Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:07:36  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:08:12  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Tak sem zkusil 5 class a furt si nemuzu vybrat, ma nekdo podobnej problem ? :D

Da Best Plan!
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:11:07  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hugo

Tak sem zkusil 5 class a furt si nemuzu vybrat, ma nekdo podobnej problem ? :D

Da Best Plan!


ne
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:13:25  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?


Nepsalo to nahodou 303 u problemu s pripojenim? Zakazany port, proxy, atd?

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:14:48  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?


Nepsalo to nahodou 303 u problemu s pripojenim? Zakazany port, proxy, atd?



jj error 303
ale nejsem si jistej ze bych mel nastaveno neco spatne... vzdycky bylo vse ok, zadnej problem pri donwloadech atd atd
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:19:14  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?


Nepsalo to nahodou 303 u problemu s pripojenim? Zakazany port, proxy, atd?



jj error 303
ale nejsem si jistej ze bych mel nastaveno neco spatne... vzdycky bylo vse ok, zadnej problem pri donwloadech atd atd




nemas NOD32? dej si ty .exe do exception listu jestli jo
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:36:03  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hugo

quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?


Nepsalo to nahodou 303 u problemu s pripojenim? Zakazany port, proxy, atd?



jj error 303
ale nejsem si jistej ze bych mel nastaveno neco spatne... vzdycky bylo vse ok, zadnej problem pri donwloadech atd atd




nemas NOD32? dej si ty .exe do exception listu jestli jo



ee mam avasta.. sice uz trialka vyprsela.. ale nemyslel jsem ze by v tomhle byl problem
Go to Top of Page

ellvira
Starting Member

8 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:38:36  Show Profile  Send ellvira an ICQ Message Send ellvira a Private Message  Reply with Quote
v avastu problem nejni

Ellvira SPVN
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:43:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Neměl být už náhodou patch? GOA zase zaspala a nikde nic proč není patch už aplikovaný, holt GOA pokračuje v tradici.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:45:50  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Možná, že by tohle mohlo lecos ospravedlňovat...

quote:
Originally posted by Lobos

Koukam ze US servery maji s poslednim patchem nejake problemy a porad je vypinaj/zapinaj. GoA nechava 4.1.1 patch az tesne pred spusteni headstartu, pry aby jsme si zahrali


Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:49:53  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
Mam takovej problem s registraci,nemuzu napsat spravne ten kod co se ma opisovat.. ani nevim jakym stylem ho mam napsat,aby me to pustilo dal.
Muze mi nekdo help? viz http://img386.imageshack.us/my.php?image=kodtq2.png

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:58:37  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mark

Mam takovej problem s registraci,nemuzu napsat spravne ten kod co se ma opisovat.. ani nevim jakym stylem ho mam napsat,aby me to pustilo dal.
Muze mi nekdo help? viz http://img386.imageshack.us/my.php?image=kodtq2.png


Není tam možnost vygenerovat nový obrázek? Tohle je divný
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:12:17  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?



tj chyba u nich v tom linku... jednoducha oprava:
najed na logovaci okno tam je tlacitko create acc, vytvoris novej mail, behem 2 minut mas novej mail a novej link kerej ti bude fungovat.. zadas klic a behem chvilky ti prijde potvrzeni

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:40:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
As we said yesterday, we will be patching the open beta servers to version 4.1.1 today. Originally we expected to run this update between 9:00 and 10:00 this morning however we have had to delay this while we await an additional fix for a stability issue. As soon as we have an ETA for this patch we'll be sure to let you know.

Additionally we have been working on some other problems that have been reported to us. Some of you may have had problems with the password retrieval system on the website and the FAQ that was posted. Our teams have been working on these and have now resolved these issues.

Finally some players have reported that their characters are being deleted if a server crashes. We have been investigating this urgently and have prepared a fix.

We will of course keep you updated with the progress of all these items throughout the day.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:13:17  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Uz nekomu kdo ma predobjednavku na EA Store prisli klice ? Tedy krome bety ?

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:24:44  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?



tj chyba u nich v tom linku... jednoducha oprava:
najed na logovaci okno tam je tlacitko create acc, vytvoris novej mail, behem 2 minut mas novej mail a novej link kerej ti bude fungovat.. zadas klic a behem chvilky ti prijde potvrzeni


okej dik.. a nejde tenhle stavajici nejak smazat a udelat novej ale vlastne ten samej ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:26:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak amíci snad tu stabilitu už opravili, tak teď jenom už čekat až nahodí fix na EU servery.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:33:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?



tj chyba u nich v tom linku... jednoducha oprava:
najed na logovaci okno tam je tlacitko create acc, vytvoris novej mail, behem 2 minut mas novej mail a novej link kerej ti bude fungovat.. zadas klic a behem chvilky ti prijde potvrzeni


okej dik.. a nejde tenhle stavajici nejak smazat a udelat novej ale vlastne ten samej ?


asi ne... leda ze mazou ty co jsi nepotvrdil jde jen o to jak dlouho to trva

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:39:37  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?



tj chyba u nich v tom linku... jednoducha oprava:
najed na logovaci okno tam je tlacitko create acc, vytvoris novej mail, behem 2 minut mas novej mail a novej link kerej ti bude fungovat.. zadas klic a behem chvilky ti prijde potvrzeni


okej dik.. a nejde tenhle stavajici nejak smazat a udelat novej ale vlastne ten samej ?


asi ne... leda ze mazou ty co jsi nepotvrdil jde jen o to jak dlouho to trva



oke, nu co se da delat.. ale dik .)
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:45:46  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
Nejak se v tom nechci moc prehrabovat, tak me nekamenujte pokud uz to tady je odpovezeny :)

Jak to bude s early accessem? Bude se moct pouzit client pro beta test? Nebo se musi mit krabice (coz je samozrejme zaklad) ale tu budou posilat driv nez EA zacne?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:46:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Klient z bety pouzit muzes.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:46:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

Nejak se v tom nechci moc prehrabovat, tak me nekamenujte pokud uz to tady je odpovezeny :)

Jak to bude s early accessem? Bude se moct pouzit client pro beta test? Nebo se musi mit krabice (coz je samozrejme zaklad) ale tu budou posilat driv nez EA zacne?


*napřahuje se s kamenem v ruce*
Klient, na kterým beží beta, bude kompatibilní i s retail spuštěním.
Go to Top of Page

Ta-Ro
Starting Member

Cory

81 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:06:28  Show Profile  Visit Ta-Ro's Homepage  Send Ta-Ro an ICQ Message Send Ta-Ro a Private Message  Reply with Quote
Pár dojmů: nejdřív Black Orca sem jel, pohoda hodně vydrží, všeobecně u Greenskins hodně lidu.

Teď zkouším sorcku u dark elfu a hodně sem přemítal nad tím, že toto už sem někde viděl, možná je to tím, že musím jet grafiku na minimum, ale silně mi to připomíná Lineage 2, navíc ten styl invetáře - plus grafika itemů -> seedy na cultivation, to je uplně jak seedy do mobů v L2, hodně podobný styl teda i na salvage atd... graficke znazornění itemů v inventáři se prostě rovná L2 :), ještěže to není takový grind jak L2.


Now... ?
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:41:59  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
We will be bringing down all open beta servers to apply patch 4.1.1 at 3pm CET today. We expect this operation to take approximately one hour and we will be sure to let you know when the servers are available once more.

While the servers are down, why not take the opportunity to read the patch notes. This update will also include the fixes we mentioned this morning about the crash issue and the character deletion bug.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:42:43  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
podla kazdeho je tusim to kopia toho co hral naposledy :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:44:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir


Finally some players have reported that their characters are being deleted if a server crashes. We have been investigating this urgently and have prepared a fix.



ehm tohle neni uplne drobna chybka par dni pred spustenim, tohle bych oznacil temer jako show stoper, ne ze by se ta masinerie jeste dala zastavit.

marketa : opravdu mas uzasne chovani, druhej ucet attronacha ?

lastfm
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:49:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To jsem teda zvědavej. Včera večer spadnul open rvr, jestli tam budu mít stále char


We will be bringing down all open beta servers to apply patch 4.1.1 at 3pm CET today. We expect this operation to take approximately one hour and we will be sure to let you know when the servers are available once more.

While the servers are down, why not take the opportunity to read the patch notes. This update will also include the fixes we mentioned this morning about the crash issue and the character deletion bug.

Edited by - Aramir on 12/09/2008 15:22:12
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/09/2008 :  16:00:07  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Muze mi please nekdo vysvetlit jak si zapnout ty AF a AA na grafice? :) Sem prez tyhle veci naprostej noob, ale vim ze je tu dost odborniku, kteri by to naucili zapnout i cvicenou opici, tak snad by nebyl problem to vysvetlit i me :). Prosim aby se pripadne zdrzeli nejakejch odbornejsich terminu. Dekuji ^^.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/09/2008 :  16:18:24  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Muze mi please nekdo vysvetlit jak si zapnout ty AF a AA na grafice? :) Sem prez tyhle veci naprostej noob, ale vim ze je tu dost odborniku, kteri by to naucili zapnout i cvicenou opici, tak snad by nebyl problem to vysvetlit i me :). Prosim aby se pripadne zdrzeli nejakejch odbornejsich terminu. Dekuji ^^.

Co kdybys to smeroval na WAR HW anebo do Q&A, protoze takto se general zbytecne "zasira" postama co sem nepatri. Dekuji.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 12/09/2008 16:18:52
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 12/09/2008 :  16:20:05  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Muze mi please nekdo vysvetlit jak si zapnout ty AF a AA na grafice? :) Sem prez tyhle veci naprostej noob, ale vim ze je tu dost odborniku, kteri by to naucili zapnout i cvicenou opici, tak snad by nebyl problem to vysvetlit i me :). Prosim aby se pripadne zdrzeli nejakejch odbornejsich terminu. Dekuji ^^.



Vlezes do hry, nalogujes sa a vlezes do sveta, potom v grafickom nadstaveni zmenis detaily na low alebo performance, a opustis hru.
Spustis war znova, nalogujes a vlezes do sveta, v nadstaveni hry zmenis graficke nadstavenie na maximum, preblikne ti obrazovka a hop AA & AF idu. Pri kazdom nekorektom opusteni hry musis tuto torturu opakovat.
Do full releasu slubili tento problem odstranit, a pridat detailnejsie nadstavenie grafiky.
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 12/09/2008 :  17:01:17  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Mark

Mam takovej problem s registraci,nemuzu napsat spravne ten kod co se ma opisovat.. ani nevim jakym stylem ho mam napsat,aby me to pustilo dal.
Muze mi nekdo help? viz http://img386.imageshack.us/my.php?image=kodtq2.png


Není tam možnost vygenerovat nový obrázek? Tohle je divný


Je,ale i to nefunguje.. mozna to ma spojitost s malejma a velkejma pismenama/cislicema.. jenze i kdyz tam zadavam velky/maly.. furt to vyhazuje velky cislice.

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/09/2008 :  17:02:34  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Mandorallen

Muze mi please nekdo vysvetlit jak si zapnout ty AF a AA na grafice? :) Sem prez tyhle veci naprostej noob, ale vim ze je tu dost odborniku, kteri by to naucili zapnout i cvicenou opici, tak snad by nebyl problem to vysvetlit i me :). Prosim aby se pripadne zdrzeli nejakejch odbornejsich terminu. Dekuji ^^.

Co kdybys to smeroval na WAR HW anebo do Q&A, protoze takto se general zbytecne "zasira" postama co sem nepatri. Dekuji.

Ok sorry. Ale tak nejak sem si rikal ze z tohohle topiku uz stejne nikdo ani informace cerpat nemuze, protoze je to tu zasrany vsim motznym a moderovat to uz asi ani nema smysl. Spis ten topic vypada, ze se tu resi vsechno co je zrovna pro nekoho aktualni.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 12/09/2008 :  17:07:37  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Mandorallen

Muze mi please nekdo vysvetlit jak si zapnout ty AF a AA na grafice? :) Sem prez tyhle veci naprostej noob, ale vim ze je tu dost odborniku, kteri by to naucili zapnout i cvicenou opici, tak snad by nebyl problem to vysvetlit i me :). Prosim aby se pripadne zdrzeli nejakejch odbornejsich terminu. Dekuji ^^.

Co kdybys to smeroval na WAR HW anebo do Q&A, protoze takto se general zbytecne "zasira" postama co sem nepatri. Dekuji.

Ok sorry. Ale tak nejak sem si rikal ze z tohohle topiku uz stejne nikdo ani informace cerpat nemuze, protoze je to tu zasrany vsim motznym a moderovat to uz asi ani nema smysl. Spis ten topic vypada, ze se tu resi vsechno co je zrovna pro nekoho aktualni.



General je general - vseobecne o vsetkom... ale ak je topic priamo o hardware netreba to davat sem... ale odpoved si dostal -)

PS: Stale cakam na e-mail od nedele obeda :D

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:35:14  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz dokdy bude makat beta jelikož nemam preorder :) a viděl jsem nějaký klasy co v betě nejsou na výběr budou ve finální verzi nějaký co nejsou na výběr v betě???měljsem za to že každá rasa má čtyři chary a to jsem objevil jen u chaosu a u high elves díky
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:38:09  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cairbre

Mam dotaz dokdy bude makat beta jelikož nemam preorder :) a viděl jsem nějaký klasy co v betě nejsou na výběr budou ve finální verzi nějaký co nejsou na výběr v betě???měljsem za to že každá rasa má čtyři chary a to jsem objevil jen u chaosu a u high elves díky



Classy: http://www.warhammeronline.com/armiesofWAR/index.php

Beta pojede do soboty.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:40:15  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

quote:
Originally posted by Cairbre

Mam dotaz dokdy bude makat beta jelikož nemam preorder :) a viděl jsem nějaký klasy co v betě nejsou na výběr budou ve finální verzi nějaký co nejsou na výběr v betě???měljsem za to že každá rasa má čtyři chary a to jsem objevil jen u chaosu a u high elves díky



Classy: http://www.warhammeronline.com/armiesofWAR/index.php

Beta pojede do soboty.



Tak aspon ze je do soboty cas to testovat, doufam ze uz v pondeli budeme hrat FULL verzy.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:47:13  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
mě to ted nechce pustit do hry zničehonic:)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:48:03  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No jak se to vezme. Hodina u nich trva uz minimalne 3 hodiny a kdo vi jak dlouho jeste bude. Takze aby ti zitra nepustili ty servery na 5 minut a hned ti je zavreli ^^.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:51:26  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
mam tam na výběr samý nový servery a ty starý tam nejsou??:)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:57:03  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
A muzes se snad na nekterej z nich napojit? Ne. co to asi znamena...


http://www.war-europe.com/#/news/?lang=en

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 12/09/2008 18:57:33
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:57:47  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
cze??:)takze jako konec bety uz jo??
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/09/2008 :  18:59:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jj presne. Konec bety. A dokonce i konec WHO. Odkladaji release a vraci se k closed bete.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:14:38  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Hale dělej si prdelky z někoho jinýho jo?:)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:16:53  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Uz asi 4 hodiny implementujou patch a kdo vi co jeste delaji. Videl bych to tak ze uz je opravdu konec open bety. Aspon pro evropu ^^.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:23:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To je neskutečné jaké lamy tam v tom GOA týmu mají, nejspíš se asi liší HW těch serverů pro Evropu, jinak nerozumím tomu proč by to šlo US a nám ne a taky opět nepíší co se děje, že jim není už trapně.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:24:31  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Uz asi 4 hodiny implementujou patch a kdo vi co jeste delaji. Videl bych to tak ze uz je opravdu konec open bety. Aspon pro evropu ^^.



to by me ovsem velmi mrzelo :-(

no mmo
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:27:48  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Damned!!!jsem nešel s klukama do hospody jelikož jsem si chtěl poslední den zahrát betu a oni tohle
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:34:29  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Co vymyslate :) .. este zajtra to chvilu pojde a v nedelu sa uz ide na ostro :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:38:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Co vymyslate :) .. este zajtra to chvilu pojde a v nedelu sa uz ide na ostro :)



Tolik optimismu snad může mít akorát člověk co hraje na US serverech :)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:48:08  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Začínám se obávat toho, jak bude vypadat headstart v neděli...
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000