Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 15/12/2008 :  13:17:31  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

tak som pre vas nieco nafotil:


(akurat kua, nie su nemecke, ale rakuske...)



jojo berger je kvalita, sem nevedel ze se sem uz vozi i parky, zatim sem videl jen sunky, jejichz jsem pravidelnym konzumentem.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:10:18  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
A dokonca si 18. 12. platim dalsi mesiac... potom to uz na lvl 40 snad dotiahnem.


Odvolavam co jsem odvolal, slibuji, co jsem slibil... account terminated.

Je tu pls niekto z Karak Azgal, co vie po anglicky (alebo Izraelsky), chcel by som nieco odkazat kamosovi z guildy, ale nemam na neho mail a skoncil mi uz WAR (hral som cely den a ked som sa restartoval, uz to neslo spustit), ktory tak skoro neobnovim. On tiez z WAR odchadza, rad by som si s nim este vymenil mail (predtym, nez nebude nijaka sanca sa s nim kontaktovat).

thnx

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 15/12/2008 15:14:45
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:16:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

hura :) zapni wow :) budu tam na tebe cekat ... server darksorrow :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:18:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
blazon... ja som WOW nikdy nehral a nikdy hrat nebudem.
Na to som pravom hrdy.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:29:39  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

blazon... ja som WOW nikdy nehral a nikdy hrat nebudem.
Na to som pravom hrdy.

zacni :) v eve je s tebou i legrace ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:29:51  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Wuuduu
A dokonca si 18. 12. platim dalsi mesiac... potom to uz na lvl 40 snad dotiahnem.


Odvolavam co jsem odvolal, slibuji, co jsem slibil... account terminated.

Je tu pls niekto z Karak Azgal, co vie po anglicky (alebo Izraelsky), chcel by som nieco odkazat kamosovi z guildy, ale nemam na neho mail a skoncil mi uz WAR (hral som cely den a ked som sa restartoval, uz to neslo spustit), ktory tak skoro neobnovim. On tiez z WAR odchadza, rad by som si s nim este vymenil mail (predtym, nez nebude nijaka sanca sa s nim kontaktovat).

thnx




eee, wuuduu, budes nam strasne chybat :)

(zvlastne, ale mna take veci rozhodit neodkazu, aj ked sa mi to par krat stalo, dal som si malu pauzicku a za chvilku to nabehlo uplne pohode - niekedy aj bez pauzicky)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:10:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Je tu pls niekto z Karak Azgal, co vie po anglicky (alebo Izraelsky), chcel by som nieco odkazat kamosovi z guildy, ale nemam na neho mail a skoncil mi uz WAR (hral som cely den a ked som sa restartoval, uz to neslo spustit), ktory tak skoro neobnovim. On tiez z WAR odchadza, rad by som si s nim este vymenil mail (predtym, nez nebude nijaka sanca sa s nim kontaktovat).

thnx


zamiloval ses?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 15/12/2008 17:11:34
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:18:29  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

blazon... ja som WOW nikdy nehral a nikdy hrat nebudem.
Na to som pravom hrdy.



No..hrdy mozes byt ale ci pravom je dost diskutabilne :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:38:41  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

blazon... ja som WOW nikdy nehral a nikdy hrat nebudem.
Na to som pravom hrdy.


Ja jsem WoW hral 3 roky a nemyslim si ze to byla chyba. Ted uz bych se tam asi nevratil pac nema co nabidnout, coz WHO zatim jeste ma a delaji na tom.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  19:21:43  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno..GOA robi druhu fazu transferu... neskoro ale predsa.. osobne som trosku prekvapeny
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?p=2997681#post2997681

Karak Azgal je cielovy server co ma tesi.. na druhej strane.. i ked velmi obmedzeny ale predsa.. Karak eigh peaks a Eltharion su "zdrojovy" server pre transfer... ale nastastie len pre Anglicko-Spanielsky transfer..
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  23:54:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Wuuduu
Je tu pls niekto z Karak Azgal, co vie po anglicky (alebo Izraelsky), chcel by som nieco odkazat kamosovi z guildy, ale nemam na neho mail a skoncil mi uz WAR (hral som cely den a ked som sa restartoval, uz to neslo spustit), ktory tak skoro neobnovim. On tiez z WAR odchadza, rad by som si s nim este vymenil mail (predtym, nez nebude nijaka sanca sa s nim kontaktovat).

thnx


zamiloval ses?



Nie, "skladal" som mu komp, na dialku, cez WAR chat, a urcite bude mat este dost dotazov, nerad by som, aby si myslel, ze som zmrd, co poradi, ale nepomoze dalej, ak sa vyskytnu problemy.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 16/12/2008 :  11:22:05  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Vcera byla pekna akcicka v avelornu i v troll. Mam dojem, ze jsem zahlidl i Ninjagona. Takhle by to melo vypadat vsude a porad :) Jsem zvedavej co bude tak za tyden, dva, az si lidi naplni influ.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/12/2008 :  12:45:07  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
hej vcera bola "pekna" akcicka LOL

destro zase lockli Reikland, tak v gilde niekto navrhol, ze "podme tam"

uz ako sme prisli do Reikwaldu, som sipil nieco spatne, pretoze tam bol taky lag, ze mi neregenerovalo soul essence :), ale hovorim si, bude to v poradecku, rozbijeme dvere a zabijeme commandera, bude fun

lenze akonahle sme dosli dovnutra ...konec, taky strasny lag a sekacka, ze sa nedalo nic, 20 minut som naslepo strielal na prizemi aoe healy, pretoze jeden chlapik u nas v grupe pisal ze "tankuje commandera"

hovorim si idem pozriet aspon ako ten commander vyzera, lenze 5 minut mi trvalo v tom strasnom lagu dostat sa hore, kde som uvidel uplne LOLO vec, posledne poschodie uz je cisto iba LAVICKA k otvoru ako ked idete na povalu, ledva pre jedneho cloveka, a nad tym otvorom stalo asi 30 BW ... ani som skrz nich nevidel, ze co je vlastne na tej povale, asi ten commander ..a vtedy mi to jeblo, komp to proste nezvladol. pripadalo mi to, ako keby sa mi podarilo rozbehnut WAR na kompe 386DX 40, kde je naistalovany win95

som zvedavy ako to chcu poriesit

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2008 :  12:56:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
som zvedavy ako to chcu poriesit


Ja uz lagy nemam...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 16/12/2008 :  14:02:24  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, klobouk dolů.
Myslím, že jsi největší spammer. Ale kdyby se aspoň člověk něco dozveděl, posty o whine, jak skončís, jak už jsi skončil, s fotkama od klobás, a další. V mých očích je to trapné, ale bohužel tu asi není více lidí, kteří to berou stejně jako já a spameři jsou tu čistě akceptováni a považováni za božstvo.

Edited by - Pramen on 16/12/2008 14:06:42
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2008 :  15:21:08  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Pre istotu ti napisem jedno zo ZAKLADNYCH pravidiel chatu / fora na internete, co plati na celom svete:
Ak je na konci vety, alebo vo vete, usmievajuci sa smajlik, v mojom pripade dokonca smajlik - saso, je to jednoznacy vtip, s trochou nadsazky velmi jednoducho rozlisitelny od textov, co som myslel vazne a za ktore smajliky nedavam.

Dufam, ze teraz uz s pochopenim toho, co som napisal, nemas problem, HF.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 17/12/2008 :  15:39:21  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Wuuduu

tak som pre vas nieco nafotil:


(akurat kua, nie su nemecke, ale rakuske...)



jojo berger je kvalita, sem nevedel ze se sem uz vozi i parky, zatim sem videl jen sunky, jejichz jsem pravidelnym konzumentem.



aaa pán je gurmán

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 17/12/2008 :  16:26:13  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Pre istotu ti napisem jedno zo ZAKLADNYCH pravidiel chatu / fora na internete, co plati na celom svete:
Ak je na konci vety, alebo vo vete, usmievajuci sa smajlik, v mojom pripade dokonca smajlik - saso, je to jednoznacy vtip, s trochou nadsazky velmi jednoducho rozlisitelny od textov, co som myslel vazne a za ktore smajliky nedavam.

Dufam, ze teraz uz s pochopenim toho, co som napisal, nemas problem, HF.


Mno mě osobně by nikdy nenapadlo pro uvedení vtipu něco tak ujetého jako sem postovat obrázky a kecat o masných produktech. Takže ne, nechápu a asi nikdy tu tvoji nadsázku se smajlíkem nepochopím. Hezké svátky, doufám, že máš toho svého bergera plný stromek, aby sis pochutnal, že o takových věcech plníš fóra o MMORPG.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 17/12/2008 :  17:35:02  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já schválně ty párky zkusím a jestli budou hnusné, tak si tě najdu v realu!!!!!1!111! :))

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 17/12/2008 :  17:59:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Rucim za to, ze su fakt dobre.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/12/2008 :  18:41:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
je nekde napsano kolik je vubec ve WHo dungu a raidu (pve)? Nekdo me rikal ze jeden kolem 20L .. to byla jedna vec co me odradila.. nedostatek pve contentu.. tak me zajima jak to vlastne je.. kolik tam toho je..atd?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/12/2008 :  19:55:00  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

je nekde napsano kolik je vubec ve WHo dungu a raidu (pve)? Nekdo me rikal ze jeden kolem 20L .. to byla jedna vec co me odradila.. nedostatek pve contentu.. tak me zajima jak to vlastne je.. kolik tam toho je..atd?



http://warhammeronline.tv/video/855/war-s-pve-dungeons
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/12/2008 :  19:19:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
je nekde napsano ze se nesmi na foru psat o fakt dobrejch parkach a o tom ze neco nehraju? :) ... nebo se nesmi psat ke vtipum smajliky?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 20/12/2008 :  13:55:50  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
strategie na pevnosti:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/12/get-fortress.html

Ninjagon
Go to Top of Page

Vincento
Starting Member

7 Posts

Posted - 22/12/2008 :  12:33:04  Show Profile Send Vincento a Private Message  Reply with Quote
Teda musim rict, ze jsem vcera docela koukal. Po delsi dobe jsem lognul do T4 na Karak-Azgal a to byly manevry.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 22/12/2008 :  15:46:24  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
jj také jsme se nenudili,
High Elf Fortress včera:

http://img136.imageshack.us/img136/7525/ninjagon020uk2.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/3307/ninjagon021de9.jpg

Ninjagon
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 22/12/2008 :  16:35:06  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
GOA ruluje :)

chtel jsem koupit jeste jeden ucet a vyuzit nabidky na 20% slevu, protoze ve stavajicim acc jsem tuto moznost nenasel, tak jsem jim napsal formular. Nejen ze mi nerekli jak prikoupit druhou licenci, ale jeste mi rekli, ze moje stavajici neni platna Tak nevim jakou hru jsem vlastne poslednich par mesicu hral
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/12/2008 :  19:55:05  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

jj také jsme se nenudili,
High Elf Fortress včera:

http://img136.imageshack.us/img136/7525/ninjagon020uk2.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/3307/ninjagon021de9.jpg



Bohvie kedy konecne odstrania tie zabugovane mounty...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 23/12/2008 :  09:19:17  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by NINJA

jj také jsme se nenudili,
High Elf Fortress včera:

http://img136.imageshack.us/img136/7525/ninjagon020uk2.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/3307/ninjagon021de9.jpg



Bohvie kedy konecne odstrania tie zabugovane mounty...


a az je odstrani zacnes tady blekotat neco o tom, ze se venujou kravinam a neresi "opravdove" problemy ...
to je marne ...

- Durr .../ Khaldur
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/12/2008 :  10:50:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
to je vlastne pravda... ok, ok.
ale mna uz ine problemy neirituju, lebo o nich neviem.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

darkpower
Starting Member

4 Posts

Posted - 23/12/2008 :  11:21:32  Show Profile  Send darkpower an ICQ Message Send darkpower a Private Message  Reply with Quote
Hraju za Order na KA a hru jsem si docela uzival nez jsem prisel do T4.Mass CC ability melee charu destra jsou docela flustrujici a vetsinu boju clovek odstoji "disabled" a mezi tim chcipne.
Je s podivem, kdyz se clovek koukne kolik nastroju ma Destro a Order
ve srovnani na takove CC :

Melee AOE Disorients: ( Order nema zadnou )
BO - Big Brawlin'
Chosen - Corrupting Horror
Marauder - Insane Whispers

Melee AOE Disable: ( za order jen KOTBS - Heaven's Fury, 30 sec CD)
DoK - Universal Confusion
WE - On Your Knees!
Chosen - Quake
Marauder - Concussive Jolt/Energy Ripple

Podle me je to ulet a bohuzel nejsem sam, kdo to tak vidi. Nekteri z mojeho okoli to resi tak, ze nehraji T4 RvR a hraji alty v nizsich tierech, kde dbaji toho, aby expili co nejpomaleji a mohli si tam hru uzivat co nejdele. Jini odchazeji na jine servery a zacinaji hrat za Destro, nekdo konci uplne.

Celkove z t4 mam dojem ze Game Design je udelanej tak, aby Destro vyhravalo. Typickej priklad KV, kde se clovek jen tezko ubrani pocitu, ze Order war camp bylo to posledni, co se osazovalo do mapy, tam kde zustalo jakoby "misto" a nikdo nad nim nijak nepremyslel.

Momentalne vetsina v gilde alti a t4 RvR nehraje, maximalne se lognou na mainy na obranu Fortress, kdyz Destro lockne zony, aby se server sam upalil. Coz se zatim uspesne dari a pada to o 106..

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/12/2008 :  11:25:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeden z nerfu v poslednim patchi, bylo zarazeni morale abilit do immunities. Tzn. no more morale chainy, viz energy ripple T4 montro Marauder taktika. Ted kdyz uz budes mit nahozenou immunitu z bezneho stunu, tak te tato morale nestunne.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 23/12/2008 :  12:19:37  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No po transferu na KA se jim něco pokazilo, lagy prodlužují disable, takže zatímco Déčka díky tomu ubráněj keep i s menim počtem lidí, tak naopak Óčka ho neubráněj ani s většim počtem, protože tanci nemůžou tnakovat, healeři je nemůžou healovat, a je fakt sranda sledovat půl minuty boj a hlášku You are disabled, povedený pvp.

Ale nezmínil jsi, že WP má taky AoE disable.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Zergrash
Starting Member

1 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:07:44  Show Profile Send Zergrash a Private Message  Reply with Quote
Tak posledni 3 prispevky me donutili se na tomdle "foru" registrovat...
Zkuste si vy chytraci zahrat za destro. a zjistite, ze je to uplne to samy... 99% rvr mame taky neustale disable/disarm/silence... neni to problem toho ze dest. je op je to problem serveru, protoze nestiha debuffy v pravy cas vypnout... "Déčka" ubranej keep proto, ze "Óčka" akorat zbesile narushujou k lordovi a nechaj se vyfarmit... to s disablem nema co delat...
Je zajimavy pozorovat to vasi "Óčko" whinovani, kdyz vam konecne nerfli dve nejvic OP classy ve hre... Ze, mily ironbreakeri a brightwizardi... IBcka najednou nejsou DPS v heavy a BW nemuzou davat insta-killy... chudinky... holt se asi budete muset naucit hrat...

Prosiiim vyvarujte se jakemukoliv flamu typu destrukce umi akorat zergovat a nic jineho... tadle hra je o poctu, to ze mate malo lidi je vas problem, smirte se s tim a nevymlouvejte se na to.
Pochopim, kdyz bude muj prispevek smazanej za flame a urazky... omlouvam se, ale uz nemam nervy poslouchat porad dokola jak je dest. op a jak nejsme vubec skilla, naopak jsme lamy, protoze nas je vzdycky vic...
Tem co maji tento pocit, bezte hrat jinou hru, ve ktere zalezi na skillu jednotlivce, doporucuji FPS... WAR neni hra pro vas... pokud vas tydle myslenky prepadaji jen obcas, jdete se v tu chvili projit na vzduch... pomaha to...

Karag-Azgal - Guilda CZDL - Zergrash - BlackOrc
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:25:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Zergu, mam pocit ze budes "vyflejmovany" kvoli dvom veciam. Ze si sa odvazil takto ozvat v prvom poste a za druhe ze sa zastavas "silnejsich" :D.. ja to tiez citam..tiez si myslim svoje ale uz nato nema zmysel reagovat :).. ludia si stale budu kecat svoje bezohladu nacokolvek..

Ja s tebou suhlasim, ja ako Des hrac mam s Disablami, Silence, Knockbackmi a neviem cim vsetkym rovnake problemy.. Ak si nedam pozor, tak som perma disabled az do mojej smrti.. ale zas na druhej strane, toto v tej hre asi nemalo byt.. i ked mnoho DAoC veteranov tvrdi ze to je jedine co proti zergu plati.. tak ja fakt neviem..

Co sa tyka poctov.. toto je jeden velmi zaujimavy argument... a neraz vidis ako Order hraci pisu ako su precisleny 3:1, 5:1 alebo uz som videl aj k 10:1.. nejdem hovorit za ine servry..poviem len konkretne na Karak Azgal.. Ludia uz mozno nasli mod podobny tomu wowkackemu..Census.. konkretne WarCensus. Tento mod sa snazi zistit pocet hracov.. bez nejakych limitov. Par ludi u nas v guilde to skusalo potom co sa zas na fore zvhrlo ze Des je len tupy zerg a ze precisluju order 3:1.. vysledok bol nanajvys zaujimavy.. v dobe najvacishc bitiek v T4 census zistil, ze za Destruction hralo v tedy o 6 hracov navyse oproti orderu.. Ale aj tak Order bol totalne precisleny v RvR.. co to znamena? Necham to na kazdom..ale ja to vidim tak ze Order hraci su uz tak zaslepeny tym underdog pocitom, ze su tak zbabely vobec vytiahnut pety do RvR, a radsej budu whinovat ake su oni chudatka, ze su precisleny, ze servery su nevybalancovane a ze Mythic ma radsej Des ako sa normalne pokusit hrat a neplakat pri kazdej smrit a vyhovarat sa na milion inych veci..

Ale mam pocit ze po tom prilive ludi z ostatnych serverov sa u Order asi nieco zmenili..aspon v T3..vcera vecer si trufam povedat ze pocty boli minimalne vyrovnane ak nebolo Orderu viac.. T3 padol v dvoch parovaniach do ruk Orderu a nedovolili Desu vobec nic.. a tak sa mi to paci. Konecne Order dokazal obsadit hrady a BO a nasledne ich branit za kazdu cenu cele hodiny. Myslim ze az okolo druhej nad ranom sa destruction podarilo zabrat jeden hrad a niektore BOs. Dokonca sa to odrazilo aj na reakciach na KA fore... tak dufam ze aspon tomu serveru sa blizka na lepsie casy a Order zacne menej whinovat a viac hrat.
Go to Top of Page

kosac
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:28:20  Show Profile  Visit kosac's Homepage  Send kosac an ICQ Message Send kosac a Private Message  Reply with Quote
Zergu.. ses fakt hrozny decko a plesnivej destro.. jako BO jses strasne OP a s tim tvim AOE jdi nekam!! Vubec do tyhle diskuze nepis, kdyz nevis, ze to je pouze pro utlacovanej mensinovej order! Maji jen u 3 class disrubt!! To, ze mas pul minuty sedivej skill bar, protoze IB misto DPS konecne musej hrat vypinace, nikoho nezajima. A pamatuj si za vsechno muzou addony! ...Jsem se ptal na supportu

KO - Kosac[DarkLegion], Poxnora - AlchKosac, GuildWars - Alchemord[CZDL], Kosac[CZDL], SWG Eclipse - Alchemord Kosac[CzA], EVE - Alchemord[Rytir], WAR - Alch[Czech Dark Legion], Aion[Dark Legion], WoW - Kosac[DarkLegion]
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:46:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

... v dobe najvacishc bitiek v T4 census zistil, ze za Destruction hralo v tedy o 6 hracov navyse oproti orderu.. Ale aj tak Order bol totalne precisleny v RvR.. co to znamena? Necham to na kazdom..ale ja to vidim tak ze Order hraci su uz tak zaslepeny tym underdog pocitom, ze su tak zbabely vobec vytiahnut pety do RvR, a radsej budu whinovat ake su oni chudatka, ze su precisleny, ze servery su nevybalancovane a ze Mythic ma radsej Des ako sa normalne pokusit hrat a neplakat pri kazdej smrit a vyhovarat sa na milion inych veci...


pridavne mena, mnozne cislo: na konci vzdy makke "i"
Este za cias, co som hral na KA sme aj bez addonu zistili, ze v T4 je Orderu ako nasrate, ale nehraju RvR (zo 140 orderakov v T4 nas v RvR bolo takych 40).
Btw a coho by sa mali "bat", preco by mali byt "zbabeli" ked v tej hre o absolutne nic pri smrti nejde a vsetko "velke" co sa deje ma platnost takych 18 hodin a koniec, ideme odznova?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

darkpower
Starting Member

4 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:54:16  Show Profile  Send darkpower an ICQ Message Send darkpower a Private Message  Reply with Quote
2Zerg :

Pokud jsi se zaregistroval jen proto, aby jsi tohle forum obohatil o vykriky typu "Jste lamy" , "L2P" ci "nas mnogo", tak jsi marnil cas.. Kazdemu tim maximalne vykouzlis usmev na tvari a informacni hodnotu to nema zadnou.

Jedine co stoji za reakci je poznamka ohledne poctu. To ze je Orderu obecne malo, neni jakkoliv problemem hracu, kteri ho hraji. Nemaji zadne nastroje ,jak to ovlitnit. Pokud ti 5 lidi z gildy rekne, ze jdou hrat za Destro na Eltharion, protoze je to za Destro vic bavi, neudelas s tim jako hrac nic. Nicmene z dlouhodobejsiho hlediska je to samozrejme i tvuj problem. Jednoho dne muzes zjistit, ze se v tom t4 nemas s kym zergovat a pote z nudy s hrou seknes taky..


Edited by - darkpower on 23/12/2008 21:57:05
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 23/12/2008 :  21:54:44  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno tych chyb je tam viac :) neviem preco si opravil prave tu :).. ale okej..mne sa to aj tak po sebe nechce opravovat..

Mno.. takze zrazu z arguemntu "Orderu sa nedari, lebo je ich menej" tu mame argument "orderu sa nedari lebo sa im nechce bojovat" :)..

A uz ked sa ti neoplati bojovat kvoli end-game (okej, ktory sa ale len velmi tazko dosiahne teraz), tak aspon kvoli vlastnemu progressu.. ci je to uz renown alebo gear.. Hrat to pre ten isty dovod preco ludia napriklad vo WoW-ku farmina donemoty tych istych bosov, BG-cka, Areny alebo repku.. V principe je to to iste.
Go to Top of Page

kosac
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/12/2008 :  22:26:17  Show Profile  Visit kosac's Homepage  Send kosac an ICQ Message Send kosac a Private Message  Reply with Quote
2darkpower: priblble se smat muzes, my to delame na tomhle foru dost casto.. mozna jsi si z toho zergova prispevku mel jeste odnest to, ze chtel rict, ze na obou stranach je to co se tyce hernich vlastnosti vpodstate stejne..

za sebe jsem rad, ze tu nekdo z order napsal, ze s diruptem ma "problemy" protoze my ty "problemy" mame take(coz je dobre).. a mozna bychom zacali brecet na foru driv nebo pozdeji stejne.. takze je to 50:50

btw: dneska si to Order na Azgalu docela dava.. takze kuli poctu lidi bych taky nebrecel..

KO - Kosac[DarkLegion], Poxnora - AlchKosac, GuildWars - Alchemord[CZDL], Kosac[CZDL], SWG Eclipse - Alchemord Kosac[CzA], EVE - Alchemord[Rytir], WAR - Alch[Czech Dark Legion], Aion[Dark Legion], WoW - Kosac[DarkLegion]
Go to Top of Page

darkpower
Starting Member

4 Posts

Posted - 23/12/2008 :  23:13:24  Show Profile  Send darkpower an ICQ Message Send darkpower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosac

2darkpower: vpodstate stejne..



To sluvko "v podstate" elegantne obchazi fakt, ze ty AoE CC ability nejsou rozdelene rovnomerne mezi povolani na obou stranach. Nicmene jsem rad, ze se i pres to se schodneme na tom, ze je to "problem" a zabavnosti to nepridava.

Mi to zase tolik netrapi ( najdu si zabavu v bojich na nizsich tierech bez AoC CC a pockam na zmenu nebo konec subs ).

Kazdopadne je zabavne sledovat, jak se tu kvuli tomu, ze si nekdo dovoli na to upozornit, nekterym lidem trhaji zilky, takze za me posledni post na tomto foru, neb je to tu ztrata casu a nerad bych pred Vanoci nekomu zpusobil zdravotni ujmu.

Mimochodem ani v jednom, z tech dvou predchozich postu jsem si nestezoval na pocty. Prvni kdo tu zacal rvat " Nas mnogo... " byl prekvapive Zerg ( potrefena husa ? ) Ja v druhem postu jen reagoval na nej a jeho nesmyslnou myslenkovou konstrukci ohledne poctu Order hracu. Zadny hrac nema nastroje, jak ty pocty ovlivnit, neni za ne zodpovedny a rovnovaha v tomto je dulezita pro zabavu na obou stranach. Tzn i pro nej, i kdyz on si to neuvedomuje.

To je cele, dal uz se tu flamujte a ztracejte cas beze me....

Hezky svatky a nezerte to tolik, a Zergu tobe hezky vychazky nerozciluj se u toho, zdravi mas jedno

Edited by - darkpower on 23/12/2008 23:21:15
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 23/12/2008 :  23:39:27  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace? Si to ty? :P

Nah..kazdopadne..stastne a vesele..
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/12/2008 :  00:39:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
boring game... gay people... gg bb

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/12/2008 :  07:30:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
nechapu jak tady nekdo muze narazet na jakejkoliv skill v tyhle hre, ano narazim na posty Kosace a Zerka : -)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/12/2008 :  13:37:56  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Potom taki ako ty Arch su ti najvacsie lamy :) .. nic v zlom..ale s tvojim pristupom.. ani sa nedivim ze toto stale vykrikujes..Si zaspal este v guild wars a mas pocit ze tym si nieco viac a ze v inych hrach nemoze byt skill.. No v pohode :) trep si stale svoje dookola ked uz tomu aj tak veris
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 24/12/2008 :  14:10:21  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

nechapu jak tady nekdo muze narazet na jakejkoliv skill v tyhle hre, ano narazim na posty Kosace a Zerka : -)



uz si tiez ako obohrata platna, ser na to, proste v tej hre skill nie je extra dolezity ale niekomu to nevadi a je to sranda aj bez toho, keby ta hra bola trosku ina, taka ako som dufal, tak by mi to bolo tiez u prdele, pretoze to nie je styl hry kde by na tom zalezalo... kosac myslim hraval gw tiez, snad v czdl som s nim par krat aj hral, takze to vie porovnat a typujem ze vie aky je v tychto dvoch typoch hier rozdiel... jediny kto sa tu bude zubami nehhtami hadat je maniaccc, ktory proste ale prehliada fakt, ze ty si skusil obe hry a to co bol ich primar a tak to mozes porovnat, on skusil who a v gw akurat ra (to su teda jeho slova, ak to nie je pravda tak berem spat), tym padom nemoze vidiet ten rozdiel pod pojmom "skill"... opat ale opakujem, pvp vo who nezhadzujem, mmo v style who mam velmi rad, napr u l2 som stravil skoro rok a vobec mi nevadilo ze v pvp slo z velkej casti o pocet, equip atd, bavil som sa kralovsky
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/12/2008 :  14:59:12  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
pekny Vanoce Punky

Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/12/2008 :  15:03:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Potom taki ako ty Arch su ti najvacsie lamy :) .. nic v zlom..ale s tvojim pristupom.. ani sa nedivim ze toto stale vykrikujes..Si zaspal este v guild wars a mas pocit ze tym si nieco viac a ze v inych hrach nemoze byt skill.. No v pohode :) trep si stale svoje dookola ked uz tomu aj tak veris



v jinejch hrach ? ze ty jeste ManiaCCCu chodis do prvni tridy, neumis cist a tohle za tebe psala maminka ? bavime se o WHO a ne jinejch hrach : -)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/12/2008 :  15:21:40  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Arach, tvoja reakcia ma neprekvapuje..stupidna ako takmer vsetko co napises :)

Stastne a vesele.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/12/2008 :  16:28:18  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Arach, tvoja reakcia ma neprekvapuje..stupidna ako takmer vsetko co napises :)

Stastne a vesele.



no ja nevim co stupidniho
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000