem videl tak tadle hra muzes oslovit jen lidi co pred tim hrali max tak wow. Grafika hnus, ovladani postavy a celkove pohyby postavy, kouzleni, mlaceni je strasny. PvE dost hrozny. Kouzla takovy divny. PvP na nizkym lvl nuda.

Kdybych mel hrat s tim co sem mel vcera tak bych to videl tak max na 3 dny, ale vzhledem k tomu ze soudim az po cca mesicu hrani tak uvidime, pokud se to teda nezlepsi je mozny ze se nedostanu ani pres 2 tejdny



Nesnášim WoW, Warhammer je geniální hra. Běž si opláchnout obličej a vyndat ospalky z očí.



zatim sem na tom nic genialniho nenasel

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:40:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No WoWku to na prdel rozhodně nedá.



To asi ne, ale PvP to má lepší :) i crafting. PQ je taky příjemné spestření.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:43:48  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
To PvP ti takle na nízkých levelech a ještě s nevybalancovanými class přijde lepší konkrétně v čem?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:45:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

To PvP ti takle na nízkých levelech a ještě s nevybalancovanými class přijde lepší konkrétně v čem?



Tak minimálně v tom, že má alespoň nějaký smysl
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:50:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

To PvP ti takle na nízkých levelech a ještě s nevybalancovanými class přijde lepší konkrétně v čem?



Mě nepřijde že by něco bylo nevybalancované :) to že to tak příjde tobě, s tím už nic nenadělám. A lepší, prostě je to větší zábava, nevím jak to mám popsat :) a těším se na ty větší rvr akce :) ale pro někoho kdo se dostane do grupy kde není healer a je tank, tak rychle umře, ještě dostane debuff, tak to věru moc zábavné asi nebude. A všechny ty animace jsou geniálně udělané, baví mě to sledovat
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:51:01  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by NoX

To PvP ti takle na nízkých levelech a ještě s nevybalancovanými class přijde lepší konkrétně v čem?



Tak minimálně v tom, že má alespoň nějaký smysl



To je zatial jediny dovod preco som dal WARu sancu aj ked to PvP z toho co som zatial videl nesiaha DAoC ani po clenky...


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),

Edited by - Thundeeer on 11/09/2008 10:52:45
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:57:22  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Mě nepřijde že by něco bylo nevybalancované :) to že to tak příjde tobě, s tím už nic nenadělám. A lepší, prostě je to větší zábava, nevím jak to mám popsat :) a těším se na ty větší rvr akce :) ale pro někoho kdo se dostane do grupy kde není healer a je tank, tak rychle umře, ještě dostane debuff, tak to věru moc zábavné asi nebude. A všechny ty animace jsou geniálně udělané, baví mě to sledovat

Od člověka, který (alespoň podle podpisu) hraje nejvíc OP classu ingame, mi to přijde k smíchu Hrál jsem v CB za všechny classy a stojím si za tím, že do vybalancování mají ještě hodně daleko.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000